Avaleht
otsing leidis 421 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: 15» M: DDR4 / DDR5 SO-DIMM sülearvuti mälud :: Sülearvuti mälud
serxx

vastuseid: 14
vaadatud: 1881

sõnumfoorum: Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele   postitatud: 07.05.2026 15:50:57   pealkiri: Re: DDR4 / DDR5 SO-DIMM sülearvuti mälud

1x16GB SK Hynix 4800Mhz – kasutatud, testitud – OK 70€
50€ käest kätte?
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
serxx

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.08.2025 15:59:51   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kui ligi 4 aastat tagasi PS5 sisse SSD ketast otsisin, sai valitud Samsung PM9A1 2TB (980 Pro OEM laadne variant).
Tuleb välja, et see oli halb valik.

Kuna siin teemas on läbi käinud ka teisi, ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
serxx

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638630

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 20.07.2025 10:09:04   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
, leidsid?
Kui ei, siis , sul 45W veel saadaval?
Nagu eespool mainitud, kui sul on mõni USB-C laadija mis 65W+ välja annab, võta aliexpressist vms kohast lihtsalt üks adapter. Kui just kiire po ...
  teema: Probleem Syxel NR7101 äpiga ühendamisel ja wifi
serxx

vastuseid: 18
vaadatud: 4342

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.11.2024 13:20:23   pealkiri: Probleem Syxel NR7101 äpiga ühendamisel ja wifi
Teisalt töötab see äpp AINULT seadme väliosa halduswifis
See väide ei vasta tõele. Mul töötab ka tavavõrgus.

Sama mudel?
NR7101 - ostetud tavapoest, mitte ISP käest
Router mode (mitte ...
  teema: Probleem Syxel NR7101 äpiga ühendamisel ja wifi
serxx

vastuseid: 18
vaadatud: 4342

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.11.2024 00:28:49   pealkiri: Probleem Syxel NR7101 äpiga ühendamisel ja wifi
Teisalt töötab see äpp AINULT seadme väliosa halduswifis
See väide ei vasta tõele. Mul töötab ka tavavõrgus.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
serxx

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.10.2024 16:57:02   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
oot need PiSsViie puldid t6esti nii pasad, et vaja paari aasta tagant uus osta? Kuulsin kunagi netist sellest aga ei tahtnud uskuda.
See pole PS5 teema, on see enamike pultide analoog kangide teema, ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
serxx

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.10.2024 20:41:16   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Ma pole ps5 omanik, aga minu uuringud näitavad (ja keegi võiks kinnitada), et kui sul on õige adapter, nt see:
https://shop.8bitdo.com/products/8bitdo-wireless-usb-adapter-2-for-switch-windows-mac ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
serxx

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.08.2024 13:06:23   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Oleks vaja salvestusruumi juurde. Kas sobib suvaline väline karp ja ketas? Tegu ps4 pro-ga
Päris suvaline ei sobi.

Seal on selline nüanss, ei peab olema otse ühendatud ja ei tohi olla läbi hu ...
  teema: IPv6 Eesti mobiilivõrkudes
serxx

vastuseid: 91
vaadatud: 49370

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.06.2024 18:05:42   pealkiri: IPv6 Eesti mobiilivõrkudes
Palju nad mobiilidele jagavad /56 või /64 poolik lahendus.
Super kõnekaardiga näitab miski android rakendus /64. Kas see on korrekne ka, ei julge 100% lubada. Ilma rootimata ei taha android palju ...
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
serxx

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534211

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 01.06.2024 01:22:59   pealkiri: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Palun järgnevale kolmele teemale bump + hinna korrektuur:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=849179
M: Crucial 32GB DDR5 5200MHz CL42 SO-DIMM (CT32G52C42S5)
Hind: 85 -> 80

htt ...
  teema: Genshin Impact
serxx

vastuseid: 14
vaadatud: 3345

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.01.2024 18:22:19   pealkiri: Genshin Impact
Ma olen veidi katseid teinud.
Üldiselt võiks eeldada, et see masin on täitsa ok antud mängu jaoks.

Minu katsetused on kõik linuxis - windowsis võib tulemus veidi teine olla.

