Avaleht
otsing leidis 74 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: DayZ (arma 2 mod)
tarmo92

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054269

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.06.2014 11:45:41   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Kas siin keegi tegeleb striimimisega või teab kes tegeleb oleks soodsalt ära anda 3 kuuline Xsplit premium license
http://obsproject.com/ teeb samaheatöö ära + google annab ka häid plugineid ...
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2014 17:14:46   pealkiri: DotA 2
Siit võite ka näha mõnda mängu: http://www.twitch.tv/eestidota/profile/pastBroadcasts
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2014 15:07:14   pealkiri: DotA 2
, defineeri "normaalne"..

Kuuldavasti näiteks TTÜ LAN-il pidavat tase üsna kõrge olema
Kõrge see kohe kindlasti ei ole - max 2 meeskonda kes natukene mõtlevad.
  teema: Kommenteerimine: jgo
tarmo92

vastuseid: 31
vaadatud: 8891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2014 12:18:28   pealkiri: Kommenteerimine: jgo
Ostis mälu, kõik läks hästi thumbs_up.gif
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2014 14:06:22   pealkiri: DotA 2
Tuletame meelde, et piletite eelmüük toimub kuni 24.märtsi õhtuni!
http://www.ttu.ee/esport

Selgunud on IronMan võistluse auhinnad:
1.koht: SteelSeries 5Hv3 kõrvaklapid
2.koht: SteelSerie ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
tarmo92

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264949

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2014 14:05:41   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Tuletame meelde, et piletite eelmüük toimub kuni 24.märtsi õhtuni!
http://www.ttu.ee/esport

Selgunud on IronMan võistluse auhinnad:
1.koht: SteelSeries 5Hv3 kõrvaklapid
2.koht: SteelSerie ...
  teema: TTÜ e-Sport 2014 Kevad
tarmo92

vastuseid: 8
vaadatud: 10502

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.03.2014 14:04:52   pealkiri: TTÜ e-Sport 2014 Kevad
Tuletame meelde, et piletite eelmüük toimub kuni 24.märtsi õhtuni!
http://www.ttu.ee/esport

Selgunud on IronMan võistluse auhinnad:
1.koht: SteelSeries 5Hv3 kõrvaklapid
2.koht: SteelSerie ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
tarmo92

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264949

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.02.2014 11:28:43   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
TTÜ e-Sport 2014 Kevad piletid on müügis: http://esport.th3f0x.com/lan/3/register/
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.02.2014 11:28:28   pealkiri: DotA 2
TTÜ e-Sport 2014 Kevad piletid on müügis: http://esport.th3f0x.com/lan/3/register/
  teema: Kommenteerimine: tonka
tarmo92

vastuseid: 26
vaadatud: 13134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2014 16:30:17   pealkiri: Kommenteerimine: tonka
Ostis mälu, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2014 11:55:47   pealkiri: DotA 2
KKK alt leiad oma küsimusele vastuse: http://esport.th3f0x.com/lan/3/page/13/
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
tarmo92

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264949

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2014 11:04:51   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Kõikidele huvilistele toimub taaskord TTÜ e-Sport lan, kus on ka esmakordselt CS:GO võistlusmänguna kirjas: www.ttu.ee/esport

NB! CS:GO jaoks otsitakse mänguvana.
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2014 11:03:43   pealkiri: DotA 2
Kõikidele huvilistele toimub taaskord TTÜ e-Sport lan, kus on ka Dota 2 võistlusmänguna kirjas: www.ttu.ee/esport
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
tarmo92

vastuseid: 5690
vaadatud: 926005

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2014 14:33:19   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Tekkis endalgi selline üllatus, sõber uploadis ka enda PB kasuta cod4 foldrist mulle ja asi hakkas toimima. Väga nõme, et cod-i seeria on lihtsalt kadunud PB listist.
  teema: FIFA 14
tarmo92

vastuseid: 1994
vaadatud: 309188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2014 20:19:05   pealkiri: FIFA 14
Tee või tina, aga ei ole minu puhul vahet kas ps3 või pc peal pelada. Teil ikka ps3 puhul mäng kõik ketta peal?
  teema: FIFA 14
tarmo92

vastuseid: 1994
vaadatud: 309188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2014 17:40:03   pealkiri: FIFA 14
Tervist seltsimehed,
Soetasin ka endale hiljuti uuesti xboxi, kas oskate soovitada kus oleks eestist kõige odavam soetada fifa14? icon_smile.gif
Igaksjuhuks mainin, et enne tasub uurida kas xboxi peal see män ...
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2013 11:07:27   pealkiri: DotA 2
http://www.twitch.tv/eestidota/profile/pastBroadcasts

