|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: EMT |
terry
vastuseid: 1205
vaadatud: 313614
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.03.2013 21:18:34 pealkiri: EMT |
Emt just tegi pakkumise 4g neti jaoks. Pulk/ruuter tasuta kätte, 3 kuud 1€ kuumaks, hiljem sõltuvalt paketist. Odavaima puhul kiirus 8/2 Mbit ning 30G andmemahtu.
Ruuter ZTE MF28D asukoht Tall ... |
teema: [MUU] Angry Video Game Nerd |
terry
vastuseid: 297
vaadatud: 102040
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.12.2012 23:26:23 pealkiri: [MUU] Angry Video Game Nerd |
| [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0Oem60yvtUY[/youtube] |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
terry
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915010
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.12.2012 01:35:57 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| - gamepointsnow tahab helistada, aga eesti suunakoodiga numbrit ei võtaKui just ööpäeva jooskul pole süsteemi ümber tehtud, siis nad ei taha helistada. Valid maksmise PayPaliga ja oma telefoninu ... |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
terry
vastuseid: 2339
vaadatud: 643146
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.08.2012 09:47:46 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
| Panen ka oma väikse kollektsiooni siia üles uudistamiseks. Ise olen rohkem orienteerunud Nintendo konsoolide poole ja lemmikuteks on Game & Watch seeria. Ei hakka siia tänapäevaseid konsoole e ... |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
terry
vastuseid: 2339
vaadatud: 643146
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.02.2012 22:27:05 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
| Jeep Jamboree: Off Road Adventure (1992). Kah suhteliselt harva eBay'sse ilmuv mäng. Mitte eriti põnev džiibiralli. Otseselt saast kah pole. Lihtsalt, Game Boy ei ole just parim platvorm rallimäng ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
terry
vastuseid: 331
vaadatud: 205185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.01.2012 17:16:46 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
| Kaks demo on saadaval: Resident Evil Revelations ja Cooking Mama |
teema: [PSV] Playstation Vita |
terry
vastuseid: 594
vaadatud: 184700
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.12.2011 18:17:45 pealkiri: [PSV] Playstation Vita |
Sony'l on aeg hakata mõtlema, mida oma hinnapoliitikaga peale hakata. Tundub, et avalöök läks veelgi magedamalt kui 3DS'il.
http://www.forbes.com/sites/terokuittinen/2011/12/29/sony-in-big-trou ... |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
terry
vastuseid: 2339
vaadatud: 643146
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.12.2011 22:41:13 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
Legend of Zelda 25th Anniversary piiratud väljalase 3DS'ist.
https://lh5.googleusercontent.com/-fkicyL_1x5o/TuzTozvF4-I/AAAAAAACwiI/gBy6msXB_iQ/s800/DSCN2362.JPG |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
terry
vastuseid: 2339
vaadatud: 643146
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.11.2011 19:37:18 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
The Legend of Zelda: Skyward Sword Limited Edition Pack
Sain eile kätte väljalaskepäevaks (18.11.2011) eeltellitud Zelda. Valisin piiratud versiooni, sest sellega on kaasas MotionPlus'i sisaldav ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.11.2011 14:39:08 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| Ho Ho, viska allikate link kah |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
terry
vastuseid: 2339
vaadatud: 643146
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2011 13:45:37 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
| Nädal tagasi sai kodumaalt soetatud üks haigemaid (ja tänu sellele piisavalt halruldane) classic Game Boy lisaseadmeid (tõenäoliselt aastast 1995), mis pole isegi Nintendo poolt litsenseeritud - ... |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
terry
vastuseid: 2339
vaadatud: 643146
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.11.2011 20:46:24 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
Noh, kui ei viitsi pilti teha, poleks vaja ka tühja postitada. Tähemärke terve foorum täis ju Ma nüüd lõpuks viitsisin. Sai mõni aeg tagasi reisilt kaasa ostetud Sonic Classic Collection Ed ... |
teema: [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost |
terry
vastuseid: 600
vaadatud: 205858
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.10.2011 10:44:54 pealkiri: [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost |
| Gaudi, millest su valik on GB või GBP tuleneb muidu? Proovin siis omalt poolt veel kogemust juurde jagada. Kui Light välja arvata, siis on mul igast isendist mitu varianti, millega oma kogemust kinn ... |
teema: [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost |
terry
vastuseid: 600
vaadatud: 205858
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.10.2011 16:52:00 pealkiri: [MUU] Konsoolide ja mängude ajaloost |
Hommikust!