Ryzen 5600U ( ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.10.2023 18:58:36   pealkiri: levikom.ee
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.10.2023 20:14:45   pealkiri: levikom.ee

MAKSU- JA TOLLIAMETI NÕUDED SEISUGA 04.10.2023
Võlasumma: 251 625 €
See on nohu.
Kui 2021/2022 aasta saneerimise kohtu dokumente lugeda, on näha, et sellel hetkel oli nõudeid üleval 10.5 m ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.10.2023 02:36:02   pealkiri: levikom.ee
Mina maksta ei kavatse.
Juba vaidlustasin nõude. Ja lähen sellega nii kaugele kui vaja. Minu käest ei saa nad selle petuskeemiga sentigi.

Lisaks avastasin ka vastuolu selle fiktiivse arve osas. ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.10.2023 22:30:59   pealkiri: levikom.ee
Vaatasin, et nad viitavad oma kirjas üldtingimustele, mis on hetkel ainuke asi mis kodulehel veel üleval:
https://levikom.ee/Levikom-%C3%BCldtingimused-est.htm

Seal on selline punkt:
4.9. ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.10.2023 21:52:13   pealkiri: levikom.ee

Samas kui võtta kokku mingi suurem hulk ähvarduste saajaid ja lasta teha mõnel juristil neile üks ähvarduskiri vastu, võib see neid tagasi tõmmata. Mingi raha läheb see maksma, aga tõeäoli ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.10.2023 21:17:21   pealkiri: levikom.ee
Kui vahel ununeb arve tähtajaks maksmata, on paar päeva hiljem juba võlgnevuse teade postkastis.
Seekord pole 15 kuud midagi tehtud ja nüüd järsku hakatakse pastakast midagi välja imema.

Ma ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.10.2023 20:30:35   pealkiri: levikom.ee
Mul sama teema:

Levikom Eesti tänab Teid, et olete olnud meie pikaajaline klient.
Meie raamatupidamise andmetel kasutate seisuga 01.10.2023 Levikom Eesti kliendiseadmete renditeenust, so Teie val ...
  teema: Telia Koduinternet
serxx

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697709

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.08.2023 15:49:45   pealkiri: Telia Koduinternet
ping on küll kehva võitu läbilase on ok. See kiirus võib ka 300/300 olla kuid kui pingi pole siis pole netis surfamine kiirem ka. Ping ong see kui on 1ms kui 20ms vahe sees. Reaalselt tajutav. Ame ...
  teema: Telia Koduinternet
serxx

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697709

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.08.2023 14:38:46   pealkiri: Telia Koduinternet
Default konf oli mul bridge mode.
Ehk siis ühendus kuhugi routerisse, mis saab välise ip ja majanab võrku edasi.

Kui tahaks, et see seade ise router on, tuli kuskil konfis muuta, et ei oleks br ...
  teema: Telia Koduinternet
serxx

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697709

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.08.2023 13:43:27   pealkiri: Telia Koduinternet
Minu kogemus Zyxel NR7101-ga on, et SIM2 ei töötagi!
Ja siin-seal on ka infot levimas, et toode ongi toores. Riistvara on olemas aga tarkvara ei ole järgi jõudnud, et kõiki featuure kasutada saa ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
serxx

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.05.2022 16:03:56   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Rest mode kasutamine ainult laadimiseks on päris hirmus elektri raiskamine. Erinevate allikate väitel on Rest mode voolutave 30-50W kandis.Kust see info pärit on?
Ilmselt sõltub väga palju sel ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
serxx

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.05.2022 13:16:35   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Telefoni laadimine ja välised kettad on kaks asja, mis hubi kontekstis on väga halb mõte.
PS5 pult ise kuulub ka samasse kategooriasse. Huvipärast viskasin mõõtja vahele ja pult võtab laadides ...
  teema: Genshin Impact
serxx

vastuseid: 14
vaadatud: 3345

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2022 19:30:35   pealkiri: Genshin Impact
Platvormi mainimine ei teeks ka paha. See peaks vist suht kõige peal olema: näperdised, PS4/5, Windows, Switch, ... xbox on vist puudu ja linuxi inimesed võivad vist nagu ikka ainult unistada mäng ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
serxx

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.04.2022 17:26:23   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kui tegemist on korrektse USB lahendusega (ja pole mingit põhjust arvata, et ei oleks), siis maha ei põle midagi. USB port piirab voolu. Kui voolu jääb seadmete jaoks väheks, siis (osad) seadmed ...
  teema: Sülearvuti toiteploki tegelik voolutarbimine :: Sülearvuti akulaadijad
serxx

vastuseid: 6
vaadatud: 2157

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 28.04.2022 15:29:54   pealkiri: Sülearvuti toiteploki tegelik voolutarbimine
Kui veel nokkida, siis vatte (W) ei mõõdeta. Võimsus (W) on pinge (V) korda voolutugevus (A) ja need kaks parameetrit on mõõdetavad. Mõõta saab ka reaktiivenergiat ja sealt arvutada VA ja PF nu ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.04.2022 15:12:20   pealkiri: levikom.ee
Kas hetkel ühenduse parameetrid vastavad lepingule?
Minu puhul küll, jah.

