|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2021 20:28:10 pealkiri: World of Tanks |
Imo parim content mis on WOT'i osas tekkinud viimasel ajal:
video koos Daki reaktsioonidega > https://youtu.be/hVPPD4dGKo4
Üldiselt kõik videod head selles channelis: https://www.youtube.com/c ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2021 14:01:50 pealkiri: World of Tanks |
, võime pulli pärast ju demoda, mida tähendab kui ikka tahta konkreetselt oma WRi buustida. Uued kontod, nullist, ainult platoon ja full sealclubbing? Vaataks siis, kas on nii, et minu max on 61 ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2021 16:43:43 pealkiri: World of Tanks |
P.S. Thomak, kuidas sinu WR 60,33% ka edeneb? On edusammme?
Pole praegu mänginud wot'i. Aga teeme pisut aritmeetikat. Ütlme, et ma tahaks enda WR'i tervelt ühe protsendi võrra tõsta. Jõud ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.12.2020 18:24:08 pealkiri: World of Tanks |
Paar täpsustust WR'i osas. Pole sellist nagu WR'i tase.
WR sõltub eelkõige tankist, millega sa mängid, keskmisest tierist kus sa mängid ja sellest, kas sa platoonid või soolod (ning mis tasemel ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2020 22:11:40 pealkiri: World of Tanks |
| Mis resoga üldse mängid? 500 fps tundub päris räige.. |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2020 18:29:42 pealkiri: World of Tanks |
Tõenäosus et saab tier VIII premmi on ainult 8,4%. See oli ametlik info kartoshkalt ja oli üsna kiiresti eemaldatud netist, aga WOT Exspressi vennad jõudsid skrinni teha.
https://s12.directupload ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2020 13:56:43 pealkiri: World of Tanks |
| Jap, mainisin, et tegelikud tõenäosused võivad vähe erinevad ka olla. QB valim 200 box'i ei anna usaldusvärset valimit. Aga ta oli ainus, kes viitsis asjad kirja panna ka, teised streamerid niisa ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2020 12:44:07 pealkiri: World of Tanks |
Jap, mõtlen, et iga kasti kohta peaks olema tõenäosus saada konkreetne tank 0.75%, ehk vähem kui 1%
Kui võtame kõik tankid kokku, siis iga kasti kohta peaks olema (0.75% + 0.75% + 0.75% + 0.75 ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2020 11:51:44 pealkiri: World of Tanks |
Vaatasin QB video, ta avas 200 kasti, ning sai keskmsieks tõenäosuseks, et saada tier 8 tank 0.75% (iga tanki kohta keskmiselt) - (Bisonte, ISU, GSOR, BORASK).
Kui ostad 11 kasti, siis tõenäosu ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2020 00:43:27 pealkiri: World of Tanks |
|
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2020 13:26:27 pealkiri: World of Tanks |
Pead endal vaimse poole korda saama skauti mängides. Lihtsad reeglid enda jaoks:
1) Ara oota, et enda team laseb seda mida spotid, võid küll pingida aga võta seda kui nice to have, kui keegi lase ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2020 15:07:49 pealkiri: World of Tanks |
Ütle ka, palju mõlema masinaga sõidetud?
WZ 128 lahingut
Kanjag 105 1392 lahingut.
Ütleks, et kanjag WR loogiline enam-vähem (49% kanti, see siis serveri keskmine). Kuna see tank pole liht ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2020 10:47:18 pealkiri: World of Tanks |
l
Victory!
Battle: Steppes
Vehicles: 60TP Lewandowskiego
Experience received: 4 336 (x2 for the first victory each day)
Bonds received: 7
Credits earned: 119 220
Battle achievements: Top Gun ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2020 17:38:57 pealkiri: World of Tanks |
See täiskiirusega pööramine on ka paras nali. Päriselt käiks masin kohe üle katuse...
Jap, võiks selles osas füüsika küll olla. Igal asjal ikka inerts. Võin-olla hea nerf olekski lisada ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2020 13:59:49 pealkiri: World of Tanks |
EBR 105-le T49 derp täpsuse andmisest oleks ka abi. Praegu laseb endiselt 90km/h pealt auto-aim-ga pihta...
Seda küll, aga kõik serverid selle pasast üleujutatud. Muid tier X lighte sisult ei m ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2020 10:48:04 pealkiri: World of Tanks |
, ega ta enam nii hea pole.
http://wotreplays.eu/site/5519807#malinovka-grensu-panhard_ebr_105
tegin nata "w all hoidmist"
10,5K spotti, no pole paha
Jap, 105 jne. jätkuvalt mängu lõ ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2020 18:18:51 pealkiri: World of Tanks |
Tegin ise üsna pika pausi. Uus equip. tõmbas mängu tagasi. Peab ütlema, et wr küll päris all, kuigi ma maksev klient Peab mingi ticket'i WG'le tegema vms
Edit:
Btw, sattusin ühe tõ ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.07.2020 18:54:05 pealkiri: World of Tanks |
Wow, see päris mõistlik otsus reward-tankid eemaldada sellest mode'ist.
