|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
tarmo92
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054269
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.06.2014 11:45:41 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Kas siin keegi tegeleb striimimisega või teab kes tegeleb oleks soodsalt ära anda 3 kuuline Xsplit premium license
http://obsproject.com/ teeb samaheatöö ära + google annab ka häid plugineid ... |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2014 17:14:46 pealkiri: DotA 2 |
| Siit võite ka näha mõnda mängu: http://www.twitch.tv/eestidota/profile/pastBroadcasts |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2014 15:07:14 pealkiri: DotA 2 |
, defineeri "normaalne"..
Kuuldavasti näiteks TTÜ LAN-il pidavat tase üsna kõrge olema
Kõrge see kohe kindlasti ei ole - max 2 meeskonda kes natukene mõtlevad. |
teema: Kommenteerimine: jgo |
tarmo92
vastuseid: 31
vaadatud: 8891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2014 12:18:28 pealkiri: Kommenteerimine: jgo |
Ostis mälu, kõik läks hästi  |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2014 14:06:22 pealkiri: DotA 2 |
Tuletame meelde, et piletite eelmüük toimub kuni 24.märtsi õhtuni!
http://www.ttu.ee/esport
Selgunud on IronMan võistluse auhinnad:
1.koht: SteelSeries 5Hv3 kõrvaklapid
2.koht: SteelSerie ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
tarmo92
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264949
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2014 14:05:41 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Tuletame meelde, et piletite eelmüük toimub kuni 24.märtsi õhtuni!
http://www.ttu.ee/esport
Selgunud on IronMan võistluse auhinnad:
1.koht: SteelSeries 5Hv3 kõrvaklapid
2.koht: SteelSerie ... |
teema: TTÜ e-Sport 2014 Kevad |
tarmo92
vastuseid: 8
vaadatud: 10502
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.03.2014 14:04:52 pealkiri: TTÜ e-Sport 2014 Kevad |
Tuletame meelde, et piletite eelmüük toimub kuni 24.märtsi õhtuni!
http://www.ttu.ee/esport
Selgunud on IronMan võistluse auhinnad:
1.koht: SteelSeries 5Hv3 kõrvaklapid
2.koht: SteelSerie ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
tarmo92
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264949
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2014 11:28:43 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| TTÜ e-Sport 2014 Kevad piletid on müügis: http://esport.th3f0x.com/lan/3/register/ |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2014 11:28:28 pealkiri: DotA 2 |
| TTÜ e-Sport 2014 Kevad piletid on müügis: http://esport.th3f0x.com/lan/3/register/ |
teema: Kommenteerimine: tonka |
tarmo92
vastuseid: 26
vaadatud: 13134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2014 16:30:17 pealkiri: Kommenteerimine: tonka |
Ostis mälu, kõik ok  |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2014 11:55:47 pealkiri: DotA 2 |
| KKK alt leiad oma küsimusele vastuse: http://esport.th3f0x.com/lan/3/page/13/ |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
tarmo92
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264949
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2014 11:04:51 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Kõikidele huvilistele toimub taaskord TTÜ e-Sport lan, kus on ka esmakordselt CS:GO võistlusmänguna kirjas: www.ttu.ee/esport
NB! CS:GO jaoks otsitakse mänguvana. |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2014 11:03:43 pealkiri: DotA 2 |
| Kõikidele huvilistele toimub taaskord TTÜ e-Sport lan, kus on ka Dota 2 võistlusmänguna kirjas: www.ttu.ee/esport |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
tarmo92
vastuseid: 5690
vaadatud: 926005
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.01.2014 14:33:19 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
| Tekkis endalgi selline üllatus, sõber uploadis ka enda PB kasuta cod4 foldrist mulle ja asi hakkas toimima. Väga nõme, et cod-i seeria on lihtsalt kadunud PB listist. |
teema: FIFA 14 |
tarmo92
vastuseid: 1994
vaadatud: 309188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2014 20:19:05 pealkiri: FIFA 14 |
| Tee või tina, aga ei ole minu puhul vahet kas ps3 või pc peal pelada. Teil ikka ps3 puhul mäng kõik ketta peal? |
teema: FIFA 14 |
tarmo92
vastuseid: 1994
vaadatud: 309188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2014 17:40:03 pealkiri: FIFA 14 |
Tervist seltsimehed,
Soetasin ka endale hiljuti uuesti xboxi, kas oskate soovitada kus oleks eestist kõige odavam soetada fifa14?