Mul ainult inetrnet, teleteenust ega midagu muud ei ole.

Ja just praegu tuli postkasti teade, mis on kõvasti hiljaks ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.04.2022 14:37:15   pealkiri: levikom.ee
Mina sain oma asjad korda, kui rääkisin otse Redneti klienditoega. Mis erinevalt Levikomist oli kiire ja asjalik.

Neil on mingi ajalooline side Levikomiga Radioneti aegadest. Tänu sellele pakuva ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.04.2022 01:17:34   pealkiri: levikom.ee
Mul läks ka täna asi lappama. Päeval veel kõik toimis. Aga mingi hetk õhtupoole on IP muutnud.
Kõige veidram on see, et mul on tellitud staailine IP.
Minu tulemüüris on endiselt see sama vä ...
  teema: ID-tarkvara värske versioon sai uuendusliku Web eID liidese
serxx

vastuseid: 8
vaadatud: 5039

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 22.03.2022 12:39:11   pealkiri: ID-tarkvara värske versioon sai uuendusliku Web eID liidese
ID-kaardi tarkvara on alati omadega kõvasti ajast maas.
21.10 tuli välja pool aastat tagasi ja tugi lõppeb kolme kuu pärast - nüüd nad lisavad toe, kui põhimõtteliselt on elutsükkel peaaegu ...
  teema: ID-tarkvara värske versioon sai uuendusliku Web eID liidese
serxx

vastuseid: 8
vaadatud: 5039

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.03.2022 15:34:32   pealkiri: ID-tarkvara värske versioon sai uuendusliku Web eID liidese
Kuidas see mõjub ühilduvusele teenustega, mis pole (veel) Web eID võimelised - ja neid on ilmselt päris palju:
• eemaldati vanad veebis allkirjastamise komponendid
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
serxx

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376573

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.03.2022 00:04:40   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
5500 on siis põhimõtteliselt praak 5600G, millel iGPU välja lülitatud?
Cezanne on muidu 5000G seeria.

Ei tea, kas sellega võib äkki saada seda sorti lotovõidu, et kuidagi saab iGPU tööle? ...
  teema: M.2 SSD sobivus
serxx

vastuseid: 16
vaadatud: 6308

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 15.03.2022 00:08:33   pealkiri: M.2 SSD sobivus
Tänan kõiki abivalmis aHVe, üks küsimus ikka. Kas on mõtet partitsioneerida, format c: saab ikka vahel mängitud... lihtsalt, et osad programmid ja mängud jääksid alles. Nõuandeid?
Ma pigem ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
serxx

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137516

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 14.03.2022 14:31:27   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Linux pakihalduriga tulevad asjad kohati päris suure viitega (sõltub distrost).
Osad distrod pakuvad ainult ESR versioone (Debian näiteks).

Otse mozilla lehelt alla sikutatud variandile peab is ...
  teema: M.2 SSD sobivus
serxx

vastuseid: 16
vaadatud: 6308

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 07.03.2022 21:05:42   pealkiri: M.2 SSD sobivus
Pesa näeb väga M.2 M tüüpi pesa moodi välja.
Mis tähendab, et elektriliselt peaks seal olema PCIe x4 ja SATA mõlemad.

Kui BIOS NVMe tuge ei oma, siis bootida sealt pealt võimalik ei ole, a ...
  teema: Int graafikaga AMD protsessor ja PCIe 4.0
serxx

vastuseid: 5
vaadatud: 2540

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 06.03.2022 23:06:07   pealkiri: Int graafikaga AMD protsessor ja PCIe 4.0
Ei.
PCIe tuleb CPU-st ja CPU on PCIe 3.0. Emaplaat lihtsalt tekitab füüsilised ühendused nendele.

Mitte mingi valemiga ei saa 5000G protsessoritega PCIe 4.0 kätte.

