Avaleht
otsing leidis 59 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
sibul77

vastuseid: 2303
vaadatud: 957550

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.09.2012 02:02:00   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Mis sul siis lõpuks katki läks? Displei on terve ja puutetundlikus ka, kas siis pealmine klaas?

Täpselt nii. Kõik toimib, aint ämblik on koguaeg silme ees icon_smile.gif


PS: Saksamaal öeldi et paran ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
sibul77

vastuseid: 2303
vaadatud: 957550

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.09.2012 16:08:41   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Tervist!

Mure siis selline, et läks katki samsung galaxy s+i ekraan. Display töötab ja puutetundlik ka. Kui palju läheks vahetamine maksma? Tean et saab vahetada ka ilma puutetundlikuta, aga k ...
  teema: Kommenteerimine: nuuubi
sibul77

vastuseid: 143
vaadatud: 24187

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2011 12:13:46   pealkiri: Kommenteerimine: nuuubi
Ostsin telefoni, äri kiire ja korralik. Probleeme polnud ja tõi ise kohale ka veel beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: carbon
sibul77

vastuseid: 282
vaadatud: 65439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2010 15:42:41   pealkiri: Kommenteerimine: carbon
Sai siis raseerimisterad soetatud. Kaup kiirelt kätte ja kurta ei saa.
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: FEAR007
sibul77

vastuseid: 113
vaadatud: 38892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2010 19:10:23   pealkiri: Kommenteerimine: FEAR007
Tahtis Xbox-i, sai Xboxi. Mina sain raha ja mõlemad olime rahul thumbs_up.gif

Äri kiire ja korralik, Soovitan beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Okman
sibul77

vastuseid: 428
vaadatud: 86098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2010 10:45:53   pealkiri: Kommenteerimine: Okman
Sai siis väike kaabel soetatud. Äri kiire ja korralik ja muidu muhe vennike icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aimar9999
sibul77

vastuseid: 39
vaadatud: 16951

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2010 11:17:54   pealkiri: Kommenteerimine: aimar9999
Sai telefon ostetud, äri kiire ja korralik, kaup veel korralikum thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: darkevil
sibul77

vastuseid: 22
vaadatud: 6911

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2010 17:16:14   pealkiri: Kommenteerimine: darkevil
Ostis Rammsteini pileti. Äri kiire ja korrektne!
Soovitan! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU
sibul77

vastuseid: 363
vaadatud: 55649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2009 12:50:12   pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU
Tõi päris häid mandariine. Kiire ja korralik! thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: mato
sibul77

vastuseid: 25
vaadatud: 8206

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2009 11:47:18   pealkiri: Kommenteerimine: mato
Ostis telefoni. thumbs_up.gif Kannatas ära ka minupoolsed viivitused, nii et väga proo vana thumbs_up.gif beer_yum.gif
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: walkman
sibul77

vastuseid: 83
vaadatud: 32099

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2009 12:16:08   pealkiri: Kommenteerimine: walkman
Ostsin telefoni, kõik vastas kirjeldusele thumbs_up.gif
Soovitan icon_exclaim.gif
  teema: Kommenteerimine: maverick88
sibul77

vastuseid: 21
vaadatud: 9741

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2009 16:48:50   pealkiri: Kommenteerimine: maverick88
Sai siis Paintballi relv ära ostetud. Äri kiire ja korralik! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: asjameez
sibul77

vastuseid: 62
vaadatud: 35431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2009 15:43:12   pealkiri: Kommenteerimine: asjameez
Viis külmiku ära. Kiire ja korralik äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Teip
sibul77

vastuseid: 200
vaadatud: 53176

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2008 12:27:29   pealkiri: Kommenteerimine: Teip
Väga muhe vana ja peale selle ka kiire ja korralik äri icon_wink.gif
Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: neocube
sibul77

vastuseid: 2
vaadatud: 1194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2008 11:30:53   pealkiri: Kommenteerimine: neocube
Sai NeoCube soetatud. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: paal18
sibul77

vastuseid: 89
vaadatud: 38960

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2008 11:28:43   pealkiri: Kommenteerimine: paal18
Sai PS2 soetatud, kiire ja korralik äri!
  teema: Kommenteerimine: mash
sibul77

vastuseid: 132
vaadatud: 36243

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2008 11:18:08   pealkiri: Kommenteerimine: mash
Sai telefone vahetatud. Korralik ja kiire äri!
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi I
sibul77

vastuseid: 564
vaadatud: 249452

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.09.2008 16:45:18   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi I
Tervist!
Siuke küsimus, et ostsin 8800 sirocco goldi ja hakkasin laadima panema, aga ei lae. Peale sisselülitamist tuleb ekraanile kohe kiri, et kontrolli ühenduse seaded.
Kas keegi oskaks aidata ...
  teema: HV kardisõit
sibul77

vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603

sõnumfoorum: HV kardisõit   postitatud: 04.09.2008 23:43:54   pealkiri: HV kardisõit
Sorry mybad icon_redface.gif icon_razz.gif
  teema: HV kardisõit
sibul77

vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603

sõnumfoorum: HV kardisõit   postitatud: 04.09.2008 20:05:36   pealkiri: HV kardisõit
Sämis sai nati räägitud ka, aga paneks 6 inimest kokku ja teeks lähiajal ühe laitse rallipargi sõidu ka -
http://www.laitserallypark.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=96& ...
  teema: HV kardisõit
sibul77

vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603

sõnumfoorum: HV kardisõit   postitatud: 01.09.2008 12:59:59   pealkiri: HV kardisõit
Paneks kah ennast kirja, aga siis oleks transporti vaja ja kas kohapeal ka maksta saab?
  teema: HV kardisõit
sibul77

vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603

sõnumfoorum: HV kardisõit   postitatud: 15.07.2008 12:28:56   pealkiri: HV kardisõit
Pakuks välja laupäeva. Siis saaks ka seekord kaasa lüüa thumbs_up.gif
  teema: Kerge jalka?
sibul77

vastuseid: 252
vaadatud: 61522

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 21.06.2008 14:40:27   pealkiri: Kerge jalka?
Millal ja kus muidu toimub? Oleks ka tulija, aga oleks kindlat päeva vaja teada muidu ei saa töölt vabaks.
  teema: HV kardisõit
sibul77

vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603

sõnumfoorum: HV kardisõit   postitatud: 13.06.2008 12:35:54   pealkiri: HV kardisõit
Kui starman-i vennike on HV kasutaja, võta too siis kardirajale kaasa icon_wink.gif

Eks seda saa järgi uurida icon_lol.gif .
Aja poolest sobiks rohkem kell 3 kuna ei tea kaua starmani tüübil läheb icon_confused.gif
  teema: HV kardisõit
sibul77

vastuseid: 5270
vaadatud: 1087603

sõnumfoorum: HV kardisõit   postitatud: 12.06.2008 15:16:37   pealkiri: HV kardisõit
Oleks ka tulija. Aga selline küsimus et kas kohapeal saab ka plönni anda kuna ei ole 100% kindel et jõuan sinna(Starmani vennike tuleb külla icon_mad.gif ).
  teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
sibul77

vastuseid: 119
vaadatud: 34543

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.06.2008 08:17:35   pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
See on see maja mis jääb otse ületee sellest Toomkuninga poest.
  teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
sibul77

vastuseid: 119
vaadatud: 34543

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 30.05.2008 08:32:55   pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
Vaata Väike-Ameerika tänavalt Kristiines seal suht suur valik ja kvaliteetne kaup. thumbs_up.gif
  teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
sibul77

vastuseid: 119
vaadatud: 34543

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.04.2008 22:34:33   pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
Võiks teha nii iga 2-3 kuu tagant. Siis jõuab harjutada icon_wink.gif
  teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
sibul77

vastuseid: 119
vaadatud: 34543

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.04.2008 21:23:09   pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
Miks aasta pärast, võiks juba mingi 2 kuu pärast teha ju?
  teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
sibul77

vastuseid: 119
vaadatud: 34543

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.04.2008 15:10:46   pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis

Ainuke asi see, et kii esimese mängu ajal katki läks

icon_eek.gif icon_biggrin.gif su enda kii? icon_rolleyes.gif

Enda ikka kelle siis veel icon_lol.gif
Kii otsik tuli ära ja enam sellega mängida ei saanud icon_rolleyes.gif , aga mis ...
  teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
sibul77

vastuseid: 119
vaadatud: 34543

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.04.2008 15:07:48   pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
Üritus oli väga proo thumbs_up.gif Ainuke asi see, et kii esimese mängu ajal katki läks icon_cry.gif icon_lol.gif
  teema: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
sibul77

vastuseid: 119
vaadatud: 34543

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.04.2008 23:24:10   pealkiri: HV piljarditurniir 19.aprill Baribalis
Kas peab ka nimetama augu kuhu sa palli lööd, muidu on viga ja löögikord teisele?
  teema: HV piljard
sibul77

vastuseid: 938
vaadatud: 395876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.04.2008 22:36:32   pealkiri: HV piljard
thumbs_up.gif
  teema: HV piljard
sibul77

vastuseid: 938
vaadatud: 395876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.04.2008 21:02:32   pealkiri: HV piljard
Millal regamine toimub?
  teema: HV piljard
sibul77

