|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
sibul77
vastuseid: 2303
vaadatud: 957550
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.09.2012 02:02:00 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Mis sul siis lõpuks katki läks? Displei on terve ja puutetundlikus ka, kas siis pealmine klaas?
Täpselt nii. Kõik toimib, aint ämblik on koguaeg silme ees
PS: Saksamaal öeldi et paran ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
sibul77
vastuseid: 2303
vaadatud: 957550
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.09.2012 16:08:41 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Tervist!
Mure siis selline, et läks katki samsung galaxy s+i ekraan. Display töötab ja puutetundlik ka. Kui palju läheks vahetamine maksma? Tean et saab vahetada ka ilma puutetundlikuta, aga k ... |
teema: Kommenteerimine: nuuubi |
sibul77
vastuseid: 143
vaadatud: 24187
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2011 12:13:46 pealkiri: Kommenteerimine: nuuubi |
Ostsin telefoni, äri kiire ja korralik. Probleeme polnud ja tõi ise kohale ka veel  |
teema: Kommenteerimine: carbon |
sibul77
vastuseid: 282
vaadatud: 65439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2010 15:42:41 pealkiri: Kommenteerimine: carbon |
Sai siis raseerimisterad soetatud. Kaup kiirelt kätte ja kurta ei saa.
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: FEAR007 |
sibul77
vastuseid: 113
vaadatud: 38892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2010 19:10:23 pealkiri: Kommenteerimine: FEAR007 |
Tahtis Xbox-i, sai Xboxi. Mina sain raha ja mõlemad olime rahul
Äri kiire ja korralik, Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Okman |
sibul77
vastuseid: 428
vaadatud: 86098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2010 10:45:53 pealkiri: Kommenteerimine: Okman |
Sai siis väike kaabel soetatud. Äri kiire ja korralik ja muidu muhe vennike  |
teema: Kommenteerimine: aimar9999 |
sibul77
vastuseid: 39
vaadatud: 16951
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2010 11:17:54 pealkiri: Kommenteerimine: aimar9999 |
Sai telefon ostetud, äri kiire ja korralik, kaup veel korralikum  |
teema: Kommenteerimine: darkevil |
sibul77
vastuseid: 22
vaadatud: 6911
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2010 17:16:14 pealkiri: Kommenteerimine: darkevil |
Ostis Rammsteini pileti. Äri kiire ja korrektne!
Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
sibul77
vastuseid: 363
vaadatud: 55649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2009 12:50:12 pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
Tõi päris häid mandariine. Kiire ja korralik!  |
teema: Kommenteerimine: mato |
sibul77
vastuseid: 25
vaadatud: 8206
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2009 11:47:18 pealkiri: Kommenteerimine: mato |
Ostis telefoni. Kannatas ära ka minupoolsed viivitused, nii et väga proo vana
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: walkman |
sibul77
vastuseid: 83
vaadatud: 32099
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2009 12:16:08 pealkiri: Kommenteerimine: walkman |
Ostsin telefoni, kõik vastas kirjeldusele
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: maverick88 |
sibul77
vastuseid: 21
vaadatud: 9741
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2009 16:48:50 pealkiri: Kommenteerimine: maverick88 |
Sai siis Paintballi relv ära ostetud. Äri kiire ja korralik!  |
teema: Kommenteerimine: asjameez |
sibul77
vastuseid: 62
vaadatud: 35431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2009 15:43:12 pealkiri: Kommenteerimine: asjameez |
Viis külmiku ära. Kiire ja korralik äri  |
teema: Kommenteerimine: Teip |
sibul77
vastuseid: 200
vaadatud: 53176
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2008 12:27:29 pealkiri: Kommenteerimine: Teip |
Väga muhe vana ja peale selle ka kiire ja korralik äri
Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: neocube |
sibul77
vastuseid: 2
vaadatud: 1194
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2008 11:30:53 pealkiri: Kommenteerimine: neocube |
| Sai NeoCube soetatud. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: paal18 |
sibul77
vastuseid: 89
vaadatud: 38960
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2008 11:28:43 pealkiri: Kommenteerimine: paal18 |
| Sai PS2 soetatud, kiire ja korralik äri! |
teema: Kommenteerimine: mash |
sibul77
vastuseid: 132
vaadatud: 36243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2008 11:18:08 pealkiri: Kommenteerimine: mash |
| Sai telefone vahetatud. Korralik ja kiire äri! |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi I |
sibul77
vastuseid: 564
vaadatud: 249452
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.09.2008 16:45:18 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi I |
Tervist!
