Avaleht
otsing leidis 48 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
somka

vastuseid: 432
vaadatud: 231912

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.01.2022 12:31:44   pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
Eile sai poisile Switch OLED kätte antud ja pean ütlema, et kogemus on paeluv icon_smile.gif Sai veedetud tunde mängides Mario Bros Deluxe - naerdud sai ikka kõvasti. Eriti haarav on 7.a jaoks ka Minecraft Du ...
  teema: Kommenteerimine: Vanguard
somka

vastuseid: 53
vaadatud: 20333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2012 19:13:38   pealkiri: Kommenteerimine: Vanguard
Müüs kõvaketta, kõik sujus nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
somka

vastuseid: 2303
vaadatud: 956911

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.11.2012 16:26:11   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Tere,
Galaxy W - gti8150
Ekraan ämblik aga kõik toimib. Üks Pärnu firma toob, tellib ja teeb hinnapakkumist mulle juba jaanipäevast saadik. Ei taha nendega enam tegeleda, teeb keegi miski asj ...
  teema: Kommenteerimine: ricom2ger
somka

vastuseid: 122
vaadatud: 38230

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2012 21:13:08   pealkiri: Kommenteerimine: ricom2ger
Sain tüki töökorras vanarauda thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pealuu
somka

vastuseid: 210
vaadatud: 57484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2012 21:11:42   pealkiri: Kommenteerimine: pealuu
Sain tüki töötavat vanarauda thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: laurx
somka

vastuseid: 1155
vaadatud: 368106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2011 11:45:42   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Müüs läpaka, tip top
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
somka

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.07.2011 10:17:16   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Ei saanud hakkama pimesi, aga tänud siiski.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
somka

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.07.2011 16:06:39   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Loe siit Zuumboxi häälestamisest..


Ma ei näe pilti, sellepärast küsin.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
somka

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.07.2011 13:33:38   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Aitüma bladerunner
Kahjuks pole HD, selline hoopis on - http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=12109473
Kui kellelgi on selline võiks anda samasuguse juhise. Starmani tehnik tul ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
somka

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.07.2011 22:55:56   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
proovitud , väideti ei et ei saa.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
somka

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.07.2011 18:31:34   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Terv,
mure selline: peale voolukatkestust zuumbox enam telekasse pilti ei edasta. Zuumbox ise töötab, kanalid vahetuvad ja kõik nagu ok. Proovinud erinevaid scarte ja telekaid aga kasu ei miskit. ...
  teema: Kommenteerimine: sifkad
somka

vastuseid: 285
vaadatud: 56722

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2010 17:22:11   pealkiri: Müüs kasti
Müüs arvuti, kõik nii nagu jutt oli. Positiivne
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
somka

vastuseid: 367
vaadatud: 110667

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2010 11:21:20   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Loodetavasti nüüd kaup korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: iffd00d
somka

vastuseid: 35
vaadatud: 14866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2010 11:19:22   pealkiri: Kommenteerimine: iffd00d
Ostis juurikaid, loodetavasti mekib ka. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: raamat
somka

vastuseid: 358
vaadatud: 91646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2010 11:18:16   pealkiri: Kommenteerimine: raamat
Ostis juurikaid, loodetavasti mekib ka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: commer
somka

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2010 11:15:37   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Ostis järjekordselt kraami. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HansP
somka

vastuseid: 105
vaadatud: 24357

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2010 11:54:46   pealkiri: Kommenteerimine: HansP
Ostis juurikaid, kõik ok. Loodetavasti ka maitseb.
  teema: Kommenteerimine: Cyrus
somka

vastuseid: 446
vaadatud: 77039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2010 11:54:12   pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus
Ostis juurikaid, kõik ok. Loodetavasti ka maitseb.
  teema: Kommenteerimine: morik
somka

vastuseid: 85
vaadatud: 26572

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2010 11:53:08   pealkiri: Kommenteerimine: morik
Ostis juurikaid, kõik ok. Loodetavasti ka maitseb.
  teema: Kommenteerimine: AllanK20
somka

vastuseid: 132
vaadatud: 62196

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2010 15:58:16   pealkiri: Kommenteerimine: AllanK20
Ostis juurikaid, kõik toimis. Loodetavasti maitseb ka.
  teema: Kommenteerimine: Krueger
somka

vastuseid: 21
vaadatud: 7982

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2010 22:09:16   pealkiri: Kommenteerimine: Krueger
Kaup üleantud, loodetavasti ka mekib. Positiivne.
  teema: Kommenteerimine: Edz
somka

vastuseid: 151
vaadatud: 48407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2010 22:08:10   pealkiri: Kommenteerimine: Edz
Tavaar üleantud, kõik sujus. Loodetavasti kaup ka maitseb.
  teema: Kommenteerimine: krässakas
somka

vastuseid: 308
vaadatud: 41944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2010 21:49:36   pealkiri: Kommenteerimine: krässakas
Kõik sujus edukalt. Loodetavasti ka kraam maitses.
  teema: Kommenteerimine: MelesMeles
somka

vastuseid: 267
vaadatud: 75285

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2010 21:46:53   pealkiri: Kommenteerimine: MelesMeles
Kõik sujus edukalt. Loodetavasti ka kraam maitses.
  teema: Kommenteerimine: Puma
somka

vastuseid: 38
vaadatud: 16530

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2010 21:45:08   pealkiri: Kommenteerimine: Puma
Kõik sujus edukalt. Loodetavasti ka kraam maitses.
  teema: Kommenteerimine: commer
somka

