|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Naxik |
veikovx
vastuseid: 96
vaadatud: 32995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2025 11:26:08 pealkiri: Kommenteerimine: Naxik |
Müüs mälud. Kõik väga  |
teema: Kommenteerimine: IffikaS |
veikovx
vastuseid: 159
vaadatud: 87777
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2020 12:20:34 pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS |
Ok  |
teema: Kommenteerimine: coley |
veikovx
vastuseid: 82
vaadatud: 19622
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2018 22:24:03 pealkiri: Kommenteerimine: coley |
diil |
teema: Kommenteerimine: dzhomann |
veikovx
vastuseid: 18
vaadatud: 3174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2018 22:22:57 pealkiri: Kommenteerimine: dzhomann |
 |
teema: Kommenteerimine: armaani |
veikovx
vastuseid: 151
vaadatud: 33955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2018 22:21:42 pealkiri: Kommenteerimine: armaani |
Ostsin 2 ketast  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
veikovx
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2018 23:31:39 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Ostsin toiteka. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: xheix1712 |
veikovx
vastuseid: 194
vaadatud: 70673
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2017 18:08:04 pealkiri: H80i v2 |
Ostsin CPU'le jahutuse!  |
teema: Kommenteerimine: Maxstpau |
veikovx
vastuseid: 106
vaadatud: 26397
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2017 18:05:36 pealkiri: U2414h |
Kasutaja soetas monitori  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
veikovx
vastuseid: 1903
vaadatud: 322886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2017 16:55:13 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ostsin SSD. Kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: Elixire |
veikovx
vastuseid: 6
vaadatud: 1895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2017 12:19:11 pealkiri: Kommenteerimine: Elixire |
Ostis monitori! Kiire ja asjalik tehing  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
veikovx
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2017 12:18:01 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Ostsin 2xMälu.  |
teema: Kommenteerimine: SilQ |
veikovx
vastuseid: 250
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2017 20:02:33 pealkiri: Kommenteerimine: SilQ |
| Ostis videokaardi. Kiire tehing ja positiivne suhtlus. |
teema: Kommenteerimine: klebla |
veikovx
vastuseid: 252
vaadatud: 48985
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2016 21:10:14 pealkiri: Kommenteerimine: klebla |
| Ostsin sülearvuti. Positiivne! |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
veikovx
vastuseid: 522
vaadatud: 102409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2014 20:36:05 pealkiri: Kommenteerimine: feliks05 |
Hea ja kiire äri  |
teema: Kommenteerimine: Uueke |
veikovx
vastuseid: 14
vaadatud: 6137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2014 22:07:28 pealkiri: Kommenteerimine: Uueke |
Positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: Rax. |
veikovx
vastuseid: 60
vaadatud: 23864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2014 07:08:23 pealkiri: Kommenteerimine: Rax. |
Positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: liiv |
veikovx
vastuseid: 626
vaadatud: 158284
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2014 12:35:57 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
Sai kiirelt üks videokaart ostetud!  |
teema: Kommenteerimine: vinksvonks |
veikovx
vastuseid: 102
vaadatud: 18908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2013 19:46:52 pealkiri: Kommenteerimine: vinksvonks |
Sain nupu. Suured tänud!  |
teema: Kommenteerimine: T1111 |
veikovx
vastuseid: 87
vaadatud: 26348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2013 06:25:42 pealkiri: Kommenteerimine: T1111 |
Ostsin teleka, positiivne  |
teema: Kommenteerimine: krässakas |
veikovx
vastuseid: 308
vaadatud: 41944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2013 18:32:33 pealkiri: Kommenteerimine: krässakas |
Ostsin mp3 mängija, kiire tehing  |
teema: TomTom Go702 puutetundliku ekraani probleem |
veikovx
vastuseid: 6
vaadatud: 3420
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.05.2013 09:30:02 pealkiri: TomTom Go702 puutetundliku ekraani probleem |
kas said veale jälile, kuna nüüd omal sama jama- või oskab keegi veel soovitada miskit!
Minu seadme puhul oli lõpuks põhjuseks (ekraani)lintkaabli pesa vigastus. Kuid kui sa pole siin teemas ma ... |
teema: Kommenteerimine: HPTA374 |
veikovx
vastuseid: 184
vaadatud: 108125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2013 21:33:16 pealkiri: Kommenteerimine: HPTA374 |
Ostis pulga, kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: Jaanu5 |
veikovx
vastuseid: 108
vaadatud: 31834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2012 22:58:10 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanu5 |
Võttis viimase kauba ära  |
teema: Autoarvuti |
veikovx
vastuseid: 32
vaadatud: 10255
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.06.2012 13:23:05 pealkiri: Re: Autoarvuti |
Seda teemat siin veel ei olnud ... avatud üldiseks arutluseks!
Milleks?
Kodus igasugu alakoormatud rontarvuteid kogunenud ja autos polegi veel arvutit ...
Autol OBD pesa Kuidas?