Kas siin Sega Game Gear'i omanikke leidub? Olen Classic Game Roomi'i videot korduvalt vaadanud, kuid oleks tore kuulata ka mõne kaasmaalase arvamust antud konsoolist. Kui keegi on antud ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
terry
vastuseid: 331
vaadatud: 205185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.09.2011 08:29:10 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
| kui ma panin oma poes Wii sisse Tatsunoko VS Capcomi, tulid kaks poissi, üks rääkis kõva häälega, et Wiil on ainult tittede mängud. Võttis puldi, saputas seda ekraani suunas umbes 30 sekundit ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
terry
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915010
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.09.2011 23:49:31 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| omg. Täna sain Assassin's Creed: Revelationsi beta key kätte, nagu aru saan siis on kolme päeva pärast beta läbi? väike fail ubisoft... :lol:Pole siin midagi faili. Mängust lugupidav mees män ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
terry
vastuseid: 331
vaadatud: 205185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.08.2011 18:47:36 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
The new version will "radically tone down" the system's 3D features, possibly rebranding the machine entirely.
Ouch. :)iDemon, kui sa ise trollivastane oled, siis katsu omaenda trollivaid piiksatusi ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
terry
vastuseid: 4592
vaadatud: 971930
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.08.2011 09:51:47 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Sellest tarkvarast on antud teemas kõneldud varemgi, kuid ilma teatud tegevusele viitamata.
Kasutajate loodud tarkvaral omal pole midagi viga, täiesti korralik ja sellele on mitmeid vabavaralisi pr ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
terry
vastuseid: 331
vaadatud: 205185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.07.2011 11:41:49 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
, ostad iga regiooni mudeli :roll:Nii ma mõtlesingi  |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
terry
vastuseid: 331
vaadatud: 205185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.07.2011 00:41:50 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
| Virtual Boy omanikuna lisaks veel, et VB, mis on kaugel igasugusest mõistlikust portatiivsusest on ka kõige ebasotsiaalsem mängukonsool. Enne VB'ga mitmekesi mängimist ei pannud ma tähele, kui p ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
terry
vastuseid: 331
vaadatud: 205185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.07.2011 00:32:25 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
| Liigub vaikselt powerglove suunas :lol:Platoon, kuidas sa küll ometi nii otu saad olla? Videomängude ajaloost on ju olemas palju paremaid näiteid. Powerglove oli lihtsalt Matteli lisaseade NESile. ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
terry
vastuseid: 331
vaadatud: 205185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.07.2011 14:13:36 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
Tundub, et saabub aeg osta 3DS  |
teema: [MUU] Konsoolide ja nende tarvikute DIY teema |
terry
vastuseid: 6
vaadatud: 5245
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.07.2011 11:58:32 pealkiri: [MUU] Konsoolide ja nende tarvikute DIY teema |
| Pole just DIY, aga MayFlash SNES Controller Adapter (PlayAsia'st) on üks üsna äge divaiss, millega saab Super Nintendo puldi PC USB porti ühendada. See töötab Windows'idel vaikimisi draiveritega ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
terry
vastuseid: 331
vaadatud: 205185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.07.2011 00:55:22 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
http://drippler.com/nintendo-3ds/amazon-suspends-3ds-sales
Selline segadus oli vahepeal |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
terry
vastuseid: 4592
vaadatud: 971930
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.07.2011 00:54:07 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
| Minumeelest wii kõlbab pere/lastega kambaga koos lõbutsemiseks, tõisisemaks mängimiseks küll mitte. Praegu ostmiseks on ehk liiga vanaraud..Erm, tõsiseks mängimiseks kõlbavad tegelikult ka 30 ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
terry
vastuseid: 331
vaadatud: 205185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.07.2011 11:08:17 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
, oleks siis midagi positiivset selle käki kohta kirjutada. Enamik artikleid on siiani olnud küllaltki negatiivse alatooniga.
