Avaleht
otsing leidis 454 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Grand Theft Auto 6
simo5555

vastuseid: 311
vaadatud: 99552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.06.2026 17:18:16   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Tundub, et plaanitakse korraliku lüpsilehma sellest teha icon_biggrin.gif Maksumüüri taha peidetud poed, juuksurisalongid jms. Reklaamitakse ka kui single player mängu - suht kindel, et online'i tuleb eraldi ve ...
  teema: Kommenteerimine: grove
simo5555

vastuseid: 1
vaadatud: 433

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2026 18:45:31   pealkiri: Kommenteerimine: grove
Ostsis kõvaketta icon_biggrin.gif tehing kiire ja korralik. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: MarkN
simo5555

vastuseid: 31
vaadatud: 4914

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2025 23:24:20   pealkiri: Kommenteerimine: MarkN
Ostsin videokaardi icon_biggrin.gif Sain postist veits kaheldavas pakendis kätte, aga kõik toimib. Niiet minupoolt positiivne
  teema: Grand Theft Auto 6
simo5555

vastuseid: 311
vaadatud: 99552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2025 11:24:26   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Hi everyone,
Grand Theft Auto VI will now release on Thursday, November 19, 2026.
We are sorry for adding additional time to what we realize has been a long wait, but these extra months will allow u ...
  teema: Battlefield 6
simo5555

vastuseid: 235
vaadatud: 34208

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2025 15:25:08   pealkiri: Battlefield 6
Tankidrill, on sama hea nagu vanasti ja kui oskad siis on kohe sõbrad parandamas.
Hästi ei teata veel tehnikale pomme panna. Suht muretu ja rahulik on, kõik ümber paanikas. Ühe korra sattusin mi ...
  teema: Battlefield 6
simo5555

vastuseid: 235
vaadatud: 34208

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.08.2025 21:51:55   pealkiri: Battlefield 6
Muidu ilus ja tore, aga kes see kurat nende statsionaarsete relvade asukoha välja mõtles? icon_lol.gif icon_lol.gif

*Antitank rakett tänavanurgal. Ees suur betoonist kuubik millest üle ei näe, selle kõ ...
  teema: Kommenteerimine: konimatsu
simo5555

vastuseid: 233
vaadatud: 63422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.07.2025 11:56:27   pealkiri: Kommenteerimine: konimatsu
Ostis kõlarid icon_biggrin.gif kõik 5+
  teema: Helldivers2
simo5555

vastuseid: 62
vaadatud: 12919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2025 08:31:23   pealkiri: Helldivers2
Hea uudis. thumbs_up.gif
Ma muidugi seda teemat enam ei jaga.
Mis siis saab kui peaks uuesti lukku minema?
Eemaldavad mängu Steami kontolt?
Samas miks nad peaksid.

Ei eemalda. Mul oli mäng juba enne b ...
  teema: Battlefield 6
simo5555

vastuseid: 235
vaadatud: 34208

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.05.2025 09:59:07   pealkiri: Battlefield 6
Olen nüüd vähe pikemalt ka Labsis osaline olnud icon_biggrin.gif Kokkuvõttes olen ettevaatlikult positiivne uue battlefield-i osas.
  teema: Mafia: The Old Country
simo5555

vastuseid: 61
vaadatud: 12812

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.05.2025 16:09:56   pealkiri: Mafia: The Old Country
https://www.youtube.com/watch?v=tHVK_HgutK0

4h pärast siis gameplay info icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: thanq
simo5555

vastuseid: 8
vaadatud: 2866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2025 17:53:40   pealkiri: FE Buds
Ostsin klapid icon_biggrin.gif Kõik ok. Sain ilusti pakiautomaadist kätte. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: Jan--
simo5555

vastuseid: 5
vaadatud: 1873

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2024 15:33:33   pealkiri: Kommenteerimine: Jan--
Ostis subwoofri icon_biggrin.gif Kõik 5+
  teema: Farming Simulator 22
simo5555

vastuseid: 20
vaadatud: 7929

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.07.2024 12:04:32   pealkiri: Farming Simulator 22
Pole päris pikka aega mänginud - viimati äkki oligi FS17. Häiris kõige rohkem see, et mäng on liiga lihtne - ükskõik mida tegid siis raha teenisid liiga lihtsalt, traktoreid sai väga kergelt ...
  teema: Assassin's Creed Shadows
simo5555

