Avaleht
otsing leidis 218 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: ballack007
typical

vastuseid: 116
vaadatud: 12840

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2024 09:49:33   pealkiri: Kommenteerimine: ballack007
Ostsin RTX3070. Tehing kiire ja kõik toimib.
  teema: Targa kodu ehitamine
typical

vastuseid: 5716
vaadatud: 1512604

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 21.07.2020 09:30:34   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Keegi välitingimustesse valgustugevuse andurit oskab soovitada? Zigbee või midagi Tasmota külge?
Xiaomil on täitsa olemas aga töötemp kirjas kuni -10 ja patarei pealt. Kaua see talvistes tingi ...
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
typical

vastuseid: 1343
vaadatud: 359811

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.02.2020 21:28:17   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Tellisin Bosch SMV88TX46E ära (y)Pea 2x kallim kui erinevad teised mis väga head mudelid ka kõik töö nagu ära teevad. Kui tohib küsida siis miks selle valisid? St tal on ilmselt omadusi, mida k ...
  teema: Kommenteerimine: Realist
typical

vastuseid: 68
vaadatud: 26007

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2020 23:41:40   pealkiri: Kommenteerimine: Realist
Ostsin nutikella - kõik positiivne.
  teema: Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip :: Kantavad nutiseadmed
typical

vastuseid: 361
vaadatud: 150701

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 08.01.2020 14:47:07   pealkiri: Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip
Täna siis tuli uus Bip S ka ametlikult välja
https://en.amazfit.com/bip-s.html


https://en.amazfit.com/images/bip-s/section-2-pic1.png?v=7adce9
  teema: Kommenteerimine: Tamarillo
typical

vastuseid: 4
vaadatud: 3882

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2019 09:26:20   pealkiri: Kommenteerimine: Tamarillo
Ostsin arvutkomplekti - kõik nagu lubatud!
  teema: Kommenteerimine: romax11
typical

vastuseid: 231
vaadatud: 44034

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2019 09:25:47   pealkiri: Kommenteerimine: romax11
Ostsin RX560 - kõik kenasti korras ja kaup kiire.
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
typical

vastuseid: 1114
vaadatud: 314778

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 26.06.2019 11:07:30   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
RMC minumeelest ei ole see seda väärt, kui Sul just ei ole liialt vaba aega, mida sinna investeerida. Proovisin FreeNAS'iga ise ehitada ja lõpetasin valmis Synology lahenduse peal, mida siis vastav ...
  teema: Kommenteerimine: randov
typical

vastuseid: 6
vaadatud: 3178

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2019 11:16:18   pealkiri: Kommenteerimine: randov
Ostsin teleka. Kõik töötab kenasti - aidati neljandalt alla ka vedada.
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
typical

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031271

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.12.2018 16:48:46   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Peaks vist boti genereerima, kes ütleb, et go-to variandina võib kasutada WD RED'i kui asi on ladustamises, mitte aktiivkasutamises icon_biggrin.gif (kuigi mul on RED kõrvalkettaks ja saab ka okeilt hakkama, kun ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
typical

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031271

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.12.2018 15:31:51   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Mida hetkel oleks mõistlik valida 3-4TB ketastest 2bay Synologysse? Masin 24/7 järel faili ja arhiiviserverina.
  teema: Targa kodu ehitamine
typical

vastuseid: 5716
vaadatud: 1512604

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 06.12.2018 20:38:20   pealkiri: Targa kodu ehitamine
, igasuguseid nutipistikuid on palju (üle wifi toimivad), aga kas sellist ka on olemas mis näiteks äpis näitaks ka külge ühendatud seadme tarbimist? Tundub, et nö voolumõõtjad_pistikud ja nut ...
  teema: Kommenteerimine: ceemic
typical

vastuseid: 420
vaadatud: 173479

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2018 12:02:13   pealkiri: Kommenteerimine: ceemic
Ostsin emaplaadi. Kaup aus ja diil käis mugavalt. Positiivne!
  teema: Kommenteerimine: IffikaS
typical

