|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Grand Theft Auto 6 |
simo5555
vastuseid: 311
vaadatud: 99552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.06.2026 17:18:16 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
Tundub, et plaanitakse korraliku lüpsilehma sellest teha Maksumüüri taha peidetud poed, juuksurisalongid jms. Reklaamitakse ka kui single player mängu - suht kindel, et online'i tuleb eraldi ve ... |
teema: Kommenteerimine: grove |
simo5555
vastuseid: 1
vaadatud: 433
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2026 18:45:31 pealkiri: Kommenteerimine: grove |
Ostsis kõvaketta tehing kiire ja korralik. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: MarkN |
simo5555
vastuseid: 31
vaadatud: 4914
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2025 23:24:20 pealkiri: Kommenteerimine: MarkN |
Ostsin videokaardi Sain postist veits kaheldavas pakendis kätte, aga kõik toimib. Niiet minupoolt positiivne |
teema: Grand Theft Auto 6 |
simo5555
vastuseid: 311
vaadatud: 99552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.11.2025 11:24:26 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
Hi everyone,
Grand Theft Auto VI will now release on Thursday, November 19, 2026.
We are sorry for adding additional time to what we realize has been a long wait, but these extra months will allow u ... |
teema: Battlefield 6 |
simo5555
vastuseid: 235
vaadatud: 34208
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2025 15:25:08 pealkiri: Battlefield 6 |
Tankidrill, on sama hea nagu vanasti ja kui oskad siis on kohe sõbrad parandamas.
Hästi ei teata veel tehnikale pomme panna. Suht muretu ja rahulik on, kõik ümber paanikas. Ühe korra sattusin mi ... |
teema: Battlefield 6 |
simo5555
vastuseid: 235
vaadatud: 34208
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.08.2025 21:51:55 pealkiri: Battlefield 6 |
Muidu ilus ja tore, aga kes see kurat nende statsionaarsete relvade asukoha välja mõtles?
*Antitank rakett tänavanurgal. Ees suur betoonist kuubik millest üle ei näe, selle kõ ... |
teema: Kommenteerimine: konimatsu |
simo5555
vastuseid: 233
vaadatud: 63422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2025 11:56:27 pealkiri: Kommenteerimine: konimatsu |
Ostis kõlarid kõik 5+ |
teema: Helldivers2 |
simo5555
vastuseid: 62
vaadatud: 12919
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.06.2025 08:31:23 pealkiri: Helldivers2 |
Hea uudis.
Ma muidugi seda teemat enam ei jaga.
Mis siis saab kui peaks uuesti lukku minema?
Eemaldavad mängu Steami kontolt?
Samas miks nad peaksid.
Ei eemalda. Mul oli mäng juba enne b ... |
teema: Battlefield 6 |
simo5555
vastuseid: 235
vaadatud: 34208
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.05.2025 09:59:07 pealkiri: Battlefield 6 |
Olen nüüd vähe pikemalt ka Labsis osaline olnud Kokkuvõttes olen ettevaatlikult positiivne uue battlefield-i osas. |
teema: Mafia: The Old Country |
simo5555
vastuseid: 61
vaadatud: 12812
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.05.2025 16:09:56 pealkiri: Mafia: The Old Country |
https://www.youtube.com/watch?v=tHVK_HgutK0
4h pärast siis gameplay info  |
teema: Kommenteerimine: thanq |
simo5555
vastuseid: 8
vaadatud: 2866
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2025 17:53:40 pealkiri: FE Buds |
Ostsin klapid Kõik ok. Sain ilusti pakiautomaadist kätte. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: Jan-- |
simo5555
vastuseid: 5
vaadatud: 1873
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2024 15:33:33 pealkiri: Kommenteerimine: Jan-- |
Ostis subwoofri Kõik 5+ |
teema: Farming Simulator 22 |
simo5555
vastuseid: 20
vaadatud: 7929
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.07.2024 12:04:32 pealkiri: Farming Simulator 22 |
| Pole päris pikka aega mänginud - viimati äkki oligi FS17. Häiris kõige rohkem see, et mäng on liiga lihtne - ükskõik mida tegid siis raha teenisid liiga lihtsalt, traktoreid sai väga kergelt ... |
teema: Assassin's Creed Shadows |
simo5555
vastuseid: 121
