|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
smartuser
vastuseid: 750
vaadatud: 304541
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2020 15:27:29 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
Müüs thinkpadi doki. Kiire tehing. Pani paki posti enne kui raha küsis. Kaup korralik.
Soovitan! |
teema: Elisa lõpetas 4G võrgu tihendamise tööd Raplamaal ja Harjumaa kagupiirkonnas |
smartuser
vastuseid: 1
vaadatud: 1815
|
foorum: Pressiteated postitatud: 05.03.2018 09:06:29 pealkiri: Elisa lõpetas 4G võrgu tihendamise tööd Raplamaal ja Harjumaa kagupiirkonnas |
Miks selline pealkiri?
Esmamulje, et elisa lasi oma töömehed lahti ja edasine arendus lõpetati ära, tegelikult saadi ju töödega valmis.... wtf |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
smartuser
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535568
|
foorum: Parem HV postitatud: 25.09.2017 19:29:08 pealkiri: Teema -:Toshiba Portege R830 13.3"/i5 2.4-3.0GHz/8GB DDR3/128GB SSD/HSPA+/GPS/14h/W7Pro64:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Toshiba Portege R830 13.3"/i5 2.4-3.0GHz/8GB DDR3/128GB SSD/HSPA+/GPS/14h/W7Pro64
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvut ... |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
smartuser
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2017 12:49:26 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Ostsin juba teise süleri tema käest, igatpidi sõbralik ja vastutulelik.  |
teema: Nutitelefon või hoopis nuputelefon? 6 põhjust, miks nuppudega telefon on aktuaalne tänaseni |
smartuser
vastuseid: 32
vaadatud: 18821
|
foorum: Pressiteated postitatud: 14.03.2017 23:03:30 pealkiri: Nutitelefon või hoopis nuputelefon? 6 põhjust, miks nuppudega telefon on aktuaalne tänaseni |
eelmine aasta tellisin hiinast taastatud W880i 35 raha eest just seetõttu, et nutifööi ei raatsi igale ekstreem- ja meelelahutusretkele kaasa võtta  |
teema: DIY Elektrijalgratas |
smartuser
vastuseid: 4814
vaadatud: 1383064
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 05.05.2016 12:32:12 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
Alalispinge käitub ju hoopis teistmoodi mida pole kaitsmel ja andmelehel märgitud. Ühel siiski on peal 500VAC ja 440V DC.
Nii ta on, kui rääkida kondedest ja drosselitest, kuid kaitse on nagu ... |
teema: DIY Elektrijalgratas |
smartuser
vastuseid: 4814
vaadatud: 1383064
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 04.05.2016 14:41:25 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
Alalispinge käitub ju hoopis teistmoodi mida pole kaitsmel ja andmelehel märgitud. Ühel siiski on peal 500VAC ja 440V DC.
Nii ta on, kui rääkida kondedest ja drosselitest, kuid kaitse on nagu ... |
teema: DIY Elektrijalgratas |
smartuser
vastuseid: 4814
vaadatud: 1383064
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 03.05.2016 18:22:19 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
Teadjamad elektrimehed kas
niikaua kui kaitsme nimipinget ei ületa, võid julgelt lubatud amperaasi piires kasutada. muidugi peaks jälgima kaitsme rakendumise kiirust, mis võrgupinge seadmete ... |
teema: Euroopa Liit kaalub Google kohtusse kaebamist |
smartuser
vastuseid: 28
vaadatud: 10444
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 28.04.2016 22:02:27 pealkiri: Euroopa Liit kaalub Google kohtusse kaebamist |
| Ametnikele kellele tekitab mingi tarkvara osa telefonis probleeme, palume viisakalt nutikas telefon nurka visata ja lasta vana traditsiooniline kaabliga telefon soetada. Keegi ei ole kohustatud androi ... |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
smartuser
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2015 08:31:02 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Müüs sülearvuti, viisakas, jõudis varem kohale, kui oli kokku lepitud, 5+
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: kosses |
smartuser
vastuseid: 178
vaadatud: 39949
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2014 17:39:00 pealkiri: Kommenteerimine: kosses |
Ostsin poolterve monitori.
