|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: alkeemik |
starnike
vastuseid: 15
vaadatud: 5302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2015 20:27:05 pealkiri: Kommenteerimine: alkeemik |
Kõik nii nagu peab.
 |
teema: Kommenteerimine: Estnx |
starnike
vastuseid: 240
vaadatud: 73894
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2015 14:10:45 pealkiri: Kommenteerimine: Estnx |
Kõik timmis!
Usaldusväärne (saatsin kauba ette) ja mõistlik (kaubaga saatmisega läks aega). |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
starnike
vastuseid: 3099
vaadatud: 981580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.07.2014 16:04:42 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Dokumene võiks ikka kulleriga saata.
Ok, soomes viisasid saadud tähitud kirjaga saates, aga kui kiiret vaja siis tuleks kuller valida.
Just eelmainitud jamade töttu. Kätte saab, aga aega võib ... |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
starnike
vastuseid: 3099
vaadatud: 981580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.07.2014 12:52:08 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
| sai ka esmaspäeva õhtul pakk saadetud Soomest Eesti ja päris suure jama on nad korraldanud ei kusagilt. nimelt unustas mu ema oma koerapassi mulle autosse, kui Soome sõitsin. sihtkoht oli 400km He ... |
teema: Samsung Galaxy S4 Mini |
starnike
vastuseid: 521
vaadatud: 133807
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.06.2014 00:15:21 pealkiri: Samsung Galaxy S4 Mini |
| sai ka muretsetud siis. hetkel esimene päev, siiani olen väga rahul olnud. akut näitab ka 50% veel peale kuskil 10 tundi, millest umbes pool ajast on pidevas kasutuses olnud (nett, yt, mängud ja n ... |
teema: Samsung Galaxy S4 |
starnike
vastuseid: 2296
vaadatud: 495164
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.06.2014 13:32:07 pealkiri: Samsung Galaxy S4 |
sai S4 Mini soetatud, ehk keegi oskab siin suunata kuhugi või on endal pakkuda kaitsekilesid/kummiümbriseid/nahkümbriseid (autosse hoidja pakub ka huvi) hea hinnaga, saatke PM.
hetkel telefon t ... |
teema: Samsung Galaxy S4 |
starnike
vastuseid: 2296
vaadatud: 495164
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.06.2014 04:16:30 pealkiri: Samsung Galaxy S4 |
sai S4 Mini soetatud, ehk keegi oskab siin suunata kuhugi või on endal pakkuda kaitsekilesid/kummiümbriseid/nahkümbriseid (autosse hoidja pakub ka huvi) hea hinnaga, saatke PM.
hetkel telefon t ... |
teema: 5.1 ja läpakas |
starnike
vastuseid: 1
vaadatud: 1916
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 27.06.2013 23:09:58 pealkiri: 5.1 ja läpakas |
Tervist.
Väike mure siis, pole ise suurem asjamees ka sellel alal, seega mõtlesin, et ehk keegi on nõus aitama. Nimelt on kodus olemas 5.1 Creative A520 helisüsteem, aga probleem selle ühendam ... |
teema: Kommenteerimine: Computech |
starnike
vastuseid: 41
vaadatud: 14666
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2013 02:50:29 pealkiri: Kommenteerimine: Computech |
Ostsin läpaka, venis mõned päevad (vist transpordi teenuse tõttu), kuid kokkuvõttes jäin väga rahule . |
teema: Teie tehtud kunst |
starnike
vastuseid: 3247
vaadatud: 715037
|
foorum: Kujundamine postitatud: 22.12.2012 15:28:21 pealkiri: Teie tehtud kunst |
Teema suiku vajunud :/ . Lisan mõned tööd siis.
http://www.upload.ee/image/2924081/COLE.png
http://www.upload.ee/image/2924084/gepard_2.png
http://www.upload.ee/image/2924087/madness.png
... |
teema: Teie tehtud kunst |
starnike
vastuseid: 3247
vaadatud: 715037
|
foorum: Kujundamine postitatud: 10.07.2011 22:42:38 pealkiri: Teie tehtud kunst |
panen ka oma stuffi siia siis. mõned mu signatuurid, fototöötlused jms. nüüd pole kahjuks enam miski pool aastat tegelnud, seega vanad tööd suht juba. tehtud PS CS4'ga
http://img231.imagesha ... |
teema: El Grande 3D teema |
starnike
vastuseid: 1434
vaadatud: 389637
|
foorum: Kujundamine postitatud: 13.02.2011 07:47:11 pealkiri: El Grande 3D teema |
http://www.sulearvutid.ee/et/p/sulearvuti-hp-compaq-presario-cq61-333en-vv905ea-b1r-package-2695
endal päris suur huvi hakata tegelama 3D stuffiga, aga arvuti jääb vist nõrgaks?  |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
starnike
vastuseid: 634
vaadatud: 293763
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2009 22:43:53 pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
Sai väikest diil tehtud .
