Avaleht
otsing leidis 143 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Scrooge
tychoon

vastuseid: 52
vaadatud: 16423

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2015 23:39:52   pealkiri: Kommenteerimine: Scrooge
Ostsin kaamera. Kõik nii nagu reklaamitud ja kiire tehing, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: ArturTT
tychoon

vastuseid: 152
vaadatud: 58426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2010 00:47:41   pealkiri: Kommenteerimine: ArturTT
Ostsin vastuvõtja, igati kiire ja korralik tehing. Raha kandsin ette ja kaup tuli kiiremini kohale, kui arvasin =).
  teema: Kommenteerimine: Okman
tychoon

vastuseid: 428
vaadatud: 86098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2009 11:51:03   pealkiri: Kommenteerimine: Okman
Ostsin HDMI kaabli, kõik sujus suurepäraselt.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.08.2009 12:46:49   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Sry, ei märganud seda. Tegelikult mõtlesin rohkem nii, et maksan raha ära ja siis tõmban kellegi teise konto läbi SC ära. 2100 punktiga pole mul lihtsalt eriti midagi peale hakata kuna pole neid ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.08.2009 12:15:00   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
kellelgi punkte on üle? Ostaks 1200 punkti ära nt 175.- eest, et Shadow Complex tõmmata.
Keegi ei saa aidata? =(
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.08.2009 16:54:09   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
kellelgi punkte on üle? Ostaks 1200 punkti ära nt 175.- eest, et Shadow Complex tõmmata.
  teema: [X360] Shadow Complex
tychoon

vastuseid: 59
vaadatud: 11201

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.08.2009 11:56:24   pealkiri: [X360] Shadow Complex
Keegi punktidega saaks aidata? Maksaks ~ 175.-?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.07.2009 16:16:03   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
keegi täna öösel GOW/2;halo;gta IV ei viitsi?
Gow 2 võiks isegi teha. Kuigi ega ma mängida ei oska väga icon_biggrin.gif.
  teema: Kommenteerimine: emike
tychoon

vastuseid: 17
vaadatud: 5583

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2009 15:08:48   pealkiri: Kommenteerimine: emike
Vahetasime posti teel mänge, kõik sujus thumbs_up.gif.
  teema: Kommenteerimine: j2mstyle
tychoon

vastuseid: 87
vaadatud: 21541

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2009 22:14:04   pealkiri: Kommenteerimine: j2mstyle
Sai MS punkte ostetud, kõik sujus suurepäraselt.
  teema: Kommenteerimine: motuman
tychoon

vastuseid: 10
vaadatud: 4785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2009 11:43:40   pealkiri: Kommenteerimine: motuman
Vahetasime posti teel xboxi mängud, kõik sujus ja mängu välimus oli kena.
  teema: Kommenteerimine: bemari
tychoon

vastuseid: 339
vaadatud: 62475

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.06.2009 16:45:37   pealkiri: Kommenteerimine: bemari
Sai läpakas ostetud, kaup käis kiirelt ja kenasti.
  teema: Kommenteerimine: Clover
tychoon

vastuseid: 111
vaadatud: 37017

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.06.2009 16:32:17   pealkiri: Kommenteerimine: Clover
Sai mäng müüdud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mercury1
tychoon

vastuseid: 60
vaadatud: 18179

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2009 14:51:49   pealkiri: Kommenteerimine: mercury1
Sai xboxi mäng ostetud, kõik väga kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: [PS3/X360] Final Fantasy XIII
tychoon

vastuseid: 99
vaadatud: 21610

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.06.2009 23:52:33   pealkiri: [PS3/X360] Final Fantasy XIII
Oleks see vaid nii, et voice ei tehta orginaalist ümber (A). Subid võiksid küll olla icon_razz.gif.
  teema: [PS3/X360] Final Fantasy XIII
tychoon

vastuseid: 99
vaadatud: 21610

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.06.2009 22:14:02   pealkiri: [PS3/X360] Final Fantasy XIII
Üsna kindel ost xboxile. http://www.giantbomb.com/final-fantasy-xiii/61-20664/ -ilmselt kõige parem ülevaade hetkel.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.06.2009 11:04:54   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
HDD-le tõmmata ei saagi minu arvates PSP-lt, streamida peaks küll saama.
  teema: [X360] RRoD
tychoon

vastuseid: 374
vaadatud: 93002

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.01.2009 19:52:58   pealkiri: [X360] RRoD
Sain kah täna 3 punast :/. garantii laks siis homme/ülehomme.
e: ilma HDMI-ta. kiipide jms kohta ei oska öelda icon_smile.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.12.2008 23:41:13   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
ma sain oma mängud ilusti kätte ox-st. isegi päev enne lubatud kuupäeva icon_biggrin.gif.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
tychoon

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554529

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2008 15:39:15   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
future cop:lapd icon_biggrin.gif.
kui keegi teab, kust seda osta saaks siis pm icon_razz.gif.
keegi teine võib uue panna.
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
tychoon

vastuseid: 5690
vaadatud: 926688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2008 19:23:32   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
, Arvan et sa tead väga hästi miks konsooli versiooni rohkem ostetud on. icon_lol.gif
Kuna keskmine konsooli kasjutaja on siiski arvutikauge inimene siis ei oska ta konsooli peal ka pirada ning seab sam ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.11.2008 21:02:38   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Gamestopist tellida oleks loll tegu.

