|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: meim |
siniger
vastuseid: 237
vaadatud: 42606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2024 20:32:59 pealkiri: Xeon |
| kõik oli nii nagu peab, boonusena kasulikku infot ja toitejuhe. |
teema: Kommenteerimine: Glownut |
siniger
vastuseid: 19
vaadatud: 4577
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2022 20:58:36 pealkiri: Logitech G 935 |
Ostsin klapid, kõik ok.
Tehing toimus nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: GGertK |
siniger
vastuseid: 217
vaadatud: 36309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2020 15:32:16 pealkiri: G 933 |
Head klapid
Diil kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
siniger
vastuseid: 803
vaadatud: 126901
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2019 21:13:03 pealkiri: cat s60 |
| ostsin telefoni, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: and12345 |
siniger
vastuseid: 276
vaadatud: 47077
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2019 22:34:30 pealkiri: Logitech |
ostsin korraliku hiire, teeb ja toimetab  |
teema: Kommenteerimine: p1me |
siniger
vastuseid: 46
vaadatud: 14005
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2018 20:41:44 pealkiri: hp Z400 |
kõik ok, nagu lubatud  |
teema: Riik soovitab koodikaartidest loobuda (lisatud küsitlus) |
siniger
vastuseid: 31
vaadatud: 15673
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 28.01.2017 17:58:38 pealkiri: Riik soovitab koodikaartidest loobuda (lisatud küsitlus) |
kasutan ühekordseid koodikaarte kus on 120 unikaalset 4kohalist arvu.
kui olen ära kasutanud 90 nendest, saadab pank mulle uue koodikardi kus on jällegi 120 4kohalist unikaalset numbrit, kust ots ... |
teema: Kommenteerimine: Store |
siniger
vastuseid: 308
vaadatud: 46953
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2016 21:27:11 pealkiri: Lenovo |
kiire ja korralik diil.
läpakas ka täitsa hea ja hästi hoitud  |
teema: Kommenteerimine: k0huk3 |
siniger
vastuseid: 208
vaadatud: 107209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2016 13:25:22 pealkiri: Pardakaamera-tahavaatepeegel |
Kiire ja korralik diil.
Kaamera on ka korralik |
teema: Kommenteerimine: crashsmash |
siniger
vastuseid: 273
vaadatud: 104789
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.06.2016 18:34:11 pealkiri: Mesi |
Taas kiire ja korralik diil
p.s mustast plastist transpordikasti saad järgmise korraga tagsi  |
teema: Kommenteerimine: Timberg |
siniger
vastuseid: 340
vaadatud: 114453
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2016 22:54:42 pealkiri: kõlarielemendid |
tehing oli sujuv ja organiseeritud  |
teema: Ülevaade: ASRock X99M Extreme4 :: Emaplaadid |
siniger
vastuseid: 15
vaadatud: 7109
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.03.2016 23:36:41 pealkiri: Ülevaade: ASRock X99M Extreme4 |
** 1 PS/2 hiire/klaviatuuri pesa (keegi kasutab ikka veel sellise otsaga hiirt/klaviatuuri ?)
no näiteks on dual boot masina jaoks vajalik.
elab mul selline kastis, algul oli harjumatult väi ... |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
siniger
vastuseid: 806
vaadatud: 158966
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2015 20:59:40 pealkiri: Lorus |
Ostsin hea kerge kella, tehing kiire ja meeldiv  |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
siniger
vastuseid: 246
vaadatud: 81175
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2015 21:10:52 pealkiri: P8000 |
kõik toimus nagu kokkulepitud  |
teema: Kommenteerimine: DellDell |
siniger
vastuseid: 33
vaadatud: 8347
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2015 18:39:22 pealkiri: Nuga vööklambriga |
Kõik toimus nagu kokku lepitud  |
teema: Kommenteerimine: erkinem |
siniger
vastuseid: 328
vaadatud: 66898
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2015 22:06:53 pealkiri: fliis |
kiire tehing, korralik kaup  |
teema: Kommenteerimine: crashsmash |
siniger
vastuseid: 273
vaadatud: 104789
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2015 20:47:36 pealkiri: mesi |
ostsin ka mett.
esimene juhuslikult valitud purk on täitsa hea, loodetavasti ka kõik ülejäänud
tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: GTR 3.0 |
siniger
vastuseid: 51
vaadatud: 16571
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2015 19:41:10 pealkiri: Ruuter |
Ostsin ruuteri, kõik ok.  |
teema: 1a.ee OÜ |
siniger
vastuseid: 1256
vaadatud: 644991
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.06.2015 16:48:35 pealkiri: 1a.ee OÜ |
Siiani pole probleeme olnud.
