|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tranneL |
tehnik00
vastuseid: 150
vaadatud: 24716
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2024 10:26:45 pealkiri: Kommenteerimine: tranneL |
| Kaup korralik ja kiirelt käes. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: lenno1 |
tehnik00
vastuseid: 236
vaadatud: 35389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2022 08:45:28 pealkiri: Kommenteerimine: lenno1 |
Ostsin sülearvuti, saatis postiga, kõik  |
teema: Kommenteerimine: hentz |
tehnik00
vastuseid: 422
vaadatud: 144719
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2019 17:50:57 pealkiri: Kommenteerimine: hentz |
| Tehing kiire ja kaup korras |
teema: Kommenteerimine: Winman |
tehnik00
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2018 16:59:49 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Ostsin iPadi, tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
tehnik00
vastuseid: 1600
vaadatud: 166340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2016 17:18:41 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Äri kiire ja kaup korralik. |
teema: Kommenteerimine: rajo |
tehnik00
vastuseid: 23
vaadatud: 9511
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2013 17:20:16 pealkiri: Kommenteerimine: rajo |
| Kiire ja korrektne tehing. |
teema: Kommenteerimine: BTF |
tehnik00
vastuseid: 5
vaadatud: 4255
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2011 22:50:33 pealkiri: Kommenteerimine: BTF |
Positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: matkamees |
tehnik00
vastuseid: 45
vaadatud: 14619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2010 20:17:19 pealkiri: Kommenteerimine: matkamees |
Eeskujulik ostja  |
teema: Kommenteerimine: walwur |
tehnik00
vastuseid: 103
vaadatud: 31990
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2010 12:57:12 pealkiri: Kommenteerimine: walwur |
| Ostsin soojapuhuri, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: ˇoTT |
tehnik00
vastuseid: 177
vaadatud: 30543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2010 12:40:02 pealkiri: Kommenteerimine: ˇoTT |
Ostsin lõhna  |
teema: Kommenteerimine: HHE |
tehnik00
vastuseid: 50
vaadatud: 16861
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2009 22:05:57 pealkiri: Kommenteerimine: HHE |
| Kõik sujus nii nagu kokkulepitud. |
teema: Kommenteerimine: ressu |
tehnik00
vastuseid: 27
vaadatud: 11443
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2009 18:37:03 pealkiri: Kommenteerimine: ressu |
Ostis võimendi  |
teema: Kommenteerimine: Lennnukas |
tehnik00
vastuseid: 13
vaadatud: 8700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2007 23:06:34 pealkiri: Kommenteerimine: Lennnukas |
Ostsin i-podi, tehing kiire ja kaup korralik  |
teema: Kommenteerimine: Nohka |
tehnik00
vastuseid: 7
vaadatud: 5549
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2007 09:20:11 pealkiri: Kommenteerimine: Nohka |
 |
teema: Kommenteerimine: aphrodite |
tehnik00
vastuseid: 37
vaadatud: 14649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2007 10:24:24 pealkiri: Kommenteerimine: aphrodite |
 |
teema: Kommenteerimine: sibul77 |
tehnik00
vastuseid: 16
vaadatud: 7660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2006 21:58:46 pealkiri: Kommenteerimine: sibul77 |
 |
teema: Kommenteerimine: võrgujuhe |
tehnik00
vastuseid: 102
vaadatud: 27850
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2006 21:33:32 pealkiri: Kommenteerimine: võrgujuhe |
Korralik ostja  |
teema: Kommenteerimine: raudjalg |
tehnik00
vastuseid: 10
vaadatud: 5626
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2006 19:20:25 pealkiri: Kommenteerimine: raudjalg |
 |
teema: Kommenteerimine: sperov |
tehnik00
vastuseid: 94
vaadatud: 26633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2006 19:40:04 pealkiri: Kommenteerimine: sperov |
Kõik nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: djdevon |
tehnik00
vastuseid: 34
vaadatud: 14774
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2005 14:49:24 pealkiri: Kommenteerimine: djdevon |
Äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: vänt |
tehnik00
vastuseid: 9
vaadatud: 3930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2005 15:39:50 pealkiri: Kommenteerimine: vänt |
Ostis juba teise telefoni ära  |
teema: Kommenteerimine: e-Thug |
tehnik00
vastuseid: 229
vaadatud: 91350
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2005 19:06:04 pealkiri: Kommenteerimine: e-Thug |
Kaup nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: vänt |
tehnik00
vastuseid: 9
vaadatud: 3930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2005 23:09:09 pealkiri: Kommenteerimine: vänt |
Ostis telefoni, positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: tola555 |
tehnik00
vastuseid: 2
vaadatud: 2728
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2005 16:16:19 pealkiri: Kommenteerimine: tola555 |
| Ostsin võimu kõik töötas ja oli nii nagu lubatud. |
teema: Kommenteerimine: Petz |
tehnik00
vastuseid: 80
vaadatud: 35198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2005 11:28:21 pealkiri: Kommenteerimine: Petz |
Positiivne ostja  |
teema: Kommenteerimine: leitz |
tehnik00
vastuseid: 27
vaadatud: 22460
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.05.2005 17:50:08 pealkiri: Kommenteerimine: leitz |
äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: LCD |
tehnik00
vastuseid: 19
