|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.11.2022 15:23:44 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Dualsense Edge Euronicsis eeltellimisel saadaval hinnaga 249,99 eurot.
https://www.euronics.ee/meelelahutus/playstation/playstation-puldid/711719443995/sony-dualsense-edge-playstation-5-valge-mangupu ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.08.2021 14:00:31 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Täitsa saadaval
https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719709596/mangukonsool-sony-playstation-5 |
teema: Kommenteerimine: lkallas |
tarmor
vastuseid: 2
vaadatud: 1256
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2021 09:41:16 pealkiri: Kommenteerimine: lkallas |
| Suured tänud veel kord konsooli soetamisel abistamise eest. Kogu tehingu teostus kiire ja tõrgeteta, väga positiivne. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.03.2021 11:49:15 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
|
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.03.2021 10:22:33 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Jap täna hommikul ongi tulnud "Täitmise ootel", ilmselt siis toodet ikkagi polnud enam ja oli tegemist mingi Telia poolse rikkega. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.03.2021 22:25:57 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kes täna said tellimuse Telias sisse pandud, kas staatus on ikka "Täitmisel"?
Nii on, ikka täitmisel, tarne kuupäevaks on 10.03, nii et eks homme hakkab paistma. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.03.2021 12:02:31 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Ettemaksu arve oli ju ka olemas, kui tellimust tegid, peale pangast tagasi suunamist, said ettemaksu arve sealt kätte. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.03.2021 11:36:30 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Sain ka 9.46 selliselt tellitud, raha arvelt läinud, arve olemas, masin ostetud. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.02.2021 17:36:09 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Tooda rohkem, et defitsiit lõppeks , ma lõpetan, ega see kuskile vii. Eks ostja peab ise otsustama, millise hinnaga võtab, mina ootan  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.02.2021 17:18:30 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Suurkorporatsioon võiks mõelda oma maine peale, enne toote väljalaskmist tehakse ülemaailmsed promo üritused, et mis hinnaga tooted müüki tulevad ja tegelikkus on jõhkralt erinev, mainekahju i ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.02.2021 16:55:43 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Kas Sony poolt ametlikult välja käidud müügihinnad (ilmselt siis soovituslikud) ei tähenda midagi? Kui selline "turumajandus" toimub, kas siis ei peaks Sony konsoole tarnima ikka esmalt ainult am ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.11.2020 22:16:02 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
konsoolid.ee
kas keegi on saanud sealt mingitki infot ?
Ning teine küsimus huvitav palju meid siin on sellised kellel raha makstud nign ei midagi ?
Terv,
Lembit
Tellisin ja maksin 17. septem ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
tarmor
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458610
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2020 12:28:52 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Ma konsoolid.ee lehelt 17. september 8.30 hommikul ning kohe ka tasutud. Uurisin, vastus, et äkki detsembri alguses. Õnneks pole ma siis ainuke, kahtlustasin, et peaks äkki raha juurde maksma, alg ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tarmor
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.01.2014 16:25:18 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Minu kahel puldil on ka just parempoolne ülemine nupp kinni jäänud, küll mitte nii hullult kui videos, aga kinni jääb ja nõksu teeb. Ei julge öelda, et mängides sihiks nupu keskele või äär ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tarmor
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.12.2013 10:24:36 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
|
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tarmor
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.11.2013 17:00:47 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| konsool käes, kuller tõi lõunaks ära. jõudsin softi üle neti ära uuendada, kõik toimis kiiresti. siis 2 mängu mis + kliendile on tasuta, tõmbasin alla. Proovisin plaadi pealt Call of Dutyt, ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
tarmor
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.11.2013 11:57:02 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kas kasutaja Shade saab/tohib jagada veidi infot ka juba eeltellijatele PS4 kättesaamise aja kohta, kas 29. november saab kulleri käest kätte juba näiteks. Või kuidas saab kõige kiiremini kätte ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.09.2011 20:12:10 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Ei saa kahjuks ka US kontole sisse, nii et see ei ole ainult EU kontode probleem. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.09.2011 17:37:47 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Mina ka ei pääse enam PSN teenuseid kasutama, brauseriga netti pääsen. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.01.2010 17:37:29 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