Siuke küsimus, et ostsin 8800 sirocco goldi ja hakkasin laadima panema, aga ei lae. Peale sisselülitamist tuleb ekraanile kohe kiri, et kontrolli ühenduse seaded.
Kas keegi oskaks aidata ... |
teema: HV kardisõit |
sibul77
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 04.09.2008 23:43:54 pealkiri: HV kardisõit |
Sorry mybad  |
teema: HV kardisõit |
sibul77
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 04.09.2008 20:05:36 pealkiri: HV kardisõit |
Sämis sai nati räägitud ka, aga paneks 6 inimest kokku ja teeks lähiajal ühe laitse rallipargi sõidu ka -
http://www.laitserallypark.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=96& ... |
teema: HV kardisõit |
sibul77
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 01.09.2008 12:59:59 pealkiri: HV kardisõit |
| Paneks kah ennast kirja, aga siis oleks transporti vaja ja kas kohapeal ka maksta saab? |
teema: HV kardisõit |
sibul77
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 15.07.2008 12:28:56 pealkiri: HV kardisõit |
Pakuks välja laupäeva. Siis saaks ka seekord kaasa lüüa  |
teema: Kerge jalka? |
sibul77
vastuseid: 252
vaadatud: 61522
|
foorum: HV üritused postitatud: 21.06.2008 14:40:27 pealkiri: Kerge jalka? |
| Millal ja kus muidu toimub? Oleks ka tulija, aga oleks kindlat päeva vaja teada muidu ei saa töölt vabaks. |
teema: HV kardisõit |
sibul77
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 13.06.2008 12:35:54 pealkiri: HV kardisõit |
Kui starman-i vennike on HV kasutaja, võta too siis kardirajale kaasa
Eks seda saa järgi uurida .
Aja poolest sobiks rohkem kell 3 kuna ei tea kaua starmani tüübil läheb  |
teema: HV kardisõit |
sibul77
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 12.06.2008 15:16:37 pealkiri: HV kardisõit |
Oleks ka tulija. Aga selline küsimus et kas kohapeal saab ka plönni anda kuna ei ole 100% kindel et jõuan sinna(Starmani vennike tuleb külla ). |
teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
sibul77
vastuseid: 119
vaadatud: 34543
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.06.2008 08:17:35 pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
| See on see maja mis jääb otse ületee sellest Toomkuninga poest. |
teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
sibul77
vastuseid: 119
vaadatud: 34543
|
foorum: HV üritused postitatud: 30.05.2008 08:32:55 pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
Vaata Väike-Ameerika tänavalt Kristiines seal suht suur valik ja kvaliteetne kaup.  |
teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
sibul77
vastuseid: 119
vaadatud: 34543
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.04.2008 22:34:33 pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
Võiks teha nii iga 2-3 kuu tagant. Siis jõuab harjutada  |
teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
sibul77
vastuseid: 119
vaadatud: 34543
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.04.2008 21:23:09 pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
| Miks aasta pärast, võiks juba mingi 2 kuu pärast teha ju? |
teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
sibul77
vastuseid: 119
vaadatud: 34543
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.04.2008 15:10:46 pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
Ainuke asi see, et kii esimese mängu ajal katki läks
su enda kii?
Enda ikka kelle siis veel
Kii otsik tuli ära ja enam sellega mängida ei saanud , aga mis ... |
teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
sibul77
vastuseid: 119
vaadatud: 34543
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.04.2008 15:07:48 pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
Üritus oli väga proo Ainuke asi see, et kii esimese mängu ajal katki läks  |
teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
sibul77
vastuseid: 119
vaadatud: 34543
|
foorum: HV üritused postitatud: 16.04.2008 23:24:10 pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis |
| Kas peab ka nimetama augu kuhu sa palli lööd, muidu on viga ja löögikord teisele? |
teema: HV piljard |
sibul77
vastuseid: 938
vaadatud: 395876
|
foorum: HV üritused postitatud: 01.04.2008 22:36:32 pealkiri: HV piljard |
