Avaleht
otsing leidis 209 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: alkeemik
starnike

vastuseid: 15
vaadatud: 5302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2015 20:27:05   pealkiri: Kommenteerimine: alkeemik
Kõik nii nagu peab.

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Estnx
starnike

vastuseid: 240
vaadatud: 73894

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2015 14:10:45   pealkiri: Kommenteerimine: Estnx
Kõik timmis!
Usaldusväärne (saatsin kauba ette) ja mõistlik (kaubaga saatmisega läks aega).
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
starnike

vastuseid: 3099
vaadatud: 981580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.07.2014 16:04:42   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Dokumene võiks ikka kulleriga saata.

Ok, soomes viisasid saadud tähitud kirjaga saates, aga kui kiiret vaja siis tuleks kuller valida.
Just eelmainitud jamade töttu. Kätte saab, aga aega võib ...
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
starnike

vastuseid: 3099
vaadatud: 981580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.07.2014 12:52:08   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
sai ka esmaspäeva õhtul pakk saadetud Soomest Eesti ja päris suure jama on nad korraldanud ei kusagilt. nimelt unustas mu ema oma koerapassi mulle autosse, kui Soome sõitsin. sihtkoht oli 400km He ...
  teema: Samsung Galaxy S4 Mini
starnike

vastuseid: 521
vaadatud: 133807

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.06.2014 00:15:21   pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini
sai ka muretsetud siis. hetkel esimene päev, siiani olen väga rahul olnud. akut näitab ka 50% veel peale kuskil 10 tundi, millest umbes pool ajast on pidevas kasutuses olnud (nett, yt, mängud ja n ...
  teema: Samsung Galaxy S4
starnike

vastuseid: 2296
vaadatud: 495164

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.06.2014 13:32:07   pealkiri: Samsung Galaxy S4
sai S4 Mini soetatud, ehk keegi oskab siin suunata kuhugi või on endal pakkuda kaitsekilesid/kummiümbriseid/nahkümbriseid (autosse hoidja pakub ka huvi) hea hinnaga, saatke PM.

hetkel telefon t ...
  teema: Samsung Galaxy S4
starnike

vastuseid: 2296
vaadatud: 495164

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.06.2014 04:16:30   pealkiri: Samsung Galaxy S4
sai S4 Mini soetatud, ehk keegi oskab siin suunata kuhugi või on endal pakkuda kaitsekilesid/kummiümbriseid/nahkümbriseid (autosse hoidja pakub ka huvi) hea hinnaga, saatke PM.

hetkel telefon t ...
  teema: 5.1 ja läpakas
starnike

vastuseid: 1
vaadatud: 1916

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.06.2013 23:09:58   pealkiri: 5.1 ja läpakas
Tervist.

Väike mure siis, pole ise suurem asjamees ka sellel alal, seega mõtlesin, et ehk keegi on nõus aitama. Nimelt on kodus olemas 5.1 Creative A520 helisüsteem, aga probleem selle ühendam ...
  teema: Kommenteerimine: Computech
starnike

vastuseid: 41
vaadatud: 14666

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2013 02:50:29   pealkiri: Kommenteerimine: Computech
Ostsin läpaka, venis mõned päevad (vist transpordi teenuse tõttu), kuid kokkuvõttes jäin väga rahule icon_smile.gif .
  teema: Teie tehtud kunst
starnike

vastuseid: 3247
vaadatud: 715037

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 22.12.2012 15:28:21   pealkiri: Teie tehtud kunst
Teema suiku vajunud :/ . Lisan mõned tööd siis.

http://www.upload.ee/image/2924081/COLE.png

http://www.upload.ee/image/2924084/gepard_2.png

http://www.upload.ee/image/2924087/madness.png
...
  teema: Teie tehtud kunst
starnike

vastuseid: 3247
vaadatud: 715037

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 10.07.2011 22:42:38   pealkiri: Teie tehtud kunst
panen ka oma stuffi siia siis. mõned mu signatuurid, fototöötlused jms. nüüd pole kahjuks enam miski pool aastat tegelnud, seega vanad tööd suht juba. tehtud PS CS4'ga

