|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: trig |
urandom
vastuseid: 75
vaadatud: 19969
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2021 19:42:18 pealkiri: Arvamus kasutajast [ trig ]: |
ostsin klaviatuuri. kõik ok  |
teema: kustutatud pealkiri |
urandom
vastuseid: 4
vaadatud: 9754
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 11.04.2021 22:28:48 pealkiri: kustutatud pealkiri |
Tere napoleon
* arvutipood.com ja arvutipood.eu on nimed, mille peale tuleb isik ilma otsingumootori abita. nendele sisu lisada siis kuvatakse ka otsingumootoris.
* lisaks on .eu domeen kõrgema t ... |
teema: SSD versus HDD |
urandom
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419150
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 07.04.2021 18:45:48 pealkiri: SSD versus HDD |
| Milline siis kõige kiirem SSD tavakasutajale tänapäeval on ka? |
teema: kustutatud pealkiri |
urandom
vastuseid: 4
vaadatud: 9754
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 06.04.2021 14:54:21 pealkiri: kustutatud pealkiri |
| Äriplaan on hea, aga minu arust on weebiserveried ja teenuspakkujaid hulgi, ning võib antud teenuse osta, ja ei pea kasumit jagama. Sul peaks ikka natuke rohkem olema, kui e-poe domeen ja oskus epoo ... |
teema: kustutatud pealkiri |
urandom
vastuseid: 4
vaadatud: 9754
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 05.04.2021 18:13:12 pealkiri: kustutatud pealkiri |
| teema jäi vanaks ja asjad on edasi liikunud. ei taha enam teemat hoida foorumis. kustutatud sisu |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
urandom
vastuseid: 1392
vaadatud: 226267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2021 01:54:59 pealkiri: Arvamus kasutajast [ matu21 ] |
Ostsin sülearvuti CPU jahutuse ventilaatori  |
teema: OÜ Bitboard Arvutid |
urandom
vastuseid: 83
vaadatud: 51089
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.03.2020 08:47:15 pealkiri: OÜ Bitboard Arvutid |
Pm need vead tulevad välja 2h jooksul (niikaua kestis aku)
Loll küsimis, aga kuidas 4 kuud hiljem saab laiku avastada?
Tarbijakaitse on märksõnaks
ma avastasin ikka sama päev kui kaub ... |
teema: OÜ Bitboard Arvutid |
urandom
vastuseid: 83
vaadatud: 51089
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.12.2018 23:00:31 pealkiri: OÜ Bitboard Arvutid |
| Ei soovita seda firmat. Sai ostetud sülearvuti ja ei märgitud kirjelduses, et valge laik on ekraanil (surnud pikslid) ning aku tööiga ei ole ligilähedane reklaamitule (2h, 8h asemel). Asja kontro ... |
teema: Kommenteerimine: TauC |
urandom
vastuseid: 327
vaadatud: 70581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2016 20:53:43 pealkiri: Arvamus kasutajast [ TauC ]: |
 |
teema: Kommenteerimine: keimps1 |
urandom
vastuseid: 142
vaadatud: 35228
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2013 20:09:05 pealkiri: Arvamus kasutajast [ keimps1 ]: |
Asjad aetud. Sõnapidaja ja mõistlik.  |
teema: Kommenteerimine: cabanna852 |
urandom
vastuseid: 22
vaadatud: 7860
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2013 13:08:55 pealkiri: Arvamus kasutajast [ cabanna852 ] |
 |
teema: Kommenteerimine: martinez1 |
urandom
vastuseid: 43
vaadatud: 9107
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2013 19:23:38 pealkiri: Kommenteerimine: martinez1 |
Kaup õnnelikult uue omaniku kätes Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: d3t |
urandom
vastuseid: 84
vaadatud: 73807
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2012 20:16:17 pealkiri: Arvamus kasutajast [ d3t ]: |
Väga hea kogemus. Siiras müüa. Sai soetatud Ipad 2 (3G), millega sain kaasa dokitava klaviatuuri ning orig smart coveri. Läbi Apple ametliku kontrolli, kehtiv garantii ja legaalne seade . |
teema: Kommenteerimine: RaleStinre |
urandom
vastuseid: 100