Igaksjuhuks mainin, et enne tasub uurida kas xboxi peal see män ... |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2013 11:07:27 pealkiri: DotA 2 |
http://www.twitch.tv/eestidota/profile/pastBroadcasts
Siin teine ja kolmas päev olemas, esimese päeva ülekanne on kaduma läinud. |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2013 14:26:39 pealkiri: DotA 2 |
lolwat update
http://blog.dota2.com/2013/11/three-spirits-update/
Kolm hinge http://www.dota.ee/76-kolm-hinge |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2013 12:13:25 pealkiri: DotA 2 |
|
teema: FIFA 14 |
tarmo92
vastuseid: 1994
vaadatud: 309188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2013 12:22:03 pealkiri: FIFA 14 |
Muidu tavaliselt eelnevaid fifasi toksinud vaid kick-offe kuid nüüd tuli isu onlines ka veits taguda, siis saigi soetatud fifa14.
Sain siis endale sellise meeskonna:
http://i.imgur.com/do0kiYZ.png ... |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2013 17:04:33 pealkiri: DotA 2 |
| Jup, ning main event-i saab sõpradega koos mayami vaatama minna: http://www.dota.ee/66-the-international-2013-pubstomp-mayam-is |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2013 13:14:30 pealkiri: DotA 2 |
Mäng on tänasest open betas Huvitav, kuidas see dota2 populaarsusele küll mõjuda võib |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2013 10:15:47 pealkiri: DotA 2 |
| Väike uudis ka joindota.com-is dota2 lani kohta eestis: http://www.joindota.com/en/news/10145-tut-e-sports-summer-2013-in-estonia |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2013 12:16:05 pealkiri: DotA 2 |
, küsi mõnikord matchis olevatelt inimestelt nende levelit. Mina olen seda teinud. Sa võid üllatuda
Siiski, sa eksid.
Üldjuhul, inimestel, kes on palju mänginud on ka suurem level - siit ka ... |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2013 17:48:33 pealkiri: DotA 2 |
30.03.2013 toimub väike ühepäevane Dota 2 cup.
Rohkem infot siit: http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/178-dota-ee-cup-3 |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2013 19:01:40 pealkiri: DotA 2 |
Vaikselt hakatakse ka seda tiimide matchmakingut sisse koos rankiga tooma.
Mäng ikkagi veel nö betas. |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2013 00:55:17 pealkiri: DotA 2 |
Kõik länile: http://www.ttu.ee/projektid/e-sport/2013-4/
Dota2 on ka täitsa olemas. |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.01.2013 20:38:42 pealkiri: DotA 2 |
| lisa tarmo92 stiimi siis |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2013 20:27:16 pealkiri: DotA 2 |
| Lisagu tarmo92 stiimi, mul neid üle küll. |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2012 23:32:30 pealkiri: DotA 2 |
| Uus turniir: http://dota.ee/index.php/forum/10-turniirid/49-dota-ee-cup-2 |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2012 17:27:54 pealkiri: DotA 2 |
| 9 meeskonda juba reganud laupäevasele http://dota.ee/index.php/forum/10-turniirid/30-dota-ee-1 turniirile! |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2012 17:32:33 pealkiri: DotA 2 |
Toimub ka esimene turniir dota.ee saidi meeskonna poolt
Link uudisele -> http://dota.ee/index.php/16-dota-ee-1-cup |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2012 14:00:12 pealkiri: DotA 2 |
http://www.dota.ee/templates/dotaEE/images/LOL.png
Mis see tähendab ?
Oops Algstaatidumis juhatas see pilt www.dota2.com lehele  |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2012 13:46:56 pealkiri: DotA 2 |
Niisiis on pooleldi valmis saanud www.dota.ee kodulehekülg, kuhu hakkavad tekkima uudised ja info Dota 2 kohta.
