|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
somka
vastuseid: 432
vaadatud: 231912
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.01.2022 12:31:44 pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
Eile sai poisile Switch OLED kätte antud ja pean ütlema, et kogemus on paeluv Sai veedetud tunde mängides Mario Bros Deluxe - naerdud sai ikka kõvasti. Eriti haarav on 7.a jaoks ka Minecraft Du ... |
teema: Kommenteerimine: Vanguard |
somka
vastuseid: 53
vaadatud: 20333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2012 19:13:38 pealkiri: Kommenteerimine: Vanguard |
Müüs kõvaketta, kõik sujus nagu peab  |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
somka
vastuseid: 2303
vaadatud: 956911
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.11.2012 16:26:11 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Tere,
Galaxy W - gti8150
Ekraan ämblik aga kõik toimib. Üks Pärnu firma toob, tellib ja teeb hinnapakkumist mulle juba jaanipäevast saadik. Ei taha nendega enam tegeleda, teeb keegi miski asj ... |
teema: Kommenteerimine: ricom2ger |
somka
vastuseid: 122
vaadatud: 38230
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2012 21:13:08 pealkiri: Kommenteerimine: ricom2ger |
Sain tüki töökorras vanarauda  |
teema: Kommenteerimine: pealuu |
somka
vastuseid: 210
vaadatud: 57484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2012 21:11:42 pealkiri: Kommenteerimine: pealuu |
Sain tüki töötavat vanarauda  |
teema: Kommenteerimine: laurx |
somka
vastuseid: 1155
vaadatud: 368106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2011 11:45:42 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
| Müüs läpaka, tip top |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
somka
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.07.2011 10:17:16 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Ei saanud hakkama pimesi, aga tänud siiski. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
somka
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.07.2011 16:06:39 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Loe siit Zuumboxi häälestamisest..
Ma ei näe pilti, sellepärast küsin. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
somka
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.07.2011 13:33:38 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Aitüma bladerunner
Kahjuks pole HD, selline hoopis on - http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=12109473
Kui kellelgi on selline võiks anda samasuguse juhise. Starmani tehnik tul ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
somka
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.07.2011 22:55:56 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| proovitud , väideti ei et ei saa. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
somka
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.07.2011 18:31:34 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Terv,
mure selline: peale voolukatkestust zuumbox enam telekasse pilti ei edasta. Zuumbox ise töötab, kanalid vahetuvad ja kõik nagu ok. Proovinud erinevaid scarte ja telekaid aga kasu ei miskit. ... |
teema: Kommenteerimine: sifkad |
somka
vastuseid: 285
vaadatud: 56722
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2010 17:22:11 pealkiri: Müüs kasti |
| Müüs arvuti, kõik nii nagu jutt oli. Positiivne |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
somka
vastuseid: 367
vaadatud: 110667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2010 11:21:20 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Loodetavasti nüüd kaup korralik.  |
teema: Kommenteerimine: iffd00d |
somka
vastuseid: 35
vaadatud: 14866
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2010 11:19:22 pealkiri: Kommenteerimine: iffd00d |
Ostis juurikaid, loodetavasti mekib ka.  |
teema: Kommenteerimine: raamat |
somka
vastuseid: 358
vaadatud: 91646
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2010 11:18:16 pealkiri: Kommenteerimine: raamat |
Ostis juurikaid, loodetavasti mekib ka  |
teema: Kommenteerimine: commer |
somka
vastuseid: 927
vaadatud: 257723
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2010 11:15:37 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
Ostis järjekordselt kraami.  |
teema: Kommenteerimine: HansP |
somka
vastuseid: 105
vaadatud: 24357
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2010 11:54:46 pealkiri: Kommenteerimine: HansP |
| Ostis juurikaid, kõik ok. Loodetavasti ka maitseb. |
teema: Kommenteerimine: Cyrus |
somka
vastuseid: 446
vaadatud: 77039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2010 11:54:12 pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus |
| Ostis juurikaid, kõik ok. Loodetavasti ka maitseb. |
teema: Kommenteerimine: morik |
somka
vastuseid: 85
vaadatud: 26572
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2010 11:53:08 pealkiri: Kommenteerimine: morik |
| Ostis juurikaid, kõik ok. Loodetavasti ka maitseb. |
teema: Kommenteerimine: AllanK20 |
somka
vastuseid: 132
vaadatud: 62196
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2010 15:58:16 pealkiri: Kommenteerimine: AllanK20 |
| Ostis juurikaid, kõik toimis. Loodetavasti maitseb ka. |
teema: Kommenteerimine: Krueger |
somka
vastuseid: 21
vaadatud: 7982
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2010 22:09:16 pealkiri: Kommenteerimine: Krueger |
| Kaup üleantud, loodetavasti ka mekib. Positiivne. |
teema: Kommenteerimine: Edz |
somka
vastuseid: 151
vaadatud: 48407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2010 22:08:10 pealkiri: Kommenteerimine: Edz |
| Tavaar üleantud, kõik sujus. Loodetavasti kaup ka maitseb. |
teema: Kommenteerimine: krässakas |
somka
vastuseid: 308
vaadatud: 41944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2010 21:49:36 pealkiri: Kommenteerimine: krässakas |
| Kõik sujus edukalt. Loodetavasti ka kraam maitses. |
teema: Kommenteerimine: MelesMeles |
somka
vastuseid: 267
vaadatud: 75285
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2010 21:46:53 pealkiri: Kommenteerimine: MelesMeles |
| Kõik sujus edukalt. Loodetavasti ka kraam maitses. |
teema: Kommenteerimine: Puma |
somka
vastuseid: 38
vaadatud: 16530
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2010 21:45:08 pealkiri: Kommenteerimine: Puma |