Olen rahul. |
teema: Kommenteerimine: Marten L |
smartuser
vastuseid: 18
vaadatud: 6371
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2013 19:12:49 pealkiri: Kommenteerimine: Marten L |
| Ostsin monitori, kõik sujus ladusalt, soovitan. |
teema: Tüütu Toshiba Remote Camera popup |
smartuser
vastuseid: 3
vaadatud: 1848
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.01.2012 02:04:50 pealkiri: Tüütu Toshiba Remote Camera popup |
tänud vastuste eest, kuid olen msconfig'u juba läbi surfanud, sellise meetodi abil saan terve BT service kinni panna, aga seda ma ei taha...
ma proovin vahepeal siis registri läbi kammida, ehk lei ... |
teema: Tüütu Toshiba Remote Camera popup |
smartuser
vastuseid: 3
vaadatud: 1848
|
foorum: Tarkvara postitatud: 14.01.2012 16:03:06 pealkiri: Tüütu Toshiba Remote Camera popup |
Tervist,
probleem toshiba remote camera aplikatsiooniga, tegin korra vea kui panin selle programmi käima. Nüüd piinab see mind iga kord kui arvuti tööle panen - istun juba pikemat aega selle tü ... |
teema: Kõige ebaturvalisemad nutitelefonid |
smartuser
vastuseid: 11
vaadatud: 4646
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 12.01.2012 00:51:34 pealkiri: Kõige ebaturvalisemad nutitelefonid |
kõige suurem turvaauk on loll kasutaja...
Nõustun, ükski tarkvara uuendus ega anti"misiganes" ei aita selle vastu; nagu ütlus, rumal leiab alati võimaluse... |
teema: Täielik nimekiri Carrier IQ nuhkvara sisaldavatest telefonidest USA-s |
smartuser
vastuseid: 14
vaadatud: 5814
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 17.12.2011 01:06:51 pealkiri: Täielik nimekiri Carrier IQ nuhkvara sisaldavatest telefonidest USA-s |
tore lugu küll...
arvan et kisada poleks midagi, kui telefoni ostes on kuskil arusaadavalt kirjas, et on paigaldatud tarkvara, mis salvestab igast nänni ja edastab selle teenusepakkujale...
KUID, ... |
teema: Kommenteerimine: mattu |
smartuser
vastuseid: 120
vaadatud: 38371
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.07.2011 12:05:48 pealkiri: Kommenteerimine: mattu |
| müüs video, tõi kauba minu soovitus kohta, positiivne |
teema: Jant EMT ja "sisuteenustega" |
smartuser
vastuseid: 51
vaadatud: 18778
|
foorum: Varia postitatud: 30.06.2011 10:30:52 pealkiri: Jant EMT ja "sisuteenustega" |
| kole lugu, aga eestis on see hää äri võimalus, siinsed seadusandlused on ju võimetud sellise asja vastu... ja see nn "numbri salastamine" lepingu sõlmimisel on ka väga naljakas, ka mind on teis ... |
teema: LG-lt uued kodukinosüsteemid |
smartuser
vastuseid: 2
vaadatud: 4436
|
foorum: Pressiteated postitatud: 30.06.2011 10:25:05 pealkiri: LG-lt uued kodukinosüsteemid |
| peaks vist kritiseerima: 850w sellest väiksest karbist küll välja ei pumpa (isegi mitte hetkelist W-d) ja mis head heli nendest plastkõlaritest loota on? ...aga kindlasti leiab iga asi endale ostj ... |
teema: FUJITSU - SIEMENS sülearvuti ei leia enam S-ATA kõvaketast... [KORRAS] |
smartuser
vastuseid: 5
vaadatud: 2961
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.06.2011 19:43:10 pealkiri: FUJITSU - SIEMENS sülearvuti ei leia enam S-ATA kõvaketast... [KORRAS] |
| HDD suurde masinasse, võta kõik vajalik kraam sealt kettalt ära ja lase läppariga uus vindoosa peale... |
teema: Firefox 5 on kohale jõudnud |
smartuser
vastuseid: 62
vaadatud: 14164
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 19.06.2011 17:15:50 pealkiri: Firefox 5 on kohale jõudnud |
mina kasutan endiselt 3.6 versiooni - lihtsalt liiga laisk, et üle minna uuele ja nüüd saabki kohe ühe vahele jätta
päris laisad võivad lausa mitu versiooni vahele jätta...  |
teema: Firefox 5 on kohale jõudnud |
smartuser
vastuseid: 62
vaadatud: 14164
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 19.06.2011 14:58:22 pealkiri: Firefox 5 on kohale jõudnud |
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat???
Kuues on juba praegu olemas (kasutamine omal riskil).