vaadatud: 6188
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2005 07:41:50 pealkiri: Kommenteerimine: LCD |
Korralik ärikas  |
teema: Kommenteerimine: Smith |
tehnik00
vastuseid: 157
vaadatud: 51851
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2005 12:37:28 pealkiri: Kommenteerimine: Smith |
müüsin helikaardi talle  |
teema: Kommenteerimine: 1200W |
tehnik00
vastuseid: 159
vaadatud: 50307
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2005 16:17:15 pealkiri: Kommenteerimine: 1200W |
pole midagi halba öelda  |
teema: Kommenteerimine: puslar |
tehnik00
vastuseid: 5
vaadatud: 2671
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2005 11:48:24 pealkiri: Kommenteerimine: puslar |
Korralik ostja  |
teema: Kommenteerimine: JOKKER666 |
tehnik00
vastuseid: 46
vaadatud: 28717
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2004 16:34:33 pealkiri: Kommenteerimine: JOKKER666 |
võib äri ajada, normaalne tüüp  |
teema: Kommenteerimine: daniel |
tehnik00
vastuseid: 31
vaadatud: 11408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2004 18:06:10 pealkiri: Kommenteerimine: daniel |
aega läks aga asja sai  |
teema: Kommenteerimine: commer |
tehnik00
vastuseid: 927
vaadatud: 257723
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2004 18:07:45 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
ostsin videokaardi kõik käis kiiresti ja probleeme polnud  |
teema: Kommenteerimine: PAUKA |
tehnik00
vastuseid: 206
vaadatud: 47347
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.08.2004 23:29:31 pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA |
kaup nagu lubatud soovitan  |
teema: Kommenteerimine: madmeix |
tehnik00
vastuseid: 51
vaadatud: 22091
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2004 22:11:43 pealkiri: Kommenteerimine: madmeix |
| igati aus mees soovitan |
teema: Kommenteerimine: Oveman |
tehnik00
vastuseid: 42
vaadatud: 19391
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2004 20:36:35 pealkiri: Kommenteerimine: Oveman |
selle tüübiga küll äri ei soovita teha saadab mulle telefoni juba üle kuu aja PS loeb ära aga ei vasta kui telefoni kätte saan siis muudan arvamust |
teema: Kommenteerimine: anzz |
tehnik00
vastuseid: 0
vaadatud: 954
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2004 18:04:39 pealkiri: Kommenteerimine: anzz |
äri sujus positiivselt  |
teema: Kommenteerimine: High-Q |
tehnik00
vastuseid: 106
vaadatud: 71418
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2004 14:13:31 pealkiri: Kommenteerimine: High-Q |
aus mees kandis raha kohe üle mingeid probleeme polnud  |
teema: Kommenteerimine: Memphisz |
tehnik00
vastuseid: 20
vaadatud: 10743
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2004 08:20:23 pealkiri: Kommenteerimine: Memphisz |
kaup oli korralik ja diil käis kiiresti  |
teema: Kommenteerimine: Zender |
tehnik00
vastuseid: 45
vaadatud: 15914
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2004 18:25:21 pealkiri: Kommenteerimine: Zender |
ostsin kella äri käis kiiresti ja kaup oli korralik  |
teema: 2200xpAthlon aidake klokkida... |
tehnik00
vastuseid: 24
vaadatud: 3479
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.02.2004 22:33:41 pealkiri: 2200xpAthlon aidake klokkida... |
| kas keegi saab öelda mis pinge peab sellel prosel olema kui kordajad on 9x200?? |
teema: Kommenteerimine: ridariass |
tehnik00
vastuseid: 231
vaadatud: 53725
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2004 15:24:31 pealkiri: Kommenteerimine: ridariass |
äri sujus kenasti soovitan  |
teema: Kommenteerimine: kaupsk3 |
tehnik00
vastuseid: 45
vaadatud: 16983
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2004 14:56:20 pealkiri: Kommenteerimine: kaupsk3 |
kaup oli korras, nagu lubatud soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Tony Soprano |
tehnik00
vastuseid: 9
vaadatud: 4300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2004 11:42:20 pealkiri: Kommenteerimine: Tony Soprano |
äri käis kiiresti, normaalne inimene tasub äri ajada  |
teema: Kommenteerimine: topcat |
tehnik00
vastuseid: 46
vaadatud: 13462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2003 22:40:26 pealkiri: Kommenteerimine: topcat |
| paar korda äri tehtud, normaalne vend tasub äri ajada(y) |
teema: Kommenteerimine: Alpine |
tehnik00
vastuseid: 120
vaadatud: 53285
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2003 17:16:39 pealkiri: Kommenteerimine: Alpine |
telefon oli selline nagu lubas, tasub äri ajada  |
teema: Kommenteerimine: panic |
tehnik00
vastuseid: 32
vaadatud: 18324
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2003 21:27:15 pealkiri: Kommenteerimine: panic |
aus vend tasub äri ajada  |
teema: Kommenteerimine: MeoR |
tehnik00
vastuseid: 159
vaadatud: 50536
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2003 22:18:28 pealkiri: Kommenteerimine: MeoR |
| ostsin telefoni, kaup nagu lubatud, mingeid jamasid ei tulnud |
teema: Kommenteerimine: terminator |
tehnik00
vastuseid: 493
vaadatud: 157282
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2003 20:00:49 pealkiri: Kommenteerimine: terminator |
| rääkige kuidas se mees teid on üle lasknud tahaks talt ka midagi osta |
teema: prosa |
tehnik00
vastuseid: 16
vaadatud: 2887
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.12.2002 17:23:14 pealkiri: prosa |
| aga kas keegi oskab öelda kuidas ma tean kas protsessor on õiget pidi peal või mitte. Tegu on mingi 586 |
| |