Avaleht
otsing leidis 191 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: tnis33
unnamed

vastuseid: 5
vaadatud: 5215

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2010 01:55:05   pealkiri: Kommenteerimine: tnis33
Ostsin toiteploki, said kokkulepitud osta kohe hind ja järgmine päev oli käes Rakverest Viljandisse icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Ctrl+P
unnamed

vastuseid: 52
vaadatud: 15942

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2009 05:02:01   pealkiri: Kommenteerimine: Ctrl+P
Viisin kauba Tartu , tuli järgi ... kõik korras ok beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sindonen
unnamed

vastuseid: 487
vaadatud: 135149

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2009 12:43:45   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Müüs 1GB mälu mulle.
Hinnas saime lõpuks kokkuleppele ja ülejäänd oli kõik OK !
Soovitan beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Telia TV
unnamed

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.01.2009 17:54:48   pealkiri: Telia TV
olen proovinud mõlemat kaablit, värve ja teravust annavad ikka mõlemad kõvasti juurde...scart kaabli viskasin kohe minema 8) oleneb ka ju mis ühendused telekal olemas on icon_rolleyes.gif

Mul on dvd m ...
  teema: Kommenteerimine: Petz
unnamed

vastuseid: 80
vaadatud: 35198

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2009 01:56:31   pealkiri: Kommenteerimine: Petz
Soovitan! Müüsin MP3 kõlari , ise tuli järgi ja väga korrektne.
  teema: Telia TV
unnamed

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.01.2009 22:49:59   pealkiri: Telia TV
hmmm.. paljude neid ip-sid ei tea:S
  teema: Telia TV
unnamed

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.01.2009 23:11:22   pealkiri: Telia TV
Ruuter neljas port, VLC - Open network - UDP - 239jne. See uuema VLC-ga siis, 0.9.8a. Vanaga töötas samuti. thumbs_up.gif

EDIT: ei netti samalajal ei saa jah.

Põrnikas sa ka ei näe paljusid kanaleid j ...
  teema: Telia TV
unnamed

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.01.2009 21:05:13   pealkiri: Telia TV
Tänud thumbs_up.gif

Nüüd on selline probleem, et eelnevad käsud laseb sisestada, aga vlan10 ütleb Invalid VLAN name. Näitab ainult name=

Las jääb nii mine lihtsalt edasi , see teebki nii.

Mul ...
  teema: Telia TV
unnamed

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.01.2009 20:31:32   pealkiri: Telia TV
Kui niisama enter panna siis ütleb: wrong username or password icon_mad.gif

Kas Administrator panid ikka suure tähega ?
  teema: Telia TV
unnamed

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.01.2009 20:26:16   pealkiri: Telia TV
Parooli tahab ? icon_sad.gif

kas see on küsimus ?
Ei tohiks tahta parooli, paned lihtsalt Enter
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 06.01.2009 20:13:31   pealkiri: iPhone
Mis küsimus see veel on? Nähtavasti sain siia postidada ju, järelikult oli ruuter sees. Debiilset juttu pole mõtet hakata ajama suust välja.
Mind ajendas (sarkastiliselt) vastama sinu debiilselt ...
  teema: Telia TV
unnamed

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.01.2009 20:12:01   pealkiri: Telia TV
Selline loll küsimus, et mis on ruuteli CLI ja kust ma selle leiaksin ?

Saad oma ruuter konfi näppida seal

Start > Run > cmd
Kirjuta sinna telnet
siis kirjuta open 192.168.1.254
Usern ...
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 06.01.2009 19:39:02   pealkiri: iPhone
Mis küsimus see veel on? Nähtavasti sain siia postidada ju, järelikult oli ruuter sees. Debiilset juttu pole mõtet hakata ajama suust välja.

