Kuna ise veel telefoni näppinud pole jäi veidi arusaamatuks seis eesti tähtedega. Mõistan ma õigesti, et klaviatuuril öäüõ -d trükkida pole võimalik? Kuskilt käis mingi pikemalt vajuta ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.