|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Scrooge |
tychoon
vastuseid: 52
vaadatud: 16423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2015 23:39:52 pealkiri: Kommenteerimine: Scrooge |
| Ostsin kaamera. Kõik nii nagu reklaamitud ja kiire tehing, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: ArturTT |
tychoon
vastuseid: 152
vaadatud: 58426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2010 00:47:41 pealkiri: Kommenteerimine: ArturTT |
| Ostsin vastuvõtja, igati kiire ja korralik tehing. Raha kandsin ette ja kaup tuli kiiremini kohale, kui arvasin =). |
teema: Kommenteerimine: Okman |
tychoon
vastuseid: 428
vaadatud: 86098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2009 11:51:03 pealkiri: Kommenteerimine: Okman |
| Ostsin HDMI kaabli, kõik sujus suurepäraselt. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.08.2009 12:46:49 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Sry, ei märganud seda. Tegelikult mõtlesin rohkem nii, et maksan raha ära ja siis tõmban kellegi teise konto läbi SC ära. 2100 punktiga pole mul lihtsalt eriti midagi peale hakata kuna pole neid ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.08.2009 12:15:00 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
kellelgi punkte on üle? Ostaks 1200 punkti ära nt 175.- eest, et Shadow Complex tõmmata.
Keegi ei saa aidata? =( |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.08.2009 16:54:09 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| kellelgi punkte on üle? Ostaks 1200 punkti ära nt 175.- eest, et Shadow Complex tõmmata. |
teema: [X360] Shadow Complex |
tychoon
vastuseid: 59
vaadatud: 11201
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.08.2009 11:56:24 pealkiri: [X360] Shadow Complex |
| Keegi punktidega saaks aidata? Maksaks ~ 175.-? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.07.2009 16:16:03 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
keegi täna öösel GOW/2;halo;gta IV ei viitsi?
Gow 2 võiks isegi teha. Kuigi ega ma mängida ei oska väga . |
teema: Kommenteerimine: emike |
tychoon
vastuseid: 17
vaadatud: 5583
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2009 15:08:48 pealkiri: Kommenteerimine: emike |
Vahetasime posti teel mänge, kõik sujus . |
teema: Kommenteerimine: j2mstyle |
tychoon
vastuseid: 87
vaadatud: 21541
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2009 22:14:04 pealkiri: Kommenteerimine: j2mstyle |
| Sai MS punkte ostetud, kõik sujus suurepäraselt. |
teema: Kommenteerimine: motuman |
tychoon
vastuseid: 10
vaadatud: 4785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2009 11:43:40 pealkiri: Kommenteerimine: motuman |
| Vahetasime posti teel xboxi mängud, kõik sujus ja mängu välimus oli kena. |
teema: Kommenteerimine: bemari |
tychoon
vastuseid: 339
vaadatud: 62475
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2009 16:45:37 pealkiri: Kommenteerimine: bemari |
| Sai läpakas ostetud, kaup käis kiirelt ja kenasti. |
teema: Kommenteerimine: Clover |
tychoon
vastuseid: 111
vaadatud: 37017
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2009 16:32:17 pealkiri: Kommenteerimine: Clover |
Sai mäng müüdud.  |
teema: Kommenteerimine: mercury1 |
tychoon
vastuseid: 60
vaadatud: 18179
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2009 14:51:49 pealkiri: Kommenteerimine: mercury1 |
Sai xboxi mäng ostetud, kõik väga kiire ja korralik.  |
teema: [PS3/X360] Final Fantasy XIII |
tychoon
vastuseid: 99
vaadatud: 21610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2009 23:52:33 pealkiri: [PS3/X360] Final Fantasy XIII |
Oleks see vaid nii, et voice ei tehta orginaalist ümber (A). Subid võiksid küll olla . |
teema: [PS3/X360] Final Fantasy XIII |
tychoon
vastuseid: 99
vaadatud: 21610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2009 22:14:02 pealkiri: [PS3/X360] Final Fantasy XIII |
| Üsna kindel ost xboxile. http://www.giantbomb.com/final-fantasy-xiii/61-20664/ -ilmselt kõige parem ülevaade hetkel. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2009 11:04:54 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| HDD-le tõmmata ei saagi minu arvates PSP-lt, streamida peaks küll saama. |
teema: [X360] RRoD |
tychoon
vastuseid: 374
vaadatud: 93002
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.01.2009 19:52:58 pealkiri: [X360] RRoD |
Sain kah täna 3 punast :/. garantii laks siis homme/ülehomme.
e: ilma HDMI-ta. kiipide jms kohta ei oska öelda  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.12.2008 23:41:13 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
ma sain oma mängud ilusti kätte ox-st. isegi päev enne lubatud kuupäeva . |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
tychoon
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554529
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2008 15:39:15 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
future cop:lapd .
kui keegi teab, kust seda osta saaks siis pm .
keegi teine võib uue panna. |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
tychoon
vastuseid: 5690
vaadatud: 926688
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2008 19:23:32 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
, Arvan et sa tead väga hästi miks konsooli versiooni rohkem ostetud on.
