Avaleht
otsing leidis 787 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
skyTronic

vastuseid: 15980
vaadatud: 3376806

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.06.2026 21:17:52   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mäletan, et 1700 -> 3700X peale minnes sai Dota2 feeli kõvasti sujuvamaks. 3700X ikka veel töötab proxmox serveris. 1700 oli pikalt TrueNASi peal.
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
skyTronic

vastuseid: 7769
vaadatud: 1583590

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.06.2026 17:39:54   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Armust naabrite vastu said tummisemad SVS kummijalad woofri alla krutitud.
Mu naabril on analoogsed asjad woofril, ega see ei aita eriti midagi.
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
skyTronic

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137607

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 06.04.2026 12:45:01   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Mis MITM rünnakust jutt või mida Web-eID teisiti teeb, et see ei kontrolli certe?
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
skyTronic

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137607

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.04.2026 02:17:05   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Pole pikalt ID-kaarti kasutanud ja seda teemat jälgides olin valmis probleemideks, aga sai paar autentimist ja allkirjastamist ilusti tehtud W11 + Firefox 149.0
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 28.03.2026 02:40:11   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
Proxmox on eraldi füüsiline host Sul, eks? Sest TN sees on ka virtukate paigaldamise võimalus, jäin just vaatama.
Jah. Jooksutasin ühte VM-i TrueNASis, aga sellega olid random probleemid nagu KV ...
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 27.03.2026 18:27:40   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
Ma kasutan TrueNASi failiserverina, ainuke äpp seal on Netbird/Tailscale, et läpakaga remote smb kasutada. Enamus äpid istuvad eraldi Proxmox masina peal. Kui vaja palju äppe manageerida ja tahad ...
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 27.03.2026 16:08:55   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
Tasuline TrueNAS on siis teema kui sul tugevat supporti või mitme masinaga high availabilityt vaja on.

Häkkimislõhn mis mõttes? Truenas on küll linux distro, aga apt sarnast package manageri s ...
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
skyTronic

vastuseid: 1707
vaadatud: 305142

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 04.03.2026 14:01:42   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Mõeldud on vast odavad käpamasinad (nagu [url=https://onoff.ee/et/espressomasinad/7721-de-longhi-ec685bk-19105396-8004399331181.html]see) - nende puhul peaksid Boschi jahvataja ka välja vahetama. V ...
  teema: Mis tingib sahina kõlarites?
skyTronic

vastuseid: 11
vaadatud: 1810

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.02.2026 17:09:05   pealkiri: Mis tingib sahina kõlarites?
Sahina põhjus on võimendis, mitte kõlarites. Tundub, et selle Fosi võimendi volume nupp reguleerib sissetulevat signaali, mitte võimendi väljundvõimsust kui helitugevuse muutmine sahinat ei muu ...
  teema: Synology arutelu
skyTronic

vastuseid: 2891
vaadatud: 776984

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 20.01.2026 14:42:34   pealkiri: Synology arutelu
Mul näiteks üks sünk tehtud sedasi, et kui telefon satub koduwifisse, siis automaatselt piltide kausta uuenenud sisu läheb ühesuunaliselt Androidist Synologysse.Kui hiljem telefonis otsustad udus ...
  teema: Synology arutelu
skyTronic

vastuseid: 2891
vaadatud: 776984

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 18.01.2026 18:58:00   pealkiri: Synology arutelu
Oleks tarvis automaatselt alla laadida ainult uued failid (nt changed date last 30 days) Synologist androidi seadmesse. Ideid kuidas lahendada?
Kunagi kasutasin syncthingi, aga paistab et Android ja ...
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 07.01.2026 20:51:56   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
Rääkides alertidest - sendgrid e-mailide free tier on ära kadunud, millega see asendada?
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 07.01.2026 16:57:51   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
TrueNAS on pigem nagu ruuteri firmware, kus sa süsteemi failides ei tuuselda ja mingit package manageri ei kasuta. openmediavault on Debian ja administreerid nagu linuxit.
  teema: Arvutitark
skyTronic

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435574

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.01.2026 01:17:26   pealkiri: Arvutitark
Asuse monitoriga läks umbes kuu. WD kõvakettaga samuti. Mõlemad kohe pakist võttes vigased.
Arvutitargast? Raha tagasi polnud võimalik saada?
  teema: Mikrotiki arutelu
skyTronic

vastuseid: 511
vaadatud: 114999

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.12.2025 21:48:36   pealkiri: Mikrotiki arutelu
Ansible playbooks üle SSH
  teema: Synology arutelu
skyTronic

vastuseid: 2891
vaadatud: 776984

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 21.12.2025 17:59:32   pealkiri: Synology arutelu

Pole veel uurinud kui Emby v Immich peale minna ja kui Synost loobudes TrueNAS peale üle minna, et kas saan nende progede konfi failid jms vajaliku lihtsalt üle kanda.
Immich: Kopeerida conf fai ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
skyTronic

vastuseid: 15980
vaadatud: 3376806

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.12.2025 14:23:53   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Aasta tagasi ostsin 240€ eest
https://arvutitark.ee/arvutikomponendid/malud-ram/gskill-trident-neo-amd-rgb-ddr5-2x32gb-6000mh-1201897
1044.90 € okse.gif
  teema: Millised kõrvaklapid?
skyTronic