http://img231.imagesha ...
  teema: El Grande 3D teema
starnike

vastuseid: 1434
vaadatud: 389637

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 13.02.2011 07:47:11   pealkiri: El Grande 3D teema
http://www.sulearvutid.ee/et/p/sulearvuti-hp-compaq-presario-cq61-333en-vv905ea-b1r-package-2695

endal päris suur huvi hakata tegelama 3D stuffiga, aga arvuti jääb vist nõrgaks? icon_confused.gif
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
starnike

vastuseid: 634
vaadatud: 293763

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2009 22:43:53   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Sai väikest diil tehtud . icon_razz.gif
Kõik korras , soovitan ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: DJope
starnike

vastuseid: 151
vaadatud: 68106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2009 16:48:54   pealkiri: Kommenteerimine: DJope
Kõik OK ja igati soovitan ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: oliver989
starnike

vastuseid: 222
vaadatud: 65017

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2008 20:01:29   pealkiri: Kommenteerimine: oliver989
Sai väike tehing tehtud .
Mingeid probleeme ei olnud ja kõik oli igati OK .
Soovitan . thumbs_up.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
starnike

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.10.2008 16:55:50   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kui nt x360 peaks RRoD tulema , kas poes nõutaks TERVET komplekti (headset , pult jne) ? Raha saab tagasi nõuda alles peale kolmandat garantii külastust ? Ja pole veel aru saanud , millal antakse u ...
  teema: Kommenteerimine: ex6
starnike

vastuseid: 64
vaadatud: 23740

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2008 15:34:50   pealkiri: Kommenteerimine: ex6
Sai taaskord äri tehtud .
Tegime x360 mängudega vahetuse .

Täiesti positiivne tegelane !
icon_smile.gif
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: starnike
starnike

vastuseid: 27
vaadatud: 11611

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2008 21:33:15   pealkiri: Kommenteerimine: starnike
(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> "äri mees"

Ise oled mõttetu ! Küsisin telef ...
  teema: Motorola V8'l märk ülal
starnike

vastuseid: 3
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.10.2008 00:09:40   pealkiri: Motorola V8'l märk ülal
Vaatasin läbi ja ei leidnud küll seda märki kuskilt manualist .

E: Avastasin just , et see on GPRS'i märk kui ma ei eksi . Võtab see akut ?
  teema: Motorola V8'l märk ülal
starnike

vastuseid: 3
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.10.2008 20:14:10   pealkiri: Motorola V8'l märk ülal
Nimelt on mul levinäitaja kõrval mingi märk . Mis märk see on ? Pole kuidagi seda maha ka saanud ja ei tea , kuidas see sinna tuli , algul seda polnud , ilmselt näppisin midagi ja tuli sinna.

...
  teema: Kommenteerimine: 407kete
starnike

vastuseid: 63
vaadatud: 24215

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2008 17:56:19   pealkiri: Kommenteerimine: 407kete
Negatiivne kogemus ja ülbe ka veel !
  teema: Kommenteerimine: starnike
starnike

vastuseid: 27
vaadatud: 11611

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2008 17:54:18   pealkiri: Kommenteerimine: starnike
(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> "äri mees"

Ise oled mõttetu ! Küsisin telef ...
  teema: Kommenteerimine: shelob
starnike

vastuseid: 294
vaadatud: 78251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2008 16:21:34   pealkiri: Kommenteerimine: shelob
Positiivne !
Soovitan !
icon_wink.gif
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 1dumbpcuser
starnike

vastuseid: 102
vaadatud: 63505

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2008 14:29:22   pealkiri: Kommenteerimine: 1dumbpcuser
Positiivne.
Kõik korras ja mitte ühtegi halba sõna. Soovitan !

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Qwertylink
starnike

vastuseid: 13
vaadatud: 4800

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2008 00:51:04   pealkiri: Kommenteerimine: Qwertylink
Sai üks vahetus x360 mängude teemal tehtud.