...nojah tuleb ju vindoosa 8-le järgi jõuda... et siis selleks ajaks, k ... |
teema: Apple soovib keelata iPhone-ga avalike ürituste filmimise? |
smartuser
vastuseid: 29
vaadatud: 9303
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 19.06.2011 10:26:42 pealkiri: Apple soovib keelata iPhone-ga avalike ürituste filmimise? |
...Apple patenteerib ka miski kõne auto-tsensori ropendad - piiks; kiidad mõnd teist telefoni - piiks...
ainukesed sõnad mis filtrist läbi pääsevad on : õun ja steve  |
teema: Firefox 5 on kohale jõudnud |
smartuser
vastuseid: 62
vaadatud: 14164
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 19.06.2011 10:14:21 pealkiri: Firefox 5 on kohale jõudnud |
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat???
ise olen paadunud Ff kasutaja...  |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
smartuser
vastuseid: 1392
vaadatud: 226271
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2011 14:20:47 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
tehing sujus kenasti  |
teema: Prantsusmaa keelustas paroolide krüpteerimise |
smartuser
vastuseid: 21
vaadatud: 5515
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 08.04.2011 09:13:52 pealkiri: Prantsusmaa keelustas paroolide krüpteerimise |
| varsti ei tohi prantsusmaal netiliiklust ka krüpteerida, võimudel tekib äkki tarvidus seda jälgida... täielik ajuvabadus... |
teema: Fujitsult 22" juhtmevaba monitor |
smartuser
vastuseid: 32
vaadatud: 8362
|
foorum: Riistvara postitatud: 28.03.2011 08:37:24 pealkiri: Fujitsult 22" juhtmevaba monitor |
| suhteliselt ebapraktiline... tihti ma ikka oma monitori kuhugi vean, nüüd kui oleks vaja liigutada seda kuhugi siis pean selle laua kaasa tarima või siis veel ühe sellise laua ostma, lihtsam oleks ... |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
smartuser
vastuseid: 586
vaadatud: 130040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2011 16:23:51 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
ostsin prose, kõik sujus nii nagu oli kokku lepitud  |
teema: Kommenteerimine: armin81 |
smartuser
vastuseid: 95
vaadatud: 24860
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2010 16:11:21 pealkiri: Kommenteerimine: armin81 |
kõik sujus nii nagu kokkulepitud, pasitiivne  |
teema: PowerJack annab korraliku toe videokaardile! |
smartuser
vastuseid: 43
vaadatud: 12503
|
foorum: Riistvara postitatud: 07.07.2010 10:44:58 pealkiri: PowerJack annab korraliku toe videokaardile! |
mul teeb sama töö ära pastapliiats, kenasti toetab videokaarti  |
teema: iConji - internetiajastu uus keel välksõnumite jaoks |
smartuser
vastuseid: 10
vaadatud: 3997
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 25.05.2010 08:24:37 pealkiri: iConji - internetiajastu uus keel välksõnumite jaoks |
Kes näinud filmi ' idiocracy ' teab vist kust idee tuli
õige! tahtsin sama filmi mainida... |
teema: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest |
smartuser
vastuseid: 41
vaadatud: 17971
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 14.05.2010 08:35:28 pealkiri: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest |
| jälle üks nõme seadus.... varsti hakkab meenutama nõukaaega... ei tohi peeretadagi ilma kirjaliku loata... |
teema: Via meelitab kasutajaid uue Nano E-seeria protsessoriga |
smartuser
vastuseid: 6
vaadatud: 2737
|
foorum: Riistvara postitatud: 24.04.2010 09:27:46 pealkiri: Via meelitab kasutajaid uue Nano E-seeria protsessoriga |
| VIA prosed peaksid olema metsikult väikse energia tarbimisega.... |
teema: Nokia ennustab digikaamerate kadumist |
smartuser
vastuseid: 64
vaadatud: 16700
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 21.04.2010 10:35:45 pealkiri: Nokia ennustab digikaamerate kadumist |
Pole küll päris ametlik aga siiski http://www.gsmarena.com/nokia_n8-3252.php 12MP kaamera on juba päris arvestatav kaup
Megapixlid midagi paremax ei tee, kui masin ei suuda pilti protses ... |
teema: Kommenteerimine: assu2 |
smartuser
vastuseid: 82
vaadatud: 22277
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2010 20:44:29 pealkiri: Kommenteerimine: assu2 |
| kauba saamine laabus kenasti. |
teema: Kommenteerimine: OCUser |
smartuser
vastuseid: 314
vaadatud: 101369
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2010 15:34:52 pealkiri: Kommenteerimine: OCUser |
| kõik sujus hästi, tõi kauba ise kohale. |
teema: Väike lotomäng: Kuidas 2-tuumaline Phenom II digimuuta 4-tuumaliseks!? |
smartuser
vastuseid: 30
vaadatud: 10539
|
foorum: Riistvara postitatud: 30.01.2010 10:26:17 pealkiri: Väike lotomäng: Kuidas 2-tuumaline Phenom II digimuuta 4-tuumaliseks!? |
AMD üllatab jällegi, isegi selline trikk 550BE-ga ära tehtud, siiamaani töötab perfektselt...