vaadatud: 33719
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2024 15:21:25 pealkiri: Assassin's Creed Shadows |
Tuleb ehk ubisoft+ ka. Hiina kultuur väga hingelähedane ei ole, aga tõenäoliselt mängin läbi ikka  |
teema: Helldivers2 |
simo5555
vastuseid: 62
vaadatud: 12919
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.05.2024 19:40:42 pealkiri: Helldivers2 |
| Kõik mängud mis kasutavad PS5 accounti on kõik bännitud good luck bro. Nii konsool eestis surigi. Kuidas see sai euroopa liidus juhtuda üldse?. Eestist ei saa enam teha uusi PS5 accounte ka sest ... |
teema: Helldivers2 |
simo5555
vastuseid: 62
vaadatud: 12919
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2024 13:50:47 pealkiri: Helldivers2 |
Paar õhtut nüüd mänginud KUI serverisse sisse saada (ja see on suur KUI) siis on täiesti lahe mänguke. Sügavat story-t ja sügavaid RPG elemente ei ole mõtet otsima minna - lihtsalt omamood ... |
teema: Grand Theft Auto 6 |
simo5555
vastuseid: 311
vaadatud: 99552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2023 12:36:07 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
PS5 ja Xbox Series X-ile siis esialgu Saab jälle 2 korda seda osta |
teema: Grand Theft Auto 6 |
simo5555
vastuseid: 311
vaadatud: 99552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2023 11:14:26 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
Ei hakka otse linkima, aga eile lekkis lühike kaader linnast. Kui see tõeks osutub siis graafikaliselt tõotab väga ilus tulema  |
teema: Grand Theft Auto 6 |
simo5555
vastuseid: 311
vaadatud: 99552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.12.2023 21:29:53 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
https://www.rockstargames.com/
5. detsember kell 16 siis  |
teema: Call of Duty : Modern Warfare III |
simo5555
vastuseid: 26
vaadatud: 7423
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.11.2023 09:13:59 pealkiri: Call of Duty : Modern Warfare III |
Sain jagu Asi oli ikka minu wifi ruuteris. Tegin arvutile eraldi ühenduse ning probleem kadus |
teema: Call of Duty : Modern Warfare III |
simo5555
vastuseid: 26
vaadatud: 7423
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2023 20:12:59 pealkiri: Call of Duty : Modern Warfare III |
Ostsin siis steam-i seekord Ei teagi kas oli viga või milles asi - kõik mängud hakkavad normaalselt, aga esimese 3 minutiga hakkab järjest rohkem tulema packet burst ja high latency veateateid ... |
teema: EA Sports WRC |
simo5555
vastuseid: 174
vaadatud: 43872
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2023 22:57:12 pealkiri: EA Sports WRC |
Paar tunnikes nüüd mänginud ning üldmulje on suht positiivne Career-ist küll väga midagi aru ei saa. Hunnikus eventid ja mingid upgrade'id millest pooled on lukus. Igal week-il saab ainult ü ... |
teema: EA Sports WRC |
simo5555
vastuseid: 174
vaadatud: 43872
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2023 19:03:09 pealkiri: EA Sports WRC |
| No see graafika... Kohati on täiesti talutav, aga kohati ikka väga kole. Kohati meenutab nagu mäng oleks 15 aastat vana. Rehvijälgi väga vähe, auto järel olevad tolmu-lumepilved suht olematud. ... |
teema: EA Sports WRC |
simo5555
vastuseid: 174
vaadatud: 43872
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2023 20:24:11 pealkiri: EA Sports WRC |
Rally Estonia 2023 ka ikka sisse toodud Hetkel häirib kõige rohkem graafika - kohati on enamvähem, aga kohati on ikka väga kole |
teema: EA Sports WRC |
simo5555
vastuseid: 174
vaadatud: 43872
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.09.2023 20:14:30 pealkiri: EA Sports WRC |
Loodetavasti on Codemasters-ile ikka enamvähem vabad käed jäetud Dirt Rally seeria oli küll väga lahe - kui siit samal tasemel mäng tuleb siis on küll kindel ost |
teema: Atomic Heart |
simo5555
vastuseid: 99
vaadatud: 28290
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2023 21:28:53 pealkiri: Atomic Heart |
|
teema: Atomic Heart |
simo5555
vastuseid: 99
vaadatud: 28290