Kas kasutada |
teema: Kommenteerimine: Matrix75 |
veikovx
vastuseid: 320
vaadatud: 52150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2012 11:22:53 pealkiri: Kommenteerimine: Matrix75 |
Sai äri tehtud  |
teema: Kommenteerimine: voltc |
veikovx
vastuseid: 1008
vaadatud: 338772
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2012 21:23:51 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
 |
teema: Kommenteerimine: SektorS |
veikovx
vastuseid: 161
vaadatud: 27114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2012 21:22:51 pealkiri: Kommenteerimine: SektorS |
Sai tehing tehtud  |
teema: Kommenteerimine: MelesMeles |
veikovx
vastuseid: 267
vaadatud: 75285
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2012 21:21:10 pealkiri: Kommenteerimine: MelesMeles |
Kiire ja korrektne tehing  |
teema: Kommenteerimine: ArturTT |
veikovx
vastuseid: 152
vaadatud: 58422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2012 21:12:49 pealkiri: Kommenteerimine: ArturTT |
Korduvalt edukalt äri tehtud  |
teema: Garage48 Tallinn: Uus tasuta domeen eraisikutele - era.ee |
veikovx
vastuseid: 17
vaadatud: 10396
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 21.04.2011 21:30:53 pealkiri: Garage48 Tallinn: Uus tasuta domeen eraisikutele - era.ee |
Ideid, mida veel tahaksid? Oluline veel see, et see on ja jääb tasuta teenuseks ja domeen alatiseks Sulle
Kuna sa küsid, siis sooviks Mobiil-ID varianti Ei tahaks kohe üldse ID kaardi l ... |
teema: IT õppimine |
veikovx
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319527
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.10.2010 22:40:21 pealkiri: IT õppimine |
| Olen eesmärgiks seadnud 2011.a sügisel ITK kaugõppesse minna. Kuna hetkel on põhitöö IT maailmast päris kaugel siis millal seal praktikakoha valik selge peab olema? Oleks huvi ka kuulata mõne ... |
teema: Andmete täielik kustutamine? |
veikovx
vastuseid: 49
vaadatud: 15315
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 17.09.2010 15:22:23 pealkiri: Andmete täielik kustutamine? |
| Ütleme, et kui ma teen ES-Tooli-ga low level formatit, siis mis programmiga oleks pärast hea kontrollida, kas jäi midagi alles või mitte. Selles mõttes, et mingid operatsioonisüsteemi ma peale e ... |
teema: Kommenteerimine: ref |
veikovx
vastuseid: 16
vaadatud: 15386
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2010 21:37:43 pealkiri: Kommenteerimine: ref |
Sain temalt korraliku korpuse  |
teema: OX.ee |
veikovx
vastuseid: 1616
vaadatud: 543093
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.09.2010 16:08:59 pealkiri: OX.ee |
Tegin ka tellimuse seal ning jõudsin ka maksta (täna helistati ja öeldi, et kanti raha tagasi ja nendel oli probleem jne).
Samas lugesin nende Ostu ja garantiitingimusi, millega ka enne ostmist n ... |
teema: TomTom Go702 puutetundliku ekraani probleem |
veikovx
vastuseid: 6
vaadatud: 3420
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.09.2010 12:14:59 pealkiri: TomTom Go702 puutetundliku ekraani probleem |
Kindluse mõttes võid veel proovida bootloaderi uuema vastu vahetamist (et ehk on midagi seal viltu), kuid kui see ka ei aita, siis ei ole midagi rohkemat välja pakkuda.
Bootloadereid saab siit: ht ... |
teema: IT õppimine |
veikovx
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319527
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.09.2010 20:55:31 pealkiri: IT õppimine |
| Mul on huvi peale keskkooli minna IT õppima. (näiteks IT Kolledž). Küsimus siit, et mis riigieksameid peaks selle jaoks tegema, et näiteks riigieelarvelistele kohtadele loota? Matemaatika? Kirjan ... |
teema: TomTom Go702 puutetundliku ekraani probleem |
veikovx
vastuseid: 6
vaadatud: 3420
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.09.2010 10:16:48 pealkiri: TomTom Go702 puutetundliku ekraani probleem |
| Tere. Selline probleem siis, et Go702-l ei funktsioneeri puutetundlik ekraan. Ekraanile vajutades saab ta vajutusest aru (ekraanil vilgub üks tulbake) kuid ta teeb seda ükskõik kuhu vajutades ning ... |
teema: 4870x2 jahutamine |
veikovx
vastuseid: 0
vaadatud: 918
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.08.2010 10:35:23 pealkiri: 4870x2 jahutamine |
On sellisele isendile üldse mingit jahutust saada? Praegu peal stock ning see on äärmiselt lärmakas (või siis vaikne aga 80+ kraadi).
Oskab keegi äkki mõnda vaiksemat varianti sellele pakkuda, ... |
teema: Kommenteerimine: InZ |
veikovx
vastuseid: 27
vaadatud: 7691
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2010 20:55:09 pealkiri: Kommenteerimine: InZ |
Tegime kaupa, sain hea hinna ning hea GPU!  |
teema: Kommenteerimine: Riic |
veikovx
vastuseid: 62
vaadatud: 12694
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2007 13:39:19 pealkiri: Kommenteerimine: Riic |
Ostisn läpakale mälu, kõik oli väga  |
teema: Samsung HM120JI probleem |
veikovx
vastuseid: 2
vaadatud: 1832
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.07.2006 12:43:37 pealkiri: Samsung HM120JI probleem |
| Proovisin samsungi utiliteid kuid ei saanud neid tööle, aken avanes korra kuid siis kohe sulgus. |
teema: Samsung HM120JI probleem |
veikovx
vastuseid: 2
vaadatud: 1832
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.07.2006 12:00:04 pealkiri: Samsung HM120JI probleem |
| Ostsin lapaka ning kui proovisin windowsit peale lastes formattida kogu ketast NTFS´iks siis formattimine peatus 44% peal, tegin quickformati ning sain windowsi peale proovisin igaksjuhuks scandiskig ... |
| |