Kõik korras , soovitan !  |
teema: Kommenteerimine: DJope |
starnike
vastuseid: 151
vaadatud: 68106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2009 16:48:54 pealkiri: Kommenteerimine: DJope |
Kõik OK ja igati soovitan !  |
teema: Kommenteerimine: oliver989 |
starnike
vastuseid: 222
vaadatud: 65017
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2008 20:01:29 pealkiri: Kommenteerimine: oliver989 |
Sai väike tehing tehtud .
Mingeid probleeme ei olnud ja kõik oli igati OK .
Soovitan .  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
starnike
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.10.2008 16:55:50 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Kui nt x360 peaks RRoD tulema , kas poes nõutaks TERVET komplekti (headset , pult jne) ? Raha saab tagasi nõuda alles peale kolmandat garantii külastust ? Ja pole veel aru saanud , millal antakse u ... |
teema: Kommenteerimine: ex6 |
starnike
vastuseid: 64
vaadatud: 23740
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2008 15:34:50 pealkiri: Kommenteerimine: ex6 |
Sai taaskord äri tehtud .
Tegime x360 mängudega vahetuse .
Täiesti positiivne tegelane !
 |
teema: Kommenteerimine: starnike |
starnike
vastuseid: 27
vaadatud: 11611
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2008 21:33:15 pealkiri: Kommenteerimine: starnike |
(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> "äri mees"
Ise oled mõttetu ! Küsisin telef ... |
teema: Motorola V8'l märk ülal |
starnike
vastuseid: 3
vaadatud: 2492
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.10.2008 00:09:40 pealkiri: Motorola V8'l märk ülal |
Vaatasin läbi ja ei leidnud küll seda märki kuskilt manualist .
E: Avastasin just , et see on GPRS'i märk kui ma ei eksi . Võtab see akut ? |
teema: Motorola V8'l märk ülal |
starnike
vastuseid: 3
vaadatud: 2492
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.10.2008 20:14:10 pealkiri: Motorola V8'l märk ülal |
Nimelt on mul levinäitaja kõrval mingi märk . Mis märk see on ? Pole kuidagi seda maha ka saanud ja ei tea , kuidas see sinna tuli , algul seda polnud , ilmselt näppisin midagi ja tuli sinna.
... |
teema: Kommenteerimine: 407kete |
starnike
vastuseid: 63
vaadatud: 24215
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2008 17:56:19 pealkiri: Kommenteerimine: 407kete |
| Negatiivne kogemus ja ülbe ka veel ! |
teema: Kommenteerimine: starnike |
starnike
vastuseid: 27
vaadatud: 11611
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2008 17:54:18 pealkiri: Kommenteerimine: starnike |
(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> "äri mees"
Ise oled mõttetu ! Küsisin telef ... |
teema: Kommenteerimine: shelob |
starnike
vastuseid: 294
vaadatud: 78251
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2008 16:21:34 pealkiri: Kommenteerimine: shelob |
Positiivne !
Soovitan !
 |
teema: Kommenteerimine: 1dumbpcuser |
starnike
vastuseid: 102
vaadatud: 63505
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2008 14:29:22 pealkiri: Kommenteerimine: 1dumbpcuser |
Positiivne.
Kõik korras ja mitte ühtegi halba sõna. Soovitan !
 |
teema: Kommenteerimine: Qwertylink |
starnike
vastuseid: 13
vaadatud: 4800
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2008 00:51:04 pealkiri: Kommenteerimine: Qwertylink |
Sai üks vahetus x360 mängude teemal tehtud.