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514704

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.12.2025 00:54:11   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Olen lugenud sarnast juttu DT770, DT880, DT990 seotult, et neil on natuke kleepuv membraan vms. Pigem ma arvan, et nad on lihtsalt nii kaua eksisteerinud, et igasugust asju nendega juhtunud. Enda DT77 ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
skyTronic

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514704

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.11.2025 17:35:50   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
, seal kas juhe puutub kokku membraaninga või mingi juuksekarv või tolmukübe. Proovi lihtsalt kõvasti raputada. Kui ei aita, siis vaata õpetusi kuidas klapid nii palju lahti teha, et näeks kas j ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
skyTronic

vastuseid: 4373
vaadatud: 1030532

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.11.2025 19:23:05   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Kui ei pea kuskile Hiina saatma, ja on sama lihtne tagastus, et paar klikki amazonis ja paned Smartposti kappi, siis tore, aga pole olnud huvi endal seda välja uurida, kas Amazonist väljast shipitud ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
skyTronic

vastuseid: 4373
vaadatud: 1030532

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.11.2025 16:04:36   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Kui seda mõtled, siis ei ostaks ise ka, kuna ei shipita Amazonist.

https://www.amazon.de/-/en/dp/B0DHLFXSTZ

https://i.imgur.com/eDEiPgo.png
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
skyTronic

vastuseid: 4373
vaadatud: 1030532

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.11.2025 15:55:09   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Olen ostnud Seagate kettaid Digital Emporium GmbH müüjalt, kuid ainult Amazoni laost saadetavaid. Sattus üks katkine ketas ja sai kiiresti Amazoni tagastatud.
  teema: Arvutitark
skyTronic

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435574

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.10.2025 14:32:39   pealkiri: Arvutitark
Ise sattusin tagastatud monitori otsa. Tootelehel see ei olnud selgelt ära märgitud. Tagastasin ise ka sama monitori. Tagastatud asjade müük võiks ja peaks küll täpsemini ära märgitud olema.
  teema: PLEX serveri ehitus
skyTronic

vastuseid: 276
vaadatud: 120418

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 09.09.2025 20:32:42   pealkiri: PLEX serveri ehitus
Täna veidi peale keskkööd tuli Plex tiimilt kiri, et neil oli "breach" andmebaasi.

Sellest jutt
https://nvd.nist.gov/vuln/detail/CVE-2025-34158

https://forums.plex.tv/t/important-notice-of- ...
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 24.08.2025 20:21:09   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
Ei saa aru, mis see Node lisamine on.
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 24.08.2025 17:33:42   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
Kuhu maani su Tailscale on ära seadistatud? Installisid Tailscale rakenduse TrueNASis ja Tailscale konto tehtud? Auth key sisestatud TrueNAS Tailscale rakendusse? Approve'sid seadme siin https://logi ...
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 18.08.2025 00:25:39   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
TrueNAS plex töötab kui video data on read-only permissionitega.
  teema: Mikrotiki arutelu
skyTronic

vastuseid: 511
vaadatud: 114999

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.08.2025 20:38:05   pealkiri: Mikrotiki arutelu
"Üldiselt mac aadressiga sisse logimisega kui dhcp pole paigas kuskil kuulsin et mikrotikiga see default sätted pole elu aegselt"

Kas see peaks eesti keel olema? Peksad nii segast, et keegi ei sa ...
  teema: Mikrotiki arutelu
skyTronic

vastuseid: 511
vaadatud: 114999

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.08.2025 18:39:59   pealkiri: Mikrotiki arutelu
Kellegi .rsc ei aita kui midagi on corrupted config või firmware...

https://help.mikrotik.com/docs/spaces/ROS/pages/24805390/Netinstall
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 12.07.2025 20:48:18   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
TrueNASil saad Tailscale kasutada ja ei pea porte internetile avama: https://tailscale.com/kb/1483/truenas#requirements
  teema: Isikutuvastamisel vaid kasutajatunnuse ja salasõna kasutamine on liiga ohtlik
skyTronic

vastuseid: 5
vaadatud: 1919

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 17.06.2025 03:01:11   pealkiri: Isikutuvastamisel vaid kasutajatunnuse ja salasõna kasutamine on liiga ohtlik
Vaatan, et hinnavaatlus.ee on passkey lisamise implementeerinud, aga lisades on valikus ainult Windows Hello ja Yubikeyd lisada ei saa.
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
skyTronic

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137607

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 30.05.2025 18:58:23   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.

