Avaleht
otsing leidis 31 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: matis
shakedown

vastuseid: 64
vaadatud: 26833

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2010 21:03:04   pealkiri: Kommenteerimine: matis
tellisin talt veidi programmeerimistöid. väga kähku ja kvaliteetselt said asjad tehtud. soovitan!
  teema: Virtuaalserver
shakedown

vastuseid: 23
vaadatud: 12278

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 17.12.2009 16:58:54   pealkiri: Virtuaalserver
Ise kasutan ja soovitan välismaistest [url=http://kodulehetegemine.info/soovitused/hostgator/]HostGatori veebimajutust. thumbs_up.gif
Tegemist on samuti piiramatu majutusega - erinevalt paljudest pakkujates ...
  teema: Soovitage virtuaalserverit
shakedown

vastuseid: 3724
vaadatud: 1136201

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.12.2009 20:04:20   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
Võib ka mõelda üldse välismaa hostingu peale. Mina näiteks kasutan juba pool aastat USA veebimajutust - sellepärast, et pikemalt ette makstes on tublisti soodsam ja võimalusi ka palju rohkem - ...
  teema: IBM Battery Maximizer vs Notebook hardware control :: 8898
shakedown

vastuseid: 8
vaadatud: 2804

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 08.09.2009 16:09:49   pealkiri: IBM Battery Maximizer vs Notebook hardware control
Kas Dellile ka mingit sarnast programmi on?
  teema: Välise kõvaketta sisu kaitsmine
shakedown

vastuseid: 3
vaadatud: 1655

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.01.2009 11:54:06   pealkiri: Välise kõvaketta sisu kaitsmine
Olemas siis Lacie Little Disk USB väline ketas, soov oleks selle sisu (vähemalt teatud katalooge) kuidagi kaitsta või krüptida vms. Eriti hea oleks, kui saaksin võimaluse korral kasutada autentim ...
  teema: windows live messenger ajaline block või appear offline
shakedown

vastuseid: 4
vaadatud: 1886

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 22.12.2008 21:10:23   pealkiri: windows live messenger ajaline block või appear offline
Kas on kuidagi võimalik teha nii, et Windows Live Messenegris alates näiteks kella 6-st õhtul kuni kella 10-ni hommikul oleksid teatud kontaktid blokitud või oleks minu staatus appear offline? Ees ...
  teema: PHP stringist UTF-8 koodi tegemine
shakedown

vastuseid: 3
vaadatud: 1668

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 19.11.2008 15:30:46   pealkiri: PHP stringist UTF-8 koodi tegemine
sry, mul vaja ikkagi kujul $russian = "\xD0\xBF\xD0\xBE\xD0\xBA\xD0\xB0"; eelmine formaat oli vale!

sain nüüd ise ühe asjaga maha, aga äkki keegi oskab öelda, miks see töötab:

$hex = "\x4 ...
  teema: PHP stringist UTF-8 koodi tegemine
shakedown

vastuseid: 3
vaadatud: 1668

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 19.11.2008 14:10:47   pealkiri: PHP stringist UTF-8 koodi tegemine
Oletame, et string tuleb andmebaasist. Strign on salvestatud UTF-8 enkoodingus. Sisuks näiteks
$string = "üõöä";
Nüüd oleks vaja saada sellest UTF-8 koodi, st seda, mis näeks välja umbes ni ...
  teema: Windows Vista
shakedown

vastuseid: 9461
vaadatud: 1622499

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.09.2008 12:40:30   pealkiri: Windows Vista
Nonii... avastasin, milles sleepi viga: Power Planis on sellien sektsioon nagu Multimedia Settings -> When Sharing Media
Seal oli "On Battery: Allow the computer to enter Away Mode" Sai siis see m ...
  teema: Windows Vista
shakedown

vastuseid: 9461
vaadatud: 1622499

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.09.2008 10:09:59   pealkiri: Windows Vista
Ei, just suurel ekraanil. Läppari ekraani heledus on OK.
Ühenduseks DVI-D
  teema: Windows Vista
shakedown