Soovitan igati, usaldas mind, saates mängu ennem.
 |
teema: Kommenteerimine: ex6 |
starnike
vastuseid: 64
vaadatud: 23740
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2008 13:04:14 pealkiri: Kommenteerimine: ex6 |
| Taaskord sai tehtud tehing. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
starnike
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.08.2008 20:02:31 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Oh, normaalne siis . (Aga headseti võite ikka küsida ning kes tahab oma juhtmega pulti juhtmeta puldi vastu vahetada andku ka märku). |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
starnike
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.08.2008 20:00:07 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Et panen puldi külge, lähen online mängima ja töötab kõik ise ning ma võin mängu ajal rääkima hakata? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
starnike
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.08.2008 19:57:48 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
, kuidas?  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
starnike
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.08.2008 19:55:16 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Keegi oma juhtmega pulti juhtmeta puldi vastu ei taha vahetada? Pult on täiesti uus, mingi 3-4 päeva vana. Andke PS'ga märku siis.
Ja natuke rohkem teemasse ka. Et kas seda headseti vms ... |
teema: Kommenteerimine: Fast&Furious |
starnike
vastuseid: 372
vaadatud: 262600
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2008 09:34:01 pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious |
Väga pro dude!
Sai 2 asja ostetud seoses x360'ga ja asjad väga ruttu käes. Saatsin raha ka ette.
Soovitan 101%.  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
starnike
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685675
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.08.2008 00:41:32 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Mul on Pal-50 vms, kuidas saada see 60ne peale? Tahaks Top Spin demo proovida, aga ei lase. |
teema: Ükski USB ei tööta. |
starnike
vastuseid: 15
vaadatud: 3332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.07.2008 12:05:31 pealkiri: Ükski USB ei tööta. |
| Nüüd leidis läpakas Samsungi üles, kui lasin peale Samsung PC Studio, telfilt valisin "Samsung PC Studio" ja siis näitas kohe, et leidis üles ja sellega enam mingit probleemi pole, aga mp3 ikka ... |
teema: Ükski USB ei tööta. |
starnike
vastuseid: 15
vaadatud: 3332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.07.2008 14:57:21 pealkiri: Ükski USB ei tööta. |
| Proovisin uuesti, panin mp3 enne külge, ikka sama jama. Ma hakkan arvama, et asi on mp3'es, kuna sama kirja lööb ka siis, kui ma panen mp3'e teises toas olevasse lauakasse. Aga läpakal on nii, et ... |
teema: Ükski USB ei tööta. |
starnike
vastuseid: 15
vaadatud: 3332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2008 15:59:59 pealkiri: Ükski USB ei tööta. |
| Ma tean jah, ma ise ka kahetsen, et olin nõus selle peale panema oma arvutile. Kas mingeid uuendusi pole sellele, mis asja korda teeks või oskab keegi veel aidata mind? |
teema: Ükski USB ei tööta. |
starnike
vastuseid: 15
vaadatud: 3332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2008 15:46:01 pealkiri: Ükski USB ei tööta. |
http://img212.imageshack.us/img212/8365/jamaio4.png
Vajutades tolle "errori" peale, tuleb selline asi ette. Ma ausalt öeldes eriti neid asju pea üldse, esimest korda kuulen sellist asja nagu pcmc ... |
teema: Ükski USB ei tööta. |
starnike
vastuseid: 15
vaadatud: 3332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2008 15:36:07 pealkiri: Ükski USB ei tööta. |
| Tegin ära. Tegin arvutile restardi ning käima pannes hakkas alla lööma, et "Found New Hardware" ja nii mitu korda, lõpuks lõppes asi ära... Panin hiire sisse ning lõi jälle selle kirja ette, ... |
teema: Ükski USB ei tööta. |
starnike
vastuseid: 15
vaadatud: 3332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2008 03:08:48 pealkiri: Ükski USB ei tööta. |
http://img174.imageshack.us/img174/5044/29594247xp6.png
Kas unistallin kõik need Universal Serial Bus Controllers'i all?? |
teema: Ükski USB ei tööta. |
