|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi? |
sepo
vastuseid: 4
vaadatud: 2583
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.12.2007 11:21:50 pealkiri: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi? |
Otsi mingeid webcam security teemalisi softe, neid on mitu tk 4 kaamera toega, nimetada peast ei oska hetkel ainult....
EDIT: viimati kasutasin softi nimega Dorgem, paistab et saad panna korraga mi ... |
teema: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi? |
sepo
vastuseid: 4
vaadatud: 2583
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.12.2007 13:21:35 pealkiri: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi? |
Tere!
Küss tekkinud:Arvutisse vaja programmi,mis laseks salvestada või pildistada kahe erineva tootja webcamide pilti kõvakettale samaaegselt.
Ühe kaamera tootja Logitech,teisel MSI.
Soft,mis n ... |
teema: Kommenteerimine: rewer |
sepo
vastuseid: 1309
vaadatud: 272754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2007 18:46:04 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Saime kaubale!
Kõik sujus! |
teema: Kommenteerimine: miregal |
sepo
vastuseid: 0
vaadatud: 611
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.10.2007 21:34:51 pealkiri: Kommenteerimine: miregal |
Parim,absoluutselt parim!
Kallid!
 |
teema: Kommenteerimine: eldorado |
sepo
vastuseid: 147
vaadatud: 56973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2007 17:27:00 pealkiri: Kommenteerimine: eldorado |
| Äri sujus-kiire ja mugav! |
teema: Kommenteerimine: Rom |
sepo
vastuseid: 33
vaadatud: 9528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2007 20:43:04 pealkiri: Kommenteerimine: Rom |
| Tegime äri,tundub,et OK kõik! |
teema: Kommenteerimine: ojapoiss |
sepo
vastuseid: 64
vaadatud: 31971
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2007 15:55:58 pealkiri: Kommenteerimine: ojapoiss |
Väga tore!
Tänu temale sain hea torrenti kutse!
Tänan! |
teema: Kommenteerimine: Termikas |
sepo
vastuseid: 61
vaadatud: 18252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2007 22:38:42 pealkiri: Kommenteerimine: Termikas |
Hea äri oli ja olen kaubaga vägagi rahul!
TNX! |
teema: Kommenteerimine: reven21b |
sepo
vastuseid: 58
vaadatud: 23659
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2007 22:37:37 pealkiri: Kommenteerimine: reven21b |
Vabandan väikese viiviituse eest!
Kaup korras ja kõik oli väga personaalne ja mugav!
Teinekordki äri temaga!  |
teema: Kommenteerimine: vazz |
sepo
vastuseid: 24
vaadatud: 14250
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2007 22:36:36 pealkiri: Kommenteerimine: vazz |
Ülivägaaitäh!
Loodan,et klaviatuurist sulle heameelt sai!  |
teema: Kommenteerimine: clemm |
sepo
vastuseid: 30
vaadatud: 19863
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2007 07:47:05 pealkiri: Kommenteerimine: clemm |
Läpaka klemmida lühistamine aitas!Sain lahti ja tööle.
Sinu lingist oli absoluuytselt kasu!Tnx!
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=252733&highlight= |
teema: Kommenteerimine: ShadowKnight |
sepo
vastuseid: 16
vaadatud: 5929
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2007 14:33:32 pealkiri: Kommenteerimine: ShadowKnight |
Ostetud hea kettasahtel,mis töötab laitmatult.
Tänud! |
teema: Kommenteerimine: compu.geek |
sepo
vastuseid: 1
vaadatud: 516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2007 09:22:29 pealkiri: Kommenteerimine: compu.geek |
Kauples,tingis,irises ja kahtlustas aga lõpuks kaubad ikka sobisid.
Positiivne igatahes!
 |
teema: Kommenteerimine: Howard |
sepo
vastuseid: 70
vaadatud: 21777
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2007 20:23:46 pealkiri: Kommenteerimine: Howard |
Silm silma,hammas hamba vastu
Eks pean minagi siis neutraalse panema.
Kui midagi uurida on vms,siis võiks ikka PS saata,mitte kohe teise profiili neutraalsega rikkuma hakata.
Oli jah palj ... |
teema: Kommenteerimine: wert007 |
sepo
vastuseid: 5
vaadatud: 3918
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2007 08:50:03 pealkiri: Kommenteerimine: wert007 |
Kõik kiire ja korralik !
Väga bro! |
teema: Kommenteerimine: daff |
sepo
vastuseid: 10
vaadatud: 5949
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.08.2007 12:29:43 pealkiri: Kommenteerimine: daff |
Sain hää pilli!
Momendil veel katsetamata,aga jutujärgi väga bro!