* Hiljutiste muudatuste tõttu Chrome'i kasutajaandmete krüpteerimises Windowsis ei saa Firefoxi migreerimisviisard enam otse Chrome'ist makseviise ega paroole importida. Kasutajad saavad aga endis ...
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 23.05.2025 15:06:39   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
Äppide puhul viimase versiooniga mindi Dockerile üle ja võib olla tõrkeid äppide migratsiooniga Truenasi uuendamisel, aga edaspidi peaks see pool paigas olema nüüd ja selliseid migratsioone vaj ...
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
skyTronic

vastuseid: 1114
vaadatud: 314631

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 23.05.2025 14:31:20   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
TrueNAS sobib basic asjadeks väga hästi, smb share ja mingi nextcloudi saab ka sinna peale jooksma, ning plexi, aga selline mugavus nagu Syno puhul unusta ära. Bugine on ka sunnik ikka.
Andmete sa ...
  teema: Korpuste teema
skyTronic

vastuseid: 5093
vaadatud: 1052942

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.05.2025 00:21:46   pealkiri: Korpuste teema
Tõmbamine takistusest (tolmufiltrist) ongi ventilaatoritel tüüpiliselt mürarikkam kui lükkamine vastu takistust (vastu radikat, või ventikas on tolmufiltri ees).

Mul on NH-U12 undervolditud 9 ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
skyTronic

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137607

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.04.2025 23:42:16   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Igaljuhul, sellise uudise valguses kolin Brave või Opera peale üle.
Ei pääse nii lihstalt - Brave on cryptominer ja Opera on Hiina nuhkvara.
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
skyTronic

vastuseid: 1707
vaadatud: 305142

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.04.2025 09:35:42   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
seda peab siis ühtemoodi tegema
telo hoidma samal kaugusel, sama nurga all ja vbla iga teloi ka veel erinev,,,,
Ühesõnaga see ei näita midagi
Jah, kust võtab telefoni app mikrofoni konkreetse ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
skyTronic

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.04.2025 02:35:16   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
CRS305-ga saab valida S+RJ10 (10GBASE-T) kiirust
https://mikrotik.com/product/s_rj10
  teema: Arvutitark
skyTronic

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435574

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.03.2025 16:49:49   pealkiri: Arvutitark
Omast kogemusest 700€ monitor võeti tagasi, kuigi oli näha, et too oli juba avatud varemgi
  teema: 10 Gigabit kodus?
skyTronic

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.02.2025 15:01:03   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Pigem see: https://eu.store.ui.com/eu/en/category/all-switching/products/usw-flex-xg
https://www.hinnavaatlus.ee/2194709/ubiquiti-switch-unifi-flex-xg-usw-flex-xg/
RouterOS analoog https://www.hinna ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
skyTronic

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.02.2025 14:13:12   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Ruuteri ja switchi interface status rate näitab 10G?
  teema: 10 Gigabit kodus?
skyTronic

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.01.2025 23:11:56   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
fio utlityt pole Synol? kasutage bs N * 4k, soovitavalt failisüsteemi block või md raid chunk N kordset suurust

-c, --chunk=
Specify chunk size of kibibytes. The default when creating an arr ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
skyTronic

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.01.2025 17:34:15   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Sa nagu põhimõtteliselt ignoreerid kõike, mida ma siin räägin ?
Su jutt on osalt õige, aga peksad ülbelt segast ka või arusaamatult seostatud juttu, näiteks
Tahad tegelikku tulemust, harras ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
skyTronic

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.01.2025 16:29:10   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Testige võrku ikka võrgu testimise tööriistadega.

Pane Synol iperf3 server püsti dockeriga https://hub.docker.com/r/networkstatic/iperf3/
Ja ühenda sinna oma masinast iperf3 clientiga https: ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
skyTronic

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.01.2025 14:32:42   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
OK, eksperdid. Kas minu server
7x16TB Toshiba Enterprise @raidZ2 (3x 2TB Fikwot FN960 @mirror, metadata) on piiratud 10gb võrkari või ikkagi raid kiiruse poolt? Hetkel on reaalsed kiirused just sel ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
skyTronic

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137607

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 22.12.2024 17:25:46   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
about:processes lehele saab ka kolm triipu -> More Tools -> Task Manager (Shift + Esc shortcut)
  teema: Mikrotiki arutelu
skyTronic

vastuseid: 511
vaadatud: 114999

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.12.2024 19:52:29   pealkiri: Mikrotiki arutelu
Siis on ju võimalus RouterOS 7 oma kõikide parandustega proovida. Vanemaid versioone uuendades on 7.12 vist max ja sealt edasi saab kõige uuema peale panna. 7.12 -> 7.13 toimus WIFI süsteemi ov ...
  teema: Mikrotiki arutelu
skyTronic

vastuseid: 511
vaadatud: 114999

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.12.2024 19:32:59   pealkiri: Mikrotiki arutelu
, mis RouterOS versioon on?
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
skyTronic

vastuseid: 15980
vaadatud: 3376806

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.12.2024 19:21:15   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
7E51v1A1A (tol hetkel latest) ja 7E51v1A16 sai proovitud, memory reseat, CPU reseat jms sai ka proovitud.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
skyTronic

vastuseid: 15980
vaadatud: 3376806

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.12.2024 17:49:04   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mis mälud ei töötanud?
CMK64GX5M2B6000Z30 (polnud QVL listis) - bootis JEDEC kiirustega, aga EXPO mitte
6000J3040G32GX2-TZ5NR (oli QVL listis) - ei bootinud üldse

9800X3D prosega
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.