vastuseid: 9461
vaadatud: 1622499

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.09.2008 09:57:53   pealkiri: Vista heledus - brightness ja sleep mure
Mure järgmine, et läpakas Dell D630 ning Vista peal.
Kui ühendan läpaka dokki, kuhu on ka suur ekraan ühendatud, läheb miskipärast ekraani heledus päris suureks - kusjuures NVIDIA Control Pan ...
  teema: Läpakas ei lähe sleepi, kui toide on taga :: Sülearvutid
shakedown

vastuseid: 0
vaadatud: 1396

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 01.09.2008 00:29:42   pealkiri: Läpakas ei lähe sleepi, kui toide on taga :: Sülearvutid
Mure siis nagu kijreldatud, arvutiks Dell D630 ja opsüsteem Vista Ultimate.
Power planides on ka igalpool kirjas, et power button ja sleep button action (plugged in) = sleep

Ainuke võimalus on t ...
  teema: PHP array sortimine
shakedown

vastuseid: 3
vaadatud: 1866

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 03.06.2008 09:35:45   pealkiri: PHP array sortimine
mmm... kahjuks ei mõika nii palju PHP-d et saaks ise seal oleva info alusel hakkama....

tavalisi array-sid oskan sortida, aga küsimus just multidimensional array kohta, ja selle sortimine key vä ...
  teema: PHP array sortimine
shakedown

vastuseid: 3
vaadatud: 1866

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 02.06.2008 23:15:33   pealkiri: PHP array sortimine
array on loodud kujul

$arr['item1']['level1']['value1'] = "VBC";
$arr['item1']['level1']['value2'] = 2;
$arr['item2']['level1 ...
  teema: FTP-ga Text/Html editor
shakedown

vastuseid: 12
vaadatud: 2985

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 27.05.2008 13:35:32   pealkiri: FTP-ga Text/Html editor
tjah, kuid siit kuskilt ei loe ma välja, kas mõni neist suudab Ctrl+S vajutamisel salvestada KORRAGA nii kõvakettale kui FTP serverisse...
  teema: PHP-ga image blending (Screen, Overlay, Softy Light jne)
shakedown

vastuseid: 2
vaadatud: 2650

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 21.05.2008 15:45:53   pealkiri: PHP-ga image blending (Screen, Overlay, Softy Light jne)
Tere,

kas kuidagi on võimalik PHP ja GD/Imagemagick abil liita kaks pilti nii, et pealmisel määrata blening mode?

Täpsemalt on küsimus selles, et on vaja liita kaks pilti üheks, millest pe ...
  teema: javascriptiga elemendi kopeerimine ja selle childide id-de muutmine
shakedown

vastuseid: 5
vaadatud: 2396

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 07.05.2008 16:07:24   pealkiri: javascriptiga elemendi kopeerimine ja selle childide id-de muutmine
ma kujutan ette jah, aga kuidas ma selle rea seest neid lemente id järgi otsin? document.getElementById otsib ju ka neid, mis esimese rea sees on?

Antud hetkel kood:

var a = 0;
function addRow ...
  teema: javascriptiga elemendi kopeerimine ja selle childide id-de muutmine
shakedown

vastuseid: 5
vaadatud: 2396

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 07.05.2008 15:56:24   pealkiri: javascriptiga elemendi kopeerimine ja selle childide id-de muutmine
on olemas midagi sellist:

<tr id="row1">
<td>
<element id="rc_1">
<element id="ra_1">
</td>
</tr>

Kpeerin javascriptiga antud elemendi (row1) ning lisan ...
  teema: RSS feedidest märksõna otsimine
shakedown

vastuseid: 1
vaadatud: 1159

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 17.04.2008 14:41:38   pealkiri: RSS feedidest märksõna otsimine
Kas on kuidagi võimalik teha mingi koodijupp või kasutada mõnda olemasolevat, et saaks veebis koguda näiteks kokku 10 erinevat RSS feedi ja siis otsida neist välja kõik uudised, mis sisaldavad m ...
  teema: FTP-ga Text/Html editor
shakedown

vastuseid: 12
vaadatud: 2985

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.04.2008 16:48:01   pealkiri: FTP-ga Text/Html editor
Kas too suudab ka PHP ja Javascripti syntaxit highlightida?
  teema: FTP-ga Text/Html editor
shakedown