Kuna hetkel pole sait 100% valmis, siis soovime, et inimesed kasutaksid rohkesti fooru ... |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2012 17:31:48 pealkiri: DotA 2 |
| ammu ei pea juba mängima neid, on vähe teisi in-house süsteeme ka olemas läbi IRC |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.10.2012 19:44:37 pealkiri: DotA 2 |
| Teen ettepaneku mingi channeli teha. Mul, nagu arvatavasti paljudel teistel ei ole võimalik kellaaja pealt mäng kokku leppida, aga paar-kolm mängu päevas ikka teha saab, siis võiks ikka mingi oma ... |
teema: Kommenteerimine: Le Inc |
tarmo92
vastuseid: 55
vaadatud: 47887
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2012 20:43:16 pealkiri: Kommenteerimine: Le Inc |
Ostis protsessori, kandis raha nagu lubatud ette ära, ning mina saatsin kohe kauba järgi.  |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
tarmo92
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054269
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2012 17:45:51 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Lampi ilmusid soomlased välja kes ajasid ühte m4-ga tüüpi kirvestega taga
http://www.youtube.com/watch?v=SSkg6OXYIk0&feature=plcp |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2012 12:11:48 pealkiri: DotA 2 |
| Dota2 on ju kohe f2p. Max nädal veel oodata ma usun(valve ütles ikkagi, et peale TI2 tuleb välja mäng ning tasuta), need kellel veel key-d pole. |
teema: Kommenteerimine: GaDiK86 |
tarmo92
vastuseid: 0
vaadatud: 643
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2012 21:41:20 pealkiri: Kommenteerimine: GaDiK86 |
ostis mõned lauasahtlisse vedelema jäänud jupid ära  |
teema: Kommenteerimine: ikeboy |
tarmo92
vastuseid: 178
vaadatud: 37739
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2012 19:52:21 pealkiri: Kommenteerimine: ikeboy |
Mobo ja mälud sai müüdud. Tuli ise järgi, kõik tip-top  |
teema: Kommenteerimine: AFFmees |
tarmo92
vastuseid: 131
vaadatud: 51431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2012 12:59:38 pealkiri: Kommenteerimine: AFFmees |
Ostis mu vedelema jäänud kõlarid ära, kõik tip-top!  |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
tarmo92
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054269
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.07.2012 03:10:12 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Sai ka leitud kopter endale, 4 tiimiga sõitsime ringi, väike klipp ja pilt ka
http://www.upload.ee/image/2556746/arma2oa_2012-07-31_02-06-23-87.png
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1 ... |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.07.2012 14:18:53 pealkiri: DotA 2 |
Kes soovib dota keyd siis on võimalik see 2 treasure key eest soetada redditis.
reddit.com/r/dota2trade
mis on treasure key ?
Ostad 2€ eest, et cheste avada.
http://dota2.com/store/itemdeta ... |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.06.2012 22:52:04 pealkiri: DotA 2 |
Ja noh algajatele võin lohutuseks seda öelda et kui sa oled dota 2 ratingus High ehk siis niiöelda pro level siis seal on see whine 100x hullem kui noob pelades.
Aga seal on vähem venelasi, vähe ... |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.06.2012 22:09:05 pealkiri: DotA 2 |
Ma ei saa aru sellest, LoL-is sõimatakse mind palju rohkem kui dota2-s...
Paistab, et mina pole sellest LoL-ist aru saanud, või liiga raske mulle. |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.06.2012 13:18:33 pealkiri: DotA 2 |
Sellise suhtumisega Dota mängijad muudavadki DOTA 2 nii sitaks mänguks kui see praegu on.. its a shame...
Mis selles mängus siis nii sitta on? |
teema: F1 Online: The Game |
tarmo92
vastuseid: 137
vaadatud: 24416
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2012 19:21:29 pealkiri: F1 Online: The Game |
| Tundub päris jama mäng olevat...vähemalt esimene emotsioon on küll väga halb |
teema: F1 Online: The Game |
tarmo92
vastuseid: 137
vaadatud: 24416
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2012 19:02:12 pealkiri: F1 Online: The Game |
| Keegi saab juba sisse logitud ka? |
teema: DotA 2 |
tarmo92
vastuseid: 1792
vaadatud: 400139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2012 17:03:50 pealkiri: DotA 2 |
FB jagavad key-si täna suurel hulgal välja: http://www.facebook.com/OfficialDota2 <- seal viimane post on key-de jagamise kohta, ning kirjeldus mida tegema peab, et osaleda loosis.
Mõttetu on o ... |
| |