Tnx! |
teema: Kommenteerimine: ak47 |
sepo
vastuseid: 40
vaadatud: 22477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2007 10:18:12 pealkiri: Kommenteerimine: ak47 |
| Hea ,hea,kõik hea! |
teema: Kommenteerimine: GOD |
sepo
vastuseid: 43
vaadatud: 16380
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2007 16:25:45 pealkiri: Kommenteerimine: GOD |
Mingine aeg tagasi üks deal tehtud.
Põmst positiivne. |
teema: Kommenteerimine: surfar |
sepo
vastuseid: 50
vaadatud: 14442
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2007 09:27:20 pealkiri: Kommenteerimine: surfar |
| Väike proseäri aetud! |
teema: Kommenteerimine: Antari |
sepo
vastuseid: 135
vaadatud: 31868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2007 13:10:48 pealkiri: Kommenteerimine: Antari |
Ostsin kunagi ammu.ammu mõned videokaardid,millest 1 ei töötanud.
Rahul sellegipoolest. |
teema: Kommenteerimine: kurask |
sepo
vastuseid: 68
vaadatud: 23039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2007 10:09:14 pealkiri: Kommenteerimine: kurask |
Saime kokku,ajasime mula ja äri.
Igati meeldiv persoon.
Juhtme katkiolek..hmmmm....kas taskus tuues äkki siiis läks katki....
.... ise ju põmst töötavast masinast ta võtsin,kus ta justament ... |
teema: Kommenteerimine: kromit |
sepo
vastuseid: 12
vaadatud: 6617
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2007 10:04:53 pealkiri: Kommenteerimine: kromit |
Sai nagu äri aetud.
Ootasin positiivset,lõppkokkuvõttes olen mina siis hoopis see,kes neid jagab.
... |
teema: Kommenteerimine: catafalc |
sepo
vastuseid: 1
vaadatud: 1806
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2007 10:02:34 pealkiri: Kommenteerimine: catafalc |
Imelik kasutaja.
Lubas asja mulle hoida ja mingid päevad hiljem kuulen,et ära antud juba.
Kui ei kannatanud ooodata mu järel,oleksid ju võinud teada anda,et jalus värgid jne....ma oleksin sünd ... |
teema: Kommenteerimine: Ice |
sepo
vastuseid: 83
vaadatud: 21155
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2007 10:42:07 pealkiri: Kommenteerimine: Ice |
Kõik oli hea!  |
teema: Kommenteerimine: Mõmm |
sepo
vastuseid: 510
vaadatud: 101860
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.07.2007 13:18:27 pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm |
Äri sujus!
 |
teema: Kommenteerimine: hentz |
sepo
vastuseid: 422
vaadatud: 144719
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2007 23:04:45 pealkiri: Kommenteerimine: hentz |
Nii vitttus siga annab otsida.
Läbustab,situb,pasandab teiste teemasid ja siis lahmib kergekäeliselt negatiivseid-sellist ohmooni annab otsida.
Tõmba nahk pähe omale,hurood!  |
teema: Kommenteerimine: tnis56 |
sepo
vastuseid: 7
vaadatud: 5013
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2007 13:40:47 pealkiri: Kommenteerimine: tnis56 |
Vaiht sujus kiirelt.
Õigel ajal õiges kohas!
Soovitused!  |
teema: Kommenteerimine: IQzero |
sepo
vastuseid: 168
vaadatud: 46272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2007 13:44:40 pealkiri: Kommenteerimine: IQzero |
Vot oli positiivne kogemus!
Mees täpne ja asjalik!
Vanakooli värk ikkagi
Soovitan soojalt!Loodan,et õlts ka maitses! |
teema: Kommenteerimine: mixut |
sepo
vastuseid: 4
vaadatud: 3576
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2007 01:12:46 pealkiri: Kommenteerimine: mixut |
Sujus kõik.
Tänan masinate eest! |
teema: Kommenteerimine: jigsaw813 |
sepo
vastuseid: 366
vaadatud: 102210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2007 07:26:10 pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813 |
Sain telefoni ja ajasime nati juttu ka!
Aitäh.
Kokkulepped laabusid õieti-kokkulepitud ajal ja kokkulepitud kohas! |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
sepo
vastuseid: 447
vaadatud: 69330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2007 07:24:54 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
Tegime väikese modemi deali.
Kõik korras ja ok! |
teema: Kommenteerimine: darzik |
sepo
vastuseid: 72
vaadatud: 25990
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2007 22:33:46 pealkiri: Kommenteerimine: darzik |
Ärid aetud,kõik hea!
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: lauri |
sepo
vastuseid: 89
vaadatud: 45503
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2007 18:44:41 pealkiri: Kommenteerimine: lauri |
Aitäh kaablite eest!
