Avaleht
otsing leidis 66 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: meim
siniger

vastuseid: 237
vaadatud: 42606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2024 20:32:59   pealkiri: Xeon
kõik oli nii nagu peab, boonusena kasulikku infot ja toitejuhe.
  teema: Kommenteerimine: Glownut
siniger

vastuseid: 19
vaadatud: 4577

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2022 20:58:36   pealkiri: Logitech G 935
Ostsin klapid, kõik ok.
Tehing toimus nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GGertK
siniger

vastuseid: 217
vaadatud: 36309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2020 15:32:16   pealkiri: G 933
Head klapid thumbs_up.gif
Diil kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
siniger

vastuseid: 803
vaadatud: 126901

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2019 21:13:03   pealkiri: cat s60
ostsin telefoni, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: and12345
siniger

vastuseid: 276
vaadatud: 47077

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2019 22:34:30   pealkiri: Logitech
ostsin korraliku hiire, teeb ja toimetab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: p1me
siniger

vastuseid: 46
vaadatud: 14005

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2018 20:41:44   pealkiri: hp Z400
kõik ok, nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Riik soovitab koodikaartidest loobuda (lisatud küsitlus)
siniger

vastuseid: 31
vaadatud: 15673

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 28.01.2017 17:58:38   pealkiri: Riik soovitab koodikaartidest loobuda (lisatud küsitlus)
kasutan ühekordseid koodikaarte kus on 120 unikaalset 4kohalist arvu.
kui olen ära kasutanud 90 nendest, saadab pank mulle uue koodikardi kus on jällegi 120 4kohalist unikaalset numbrit, kust ots ...
  teema: Kommenteerimine: Store
siniger

vastuseid: 308
vaadatud: 46953

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2016 21:27:11   pealkiri: Lenovo
kiire ja korralik diil.
läpakas ka täitsa hea ja hästi hoitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: k0huk3
siniger

vastuseid: 208
vaadatud: 107209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.11.2016 13:25:22   pealkiri: Pardakaamera-tahavaatepeegel
Kiire ja korralik diil.
Kaamera on ka korralik
  teema: Kommenteerimine: crashsmash
siniger

vastuseid: 273
vaadatud: 104789

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.06.2016 18:34:11   pealkiri: Mesi
Taas kiire ja korralik diil thumbs_up.gif
p.s mustast plastist transpordikasti saad järgmise korraga tagsi icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: Timberg
siniger

vastuseid: 340
vaadatud: 114453

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2016 22:54:42   pealkiri: kõlarielemendid
tehing oli sujuv ja organiseeritud thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: ASRock X99M Extreme4 :: Emaplaadid
siniger

vastuseid: 15
vaadatud: 7109

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 21.03.2016 23:36:41   pealkiri: Ülevaade: ASRock X99M Extreme4

** 1 PS/2 hiire/klaviatuuri pesa (keegi kasutab ikka veel sellise otsaga hiirt/klaviatuuri ?)

no näiteks on dual boot masina jaoks vajalik.
elab mul selline kastis, algul oli harjumatult väi ...
  teema: Kommenteerimine: T2nel
siniger

vastuseid: 806
vaadatud: 158966

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2015 20:59:40   pealkiri: Lorus
Ostsin hea kerge kella, tehing kiire ja meeldiv thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
siniger

vastuseid: 246
vaadatud: 81175

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2015 21:10:52   pealkiri: P8000
kõik toimus nagu kokkulepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: DellDell
siniger

vastuseid: 33
vaadatud: 8347

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2015 18:39:22   pealkiri: Nuga vööklambriga
Kõik toimus nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: erkinem
siniger

vastuseid: 328
vaadatud: 66898

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2015 22:06:53   pealkiri: fliis
kiire tehing, korralik kaup thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: crashsmash
siniger

vastuseid: 273
vaadatud: 104789

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2015 20:47:36   pealkiri: mesi
ostsin ka mett.
esimene juhuslikult valitud purk on täitsa hea, loodetavasti ka kõik ülejäänud icon_wink.gif
tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GTR 3.0
siniger