InQbus
Kas pärast puhastamist läks uuesti tööle ka? Või mis viga täpsemalt juhtus, omal veel toimib see väljalaske kuupäeva masin, aga osad mängud jäävad mängides hetkeks nagu seisma ja s ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.12.2009 12:21:01 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Endal ka EU väljalaske kuupäeval soetatud PS3 ja siiani pole probleeme esinenud, aga lugedes siin teistega juhtunut, tuleb hirm peale. Loodetavasti on ikka veel neid tegelasi, kellel see algne töö ... |
teema: [PS3] Uncharted 2: Among Thieves |
tarmor
vastuseid: 445
vaadatud: 78261
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.10.2009 16:46:36 pealkiri: [PS3] Uncharted 2: Among Thieves |
| oli ka mäng täna postkasti jõudnud, kanadast tellitud. katsun õhtul korra pelada ka. |
teema: [PS3] Uncharted 2: Among Thieves |
tarmor
vastuseid: 445
vaadatud: 78261
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.10.2009 15:18:09 pealkiri: [PS3] Uncharted 2: Among Thieves |
| sel juhul reedeks, aga olen ka 5-6 päevaga saanud sealt mänge kätte, kuigi tavaliselt on jah vist 7 päeva olnud. aga loota ju võib, et sel korral tuleb kiiresti. |
teema: [PS3] Uncharted 2: Among Thieves |
tarmor
vastuseid: 445
vaadatud: 78261
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.10.2009 15:11:32 pealkiri: [PS3] Uncharted 2: Among Thieves |
| ise tellisin videogamesplus.ca ja sain eelmise reede hommikul maili, et pandi posti, nii et vaatan praegu iga päev põnevusega juba postkasti, aga tõenäolislet tuleb kolmapäevaks, neljapäevaks. |
teema: [PS3/X360] NBA 2K9 |
tarmor
vastuseid: 63
vaadatud: 21524
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.03.2009 09:43:34 pealkiri: [PS3/X360] NBA 2K9 |
| kasuta 720p, mis on native resolutsioon sellel mängul, äkki see aitab, aga seal mõned kiiksud on ka sellel mängul, näiteks kui meeskondade logosid väljakul vaadata, siis need on küll kõike muu ... |
teema: [PS3/X360] NBA 2K9 |
tarmor
vastuseid: 63
vaadatud: 21524
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.01.2009 10:51:25 pealkiri: [PS3/X360] NBA 2K9 |
| Mul NBA 2k9 lemmik pela ja selle seeria fänn juba aastaid. Mängin Blazersiga Assosationit. Kuidas teil online toimib, eestlastega mängides on nagu ok aga mingi kaugema nurga meestega (näiteks hisp ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.10.2008 13:02:26 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Niisiis lähipäevil tellin CoD 5-e ära. NTSC , wikist midagi ei leidnud et oleks regioonimingi lukk peal vms nagu MGS4-ga olevat olnud.
Omal on USA-st ostetud MGS4 ja pole seal mingit regiooniluk ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.10.2008 09:50:48 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Niisiis lähipäevil tellin CoD 5-e ära. NTSC , wikist midagi ei leidnud et oleks regioonimingi lukk peal vms nagu MGS4-ga olevat olnud.
Omal on USA-st ostetud MGS4 ja pole seal mingit regiooniluk ... |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
tarmor
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.10.2008 09:02:07 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
| kõige lihtsam rahateenimine on S klassis Ferari F40, kus alustad 16. kohalt ja pead ühe ringiga jõudma esimeseks, esimeseks jõuda on suht keeruline (vähemalt algajal), aga isegi kuuenda koha eest ... |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
tarmor
vastuseid: 1130
vaadatud: 357878
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.09.2008 13:33:38 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
| kui kellelgi on huvi siis on ps2 jaoks müüa mälukaarte, komponentkaablit, s-video kaablit, scartkaablit, samuti ps2 slim , koos tutika puldiga ja 2 kasutatud puldiga, mingeid üksikuid mänge on ka ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.08.2008 13:46:11 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| ise vahetasin ka just sama ketta vastu, mille lingi weasel pani. |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
tarmor
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.03.2008 14:14:55 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
| no artikli autor ütleb, et kõige reaalsem mäng, mis on praeguseni välja antud. ma usun, et võrdlust on silmas peetud just parimatega, mis enne GT5 proloogi olid, poleks ju mõtet võrrelda mingi ... |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
tarmor
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.03.2008 16:29:11 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
| Skeptik - praegu räägingi Proloogist, millest on tehtud omaette mäng. Põhimänguni (ligi 1000 autot) on tõesti aega ja pole veel minu teada isegi kinnitatud kuupäeva, millal see välja tuleb. Ag ... |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
tarmor
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.03.2008 14:29:25 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
| mikk36 - ma ei ütle midagi halba forza 2 kohta, täiesti OK mäng, aga nii graafika kui ka füüsikamootori poolest jääb alla GT5-le, muideks mäng on jaapanis stores juba ammu saadav olnud ja on o ... |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
tarmor
vastuseid: 5306
vaadatud: 884379
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.03.2008 13:06:45 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
Inimestele, kes väidavad, et Forza 2 reaalsema füüsikaga soovitan lugeda järgmist artiklit, kus päris vormeli piloot asja veidi analüüsib.
