|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: matis |
shakedown
vastuseid: 64
vaadatud: 26833
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2010 21:03:04 pealkiri: Kommenteerimine: matis |
| tellisin talt veidi programmeerimistöid. väga kähku ja kvaliteetselt said asjad tehtud. soovitan! |
teema: Virtuaalserver |
shakedown
vastuseid: 23
vaadatud: 12278
|
foorum: WWW postitatud: 17.12.2009 16:58:54 pealkiri: Virtuaalserver |
Ise kasutan ja soovitan välismaistest [url=http://kodulehetegemine.info/soovitused/hostgator/]HostGatori veebimajutust.
Tegemist on samuti piiramatu majutusega - erinevalt paljudest pakkujates ... |
teema: Soovitage virtuaalserverit |
shakedown
vastuseid: 3724
vaadatud: 1136201
|
foorum: WWW postitatud: 13.12.2009 20:04:20 pealkiri: Soovitage virtuaalserverit |
| Võib ka mõelda üldse välismaa hostingu peale. Mina näiteks kasutan juba pool aastat USA veebimajutust - sellepärast, et pikemalt ette makstes on tublisti soodsam ja võimalusi ka palju rohkem - ... |
teema: IBM Battery Maximizer vs Notebook hardware control :: 8898 |
shakedown
vastuseid: 8
vaadatud: 2804
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 08.09.2009 16:09:49 pealkiri: IBM Battery Maximizer vs Notebook hardware control |
| Kas Dellile ka mingit sarnast programmi on? |
teema: Välise kõvaketta sisu kaitsmine |
shakedown
vastuseid: 3
vaadatud: 1655
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.01.2009 11:54:06 pealkiri: Välise kõvaketta sisu kaitsmine |
| Olemas siis Lacie Little Disk USB väline ketas, soov oleks selle sisu (vähemalt teatud katalooge) kuidagi kaitsta või krüptida vms. Eriti hea oleks, kui saaksin võimaluse korral kasutada autentim ... |
teema: windows live messenger ajaline block või appear offline |
shakedown
vastuseid: 4
vaadatud: 1886
|
foorum: Tarkvara postitatud: 22.12.2008 21:10:23 pealkiri: windows live messenger ajaline block või appear offline |
| Kas on kuidagi võimalik teha nii, et Windows Live Messenegris alates näiteks kella 6-st õhtul kuni kella 10-ni hommikul oleksid teatud kontaktid blokitud või oleks minu staatus appear offline? Ees ... |
teema: PHP stringist UTF-8 koodi tegemine |
shakedown
vastuseid: 3
vaadatud: 1668
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 19.11.2008 15:30:46 pealkiri: PHP stringist UTF-8 koodi tegemine |
sry, mul vaja ikkagi kujul $russian = "\xD0\xBF\xD0\xBE\xD0\xBA\xD0\xB0"; eelmine formaat oli vale!
sain nüüd ise ühe asjaga maha, aga äkki keegi oskab öelda, miks see töötab:
$hex = "\x4 ... |
teema: PHP stringist UTF-8 koodi tegemine |
shakedown
vastuseid: 3
vaadatud: 1668
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 19.11.2008 14:10:47 pealkiri: PHP stringist UTF-8 koodi tegemine |
Oletame, et string tuleb andmebaasist. Strign on salvestatud UTF-8 enkoodingus. Sisuks näiteks
$string = "üõöä";
Nüüd oleks vaja saada sellest UTF-8 koodi, st seda, mis näeks välja umbes ni ... |
teema: Windows Vista |
shakedown
vastuseid: 9461
vaadatud: 1622499
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.09.2008 12:40:30 pealkiri: Windows Vista |
Nonii... avastasin, milles sleepi viga: Power Planis on sellien sektsioon nagu Multimedia Settings -> When Sharing Media
Seal oli "On Battery: Allow the computer to enter Away Mode" Sai siis see m ... |
teema: Windows Vista |
shakedown
vastuseid: 9461
vaadatud: 1622499
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.09.2008 10:09:59 pealkiri: Windows Vista |
Ei, just suurel ekraanil. Läppari ekraani heledus on OK.
Ühenduseks DVI-D |
teema: Windows Vista |
shakedown
vastuseid: 9461
vaadatud: 1622499
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.09.2008 09:57:53 pealkiri: Vista heledus - brightness ja sleep mure |
Mure järgmine, et läpakas Dell D630 ning Vista peal.
