Avaleht
otsing leidis 53 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: indre329
smartuser

vastuseid: 750
vaadatud: 304541

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2020 15:27:29   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Müüs thinkpadi doki. Kiire tehing. Pani paki posti enne kui raha küsis. Kaup korralik.
Soovitan!
  teema: Elisa lõpetas 4G võrgu tihendamise tööd Raplamaal ja Harjumaa kagupiirkonnas
smartuser

vastuseid: 1
vaadatud: 1815

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 05.03.2018 09:06:29   pealkiri: Elisa lõpetas 4G võrgu tihendamise tööd Raplamaal ja Harjumaa kagupiirkonnas
Miks selline pealkiri?

Esmamulje, et elisa lasi oma töömehed lahti ja edasine arendus lõpetati ära, tegelikult saadi ju töödega valmis.... wtf
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
smartuser

vastuseid: 6928
vaadatud: 1535568

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 25.09.2017 19:29:08   pealkiri: Teema -:Toshiba Portege R830 13.3"/i5 2.4-3.0GHz/8GB DDR3/128GB SSD/HSPA+/GPS/14h/W7Pro64:- vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Toshiba Portege R830 13.3"/i5 2.4-3.0GHz/8GB DDR3/128GB SSD/HSPA+/GPS/14h/W7Pro64
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvut ...
  teema: Kommenteerimine: Xvc
smartuser

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2017 12:49:26   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin juba teise süleri tema käest, igatpidi sõbralik ja vastutulelik. thumbs_up.gif
  teema: Nutitelefon või hoopis nuputelefon? 6 põhjust, miks nuppudega telefon on aktuaalne tänaseni
smartuser

vastuseid: 32
vaadatud: 18821

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 14.03.2017 23:03:30   pealkiri: Nutitelefon või hoopis nuputelefon? 6 põhjust, miks nuppudega telefon on aktuaalne tänaseni
eelmine aasta tellisin hiinast taastatud W880i 35 raha eest just seetõttu, et nutifööi ei raatsi igale ekstreem- ja meelelahutusretkele kaasa võtta icon_biggrin.gif
  teema: DIY Elektrijalgratas
smartuser

vastuseid: 4814
vaadatud: 1383064

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 05.05.2016 12:32:12   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Alalispinge käitub ju hoopis teistmoodi mida pole kaitsmel ja andmelehel märgitud. Ühel siiski on peal 500VAC ja 440V DC.

Nii ta on, kui rääkida kondedest ja drosselitest, kuid kaitse on nagu ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
smartuser

vastuseid: 4814
vaadatud: 1383064

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 04.05.2016 14:41:25   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Alalispinge käitub ju hoopis teistmoodi mida pole kaitsmel ja andmelehel märgitud. Ühel siiski on peal 500VAC ja 440V DC.

Nii ta on, kui rääkida kondedest ja drosselitest, kuid kaitse on nagu ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
smartuser

vastuseid: 4814
vaadatud: 1383064

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 03.05.2016 18:22:19   pealkiri: DIY Elektrijalgratas

Teadjamad elektrimehed kas

niikaua kui kaitsme nimipinget ei ületa, võid julgelt lubatud amperaasi piires kasutada. muidugi peaks jälgima kaitsme rakendumise kiirust, mis võrgupinge seadmete ...
  teema: Euroopa Liit kaalub Google kohtusse kaebamist
smartuser

vastuseid: 28
vaadatud: 10444

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 28.04.2016 22:02:27   pealkiri: Euroopa Liit kaalub Google kohtusse kaebamist
Ametnikele kellele tekitab mingi tarkvara osa telefonis probleeme, palume viisakalt nutikas telefon nurka visata ja lasta vana traditsiooniline kaabliga telefon soetada. Keegi ei ole kohustatud androi ...
  teema: Kommenteerimine: Xvc
smartuser

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2015 08:31:02   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Müüs sülearvuti, viisakas, jõudis varem kohale, kui oli kokku lepitud, 5+
Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: kosses
smartuser

vastuseid: 178
vaadatud: 39949

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2014 17:39:00   pealkiri: Kommenteerimine: kosses
Ostsin poolterve monitori.
Olen rahul.
  teema: Kommenteerimine: Marten L
smartuser

vastuseid: 18
vaadatud: 6371

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2013 19:12:49   pealkiri: Kommenteerimine: Marten L
Ostsin monitori, kõik sujus ladusalt, soovitan.
  teema: Tüütu Toshiba Remote Camera popup
smartuser

