|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tarc |
valek9
vastuseid: 840
vaadatud: 143434
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2014 23:58:43 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Ostis läpakad varuosadeks, kõik sujus positiivselt. |
teema: Kommenteerimine: JoYsTiK |
valek9
vastuseid: 7
vaadatud: 2875
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2014 23:56:07 pealkiri: Kommenteerimine: JoYsTiK |
| Ostsin läpaka juppideks, tõi kohale ka. |
teema: Kommenteerimine: kabush |
valek9
vastuseid: 71
vaadatud: 26591
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2012 01:23:22 pealkiri: Kommenteerimine: kabush |
| Ostis ruuteri, kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: nmk |
valek9
vastuseid: 71
vaadatud: 18660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2012 16:36:43 pealkiri: Kommenteerimine: nmk |
| Usaldusväärne ostja, soovitan ! |
teema: Kommenteerimine: traks |
valek9
vastuseid: 336
vaadatud: 81486
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2011 15:49:17 pealkiri: Kommenteerimine: traks |
Kiire tehing, mina jäin rahule  |
teema: Kommenteerimine: Rutz |
valek9
vastuseid: 409
vaadatud: 137538
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2011 14:29:25 pealkiri: Kommenteerimine: Rutz |
| Ostsin telefoni, kiire tehing, olen rahul. |
teema: Kommenteerimine: Lauri0112 |
valek9
vastuseid: 60
vaadatud: 26265
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2011 00:52:07 pealkiri: Kommenteerimine: Lauri0112 |
Kõik sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: Margus014 |
valek9
vastuseid: 168
vaadatud: 56466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2011 16:07:12 pealkiri: Kommenteerimine: Margus014 |
Igati vastutulelik müüa, varsti võtan uue koguse LED-e  |
teema: Kommenteerimine: ykspoiss |
valek9
vastuseid: 1
vaadatud: 642
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2011 20:46:07 pealkiri: Kommenteerimine: ykspoiss |
| Broneeris kauba ja tuli järgi nagu lubatud, soovitan ! |
teema: Kommenteerimine: entusiast |
valek9
vastuseid: 103
vaadatud: 35472
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2011 20:25:49 pealkiri: Kommenteerimine: entusiast |
| Igati positiivne tehing, tuli kaubale kiirelt järele. |
teema: Kommenteerimine: hitech |
valek9
vastuseid: 84
vaadatud: 14632
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2010 09:08:22 pealkiri: Kommenteerimine: hitech |
| Väga hea ostja, tuli kiirelt kohale ja tegime tehingu ära. |
teema: Kommenteerimine: digweed |
valek9
vastuseid: 673
vaadatud: 190217
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2010 18:18:23 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
Ostis Elioni digitv komplekti, kõik OK, Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: nixon |
valek9
vastuseid: 26
vaadatud: 9044
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2010 20:55:01 pealkiri: Kommenteerimine: nixon |
Ostis põrandalambi, igati positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: ullmeez |
valek9
vastuseid: 135
vaadatud: 46526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2010 19:36:58 pealkiri: Kommenteerimine: ullmeez |
Ostis mõned jubinad rehvide vahetust soovitan kindlasti sõpradele. |
teema: Kommenteerimine: jotjot |
valek9
vastuseid: 403
vaadatud: 75522
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2010 18:32:42 pealkiri: Kommenteerimine: jotjot |
| Positiivne, tuli kaubale kiirelt järgi. |
teema: Kommenteerimine: desert fox |
valek9
vastuseid: 5
vaadatud: 4613
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2010 18:05:41 pealkiri: Kommenteerimine: desert fox |
| Kõik OK, soovitan ! |
teema: Kommenteerimine: roossaar |
valek9
vastuseid: 24
vaadatud: 7268
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2010 11:20:49 pealkiri: Kommenteerimine: roossaar |
Tehing läks positiivselt, mina sain seisma jäänud kolast lahti ja sain raha ka veel pealekauba  |