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2023 10:15:01 pealkiri: Atomic Heart |
| Kurb. Mäng tundub äge ja omanäoline, kuid ei suuda kuidagi poliitikast kõrvale vaadata - loodan tõsiselt, et arendajad kõrbevad ja teist osa sellele ei järgne. Isiklikult proovin tõenäoliselt ... |
teema: Kommenteerimine: Flab |
simo5555
vastuseid: 991
vaadatud: 151521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2022 18:52:22 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
Ostis graafika Kõik ok |
teema: Kommenteerimine: henri123 |
simo5555
vastuseid: 43
vaadatud: 11501
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2022 18:29:45 pealkiri: Kommenteerimine: henri123 |
Ostsin toiteka Kõik 5+ |
teema: Kommenteerimine: virx |
simo5555
vastuseid: 362
vaadatud: 113959
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2022 18:29:06 pealkiri: Kommenteerimine: virx |
Ostsin veel ühe vidina kõik ok |
teema: Kommenteerimine: Jman |
simo5555
vastuseid: 228
vaadatud: 43392
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2022 18:28:34 pealkiri: Kommenteerimine: Jman |
Ostsin gpu Kõik 5+ |
teema: Kommenteerimine: virx |
simo5555
vastuseid: 362
vaadatud: 113959
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2022 08:22:55 pealkiri: Kommenteerimine: virx |
Ostsin mälud Kõik tiptop |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
simo5555
vastuseid: 23208
vaadatud: 5775740
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.10.2022 18:11:08 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kellelgi veel telekas ei tööta? Viskab veakood P001-te. Samas äpid-saatekavad jms kõik töötavad. Elisa klienditeeninduse telefon ei vasta ning nende see vestlusrobot on suht loll  |
teema: Grand Theft Auto 6 |
simo5555
vastuseid: 311
vaadatud: 99552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2022 22:24:53 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
Rockstari vastus ka siis:
https://i.imgur.com/FdBsLCH.jpg |
teema: Grand Theft Auto 6 |
simo5555
vastuseid: 311
vaadatud: 99552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.09.2022 19:38:59 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
| Tõenäoliselt tehakse temaga mingi konfidentsiaalsuse leping kuna igasugune kohut käimine on aeganõudev ja tüütu ning rahaga pannakse poiss "lukku". Variant kaks on see, et võetakse näiteks tö ... |
teema: Grand Theft Auto 6 |
simo5555
vastuseid: 311
vaadatud: 99552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.09.2022 10:42:20 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
Tundub päris lahe Vaadates videosi siis ma olen 99% kindel, et tegu on õige lekkega. Tänapäevane Vice City. Ragdoll süsteem on rohkem RDR2-he laadne, relvasüsteem tundub ka samalaadne olevat ... |
teema: Grand Theft Auto 6 |
simo5555
vastuseid: 311
vaadatud: 99552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.09.2022 08:39:30 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
eee.... gtaforums-is on see teema hoogu kogumas: https://gtaforums.com/topic/985481-gta-6-americas-leak-90-mp4-footagevideos/#comments
Väidetavalt on keegi saanud kätte hunniku faile ja lekitab n ... |
teema: Kommenteerimine: Mazt |
simo5555
vastuseid: 24
vaadatud: 5769
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2022 12:16:22 pealkiri: Kommenteerimine: Mazt |
Sai ööpimeduses üks bassikõlar ostetud Kõik ilus ja tore  |
teema: Kuidas ühendada: 2 aktiivkõlarit + 1 aktiivwoofer? |
simo5555
vastuseid: 6
vaadatud: 4544
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.08.2022 18:07:41 pealkiri: Kuidas ühendada: 2 aktiivkõlarit + 1 aktiivwoofer? |
esiteks https://www.euronics.ee/audio/hifi-komponendid/kaablid-ja-tarvikud/00106334/juhe-3-5-mm-2x-3-5-mm-hama
Paranda mind kui eksin, aga selle juhtmega saab bassikõlar signaali ainult ühest kan ... |
teema: Kuidas ühendada: 2 aktiivkõlarit + 1 aktiivwoofer? |
simo5555
vastuseid: 6
vaadatud: 4544
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.08.2022 17:13:30 pealkiri: Kuidas ühendada: 2 aktiivkõlarit + 1 aktiivwoofer? |
Tere!