vastuseid: 121
vaadatud: 33719

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2024 15:21:25   pealkiri: Assassin's Creed Shadows
Tuleb ehk ubisoft+ ka. Hiina kultuur väga hingelähedane ei ole, aga tõenäoliselt mängin läbi ikka icon_biggrin.gif
  teema: Helldivers2
simo5555

vastuseid: 62
vaadatud: 12919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2024 19:40:42   pealkiri: Helldivers2
Kõik mängud mis kasutavad PS5 accounti on kõik bännitud good luck bro. Nii konsool eestis surigi. Kuidas see sai euroopa liidus juhtuda üldse?. Eestist ei saa enam teha uusi PS5 accounte ka sest ...
  teema: Helldivers2
simo5555

vastuseid: 62
vaadatud: 12919

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2024 13:50:47   pealkiri: Helldivers2
Paar õhtut nüüd mänginud icon_biggrin.gif KUI serverisse sisse saada (ja see on suur KUI) siis on täiesti lahe mänguke. Sügavat story-t ja sügavaid RPG elemente ei ole mõtet otsima minna - lihtsalt omamood ...
  teema: Grand Theft Auto 6
simo5555

vastuseid: 311
vaadatud: 99552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2023 12:36:07   pealkiri: Grand Theft Auto 6
PS5 ja Xbox Series X-ile siis esialgu icon_biggrin.gif Saab jälle 2 korda seda osta
  teema: Grand Theft Auto 6
simo5555

vastuseid: 311
vaadatud: 99552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2023 11:14:26   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Ei hakka otse linkima, aga eile lekkis lühike kaader linnast. Kui see tõeks osutub siis graafikaliselt tõotab väga ilus tulema icon_biggrin.gif
  teema: Grand Theft Auto 6
simo5555

vastuseid: 311
vaadatud: 99552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2023 21:29:53   pealkiri: Grand Theft Auto 6
https://www.rockstargames.com/

5. detsember kell 16 siis icon_biggrin.gif
  teema: Call of Duty : Modern Warfare III
simo5555

vastuseid: 26
vaadatud: 7423

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2023 09:13:59   pealkiri: Call of Duty : Modern Warfare III
Sain jagu icon_biggrin.gif Asi oli ikka minu wifi ruuteris. Tegin arvutile eraldi ühenduse ning probleem kadus
  teema: Call of Duty : Modern Warfare III
simo5555

vastuseid: 26
vaadatud: 7423

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2023 20:12:59   pealkiri: Call of Duty : Modern Warfare III
Ostsin siis steam-i seekord icon_biggrin.gif Ei teagi kas oli viga või milles asi - kõik mängud hakkavad normaalselt, aga esimese 3 minutiga hakkab järjest rohkem tulema packet burst ja high latency veateateid ...
  teema: EA Sports WRC
simo5555

vastuseid: 174
vaadatud: 43872

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2023 22:57:12   pealkiri: EA Sports WRC
Paar tunnikes nüüd mänginud ning üldmulje on suht positiivne icon_biggrin.gif Career-ist küll väga midagi aru ei saa. Hunnikus eventid ja mingid upgrade'id millest pooled on lukus. Igal week-il saab ainult ü ...
  teema: EA Sports WRC
simo5555

vastuseid: 174
vaadatud: 43872

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.10.2023 19:03:09   pealkiri: EA Sports WRC
No see graafika... Kohati on täiesti talutav, aga kohati ikka väga kole. Kohati meenutab nagu mäng oleks 15 aastat vana. Rehvijälgi väga vähe, auto järel olevad tolmu-lumepilved suht olematud. ...
  teema: EA Sports WRC
simo5555

vastuseid: 174
vaadatud: 43872

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2023 20:24:11   pealkiri: EA Sports WRC
Rally Estonia 2023 ka ikka sisse toodud icon_biggrin.gif Hetkel häirib kõige rohkem graafika - kohati on enamvähem, aga kohati on ikka väga kole
  teema: EA Sports WRC
simo5555

