|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: ballack007 |
typical
vastuseid: 116
vaadatud: 12840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2024 09:49:33 pealkiri: Kommenteerimine: ballack007 |
| Ostsin RTX3070. Tehing kiire ja kõik toimib. |
teema: Targa kodu ehitamine |
typical
vastuseid: 5716
vaadatud: 1512604
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.07.2020 09:30:34 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Keegi välitingimustesse valgustugevuse andurit oskab soovitada? Zigbee või midagi Tasmota külge?
Xiaomil on täitsa olemas aga töötemp kirjas kuni -10 ja patarei pealt. Kaua see talvistes tingi ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
typical
vastuseid: 1343
vaadatud: 359811
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.02.2020 21:28:17 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
| Tellisin Bosch SMV88TX46E ära (y)Pea 2x kallim kui erinevad teised mis väga head mudelid ka kõik töö nagu ära teevad. Kui tohib küsida siis miks selle valisid? St tal on ilmselt omadusi, mida k ... |
teema: Kommenteerimine: Realist |
typical
vastuseid: 68
vaadatud: 26007
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2020 23:41:40 pealkiri: Kommenteerimine: Realist |
| Ostsin nutikella - kõik positiivne. |
teema: Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip :: Kantavad nutiseadmed |
typical
vastuseid: 361
vaadatud: 150701
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 08.01.2020 14:47:07 pealkiri: Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip |
Täna siis tuli uus Bip S ka ametlikult välja
https://en.amazfit.com/bip-s.html
https://en.amazfit.com/images/bip-s/section-2-pic1.png?v=7adce9 |
teema: Kommenteerimine: Tamarillo |
typical
vastuseid: 4
vaadatud: 3882
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2019 09:26:20 pealkiri: Kommenteerimine: Tamarillo |
| Ostsin arvutkomplekti - kõik nagu lubatud! |
teema: Kommenteerimine: romax11 |
typical
vastuseid: 231
vaadatud: 44034
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2019 09:25:47 pealkiri: Kommenteerimine: romax11 |
| Ostsin RX560 - kõik kenasti korras ja kaup kiire. |
teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine |
typical
vastuseid: 1114
vaadatud: 314778
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 26.06.2019 11:07:30 pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine |
| RMC minumeelest ei ole see seda väärt, kui Sul just ei ole liialt vaba aega, mida sinna investeerida. Proovisin FreeNAS'iga ise ehitada ja lõpetasin valmis Synology lahenduse peal, mida siis vastav ... |
teema: Kommenteerimine: randov |
typical
vastuseid: 6
vaadatud: 3178
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2019 11:16:18 pealkiri: Kommenteerimine: randov |
| Ostsin teleka. Kõik töötab kenasti - aidati neljandalt alla ka vedada. |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
typical
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031271
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.12.2018 16:48:46 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Peaks vist boti genereerima, kes ütleb, et go-to variandina võib kasutada WD RED'i kui asi on ladustamises, mitte aktiivkasutamises (kuigi mul on RED kõrvalkettaks ja saab ka okeilt hakkama, kun ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
typical
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031271
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.12.2018 15:31:51 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
| Mida hetkel oleks mõistlik valida 3-4TB ketastest 2bay Synologysse? Masin 24/7 järel faili ja arhiiviserverina. |
teema: Targa kodu ehitamine |
typical
vastuseid: 5716
vaadatud: 1512604
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 06.12.2018 20:38:20 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| , igasuguseid nutipistikuid on palju (üle wifi toimivad), aga kas sellist ka on olemas mis näiteks äpis näitaks ka külge ühendatud seadme tarbimist? Tundub, et nö voolumõõtjad_pistikud ja nut ... |
teema: Kommenteerimine: ceemic |
typical
vastuseid: 420
vaadatud: 173479
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2018 12:02:13 pealkiri: Kommenteerimine: ceemic |
| Ostsin emaplaadi. Kaup aus ja diil käis mugavalt. Positiivne! |
teema: Kommenteerimine: IffikaS |
typical
vastuseid: 159
vaadatud: 87780
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2018 19:10:43 pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS |
| Aitas kiire 3D prindiga välja. Igati positiivne |
teema: 3D printerid |
typical
vastuseid: 2239
vaadatud: 710997
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 18.11.2018 19:08:31 pealkiri: 3D printerid |
Tänud kes kaasa mõtlesid. Hetkel tegi üks abivalmis kasutaja kiirelt prindi ära ja mure lahendatud.