Kuna keskmine konsooli kasjutaja on siiski arvutikauge inimene siis ei oska ta konsooli peal ka pirada ning seab sam ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.11.2008 21:02:38 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Gamestopist tellida oleks loll tegu.
1. NTSC mäng, mis võib olla sinu konsooliga mitteühilduv.
2. Postitasu $59.99
3. Toll
4. Arvatavasti jube shipping aeg. Ligi kuule ajale.
Telli mänge ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.11.2008 20:50:56 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
võibolla natukene vale teema, aga kas gamestop aksepteerib seda SEB virtuaalset kaarti vms?
tahaks mirror's edge eeltellimuse ära teha . |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.11.2008 01:56:57 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Pealkiri on ju hoopis midagi muud kui artikkel ise. Pealkiri ütleb, et MS bännib kõik ilma õiguseta NXE kasutajad ära, kuid artikkel räägib, et kuni 19. novembrini ei saa lihtsalt LIVE'i. Suht ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.11.2008 01:44:37 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| http://www.giantbomb.com/news/microsoft-banning-unauthorized-nxe-users/457/ |
teema: Call of Duty: World at War |
tychoon
vastuseid: 1290
vaadatud: 219803
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.10.2008 13:12:23 pealkiri: Call of Duty: World at War |
Ehk saad ise kah koer olla MPs .
Teoreetiliselt oled, sest iga kill mida nad teevad läheb sinu arvele ja sina saad selle eest XP.
Ma mõtlesin nii , et ise näed maailma koera silmade läbi ... |
teema: Call of Duty: World at War |
tychoon
vastuseid: 1290
vaadatud: 219803
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2008 11:26:51 pealkiri: Call of Duty: World at War |
beta on tõesti ikka kõva . seni tundub, et treyarch ei ole eriliselt pange just pannud. koerad käivad kohati ikka väga närvidele, eriti siis kui nad kusagilt selja tagant tulevad kuna siis pole ... |
teema: Call of Duty: World at War |
tychoon
vastuseid: 1290
vaadatud: 219803
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.10.2008 17:38:49 pealkiri: Call of Duty: World at War |
tekkis selline küsimus, et kas enda koodi võib kellelegi edasi kah anda? eriti ei tahaks katsetama hakata(ei taha riskida võimalusega, et ma äkki ei saagi mängida ). |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.10.2008 18:54:28 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| kellelgi CoD5 Beta key'd pole üle ? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.09.2008 17:48:16 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Sai siis hiljuti tellitud GAMEst Too Human ja lõpuks ka Soulcalibur IV. Nüüd jääb üle aint kättesaamist oodata .
Muide, kas see 3-5 päeva kehtib sellest hetkest kui nad selle teele panev ... |
teema: Portal |
tychoon
vastuseid: 106
vaadatud: 30958
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2008 18:58:39 pealkiri: Portal |
hea mäng oli, aga facking lühike, mingi 3 tundi max pelasin
ei jõudnud igavaks või tüütavaks minna vähemalt. natukene lühikeseks jäi, aga võibolla jäi tänu sellele just parem mulje mängu ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.08.2008 18:31:02 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Keegi äkki oskab öelda kaua on normaalne et xbox garantiis on? Mul üle nädala läinud aga ei viitsi veel tüütama neid hakata.Raudselt võib seal minna üle kuu Samas kui uus pakutakse vastu. ... |
teema: Mirror's Edge |
tychoon
vastuseid: 675
vaadatud: 109164
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2008 13:43:23 pealkiri: Mirror's Edge |
http://penny-arcade.com/images/2008/20080822.jpg
mirrors edge on suht must buy minu jaoks.  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.08.2008 22:13:00 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Paistab et X360 mäng Too Human, mis oli sarnane PS3 Haze'ile oma hype pärast on samasugune pettumus nagu Haze.