1. NTSC mäng, mis võib olla sinu konsooliga mitteühilduv.
2. Postitasu $59.99
3. Toll
4. Arvatavasti jube shipping aeg. Ligi kuule ajale.

Telli mänge ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.11.2008 20:50:56   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
võibolla natukene vale teema, aga kas gamestop aksepteerib seda SEB virtuaalset kaarti vms?
tahaks mirror's edge eeltellimuse ära teha icon_razz.gif.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.11.2008 01:56:57   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Pealkiri on ju hoopis midagi muud kui artikkel ise. Pealkiri ütleb, et MS bännib kõik ilma õiguseta NXE kasutajad ära, kuid artikkel räägib, et kuni 19. novembrini ei saa lihtsalt LIVE'i. Suht ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.11.2008 01:44:37   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
http://www.giantbomb.com/news/microsoft-banning-unauthorized-nxe-users/457/
  teema: Call of Duty: World at War
tychoon

vastuseid: 1290
vaadatud: 219803

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.10.2008 13:12:23   pealkiri: Call of Duty: World at War
Ehk saad ise kah koer olla MPs icon_lol.gif .
Teoreetiliselt oled, sest iga kill mida nad teevad läheb sinu arvele ja sina saad selle eest XP.
Ma mõtlesin nii , et ise näed maailma koera silmade läbi ...
  teema: Call of Duty: World at War
tychoon

vastuseid: 1290
vaadatud: 219803

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.10.2008 11:26:51   pealkiri: Call of Duty: World at War
beta on tõesti ikka kõva icon_biggrin.gif. seni tundub, et treyarch ei ole eriliselt pange just pannud. koerad käivad kohati ikka väga närvidele, eriti siis kui nad kusagilt selja tagant tulevad kuna siis pole ...
  teema: Call of Duty: World at War
tychoon

vastuseid: 1290
vaadatud: 219803

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2008 17:38:49   pealkiri: Call of Duty: World at War
tekkis selline küsimus, et kas enda koodi võib kellelegi edasi kah anda? eriti ei tahaks katsetama hakata(ei taha riskida võimalusega, et ma äkki ei saagi mängida icon_biggrin.gif).
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.10.2008 18:54:28   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
kellelgi CoD5 Beta key'd pole üle ?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.09.2008 17:48:16   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Sai siis hiljuti tellitud GAMEst Too Human ja lõpuks ka Soulcalibur IV. Nüüd jääb üle aint kättesaamist oodata thumbs_up.gif .
Muide, kas see 3-5 päeva kehtib sellest hetkest kui nad selle teele panev ...
  teema: Portal
tychoon

vastuseid: 106
vaadatud: 30958

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2008 18:58:39   pealkiri: Portal
hea mäng oli, aga facking lühike, mingi 3 tundi max pelasin
ei jõudnud igavaks või tüütavaks minna vähemalt. natukene lühikeseks jäi, aga võibolla jäi tänu sellele just parem mulje mängu ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.08.2008 18:31:02   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Keegi äkki oskab öelda kaua on normaalne et xbox garantiis on? Mul üle nädala läinud aga ei viitsi veel tüütama neid hakata.Raudselt võib seal minna üle kuu icon_confused.gif Samas kui uus pakutakse vastu. ...
  teema: Mirror's Edge
tychoon

vastuseid: 675
vaadatud: 109164

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2008 13:43:23   pealkiri: Mirror's Edge
http://penny-arcade.com/images/2008/20080822.jpg
icon_biggrin.gif
mirrors edge on suht must buy minu jaoks. icon_smile.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.08.2008 22:13:00   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Paistab et X360 mäng Too Human, mis oli sarnane PS3 Haze'ile oma hype pärast on samasugune pettumus nagu Haze.
Metacriticu keskmine skoor on 68, Gamespot andis 5.5. thumbs_down.gif
giantbomb andis ka 3/5 ain ...
  teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
tychoon

vastuseid: 3301
vaadatud: 647319

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 18.08.2008 15:47:45   pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
http://www.kalev.ee/world/?news=952834
  teema: Ülevaade: Koss The-Plug :: Kõrvaklapid
tychoon

