|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Battlefield V |
tenkes
vastuseid: 1996
vaadatud: 417158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2018 12:38:18 pealkiri: Battlefield V |
| Rush gamemode kadumine on mõistetav, kui seda asendab objecitve based gamemode, et hävita need suurtükid või sild. Vaadates gameplayed, siis on see tundub tõesti väga meelepärane. TTK on kiire, ... |
teema: Battlefield V |
tenkes
vastuseid: 1996
vaadatud: 417158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2018 22:54:30 pealkiri: Battlefield V |
30min gameplayed: https://www.youtube.com/watch?v=9Tp6ZIPuJz8&feature=youtu.be
Arvan, et see neiu rikkus küll NDA reeglit  |
teema: Battlefield V |
tenkes
vastuseid: 1996
vaadatud: 417158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2018 22:36:31 pealkiri: Battlefield V |
| Westie, Jack ja Flakfire (ehk Game Changers) laadisid kõik BF V-st gameplayd. Westi keskendus ehitamise peale, Jack gameplay ja Flakfire masinatele. Juba sellel mängu versioonil on hea graafika ja s ... |
teema: Battlefield V |
tenkes
vastuseid: 1996
vaadatud: 417158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2018 13:13:31 pealkiri: Battlefield V |
| DICE ütleb, et sa saad oma Company't personaliseerida riigi põhiselt. Kas see tähendab ikkagi seda, et brittidel on ainult Churchill tankid ja sakslastel oma panzer tankid (nagu oli enne BF 1) ning ... |
teema: Battlefield V |
tenkes
vastuseid: 1996
vaadatud: 417158
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.05.2018 01:01:44 pealkiri: Battlefield V |
| Lisaks eelnevalt mainitud plussidele (no premium jne) saame Westie sõnul "new limited time game modes" ehk nagu Fortine's pakutakse mängule sisu. See peaks mängijate taseme hoidma pidevalt kõrgel. ... |
teema: [PS4/X1] Battlefield 1 |
tenkes
vastuseid: 53
vaadatud: 44155
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.05.2017 07:57:07 pealkiri: [PS4/X1] Battlefield 1 |
| Uue patchiga tuli kaua oodatud custom control scheme ka konsoolidele. Seadistus on veel vigane, sest kui lennuki, hobuse ja transpordi omi vahetean, siis viskan mängu kinni (error). Ülejäänusid pe ... |
teema: Kommenteerimine: mobster |
tenkes
vastuseid: 36
vaadatud: 11915
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2017 15:12:15 pealkiri: Kommenteerimine: mobster |
| Sai temalt PS4 mäng ostetud, tehing oli sujuv. |
teema: Kommenteerimine: fg |
tenkes
vastuseid: 159
vaadatud: 121072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2017 21:49:56 pealkiri: Kommenteerimine: fg |
Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Priit Pavelson |
tenkes
vastuseid: 90
vaadatud: 53644
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2017 04:56:48 pealkiri: Kommenteerimine: Priit Pavelson |
Positiivne  |
teema: [PS4/X1] Battlefield 1 |
tenkes
vastuseid: 53
vaadatud: 44155
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.01.2017 11:41:24 pealkiri: [PS4/X1] Battlefield 1 |
| Kas kellelgi teisel oli ka eile mäng (ps4) üllatavalt vigade rohke? Ei näidanud statse, pidev ADS bug, relv ei töötanud, vintpüssid lasid reaalset mööda nagu keegi oleks sihiku paigast kruttin ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tenkes
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.12.2016 11:04:50 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Kauaoodatud remaster ps 4-le. Crash Bandicoot tuleb tagasi 2017. aastal.
Kas sellega alustatakse uue frantsiisiga, kus me tulevikus võime näha veel mänge ja online racingut? Kui palju selline rema ... |
teema: Kommenteerimine: voltc |
tenkes
vastuseid: 1008
vaadatud: 338780
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2015 21:40:36 pealkiri: positiivne |
| kiire tehing,soovitan. |
teema: Kommenteerimine: dx626 |
tenkes
vastuseid: 190
vaadatud: 63368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2015 16:40:06 pealkiri: Kommenteerimine: dx626 |
Ostsin kõrvaklapid  |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
tenkes
vastuseid: 2588
vaadatud: 683317
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.03.2015 16:17:06 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Keegi see nv Heisti maratoni tahaks teha?
