|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tnis33 |
unnamed
vastuseid: 5
vaadatud: 5215
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2010 01:55:05 pealkiri: Kommenteerimine: tnis33 |
Ostsin toiteploki, said kokkulepitud osta kohe hind ja järgmine päev oli käes Rakverest Viljandisse  |
teema: Kommenteerimine: Ctrl+P |
unnamed
vastuseid: 52
vaadatud: 15942
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2009 05:02:01 pealkiri: Kommenteerimine: Ctrl+P |
Viisin kauba Tartu , tuli järgi ... kõik korras ok  |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
unnamed
vastuseid: 487
vaadatud: 135149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2009 12:43:45 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
Müüs 1GB mälu mulle.
Hinnas saime lõpuks kokkuleppele ja ülejäänd oli kõik OK !
Soovitan  |
teema: Telia TV |
unnamed
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.01.2009 17:54:48 pealkiri: Telia TV |
olen proovinud mõlemat kaablit, värve ja teravust annavad ikka mõlemad kõvasti juurde...scart kaabli viskasin kohe minema 8) oleneb ka ju mis ühendused telekal olemas on
Mul on dvd m ... |
teema: Kommenteerimine: Petz |
unnamed
vastuseid: 80
vaadatud: 35198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2009 01:56:31 pealkiri: Kommenteerimine: Petz |
| Soovitan! Müüsin MP3 kõlari , ise tuli järgi ja väga korrektne. |
teema: Telia TV |
unnamed
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.01.2009 22:49:59 pealkiri: Telia TV |
| hmmm.. paljude neid ip-sid ei tea:S |
teema: Telia TV |
unnamed
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2009 23:11:22 pealkiri: Telia TV |
Ruuter neljas port, VLC - Open network - UDP - 239jne. See uuema VLC-ga siis, 0.9.8a. Vanaga töötas samuti.
EDIT: ei netti samalajal ei saa jah.
Põrnikas sa ka ei näe paljusid kanaleid j ... |
teema: Telia TV |
unnamed
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2009 21:05:13 pealkiri: Telia TV |
Tänud
Nüüd on selline probleem, et eelnevad käsud laseb sisestada, aga vlan10 ütleb Invalid VLAN name. Näitab ainult name=
Las jääb nii mine lihtsalt edasi , see teebki nii.
Mul ... |
teema: Telia TV |
unnamed
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2009 20:31:32 pealkiri: Telia TV |
Kui niisama enter panna siis ütleb: wrong username or password
Kas Administrator panid ikka suure tähega ? |
teema: Telia TV |
unnamed
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2009 20:26:16 pealkiri: Telia TV |
Parooli tahab ?
kas see on küsimus ?
Ei tohiks tahta parooli, paned lihtsalt Enter |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 06.01.2009 20:13:31 pealkiri: iPhone |
Mis küsimus see veel on? Nähtavasti sain siia postidada ju, järelikult oli ruuter sees. Debiilset juttu pole mõtet hakata ajama suust välja.
Mind ajendas (sarkastiliselt) vastama sinu debiilselt ... |
teema: Telia TV |
unnamed
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2009 20:12:01 pealkiri: Telia TV |
Selline loll küsimus, et mis on ruuteli CLI ja kust ma selle leiaksin ?
Saad oma ruuter konfi näppida seal
Start > Run > cmd
Kirjuta sinna telnet
siis kirjuta open 192.168.1.254
Usern ... |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 06.01.2009 19:39:02 pealkiri: iPhone |
Mis küsimus see veel on? Nähtavasti sain siia postidada ju, järelikult oli ruuter sees. Debiilset juttu pole mõtet hakata ajama suust välja.