Tundub, et see kruviga mõte oleks parem tõesti, sest hetkel vaadates on need teised ka suht n ... |
teema: 3D printerid |
typical
vastuseid: 2239
vaadatud: 710997
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 17.11.2018 12:55:35 pealkiri: 3D printerid |
| Kuna kasti liigutamisega kaotasin ära ühe kasti jala ja ilmselgelt seda kuskilt saada pole, siis mis sellise väikse asja printimine võiks maksta? https://pinshape.com/items/17306-3d-printed-zalman ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
typical
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592481
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.11.2018 14:23:11 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Budget plaat 1300x alla? Hetkel plaan mingit hirmsat klokkimist teha pole aga tuleviku mõistes võiks võimalus olla. m2 vajalik, 2 mälupesa piisav, VRM võin ise radikad hiljem peale kleepida kui v ... |
teema: Valgustivaatlus |
typical
vastuseid: 1591
vaadatud: 529331
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.11.2018 17:17:45 pealkiri: Valgustivaatlus |
Osram Parathormil on CRI >=80, mida eelpool väljatoodud artikli järgi enamus selliseid lampe on.
Kas mõttekam ei oleks ikkagi leida CRI >= 95 kuskilt?
Hind ei ole nii määrav mulle, sest l ... |
teema: Valgustivaatlus |
typical
vastuseid: 1591
vaadatud: 529331
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.11.2018 13:18:55 pealkiri: Valgustivaatlus |
|
teema: Kommenteerimine: tarc |
typical
vastuseid: 840
vaadatud: 143493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2018 16:58:03 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Ostsin DDR4 läppari mälu. Kiire tehing ja hea hind. |
teema: Kommenteerimine: Breakout |
typical
vastuseid: 11
vaadatud: 4609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2018 09:51:26 pealkiri: Kommenteerimine: Breakout |
| Kiire ja positiivne diil! |
teema: Kommenteerimine: Fate |
typical
vastuseid: 38
vaadatud: 15206
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2018 10:42:05 pealkiri: Kommenteerimine: Fate |
| Ostsin Garmin Edge 520. Kõik töötab kenasti! Kaup käis kirielt |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
typical
vastuseid: 1343
vaadatud: 359811
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.11.2017 17:07:56 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
Mu 9a vana AEG ei taha enam hästi pesta, kipub mustuserante nõudele jätma.
Puhastusprogramme pesuainega on mitmeid kordi tehtud, filtrid ka kontrollitud ja puhastatud.
Mõtlen et on seal veel m ... |
teema: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk |
typical
vastuseid: 1363
vaadatud: 281206
|
foorum: Pressiteated postitatud: 01.11.2017 18:26:59 pealkiri: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk |
Kust see 2000 pärit on?
SmartID = raha ettevõtjate kukrusse, ID-kaart töötab ja loodetavasti ei hakata isikutuvastamist põhjamaade moodi pankade kätte mängima.
45 000 inimest kasutavad ID-ka ... |
teema: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk |
typical
vastuseid: 1363
vaadatud: 281206
|
foorum: Pressiteated postitatud: 01.11.2017 17:41:54 pealkiri: ID-kaardi kiibis avastati turvarisk |
| Naljakalt väikesed protsendid on neid aktiivseid kasutajaid nende meelest. Kõik registrid, kooskõlastamised jms nõuab ID-kaardiga sisselogimist. 2000 aktiivselt kasutavat inimest on ikka jaburalt ... |
teema: Kommenteerimine: matis73 |
typical
vastuseid: 59
vaadatud: 8481
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2017 09:28:44 pealkiri: Kommenteerimine: matis73 |
| Ostis Lenovo läppari. Kõik kenasti ja operatiivselt. |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
typical
vastuseid: 1343
vaadatud: 359811
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.10.2017 11:39:19 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
Uurides selle H²H kohta leidsin, et seda kasutab ka AEG ja neil oleks olemas plaat HK754400FB, aga kas AEG plaat suhtlex Eluxi kubuga - EFG60563OX?