Digi tv-l võib olla mitmeid erinevaid ruutereid, n ...
  teema: Telia TV
unnamed

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.01.2009 18:22:31   pealkiri: Telia TV
Kas on inimesi siin kes vaatavad praegu ka arvutist digitv-d ? Mitut kanalit üldse näeb ja mis confi järgi on seadistatud ?
  teema: Telia TV
unnamed

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.01.2009 00:14:20   pealkiri: Telia TV
Aga peale selle seadistuse tegemist, kui tahan tagasi muuta, kas restardi tegemine on väga ulmekeeruline ?
  teema: Telia TV
unnamed

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.01.2009 18:16:30   pealkiri: Telia TV
küsimus, et kas selle õpetuse järgi saab ikka veel arvutisse pildi kui mul SpeedTouch 780 .. http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV
  teema: Day of Defeat Source
unnamed

vastuseid: 287
vaadatud: 67019

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2008 00:20:16   pealkiri: Day of Defeat Source
uus clan eestist | n3w8 | sündis täna asi tõsiselt käsile võtta ja saada euroopas arvestavaks jõuks icon_smile.gif
mingit infot kus mängitakse ka või kus ühendust võtta?
  teema: Kommenteerimine: kuldkala
unnamed

vastuseid: 82
vaadatud: 24801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2008 19:04:53   pealkiri: Kommenteerimine: kuldkala
Müüsin mälu, kiire ja korralik tehing. thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: explode
unnamed

vastuseid: 46
vaadatud: 20198

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2007 18:51:48   pealkiri: Kommenteerimine: explode
Äri kiire ja korrektne. thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: StarLight
unnamed

vastuseid: 153
vaadatud: 39209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2007 15:13:05   pealkiri: Kommenteerimine: StarLight
Ostsin 2 mälu. Positiivne beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Day of Defeat Source
unnamed

vastuseid: 287
vaadatud: 67019

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2007 02:00:06   pealkiri: Day of Defeat Source
Miks kõik see teema nii välja surnud on?
Kas siis tõesti pole Eestis Dod:S mängijaid?
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 05.12.2007 01:22:33   pealkiri: iPhone
aa oih vabandan vale info eest

ma muidugi ei anna pead. Ei ole kindel.
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 05.12.2007 01:14:03   pealkiri: iPhone
Lisaks mainin et kui soovid lasta osta kellelgi iPhone apple enda poest peab olema AT&T leping vähemalt nii olen aru saanud. See ongi minuteada põhiline põhjus miks ebays ja mujal küsitakse ro ...
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 05.12.2007 00:26:18   pealkiri: iPhone
tänud ! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.12.2007 23:40:43   pealkiri: iPhone
Ühesõnaga siis VISA ja sellised asjad?
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.12.2007 22:18:04   pealkiri: iPhone
Aga üks küsimus veel teemasse, et kas ma olen nüüd õieti aru saanud, et Usas ei saa sularahas enam maksta iPhone eest?
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.12.2007 03:30:20   pealkiri: iPhone
olen lugenud seda teemat.
Kui mul usast toodud iphonel on 1.1.2 soft peal, siis võin selle põhimõtteliselt prükkarisse visata kuna ei saa helistada eestis või annab sellega siin midagi teha, et ...
  teema: Counter-Strike: Source
unnamed

vastuseid: 6658
vaadatud: 1060790

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.11.2007 01:55:11   pealkiri: Counter-Strike: Source
noo nädalaga õpid vasakuga mängima ära:D
saad nädal varem uuesti peale hakata:D
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 22.11.2007 01:43:51   pealkiri: iPhone
Kas keegi oskab selgeks teha kuidas edge tööle saada emt tavapakettiga ? Üritan iseteenindusest gprsi seadeid tellida, aga ei tule midagi kohale. Ideid ? :)Kui palju sellest juttu ka on, kirjuta li ...
  teema: Kommenteerimine: hannes36
unnamed

vastuseid: 120
vaadatud: 36950

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2007 22:32:21   pealkiri: Kommenteerimine: hannes36
müüsin videoka...
kõik Ok
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 18.11.2007 20:27:57   pealkiri: iPhone
kas prillid funksivad siis ka iPhonel?
  teema: Kommenteerimine: Grinks
unnamed

vastuseid: 20
vaadatud: 8342

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2007 18:12:37   pealkiri: Kommenteerimine: Grinks
tehing kiire ja korrektne...
Soovitan
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.11.2007 00:20:02   pealkiri: iPhone
Kas kellelgi siis EDGE ka töötab?
diiliga saab ka edge wapina järgi?