Digi tv-l võib olla mitmeid erinevaid ruutereid, n ... |
teema: Telia TV |
unnamed
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2009 18:22:31 pealkiri: Telia TV |
| Kas on inimesi siin kes vaatavad praegu ka arvutist digitv-d ? Mitut kanalit üldse näeb ja mis confi järgi on seadistatud ? |
teema: Telia TV |
unnamed
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2009 00:14:20 pealkiri: Telia TV |
| Aga peale selle seadistuse tegemist, kui tahan tagasi muuta, kas restardi tegemine on väga ulmekeeruline ? |
teema: Telia TV |
unnamed
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172890
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.01.2009 18:16:30 pealkiri: Telia TV |
| küsimus, et kas selle õpetuse järgi saab ikka veel arvutisse pildi kui mul SpeedTouch 780 .. http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV |
teema: Day of Defeat Source |
unnamed
vastuseid: 287
vaadatud: 67019
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2008 00:20:16 pealkiri: Day of Defeat Source |
uus clan eestist | n3w8 | sündis täna asi tõsiselt käsile võtta ja saada euroopas arvestavaks jõuks
mingit infot kus mängitakse ka või kus ühendust võtta? |
teema: Kommenteerimine: kuldkala |
unnamed
vastuseid: 82
vaadatud: 24801
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2008 19:04:53 pealkiri: Kommenteerimine: kuldkala |
Müüsin mälu, kiire ja korralik tehing.  |
teema: Kommenteerimine: explode |
unnamed
vastuseid: 46
vaadatud: 20198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2007 18:51:48 pealkiri: Kommenteerimine: explode |
Äri kiire ja korrektne.  |
teema: Kommenteerimine: StarLight |
unnamed
vastuseid: 153
vaadatud: 39209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2007 15:13:05 pealkiri: Kommenteerimine: StarLight |
Ostsin 2 mälu. Positiivne  |
teema: Day of Defeat Source |
unnamed
vastuseid: 287
vaadatud: 67019
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2007 02:00:06 pealkiri: Day of Defeat Source |
Miks kõik see teema nii välja surnud on?
Kas siis tõesti pole Eestis Dod:S mängijaid? |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.12.2007 01:22:33 pealkiri: iPhone |
aa oih vabandan vale info eest
ma muidugi ei anna pead. Ei ole kindel. |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.12.2007 01:14:03 pealkiri: iPhone |
| Lisaks mainin et kui soovid lasta osta kellelgi iPhone apple enda poest peab olema AT&T leping vähemalt nii olen aru saanud. See ongi minuteada põhiline põhjus miks ebays ja mujal küsitakse ro ... |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.12.2007 00:26:18 pealkiri: iPhone |
tänud !  |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.12.2007 23:40:43 pealkiri: iPhone |
| Ühesõnaga siis VISA ja sellised asjad? |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.12.2007 22:18:04 pealkiri: iPhone |
| Aga üks küsimus veel teemasse, et kas ma olen nüüd õieti aru saanud, et Usas ei saa sularahas enam maksta iPhone eest? |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.12.2007 03:30:20 pealkiri: iPhone |
olen lugenud seda teemat.
Kui mul usast toodud iphonel on 1.1.2 soft peal, siis võin selle põhimõtteliselt prükkarisse visata kuna ei saa helistada eestis või annab sellega siin midagi teha, et ... |
teema: Counter-Strike: Source |
unnamed
vastuseid: 6658
vaadatud: 1060790
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.11.2007 01:55:11 pealkiri: Counter-Strike: Source |
noo nädalaga õpid vasakuga mängima ära:D
saad nädal varem uuesti peale hakata:D |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 22.11.2007 01:43:51 pealkiri: iPhone |
| Kas keegi oskab selgeks teha kuidas edge tööle saada emt tavapakettiga ? Üritan iseteenindusest gprsi seadeid tellida, aga ei tule midagi kohale. Ideid ? :)Kui palju sellest juttu ka on, kirjuta li ... |
teema: Kommenteerimine: hannes36 |
unnamed
vastuseid: 120
vaadatud: 36950
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2007 22:32:21 pealkiri: Kommenteerimine: hannes36 |
müüsin videoka...
kõik Ok |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 18.11.2007 20:27:57 pealkiri: iPhone |
| kas prillid funksivad siis ka iPhonel? |
teema: Kommenteerimine: Grinks |
unnamed
vastuseid: 20
vaadatud: 8342
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2007 18:12:37 pealkiri: Kommenteerimine: Grinks |
tehing kiire ja korrektne...
Soovitan |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.11.2007 00:20:02 pealkiri: iPhone |
Kas kellelgi siis EDGE ka töötab?
diiliga saab ka edge wapina järgi?
täitsa töötab, endal operaatoriks Teleyks ning EDGE APN lahtrisse tuleb trükkida lihtsalt internet
huvitav.. kirjuta ... |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.11.2007 19:46:59 pealkiri: iPhone |
Kas kellelgi siis EDGE ka töötab?
diiliga saab ka edge wapina järgi? |
teema: Kommenteerimine: Insomniac |
unnamed
vastuseid: 1
vaadatud: 1818
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2007 01:24:20 pealkiri: Kommenteerimine: Insomniac |
Ostsin videokaarti.