 |
teema: HV piljard |
sibul77
vastuseid: 938
vaadatud: 395876
|
foorum: HV üritused postitatud: 01.04.2008 21:02:32 pealkiri: HV piljard |
| Millal regamine toimub? |
teema: HV piljard |
sibul77
vastuseid: 938
vaadatud: 395876
|
foorum: HV üritused postitatud: 24.03.2008 21:49:52 pealkiri: HV piljard |
Mind võib kirja panna  |
teema: HV piljard |
sibul77
vastuseid: 938
vaadatud: 395876
|
foorum: HV üritused postitatud: 09.03.2008 20:23:32 pealkiri: HV piljard |
Siis võib ju ka sellist varianti proovida. Nt 4 alagruppu kus kõik mängivad kõigiga 2 korda läbi ja edasi pääseb 2 paremat (punktide järgi siis ). Aga kui seda varianti kasutada siis tule ... |
teema: HV piljard |
sibul77
vastuseid: 938
vaadatud: 395876
|
foorum: HV üritused postitatud: 09.03.2008 14:10:53 pealkiri: HV piljard |
Kõige parem oleks nii kui saaks kokku 16 mängijat ja teha turniir väljalangemis süsteemis. Vastased saaks loosiga teatavaks teha  |
teema: HV piljard |
sibul77
vastuseid: 938
vaadatud: 395876
|
foorum: HV üritused postitatud: 08.03.2008 21:29:11 pealkiri: HV piljard |
| Kõige parem oleks nii, et võiks olla kokku mingi 20 mängijat. Iga mängija maksaks turniiri sissepääsu eest 100.-, sel juhul oleks kogu pott 2000.- ja see võiks jaguneda 5 parima mängija vahel ... |
teema: HV piljard |
sibul77
vastuseid: 938
vaadatud: 395876
|
foorum: HV üritused postitatud: 08.03.2008 19:09:41 pealkiri: HV piljard |
Osavõtu maksuks võiks nt 100.- olla, mis läheks kõik auhinna potti ja kambapeale maksaks lauad siis kinni vms äkki  |
teema: HV piljard |
sibul77
vastuseid: 938
vaadatud: 395876
|
foorum: HV üritused postitatud: 08.03.2008 11:10:50 pealkiri: HV piljard |
Väike küsimus, et kas Baribal on endine BBC piljard? Vana Villemist üle tee?
, 15 misasi? märts?
Märts ikka jah aprillini ei viitsi nagu oodata  |
teema: HV piljard |
sibul77
vastuseid: 938
vaadatud: 395876
|
foorum: HV üritused postitatud: 07.03.2008 12:13:49 pealkiri: HV piljard |
Pakuks omaltpoolt välja 15. kuupäeva  |
teema: HV piljard |
sibul77
vastuseid: 938
vaadatud: 395876
|
foorum: HV üritused postitatud: 06.03.2008 18:08:23 pealkiri: HV piljard |
Oleks ka turniirist huvitatud  |
teema: Kommenteerimine: t6nis1234 |
sibul77
vastuseid: 2
vaadatud: 2027
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2007 20:05:15 pealkiri: Kommenteerimine: t6nis1234 |
Äri pole küll teinud, aga muidu on igati usaldusväärne isiksus.  |
teema: Kommenteerimine: ozzu |
sibul77
vastuseid: 45
vaadatud: 15488
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2007 06:29:24 pealkiri: Kommenteerimine: ozzu |
vahetasime telefone. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: killr0y |
sibul77
vastuseid: 94
vaadatud: 26061
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2007 21:26:28 pealkiri: Kommenteerimine: killr0y |
Sai siis temalt telefon ära võetud ja enda oma vastu antud. Soovitan teistelegi  |
teema: Kerge jalka? |
sibul77
vastuseid: 252
vaadatud: 61522
|
foorum: HV üritused postitatud: 25.04.2007 13:16:20 pealkiri: Kerge jalka? |
lähim muruväljak mida saab ka tasuta kasutada on Keilas aga see ei ole eriti korralik, aga mängida saab  |
teema: Kerge jalka? |
sibul77
vastuseid: 252
vaadatud: 61522
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.04.2007 23:27:20 pealkiri: Kerge jalka? |
aga võiks ju põhimõtteliselt kristiines ka ju mängida või seal ei saa muidu väljakule ? ma mõtlen ikka sinna kuntstmurule kuna see ju oli ennem seal lahti  |
teema: Kerge jalka? |
sibul77
vastuseid: 252
vaadatud: 61522
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.04.2007 20:40:39 pealkiri: Kerge jalka? |
aa ega ma ei tea lihtsalt küsin uurin maad
aga kus siis see kord on?
ka õismäel we? |
teema: Kerge jalka? |
sibul77
vastuseid: 252
vaadatud: 61522
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.04.2007 20:26:20 pealkiri: Kerge jalka? |
sobib ka see
PS: kas siis jälle hiiul we? |
teema: Kerge jalka? |
sibul77
vastuseid: 252
vaadatud: 61522
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.04.2007 19:06:09 pealkiri: Kerge jalka? |
| teisipäeval sobiks nii viie paiku umbes. |
| |