|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Cyberpunk 2077 |
vikisun
vastuseid: 2204
vaadatud: 469353
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2020 00:08:46 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Keegi on üritanud muusikat ka mängufailidest kätte saada?
Klubis kuuldud parim lugu minu jaoks on mängu kõige kenam naine lesbi... õnneks on olemas ka Panam.
https://www.upload.ee/thumb ... |
teema: [PS4] The Last of Us Part II |
vikisun
vastuseid: 160
vaadatud: 64558
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.06.2020 13:11:24 pealkiri: [PS4] The Last of Us Part II |
Miks on see mäng halb?
Karakterite vahelise konflikti põhjus ei ole proportsionaalne ja seega pole ka kogu süžee ning tegelas(t)e käitumine põhjendatud.
Mille tulemusena on sündmuste käik ... |
teema: [PS4] The Last of Us Part II |
vikisun
vastuseid: 160
vaadatud: 64558
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.06.2020 10:43:33 pealkiri: [PS4] The Last of Us Part II |
Miks on see mäng halb?
Karakterite vahelise konflikti põhjus ei ole proportsionaalne ja seega pole ka kogu süžee ning tegelas(t)e käitumine põhjendatud.
Mille tulemusena on sündmuste käik ... |
teema: Kommenteerimine: holma |
vikisun
vastuseid: 14
vaadatud: 8323
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2016 20:01:55 pealkiri: Kommenteerimine: holma |
| Usaldusväärne ja kiire! |
teema: Kommenteerimine: Nuttertool |
vikisun
vastuseid: 5
vaadatud: 3869
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2011 12:21:55 pealkiri: Kommenteerimine: Nuttertool |
| Ei lubatud kaupa ega ettemakstud raha... |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
vikisun
vastuseid: 1090
vaadatud: 219072
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2008 03:11:54 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
....
No Offence, aga Stalker on oma idee poolest kõvasti üle väga paljudest mängudest ja kui vaadata, kust kohast see mäng tuleb ja mis pühendumusega seda tehakse, tuleks müts maha võtta.
... |
teema: Amnesya |
vikisun
vastuseid: 69
vaadatud: 20862
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.08.2008 20:07:00 pealkiri: Amnesya |
| Seitsmendas olen. Oleks vaja sõna kokku saada. Vihjeid sõna osas? |
teema: Amnesya |
vikisun
vastuseid: 69
vaadatud: 20862
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.08.2008 17:13:00 pealkiri: Amnesya |
sama siin  |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
vikisun
vastuseid: 658
vaadatud: 117487
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2008 09:09:24 pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees |
| Kõik sujus. Soovitan. |
teema: Half-Life 2 |
vikisun
vastuseid: 6061
vaadatud: 967768
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.04.2008 09:25:08 pealkiri: Half-Life 2 |
| Otsi kuskilt save peale seda loadi ... |
teema: Half-Life 2 |
vikisun
vastuseid: 6061
vaadatud: 967768
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2008 21:37:09 pealkiri: Half-Life 2 |
Koerad e hunterid tuled auto alla ajada. Ja siis suured striderid ette võtta.