teema: Kommenteerimine: krässakas |
valek9
vastuseid: 308
vaadatud: 41936
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.08.2010 10:57:00 pealkiri: Kommenteerimine: krässakas |
Ostsin veekeetja, kõik tip-top  |
teema: Kommenteerimine: kotmarjak |
valek9
vastuseid: 143
vaadatud: 77499
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2010 12:41:22 pealkiri: Kommenteerimine: kotmarjak |
Ostis ühe telefoni laadija, aega võttis, aga asja sai  |
teema: Kommenteerimine: Duckhead |
valek9
vastuseid: 73
vaadatud: 35490
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2010 17:54:33 pealkiri: Kommenteerimine: Duckhead |
| Kõik tehingud võiksid sellised olla, kiire ja korralik. Soovitan ! |
teema: Kommenteerimine: bikertim |
valek9
vastuseid: 118
vaadatud: 26476
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2010 22:42:00 pealkiri: Kommenteerimine: bikertim |
Kõik läks sujuvalt, tuli kaubale kiirelt järgi.  |
teema: Kommenteerimine: PAUKA |
valek9
vastuseid: 206
vaadatud: 47302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2010 00:40:56 pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA |
| Väga positiivne tehing, kõik OK ! |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
valek9
vastuseid: 329
vaadatud: 52393
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2010 21:00:09 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
| Usaldas ja kandisati raha ette, kauba saatsin ELS-iga järgi. Igati positiivne ! |
teema: Kommenteerimine: Delta |
valek9
vastuseid: 140
vaadatud: 47991
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2010 12:24:42 pealkiri: Kommenteerimine: Delta |
Igati positiivne, tuli kiirelt kaubale järgi !  |
teema: Kommenteerimine: janl |
valek9
vastuseid: 48
vaadatud: 18969
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2009 01:22:59 pealkiri: Kommenteerimine: janl |
Kandis raha ette, kaup läks Smartpostiga järgi.  |
teema: Kommenteerimine: janl |
valek9
vastuseid: 48
vaadatud: 18969
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2009 01:21:29 pealkiri: Kommenteerimine: janl |
Kandis raha ette, kaup läks Smartpostiga järgi.  |
teema: Kommenteerimine: OCUser |
valek9
vastuseid: 314
vaadatud: 101355
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2009 22:57:17 pealkiri: Kommenteerimine: OCUser |
Ostis läpaka kõvaketta, kiire korralik tehing !  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
valek9
vastuseid: 840
vaadatud: 143434
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2009 14:43:12 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
Laenas USB HDD Boxi, Rocki nelipaki eest  |
teema: Kommenteerimine: kraff |
valek9
vastuseid: 289
vaadatud: 64152
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2009 13:10:18 pealkiri: Kommenteerimine: kraff |
Ostis. saatsin postiga kauba, raha kandis hiljem järgi  |
teema: Kommenteerimine: winter |
valek9
vastuseid: 271
vaadatud: 50214
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2009 12:04:11 pealkiri: Kommenteerimine: winter |
Ostis poolpiduse läpaka, tuli kiirelt kaubale järgi  |
teema: Kommenteerimine: Seidy |
valek9
vastuseid: 8
vaadatud: 9048
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2009 21:19:00 pealkiri: Kommenteerimine: Seidy |
Ostis, korralik tehing  |
teema: Kommenteerimine: him |
valek9
vastuseid: 17
vaadatud: 6445
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2009 00:42:56 pealkiri: Kommenteerimine: him |
| Tip-top tehing, tuli kaubale kiirelt järgi. |
teema: Kommenteerimine: mehaanic |
valek9
vastuseid: 88
vaadatud: 33795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2009 17:22:27 pealkiri: Kommenteerimine: mehaanic |
Minul pole ühtegi halba sõna öelda.
 |
teema: Kommenteerimine: target |
valek9
vastuseid: 74
vaadatud: 31444
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2009 14:49:36 pealkiri: Kommenteerimine: target |
Ostis Amino puldi, loodan et asi töötab.
