Avaleht
otsing leidis 61 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: tarc
valek9

vastuseid: 840
vaadatud: 143432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2014 23:58:43   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Ostis läpakad varuosadeks, kõik sujus positiivselt.
  teema: Kommenteerimine: JoYsTiK
valek9

vastuseid: 7
vaadatud: 2875

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2014 23:56:07   pealkiri: Kommenteerimine: JoYsTiK
Ostsin läpaka juppideks, tõi kohale ka.
  teema: Kommenteerimine: kabush
valek9

vastuseid: 71
vaadatud: 26591

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2012 01:23:22   pealkiri: Kommenteerimine: kabush
Ostis ruuteri, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: nmk
valek9

vastuseid: 71
vaadatud: 18660

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2012 16:36:43   pealkiri: Kommenteerimine: nmk
Usaldusväärne ostja, soovitan !
  teema: Kommenteerimine: traks
valek9

vastuseid: 336
vaadatud: 81486

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2011 15:49:17   pealkiri: Kommenteerimine: traks
Kiire tehing, mina jäin rahule icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Rutz
valek9

vastuseid: 409
vaadatud: 137538

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2011 14:29:25   pealkiri: Kommenteerimine: Rutz
Ostsin telefoni, kiire tehing, olen rahul.
  teema: Kommenteerimine: Lauri0112
valek9

vastuseid: 60
vaadatud: 26265

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2011 00:52:07   pealkiri: Kommenteerimine: Lauri0112
Kõik sujus hästi icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Margus014
valek9

vastuseid: 168
vaadatud: 56466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2011 16:07:12   pealkiri: Kommenteerimine: Margus014
Igati vastutulelik müüa, varsti võtan uue koguse LED-e thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ykspoiss
valek9

vastuseid: 1
vaadatud: 642

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2011 20:46:07   pealkiri: Kommenteerimine: ykspoiss
Broneeris kauba ja tuli järgi nagu lubatud, soovitan !
  teema: Kommenteerimine: entusiast
valek9

vastuseid: 103
vaadatud: 35472

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2011 20:25:49   pealkiri: Kommenteerimine: entusiast
Igati positiivne tehing, tuli kaubale kiirelt järele.
  teema: Kommenteerimine: hitech
valek9

vastuseid: 84
vaadatud: 14632

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2010 09:08:22   pealkiri: Kommenteerimine: hitech
Väga hea ostja, tuli kiirelt kohale ja tegime tehingu ära.
  teema: Kommenteerimine: digweed
valek9

vastuseid: 673
vaadatud: 190217

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2010 18:18:23   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
Ostis Elioni digitv komplekti, kõik OK, Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: nixon
valek9

vastuseid: 26
vaadatud: 9044

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2010 20:55:01   pealkiri: Kommenteerimine: nixon
Ostis põrandalambi, igati positiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ullmeez
valek9

vastuseid: 135
vaadatud: 46526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2010 19:36:58   pealkiri: Kommenteerimine: ullmeez
Ostis mõned jubinad icon_biggrin.gif rehvide vahetust soovitan kindlasti sõpradele.
  teema: Kommenteerimine: jotjot
valek9

vastuseid: 403
vaadatud: 75522

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2010 18:32:42   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
Positiivne, tuli kaubale kiirelt järgi.
  teema: Kommenteerimine: desert fox
valek9

vastuseid: 5
vaadatud: 4613

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2010 18:05:41   pealkiri: Kommenteerimine: desert fox
Kõik OK, soovitan !
  teema: Kommenteerimine: roossaar
valek9

vastuseid: 24
vaadatud: 7268

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2010 11:20:49   pealkiri: Kommenteerimine: roossaar
Tehing läks positiivselt, mina sain seisma jäänud kolast lahti ja sain raha ka veel pealekauba icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: krässakas
valek9

vastuseid: 308
vaadatud: 41936

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2010 10:57:00   pealkiri: Kommenteerimine: krässakas
Ostsin veekeetja, kõik tip-top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kotmarjak
valek9

vastuseid: 143
vaadatud: 77499

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2010 12:41:22   pealkiri: Kommenteerimine: kotmarjak
Ostis ühe telefoni laadija, aega võttis, aga asja sai icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Duckhead
valek9

vastuseid: 73
vaadatud: 35490

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2010 17:54:33   pealkiri: Kommenteerimine: Duckhead
Kõik tehingud võiksid sellised olla, kiire ja korralik. Soovitan !
  teema: Kommenteerimine: bikertim
valek9

vastuseid: 118
vaadatud: 26476

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2010 22:42:00   pealkiri: Kommenteerimine: bikertim
Kõik läks sujuvalt, tuli kaubale kiirelt järgi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PAUKA
valek9

vastuseid: 206
vaadatud: 47301

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2010 00:40:56   pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA
Väga positiivne tehing, kõik OK !
  teema: Kommenteerimine: tiit26
valek9

vastuseid: 329
vaadatud: 52393

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2010 21:00:09   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Usaldas ja kandisati raha ette, kauba saatsin ELS-iga järgi. Igati positiivne !
  teema: Kommenteerimine: Delta
valek9

vastuseid: 140
vaadatud: 47991

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2010 12:24:42   pealkiri: Kommenteerimine: Delta
Igati positiivne, tuli kiirelt kaubale järgi ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: janl
valek9