vastuseid: 51
vaadatud: 16571

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2015 19:41:10   pealkiri: Ruuter
Ostsin ruuteri, kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: 1a.ee OÜ
siniger

vastuseid: 1256
vaadatud: 644991

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.06.2015 16:48:35   pealkiri: 1a.ee OÜ
Siiani pole probleeme olnud.
Kõik mis tellitud on ilusti kohale jõudnud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
siniger

vastuseid: 553
vaadatud: 81701

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2015 14:32:59   pealkiri: gtx570
kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jannpann
siniger

vastuseid: 19
vaadatud: 4851

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2015 23:10:08   pealkiri: GTX 780
ostsin videokaardi, tehing kiire ja kaart korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lexup
siniger

vastuseid: 359
vaadatud: 53868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2014 20:16:33   pealkiri: i7 950
sai väike diil tehtud thumbs_up.gif
  teema: 1a.ee OÜ
siniger

vastuseid: 1256
vaadatud: 644991

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.09.2014 20:18:18   pealkiri: 1a.ee OÜ
Ostsin mälud, sain kätte nagu oli lubatud. Meili peale teavitus neil igatahes tööta(b)s.
Üks hea asi on mu arust veel, kauba eest võib tasuda kättesaamisel, ei pea 100% ettemaksu tegema. seeg ...
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
siniger

vastuseid: 1903
vaadatud: 322900

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2014 19:52:05   pealkiri: mälud
müüsin mälud, tehing igati korrektne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: von Wu
siniger

vastuseid: 900
vaadatud: 196621

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2014 21:16:54   pealkiri: C902
müüsin vanemat sorti telefoni.
sai kauba kätte, kandis raha üle, igati korrektne.
p.s. loodetavasti läks telefon asja ette thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kuripaha
siniger

vastuseid: 76
vaadatud: 22061

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2014 17:51:36   pealkiri: Kingston hyperx
Ostsin mälud, tehing igati korrektne, mälud ka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rainerz
siniger

vastuseid: 60
vaadatud: 17454

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2014 20:30:06   pealkiri: Sony ericsson
Müüsin telefoni, kõik sujus nagu õlitatult thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kast
siniger

vastuseid: 0
vaadatud: 173

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2014 19:31:03   pealkiri: Kommenteerimine: kast
Müüsin telefoni, kõik toimus nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: DIGIZONE
siniger

vastuseid: 147
vaadatud: 125577

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.03.2014 12:34:10   pealkiri: DIGIZONE
Lühidalt: leidsin netist telefoni mida eestis ei müüdud, kopeerisin lingi ja saatsin erinevatele kohalikele e poodidele, küsimusega ostu võimalikkusest. Ainukesena reageeris positiivselt Digizone ...
  teema: Kommenteerimine: tigane
siniger

vastuseid: 11
vaadatud: 4311

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2014 23:18:04   pealkiri: hõbekett
ostsin hõbedast kaelaketi, tehing kiire ja kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ziqa
siniger

vastuseid: 13
vaadatud: 5440

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2014 20:44:10   pealkiri: cd/mp3 autosse
ostsin mängija, kaup ilusti pakitud ja kenasti kohal thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -Liitlane-
siniger

vastuseid: 230
vaadatud: 60507

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2014 19:23:57   pealkiri: Daihatsu
Ostsin auto. Igati korrektne tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MatuO
siniger

vastuseid: 3
vaadatud: 1384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2014 14:36:07   pealkiri: Kommenteerimine: MatuO
Müüsin monitori. Kõik toimis nagu kokku lepitud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: oggy
siniger

vastuseid: 81
vaadatud: 20939

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2013 19:30:15   pealkiri: Creative PRO USB
Müüsin helikaardi, kõik toimis nagu õlitatult. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tomb
siniger

vastuseid: 31
vaadatud: 11994

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2013 21:55:45   pealkiri: Samsung tabi case cover
Kõik toimis nagu peab.
Cover on ka korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tony90
siniger

vastuseid: 15
vaadatud: 5198

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2013 11:24:09   pealkiri: asus tablet
korralik tabi sa ostetud. kõik toimib. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmo53
siniger