Kiire korralik tehing  |
teema: Kommenteerimine: Siimuc |
valek9
vastuseid: 188
vaadatud: 44837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2009 19:26:42 pealkiri: Kommenteerimine: Siimuc |
Ostis läpaka mälu, tuli järgi nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: hijacker |
valek9
vastuseid: 167
vaadatud: 63770
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2009 23:09:23 pealkiri: Kommenteerimine: hijacker |
| Ostsin läpakale mälu, aega võttis, aga asja sai. |
teema: Kommenteerimine: ml |
valek9
vastuseid: 2
vaadatud: 632
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2009 19:59:13 pealkiri: Kommenteerimine: ml |
| Kiire korralik tehing, tuli kaubale ise järgi ! |
teema: Kommenteerimine: XariX |
valek9
vastuseid: 23
vaadatud: 4797
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2009 20:34:11 pealkiri: Kommenteerimine: XariX |
| Kandis raha ette, kaup läks ELSiga järgi. |
teema: Kommenteerimine: laulasmaa |
valek9
vastuseid: 95
vaadatud: 35437
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2009 12:21:32 pealkiri: Kommenteerimine: laulasmaa |
| Tehing tehtud kiirelt, tuli kaubale ise järgi. |
teema: Kommenteerimine: mkj2006 |
valek9
vastuseid: 45
vaadatud: 12723
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2008 21:59:03 pealkiri: Kommenteerimine: mkj2006 |
Vahetasime läpakad ära
Sõitis Pärnust Tallinna kaupa tegema, ülikõva  |
teema: Kommenteerimine: uss77 |
valek9
vastuseid: 3
vaadatud: 2113
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2008 15:32:00 pealkiri: Kommenteerimine: uss77 |
Oli väike bisness  |
teema: Kommenteerimine: taxkax |
valek9
vastuseid: 79
vaadatud: 26270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2008 13:04:25 pealkiri: Kommenteerimine: taxkax |
| Kauba saatsin postiga, raha kandis ilusti ette, igati positiivne tehing. |
teema: Kommenteerimine: hqs |
valek9
vastuseid: 448
vaadatud: 80692
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2008 20:56:09 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
| Ostis ühe mängu, tema poolt oli kõik OK, minu poolt oli väike viivitus. |
teema: Kommenteerimine: zero |
valek9
vastuseid: 62
vaadatud: 12784
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2008 21:43:03 pealkiri: Kommenteerimine: zero |
Kõik toimus nii nagu kokku lepitud  |
teema: Kommenteerimine: ozooner |
valek9
vastuseid: 157
vaadatud: 50201
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2008 12:55:08 pealkiri: Kommenteerimine: ozooner |
| Ostsin telefoni, ühtegi halba sõnapole öelda. |
teema: Kommenteerimine: emmennpee |
valek9
vastuseid: 508
vaadatud: 114721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.05.2008 22:04:37 pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee |
Oli väike äri posti teel, kõik  |
teema: Kommenteerimine: cdrom |
valek9
vastuseid: 313
vaadatud: 103160
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2008 23:19:08 pealkiri: Kommenteerimine: cdrom |
Ostis kõlarid, kaup postiga, raha ülekandega, tehing igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Arol |
valek9
vastuseid: 3
vaadatud: 2027
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2008 15:15:58 pealkiri: Kommenteerimine: Arol |
Ostis paar pudinat, tuli kaubale järgi, tehing  |
teema: Kommenteerimine: XCX |
valek9
vastuseid: 31
vaadatud: 16619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2008 14:10:15 pealkiri: Kommenteerimine: XCX |
Igati positiivne, andis kauba kätte, tasusin hiljem ülekandega.  |
teema: Kommenteerimine: ozzu |
valek9
vastuseid: 45
vaadatud: 15485
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2007 17:53:04 pealkiri: Kommenteerimine: ozzu |
Tip-top
Kiire tehing. |
| |