550BE ja 555BE vahe originaalis on ainult 100mhz, ülejäänud näitajad on samad, mõlemal on kor ... |
teema: Potentsiaalne HTTPS turvaauk - ID kaardid sahtlisse? |
smartuser
vastuseid: 19
vaadatud: 8429
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 07.11.2009 13:16:49 pealkiri: Potentsiaalne HTTPS turvaauk - ID kaardid sahtlisse? |
| ah, et siis peab jälle hakkana sularahas arveldama... netipangandus - nägemist... |
teema: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) :: Sülearvutid |
smartuser
vastuseid: 474
vaadatud: 131460
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 09.10.2009 08:54:05 pealkiri: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) |
| Kunagi oli IBM x600, väga hea läppar oli... nüüd HP ja Acer, andmed profiilis... |
teema: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus |
smartuser
vastuseid: 37
vaadatud: 16168
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 06.10.2009 12:45:13 pealkiri: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus |
| kuna tegemist pole päris veatu lahendusega siis ilmselt kõik mis töötab raadiolainel võib mitte tööle hakata.... |
teema: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus |
smartuser
vastuseid: 37
vaadatud: 16168
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 06.10.2009 11:01:43 pealkiri: Re: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus |
no kui mõelda veel sellele et mobiil ka raadiolainel töötab, siis muutub ka see kasutuks....
ei tea midagi, 2.4GHz töötab wifi ja uudises oli just juttu et see alumiiniumoksiid resoneerib just ... |
teema: Ülevaade: HP Pavilion DV6-1290en :: Sülearvutid |
smartuser
vastuseid: 91
vaadatud: 40427
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.10.2009 21:43:57 pealkiri: Ülevaade: HP Pavilion DV6-1290en |
, teen sulle väikse vastuväite, mul edukas AMD turion...
muidugi kuumaks ta läheb, kui olen päevläbi arvutit piinanud, aga muidu OK.
samas kaks asja mis nüüd läbi - on aku ja peale mitmesa ... |
teema: Ülevaade: HP Pavilion DV6-1290en :: Sülearvutid |
smartuser
vastuseid: 91
vaadatud: 40427
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.10.2009 19:32:55 pealkiri: Ülevaade: HP Pavilion DV6-1290en |
|
teema: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus |
smartuser
vastuseid: 37
vaadatud: 16168
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 03.10.2009 17:35:31 pealkiri: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus |
| no kui mõelda veel sellele et mobiil ka raadiolainel töötab, siis muutub ka see kasutuks.... |
teema: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus |
smartuser
vastuseid: 37
vaadatud: 16168
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 03.10.2009 10:24:52 pealkiri: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus |
Mulle selline lahendus meeldiks....
ok arusaadav et wifi on krüpteeritud ja tosin paroole peal, aga nt juhtmeta hiired ja klaviatuurid - nendel ju suht labane varastamise kaitse ja odavamatel puudu ... |
teema: Pi arvutamises püstitati uus rekord |
smartuser
vastuseid: 36
vaadatud: 15860
|
foorum: Varia postitatud: 23.08.2009 10:06:37 pealkiri: Pi arvutamises püstitati uus rekord |
Ei tea palju see number arvutis ruumi võtab. Niikuinii tleb millalgi mõni 'rainman' ja õpib kõik pähe. 2576980377526 baiti peaks olema
umbes 2.3 TB
Huvitav, kui kaua seda notepad lahti tav ... |
teema: Sony Ericsson Satio/Aino/Yari |
smartuser
vastuseid: 146
vaadatud: 36224
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.08.2009 11:09:45 pealkiri: Sony Ericsson Satio/Aino/Yari |
| Aino on mõnus väike se w595 lapikuks taotud mudel suure puuteekraaniga, aga Satio'l seeeest rohkem vidinaid ja kangem kaamera. |
teema: katkisest plasmatelerist laud |
smartuser
vastuseid: 18
vaadatud: 8370
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 02.08.2009 11:06:03 pealkiri: katkisest plasmatelerist laud |
Kraabi sisu seest välja, lükka pealmisele klaasile toonkile ja teleri sisse digipildiraam, siis peaks üsva vahva pimedas olema  |
teema: Uus veebiteenus peidab torrentifailid PNG piltidesse |
smartuser
vastuseid: 11
vaadatud: 4944
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 20.07.2009 10:14:23 pealkiri: Uus veebiteenus peidab torrentifailid PNG piltidesse |
| tore asi küll, aga mis saab siis kui pahalased hakkavad oma nodi suvalistesse PNG failidesse toppima? |
teema: Seagate esitles 15krpm Cheetah 600GB ketast |
smartuser
vastuseid: 8
vaadatud: 2782
|
foorum: Riistvara postitatud: 20.07.2009 10:11:13 pealkiri: Seagate esitles 15krpm Cheetah 600GB ketast |
| 1,6 miljonit tundi, kas pole mitte üle pingutatud, see teeb mingi 180 aastat järjest tööd... |
| |