Kirjuta enda kogemusest. Kibestunul toonil kotaku postituste kom ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
terry
vastuseid: 331
vaadatud: 205185
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.07.2011 11:01:05 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
Oioi, keegi sai vist nüüd orgasmi
Ma vaatan, et väga küps arutelu käib siin.orav, ega demagoogitsev pseudoküpsus parem poleks. Tulebki öelda nii, nagu asi on. Ma olen bjakaga ühel meele ... |
teema: [PS3] PlayStation Move - uudised ja arutelu |
terry
vastuseid: 19
vaadatud: 11922
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.07.2011 18:52:42 pealkiri: [PS3] PlayStation Move - uudised ja arutelu |
http://kotaku.com/5806374/damn-house-of-the-dead-overkills-coming-to-the-fucking-playstation-move/gallery/
Mnjaa, ei teagi mida kosta. Tahaks mingit gameplayd näha, hetkel piltidelt tundub nagu liig ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.06.2011 13:58:34 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| Pigem tood sina seda siia pidevalt, kui fail ikka 3DS on jne. Mina tõin vastu argumendi, et ega see PS3 3D ka nüüd midagi ülimat pole, samasugune läbikukkumine nagu 3DS. Pigem oli point, et 3D ku ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.06.2011 12:35:06 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
Kui ma hakkaks rääkima kuivõrd naeruväärne see 3DS'i 3D efekt on, siis ...Sa ju räägidki, juba mitmendat postitust kusjuures.
Shade võrdlus PS3 3D teemal oli väga mõistlik. Ja ongi nii, e ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.06.2011 09:48:11 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| 3DS'i fail sail oli suurelt ekraanil juba e3 2010 ajal, kui nintendo pressikal näitas, et ülemise ekraani kõrval on slider, millega saab nulli keerata 3d. See asi oli seal ainult ühe põhjusega.Ve ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.06.2011 00:39:54 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| iDemon, mõista on antud, et mängude tootmisel tuleb arvestada inimestega, kes ei saa stereoskoopilise 3D efektiga mängida. Ja noh, seda teadaolevat viimasel hetkel kasutusele võetud 3D fakti võik ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.06.2011 23:59:45 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| kuna teisel on juba kivistunud eelarvamus nintendo suhtes. Jutust tundub et ta on samahästi kui panustanud oma jala nintendo edasisele edule. Pole mõtet pushida - midagi head siit ei tule. Juba temb ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.06.2011 16:41:07 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| Enamus sinu selle teema argumentatsioonist on olnud suurte faktivigadega. Kui neile vigadele otseselt tähelepanu pöörata, siis viid sa teema mujale ja lahmid teisest servast ja jälle vigadegaPaluk ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
terry
vastuseid: 1989
vaadatud: 450512
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.06.2011 16:30:49 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
, Zelda'd on mängimist väärt; paraku Pokemon'i fenomenist pole ma kunagi aru saanud...
Pokemoni seeria mängud on väga head, selles ka fenomen.
