Et siis selline mure,et viskas järsku sinise kirja ette ja peale seda tegi restarti,siis tuli kohe 4 deskopi ette,milles võib viga olla ja tava meetotiga arvutisse ei lase safemodega,lasin displey a ...
Et siis selline mure,et viskas järsku sinise kirja ette ja peale seda tegi restarti,siis tuli kohe 4 deskopi ette,milles võib viga olla ja tava meetotiga arvutisse ei lase safemodega,lasin displey a ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.