täitsa töötab, endal operaatoriks Teleyks ning EDGE APN lahtrisse tuleb trükkida lihtsalt internet

huvitav.. kirjuta ...
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.11.2007 19:46:59   pealkiri: iPhone
Kas kellelgi siis EDGE ka töötab?
diiliga saab ka edge wapina järgi?
  teema: Kommenteerimine: Insomniac
unnamed

vastuseid: 1
vaadatud: 1818

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2007 01:24:20   pealkiri: Kommenteerimine: Insomniac
Ostsin videokaarti.
Väga vastutulelik ja väga kiire mees.
Soovitan beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 10.11.2007 01:36:51   pealkiri: iPhone
Ei no jah põhimõtteliselt ostjaid ju leidub,ega igaüks ei hakka kuskilt ise tellima.Mind ajavad need suure summa nõudjad natukene närvi icon_lol.gif Osta.ee küsib üks 12 tuhat,nii palju ikka ei tohiks ...
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 10.11.2007 01:18:09   pealkiri: iPhone
Mujalt maailmas on kekmine hind kuskil 6000,kui tellida,mis asja kõik seda iphone nii kallilt müüvad,mõni tahab 12 000 selle eest,ei no tere talv,oliver sa kah kuidagi kallilt ei müü we,unlockim ...
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 10.11.2007 01:11:07   pealkiri: iPhone
Mujalt maailmas on kekmine hind kuskil 6000,kui tellida,mis asja kõik seda iphone nii kallilt müüvad,mõni tahab 12 000 selle eest,ei no tere talv,oliver sa kah kuidagi kallilt ei müü we,unlockim ...
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.11.2007 14:00:48   pealkiri: iPhone
täpselt nii beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Counter-Strike: Source
unnamed

vastuseid: 6658
vaadatud: 1060790

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2007 23:37:36   pealkiri: Counter-Strike: Source
huvitav...

CSS- ja DoDSis mõlemas jäävad need pulgad connectimise ajal kolmveerandi peale seisma , sending client info all...
pole jõudnud lõpuni oodata..
mingi 2min olen oodanud ...
keegi ...
  teema: Counter-Strike: Source
unnamed

vastuseid: 6658
vaadatud: 1060790

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2007 20:13:07   pealkiri: Counter-Strike: Source
, miks sa downloadid, kui plaat on olemas? Upgrade?

lasin peale...
Steam tööle...
ja hakkab mingi 85% jälle downloadima.
  teema: Counter-Strike: Source
unnamed

vastuseid: 6658
vaadatud: 1060790

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2007 18:55:34   pealkiri: Counter-Strike: Source
Ostsin täna selle 400 kr. plaadi Enterist.
CS:Source
DoD:Source
HL2

ja panin nüüd donwloadima ...
ja downloadib keskmiselt 50KB/s
Kas see on normaalne, et nii aeglaselt?
Või saab kuidagi ...
  teema: Kommenteerimine: Lindremant
unnamed

vastuseid: 28
vaadatud: 13861

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2007 04:44:29   pealkiri: Kommenteerimine: Lindremant
müüs prose...
tehing kiire, korrektne. Soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.11.2007 18:37:54   pealkiri: iPhone
iPhone tuleb Eestisse müüki? icon_smile.gif
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.10.2007 19:15:44   pealkiri: iPhone
Täna kella keeramine. On kõigil käpas aja muutmine?
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.10.2007 22:00:55   pealkiri: iPhone
Aga kuidas eesti täpitähed peale saab?

Saada ps kasutajale lennukas , tema saadab sulle need ja ütleb mis teha tuleb.
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.10.2007 20:39:13   pealkiri: iPhone
Kuidas need täpitähed iPhone'is välja näevad, lisanduvad klaviatuurile või tulevad millegi asemel?

[ ] selliste sulgude asemele
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.10.2007 17:59:23   pealkiri: iPhone
No reeglina saadetakse mulle mailiga doc, xls või pdf faile ja otse mailboxist saan kõiki faile avada.

Seda küll...
see on teine teema üldse
Kas iPhonesse keegi saand kuidagi .doc või .pdf j ...
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.10.2007 17:32:00   pealkiri: iPhone
Kas keegi PDF vieweriga on tegelenud ?
Või on keegi saanud kuidagi iPhonesse sisse .doc või .pdf vms?
  teema: iPhone
unnamed

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.10.2007 15:50:22   pealkiri: iPhone
Ikka on mõtet,sest seal on katekoogiate järgi asjad, vanas käis juba väga närvidele,et rämedalt tuli kerida seda app listi...
mul pangestas algus ära igastahes, restart vms aitas.

ühesõna ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.