vastuseid: 938
vaadatud: 395876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 24.03.2008 21:49:52   pealkiri: HV piljard
Mind võib kirja panna beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: HV piljard
sibul77

vastuseid: 938
vaadatud: 395876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 09.03.2008 20:23:32   pealkiri: HV piljard
Siis võib ju ka sellist varianti proovida. Nt 4 alagruppu kus kõik mängivad kõigiga 2 korda läbi ja edasi pääseb 2 paremat (punktide järgi siis thumbs_up.gif ). Aga kui seda varianti kasutada siis tule ...
  teema: HV piljard
sibul77

vastuseid: 938
vaadatud: 395876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 09.03.2008 14:10:53   pealkiri: HV piljard
Kõige parem oleks nii kui saaks kokku 16 mängijat ja teha turniir väljalangemis süsteemis. thumbs_up.gif Vastased saaks loosiga teatavaks teha icon_wink.gif
  teema: HV piljard
sibul77

vastuseid: 938
vaadatud: 395876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 08.03.2008 21:29:11   pealkiri: HV piljard
Kõige parem oleks nii, et võiks olla kokku mingi 20 mängijat. Iga mängija maksaks turniiri sissepääsu eest 100.-, sel juhul oleks kogu pott 2000.- ja see võiks jaguneda 5 parima mängija vahel ...
  teema: HV piljard
sibul77

vastuseid: 938
vaadatud: 395876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 08.03.2008 19:09:41   pealkiri: HV piljard
Osavõtu maksuks võiks nt 100.- olla, mis läheks kõik auhinna potti ja kambapeale maksaks lauad siis kinni vms äkki icon_rolleyes.gif
  teema: HV piljard
sibul77

vastuseid: 938
vaadatud: 395876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 08.03.2008 11:10:50   pealkiri: HV piljard
Väike küsimus, et kas Baribal on endine BBC piljard? Vana Villemist üle tee?

, 15 misasi? märts?

Märts ikka jah icon_biggrin.gif aprillini ei viitsi nagu oodata icon_biggrin.gif
  teema: HV piljard
sibul77

vastuseid: 938
vaadatud: 395876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 07.03.2008 12:13:49   pealkiri: HV piljard
Pakuks omaltpoolt välja 15. kuupäeva icon_wink.gif
  teema: HV piljard
sibul77

vastuseid: 938
vaadatud: 395876

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 06.03.2008 18:08:23   pealkiri: HV piljard
Oleks ka turniirist huvitatud icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: t6nis1234
sibul77

vastuseid: 2
vaadatud: 2027

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2007 20:05:15   pealkiri: Kommenteerimine: t6nis1234
Äri pole küll teinud, aga muidu on igati usaldusväärne isiksus. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ozzu
sibul77

vastuseid: 45
vaadatud: 15488

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2007 06:29:24   pealkiri: Kommenteerimine: ozzu
vahetasime telefone. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: killr0y
sibul77

vastuseid: 94
vaadatud: 26061

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2007 21:26:28   pealkiri: Kommenteerimine: killr0y
Sai siis temalt telefon ära võetud ja enda oma vastu antud. icon_wink.gif Soovitan teistelegi thumbs_up.gif
  teema: Kerge jalka?
sibul77

vastuseid: 252
vaadatud: 61522

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.04.2007 13:16:20   pealkiri: Kerge jalka?
lähim muruväljak mida saab ka tasuta kasutada on Keilas aga see ei ole eriti korralik, aga mängida saab icon_wink.gif
  teema: Kerge jalka?
sibul77

vastuseid: 252
vaadatud: 61522

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.04.2007 23:27:20   pealkiri: Kerge jalka?
aga võiks ju põhimõtteliselt kristiines ka ju mängida või seal ei saa muidu väljakule ? ma mõtlen ikka sinna kuntstmurule kuna see ju oli ennem seal lahti icon_biggrin.gif
  teema: Kerge jalka?
sibul77

vastuseid: 252
vaadatud: 61522

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.04.2007 20:40:39   pealkiri: Kerge jalka?
aa icon_biggrin.gif ega ma ei tea lihtsalt küsin uurin maad icon_biggrin.gif
aga kus siis see kord on?
ka õismäel we?
  teema: Kerge jalka?
sibul77

vastuseid: 252
vaadatud: 61522

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.04.2007 20:26:20   pealkiri: Kerge jalka?
sobib ka see thumbs_up.gif
PS: kas siis jälle hiiul we?
  teema: Kerge jalka?
sibul77

vastuseid: 252
vaadatud: 61522

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.04.2007 19:06:09   pealkiri: Kerge jalka?
teisipäeval sobiks nii viie paiku umbes.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.