Mure järgmine: Hetkel on arvuti küljes Edifier R2800 kõlarite paar. Ühendatud on nad Asus Xonar U5 5.1 helikaardi külge stereo seades 3.5mm->RCA kaabli abil. Sooviks nüüd juurde pan ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
simo5555
vastuseid: 23208
vaadatud: 5775740
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.07.2022 18:03:19 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
On keegi muidu suutnud Samsungi one remote-i Elisa selle ümmarguse digiboksiga ühilduma panna? Või on võimatu üritus?  |
teema: BIGBOX |
simo5555
vastuseid: 118
vaadatud: 119474
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.07.2022 16:57:37 pealkiri: BIGBOX |
Ostsin ka telksi. Kõik väga hästi Isegi helistati enne ja anti teada kuna kohale jõuab |
teema: Kommenteerimine: MeaDz |
simo5555
vastuseid: 48
vaadatud: 14924
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2022 20:45:20 pealkiri: Kommenteerimine: MeaDz |
Ostsin kõlarid Kõik 5+ |
teema: Kommenteerimine: DayDream |
simo5555
vastuseid: 164
vaadatud: 87687
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2022 22:06:08 pealkiri: Kommenteerimine: DayDream |
Ostsin buds-id Kõik 5+ |
teema: Kommenteerimine: pupujuku |
simo5555
vastuseid: 37
vaadatud: 8627
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2022 19:47:40 pealkiri: Kommenteerimine: pupujuku |
Viis trenažööri minema 5+ |
teema: Forza Horizon 5 |
simo5555
vastuseid: 982
vaadatud: 186860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.11.2021 23:14:57 pealkiri: Forza Horizon 5 |
Mul on mingi veider hangumine või nagu stutteringi moodi asi, aga jõnksude asemel nagu venib rohkem Profiili kast. Kellelgi veel sama probleem? FPS-i järgi istuks nagu stabiilselt 105 ümber, ag ... |
teema: Forza Horizon 5 |
simo5555
vastuseid: 982
vaadatud: 186860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.11.2021 21:49:28 pealkiri: Forza Horizon 5 |
Mul on mingi veider hangumine või nagu stutteringi moodi asi, aga jõnksude asemel nagu venib rohkem Profiili kast. Kellelgi veel sama probleem? FPS-i järgi istuks nagu stabiilselt 105 ümber, ag ... |
teema: Age of Empires IV |
simo5555
vastuseid: 73
vaadatud: 29814
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.10.2021 22:16:07 pealkiri: Age of Empires IV |
| Kuidas AI mängul on? Varasemate versioonide puhul oli mul probleeme kus AI ehitas ainult kas heinamaid-nooletorne või siis 150+ laeva vms. Selles osas parem? |
teema: Battlefield 2042 |
simo5555
vastuseid: 673
vaadatud: 160659
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2021 17:46:46 pealkiri: Battlefield 2042 |
, mitte päris. Lihtsalt arvutimängust autoaimi oodata multiplayeri puhul - no ma ei tea.
Kui crossplay puhul kangimeestel seda lubatakse, siis jabur.
Warzone-il on ju crossplay puhul konsoolikat ... |
teema: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition |
simo5555
vastuseid: 68
vaadatud: 23447
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2021 22:50:42 pealkiri: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition |
Ei loe uudisest välja, et tegemist remake-idega. Pigem suuri ootuseid tagasi hoida. Aga raha oskab rockstar meelitada küll, müts maha.
Väidetavalt tuleb lihtsalt UE4 mootoril ja veits parandatu ... |
| |