Metatankid saavad olema siis:
1) S.Conq
2) 430U
3) EBR
4) 277
5) Progetto
6) 5A |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.07.2020 19:47:15 pealkiri: World of Tanks |
Miks WG laseb neil mängida 9-10 tier ? Las see tomati armee istub sandboxis eluaeg. Ei jõua vist ära oodata millal saab PR balansi ja kaovad mängust ebrid.
No tegelt kokkuvõttes sa tahad, ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.07.2020 20:59:20 pealkiri: World of Tanks |
| Pisut imlelik mõelda, et "kuldmoon" on mingi teema wot'is aastal 2020. Hõbeda teenimine on nii lihtsaks tehtud võrreldes selelga mis oli see mäng 10 a. tagasi, et sisult võib öelda, et hõbe on ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.05.2020 13:47:08 pealkiri: World of Tanks |
| FastPotty WR ei ole mitte kuidagi seotud XVM või WN8-ga. WR on WIN RATE, ehk siis sinu mänguda võidu protsent. sa võid tehsa mängu, kus upudad ennast kohe alguses ära (0 xp, 0 dmg), kuid kui sin ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.04.2020 12:19:23 pealkiri: World of Tanks |
Wot'is paremaks saada on tegelikult päris lihtne. Esmajärgus suurenda enda minimap'i vähemalt 2x korda (+ nupp peaks seda võimaldama)
Ning seadete alt muuda ära paar asja: https://www.upload.ee/ ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2020 09:30:08 pealkiri: World of Tanks |
Viiruse karantiin on nagu üks endless weekend!
WG`l oleks viimane aeg tegelema hakata exp`i alusel mm kokkupanemisega.
Mis sa selle all mõtled? |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2020 18:40:47 pealkiri: World of Tanks |
Olen teinud nullimänge, kus damage on 0 aga spotti tuleb 5-6K ja XP on 1400 ehk ülekaalukalt TOP. Kas WN8 arvestuses oli see siis täielik tomatimäng (0 dämmi)? Sisuliselt tuli aga võit pm j ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2020 15:54:28 pealkiri: World of Tanks |
Ok, pisut baas exp + kordajate osas infot..
Baas xp on see mida sa näed pärast lahingut lahingu tulemustes, nagu siin: 1632)
Lisaks näitab wot imo mingit suvalist exo'i, see sama lahing sellise ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.03.2020 18:04:52 pealkiri: World of Tanks |
Keda huvitab selles mängus arengm siis soovitan vaadata sellist streamerit nagu: https://www.twitch.tv/iyouxin
See tüüp järjrest enam hämmastab mind enda taktikalise mõtlemisega. Viimane suurem ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.03.2020 00:50:45 pealkiri: World of Tanks |
CW loogika lahtiseletatuna ...
https://clips.twitch.tv/HandsomePopularWatercressTakeNRG |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2020 13:52:39 pealkiri: World of Tanks |
Jap, ma tegelt ei tambiks maha arty mängijaid, vährmalt alguses on see päris fun. Kuna learning curve lühike, siis enamus inimestel viskab lihtsalt see klass üle. Aga on ka erandeid
150 män ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2020 14:02:56 pealkiri: World of Tanks |
| Ma ise mõelnud wr'i peale. Ning tundub, et trend sinna poole, et see hakanud vaikselt devalveeruma. Selle all mõtlen seda, et see pole enam nii oluline mõõdupuu perfis. Vaid pigem vaadatakse marke ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2020 23:15:18 pealkiri: World of Tanks |
Samas, kui Chief'i mängiksid, wn8 500 / wr 46% mängijad, siis selle tankiga nad ei saaks paremaid tulemusi olulised kui näiteks s.conq'iga.
See oleks väärt proovimist Ma pole nii kindel, e ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2020 13:53:06 pealkiri: World of Tanks |
| , Tier X Chieftaini on viimase aja jooksul mänginud 36 000 mängijat, selle tanki jooksev WR serveris on 60%, samas kui teda mängivate inimeste endi keskmine jooksev WR on 58%. 36 000 mängijat on n ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.03.2020 13:40:01 pealkiri: World of Tanks |
Tegelikult seda, kui hea on mingit tanki üldse mängida, vaadataksegi selle alusel, et mis selle tanki keskmine WR on serveris. See näitab suht selgelt ära, kui mingi tank on teistest peajagu p ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2020 22:30:57 pealkiri: World of Tanks |
Üks asi veel, kui sõidad vastase tanki peale, saad küll ise sama palju dämmi sisse, samas dpm läheb päris heaks, ning päris rammimise alla vist ei lähe
Ennast hakkas ka passivkamo huvita ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2020 19:36:46 pealkiri: World of Tanks |
, tee screenshot oma tanki camoratingust. Seda näidatakse protsentides garaažis paremal ekraani pool, seal kus DPM jms ka nähtaval.