http://ps3.kombo.com/article.php?artid=6055 |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.02.2008 11:38:55 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| telekatel formaatides (32" - 40") ei ole vahet kas osta HD ready või full HD, kuna inimsilm ei suuda vahet eristada, kui nüüd tõesti kavatsete osta juba üle 50" pilli, siis soovitaks igatahes jub ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.02.2008 11:50:36 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
ei ole ju, ameerika versiooni ostsin.. neil seal on 115V, meil aga 225V...paned euro juhtme taha, tekib ülepinge ja trahh, lööb kas kaitse läbi või suisa süttib põlema.
Rahulikult võid tava ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.01.2008 16:28:51 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
http://ecx.images-amazon.com/images/I/3167m1cwfIL.jpg
no vot selline ps2/ps3 adapter ja sellega peaks toimima kõik vidinad, mis ps2 peal toimivad.
Endalgi selline olemas ja pole siiani veel pro ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.01.2008 17:48:36 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| lasin tuua suvel sama vidina endale usa-st ja ps2 puldid töötavad ilusti, rool samuti, ei tea küll miks kitarr ei peaks töötama. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.05.2007 16:45:21 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Pean siiski mängude koha pealt ütlema, et update 1.8 parandas oluliselt ilusamaks Burnout Revenge ja Blacki, kõigi oma mängudega pole jõudnud veel katseid läbi viia, aga mängude pildid kipuvad ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.05.2007 13:36:37 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Tõmbasin peale selle 1.8 ja DVD pildi kvaliteedis võis täheldada paranemist, aga ps2 mängudest küll midagi aru ei saanud, pigem nagu kadus pildil tervust vähemaks. Lugesin netist, et 1.8 pidi ps ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.05.2007 18:25:04 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
firmware update 2.0 oli fake, aga 1.8 on tõsiasi
http://www.gameswank.com/content/view/100/1/ |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.04.2007 14:30:46 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Panin registreerimisel kodumaaks Inglismaa, aga muu aadressi osas õigesti ja paraku pole saanud filmi kätte, kuigi meili sain, et peaks saama. Kui Soome puhul on veel lootust, et jõuab kohale, siis ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.04.2007 11:44:25 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| 32 tollise lcd puhul ei ole silmale reaalset mingit vahet, kas tegemist on 720p või 1080p, vahe hakkab tulema seal 50 tolli juures. ja ma pole samuti kindel, kas 32 tolliseid telereid toodetakse 1080 ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.03.2007 14:10:12 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Nii palju, et soovitan lugeda järgmist artiklit, mis minu arust räägib väga hästi ära, miks ps3 on parem kui teised konsoolid
http://www.n4g.com/ps3/News-32115.aspx
Teiseks seda, et ei ole ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.03.2007 13:29:21 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Võiks nii palju ikka teada, et tervet postitust ei ole vaja tsiteerida, kui endal juttu ainult ühe lause kohta.
Veel üks küsimus PS3 omanikele, kas põhimõtteliselt on siis võimalik ka ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.03.2007 11:26:55 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| ei ole ostnud midagi, regasin end UK ja US kui nii on, siis ilmselt ei saa osta, aga pidi tulema ka mingi muu kaardi süsteem, et ostad poest mingi kaardi ja selle kaardi väärtuses saad osta neti po ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.03.2007 10:49:41 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Ei tahaks pärast oma kirjutist siin hakata peksa saama, seega rõhutan, et see on ainult minu arvamus ja kogemused.
Ühesõnaga ostsin omale selle konsooli ära ja minu esimesed muljed on järgmised ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.03.2007 12:02:04 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
See 11 tonniga pakutav masin mängib kõiki ps2 ja ps1 mänge, jutt kärpimisest käib masina kohta, mis euroopas hakkab maksma 425 eurot. http://www.amazon.co.uk/
vot nii, et kel raatsimist välja ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tarmor
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915135
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.03.2007 16:37:07 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
tõsi jutt, vaata linki, mis ma panin, siis näed hinda.
Inglismaal endiselt naelad, nii et jah sorry, minu viga, panin ikka täitsa segast nüüd |
| |