ega jah muud võimalust ise ka ei leidnud |
teema: Kommenteerimine: praetor |
vikisun
vastuseid: 219
vaadatud: 70545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2008 13:56:45 pealkiri: Kommenteerimine: praetor |
Ostis läpaka.  |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
vikisun
vastuseid: 5720
vaadatud: 1022296
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.03.2008 22:18:31 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
| Kas sellist suiti saab veel kusagilt mujalt ? Ise olen ainult sealt saanud kus see hääl "idi da moi" hüüab, kuid selga on seda mõttetu ajada kuna radioktiivsuse kaitse asjal puudub. Ja ehk oskab ... |
teema: Kommenteerimine: allarkk |
vikisun
vastuseid: 10
vaadatud: 5521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2008 14:57:18 pealkiri: Kommenteerimine: allarkk |
Sai kaupa tehtud.  |
teema: Need For Speed: ProStreet |
vikisun
vastuseid: 4627
vaadatud: 689192
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.05.2007 12:38:20 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Videost jäi mulje nagu stardis olev auto oleks peale crashi lapitud ristpistes niiti ja nõela kasutades. . Huvitav kas niidi värvi ka valida saab ? Kõva tuunimis mäng tõotab tulla ... |
teema: Windows Vista |
vikisun
vastuseid: 9461
vaadatud: 1622418
|
foorum: Microsoft postitatud: 01.05.2007 22:04:15 pealkiri: Windows Vista |
tomorrow, millega sul siis nende piltide peal tegu on ? (moditud originaal 3D windows või mingi keerlev desktop-kuubik-screensaver )?? |
teema: Street Legal: Racing Redline |
vikisun
vastuseid: 2295
vaadatud: 427158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.04.2007 21:50:20 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
, save'tud oli üldse?
save'itud ikka . selline viga tuli ainult selle viimase 2.3 live patchiga ja siis garaazist välja minnes, kas siis salvestama, linna sõitu või autopoodi minnes. Mi ... |
teema: Street Legal: Racing Redline |
vikisun
vastuseid: 2295
vaadatud: 427158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.04.2007 17:31:35 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
| Endal siis mänguga selline probleem et kui mingi teatud aja mängid (1 - 1.5 h) siis viskab mängust välja. Kas ka errorit tuli ei mäleta enam, kuid hullem asi selles et peale seda kadusid kõik mu ... |
teema: Street Legal: Racing Redline |
vikisun
vastuseid: 2295
vaadatud: 427158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2007 23:21:05 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
| lähed ringraja peale testisõitu tegema, sealt saad ka kiirenduse ja muud ajad teada |
teema: Kommenteerimine: Martin1977 |
vikisun
vastuseid: 166
vaadatud: 51783
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2007 11:45:38 pealkiri: Kommenteerimine: Martin1977 |
Sai läpakale aku ostetud  |
teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
vikisun
vastuseid: 518
vaadatud: 248051
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.03.2007 00:40:31 pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
| http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2004/10/file_extensions/star.jpg |
teema: Kommenteerimine: suurpealik |
vikisun
vastuseid: 226
vaadatud: 94959
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2007 20:50:47 pealkiri: Kommenteerimine: suurpealik |
| sai veits rauda ostetud ... |
teema: Kommenteerimine: Putux |
vikisun
vastuseid: 13
vaadatud: 7422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2007 20:47:14 pealkiri: Kommenteerimine: Putux |
sai mälud osta, kõik ok  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
vikisun
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.12.2006 00:47:53 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| ega ometi Maffia ? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
vikisun
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2006 22:59:45 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| GT Legends ? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
vikisun
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2006 00:15:24 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
kel võimalus lisab uue pildi |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
vikisun
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2006 20:59:24 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| WANTED A Wild Western Adventure |
teema: Street Legal: Racing Redline |
vikisun
vastuseid: 2295
vaadatud: 427158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2006 18:03:38 pealkiri: Street Legal: Racing Redline |
| Kas mingi nipiga pinkslip'i (oli vist nii, st siis et võitja saab kaotaja auto) peale ka sõita saab? Jääb mulje et need uued patchid on sellise võimaluse täitsa ära kaotanud... |
teema: Mis programmiga liita jupitatud video faile |
vikisun
vastuseid: 1
vaadatud: 1484
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 27.05.2005 13:38:04 pealkiri: Mis programmiga liita jupitatud video faile |
| vaja oleks liita videolõigud üheks pikaks filmiks ja ilma kadudeta. Proovisin windowsi enda WMM aga see teeb välja tuleva filmi kvaliteedi hullemaks kui algselt ja formaadiks on ka wmv. Ei soovigi ... |
| |