Soovitan igati, usaldas mind, saates mängu ennem. icon_wink.gif

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ex6
starnike

vastuseid: 64
vaadatud: 23740

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2008 13:04:14   pealkiri: Kommenteerimine: ex6
Taaskord sai tehtud tehing.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
starnike

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.08.2008 20:02:31   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Oh, normaalne siis icon_biggrin.gif . (Aga headseti võite ikka küsida ning kes tahab oma juhtmega pulti juhtmeta puldi vastu vahetada andku ka märku).
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
starnike

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.08.2008 20:00:07   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Et panen puldi külge, lähen online mängima ja töötab kõik ise ning ma võin mängu ajal rääkima hakata?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
starnike

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.08.2008 19:57:48   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
, kuidas? icon_biggrin.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
starnike

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.08.2008 19:55:16   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Keegi oma juhtmega pulti juhtmeta puldi vastu ei taha vahetada? Pult on täiesti uus, mingi 3-4 päeva vana. Andke PS'ga märku siis. icon_wink.gif

Ja natuke rohkem teemasse ka. Et kas seda headseti vms ...
  teema: Kommenteerimine: Fast&Furious
starnike

vastuseid: 372
vaadatud: 262600

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2008 09:34:01   pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious
Väga pro dude! thumbs_up.gif
Sai 2 asja ostetud seoses x360'ga ja asjad väga ruttu käes. Saatsin raha ka ette.
Soovitan 101%. icon_wink.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
starnike

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.08.2008 00:41:32   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Mul on Pal-50 vms, kuidas saada see 60ne peale? Tahaks Top Spin demo proovida, aga ei lase.
  teema: Ükski USB ei tööta.
starnike

vastuseid: 15
vaadatud: 3332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.07.2008 12:05:31   pealkiri: Ükski USB ei tööta.
Nüüd leidis läpakas Samsungi üles, kui lasin peale Samsung PC Studio, telfilt valisin "Samsung PC Studio" ja siis näitas kohe, et leidis üles ja sellega enam mingit probleemi pole, aga mp3 ikka ...
  teema: Ükski USB ei tööta.
starnike

vastuseid: 15
vaadatud: 3332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.07.2008 14:57:21   pealkiri: Ükski USB ei tööta.
Proovisin uuesti, panin mp3 enne külge, ikka sama jama. Ma hakkan arvama, et asi on mp3'es, kuna sama kirja lööb ka siis, kui ma panen mp3'e teises toas olevasse lauakasse. Aga läpakal on nii, et ...
  teema: Ükski USB ei tööta.
starnike

vastuseid: 15
vaadatud: 3332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.07.2008 15:59:59   pealkiri: Ükski USB ei tööta.
Ma tean jah, ma ise ka kahetsen, et olin nõus selle peale panema oma arvutile. Kas mingeid uuendusi pole sellele, mis asja korda teeks või oskab keegi veel aidata mind?
  teema: Ükski USB ei tööta.
starnike

vastuseid: 15
vaadatud: 3332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.07.2008 15:46:01   pealkiri: Ükski USB ei tööta.
http://img212.imageshack.us/img212/8365/jamaio4.png

Vajutades tolle "errori" peale, tuleb selline asi ette. Ma ausalt öeldes eriti neid asju pea üldse, esimest korda kuulen sellist asja nagu pcmc ...
  teema: Ükski USB ei tööta.
starnike

vastuseid: 15
vaadatud: 3332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.07.2008 15:36:07   pealkiri: Ükski USB ei tööta.
Tegin ära. Tegin arvutile restardi ning käima pannes hakkas alla lööma, et "Found New Hardware" ja nii mitu korda, lõpuks lõppes asi ära... Panin hiire sisse ning lõi jälle selle kirja ette, ...
  teema: Ükski USB ei tööta.
starnike

vastuseid: 15
vaadatud: 3332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.07.2008 03:08:48   pealkiri: Ükski USB ei tööta.
http://img174.imageshack.us/img174/5044/29594247xp6.png