vastuseid: 382
vaadatud: 130968

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 16.08.2008 12:29:35   pealkiri: Ülevaade: Koss The-Plug
keegi plugide ja sparkplugide võrdlust ei viitsiks teha?
plugide kohta tuleb päris kurje sõnu :O
  teema: Ülevaade: Koss The-Plug :: Kõrvaklapid
tychoon

vastuseid: 382
vaadatud: 130968

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.08.2008 14:26:45   pealkiri: Ülevaade: Koss The-Plug
minu omad annavad küll kõvasti paremat heli välja, kui komplektis tulnud. enam ei suuda tavalisi nööpe pähe pannagi. tavalise nööbid on IMO ebamugavad, mingi aja pärast hakkavad kõrvad valut ...
  teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
tychoon

vastuseid: 3301
vaadatud: 647319

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.08.2008 11:29:20   pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
http://static1.nagi.ee/i/p/289/87/0724697167bd4f_o.jpg
Ilus laks icon_biggrin.gif vaeseke mis paanika tal võis olla.
pärast oli ilmselt masendus, et kui blond laks see oli ikka icon_biggrin.gif.
  teema: Ülevaade: Koss The-Plug :: Kõrvaklapid
tychoon

vastuseid: 382
vaadatud: 130968

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.08.2008 20:21:50   pealkiri: Ülevaade: Koss The-Plug
eestist neid troppe ka on võimalik saada kusagilt??
väljamaalt pole vist mõtet tellima hakata.
ja kust poest neid veel osta saab? enteris olen paar korda käinud, aga näinud pole neid enam.
  teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
tychoon

vastuseid: 3301
vaadatud: 647319

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.08.2008 14:45:32   pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
CNN räägib, et venemaa õhurünnakud jätkuvad.
üritatakse saada sõltumatut kinnitust sellele.
  teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
tychoon

vastuseid: 3301
vaadatud: 647319

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.08.2008 11:55:33   pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
üle pärnu panid just 2 hävitajat.
  teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
tychoon

vastuseid: 3301
vaadatud: 647319

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.08.2008 02:47:59   pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
loodetavasti gruusia veel püsib, kui ma ärkan. hetkel tuttu. pea paks kogu sellest venelaste mölast.
hommikul on kindlasti kõvasti lugemist. eriti tahaks infot selle telefoni kõne kohta, kus las ...
  teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
tychoon

vastuseid: 3301
vaadatud: 647319

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.08.2008 01:58:38   pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
teab keegi, kui kaua see UN kohtumine kesta võib? pikemat aega on cnn lives all kiri awaiting...
  teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
tychoon

vastuseid: 3301
vaadatud: 647319

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.08.2008 01:33:04   pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
võiks tulla mingi kokkuvõttev lugu gruusia presidendi telefonikõnest. märkasin natuke liiga hilja kuulama minna. lasen siin praegu arvuti ja teleka vahet icon_biggrin.gif.
  teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
tychoon

vastuseid: 3301
vaadatud: 647319

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.08.2008 01:10:29   pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
, AK's öeldi, et Pärnus oli toimunud meeleavaldus täna.
toimus küll jah, aga ma olin tööl see aeg ja sain natukene hilja teada ka. oleks just homsetest üritustest huvitatud.
  teema: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
tychoon

vastuseid: 3301
vaadatud: 647319

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.08.2008 00:57:02   pealkiri: Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias
jutud, et venemaa oma positsiooni maailmas kahjustab on täiesti mõttetud. neid jutte on räägitud juba mitu päeva...
isegi, kui suhted lühikeseks ajaks halvenevad siis varsti lähevad need uuesti ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.08.2008 20:00:08   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
xbox küll nüüd aegunud ei ole icon_eek.gif.

penny arcade on kõva ikka icon_biggrin.gif
http://penny-arcade.com/images/2008/20080716.jpg
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
tychoon

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685663

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.08.2008 14:49:26   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Miks uhkustatakse sellega, et ei kavatse mänge pirada.
peaks siis mängude piramisega uhkustama? :O
  teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
tychoon

vastuseid: 2339
vaadatud: 643658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.07.2008 10:39:51   pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
X360:
1. halo3
2. crackdown
3. viva pinata
4. gta IV

sügise poole plaanis laiendada tom clany's endwar-ga, far cry 2-ga ja cod 5-ga. võibolla veel midagi icon_smile.gif.
PC:
1. max payne
2. alien anar ...
  teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
tychoon

vastuseid: 2339
vaadatud: 643658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.07.2008 10:29:16   pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
X360:
1. halo3
2. crackdown
3. viva pinata
4. gta IV

sügise poole plaanis laiendada tom clany's endwar-ga, far cry 2-ga ja cod 5-ga. võibolla veel midagi icon_smile.gif.
PC:
1. max payne
2. alien anar ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.