Avaleht
otsing leidis 87 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi?
sepo

vastuseid: 4
vaadatud: 2583

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 19.12.2007 11:21:50   pealkiri: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi?
Otsi mingeid webcam security teemalisi softe, neid on mitu tk 4 kaamera toega, nimetada peast ei oska hetkel ainult....

EDIT: viimati kasutasin softi nimega Dorgem, paistab et saad panna korraga mi ...
  teema: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi?
sepo

vastuseid: 4
vaadatud: 2583

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.12.2007 13:21:35   pealkiri: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi?
Tere!
Küss tekkinud:Arvutisse vaja programmi,mis laseks salvestada või pildistada kahe erineva tootja webcamide pilti kõvakettale samaaegselt.
Ühe kaamera tootja Logitech,teisel MSI.
Soft,mis n ...
  teema: Kommenteerimine: rewer
sepo

vastuseid: 1309
vaadatud: 272754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2007 18:46:04   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Saime kaubale!
Kõik sujus!
  teema: Kommenteerimine: miregal
sepo

vastuseid: 0
vaadatud: 611

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2007 21:34:51   pealkiri: Kommenteerimine: miregal
Parim,absoluutselt parim!
Kallid!
icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: eldorado
sepo

vastuseid: 147
vaadatud: 56973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2007 17:27:00   pealkiri: Kommenteerimine: eldorado
Äri sujus-kiire ja mugav!
  teema: Kommenteerimine: Rom
sepo

vastuseid: 33
vaadatud: 9528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2007 20:43:04   pealkiri: Kommenteerimine: Rom
Tegime äri,tundub,et OK kõik!
  teema: Kommenteerimine: ojapoiss
sepo

vastuseid: 64
vaadatud: 31971

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2007 15:55:58   pealkiri: Kommenteerimine: ojapoiss
Väga tore!
Tänu temale sain hea torrenti kutse!
Tänan!
  teema: Kommenteerimine: Termikas
sepo

vastuseid: 61
vaadatud: 18252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.09.2007 22:38:42   pealkiri: Kommenteerimine: Termikas
Hea äri oli ja olen kaubaga vägagi rahul!
TNX!
  teema: Kommenteerimine: reven21b
sepo

vastuseid: 58
vaadatud: 23659

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.09.2007 22:37:37   pealkiri: Kommenteerimine: reven21b
Vabandan väikese viiviituse eest!
Kaup korras ja kõik oli väga personaalne ja mugav!
Teinekordki äri temaga! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vazz
sepo

vastuseid: 24
vaadatud: 14250

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.09.2007 22:36:36   pealkiri: Kommenteerimine: vazz
Ülivägaaitäh!
Loodan,et klaviatuurist sulle heameelt sai! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: clemm
sepo

vastuseid: 30
vaadatud: 19863

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2007 07:47:05   pealkiri: Kommenteerimine: clemm
Läpaka klemmida lühistamine aitas!Sain lahti ja tööle.
Sinu lingist oli absoluuytselt kasu!Tnx!
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=252733&highlight=
  teema: Kommenteerimine: ShadowKnight
sepo

vastuseid: 16
vaadatud: 5929

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2007 14:33:32   pealkiri: Kommenteerimine: ShadowKnight
Ostetud hea kettasahtel,mis töötab laitmatult.
Tänud!
  teema: Kommenteerimine: compu.geek
sepo

vastuseid: 1
vaadatud: 516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.08.2007 09:22:29   pealkiri: Kommenteerimine: compu.geek
Kauples,tingis,irises ja kahtlustas aga lõpuks kaubad ikka sobisid.
Positiivne igatahes!

icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Howard
sepo

vastuseid: 70
vaadatud: 21777

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2007 20:23:46   pealkiri: Kommenteerimine: Howard
Silm silma,hammas hamba vastu icon_rolleyes.gif
Eks pean minagi siis neutraalse panema.
Kui midagi uurida on vms,siis võiks ikka PS saata,mitte kohe teise profiili neutraalsega rikkuma hakata.
Oli jah palj ...
  teema: Kommenteerimine: wert007
sepo

vastuseid: 5
vaadatud: 3918

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2007 08:50:03   pealkiri: Kommenteerimine: wert007
Kõik kiire ja korralik !
Väga bro!
  teema: Kommenteerimine: daff
sepo

vastuseid: 10
vaadatud: 5949

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2007 12:29:43   pealkiri: Kommenteerimine: daff
Sain hää pilli!
Momendil veel katsetamata,aga jutujärgi väga bro!
Tnx!
  teema: Kommenteerimine: ak47
sepo