vastuseid: 159
vaadatud: 87780

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2018 19:10:43   pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS
Aitas kiire 3D prindiga välja. Igati positiivne
  teema: 3D printerid
typical

vastuseid: 2239
vaadatud: 710997

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 18.11.2018 19:08:31   pealkiri: 3D printerid
Tänud kes kaasa mõtlesid. Hetkel tegi üks abivalmis kasutaja kiirelt prindi ära ja mure lahendatud.
Tundub, et see kruviga mõte oleks parem tõesti, sest hetkel vaadates on need teised ka suht n ...
  teema: 3D printerid
typical

vastuseid: 2239
vaadatud: 710997

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 17.11.2018 12:55:35   pealkiri: 3D printerid
Kuna kasti liigutamisega kaotasin ära ühe kasti jala ja ilmselgelt seda kuskilt saada pole, siis mis sellise väikse asja printimine võiks maksta? https://pinshape.com/items/17306-3d-printed-zalman ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
typical

vastuseid: 16960
vaadatud: 3592481

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 07.11.2018 14:23:11   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Budget plaat 1300x alla? Hetkel plaan mingit hirmsat klokkimist teha pole aga tuleviku mõistes võiks võimalus olla. m2 vajalik, 2 mälupesa piisav, VRM võin ise radikad hiljem peale kleepida kui v ...
  teema: Valgustivaatlus
typical

vastuseid: 1591
vaadatud: 529331

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.11.2018 17:17:45   pealkiri: Valgustivaatlus
Osram Parathormil on CRI >=80, mida eelpool väljatoodud artikli järgi enamus selliseid lampe on.
Kas mõttekam ei oleks ikkagi leida CRI >= 95 kuskilt?
Hind ei ole nii määrav mulle, sest l ...
  teema: Valgustivaatlus
typical

vastuseid: 1591
vaadatud: 529331

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.11.2018 13:18:55   pealkiri: Valgustivaatlus
  teema: Kommenteerimine: tarc
typical

vastuseid: 840
vaadatud: 143493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2018 16:58:03   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Ostsin DDR4 läppari mälu. Kiire tehing ja hea hind.
  teema: Kommenteerimine: Breakout
typical

vastuseid: 11
vaadatud: 4609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2018 09:51:26   pealkiri: Kommenteerimine: Breakout
Kiire ja positiivne diil!
  teema: Kommenteerimine: Fate
typical

vastuseid: 38
vaadatud: 15206

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2018 10:42:05   pealkiri: Kommenteerimine: Fate
Ostsin Garmin Edge 520. Kõik töötab kenasti! Kaup käis kirielt
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
typical

vastuseid: 1343
vaadatud: 359811

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.11.2017 17:07:56   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Mu 9a vana AEG ei taha enam hästi pesta, kipub mustuserante nõudele jätma.
Puhastusprogramme pesuainega on mitmeid kordi tehtud, filtrid ka kontrollitud ja puhastatud.

Mõtlen et on seal veel m ...
  teema: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk
typical

vastuseid: 1363
vaadatud: 281206

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 01.11.2017 18:26:59   pealkiri: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk
Kust see 2000 pärit on?
SmartID = raha ettevõtjate kukrusse, ID-kaart töötab ja loodetavasti ei hakata isikutuvastamist põhjamaade moodi pankade kätte mängima.
45 000 inimest kasutavad ID-ka ...
  teema: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk
typical

vastuseid: 1363
vaadatud: 281206

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 01.11.2017 17:41:54   pealkiri: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk
Naljakalt väikesed protsendid on neid aktiivseid kasutajaid nende meelest. Kõik registrid, kooskõlastamised jms nõuab ID-kaardiga sisselogimist. 2000 aktiivselt kasutavat inimest on ikka jaburalt ...
  teema: Kommenteerimine: matis73
typical

vastuseid: 59
vaadatud: 8481

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2017 09:28:44   pealkiri: Kommenteerimine: matis73
Ostis Lenovo läppari. Kõik kenasti ja operatiivselt.
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
typical

vastuseid: 1343
vaadatud: 359811

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.10.2017 11:39:19   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel

Uurides selle H²H kohta leidsin, et seda kasutab ka AEG ja neil oleks olemas plaat HK754400FB, aga kas AEG plaat suhtlex Eluxi kubuga - EFG60563OX?
Iseeneesest võib kubu olla ka AEG toodang, aga ...
  teema: Tele2 keerab mobiilse interneti kiirused 2–3 korda suuremaks
typical

vastuseid: 22
vaadatud: 8985

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 22.09.2017 12:36:39   pealkiri: Tele2 keerab mobiilse interneti kiirused 2–3 korda suuremaks
Eks ta kipub nii olema jah.
Telia - Enamvähem
Elisa - Suht nutune
Tele2 - Nali
Huvitav, et Jüri kandis oli küll Elisa ikka väga nutune. Tele2 peale üleminek oli karm kvaliteedihüpe. Niiet se ...
  teema: Kommenteerimine: matu21
typical

vastuseid: 1392
vaadatud: 226270

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2017 09:44:26   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
Ostsin 2 Delli monitori. Äri kiirelt aetud ja kaup aus!
  teema: Kommenteerimine: jonathan19
typical

vastuseid: 40
vaadatud: 11065

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2017 16:02:15   pealkiri: Kommenteerimine: jonathan19
Ostsin arvuti. Kaup käis kiirelt ja kõik töötab kenasti icon_smile.gif
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
typical

vastuseid: 1343
vaadatud: 359811

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.05.2017 12:46:10   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Ei leidnud sobivat teemat aga ilmselt siin spetse jagub.
Mida ca 500 eur hinnaklassis espressomasinatest võtta? Tarbmine 5-6 tassi päevas. Piimakohvisid jms väga harva. Kõik netist leitud ülevaa ...
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
typical

vastuseid: 1343
vaadatud: 359811

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.04.2017 12:49:55   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Kuidas on kogemused nõudepesumasinal 2 vs 3 resti? Osad räägivad, et jube mugav, teised jällegi, et suured taldrikud ei mahu ära. Hetkel välja valitud Whirpool WIC3C26F ja ilmselt on alati võim ...
  teema: Kommenteerimine: 2III7
typical

vastuseid: 169
vaadatud: 56962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2017 10:10:02   pealkiri: Kommenteerimine: 2III7
Ostsin ühe Odroid miniarvuti. Kõik töötab kenasti!
  teema: Raspberry Pi - 25$ arvuti
typical

vastuseid: 1492
vaadatud: 565934

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 02.03.2017 23:08:49   pealkiri: Raspberry Pi - 25$ arvuti
Asus tõi ka enda plaadi turule. Kallim kui Raspberry https://www.asus.com/uk/Single-board-Computer/TINKER-BOARD/
  teema: Kommenteerimine: Sats
typical

vastuseid: 0
vaadatud: 186

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2017 21:01:21   pealkiri: Kommenteerimine: Sats
Ostsin teleka. Kiire diil ja kõik nii kuis lubatud!
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
typical

vastuseid: 1512
vaadatud: 188883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2016 19:50:08   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Ostsin HP Elitebookile doki. Kõik toimetab kenasti!
  teema: Kommenteerimine: stimp
typical

vastuseid: 4
vaadatud: 2064

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2016 19:49:50   pealkiri: Kommenteerimine: stimp
Ostsin HP Elitebookile doki. Kõik toimetab kenasti
Vale mehe alla sai icon_razz.gif. Ostsin hoopis temalt LG teleka. Väga kenasti pakitud ja töötab hästi!
  teema: Kommenteerimine: stimp
typical

vastuseid: 4
vaadatud: 2064

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2016 10:58:44   pealkiri: Kommenteerimine: stimp
Ostsin HP Elitebookile doki. Kõik toimetab kenasti
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
typical