PSN: Valgumees |
teema: Kommenteerimine: kriist |
tenkes
vastuseid: 103
vaadatud: 32294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2015 07:50:24 pealkiri: Kommenteerimine: kriist |
Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: jarmo026 |
tenkes
vastuseid: 77
vaadatud: 14792
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2015 20:40:09 pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026 |
| Ostsin mängu. Hea diil. |
teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
tenkes
vastuseid: 492
vaadatud: 236615
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2014 20:14:58 pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: zipzic |
tenkes
vastuseid: 267
vaadatud: 55718
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2014 22:32:20 pealkiri: Kommenteerimine: zipzic |
Kiire ja korralik!  |
teema: Kommenteerimine: Click |
tenkes
vastuseid: 89
vaadatud: 22326
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2014 21:14:15 pealkiri: Kommenteerimine: Click |
Tegin ettemakse ja sain originaalpakis kauba, mis vastas minu ootustele, lisatud oli kõik vajalik ja ka kauba ostudokument.  |
teema: Kommenteerimine: dixo |
tenkes
vastuseid: 98
vaadatud: 28125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2014 15:59:06 pealkiri: Kommenteerimine: dixo |
| Korrektne ostja. |
teema: Kommenteerimine: Wordmc9 |
tenkes
vastuseid: 343
vaadatud: 73959
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2014 20:56:21 pealkiri: Kommenteerimine: Wordmc9 |
| Positiivne ärikogemus. |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
tenkes
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313029
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.08.2013 19:37:18 pealkiri: Samsung Galaxy S2 probleem |
Tere,
Millegipärast Samsung Galaxy S2 I9100 lülitas ennast välja ja enam telefon sisse ei lülitu, kui laadima panen telefoni siis vaikselt soojeneb mobiil ja muud midagi, tavaliselt viskas laad ... |
teema: Kommenteerimine: FullHC |
tenkes
vastuseid: 196
vaadatud: 47754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2011 08:23:55 pealkiri: Kommenteerimine: FullHC |
ostis komponente nagu kokku lepitud. |
teema: Kommenteerimine: chimeira1 |
tenkes
vastuseid: 44
vaadatud: 12092
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2011 21:16:53 pealkiri: Kommenteerimine: chimeira1 |
| Kiire ostja! |
teema: Kommenteerimine: rurik |
tenkes
vastuseid: 399
vaadatud: 82870
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2011 12:02:35 pealkiri: Kommenteerimine: rurik |
Positiivne ärikogemus  |
teema: World of Warcraft |
tenkes
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445792
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2010 14:17:43 pealkiri: World of Warcraft |
Mehed mis Serveris te mängite muidu?
Outland? |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
tenkes
vastuseid: 1392
vaadatud: 226269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2008 09:31:51 pealkiri: positiivne |
| ostsin audiopaneeli ettemaksuga, kaup tuli cargoga kiiresti ja vastas ootustele. |
teema: Kõvaketta tehasegarantii kasutamine. |
tenkes
vastuseid: 160
vaadatud: 121367
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 12.10.2006 14:08:27 pealkiri: Kõvaketta tehasegarantii kasutamine. |
| Kogemus Seagate kettaga: ostetud dets. 2003 Ordist. Ütles üles augustis 2006. Küsisin Ordi garantiitoest tootja garantii kehtivusest 01.2007, et mida peaks tegeme, et tootja garantiid kasutada. Kah ... |
teema: Telia TV |
tenkes
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172925
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.06.2006 23:51:03 pealkiri: Telia TV |
|
teema: Telia TV |
tenkes
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172925
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.06.2006 10:07:55 pealkiri: Telia TV |
| mnjah sai tehtud reacti (dynamicu) juhendi järgi. Pilt tuleb, aga korraga STB-le ja PC-le pilti ei saanud jooksma. Kas DHCP uuesti peale panna nagu overkilla kirjutas? |
teema: Telia TV |
tenkes
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172925
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2006 10:46:52 pealkiri: Telia TV |
| Digiboksist tuleb nii pilt kui internet nn ruuteri kollasest august. Samas kollasesest pesast arvuti võrgukaarti internet pelgalt juhtme ümbertõstmisega ei tule. Pilt ja täiesti hea kvaliteediga ... |
| |