Kui ühendan läpaka dokki, kuhu on ka suur ekraan ühendatud, läheb miskipärast ekraani heledus päris suureks - kusjuures NVIDIA Control Pan ... |
teema: Läpakas ei lähe sleepi, kui toide on taga :: Sülearvutid |
shakedown
vastuseid: 0
vaadatud: 1396
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 01.09.2008 00:29:42 pealkiri: Läpakas ei lähe sleepi, kui toide on taga :: Sülearvutid |
Mure siis nagu kijreldatud, arvutiks Dell D630 ja opsüsteem Vista Ultimate.
Power planides on ka igalpool kirjas, et power button ja sleep button action (plugged in) = sleep
Ainuke võimalus on t ... |
teema: PHP array sortimine |
shakedown
vastuseid: 3
vaadatud: 1866
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 03.06.2008 09:35:45 pealkiri: PHP array sortimine |
mmm... kahjuks ei mõika nii palju PHP-d et saaks ise seal oleva info alusel hakkama....
tavalisi array-sid oskan sortida, aga küsimus just multidimensional array kohta, ja selle sortimine key vä ... |
teema: PHP array sortimine |
shakedown
vastuseid: 3
vaadatud: 1866
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 02.06.2008 23:15:33 pealkiri: PHP array sortimine |
array on loodud kujul
$arr['item1']['level1']['value1'] = "VBC";
$arr['item1']['level1']['value2'] = 2;
$arr['item2']['level1 ... |
teema: FTP-ga Text/Html editor |
shakedown
vastuseid: 12
vaadatud: 2985
|
foorum: Tarkvara postitatud: 27.05.2008 13:35:32 pealkiri: FTP-ga Text/Html editor |
| tjah, kuid siit kuskilt ei loe ma välja, kas mõni neist suudab Ctrl+S vajutamisel salvestada KORRAGA nii kõvakettale kui FTP serverisse... |
teema: PHP-ga image blending (Screen, Overlay, Softy Light jne) |
shakedown
vastuseid: 2
vaadatud: 2650
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 21.05.2008 15:45:53 pealkiri: PHP-ga image blending (Screen, Overlay, Softy Light jne) |
Tere,
kas kuidagi on võimalik PHP ja GD/Imagemagick abil liita kaks pilti nii, et pealmisel määrata blening mode?
Täpsemalt on küsimus selles, et on vaja liita kaks pilti üheks, millest pe ... |
teema: javascriptiga elemendi kopeerimine ja selle childide id-de muutmine |
shakedown
vastuseid: 5
vaadatud: 2396
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 07.05.2008 16:07:24 pealkiri: javascriptiga elemendi kopeerimine ja selle childide id-de muutmine |
ma kujutan ette jah, aga kuidas ma selle rea seest neid lemente id järgi otsin? document.getElementById otsib ju ka neid, mis esimese rea sees on?
Antud hetkel kood:
var a = 0;
function addRow ... |
teema: javascriptiga elemendi kopeerimine ja selle childide id-de muutmine |
shakedown
vastuseid: 5
vaadatud: 2396
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 07.05.2008 15:56:24 pealkiri: javascriptiga elemendi kopeerimine ja selle childide id-de muutmine |
on olemas midagi sellist:
<tr id="row1">
<td>
<element id="rc_1">
<element id="ra_1">
</td>
</tr>
Kpeerin javascriptiga antud elemendi (row1) ning lisan ... |
teema: RSS feedidest märksõna otsimine |
shakedown
vastuseid: 1
vaadatud: 1159
|
foorum: WWW postitatud: 17.04.2008 14:41:38 pealkiri: RSS feedidest märksõna otsimine |
| Kas on kuidagi võimalik teha mingi koodijupp või kasutada mõnda olemasolevat, et saaks veebis koguda näiteks kokku 10 erinevat RSS feedi ja siis otsida neist välja kõik uudised, mis sisaldavad m ... |
teema: FTP-ga Text/Html editor |
shakedown
vastuseid: 12
vaadatud: 2985
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.04.2008 16:48:01 pealkiri: FTP-ga Text/Html editor |
| Kas too suudab ka PHP ja Javascripti syntaxit highlightida? |
teema: FTP-ga Text/Html editor |
shakedown
vastuseid: 12
vaadatud: 2985
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.04.2008 16:43:52 pealkiri: FTP-ga Text/Html editor |
| Tere, otsin softi, mis oleks suuteline kõigeks selleks, mida tavaliselt progemiseditorilt ootaks (syntax hihglighting jne) kuid ka FTP-ga neidsamu faile kohe üles laadima, ent nii, et kui klikin sav ... |
teema: GD2 abil läbipaistva taustaga pildi loomine tekstist |
shakedown
vastuseid: 1
vaadatud: 1528
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 11.04.2008 14:30:34 pealkiri: GD2 abil läbipaistva taustaga pildi loomine tekstist |
| Vaja oleks siis, et etteantud stringist looks PHP ja GD2 abil pildifail, mille taust on 100% läbipaistev (et kasutaks siis alpha kanaleid). Oskab keegi soovitada juhatada? Tekstiosaga saan hakkama, a ... |
teema: PHPga värvilisest pildist mustvalge (color->grayscale) |
shakedown
vastuseid: 1
vaadatud: 1587
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 10.04.2008 16:22:09 pealkiri: PHPga värvilisest pildist mustvalge (color->grayscale) |
Et oleks vaja teada, kuidas saaks PHP ja GD2 abil pilti mustvalgeks.