Kõik oli täpne ja korrektne!  |
teema: Kommenteerimine: nkkuo |
sepo
vastuseid: 256
vaadatud: 67459
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2007 09:24:46 pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo |
Väga personaalselt tegutsev mees!
Teiste mure on ka tema mure.
Sügav respect! |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
sepo
vastuseid: 376
vaadatud: 110581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2007 09:16:35 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
| Deal sujus-sai võrkarid mu käest! |
teema: Kommenteerimine: M!nA |
sepo
vastuseid: 145
vaadatud: 59941
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2007 19:29:03 pealkiri: Kommenteerimine: M!nA |
Väga tore mees ja tegutseb väga asjalikult!
Ei pidanud paljuks raha ette kanda ja ei ajanud mingit usalduseblablaad,et äkki teen tünga vms.
Respect! |
teema: Kommenteerimine: tublipoiss |
sepo
vastuseid: 28
vaadatud: 7410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2007 12:01:07 pealkiri: Kommenteerimine: tublipoiss |
| Tänan printeri eest! |
teema: Kommenteerimine: Raines |
sepo
vastuseid: 66
vaadatud: 20750
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2007 14:07:53 pealkiri: Kommenteerimine: Raines |
| Asjad sujusid väga kiirelt ja personaalselt! |
teema: Kommenteerimine: Krahv |
sepo
vastuseid: 140
vaadatud: 41376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2007 19:43:12 pealkiri: Kommenteerimine: Krahv |
Äri aetud!
Kokkulepped sujusid!  |
teema: Kommenteerimine: mightythor |
sepo
vastuseid: 61
vaadatud: 48154
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2007 19:16:05 pealkiri: Kommenteerimine: mightythor |
| Kiire ja personaalne tehing toimus! |
teema: Kommenteerimine: adrian11 |
sepo
vastuseid: 1
vaadatud: 465
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2007 12:30:52 pealkiri: Kommenteerimine: adrian11 |
| Toredad mehed-tegime äri ja kõik sujus! |
teema: Kommenteerimine: rahzel |
sepo
vastuseid: 90
vaadatud: 28272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2007 23:02:02 pealkiri: Kommenteerimine: rahzel |
Tegime vaihtu.
Loodetavasti mõlemad rahul.
Hea oleks,kui minupoolt toodud õllemark sobiks sulle! |
teema: Kommenteerimine: .Scorps. |
sepo
vastuseid: 264
vaadatud: 83740
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2007 13:27:00 pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps. |
Viis tavaari jalust ära!
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: kännuämmelg |
sepo
vastuseid: 242
vaadatud: 136618
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2007 21:47:57 pealkiri: Kommenteerimine: kännuämmelg |
väike täpsusutus:
isand Sepole antud negatiivne pole "rate" põhimõttel : mina Sulle-Sina mulle, vaid peale tema negatiivset hinnangut palusin ma Ta lakoonilist "ise tead, mille eest said" m ... |
teema: Kommenteerimine: IffikaS |
sepo
vastuseid: 159
vaadatud: 87778
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2007 10:14:09 pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS |
Tõi mulle kama tööjuurde ära.
Ääretult lahke ja kiire mees! |
teema: Kommenteerimine: Massive |
sepo
vastuseid: 47
vaadatud: 16470
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2007 21:54:30 pealkiri: Kommenteerimine: Massive |
Kõik korras-õigel ajal õiges kohas!
 |
teema: Kommenteerimine: snOOp-- |
sepo
vastuseid: 95
vaadatud: 37886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2007 16:03:31 pealkiri: Kommenteerimine: snOOp-- |
Sain mälu,töötab kenasti!
Julgen igatahes seda meest soovitada!
Noor,aga asjalik  |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
sepo
vastuseid: 749
vaadatud: 304511
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2007 16:01:37 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
Nüüd siis lõplik positiivne.
Tellu vahetas omanikku!
 |
teema: Kommenteerimine: Vops |
sepo
vastuseid: 34
vaadatud: 15336
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2007 13:18:33 pealkiri: Kommenteerimine: Vops |
Saab äri ajada kenasti!
Lubas paki saata ja nii oligi!
Usaldusväärne,soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: kännuämmelg |
sepo
vastuseid: 242
vaadatud: 136618
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2007 08:26:02 pealkiri: Kommenteerimine: kännuämmelg |
neile, kes ei tea, mille eest see negatiivne pudenes:
Isand Sepo (sama ka soodent-i kohta) nimelt ei kannata endasuunas käivat kriitikat. Lisaks sellele, on tal moderaatorist perselakkuja, kes laseb ... |
| |