vastuseid: 3
vaadatud: 1848

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.01.2012 02:04:50   pealkiri: Tüütu Toshiba Remote Camera popup
tänud vastuste eest, kuid olen msconfig'u juba läbi surfanud, sellise meetodi abil saan terve BT service kinni panna, aga seda ma ei taha...
ma proovin vahepeal siis registri läbi kammida, ehk lei ...
  teema: Tüütu Toshiba Remote Camera popup
smartuser

vastuseid: 3
vaadatud: 1848

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 14.01.2012 16:03:06   pealkiri: Tüütu Toshiba Remote Camera popup
Tervist,
probleem toshiba remote camera aplikatsiooniga, tegin korra vea kui panin selle programmi käima. Nüüd piinab see mind iga kord kui arvuti tööle panen - istun juba pikemat aega selle tü ...
  teema: Kõige ebaturvalisemad nutitelefonid
smartuser

vastuseid: 11
vaadatud: 4646

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 12.01.2012 00:51:34   pealkiri: Kõige ebaturvalisemad nutitelefonid
kõige suurem turvaauk on loll kasutaja...

Nõustun, ükski tarkvara uuendus ega anti"misiganes" ei aita selle vastu; nagu ütlus, rumal leiab alati võimaluse...
  teema: Täielik nimekiri Carrier IQ nuhkvara sisaldavatest telefonidest USA-s
smartuser

vastuseid: 14
vaadatud: 5814

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 17.12.2011 01:06:51   pealkiri: Täielik nimekiri Carrier IQ nuhkvara sisaldavatest telefonidest USA-s
tore lugu küll...
arvan et kisada poleks midagi, kui telefoni ostes on kuskil arusaadavalt kirjas, et on paigaldatud tarkvara, mis salvestab igast nänni ja edastab selle teenusepakkujale...
KUID, ...
  teema: Kommenteerimine: mattu
smartuser

vastuseid: 120
vaadatud: 38371

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2011 12:05:48   pealkiri: Kommenteerimine: mattu
müüs video, tõi kauba minu soovitus kohta, positiivne
  teema: Jant EMT ja "sisuteenustega"
smartuser

vastuseid: 51
vaadatud: 18778

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 30.06.2011 10:30:52   pealkiri: Jant EMT ja "sisuteenustega"
kole lugu, aga eestis on see hää äri võimalus, siinsed seadusandlused on ju võimetud sellise asja vastu... ja see nn "numbri salastamine" lepingu sõlmimisel on ka väga naljakas, ka mind on teis ...
  teema: LG-lt uued kodukinosüsteemid
smartuser

vastuseid: 2
vaadatud: 4436

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 30.06.2011 10:25:05   pealkiri: LG-lt uued kodukinosüsteemid
peaks vist kritiseerima: 850w sellest väiksest karbist küll välja ei pumpa (isegi mitte hetkelist W-d) ja mis head heli nendest plastkõlaritest loota on? ...aga kindlasti leiab iga asi endale ostj ...
  teema: FUJITSU - SIEMENS sülearvuti ei leia enam S-ATA kõvaketast... [KORRAS]
smartuser

vastuseid: 5
vaadatud: 2961

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.06.2011 19:43:10   pealkiri: FUJITSU - SIEMENS sülearvuti ei leia enam S-ATA kõvaketast... [KORRAS]
HDD suurde masinasse, võta kõik vajalik kraam sealt kettalt ära ja lase läppariga uus vindoosa peale...
  teema: Firefox 5 on kohale jõudnud
smartuser

vastuseid: 62
vaadatud: 14164

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 19.06.2011 17:15:50   pealkiri: Firefox 5 on kohale jõudnud
mina kasutan endiselt 3.6 versiooni - lihtsalt liiga laisk, et üle minna uuele ja nüüd saabki kohe ühe vahele jätta icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

päris laisad võivad lausa mitu versiooni vahele jätta... icon_biggrin.gif
  teema: Firefox 5 on kohale jõudnud
smartuser

vastuseid: 62
vaadatud: 14164

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 19.06.2011 14:58:22   pealkiri: Firefox 5 on kohale jõudnud
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat??? icon_biggrin.gif
Kuues on juba praegu olemas (kasutamine omal riskil).