starnike
vastuseid: 15
vaadatud: 3332
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.07.2008 15:45:12 pealkiri: Ükski USB ei tööta. |
| Mu läpakal on 3 USB auku, kaks vasakul pool, kuhu saab panna mälupulgad ja mp3'ed jne ning nüüd eile järsku lakkas ka hiire USB auk töötamast. Hakkab iga väikese aja tagant sellist kirja vilgu ... |
teema: MacBook |
starnike
vastuseid: 1902
vaadatud: 507272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.07.2008 20:59:14 pealkiri: MacBook |
| Ok, nii et jooksevad. Ma pole gamer ning kuna ma mängin väga harva, siis mängugraafika polegi mulle kõige tähtsam, norm graff mulle sobib. Kas MacBook sobib muidu inimesele, kes soovib seda ka õ ... |
teema: MacBook |
starnike
vastuseid: 1902
vaadatud: 507272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.07.2008 19:44:40 pealkiri: MacBook |
| Ma ei tea palju YouTube saab usaldada, aga seal näitas, et Intel GMA X3100 sai nimetatud mängudega hästi hakkama(COD4, NFS: ProStreet, Battlefield 2, Half-Life mingi osa) ning üks neist prooviti v ... |
teema: MacBook |
starnike
vastuseid: 1902
vaadatud: 507272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.07.2008 16:24:58 pealkiri: MacBook |
parandus,, sul võib tegelikult tõsiseid raskusi tulla macbooki kasutamisel
ofc on see inglise keelne (kuigi mingi hetk oli võimalik miskine eestindaja tirida ja midagi eesti keelseks muuta)
aga k ... |
teema: MacBook |
starnike
vastuseid: 1902
vaadatud: 507272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.07.2008 14:31:22 pealkiri: MacBook |
Kas MacBook on inglise või eesti keelne?
Kas see MacBook, millel Intel GMA X3100 veab selliseid mänge välja nagu NFS'i osad, Battelfield 2 ja COD'i osasid? Ma tglt gamer pole absoluutselt(kuna x ... |
teema: MacBook |
starnike
vastuseid: 1902
vaadatud: 507272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.07.2008 13:21:48 pealkiri: MacBook |
| Mõtlesin ka, et ostan Apple MacBook ära ja prooviks midagi uut. Et on väga raske Mac'iga hakkama saada täielikul võhikul? |
teema: Logod nagu kaks tilka vett.... |
starnike
vastuseid: 95
vaadatud: 53944
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.07.2008 22:50:33 pealkiri: Logod nagu kaks tilka vett.... |
http://www.premium-7.ee/tanklad.html
http://www.analogue.ca/blog/uploaded_images/PHI_161-799426.gif
Väga sarnased. Alati kui mööda Eestit sõidan ja seda tanklat näen, siis mõtlen, et on ik ... |
teema: Logod nagu kaks tilka vett.... |
starnike
vastuseid: 95
vaadatud: 53944
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.07.2008 22:40:59 pealkiri: Logod nagu kaks tilka vett.... |
http://www.premium-7.ee/tanklad.html
http://www.analogue.ca/blog/uploaded_images/PHI_161-799426.gif
Väga sarnased. Alati kui mööda Eestit sõidan ja seda tanklat näen, siis mõtlen, et on ik ... |
teema: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga. |
starnike
vastuseid: 8
vaadatud: 2486
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.07.2008 22:35:37 pealkiri: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga. |
hub on nagu mingi pikendus ja teeb ühte porti ühendades mitmeks selle asja vms. nagu vargapesa. ilmselt sul siiski seda pole. muudmoodi ei oska aidata
Ok. Mul mp3'el kohe usb ots otsas mui ... |
teema: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga. |
starnike
vastuseid: 8
vaadatud: 2486
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.07.2008 15:34:26 pealkiri: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga. |
| Äkki seletaksid lähemalt. Läbi hubi? Otse? |
teema: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga. |
starnike
vastuseid: 8
vaadatud: 2486
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.07.2008 00:26:45 pealkiri: Vajaks väga abi seoses MP3-mängijaga. |
| Pleieril on plaat kaasas. Lasin plaadilt programmid peale ning nagu aru saan, laseb ka ta driverid. Tegin pleierile formati, midagi. Sama asi nüüd nii, et panen nt oma Samsung U600 järgi kaabliga j ... |
teema: Sony Walkman NWZ-S618F :: MP3 pleierid |
starnike
vastuseid: 29
vaadatud: 15457
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 29.06.2008 17:08:17 pealkiri: Sony Walkman NWZ-S618F |
kellelgi seda pakkuda ei ole? Poest päris osta ei tahaks.  |
| |