Metacriticu keskmine skoor on 68, Gamespot andis 5.5.
giantbomb andis ka 3/5 ain ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
tychoon
vastuseid: 3301
vaadatud: 647319
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.08.2008 15:47:45 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| http://www.kalev.ee/world/?news=952834 |
teema: Ülevaade: Koss The-Plug :: Kõrvaklapid |
tychoon
vastuseid: 382
vaadatud: 130968
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 16.08.2008 12:29:35 pealkiri: Ülevaade: Koss The-Plug |
keegi plugide ja sparkplugide võrdlust ei viitsiks teha?
plugide kohta tuleb päris kurje sõnu :O |
teema: Ülevaade: Koss The-Plug :: Kõrvaklapid |
tychoon
vastuseid: 382
vaadatud: 130968
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 15.08.2008 14:26:45 pealkiri: Ülevaade: Koss The-Plug |
| minu omad annavad küll kõvasti paremat heli välja, kui komplektis tulnud. enam ei suuda tavalisi nööpe pähe pannagi. tavalise nööbid on IMO ebamugavad, mingi aja pärast hakkavad kõrvad valut ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
tychoon
vastuseid: 3301
vaadatud: 647319
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.08.2008 11:29:20 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
http://static1.nagi.ee/i/p/289/87/0724697167bd4f_o.jpg
Ilus laks vaeseke mis paanika tal võis olla.
pärast oli ilmselt masendus, et kui blond laks see oli ikka . |
teema: Ülevaade: Koss The-Plug :: Kõrvaklapid |
tychoon
vastuseid: 382
vaadatud: 130968
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.08.2008 20:21:50 pealkiri: Ülevaade: Koss The-Plug |
eestist neid troppe ka on võimalik saada kusagilt??
väljamaalt pole vist mõtet tellima hakata.
ja kust poest neid veel osta saab? enteris olen paar korda käinud, aga näinud pole neid enam. |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
tychoon
vastuseid: 3301
vaadatud: 647319
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 14:45:32 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
CNN räägib, et venemaa õhurünnakud jätkuvad.
üritatakse saada sõltumatut kinnitust sellele. |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
tychoon
vastuseid: 3301
vaadatud: 647319
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 11:55:33 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| üle pärnu panid just 2 hävitajat. |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
tychoon
vastuseid: 3301
vaadatud: 647319
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 02:47:59 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
loodetavasti gruusia veel püsib, kui ma ärkan. hetkel tuttu. pea paks kogu sellest venelaste mölast.
hommikul on kindlasti kõvasti lugemist. eriti tahaks infot selle telefoni kõne kohta, kus las ... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
tychoon
vastuseid: 3301
vaadatud: 647319
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 01:58:38 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
| teab keegi, kui kaua see UN kohtumine kesta võib? pikemat aega on cnn lives all kiri awaiting... |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
tychoon
vastuseid: 3301
vaadatud: 647319
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 01:33:04 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
võiks tulla mingi kokkuvõttev lugu gruusia presidendi telefonikõnest. märkasin natuke liiga hilja kuulama minna. lasen siin praegu arvuti ja teleka vahet . |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
tychoon
vastuseid: 3301
vaadatud: 647319
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 01:10:29 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
, AK's öeldi, et Pärnus oli toimunud meeleavaldus täna.
toimus küll jah, aga ma olin tööl see aeg ja sain natukene hilja teada ka. oleks just homsetest üritustest huvitatud. |
teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
tychoon
vastuseid: 3301
vaadatud: 647319
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2008 00:57:02 pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias |
jutud, et venemaa oma positsiooni maailmas kahjustab on täiesti mõttetud. neid jutte on räägitud juba mitu päeva...
isegi, kui suhted lühikeseks ajaks halvenevad siis varsti lähevad need uuesti ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.08.2008 20:00:08 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
xbox küll nüüd aegunud ei ole .
penny arcade on kõva ikka
http://penny-arcade.com/images/2008/20080716.jpg |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
tychoon
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.08.2008 14:49:26 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Miks uhkustatakse sellega, et ei kavatse mänge pirada.
peaks siis mängude piramisega uhkustama? :O |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
tychoon
vastuseid: 2339
vaadatud: 643658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.07.2008 10:39:51 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
X360:
1. halo3
2. crackdown
3. viva pinata
4. gta IV
sügise poole plaanis laiendada tom clany's endwar-ga, far cry 2-ga ja cod 5-ga. võibolla veel midagi .
PC:
1. max payne
2. alien anar ... |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
tychoon
vastuseid: 2339
vaadatud: 643658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.07.2008 10:29:16 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
X360:
1. halo3
2. crackdown
3. viva pinata
4. gta IV
sügise poole plaanis laiendada tom clany's endwar-ga, far cry 2-ga ja cod 5-ga. võibolla veel midagi .
PC:
1. max payne
2. alien anar ... |
| |