vastuseid: 48
vaadatud: 18969

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2009 01:22:59   pealkiri: Kommenteerimine: janl
Kandis raha ette, kaup läks Smartpostiga järgi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: janl
valek9

vastuseid: 48
vaadatud: 18969

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2009 01:21:29   pealkiri: Kommenteerimine: janl
Kandis raha ette, kaup läks Smartpostiga järgi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: OCUser
valek9

vastuseid: 314
vaadatud: 101355

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2009 22:57:17   pealkiri: Kommenteerimine: OCUser
Ostis läpaka kõvaketta, kiire korralik tehing ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
valek9

vastuseid: 840
vaadatud: 143432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2009 14:43:12   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Laenas USB HDD Boxi, Rocki nelipaki eest thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kraff
valek9

vastuseid: 289
vaadatud: 64152

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2009 13:10:18   pealkiri: Kommenteerimine: kraff
Ostis. saatsin postiga kauba, raha kandis hiljem järgi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: winter
valek9

vastuseid: 271
vaadatud: 50214

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2009 12:04:11   pealkiri: Kommenteerimine: winter
Ostis poolpiduse läpaka, tuli kiirelt kaubale järgi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Seidy
valek9

vastuseid: 8
vaadatud: 9048

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2009 21:19:00   pealkiri: Kommenteerimine: Seidy
Ostis, korralik tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: him
valek9

vastuseid: 17
vaadatud: 6445

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2009 00:42:56   pealkiri: Kommenteerimine: him
Tip-top tehing, tuli kaubale kiirelt järgi.
  teema: Kommenteerimine: mehaanic
valek9

vastuseid: 88
vaadatud: 33795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2009 17:22:27   pealkiri: Kommenteerimine: mehaanic
Minul pole ühtegi halba sõna öelda.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: target
valek9

vastuseid: 74
vaadatud: 31444

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2009 14:49:36   pealkiri: Kommenteerimine: target
Ostis Amino puldi, loodan et asi töötab.
Kiire korralik tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Siimuc
valek9

vastuseid: 188
vaadatud: 44837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2009 19:26:42   pealkiri: Kommenteerimine: Siimuc
Ostis läpaka mälu, tuli järgi nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hijacker
valek9

vastuseid: 167
vaadatud: 63770

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2009 23:09:23   pealkiri: Kommenteerimine: hijacker
Ostsin läpakale mälu, aega võttis, aga asja sai.
  teema: Kommenteerimine: ml
valek9

vastuseid: 2
vaadatud: 632

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2009 19:59:13   pealkiri: Kommenteerimine: ml
Kiire korralik tehing, tuli kaubale ise järgi !
  teema: Kommenteerimine: XariX
valek9

vastuseid: 23
vaadatud: 4797

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2009 20:34:11   pealkiri: Kommenteerimine: XariX
Kandis raha ette, kaup läks ELSiga järgi.
  teema: Kommenteerimine: laulasmaa
valek9

vastuseid: 95
vaadatud: 35437

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2009 12:21:32   pealkiri: Kommenteerimine: laulasmaa
Tehing tehtud kiirelt, tuli kaubale ise järgi.
  teema: Kommenteerimine: mkj2006
valek9

vastuseid: 45
vaadatud: 12723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2008 21:59:03   pealkiri: Kommenteerimine: mkj2006
Vahetasime läpakad ära icon_biggrin.gif
Sõitis Pärnust Tallinna kaupa tegema, ülikõva icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: uss77
valek9

vastuseid: 3
vaadatud: 2113

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2008 15:32:00   pealkiri: Kommenteerimine: uss77
Oli väike bisness thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: taxkax
valek9

vastuseid: 79
vaadatud: 26270

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2008 13:04:25   pealkiri: Kommenteerimine: taxkax
Kauba saatsin postiga, raha kandis ilusti ette, igati positiivne tehing.
  teema: Kommenteerimine: hqs
valek9

vastuseid: 448
vaadatud: 80692

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2008 20:56:09   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Ostis ühe mängu, tema poolt oli kõik OK, minu poolt oli väike viivitus.
  teema: Kommenteerimine: zero
valek9

vastuseid: 62
vaadatud: 12784

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2008 21:43:03   pealkiri: Kommenteerimine: zero
Kõik toimus nii nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ozooner
valek9

vastuseid: 157
vaadatud: 50201

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.06.2008 12:55:08   pealkiri: Kommenteerimine: ozooner
Ostsin telefoni, ühtegi halba sõnapole öelda.
  teema: Kommenteerimine: emmennpee
valek9

vastuseid: 508
vaadatud: 114721

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.05.2008 22:04:37   pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee
Oli väike äri posti teel, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cdrom
valek9

vastuseid: 313
vaadatud: 103160

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2008 23:19:08   pealkiri: Kommenteerimine: cdrom
Ostis kõlarid, kaup postiga, raha ülekandega, tehing igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Arol
valek9

vastuseid: 3
vaadatud: 2027

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2008 15:15:58   pealkiri: Kommenteerimine: Arol
Ostis paar pudinat, tuli kaubale järgi, tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: XCX
valek9

vastuseid: 31
vaadatud: 16619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2008 14:10:15   pealkiri: Kommenteerimine: XCX
Igati positiivne, andis kauba kätte, tasusin hiljem ülekandega. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ozzu
valek9

vastuseid: 45
vaadatud: 15485

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2007 17:53:04   pealkiri: Kommenteerimine: ozzu
Tip-top

Kiire tehing.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.