Väga vastutulelik ja väga kiire mees.
Soovitan  |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 10.11.2007 01:36:51 pealkiri: iPhone |
Ei no jah põhimõtteliselt ostjaid ju leidub,ega igaüks ei hakka kuskilt ise tellima.Mind ajavad need suure summa nõudjad natukene närvi Osta.ee küsib üks 12 tuhat,nii palju ikka ei tohiks ... |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 10.11.2007 01:18:09 pealkiri: iPhone |
| Mujalt maailmas on kekmine hind kuskil 6000,kui tellida,mis asja kõik seda iphone nii kallilt müüvad,mõni tahab 12 000 selle eest,ei no tere talv,oliver sa kah kuidagi kallilt ei müü we,unlockim ... |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 10.11.2007 01:11:07 pealkiri: iPhone |
| Mujalt maailmas on kekmine hind kuskil 6000,kui tellida,mis asja kõik seda iphone nii kallilt müüvad,mõni tahab 12 000 selle eest,ei no tere talv,oliver sa kah kuidagi kallilt ei müü we,unlockim ... |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 09.11.2007 14:00:48 pealkiri: iPhone |
täpselt nii  |
teema: Counter-Strike: Source |
unnamed
vastuseid: 6658
vaadatud: 1060790
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2007 23:37:36 pealkiri: Counter-Strike: Source |
huvitav...
CSS- ja DoDSis mõlemas jäävad need pulgad connectimise ajal kolmveerandi peale seisma , sending client info all...
pole jõudnud lõpuni oodata..
mingi 2min olen oodanud ...
keegi ... |
teema: Counter-Strike: Source |
unnamed
vastuseid: 6658
vaadatud: 1060790
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2007 20:13:07 pealkiri: Counter-Strike: Source |
, miks sa downloadid, kui plaat on olemas? Upgrade?
lasin peale...
Steam tööle...
ja hakkab mingi 85% jälle downloadima. |
teema: Counter-Strike: Source |
unnamed
vastuseid: 6658
vaadatud: 1060790
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2007 18:55:34 pealkiri: Counter-Strike: Source |
Ostsin täna selle 400 kr. plaadi Enterist.
CS:Source
DoD:Source
HL2
ja panin nüüd donwloadima ...
ja downloadib keskmiselt 50KB/s
Kas see on normaalne, et nii aeglaselt?
Või saab kuidagi ... |
teema: Kommenteerimine: Lindremant |
unnamed
vastuseid: 28
vaadatud: 13861
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2007 04:44:29 pealkiri: Kommenteerimine: Lindremant |
müüs prose...
tehing kiire, korrektne. Soovitan  |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.11.2007 18:37:54 pealkiri: iPhone |
iPhone tuleb Eestisse müüki?  |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.10.2007 19:15:44 pealkiri: iPhone |
| Täna kella keeramine. On kõigil käpas aja muutmine? |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.10.2007 22:00:55 pealkiri: iPhone |
Aga kuidas eesti täpitähed peale saab?
Saada ps kasutajale lennukas , tema saadab sulle need ja ütleb mis teha tuleb. |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.10.2007 20:39:13 pealkiri: iPhone |
Kuidas need täpitähed iPhone'is välja näevad, lisanduvad klaviatuurile või tulevad millegi asemel?
[ ] selliste sulgude asemele |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.10.2007 17:59:23 pealkiri: iPhone |
No reeglina saadetakse mulle mailiga doc, xls või pdf faile ja otse mailboxist saan kõiki faile avada.
Seda küll...
see on teine teema üldse
Kas iPhonesse keegi saand kuidagi .doc või .pdf j ... |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.10.2007 17:32:00 pealkiri: iPhone |
Kas keegi PDF vieweriga on tegelenud ?
Või on keegi saanud kuidagi iPhonesse sisse .doc või .pdf vms? |
teema: iPhone |
unnamed
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.10.2007 15:50:22 pealkiri: iPhone |
Ikka on mõtet,sest seal on katekoogiate järgi asjad, vanas käis juba väga närvidele,et rämedalt tuli kerida seda app listi...
mul pangestas algus ära igastahes, restart vms aitas.
ühesõna ... |
| |