Kõik mis tellitud on ilusti kohale jõudnud  |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
siniger
vastuseid: 553
vaadatud: 81701
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2015 14:32:59 pealkiri: gtx570 |
kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: jannpann |
siniger
vastuseid: 19
vaadatud: 4851
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2015 23:10:08 pealkiri: GTX 780 |
ostsin videokaardi, tehing kiire ja kaart korralik  |
teema: Kommenteerimine: lexup |
siniger
vastuseid: 359
vaadatud: 53868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2014 20:16:33 pealkiri: i7 950 |
sai väike diil tehtud  |
teema: 1a.ee OÜ |
siniger
vastuseid: 1256
vaadatud: 644991
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.09.2014 20:18:18 pealkiri: 1a.ee OÜ |
Ostsin mälud, sain kätte nagu oli lubatud. Meili peale teavitus neil igatahes tööta(b)s.
Üks hea asi on mu arust veel, kauba eest võib tasuda kättesaamisel, ei pea 100% ettemaksu tegema. seeg ... |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
siniger
vastuseid: 1903
vaadatud: 322900
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2014 19:52:05 pealkiri: mälud |
müüsin mälud, tehing igati korrektne  |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
siniger
vastuseid: 900
vaadatud: 196621
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.07.2014 21:16:54 pealkiri: C902 |
müüsin vanemat sorti telefoni.
sai kauba kätte, kandis raha üle, igati korrektne.
p.s. loodetavasti läks telefon asja ette  |
teema: Kommenteerimine: Kuripaha |
siniger
vastuseid: 76
vaadatud: 22061
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2014 17:51:36 pealkiri: Kingston hyperx |
Ostsin mälud, tehing igati korrektne, mälud ka  |
teema: Kommenteerimine: rainerz |
siniger
vastuseid: 60
vaadatud: 17454
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2014 20:30:06 pealkiri: Sony ericsson |
Müüsin telefoni, kõik sujus nagu õlitatult  |
teema: Kommenteerimine: kast |
siniger
vastuseid: 0
vaadatud: 173
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2014 19:31:03 pealkiri: Kommenteerimine: kast |
Müüsin telefoni, kõik toimus nagu kokku lepitud  |
teema: DIGIZONE |
siniger
vastuseid: 147
vaadatud: 125577
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.03.2014 12:34:10 pealkiri: DIGIZONE |
| Lühidalt: leidsin netist telefoni mida eestis ei müüdud, kopeerisin lingi ja saatsin erinevatele kohalikele e poodidele, küsimusega ostu võimalikkusest. Ainukesena reageeris positiivselt Digizone ... |
teema: Kommenteerimine: tigane |
siniger
vastuseid: 11
vaadatud: 4311
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2014 23:18:04 pealkiri: hõbekett |
ostsin hõbedast kaelaketi, tehing kiire ja kaup korralik  |
teema: Kommenteerimine: ziqa |
siniger
vastuseid: 13
vaadatud: 5440
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2014 20:44:10 pealkiri: cd/mp3 autosse |
ostsin mängija, kaup ilusti pakitud ja kenasti kohal  |
teema: Kommenteerimine: -Liitlane- |
siniger
vastuseid: 230
vaadatud: 60507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2014 19:23:57 pealkiri: Daihatsu |
Ostsin auto. Igati korrektne tehing.  |
teema: Kommenteerimine: MatuO |
siniger
vastuseid: 3
vaadatud: 1384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2014 14:36:07 pealkiri: Kommenteerimine: MatuO |
Müüsin monitori. Kõik toimis nagu kokku lepitud.  |
teema: Kommenteerimine: oggy |
siniger
vastuseid: 81
vaadatud: 20939
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2013 19:30:15 pealkiri: Creative PRO USB |
Müüsin helikaardi, kõik toimis nagu õlitatult.  |
teema: Kommenteerimine: tomb |
siniger
vastuseid: 31
vaadatud: 11994
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2013 21:55:45 pealkiri: Samsung tabi case cover |
Kõik toimis nagu peab.