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2009 18:25:02   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Johann
somka

vastuseid: 104
vaadatud: 29190

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2009 10:33:14   pealkiri: Kommenteerimine: Johann
Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: inca
somka

vastuseid: 169
vaadatud: 51150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2009 10:32:27   pealkiri: Kommenteerimine: inca
Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Met
somka

vastuseid: 5
vaadatud: 2607

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2009 10:31:27   pealkiri: Kommenteerimine: Met
Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Sander007
somka

vastuseid: 160
vaadatud: 47710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2009 10:30:27   pealkiri: Kommenteerimine: Sander007
Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
somka

vastuseid: 367
vaadatud: 110667

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2009 10:29:30   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan.
  teema: Paypal & eBay üldteema
somka

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874877

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.12.2009 17:39:40   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Keerulised teed jah pakkidel, tellisin hongkongist 2 pakki samalt müüjalt. Ta postitas 16 nov, üks pakk tuli 3 dets siia ja teisest pole kipu ega kõppu.
  teema: Kommenteerimine: kuuese
somka

vastuseid: 68
vaadatud: 24892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2009 21:52:39   pealkiri: Kommenteerimine: kuuese
Kõik toimis nagu kellavärk, loodetavasti on kaup ka mokkamööda.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
somka

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.12.2009 12:20:10   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Rääkige targad kas teil jooksevad zuumis foxide supakad ilusti, või on minul miski kamma. Muidu box näitab kvaliteet 98-100%


Tere

on sul HD või SD zuumbox? SD on siis see must väiksem i ...
  teema: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong)
somka

vastuseid: 725
vaadatud: 293832

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.12.2009 17:20:58   pealkiri: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong)
Eile sai sealt ostetud Sandiski sdhc mälukaart 8gb, ja loomulikult ei töötanud. Tagasi viies uuriti ja puuriti seda kaarti aga lõpuks ikka uus anti. Positiivne.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
somka

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.12.2009 16:48:21   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Rääkige targad kas teil jooksevad zuumis foxide supakad ilusti, või on minul miski kamma. Muidu box näitab kvaliteet 98-100%
  teema: Kommenteerimine: payton
somka

vastuseid: 51
vaadatud: 14974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2009 16:43:48   pealkiri: Kommenteerimine: payton
Tehing kiire ja korrektne, loodetavasti ka kaup sobis. Positiivne.
  teema: Kommenteerimine: sindonen
somka

vastuseid: 487
vaadatud: 135149

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2009 16:42:17   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Kõik toimis nagu kokkulepitud. Positiivne.
  teema: Surnud mobiiliaku elluäratamine
somka

vastuseid: 15
vaadatud: 8566

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.08.2009 13:09:14   pealkiri: Surnud mobiiliaku elluäratamine
Sain samuti tehes surnud akule väikse eluvaimu sisse, suudab telefoni sisselülitada, aga laadima raip ikka ei hakka. Aku oli jumala tutikas.
  teema: Nokia N82
somka

vastuseid: 820
vaadatud: 217986

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.12.2008 23:13:50   pealkiri: Nokia N82
tänud
  teema: Nokia N82
somka

vastuseid: 820
vaadatud: 217986

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.12.2008 23:05:21   pealkiri: Nokia N82
Kas on võimalik gpsi sisestada ka koordinaate, olen pusinud igat pidi aga pole leidnud?
  teema: Nokia N79 Symbian OS 9.3
somka

vastuseid: 49
vaadatud: 13224

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.12.2008 22:55:02   pealkiri: Nokia N79 Symbian OS 9.3
Selline küsimus veel, et kui ma olen GPS'is ja GPS on ühendatud internetiga, kas siis kaartide laadimise eest küsitakse ikka raha või tulevad need MB'd tasuta?

Annab välja lugeda siit wifit. S ...
  teema: Kommenteerimine: punktiir
somka

vastuseid: 48
vaadatud: 42936

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2008 17:32:08   pealkiri: Kommenteerimine: punktiir
Tegi logo mõistliku hinnaga.
  teema: Command & Conquer 3
somka

vastuseid: 1015
vaadatud: 161410

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2007 18:26:37   pealkiri: Command & Conquer 3
Kas on võimalik kuidagi mängima saada seda ATI MOBILITY RADEON XPRESS 200 (128 MB) kaardiga? Hetkel viskab sinise virvendava pildi ja ainult restart aitab.
  teema: Kommenteerimine: olavi
somka

vastuseid: 192
vaadatud: 34660

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2007 13:04:38   pealkiri: Kommenteerimine: olavi
Kõik sujus hästi, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Tupsu
somka

vastuseid: 233
vaadatud: 91150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2007 14:16:26   pealkiri: Kommenteerimine: Tupsu
Tehing kiire ja kaup korralik.
  teema: Paypal & eBay üldteema
somka

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874877

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.09.2006 22:45:06   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
EL-is pole tollimakse
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
somka

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.07.2006 01:41:04   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Oleks võimalik võtta kedagi muud, siis vahetaks selle firma välja. Klientidelt nõuavad, et maksaksid tähtaegadeks jne, kuid kui midagi juhtub, siis neil mingit kohustust normaalse aja jooksul rea ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.