vaadatud: 8023
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2011 13:34:52 pealkiri: Arvamus kasutajast [ RaleStinre ]: |
meeldiv kogemus.  |
teema: Kommenteerimine: Tanel94 |
urandom
vastuseid: 6
vaadatud: 2154
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2011 22:06:26 pealkiri: Arvamus kasutajast [ Tanel94 ]: |
 |
teema: Kommenteerimine: gunn271 |
urandom
vastuseid: 229
vaadatud: 35176
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2011 18:04:12 pealkiri: Arvamus kasutajast [ gunn271 ]: |
 |
teema: Kommenteerimine: TREMAN |
urandom
vastuseid: 46
vaadatud: 17578
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2011 16:15:37 pealkiri: Arvamus kasutajast [ TREMAN ]: |
 |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
urandom
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2011 20:04:10 pealkiri: Arvamus kasutajast [ senja007 ]: |
 |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
urandom
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2011 21:35:40 pealkiri: Arvamus kasutajast [ senja007 ]: |
 |
teema: Kommenteerimine: krist2an |
urandom
vastuseid: 41
vaadatud: 21600
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2011 18:43:36 pealkiri: Arvamus kasutajast [ krist2an ]: |
| Meeldiv kogemus |
teema: Kommenteerimine: velzatis |
urandom
vastuseid: 313
vaadatud: 135288
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2011 17:33:31 pealkiri: Arvamus kasutajast [ Anti ]: |
 |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
urandom
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2011 22:56:35 pealkiri: Arvamus kasutajast [ senja007 ]: |
Raha mulle, kaup Sulle ! |
teema: Kommenteerimine: meelis63 |
urandom
vastuseid: 335
vaadatud: 73252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2010 21:02:47 pealkiri: Arvamus kasutajast [ meelis63 ]: |
| Taaskord edukas koost88. |
teema: Kommenteerimine: paekaraek |
urandom
vastuseid: 4
vaadatud: 2436
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2010 18:58:38 pealkiri: Arvamus kasutajast [ paekaraek ]: |
| Kaup tehtud |
teema: Kommenteerimine: hype |
urandom
vastuseid: 35
vaadatud: 18149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2010 21:01:26 pealkiri: Arvamus kasutajast [ hype ]: |
Kaup tehtud  |
teema: Kommenteerimine: d43m0n |
urandom
vastuseid: 11
vaadatud: 5020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2010 23:26:44 pealkiri: Arvamus kasutajast [ d43m0n ]: |
kaup tehtud.  |
teema: Kommenteerimine: DracS |
urandom
vastuseid: 1
vaadatud: 2567
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2010 12:44:26 pealkiri: Arvamus kasutajast [ DracS ]: |
| kaup tehtud |
teema: Kommenteerimine: tonka |
urandom
vastuseid: 26
vaadatud: 13110
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2010 12:43:46 pealkiri: Arvamus kasutajast [ tonka ] |
| Kaup tehtud. |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
urandom
vastuseid: 658
vaadatud: 117419
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2010 15:11:26 pealkiri: Arvamus kasutajast [ Mõttetu mees ]: |
 |
teema: Kommenteerimine: ozzipov |
urandom
vastuseid: 178
vaadatud: 48557
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2010 09:54:16 pealkiri: Arvamus kasutajast [ ozzipov ]: |
 |
teema: Autorid tahaksid internetiteenuse pakkujad panna failimaksu korjama |
urandom
vastuseid: 191
vaadatud: 45554
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 16.02.2010 22:16:51 pealkiri: Autorid tahaksid internetiteenuse pakkujad panna failimaksu korjama |
| meid juba nagunii seaduse tahtel ISP sisuliselt j2lgib. |
teema: Kommenteerimine: Linnapea |
urandom
vastuseid: 67
vaadatud: 28423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2010 12:53:02 pealkiri: Arvamus kasutajast [ Linnapea ]: |
| Kaup tehtud, k6ik ok. |