Iseeneesest võib kubu olla ka AEG toodang, aga ... |
teema: Tele2 keerab mobiilse interneti kiirused 2–3 korda suuremaks |
typical
vastuseid: 22
vaadatud: 8985
|
foorum: Pressiteated postitatud: 22.09.2017 12:36:39 pealkiri: Tele2 keerab mobiilse interneti kiirused 2–3 korda suuremaks |
Eks ta kipub nii olema jah.
Telia - Enamvähem
Elisa - Suht nutune
Tele2 - Nali
Huvitav, et Jüri kandis oli küll Elisa ikka väga nutune. Tele2 peale üleminek oli karm kvaliteedihüpe. Niiet se ... |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
typical
vastuseid: 1392
vaadatud: 226270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2017 09:44:26 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
| Ostsin 2 Delli monitori. Äri kiirelt aetud ja kaup aus! |
teema: Kommenteerimine: jonathan19 |
typical
vastuseid: 40
vaadatud: 11065
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2017 16:02:15 pealkiri: Kommenteerimine: jonathan19 |
Ostsin arvuti. Kaup käis kiirelt ja kõik töötab kenasti  |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
typical
vastuseid: 1343
vaadatud: 359811
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.05.2017 12:46:10 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
Ei leidnud sobivat teemat aga ilmselt siin spetse jagub.
Mida ca 500 eur hinnaklassis espressomasinatest võtta? Tarbmine 5-6 tassi päevas. Piimakohvisid jms väga harva. Kõik netist leitud ülevaa ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
typical
vastuseid: 1343
vaadatud: 359811
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.04.2017 12:49:55 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
| Kuidas on kogemused nõudepesumasinal 2 vs 3 resti? Osad räägivad, et jube mugav, teised jällegi, et suured taldrikud ei mahu ära. Hetkel välja valitud Whirpool WIC3C26F ja ilmselt on alati võim ... |
teema: Kommenteerimine: 2III7 |
typical
vastuseid: 169
vaadatud: 56962
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2017 10:10:02 pealkiri: Kommenteerimine: 2III7 |
| Ostsin ühe Odroid miniarvuti. Kõik töötab kenasti! |
teema: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
typical
vastuseid: 1492
vaadatud: 565934
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 02.03.2017 23:08:49 pealkiri: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
| Asus tõi ka enda plaadi turule. Kallim kui Raspberry https://www.asus.com/uk/Single-board-Computer/TINKER-BOARD/ |
teema: Kommenteerimine: Sats |
typical
vastuseid: 0
vaadatud: 186
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2017 21:01:21 pealkiri: Kommenteerimine: Sats |
| Ostsin teleka. Kiire diil ja kõik nii kuis lubatud! |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
typical
vastuseid: 1512
vaadatud: 188883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2016 19:50:08 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Ostsin HP Elitebookile doki. Kõik toimetab kenasti! |
teema: Kommenteerimine: stimp |
typical
vastuseid: 4
vaadatud: 2064
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2016 19:49:50 pealkiri: Kommenteerimine: stimp |
Ostsin HP Elitebookile doki. Kõik toimetab kenasti
Vale mehe alla sai . Ostsin hoopis temalt LG teleka. Väga kenasti pakitud ja töötab hästi! |
teema: Kommenteerimine: stimp |
typical
vastuseid: 4
vaadatud: 2064
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2016 10:58:44 pealkiri: Kommenteerimine: stimp |
| Ostsin HP Elitebookile doki. Kõik toimetab kenasti |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
typical
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592481
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.03.2016 18:15:52 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Mida odavatest ssd'dest võtta? Vaja reisimasinale üks 120-128gb ssd sisse keerata, sest tavalise kõvaketta ragistamine tahab hulluks ajada. 50€ võiks välja käia. Igast odavaid Patriote ja ADat ... |