vastuseid: 40
vaadatud: 22477

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2007 10:18:12   pealkiri: Kommenteerimine: ak47
Hea ,hea,kõik hea!
  teema: Kommenteerimine: GOD
sepo

vastuseid: 43
vaadatud: 16380

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2007 16:25:45   pealkiri: Kommenteerimine: GOD
Mingine aeg tagasi üks deal tehtud.
Põmst positiivne.
  teema: Kommenteerimine: surfar
sepo

vastuseid: 50
vaadatud: 14442

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2007 09:27:20   pealkiri: Kommenteerimine: surfar
Väike proseäri aetud!
  teema: Kommenteerimine: Antari
sepo

vastuseid: 135
vaadatud: 31868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2007 13:10:48   pealkiri: Kommenteerimine: Antari
Ostsin kunagi ammu.ammu mõned videokaardid,millest 1 ei töötanud.
Rahul sellegipoolest.
  teema: Kommenteerimine: kurask
sepo

vastuseid: 68
vaadatud: 23039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2007 10:09:14   pealkiri: Kommenteerimine: kurask
Saime kokku,ajasime mula ja äri.
Igati meeldiv persoon.
Juhtme katkiolek..hmmmm....kas taskus tuues äkki siiis läks katki....
.... ise ju põmst töötavast masinast ta võtsin,kus ta justament ...
  teema: Kommenteerimine: kromit
sepo

vastuseid: 12
vaadatud: 6617

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2007 10:04:53   pealkiri: Kommenteerimine: kromit
Sai nagu äri aetud.
Ootasin positiivset,lõppkokkuvõttes olen mina siis hoopis see,kes neid jagab.


icon_rolleyes.gif

...
  teema: Kommenteerimine: catafalc
sepo

vastuseid: 1
vaadatud: 1806

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2007 10:02:34   pealkiri: Kommenteerimine: catafalc
Imelik kasutaja.
Lubas asja mulle hoida ja mingid päevad hiljem kuulen,et ära antud juba.
Kui ei kannatanud ooodata mu järel,oleksid ju võinud teada anda,et jalus värgid jne....ma oleksin sünd ...
  teema: Kommenteerimine: Ice
sepo

vastuseid: 83
vaadatud: 21155

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2007 10:42:07   pealkiri: Kommenteerimine: Ice
Kõik oli hea! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mõmm
sepo

vastuseid: 510
vaadatud: 101860

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2007 13:18:27   pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm
Äri sujus!

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hentz
sepo

vastuseid: 422
vaadatud: 144719

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2007 23:04:45   pealkiri: Kommenteerimine: hentz
Nii vitttus siga annab otsida.
Läbustab,situb,pasandab teiste teemasid ja siis lahmib kergekäeliselt negatiivseid-sellist ohmooni annab otsida.
Tõmba nahk pähe omale,hurood! icon_evil.gif
  teema: Kommenteerimine: tnis56
sepo

vastuseid: 7
vaadatud: 5013

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2007 13:40:47   pealkiri: Kommenteerimine: tnis56
Vaiht sujus kiirelt.
Õigel ajal õiges kohas!
Soovitused! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: IQzero
sepo

vastuseid: 168
vaadatud: 46272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2007 13:44:40   pealkiri: Kommenteerimine: IQzero
Vot oli positiivne kogemus! thumbs_up.gif
Mees täpne ja asjalik!
Vanakooli värk ikkagi icon_razz1.gif
Soovitan soojalt!Loodan,et õlts ka maitses!
  teema: Kommenteerimine: mixut
sepo

vastuseid: 4
vaadatud: 3576

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2007 01:12:46   pealkiri: Kommenteerimine: mixut
Sujus kõik.
Tänan masinate eest!
  teema: Kommenteerimine: jigsaw813
sepo

vastuseid: 366
vaadatud: 102210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2007 07:26:10   pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813
Sain telefoni ja ajasime nati juttu ka!
Aitäh.
Kokkulepped laabusid õieti-kokkulepitud ajal ja kokkulepitud kohas!
  teema: Kommenteerimine: Foxy
sepo

vastuseid: 447
vaadatud: 69330

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2007 07:24:54   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
Tegime väikese modemi deali.
Kõik korras ja ok!
  teema: Kommenteerimine: darzik
sepo

vastuseid: 72
vaadatud: 25990

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2007 22:33:46   pealkiri: Kommenteerimine: darzik
Ärid aetud,kõik hea! thumbs_up.gif
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: lauri
sepo