Cover on ka korralik  |
teema: Kommenteerimine: tony90 |
siniger
vastuseid: 15
vaadatud: 5198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2013 11:24:09 pealkiri: asus tablet |
korralik tabi sa ostetud. kõik toimib.  |
teema: Kommenteerimine: tarmo53 |
siniger
vastuseid: 133
vaadatud: 26130
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2012 21:42:58 pealkiri: WD Scorpio Black |
ostis hdd.
kiire ja asjalik tehing. |
teema: Nordea kliendid ei saa e-rahvaloendusele panga kaudu siseneda |
siniger
vastuseid: 50
vaadatud: 9869
|
foorum: Varia postitatud: 02.01.2012 19:06:51 pealkiri: Nordea kliendid ei saa e-rahvaloendusele panga kaudu siseneda |
teeb ikka tuska küll ja ma usun et ka rahvaloendajale teeb tuska, kui ta mind mööda maailma taga peaks otsima )
.
.........Andrus Luht, kahjuks mõned ei oska või ei taha kasutada ID-kaarti si ... |
teema: Kommenteerimine: appler |
siniger
vastuseid: 62
vaadatud: 17653
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2011 19:37:59 pealkiri: G 35 Logitech |
Äri toimis sujuvalt.
Kõik OK.  |
teema: Pleksiklaasist kõvaketaste box |
siniger
vastuseid: 18
vaadatud: 11072
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 23.04.2011 22:38:56 pealkiri: Pleksiklaasist kõvaketaste box |
|
teema: Kommenteerimine: Martin_S |
siniger
vastuseid: 94
vaadatud: 27340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2011 20:20:57 pealkiri: video |
sai siis kaart soetatud. toimib nagu vana mees, see kaart nimelt.
diil kiire ja korralik.  |
teema: Kui kõvasti karjub/nurrub sinu arvuti! |
siniger
vastuseid: 73
vaadatud: 24307
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.03.2011 19:45:33 pealkiri: Kui kõvasti karjub/nurrub sinu arvuti! |
suvel palavaga sai propellereid juurde pandud, (full tower, ruumi palju) (3 HDD-dele ja 4 kasti üldvent) kokku 7 tükki + prose ja video jahutus. eesmärgiks oli tekitada kasti ülerõhk
koh ... |
teema: Millist resolutsiooni kasutad? |
siniger
vastuseid: 124
vaadatud: 21137
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.03.2011 19:31:12 pealkiri: Millist resolutsiooni kasutad? |
lauaka monitor 26" ja 1920X1200, läpakal 17" ja kah 1920X1200, veebilehtede fondid suurendatud, muidu liiga kribu  |
teema: Linux ja windows koos |
siniger
vastuseid: 13
vaadatud: 4851
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 10.03.2011 17:20:08 pealkiri: Linux ja windows koos |
seda et uus ubuntu, noh näiteks 10.10 meerkat on ext4 failsystemis. võimalik et ei installeerunudki korralikult.
ja partitsioneerimise teeb buntu iseseisvalt ära, selleks pole vaja eraldi parte teha. l ... |
teema: Kommenteerimine: matis |
siniger
vastuseid: 64
vaadatud: 26833
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2011 22:39:30 pealkiri: SE 300wi |
Tehing kiire ja korralik
OT: unustasin öelda, et mälukaart on telefoni tagumise kaane all, külje peal  |
teema: Kommenteerimine: biomehanik |
siniger
vastuseid: 259
vaadatud: 62230
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2010 15:31:31 pealkiri: Ratta(LED)lamp |
korralik asi. täitsa rahul.  |
teema: Kommenteerimine: HannesR |
siniger
vastuseid: 9
vaadatud: 3567
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2010 16:37:25 pealkiri: Razer Barracuda HP-1 |
ostsin siis pealkirjas olevad kõrvaklapid. täitsa rahul, väga viis diil
kõik sujus nagu peab. |
teema: Kommenteerimine: One_Of_Us |
siniger
vastuseid: 86
vaadatud: 26791
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2010 22:45:41 pealkiri: PSU |
äri sujus nagu peab.
kiiret polnud, asja sai. |
teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
siniger
vastuseid: 340
vaadatud: 61259
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.10.2010 15:10:02 pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
Mul on lauakas dual boot masin win7-unixiline ja läpparis vahest ka kolm op syssi jooksmas, seega on võimalus võrrelda.
Need distrod mida olen kasutanud (Ubuntu, Fedora, Suse) on vahest liigagi k ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
siniger
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158512
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.10.2010 00:29:07 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
minu tagasihoidlik töölaud
http://img2.imageshack.us/i/screenshotplb.png/ |
| |