teema: TÜ teadlased lõid ülitõhusa soojustagastusega ventilatsiooniaparaadi, mida saab juhtida nutitelefonist |
typical
vastuseid: 12
vaadatud: 7771
|
foorum: Varia postitatud: 03.01.2016 11:01:02 pealkiri: TÜ teadlased lõid ülitõhusa soojustagastusega ventilatsiooniaparaadi, mida saab juhtida nutitelefonist |
| CO2 järgi juhtimine ei suurenda ju soojustvaheti effektiivsust. Tundus videos olevat tavaline ristvooluga plaatsoojusvaheti. Ehk annab seal mingite materjalidega mängides veidi kasutegurit tõsta ag ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
typical
vastuseid: 9935
vaadatud: 2788842
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.11.2015 11:35:31 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Keegi Eestis Letv Le1 (x600) või Redmi Note 2 kasutab? Kuidas kogemused? 800Mhz puudumine väga ei hirmuta küll aga aku kestvus, kõne kvaliteet ja reaalsete uuenduste olemasolu. |
teema: Kommenteerimine: kid. |
typical
vastuseid: 34
vaadatud: 16016
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2015 13:50:03 pealkiri: Kommenteerimine: kid. |
| Ostsin monitori. Kaup kiirelt ja operatiivselt tehtud! |
teema: Kommenteerimine: vipi666 |
typical
vastuseid: 624
vaadatud: 138276
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2014 23:17:50 pealkiri: Kommenteerimine: vipi666 |
| Ostsin 3g pulga. Töötab kenasti! |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
typical
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592481
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.09.2014 21:49:56 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Toode Summa
Crucial 16GB kit (8GBx2) DDR3 Ballistix Sport UDIMM 240pin, 1600 MT/s, PC3-12800, CL9 134.81 €
Asus H97M-Plus / Intel® H97 / Socket 1150 / mATX 89.80 €
Dell 23 Professional Monitor ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
typical
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592481
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.09.2014 08:16:55 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Vaja veidi nõu komponentide osas. Masin läheb Archicadi ja Blenderi jooksutamiseks.
Intel i5 4460 - archicad oskab kenasti multicore kasutada ja hetkel masinad 3570k prosedel ning jõudlusest täi ... |
teema: Kommenteerimine: 1400w |
typical
vastuseid: 0
vaadatud: 201
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2014 19:29:58 pealkiri: Kommenteerimine: 1400w |
| Ostsin G25'e. Kõik käis kenasti ja kiirelt! |
teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
typical
vastuseid: 363
vaadatud: 55649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2013 21:55:32 pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
| Kastideviise mandariine ostetud! Kõik positiivne. |
teema: Kommenteerimine: marion23 |
typical
vastuseid: 30
vaadatud: 11677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2013 15:18:29 pealkiri: Kommenteerimine: marion23 |
Müüsin netipulga. Väga positiivne kogemus  |
teema: 4G modemi ostmine. How hard can it be, right? WRONG! |
typical
vastuseid: 5
vaadatud: 3097
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.08.2013 17:06:44 pealkiri: 4G modemi ostmine. How hard can it be, right? WRONG! |
| Huawei E3276 töötab minul kenasti OpenWRT'ga koostöös (TP-Link MR3220 v1.2). Pakett on piiratud 8Mbit peale niiet kas ka suuremate kiirustega probleemivabalt töötab, ei oska öelda. |
teema: Millised kõrvaklapid? |
typical
vastuseid: 5662
vaadatud: 1515614
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.08.2013 11:46:53 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
| Vaja soovitusi headele In-ear klappidele. Hinnaklass kuni 30€, kindlasti mustad, üks juhe peab olema pikem (st ühe kaabli peab saama panna kuklatagant). Kaabel võiks olla pehmem, st et ei lähe k ... |
| |