Avaleht
otsing leidis 6 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: O: 1-DIN makk :: Auto audio- ja videotehnika
sshd

vastuseid: 0
vaadatud: 168

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 05.06.2026 18:40:10   pealkiri: O: 1-DIN makk :: Auto audio- ja videotehnika
Tere

Kui kellelgi on üle mingisugune vanem kuid töökorras JVC/Kenwood/Sony/Pioneer makk, siis palun pakkuda.
Eelistatult võiks olla kas Bluetooth või AUX-i liides, samuti eelistaksin Harjumaa ...
  teema: Kommenteerimine: kjaups
sshd

vastuseid: 172
vaadatud: 78673

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2026 16:16:22   pealkiri: Kommenteerimine: kjaups
annetas vana netipulga. suur suur aitäh!
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
sshd

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776628

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.01.2026 05:31:02   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
tundub olevat DNSi probleem. käsitsi DNSi seades hakkas nett uuesti vunkama (mobiilis)
  teema: Telia Eesti
sshd

vastuseid: 9969
vaadatud: 2279884

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.08.2025 15:26:21   pealkiri: Telia Eesti
kella kümne paiku kadus saue linnas ja selle lähiümbruses DSL ära. näe kui tore kui ainult poolele linnale tuuakse valgus tuppa kuna teised on ju "kiire vase" otsas icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: punker
sshd

vastuseid: 8
vaadatud: 3946

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2025 14:46:00   pealkiri: Kommenteerimine: punker
Tehing läks laudsalt. Soovitan! icon_biggrin.gif
  teema: Telia Mobiilne Internet
sshd

vastuseid: 5654
vaadatud: 1474577

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.06.2025 12:27:58   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Pommitasin täna kliendituge ja uutele klientidele pakutakse 400 GB paketi ~14€/kuus. Muidugi tahavad kaheaastast lepingut teha icon_biggrin.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.