Olen paari Google-ist leitud varianti proovitud, kuid nende näidetega mul see mustvalgeks tegemise osa küll ei tööta. Saan t ... |
teema: Ülevaade: Buffalo LinkStation 250GB :: Kõvakettad |
shakedown
vastuseid: 6
vaadatud: 5527
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 31.03.2008 09:36:30 pealkiri: Juurdepääs |
| Linkstationil saab ju määrata ka ligipääsuõigusi kasutajatele, aga kas keegi oskab öelda, kuidasoleks võimalik teh anii, et kui kasutaja logib end windowsi sisse, siis logib ta automaatselt ka ... |
teema: läpaka temp kõrge |
shakedown
vastuseid: 11
vaadatud: 4982
|
foorum: Jahutus postitatud: 28.03.2008 23:04:10 pealkiri: läpaka temp kõrge |
| Endal uus läpakas ja temperatuur pidevalt 55C, kas see võib liiga kõrge olla, arvestades, et CPU koormus opn ligi 10%? |
teema: Vista Audio enchancements |
shakedown
vastuseid: 0
vaadatud: 744
|
foorum: Tarkvara postitatud: 24.03.2008 12:40:31 pealkiri: Vista Audio enchancements |
| Tekkis mõte - kas kuidagi on võimalik teha nii, et niipea, kui ühendan läpakaga kõlarid, lülitaks Vista kõlariite audio enchancements välja (Disable All Encancements Vistas Playback Devices -& ... |
teema: xp ja vista,läbi 780wl ruuteri omavahel võrku! |
shakedown
vastuseid: 14
vaadatud: 2812
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.03.2008 12:01:47 pealkiri: SAMA PROBLEEM |
Selline mure, et on Kodune võrk.
Lauaarvuti (XP) ja sülearvuti (VIsta)
Läpakas on wifi kaudu võrgus, lauaarvuti otse switchi taga.
Xp näeb küll läpakat workgroup computers all, ent ligi ei ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
shakedown
vastuseid: 23208
vaadatud: 5778907
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.02.2005 21:39:51 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Mina olen peale 80-ndat välja lastud. Ja ütlen ausalt, et nii palju, kui koolis sead vene keelt õpetati, läks mul ka kõrvust mööda. Vene keelt õppisin rääkima tööl.  |
teema: EURONICS |
shakedown
vastuseid: 1878
vaadatud: 753628
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.02.2005 14:34:37 pealkiri: EURONICS |
Otsin sealt ühed Technics RP-DJ1210 klapid... loodan, siis, et ei pea garantiisse pöörduma  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
shakedown
vastuseid: 23208
vaadatud: 5778907
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.02.2005 23:11:02 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Ohhoi. Nüüd helisatasid ütlesid, et mul on mingi eriti vana modem, et ma tulgu ja toogu neile see ja annavad uue ja parema vastu. eks näis mil aega on. Aga vähemalt ausad, ei lase vana järelmaks ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
shakedown
vastuseid: 23208
vaadatud: 5778907
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.02.2005 16:25:18 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Minu poolt suht positiivne kogemus.
Oli tarvis lepingut ümber vormistada eraisikult firmale. Alguses läksin Sõle 64 teenindusse, kuna see oli kõige lähemal. Sealt öeldi, et firmadega tegeleb ... |
| |