...nojah tuleb ju vindoosa 8-le järgi jõuda... et siis selleks ajaks, k ...
  teema: Apple soovib keelata iPhone-ga avalike ürituste filmimise?
smartuser

vastuseid: 29
vaadatud: 9303

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 19.06.2011 10:26:42   pealkiri: Apple soovib keelata iPhone-ga avalike ürituste filmimise?
...Apple patenteerib ka miski kõne auto-tsensori icon_razz.gif ropendad - piiks; kiidad mõnd teist telefoni - piiks...
ainukesed sõnad mis filtrist läbi pääsevad on : õun ja steve icon_biggrin.gif
  teema: Firefox 5 on kohale jõudnud
smartuser

vastuseid: 62
vaadatud: 14164

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 19.06.2011 10:14:21   pealkiri: Firefox 5 on kohale jõudnud
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat??? icon_biggrin.gif

ise olen paadunud Ff kasutaja... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: matu21
smartuser

vastuseid: 1392
vaadatud: 226271

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.05.2011 14:20:47   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
tehing sujus kenasti thumbs_up.gif
  teema: Prantsusmaa keelustas paroolide krüpteerimise
smartuser

vastuseid: 21
vaadatud: 5515

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 08.04.2011 09:13:52   pealkiri: Prantsusmaa keelustas paroolide krüpteerimise
varsti ei tohi prantsusmaal netiliiklust ka krüpteerida, võimudel tekib äkki tarvidus seda jälgida... täielik ajuvabadus...
  teema: Fujitsult 22" juhtmevaba monitor
smartuser

vastuseid: 32
vaadatud: 8362

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 28.03.2011 08:37:24   pealkiri: Fujitsult 22" juhtmevaba monitor
suhteliselt ebapraktiline... tihti ma ikka oma monitori kuhugi vean, nüüd kui oleks vaja liigutada seda kuhugi siis pean selle laua kaasa tarima või siis veel ühe sellise laua ostma, lihtsam oleks ...
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
smartuser

vastuseid: 586
vaadatud: 130040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2011 16:23:51   pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall
ostsin prose, kõik sujus nii nagu oli kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: armin81
smartuser

vastuseid: 95
vaadatud: 24860

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2010 16:11:21   pealkiri: Kommenteerimine: armin81
kõik sujus nii nagu kokkulepitud, pasitiivne thumbs_up.gif
  teema: PowerJack annab korraliku toe videokaardile!
smartuser

vastuseid: 43
vaadatud: 12503

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 07.07.2010 10:44:58   pealkiri: PowerJack annab korraliku toe videokaardile!
mul teeb sama töö ära pastapliiats, kenasti toetab videokaarti icon_biggrin.gif
  teema: iConji - internetiajastu uus keel välksõnumite jaoks
smartuser

vastuseid: 10
vaadatud: 3997

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 25.05.2010 08:24:37   pealkiri: iConji - internetiajastu uus keel välksõnumite jaoks
Kes näinud filmi ' idiocracy ' teab vist kust idee tuli icon_lol.gif

õige! tahtsin sama filmi mainida...
  teema: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest
smartuser

vastuseid: 41
vaadatud: 17971

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 14.05.2010 08:35:28   pealkiri: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest
jälle üks nõme seadus.... varsti hakkab meenutama nõukaaega... ei tohi peeretadagi ilma kirjaliku loata...
  teema: Via meelitab kasutajaid uue Nano E-seeria protsessoriga
smartuser

vastuseid: 6
vaadatud: 2737

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 24.04.2010 09:27:46   pealkiri: Via meelitab kasutajaid uue Nano E-seeria protsessoriga
VIA prosed peaksid olema metsikult väikse energia tarbimisega....
  teema: Nokia ennustab digikaamerate kadumist
smartuser

vastuseid: 64
vaadatud: 16700

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 21.04.2010 10:35:45   pealkiri: Nokia ennustab digikaamerate kadumist
Pole küll päris ametlik aga siiski http://www.gsmarena.com/nokia_n8-3252.php 12MP kaamera on juba päris arvestatav kaup icon_wink.gif

Megapixlid midagi paremax ei tee, kui masin ei suuda pilti protses ...
  teema: Kommenteerimine: assu2
smartuser

vastuseid: 82
vaadatud: 22277

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2010 20:44:29   pealkiri: Kommenteerimine: assu2
kauba saamine laabus kenasti.
  teema: Kommenteerimine: OCUser
smartuser

vastuseid: 314
vaadatud: 101369

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2010 15:34:52   pealkiri: Kommenteerimine: OCUser
kõik sujus hästi, tõi kauba ise kohale.
  teema: Väike lotomäng: Kuidas 2-tuumaline Phenom II digimuuta 4-tuumaliseks!?
smartuser

vastuseid: 30
vaadatud: 10539

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 30.01.2010 10:26:17   pealkiri: Väike lotomäng: Kuidas 2-tuumaline Phenom II digimuuta 4-tuumaliseks!?
AMD üllatab jällegi, isegi selline trikk 550BE-ga ära tehtud, siiamaani töötab perfektselt...