Kas unistallin kõik need Universal Serial Bus Controllers'i all??
  teema: Ükski USB ei tööta.
starnike

vastuseid: 15
vaadatud: 3332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.07.2008 15:45:12   pealkiri: Ükski USB ei tööta.
Mu läpakal on 3 USB auku, kaks vasakul pool, kuhu saab panna mälupulgad ja mp3'ed jne ning nüüd eile järsku lakkas ka hiire USB auk töötamast. Hakkab iga väikese aja tagant sellist kirja vilgu ...
  teema: MacBook
starnike

vastuseid: 1902
vaadatud: 507272

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.07.2008 20:59:14   pealkiri: MacBook
Ok, nii et jooksevad. Ma pole gamer ning kuna ma mängin väga harva, siis mängugraafika polegi mulle kõige tähtsam, norm graff mulle sobib. Kas MacBook sobib muidu inimesele, kes soovib seda ka õ ...
  teema: MacBook
starnike

vastuseid: 1902
vaadatud: 507272

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.07.2008 19:44:40   pealkiri: MacBook
Ma ei tea palju YouTube saab usaldada, aga seal näitas, et Intel GMA X3100 sai nimetatud mängudega hästi hakkama(COD4, NFS: ProStreet, Battlefield 2, Half-Life mingi osa) ning üks neist prooviti v ...
  teema: MacBook
starnike

vastuseid: 1902
vaadatud: 507272

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.07.2008 16:24:58   pealkiri: MacBook
parandus,, sul võib tegelikult tõsiseid raskusi tulla macbooki kasutamisel
ofc on see inglise keelne (kuigi mingi hetk oli võimalik miskine eestindaja tirida ja midagi eesti keelseks muuta)
aga k ...
  teema: MacBook
starnike

vastuseid: 1902
vaadatud: 507272

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.07.2008 14:31:22   pealkiri: MacBook
Kas MacBook on inglise või eesti keelne?

Kas see MacBook, millel Intel GMA X3100 veab selliseid mänge välja nagu NFS'i osad, Battelfield 2 ja COD'i osasid? Ma tglt gamer pole absoluutselt(kuna x ...
  teema: MacBook
starnike

vastuseid: 1902
vaadatud: 507272

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.07.2008 13:21:48   pealkiri: MacBook
Mõtlesin ka, et ostan Apple MacBook ära ja prooviks midagi uut. Et on väga raske Mac'iga hakkama saada täielikul võhikul?
  teema: Logod nagu kaks tilka vett....
starnike

vastuseid: 95
vaadatud: 53944

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 03.07.2008 22:50:33   pealkiri: Logod nagu kaks tilka vett....
http://www.premium-7.ee/tanklad.html

http://www.analogue.ca/blog/uploaded_images/PHI_161-799426.gif

Väga sarnased. Alati kui mööda Eestit sõidan ja seda tanklat näen, siis mõtlen, et on ik ...
  teema: Logod nagu kaks tilka vett....
starnike

vastuseid: 95
vaadatud: 53944

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 03.07.2008 22:40:59   pealkiri: Logod nagu kaks tilka vett....
http://www.premium-7.ee/tanklad.html

http://www.analogue.ca/blog/uploaded_images/PHI_161-799426.gif

Väga sarnased. Alati kui mööda Eestit sõidan ja seda tanklat näen, siis mõtlen, et on ik ...
  teema: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga.
starnike

vastuseid: 8
vaadatud: 2486

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.07.2008 22:35:37   pealkiri: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga.
hub on nagu mingi pikendus ja teeb ühte porti ühendades mitmeks selle asja vms. nagu vargapesa. ilmselt sul siiski seda pole. muudmoodi ei oska aidata icon_redface.gif

Ok. Mul mp3'el kohe usb ots otsas mui ...
  teema: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga.
starnike

vastuseid: 8
vaadatud: 2486

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.07.2008 15:34:26   pealkiri: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga.
Äkki seletaksid lähemalt. Läbi hubi? Otse?
  teema: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga.
starnike

vastuseid: 8
vaadatud: 2486

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.07.2008 00:26:45   pealkiri: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga.
Pleieril on plaat kaasas. Lasin plaadilt programmid peale ning nagu aru saan, laseb ka ta driverid. Tegin pleierile formati, midagi. Sama asi nüüd nii, et panen nt oma Samsung U600 järgi kaabliga j ...
  teema: Sony Walkman NWZ-S618F :: MP3 pleierid
starnike

vastuseid: 29
vaadatud: 15457

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 29.06.2008 17:08:17   pealkiri: Sony Walkman NWZ-S618F
kellelgi seda pakkuda ei ole? Poest päris osta ei tahaks. icon_wink.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.