| Kõik sujus edukalt. Loodetavasti ka kraam maitses. |
teema: Kommenteerimine: commer |
somka
vastuseid: 927
vaadatud: 257723
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2009 18:25:02 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
| Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Johann |
somka
vastuseid: 104
vaadatud: 29190
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2009 10:33:14 pealkiri: Kommenteerimine: Johann |
| Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: inca |
somka
vastuseid: 169
vaadatud: 51150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2009 10:32:27 pealkiri: Kommenteerimine: inca |
| Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Met |
somka
vastuseid: 5
vaadatud: 2607
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2009 10:31:27 pealkiri: Kommenteerimine: Met |
| Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Sander007 |
somka
vastuseid: 160
vaadatud: 47710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2009 10:30:27 pealkiri: Kommenteerimine: Sander007 |
| Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
somka
vastuseid: 367
vaadatud: 110667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2009 10:29:30 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
| Kõik toimis nagu kokkulepitud, soovitan. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
somka
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874877
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.12.2009 17:39:40 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Keerulised teed jah pakkidel, tellisin hongkongist 2 pakki samalt müüjalt. Ta postitas 16 nov, üks pakk tuli 3 dets siia ja teisest pole kipu ega kõppu. |
teema: Kommenteerimine: kuuese |
somka
vastuseid: 68
vaadatud: 24892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2009 21:52:39 pealkiri: Kommenteerimine: kuuese |
| Kõik toimis nagu kellavärk, loodetavasti on kaup ka mokkamööda. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
somka
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.12.2009 12:20:10 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Rääkige targad kas teil jooksevad zuumis foxide supakad ilusti, või on minul miski kamma. Muidu box näitab kvaliteet 98-100%
Tere
on sul HD või SD zuumbox? SD on siis see must väiksem i ... |
teema: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) |
somka
vastuseid: 725
vaadatud: 293832
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.12.2009 17:20:58 pealkiri: Klick Eesti AS (endine K-Arvutisalong) |
| Eile sai sealt ostetud Sandiski sdhc mälukaart 8gb, ja loomulikult ei töötanud. Tagasi viies uuriti ja puuriti seda kaarti aga lõpuks ikka uus anti. Positiivne. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
somka
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.12.2009 16:48:21 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Rääkige targad kas teil jooksevad zuumis foxide supakad ilusti, või on minul miski kamma. Muidu box näitab kvaliteet 98-100% |
teema: Kommenteerimine: payton |
somka
vastuseid: 51
vaadatud: 14974
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2009 16:43:48 pealkiri: Kommenteerimine: payton |
| Tehing kiire ja korrektne, loodetavasti ka kaup sobis. Positiivne. |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
somka
vastuseid: 487
vaadatud: 135149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2009 16:42:17 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
| Kõik toimis nagu kokkulepitud. Positiivne. |
teema: Surnud mobiiliaku elluäratamine |
somka
vastuseid: 15
vaadatud: 8566
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.08.2009 13:09:14 pealkiri: Surnud mobiiliaku elluäratamine |
| Sain samuti tehes surnud akule väikse eluvaimu sisse, suudab telefoni sisselülitada, aga laadima raip ikka ei hakka. Aku oli jumala tutikas. |
teema: Nokia N82 |
somka
vastuseid: 820
vaadatud: 217986
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.12.2008 23:13:50 pealkiri: Nokia N82 |
| tänud |
teema: Nokia N82 |
somka
vastuseid: 820
vaadatud: 217986
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.12.2008 23:05:21 pealkiri: Nokia N82 |
| Kas on võimalik gpsi sisestada ka koordinaate, olen pusinud igat pidi aga pole leidnud? |
teema: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
somka
vastuseid: 49
vaadatud: 13224
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.12.2008 22:55:02 pealkiri: Nokia N79 Symbian OS 9.3 |
Selline küsimus veel, et kui ma olen GPS'is ja GPS on ühendatud internetiga, kas siis kaartide laadimise eest küsitakse ikka raha või tulevad need MB'd tasuta?
Annab välja lugeda siit wifit. S ... |
teema: Kommenteerimine: punktiir |
somka
vastuseid: 48
vaadatud: 42936
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2008 17:32:08 pealkiri: Kommenteerimine: punktiir |
| Tegi logo mõistliku hinnaga. |
teema: Command & Conquer 3 |
somka
vastuseid: 1015
vaadatud: 161410
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2007 18:26:37 pealkiri: Command & Conquer 3 |
| Kas on võimalik kuidagi mängima saada seda ATI MOBILITY RADEON XPRESS 200 (128 MB) kaardiga? Hetkel viskab sinise virvendava pildi ja ainult restart aitab. |
teema: Kommenteerimine: olavi |
somka
vastuseid: 192
vaadatud: 34660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2007 13:04:38 pealkiri: Kommenteerimine: olavi |
| Kõik sujus hästi, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Tupsu |
somka
vastuseid: 233
vaadatud: 91150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2007 14:16:26 pealkiri: Kommenteerimine: Tupsu |
| Tehing kiire ja kaup korralik. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
somka
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874877
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 20.09.2006 22:45:06 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| EL-is pole tollimakse |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
somka
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771758
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.07.2006 01:41:04 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Oleks võimalik võtta kedagi muud, siis vahetaks selle firma välja. Klientidelt nõuavad, et maksaksid tähtaegadeks jne, kuid kui midagi juhtub, siis neil mingit kohustust normaalse aja jooksul rea ... |
| |