550BE ja 555BE vahe originaalis on ainult 100mhz, ülejäänud näitajad on samad, mõlemal on kor ...
  teema: Potentsiaalne HTTPS turvaauk - ID kaardid sahtlisse?
smartuser

vastuseid: 19
vaadatud: 8429

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 07.11.2009 13:16:49   pealkiri: Potentsiaalne HTTPS turvaauk - ID kaardid sahtlisse?
ah, et siis peab jälle hakkana sularahas arveldama... netipangandus - nägemist...
  teema: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) :: Sülearvutid
smartuser

vastuseid: 474
vaadatud: 131460

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 09.10.2009 08:54:05   pealkiri: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus)
Kunagi oli IBM x600, väga hea läppar oli... nüüd HP ja Acer, andmed profiilis...
  teema: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus
smartuser

vastuseid: 37
vaadatud: 16168

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 06.10.2009 12:45:13   pealkiri: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus
kuna tegemist pole päris veatu lahendusega siis ilmselt kõik mis töötab raadiolainel võib mitte tööle hakata....
  teema: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus
smartuser

vastuseid: 37
vaadatud: 16168

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 06.10.2009 11:01:43   pealkiri: Re: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus
no kui mõelda veel sellele et mobiil ka raadiolainel töötab, siis muutub ka see kasutuks....

ei tea midagi, 2.4GHz töötab wifi ja uudises oli just juttu et see alumiiniumoksiid resoneerib just ...
  teema: Ülevaade: HP Pavilion DV6-1290en :: Sülearvutid
smartuser

vastuseid: 91
vaadatud: 40427

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.10.2009 21:43:57   pealkiri: Ülevaade: HP Pavilion DV6-1290en
, teen sulle väikse vastuväite, mul edukas AMD turion...
muidugi kuumaks ta läheb, kui olen päevläbi arvutit piinanud, aga muidu OK.

samas kaks asja mis nüüd läbi - on aku ja peale mitmesa ...
  teema: Ülevaade: HP Pavilion DV6-1290en :: Sülearvutid
smartuser

vastuseid: 91
vaadatud: 40427

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.10.2009 19:32:55   pealkiri: Ülevaade: HP Pavilion DV6-1290en
  teema: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus
smartuser

vastuseid: 37
vaadatud: 16168

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 03.10.2009 17:35:31   pealkiri: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus
no kui mõelda veel sellele et mobiil ka raadiolainel töötab, siis muutub ka see kasutuks....
  teema: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus
smartuser

vastuseid: 37
vaadatud: 16168

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 03.10.2009 10:24:52   pealkiri: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus
Mulle selline lahendus meeldiks....
ok arusaadav et wifi on krüpteeritud ja tosin paroole peal, aga nt juhtmeta hiired ja klaviatuurid - nendel ju suht labane varastamise kaitse ja odavamatel puudu ...
  teema: Pi arvutamises püstitati uus rekord
smartuser

vastuseid: 36
vaadatud: 15860

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 23.08.2009 10:06:37   pealkiri: Pi arvutamises püstitati uus rekord
Ei tea palju see number arvutis ruumi võtab. Niikuinii tleb millalgi mõni 'rainman' ja õpib kõik pähe. icon_biggrin.gif 2576980377526 baiti peaks olema
umbes 2.3 TB

Huvitav, kui kaua seda notepad lahti tav ...
  teema: Sony Ericsson Satio/Aino/Yari
smartuser

vastuseid: 146
vaadatud: 36224

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.08.2009 11:09:45   pealkiri: Sony Ericsson Satio/Aino/Yari
Aino on mõnus väike se w595 lapikuks taotud mudel suure puuteekraaniga, aga Satio'l seeeest rohkem vidinaid ja kangem kaamera.
  teema: katkisest plasmatelerist laud
smartuser

vastuseid: 18
vaadatud: 8370

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 02.08.2009 11:06:03   pealkiri: katkisest plasmatelerist laud
Kraabi sisu seest välja, lükka pealmisele klaasile toonkile ja teleri sisse digipildiraam, siis peaks üsva vahva pimedas olema icon_biggrin.gif
  teema: Uus veebiteenus peidab torrentifailid PNG piltidesse
smartuser

vastuseid: 11
vaadatud: 4944

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 20.07.2009 10:14:23   pealkiri: Uus veebiteenus peidab torrentifailid PNG piltidesse
tore asi küll, aga mis saab siis kui pahalased hakkavad oma nodi suvalistesse PNG failidesse toppima?
  teema: Seagate esitles 15krpm Cheetah 600GB ketast
smartuser

vastuseid: 8
vaadatud: 2782

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 20.07.2009 10:11:13   pealkiri: Seagate esitles 15krpm Cheetah 600GB ketast
1,6 miljonit tundi, kas pole mitte üle pingutatud, see teeb mingi 180 aastat järjest tööd...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.