See lause pani mind Pokemoni mänge ostma, väga ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.06.2011 16:23:06 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| Et siis kui välja toodud argumentidele ei oska midagi mõistlikku vastu öelda siis läheb lahti sõnumitooja mudaga loopimine? :lol:Keegi ei loobi sind mudaga. Kirjutasin juba varem, et sinu argumen ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.06.2011 15:19:01 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| Ho Ho, sinu argumenteerimisstiiliga saab suvalise konsooli maha teha. Kui ikka nii tugev eelarvamus on, siis pole midagi teha. Kõigile on selge, et sulle WiiU ei meeldi, sina selles perspektiivi ei n ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.06.2011 13:32:18 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
WiiU pulti kirjeldab hästi alltoodud lõik ehk siis puldi mõte on näidata konsoolipilti ja toimida juhtseadmena:
Shigeru Miyamoto: "Because of the way we've designed the game system, where the c ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.06.2011 10:00:01 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| Jah tõesti, pead leppima sellega, et peale esimese lause, mille kontrollimisel ma mõtet ei näe, on kõik sinu väited puhas jama segatud sinu enda arvamusega.Täitsa huvitav oleks kuulda miks sa ar ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2011 23:56:42 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| Jah tõesti, pead leppima sellega, et peale esimese lause, mille kontrollimisel ma mõtet ei näe, on kõik sinu väited puhas jama segatud sinu enda arvamusega. Tore, et see sul olemas on, aga ma ei ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2011 23:13:07 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| Sina nimetad neid möödapanekuteks, mina tuleviku ennustamiseks mineviku ja loogika järgi :)Ei, ma nimetan möödapanekuks seda, kus sa tõesti konkreetset jama ajad. Ja jama ajad sa igas oma vastus ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2011 22:04:32 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
mõningaste mööndustega ps2 aegu.
http://en.wikipedia.org/wiki/PSX_%28DVR%29
,
P.S http://kotaku.com/5803323/my-favourite-nintendo-console-wasnt-even-made-by-nintendoNeed on jah väga k ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2011 19:45:05 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| Võibolla on viga minus kuid elutoas üritaksin vältida N+1 aparaadi ühendamist telekaga ning siis sisendkanalite-juhtmetega möllamis et õigest august pilti saada.Lisaks sellele, et tänapäeva te ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2011 17:02:15 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
|
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.06.2011 23:45:46 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| , minu meelest kasutad sa oma viimases postis demagoogilisi võtteid.Minu meelest ei kasuta. Ja minu meelest pole ka tegu naljanumbriga. Küll aga on veel ilmumata mänguasjast hüsteeriline puuduste ... |
teema: [PSV] Playstation Vita |
terry
vastuseid: 594
vaadatud: 184700
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.06.2011 14:22:56 pealkiri: [PSV] Playstation Vita |
| minu jaox asi kaotas v22rtust kui kirjas on, et akut ei saa vahetada... see on ju tobe, t2hendab seda, et kui aku sureb, sureb ka konsool... stiilis siis konsool on tehtud umbes 3a elueaga ja peale se ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.06.2011 11:22:46 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
, aga mis see sinu asi on?
This blunder of the century snowball keeps on getting bigger and bigger > http://www.eurogamer.net/articles/2011-06-09-only-one-wii-u-controller-per-console
The ... |
teema: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
terry
vastuseid: 408
vaadatud: 167550
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.06.2011 09:10:54 pealkiri: [Wii U] Nintendo Wii U arutelu |
| Woops. And down it goooooooooooooooes.Siis kah emotsed, kui see üles tagasi läheb? |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
terry
vastuseid: 1989
vaadatud: 450512
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.06.2011 22:18:00 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
, see on pult.
Millele? Milleks see molu siis vaja?
See ei ole esimene kord, kus nii tehakse
Ja too kadus ka päris kähku!Põhjuseks polnud siiki VMU ehk see "ekraan". Alguses oli ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
terry
vastuseid: 1989
vaadatud: 450512
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.06.2011 22:08:36 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
, see on pult.
Millele? Milleks see molu siis vaja?
See ei ole esimene kord, kus nii tehakse
http://bzzz.3dsbuzz.com/wp-content/uploads/2011/04/dreamcast.jpg |
| |