Proovi telefon lukustada HSPA peale ära.
(Android OS puhul) Selleks mine "Settings" - "Wireless & networks" - "Mobile Networks" - "GSM/UMTS Network Preference" ja sealt vali "WCDMA Only"
Kas keegi teab, kas on lahendust järgmisele probleemile:
-kasutusel EMT L paket, kus kiirus on kuni 3Mbit/s
-tihti on kiirus pigem 100-300 kbit/s
-kiirus hüppab samas kohas kohe üles (2-3Mbit/s) ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.