PS - iga tanki reaalne DPM on täpselt sama hea kui sihtur arv ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2020 13:55:53 pealkiri: World of Tanks |
Pole vaja leiutada viiendad ratast, lahendus on imelihtne - kuld moona laadimine x1,5-x2 kauem kui on praegu. Ja nii nimetatud "kuld moona statistid" on peagu rahul ja teistele on hea
Kui r ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2020 00:16:14 pealkiri: World of Tanks |
| , pole nõus. Ka tier X heavysid saab balanseerida sellega, palju neile premmürske kaasa anda. Reaalselt kui sul on piisavalt kuldmoona kaasas, et võtta frontaalselt maha Maus, siis mida sul tegelik ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2020 13:52:02 pealkiri: World of Tanks |
| , suht palju negatiivset tagasisidet sai neil see plaan. Eriti nuteti HE nerfi üle, aga ega see WG meetod kuidas prem mürske nerfida ka palju parem polnud. Mõtlesin suht õudusega, et kuidas hakkav ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2020 14:00:32 pealkiri: World of Tanks |
| Tier 6 skirmish suht no brainer tõesti. Sest armorit selles tieris ei eksisteri. Keegi end sisse kaevata otseselt kuskile ei saa. Ainuke taktika mis töötab ongi yolo ja focusfire... 1-2 mintsa ja ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2020 20:30:31 pealkiri: World of Tanks |
Pisut sai testitud seda SB's. Nagu ikka muudatustega on võitjad ja kaotajad.
Seekord võtjateks:
1) arty, kui see jääb sellsiele kujule, Sisult on võimalik kuldmoonaga teha päris korraliku d ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.02.2020 20:14:48 pealkiri: World of Tanks |
, suhteliselt küüniline (aga efektiivne) viis kuidas vabastada player base ülelligsest kullast ja krediidist enne suurt laskemoona ja sissetulekute rebalansseerimist...
BM on juba üsna mitmenda ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2020 21:07:38 pealkiri: World of Tanks |
Wot'is saab praegu enda tanki orbiidile saata
https://clips.twitch.tv/BreakableRacyLettuceDoritosChip
Sama moodi nagy arny oli enda viimases videos jaganud. Kellelgi lastakse kuppel pealt ära ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.01.2020 13:36:30 pealkiri: World of Tanks |
Teha tuleks u. selline test:
Mängija mängib täpselt samadel kellaaegadel ja päevadel samades tingimustes 500 mängu sama tankiga (sama equip., samad consumabled, võimalikult sarnane meeskond). ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2020 11:24:10 pealkiri: World of Tanks |
| Team battles formaat on vist üldse ära korjatud wot'ist. Sisult saad ainult stronghold teami formaadis crew + kreeda paddida. Mis teeb ka põhim sama välja. |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2020 20:51:56 pealkiri: World of Tanks |
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast
Eriti mitte, võib-olla tieri 5. Aga see tier-to-tier juba kehvem...
Midagi head se ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2019 21:09:28 pealkiri: World of Tanks |
100% HP-ga mängija võis paanikasse sattuda, oskab äkki lasta ainult sniper-mode's jne. Igasuguseid imelikke tüüpe nähtud.
10+ põhjust võib leida miks lasud pihta/läbi ei lähe.
Ma ise ole ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2019 20:31:48 pealkiri: World of Tanks |
1.7 väljas koos anonymiser'iga. Mõtlesin, et tsekin ka mis värk on sellega. Kuna see optional, siis loomulikult ainult vähesed mängijad leidnud selle üles.
Laadisin end alt kontoga sisse, et a ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2019 12:37:15 pealkiri: World of Tanks |
See battle hit's mod tegelikult üks asjalikumaid selles mängus: https://youtu.be/fHbDGCgkyus?t=75
Põhim kui fastpotty'l oleks see peal olnud. Oleks suht kiirelt saanud vaadata mis toimus.. |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2019 20:39:11 pealkiri: World of Tanks |
Veits pulli ka
https://clips.twitch.tv/AuspiciousBelovedCroissantNotLikeThis
Seoses wot'i väljasuremisega. Pean ütlema, et ise väga palju ei mängi, aga see ei tähenda, et uut verd peale ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.11.2019 01:19:57 pealkiri: World of Tanks |
Tundub, et selle anomyseriga väike draama lahvatanud alates sellest asjast saati kui QB publitseeris enda esimese arvamuse siin:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3U7vU4T6p-M&t=3s[/you ... |
teema: World of Tanks |
thomak28
vastuseid: 29102
vaadatud: 5670922
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.11.2019 23:22:10 pealkiri: World of Tanks |
| Peaks ütlema, et isegi kahju, et nad selle anonymizer'i optionaliks jätsid. Võiks nii olla, et kõigil see sees ja välja võtta ei saa. Aga noh algus seegi. Miks see probleem on. Kui keegi varjata ... |
| |