teema: Kommenteerimine: inc |
urandom
vastuseid: 64
vaadatud: 25834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2010 12:51:22 pealkiri: Arvamus kasutajast [ inc ]: |
| kaup tehtud. k6ik ok. |
teema: Kommenteerimine: inc |
urandom
vastuseid: 64
vaadatud: 25834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2010 13:26:54 pealkiri: Arvamus kasutajast [ inc ] |
| Hea kogemus |
teema: Kommenteerimine: veixv |
urandom
vastuseid: 377
vaadatud: 50788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2010 17:28:34 pealkiri: Arvamus kasutajast [ veixv ]: |
| Kaup tehtud. |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
urandom
vastuseid: 658
vaadatud: 117419
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2010 22:13:36 pealkiri: Arvamus kasutajast [ Mõttetu mees ]: |
| Kaup tehtud. |
teema: Kommenteerimine: medicopter |
urandom
vastuseid: 20
vaadatud: 17143
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2010 21:17:41 pealkiri: Arvamus kasutajast [ medicopter ]: |
| Tegime kaupa. Kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: Priido |
urandom
vastuseid: 16
vaadatud: 11197
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2009 20:51:23 pealkiri: Arvamus kasutajast [ Priido ]: |
| kaup tehtud |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
urandom
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2009 18:57:30 pealkiri: Arvamus kasutajast [ wfiles ] |
Kaup tehtud  |
teema: Kommenteerimine: System32 |
urandom
vastuseid: 25
vaadatud: 6709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2009 18:54:17 pealkiri: Arvamus kasutajast [ System32 ]: |
| Kaup tehtud. Asjalik |
teema: Kommenteerimine: myxzel |
urandom
vastuseid: 43
vaadatud: 23423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2009 20:46:01 pealkiri: Arvamus kasutajast [ myxzel ]: |
Kaup tehtud.  |
teema: Kommenteerimine: krs123 |
urandom
vastuseid: 0
vaadatud: 475
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2009 20:45:18 pealkiri: Kommenteerimine: krs123 |
| Igal asjal oma algus. Kaup tehtud ning aus ostja! |
teema: Kommenteerimine: asjameez |
urandom
vastuseid: 62
vaadatud: 35429
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2009 22:06:05 pealkiri: Arvamus kasutajast [ asjameez ]: |
kaup tehtud  |
teema: Kommenteerimine: zerokas |
urandom
vastuseid: 41
vaadatud: 12013
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2009 23:15:04 pealkiri: Arvamus kasutajast [ zerokas ]: |
kaup tehtud  |
teema: Kommenteerimine: Joss |
urandom
vastuseid: 240
vaadatud: 55786
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2009 01:20:29 pealkiri: Sinu arvamus kasutajast [ Joss ]: |
Kaup tehtud. Jutud peetud. Asjaliku infot vahetatud. Igati asjalik.  |
teema: Kommenteerimine: praetor |
urandom
vastuseid: 219
vaadatud: 70545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.10.2009 01:29:07 pealkiri: Arvamus kasutajast [ praetor ]: |
Kaup tehtud  |
teema: Kommenteerimine: kalvi86 |
urandom
vastuseid: 28
vaadatud: 11340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.10.2009 20:34:02 pealkiri: Arvamus kasutajast [ kalvi86 ]: |
kaup tehtud.  |
teema: Kommenteerimine: monkeylove |
urandom
vastuseid: 0
vaadatud: 369
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.10.2009 20:33:01 pealkiri: Kommenteerimine: monkeylove |
| igal asjal peab algus olema. kaup tehtud:) |
teema: Kommenteerimine: kaubamaja |
urandom
vastuseid: 117
vaadatud: 37694
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2009 17:14:47 pealkiri: Arvamus kasutajast [ kaubamaja ]: |
Kaup tehtud  |
teema: Kommenteerimine: Sanderico |
urandom
vastuseid: 47
vaadatud: 13470
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2009 11:44:09 pealkiri: Arvamus kasutajast [ Sanderico ]: |
kaup tehtud. asjalik  |
| |