vastuseid: 174
vaadatud: 43872

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.09.2023 20:14:30   pealkiri: EA Sports WRC
Loodetavasti on Codemasters-ile ikka enamvähem vabad käed jäetud icon_biggrin.gif Dirt Rally seeria oli küll väga lahe - kui siit samal tasemel mäng tuleb siis on küll kindel ost
  teema: Atomic Heart
simo5555

vastuseid: 99
vaadatud: 28290

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2023 21:28:53   pealkiri: Atomic Heart
  teema: Atomic Heart
simo5555

vastuseid: 99
vaadatud: 28290

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2023 10:15:01   pealkiri: Atomic Heart
Kurb. Mäng tundub äge ja omanäoline, kuid ei suuda kuidagi poliitikast kõrvale vaadata - loodan tõsiselt, et arendajad kõrbevad ja teist osa sellele ei järgne. Isiklikult proovin tõenäoliselt ...
  teema: Kommenteerimine: Flab
simo5555

vastuseid: 991
vaadatud: 151521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2022 18:52:22   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostis graafika icon_biggrin.gif Kõik ok
  teema: Kommenteerimine: henri123
simo5555

vastuseid: 43
vaadatud: 11501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2022 18:29:45   pealkiri: Kommenteerimine: henri123
Ostsin toiteka icon_biggrin.gif Kõik 5+
  teema: Kommenteerimine: virx
simo5555

vastuseid: 362
vaadatud: 113959

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2022 18:29:06   pealkiri: Kommenteerimine: virx
Ostsin veel ühe vidina icon_biggrin.gif kõik ok
  teema: Kommenteerimine: Jman
simo5555

vastuseid: 228
vaadatud: 43392

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2022 18:28:34   pealkiri: Kommenteerimine: Jman
Ostsin gpu icon_biggrin.gif Kõik 5+
  teema: Kommenteerimine: virx
simo5555

vastuseid: 362
vaadatud: 113959

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2022 08:22:55   pealkiri: Kommenteerimine: virx
Ostsin mälud icon_biggrin.gif Kõik tiptop
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
simo5555

vastuseid: 23208
vaadatud: 5775740

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.10.2022 18:11:08   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kellelgi veel telekas ei tööta? Viskab veakood P001-te. Samas äpid-saatekavad jms kõik töötavad. Elisa klienditeeninduse telefon ei vasta ning nende see vestlusrobot on suht loll icon_biggrin.gif
  teema: Grand Theft Auto 6
simo5555

vastuseid: 311
vaadatud: 99552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.09.2022 22:24:53   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Rockstari vastus ka siis:
https://i.imgur.com/FdBsLCH.jpg
  teema: Grand Theft Auto 6
simo5555

vastuseid: 311
vaadatud: 99552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.09.2022 19:38:59   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Tõenäoliselt tehakse temaga mingi konfidentsiaalsuse leping kuna igasugune kohut käimine on aeganõudev ja tüütu ning rahaga pannakse poiss "lukku". Variant kaks on see, et võetakse näiteks tö ...
  teema: Grand Theft Auto 6
simo5555

vastuseid: 311
vaadatud: 99552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.09.2022 10:42:20   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Tundub päris lahe icon_biggrin.gif Vaadates videosi siis ma olen 99% kindel, et tegu on õige lekkega. Tänapäevane Vice City. Ragdoll süsteem on rohkem RDR2-he laadne, relvasüsteem tundub ka samalaadne olevat ...
  teema: Grand Theft Auto 6
simo5555

vastuseid: 311
vaadatud: 99552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.09.2022 08:39:30   pealkiri: Grand Theft Auto 6
eee.... gtaforums-is on see teema hoogu kogumas: https://gtaforums.com/topic/985481-gta-6-americas-leak-90-mp4-footagevideos/#comments

Väidetavalt on keegi saanud kätte hunniku faile ja lekitab n ...
  teema: Kommenteerimine: Mazt
simo5555

vastuseid: 24
vaadatud: 5769

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.08.2022 12:16:22   pealkiri: Kommenteerimine: Mazt
Sai ööpimeduses üks bassikõlar ostetud icon_biggrin.gif Kõik ilus ja tore beer_yum.gif
  teema: Kuidas ühendada: 2 aktiivkõlarit + 1 aktiivwoofer?
simo5555

vastuseid: 6
vaadatud: 4544

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.08.2022 18:07:41   pealkiri: Kuidas ühendada: 2 aktiivkõlarit + 1 aktiivwoofer?
esiteks https://www.euronics.ee/audio/hifi-komponendid/kaablid-ja-tarvikud/00106334/juhe-3-5-mm-2x-3-5-mm-hama