vastuseid: 16960
vaadatud: 3592481

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 07.03.2016 18:15:52   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Mida odavatest ssd'dest võtta? Vaja reisimasinale üks 120-128gb ssd sisse keerata, sest tavalise kõvaketta ragistamine tahab hulluks ajada. 50€ võiks välja käia. Igast odavaid Patriote ja ADat ...
  teema: TÜ teadlased lõid ülitõhusa soojustagastusega ventilatsiooniaparaadi, mida saab juhtida nutitelefonist
typical

vastuseid: 12
vaadatud: 7771

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.01.2016 11:01:02   pealkiri: TÜ teadlased lõid ülitõhusa soojustagastusega ventilatsiooniaparaadi, mida saab juhtida nutitelefonist
CO2 järgi juhtimine ei suurenda ju soojustvaheti effektiivsust. Tundus videos olevat tavaline ristvooluga plaatsoojusvaheti. Ehk annab seal mingite materjalidega mängides veidi kasutegurit tõsta ag ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
typical

vastuseid: 9935
vaadatud: 2788842

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.11.2015 11:35:31   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Keegi Eestis Letv Le1 (x600) või Redmi Note 2 kasutab? Kuidas kogemused? 800Mhz puudumine väga ei hirmuta küll aga aku kestvus, kõne kvaliteet ja reaalsete uuenduste olemasolu.
  teema: Kommenteerimine: kid.
typical

vastuseid: 34
vaadatud: 16016

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2015 13:50:03   pealkiri: Kommenteerimine: kid.
Ostsin monitori. Kaup kiirelt ja operatiivselt tehtud!
  teema: Kommenteerimine: vipi666
typical

vastuseid: 624
vaadatud: 138276

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2014 23:17:50   pealkiri: Kommenteerimine: vipi666
Ostsin 3g pulga. Töötab kenasti!
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
typical

vastuseid: 16960
vaadatud: 3592481

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.09.2014 21:49:56   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Toode Summa
Crucial 16GB kit (8GBx2) DDR3 Ballistix Sport UDIMM 240pin, 1600 MT/s, PC3-12800, CL9 134.81 €
Asus H97M-Plus / Intel® H97 / Socket 1150 / mATX 89.80 €
Dell 23 Professional Monitor ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
typical

vastuseid: 16960
vaadatud: 3592481

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.09.2014 08:16:55   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Vaja veidi nõu komponentide osas. Masin läheb Archicadi ja Blenderi jooksutamiseks.
Intel i5 4460 - archicad oskab kenasti multicore kasutada ja hetkel masinad 3570k prosedel ning jõudlusest täi ...
  teema: Kommenteerimine: 1400w
typical

vastuseid: 0
vaadatud: 201

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2014 19:29:58   pealkiri: Kommenteerimine: 1400w
Ostsin G25'e. Kõik käis kenasti ja kiirelt!
  teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU
typical

vastuseid: 363
vaadatud: 55649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2013 21:55:32   pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU
Kastideviise mandariine ostetud! Kõik positiivne.
  teema: Kommenteerimine: marion23
typical

vastuseid: 30
vaadatud: 11677

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2013 15:18:29   pealkiri: Kommenteerimine: marion23
Müüsin netipulga. Väga positiivne kogemus icon_smile.gif
  teema: 4G modemi ostmine. How hard can it be, right? WRONG!
typical

vastuseid: 5
vaadatud: 3097

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.08.2013 17:06:44   pealkiri: 4G modemi ostmine. How hard can it be, right? WRONG!
Huawei E3276 töötab minul kenasti OpenWRT'ga koostöös (TP-Link MR3220 v1.2). Pakett on piiratud 8Mbit peale niiet kas ka suuremate kiirustega probleemivabalt töötab, ei oska öelda.
  teema: Millised kõrvaklapid?
typical

vastuseid: 5662
vaadatud: 1515614

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.08.2013 11:46:53   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Vaja soovitusi headele In-ear klappidele. Hinnaklass kuni 30€, kindlasti mustad, üks juhe peab olema pikem (st ühe kaabli peab saama panna kuklatagant). Kaabel võiks olla pehmem, st et ei lähe k ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.