vastuseid: 89
vaadatud: 45503

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2007 18:44:41   pealkiri: Kommenteerimine: lauri
Aitäh kaablite eest!
Kõik oli täpne ja korrektne! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: nkkuo
sepo

vastuseid: 256
vaadatud: 67459

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2007 09:24:46   pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo
Väga personaalselt tegutsev mees!
Teiste mure on ka tema mure.
Sügav respect!
  teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE
sepo

vastuseid: 376
vaadatud: 110581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2007 09:16:35   pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE
Deal sujus-sai võrkarid mu käest!
  teema: Kommenteerimine: M!nA
sepo

vastuseid: 145
vaadatud: 59941

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2007 19:29:03   pealkiri: Kommenteerimine: M!nA
Väga tore mees ja tegutseb väga asjalikult!
Ei pidanud paljuks raha ette kanda ja ei ajanud mingit usalduseblablaad,et äkki teen tünga vms.
Respect!
  teema: Kommenteerimine: tublipoiss
sepo

vastuseid: 28
vaadatud: 7410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2007 12:01:07   pealkiri: Kommenteerimine: tublipoiss
Tänan printeri eest!
  teema: Kommenteerimine: Raines
sepo

vastuseid: 66
vaadatud: 20750

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2007 14:07:53   pealkiri: Kommenteerimine: Raines
Asjad sujusid väga kiirelt ja personaalselt!
  teema: Kommenteerimine: Krahv
sepo

vastuseid: 140
vaadatud: 41376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2007 19:43:12   pealkiri: Kommenteerimine: Krahv
Äri aetud!
Kokkulepped sujusid! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mightythor
sepo

vastuseid: 61
vaadatud: 48154

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2007 19:16:05   pealkiri: Kommenteerimine: mightythor
Kiire ja personaalne tehing toimus!
  teema: Kommenteerimine: adrian11
sepo

vastuseid: 1
vaadatud: 465

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2007 12:30:52   pealkiri: Kommenteerimine: adrian11
Toredad mehed-tegime äri ja kõik sujus!
  teema: Kommenteerimine: rahzel
sepo

vastuseid: 90
vaadatud: 28272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2007 23:02:02   pealkiri: Kommenteerimine: rahzel
Tegime vaihtu.
Loodetavasti mõlemad rahul.
Hea oleks,kui minupoolt toodud õllemark sobiks sulle!
  teema: Kommenteerimine: .Scorps.
sepo

vastuseid: 264
vaadatud: 83740

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2007 13:27:00   pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps.
Viis tavaari jalust ära!
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: kännuämmelg
sepo

vastuseid: 242
vaadatud: 136618

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2007 21:47:57   pealkiri: Kommenteerimine: kännuämmelg
icon_lol.gif väike täpsusutus:
isand Sepole antud negatiivne pole "rate" põhimõttel : mina Sulle-Sina mulle, vaid peale tema negatiivset hinnangut palusin ma Ta lakoonilist "ise tead, mille eest said" m ...
  teema: Kommenteerimine: IffikaS
sepo

vastuseid: 159
vaadatud: 87778

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2007 10:14:09   pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS
Tõi mulle kama tööjuurde ära.
Ääretult lahke ja kiire mees!
  teema: Kommenteerimine: Massive
sepo

vastuseid: 47
vaadatud: 16470

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2007 21:54:30   pealkiri: Kommenteerimine: Massive
Kõik korras-õigel ajal õiges kohas!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: snOOp--
sepo

vastuseid: 95
vaadatud: 37886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2007 16:03:31   pealkiri: Kommenteerimine: snOOp--
Sain mälu,töötab kenasti!
Julgen igatahes seda meest soovitada!
Noor,aga asjalik icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: indre329
sepo

vastuseid: 749
vaadatud: 304511

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2007 16:01:37   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Nüüd siis lõplik positiivne.
Tellu vahetas omanikku!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vops
sepo

vastuseid: 34
vaadatud: 15336

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2007 13:18:33   pealkiri: Kommenteerimine: Vops
Saab äri ajada kenasti!
Lubas paki saata ja nii oligi!
Usaldusväärne,soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kännuämmelg
sepo

vastuseid: 242
vaadatud: 136618

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2007 08:26:02   pealkiri: Kommenteerimine: kännuämmelg
neile, kes ei tea, mille eest see negatiivne pudenes:
Isand Sepo (sama ka soodent-i kohta) nimelt ei kannata endasuunas käivat kriitikat. Lisaks sellele, on tal moderaatorist perselakkuja, kes laseb ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.