Paranda mind kui eksin, aga selle juhtmega saab bassikõlar signaali ainult ühest kan ...
  teema: Kuidas ühendada: 2 aktiivkõlarit + 1 aktiivwoofer?
simo5555

vastuseid: 6
vaadatud: 4544

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.08.2022 17:13:30   pealkiri: Kuidas ühendada: 2 aktiivkõlarit + 1 aktiivwoofer?
Tere!

Mure järgmine: Hetkel on arvuti küljes Edifier R2800 kõlarite paar. Ühendatud on nad Asus Xonar U5 5.1 helikaardi külge stereo seades 3.5mm->RCA kaabli abil. Sooviks nüüd juurde pan ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
simo5555

vastuseid: 23208
vaadatud: 5775740

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.07.2022 18:03:19   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
On keegi muidu suutnud Samsungi one remote-i Elisa selle ümmarguse digiboksiga ühilduma panna? Või on võimatu üritus? icon_biggrin.gif
  teema: BIGBOX
simo5555

vastuseid: 118
vaadatud: 119474

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.07.2022 16:57:37   pealkiri: BIGBOX
Ostsin ka telksi. Kõik väga hästi icon_biggrin.gif Isegi helistati enne ja anti teada kuna kohale jõuab
  teema: Kommenteerimine: MeaDz
simo5555

vastuseid: 48
vaadatud: 14924

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2022 20:45:20   pealkiri: Kommenteerimine: MeaDz
Ostsin kõlarid icon_biggrin.gif Kõik 5+
  teema: Kommenteerimine: DayDream
simo5555

vastuseid: 164
vaadatud: 87687

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2022 22:06:08   pealkiri: Kommenteerimine: DayDream
Ostsin buds-id icon_biggrin.gif Kõik 5+
  teema: Kommenteerimine: pupujuku
simo5555

vastuseid: 37
vaadatud: 8627

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2022 19:47:40   pealkiri: Kommenteerimine: pupujuku
Viis trenažööri minema icon_biggrin.gif 5+
  teema: Forza Horizon 5
simo5555

vastuseid: 982
vaadatud: 186860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2021 23:14:57   pealkiri: Forza Horizon 5
Mul on mingi veider hangumine või nagu stutteringi moodi asi, aga jõnksude asemel nagu venib rohkem icon_biggrin.gif Profiili kast. Kellelgi veel sama probleem? FPS-i järgi istuks nagu stabiilselt 105 ümber, ag ...
  teema: Forza Horizon 5
simo5555

vastuseid: 982
vaadatud: 186860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2021 21:49:28   pealkiri: Forza Horizon 5
Mul on mingi veider hangumine või nagu stutteringi moodi asi, aga jõnksude asemel nagu venib rohkem icon_biggrin.gif Profiili kast. Kellelgi veel sama probleem? FPS-i järgi istuks nagu stabiilselt 105 ümber, ag ...
  teema: Age of Empires IV
simo5555

vastuseid: 73
vaadatud: 29814

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.10.2021 22:16:07   pealkiri: Age of Empires IV
Kuidas AI mängul on? Varasemate versioonide puhul oli mul probleeme kus AI ehitas ainult kas heinamaid-nooletorne või siis 150+ laeva vms. Selles osas parem?
  teema: Battlefield 2042
simo5555

vastuseid: 673
vaadatud: 160659

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.10.2021 17:46:46   pealkiri: Battlefield 2042
, mitte päris. Lihtsalt arvutimängust autoaimi oodata multiplayeri puhul - no ma ei tea.
Kui crossplay puhul kangimeestel seda lubatakse, siis jabur.

Warzone-il on ju crossplay puhul konsoolikat ...
  teema: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
simo5555

vastuseid: 68
vaadatud: 23447

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2021 22:50:42   pealkiri: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
Ei loe uudisest välja, et tegemist remake-idega. Pigem suuri ootuseid tagasi hoida. Aga raha oskab rockstar meelitada küll, müts maha.

Väidetavalt tuleb lihtsalt UE4 mootoril ja veits parandatu ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.