Kui võtad 5000X protsess ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
serxx

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.01.2022 15:57:01   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Te siin segate omavahel PS Plus ja PS Now kaarte. Väga erinevad asjad. Lisaks ka lihtsalt PSN store credit (mida saab kasutada ka mõlema teenuse ostmiseks).

Lihtsalt infoks:
[url=https://en.wiki ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
serxx

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.12.2021 03:26:07   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
cdkeys.com ka täitsa töötab. £35 on kõige soodsam hetkel.
Natuke paha seal majandada, kohati ei taha näidata vale regiooni asju ja mitu korda hoiatab enne kui osta laseb, aga täitsa töötab. ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
serxx

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.12.2021 18:02:06   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu

https://www.hinnavaatlus.ee/2118617/samsung-pm9a1-2tb-m2/
https://www.hinnavaatlus.ee/1737781/ek-water-blocks-ek-m2-nvme-heatsink/

Selline kombo peaks mõistlik olema.
Kasutan, toimib hästi.
...
  teema: Nikoni arutelu
serxx

vastuseid: 2009
vaadatud: 603092

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.10.2021 14:49:32   pealkiri: Nikoni arutelu
See võib üldse mitte võimalik olla.
4/3 objektiiv on vist sensorile lähemal kui DSLR kaamerate puhul. See omakorda tähendab, et mis iganes adapteri kasutamisel jääb objektiiv igal juhul sensor ...
  teema: Leedu kaitseministeerium: visake Hiina telefonid minema
serxx

vastuseid: 18
vaadatud: 6998

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 22.09.2021 21:10:10   pealkiri: Leedu kaitseministeerium: visake Hiina telefonid minema
Ja tegelikult poleks üldse probleemi, kui telefonitootjad GPL litsentsi järgiksid, kerneli ja andoridi kood oleks avalik ja bootloaderi avamiseks ei peaks läbi rõngaste hüppama, kui üldse lahti ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
serxx

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376573

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.09.2021 00:22:42   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Samas PCIe 4.0 ja järgmine 5.0 tegelikult vähendab radade vajadust.
Aga seda ainult eeldusel, et kaardid ka järgi jõuavad.

Kui 10GB LAN vajab PCIe v1.0 peal 8 rada, siis v2.0 peal 4 rada, v3.0 ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.09.2021 11:24:37   pealkiri: levikom.ee
Kas kõnekaartidel on mingid piirangud vms interneti tarbimisel võrreldes lepinguliste interneti pakettidega?
Mul SXT käes ja vaja operaatoreid katsetama hakata.
Kas on mingit head põhjust, miks ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
serxx

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.09.2021 15:47:30   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Poteka peab sellisel juhul molekulideks lammutama, et visuaalselt näha mis seal toimub.
Kas seda üldse kannatab lahti võtta ja uuesti tagasi kokku panna?
Või siis elektriliselt testima, et näha ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
serxx

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.09.2021 12:28:35   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kas keegi oskab soovitada mõnda konkreetset kohta/mudelit DS4 analog joysticku ostuks?

Ühel joystickul oli drift päris korralik ja otsustasin ära vahetada. Mõeldud-tehtud. Aga tulemus pole ikk ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.09.2021 13:30:06   pealkiri: levikom.ee
siis juhtusin vajutama tellimuse nuppu B818-263 peale - no kui hull see ikka olla saab ;).
Kas mõni nendest huawei asjadest on täna võimeline bridge modes töötama? Siiani olen kõigist huawei va ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.09.2021 19:34:01   pealkiri: levikom.ee
Mul veel ühendus töötab, aga tellisin just 4G seadmed ära, et saaks veidi testida erinevaid operaatoreid, kui selleks aega antakse. Ja oleks backup võimalikult kiirelt võtta, kui järsku pime on ...
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.09.2021 14:10:26   pealkiri: levikom.ee
Mis piirkonnas hetkel võrk täiesti maas on?
Saue masti otsas ei ole auke olnud viimase nädala jooksul.
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.09.2021 11:22:07   pealkiri: levikom.ee
IoT teema on neil vist teise juriidilise isiku all, OÜ Noranet vist.
  teema: levikom.ee
serxx

vastuseid: 1165
vaadatud: 450016

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.09.2021 11:47:49   pealkiri: levikom.ee
Samas artiklis ütlevad nad väga vastuolulist infot.
1. 5G sagedusloa saamine on nende jaoks väga oluline
2. Selle saamiseks ei ole nad valmis suurt midagi tegema ega kellegagi konkureerima

Sam ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.