Siin teine ja kolmas päev olemas, esimese päeva ülekanne on kaduma läinud.
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2013 14:26:39   pealkiri: DotA 2
lolwat update
http://blog.dota2.com/2013/11/three-spirits-update/
Kolm hinge http://www.dota.ee/76-kolm-hinge
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.10.2013 12:13:25   pealkiri: DotA 2
  teema: FIFA 14
tarmo92

vastuseid: 1994
vaadatud: 309188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2013 12:22:03   pealkiri: FIFA 14
Muidu tavaliselt eelnevaid fifasi toksinud vaid kick-offe kuid nüüd tuli isu onlines ka veits taguda, siis saigi soetatud fifa14.
Sain siis endale sellise meeskonna:
http://i.imgur.com/do0kiYZ.png ...
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2013 17:04:33   pealkiri: DotA 2
Jup, ning main event-i saab sõpradega koos mayami vaatama minna: http://www.dota.ee/66-the-international-2013-pubstomp-mayam-is
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2013 13:14:30   pealkiri: DotA 2
Mäng on tänasest open betas icon_smile.gif Huvitav, kuidas see dota2 populaarsusele küll mõjuda võib
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2013 10:15:47   pealkiri: DotA 2
Väike uudis ka joindota.com-is dota2 lani kohta eestis: http://www.joindota.com/en/news/10145-tut-e-sports-summer-2013-in-estonia
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2013 12:16:05   pealkiri: DotA 2
, küsi mõnikord matchis olevatelt inimestelt nende levelit. Mina olen seda teinud. Sa võid üllatuda icon_wink.gif
Siiski, sa eksid.
Üldjuhul, inimestel, kes on palju mänginud on ka suurem level - siit ka ...
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2013 17:48:33   pealkiri: DotA 2
30.03.2013 toimub väike ühepäevane Dota 2 cup.
Rohkem infot siit: http://www.dota.ee/forum/10-turniirid/178-dota-ee-cup-3
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2013 19:01:40   pealkiri: DotA 2
Vaikselt hakatakse ka seda tiimide matchmakingut sisse koos rankiga tooma.
Mäng ikkagi veel nö betas.
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2013 00:55:17   pealkiri: DotA 2
Kõik länile: http://www.ttu.ee/projektid/e-sport/2013-4/

Dota2 on ka täitsa olemas.
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.01.2013 20:38:42   pealkiri: DotA 2
lisa tarmo92 stiimi siis
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2013 20:27:16   pealkiri: DotA 2
Lisagu tarmo92 stiimi, mul neid üle küll.
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2012 23:32:30   pealkiri: DotA 2
Uus turniir: http://dota.ee/index.php/forum/10-turniirid/49-dota-ee-cup-2
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2012 17:27:54   pealkiri: DotA 2
9 meeskonda juba reganud laupäevasele http://dota.ee/index.php/forum/10-turniirid/30-dota-ee-1 turniirile!
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2012 17:32:33   pealkiri: DotA 2
Toimub ka esimene turniir dota.ee saidi meeskonna poolt

Link uudisele -> http://dota.ee/index.php/16-dota-ee-1-cup
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2012 14:00:12   pealkiri: DotA 2
http://www.dota.ee/templates/dotaEE/images/LOL.png
Mis see tähendab ? icon_biggrin.gif
Oops icon_biggrin.gif Algstaatidumis juhatas see pilt www.dota2.com lehele icon_razz.gif
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2012 13:46:56   pealkiri: DotA 2
Niisiis on pooleldi valmis saanud www.dota.ee kodulehekülg, kuhu hakkavad tekkima uudised ja info Dota 2 kohta.
Kuna hetkel pole sait 100% valmis, siis soovime, et inimesed kasutaksid rohkesti fooru ...
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2012 17:31:48   pealkiri: DotA 2
ammu ei pea juba mängima neid, on vähe teisi in-house süsteeme ka olemas läbi IRC
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.10.2012 19:44:37   pealkiri: DotA 2
Teen ettepaneku mingi channeli teha. Mul, nagu arvatavasti paljudel teistel ei ole võimalik kellaaja pealt mäng kokku leppida, aga paar-kolm mängu päevas ikka teha saab, siis võiks ikka mingi oma ...
  teema: Kommenteerimine: Le Inc
tarmo92