vastuseid: 12
vaadatud: 2985

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.04.2008 16:43:52   pealkiri: FTP-ga Text/Html editor
Tere, otsin softi, mis oleks suuteline kõigeks selleks, mida tavaliselt progemiseditorilt ootaks (syntax hihglighting jne) kuid ka FTP-ga neidsamu faile kohe üles laadima, ent nii, et kui klikin sav ...
  teema: GD2 abil läbipaistva taustaga pildi loomine tekstist
shakedown

vastuseid: 1
vaadatud: 1528

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 11.04.2008 14:30:34   pealkiri: GD2 abil läbipaistva taustaga pildi loomine tekstist
Vaja oleks siis, et etteantud stringist looks PHP ja GD2 abil pildifail, mille taust on 100% läbipaistev (et kasutaks siis alpha kanaleid). Oskab keegi soovitada juhatada? Tekstiosaga saan hakkama, a ...
  teema: PHPga värvilisest pildist mustvalge (color->grayscale)
shakedown

vastuseid: 1
vaadatud: 1587

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 10.04.2008 16:22:09   pealkiri: PHPga värvilisest pildist mustvalge (color->grayscale)
Et oleks vaja teada, kuidas saaks PHP ja GD2 abil pilti mustvalgeks.

Olen paari Google-ist leitud varianti proovitud, kuid nende näidetega mul see mustvalgeks tegemise osa küll ei tööta. Saan t ...
  teema: Ülevaade: Buffalo LinkStation 250GB :: Kõvakettad
shakedown

vastuseid: 6
vaadatud: 5527

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 31.03.2008 09:36:30   pealkiri: Juurdepääs
Linkstationil saab ju määrata ka ligipääsuõigusi kasutajatele, aga kas keegi oskab öelda, kuidasoleks võimalik teh anii, et kui kasutaja logib end windowsi sisse, siis logib ta automaatselt ka ...
  teema: läpaka temp kõrge
shakedown

vastuseid: 11
vaadatud: 4982

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 28.03.2008 23:04:10   pealkiri: läpaka temp kõrge
Endal uus läpakas ja temperatuur pidevalt 55C, kas see võib liiga kõrge olla, arvestades, et CPU koormus opn ligi 10%?
  teema: Vista Audio enchancements
shakedown

vastuseid: 0
vaadatud: 744

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 24.03.2008 12:40:31   pealkiri: Vista Audio enchancements
Tekkis mõte - kas kuidagi on võimalik teha nii, et niipea, kui ühendan läpakaga kõlarid, lülitaks Vista kõlariite audio enchancements välja (Disable All Encancements Vistas Playback Devices -& ...
  teema: xp ja vista,läbi 780wl ruuteri omavahel võrku!
shakedown

vastuseid: 14
vaadatud: 2812

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.03.2008 12:01:47   pealkiri: SAMA PROBLEEM
Selline mure, et on Kodune võrk.
Lauaarvuti (XP) ja sülearvuti (VIsta)
Läpakas on wifi kaudu võrgus, lauaarvuti otse switchi taga.

Xp näeb küll läpakat workgroup computers all, ent ligi ei ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
shakedown

vastuseid: 23208
vaadatud: 5778907

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.02.2005 21:39:51   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Mina olen peale 80-ndat välja lastud. Ja ütlen ausalt, et nii palju, kui koolis sead vene keelt õpetati, läks mul ka kõrvust mööda. Vene keelt õppisin rääkima tööl. icon_biggrin.gif
  teema: EURONICS
shakedown

vastuseid: 1878
vaadatud: 753628

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.02.2005 14:34:37   pealkiri: EURONICS
Otsin sealt ühed Technics RP-DJ1210 klapid... loodan, siis, et ei pea garantiisse pöörduma icon_biggrin.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
shakedown

vastuseid: 23208
vaadatud: 5778907

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.02.2005 23:11:02   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Ohhoi. Nüüd helisatasid ütlesid, et mul on mingi eriti vana modem, et ma tulgu ja toogu neile see ja annavad uue ja parema vastu. eks näis mil aega on. Aga vähemalt ausad, ei lase vana järelmaks ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
shakedown

vastuseid: 23208
vaadatud: 5778907

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.02.2005 16:25:18   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Minu poolt suht positiivne kogemus.

Oli tarvis lepingut ümber vormistada eraisikult firmale. Alguses läksin Sõle 64 teenindusse, kuna see oli kõige lähemal. Sealt öeldi, et firmadega tegeleb ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.