vastuseid: 133
vaadatud: 26130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2012 21:42:58   pealkiri: WD Scorpio Black
ostis hdd.
kiire ja asjalik tehing.
  teema: Nordea kliendid ei saa e-rahvaloendusele panga kaudu siseneda
siniger

vastuseid: 50
vaadatud: 9869

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 02.01.2012 19:06:51   pealkiri: Nordea kliendid ei saa e-rahvaloendusele panga kaudu siseneda
teeb ikka tuska küll ja ma usun et ka rahvaloendajale teeb tuska, kui ta mind mööda maailma taga peaks otsima icon_smile.gif)
.
.........Andrus Luht, kahjuks mõned ei oska või ei taha kasutada ID-kaarti si ...
  teema: Kommenteerimine: appler
siniger

vastuseid: 62
vaadatud: 17653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2011 19:37:59   pealkiri: G 35 Logitech
Äri toimis sujuvalt.
Kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Pleksiklaasist kõvaketaste box
siniger

vastuseid: 18
vaadatud: 11072

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 23.04.2011 22:38:56   pealkiri: Pleksiklaasist kõvaketaste box
  teema: Kommenteerimine: Martin_S
siniger

vastuseid: 94
vaadatud: 27340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2011 20:20:57   pealkiri: video
sai siis kaart soetatud. toimib nagu vana mees, see kaart nimelt.
diil kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kui kõvasti karjub/nurrub sinu arvuti!
siniger

vastuseid: 73
vaadatud: 24307

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.03.2011 19:45:33   pealkiri: Kui kõvasti karjub/nurrub sinu arvuti!
suvel palavaga sai propellereid juurde pandud, (full tower, ruumi palju) (3 HDD-dele ja 4 kasti üldvent) kokku 7 tükki + prose ja video jahutus. eesmärgiks oli tekitada kasti ülerõhk icon_razz.gif
koh ...
  teema: Millist resolutsiooni kasutad?
siniger

vastuseid: 124
vaadatud: 21137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.03.2011 19:31:12   pealkiri: Millist resolutsiooni kasutad?
lauaka monitor 26" ja 1920X1200, läpakal 17" ja kah 1920X1200, veebilehtede fondid suurendatud, muidu liiga kribu icon_cool.gif
  teema: Linux ja windows koos
siniger

vastuseid: 13
vaadatud: 4851

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 10.03.2011 17:20:08   pealkiri: Linux ja windows koos
seda et uus ubuntu, noh näiteks 10.10 meerkat on ext4 failsystemis. võimalik et ei installeerunudki korralikult.
ja partitsioneerimise teeb buntu iseseisvalt ära, selleks pole vaja eraldi parte teha. l ...
  teema: Kommenteerimine: matis
siniger

vastuseid: 64
vaadatud: 26833

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2011 22:39:30   pealkiri: SE 300wi
Tehing kiire ja korralik icon_smile.gif
OT: unustasin öelda, et mälukaart on telefoni tagumise kaane all, külje peal icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: biomehanik
siniger

vastuseid: 259
vaadatud: 62230

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2010 15:31:31   pealkiri: Ratta(LED)lamp
korralik asi. täitsa rahul. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HannesR
siniger

vastuseid: 9
vaadatud: 3567

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2010 16:37:25   pealkiri: Razer Barracuda HP-1
ostsin siis pealkirjas olevad kõrvaklapid. täitsa rahul, väga viis diil icon_razz1.gif
kõik sujus nagu peab.
  teema: Kommenteerimine: One_Of_Us
siniger

vastuseid: 86
vaadatud: 26791

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2010 22:45:41   pealkiri: PSU
äri sujus nagu peab.
kiiret polnud, asja sai.
  teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi
siniger

vastuseid: 340
vaadatud: 61259

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 20.10.2010 15:10:02   pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi
Mul on lauakas dual boot masin win7-unixiline ja läpparis vahest ka kolm op syssi jooksmas, seega on võimalus võrrelda.
Need distrod mida olen kasutanud (Ubuntu, Fedora, Suse) on vahest liigagi k ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
siniger

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158512

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.10.2010 00:29:07   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
minu tagasihoidlik töölaud
http://img2.imageshack.us/i/screenshotplb.png/
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.