vastuseid: 55
vaadatud: 47887

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2012 20:43:16   pealkiri: Kommenteerimine: Le Inc
Ostis protsessori, kandis raha nagu lubatud ette ära, ning mina saatsin kohe kauba järgi. thumbs_up.gif
  teema: DayZ (arma 2 mod)
tarmo92

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054269

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2012 17:45:51   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Lampi ilmusid soomlased välja kes ajasid ühte m4-ga tüüpi kirvestega taga icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=SSkg6OXYIk0&feature=plcp
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2012 12:11:48   pealkiri: DotA 2
Dota2 on ju kohe f2p. Max nädal veel oodata ma usun(valve ütles ikkagi, et peale TI2 tuleb välja mäng ning tasuta), need kellel veel key-d pole.
  teema: Kommenteerimine: GaDiK86
tarmo92

vastuseid: 0
vaadatud: 643

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2012 21:41:20   pealkiri: Kommenteerimine: GaDiK86
ostis mõned lauasahtlisse vedelema jäänud jupid ära thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ikeboy
tarmo92

vastuseid: 178
vaadatud: 37739

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2012 19:52:21   pealkiri: Kommenteerimine: ikeboy
Mobo ja mälud sai müüdud. Tuli ise järgi, kõik tip-top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: AFFmees
tarmo92

vastuseid: 131
vaadatud: 51431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2012 12:59:38   pealkiri: Kommenteerimine: AFFmees
Ostis mu vedelema jäänud kõlarid ära, kõik tip-top! thumbs_up.gif
  teema: DayZ (arma 2 mod)
tarmo92

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054269

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.07.2012 03:10:12   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Sai ka leitud kopter endale, 4 tiimiga sõitsime ringi, väike klipp ja pilt ka icon_smile.gif

http://www.upload.ee/image/2556746/arma2oa_2012-07-31_02-06-23-87.png

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1 ...
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.07.2012 14:18:53   pealkiri: DotA 2
Kes soovib dota keyd siis on võimalik see 2 treasure key eest soetada redditis.

reddit.com/r/dota2trade

mis on treasure key ?
Ostad 2€ eest, et cheste avada.
http://dota2.com/store/itemdeta ...
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.06.2012 22:52:04   pealkiri: DotA 2
Ja noh algajatele võin lohutuseks seda öelda et kui sa oled dota 2 ratingus High ehk siis niiöelda pro level siis seal on see whine 100x hullem kui noob pelades.
Aga seal on vähem venelasi, vähe ...
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.06.2012 22:09:05   pealkiri: DotA 2
Ma ei saa aru sellest, LoL-is sõimatakse mind palju rohkem kui dota2-s...
Paistab, et mina pole sellest LoL-ist aru saanud, või liiga raske mulle.
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.06.2012 13:18:33   pealkiri: DotA 2
Sellise suhtumisega Dota mängijad muudavadki DOTA 2 nii sitaks mänguks kui see praegu on.. its a shame...
Mis selles mängus siis nii sitta on?
  teema: F1 Online: The Game
tarmo92

vastuseid: 137
vaadatud: 24416

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2012 19:21:29   pealkiri: F1 Online: The Game
Tundub päris jama mäng olevat...vähemalt esimene emotsioon on küll väga halb
  teema: F1 Online: The Game
tarmo92

vastuseid: 137
vaadatud: 24416

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2012 19:02:12   pealkiri: F1 Online: The Game
Keegi saab juba sisse logitud ka?
  teema: DotA 2
tarmo92

vastuseid: 1792
vaadatud: 400139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2012 17:03:50   pealkiri: DotA 2
FB jagavad key-si täna suurel hulgal välja: http://www.facebook.com/OfficialDota2 <- seal viimane post on key-de jagamise kohta, ning kirjeldus mida tegema peab, et osaleda loosis.
Mõttetu on o ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.