|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Ethereum kaevamise howto |
seb
vastuseid: 392
vaadatud: 178641
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 27.01.2021 16:33:34 pealkiri: Ethereum kaevamise howto |
| Monitor HDMIga CPU sisemise graafika küljes ja Vega eraldi kaevamas. 4k25p video pole probleem, jookseb sujuvalt, 4k50p juba hakib. Isegi video-edit ja graafikaproged Vegat ei mõjuta, kaevab kenasti ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
seb
vastuseid: 4401
vaadatud: 970070
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.01.2021 23:57:35 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Hästi läheb saan lähipäevadel täiesti uue/pakendis Gigabyte Vega64 reference'i. Neid veel liigub, kui hästi otsida. Mis tuleb muidugi "biossida" kohe 56-ks. Siis saab näha palju arvuti rohkem v ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
seb
vastuseid: 4401
vaadatud: 970070
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.01.2021 23:44:56 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Jah, toiteka vent pisteliselt 300-400RPM vahel ja reaalselt ka ainult leige, 44C näitab. Aga Vega on siiski arvutis kus hulga programme/service'd mis CPU-d sunnivad "kõikuma" ja pole mingi ime, et t ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
seb
vastuseid: 4401
vaadatud: 970070
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.01.2021 23:21:11 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Mul on vellemani powermeeter. Rigi kyljes naitab sama asja mida hx1200i vms toitekas ise.
Kas toiteka tootja ise mitte ei maininud, et see PSU Power In on suht arvutuslik (estimated) ja ei pruugi tä ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
seb
vastuseid: 4401
vaadatud: 970070
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.01.2021 23:08:32 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
http://www.ronex.ee/Tootekataloog/Elektrienergia_mootjad/elektrienergia_tarbivuse_mootja_230v_16a_vedrumaandusega_saksa__e305em5_g
Tänud. Sai kunagi 2018 paiku kaevamise hiilgeaegadel netis uuritud ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
seb
vastuseid: 4401
vaadatud: 970070
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.01.2021 22:45:49 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Minu mõõtjal on refresh rate umbes 1-2 sekundit. Täpselt nüüd ei mäleta, aga kui arvuti taga midagi ei teinud, ainult kaevas, siis kusagil +/-30W. Seda ca 300W juures. Samas kui telekal vahel ol ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
seb
vastuseid: 4401
vaadatud: 970070
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.01.2021 22:36:29 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
No tegelt ei ole raske - powermeeter vahele ja näit olemas.
Oleneb powermeter'st ja kui veel sama arvutit kasutad, siis näit kõigub päris jõudsalt. Odavamad asjad valetavad päris kõvasti ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
seb
vastuseid: 4401
vaadatud: 970070
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.01.2021 22:23:50 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Võib tõesti olla, seda on raske mõõta. AX toitekas küll näitab kenasti igasugu asju Hwmonitor's, aga võrreldes wattmeetriga (mis pole ka ilmselt täpne) hoopis muud tarbimist.
Niiöelda hobik ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
seb
vastuseid: 4401
vaadatud: 970070
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.01.2021 22:04:00 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Kas mitte pole nii, et AMD kaartidel näed core tarbimist wattides aga nvidia puhul kogu kaardi tarbimist? GPU-Zi vaadates on nii tundunud ja see ka seletab, miks AMD kaardid näitavad softis väiksem ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
seb
vastuseid: 4401
vaadatud: 970070
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.01.2021 21:55:50 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Pole Sapphire aga sama Gigbyte reference, ei tohiks nagu erineda. Ehk ainult see, et enamasti on Vega56 puhul HBM ja core kivid ca 0,04mm kõrguste vahega ja sellest ka raskem jahutada, mul aga nö "V ... |
teema: Euroopa liit keelab septembrist halogeenpirnid |
seb
vastuseid: 118
vaadatud: 36617
|
foorum: Varia postitatud: 27.08.2018 19:56:05 pealkiri: Euroopa liit keelab septembrist halogeenpirnid |
| Kuumaks minevad LED-lambid...ma pigem hoiduksin selliste eest, mis EI LÄHE kuumaks. Põhjus lihtne - ilmselgelt pole LED-de ja jahutuspinna vahel piisav termokontakt. Tulemuseks see, et LED ise kuume ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.01.2017 16:51:40 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
ma katsun 4,9 peal stabiilseks saada hetkel 4.8 ilmselt IHS eemaldamine annab ehk stabiilsust juurde kaks kihti pastat ei ole hea.
Margus palju sul pinge on, temperatuurid ja milline jahutus/fanspeed ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.01.2017 22:33:13 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
tore näha, et ikka leidub veel ka hardcore oc vendi, kes ei karda teha seda, mis vaja, et mhz välja pigistada ja temp madalal hoida
Tänud
See on haigus. Algas kõik sellest, kui 75MHz Pen ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.01.2017 22:08:54 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
, kas sul oli as5 ka otse core peal samamoodi nagu clp'ga?
Jep, täpselt samamoodi.
Mul on see AS5 suurem süstal (12g) ja kui nüüd katsun meenutada, siis ega ta oluliselt vedelam ka eelmisel süs ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.01.2017 20:04:35 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
Uuendan veel teemat.
Ei andnud rahu, täna läks CLP vahele. H110 watercooling siis otse core'i peal. Eelnevalt veel lihvisin talla korralikult läikima. CLP läks mõlemale pinnale.
Loomulikult oli ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.01.2017 16:29:57 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
Sul natuke madalad need soojusjuhtivused. CLU on 38.4 ja CLP on 82.0 ehk tavapastad jäävad korralikult maha ikka. Source - http://www.tomshardware.com/reviews/thermal-paste-performance-benchmark,3 ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.01.2017 16:18:39 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
Sul natuke madalad need soojusjuhtivused. CLU on 38.4 ja CLP on 82.0 ehk tavapastad jäävad korralikult maha ikka. Source - http://www.tomshardware.com/reviews/thermal-paste-performance-benchmark,3 ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.01.2017 01:55:09 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
Veidi keemiat.
CLU on tõenäoliselt sulam Galistan: https://en.wikipedia.org/wiki/Galinstan üks väheseid, mis toatemperatuuril vedel. Või...?
Metall Gallium seal sees nähtavasti on, kuna see ke ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.01.2017 20:08:52 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
hirmul on suured silmad
ega õige ehk väga õhuke kiht as'i ka ei andesta tegelt suurt midagi. paned ikka viltu siis kärssad. aga miks ta peaks nii viltu minema kui ühtmoodi pingutad nurkade ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.01.2017 19:20:24 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
| Natuke OT ma käisin võtsin poest ühe süstla CLU'd ja asendasin oma msi 670 ref kaardil oleva pasta sellega. 50% fanspeedi juures langes temp 13 kraadi, ehk siis full loadis heaven benchmarkis jäi ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.01.2017 12:52:02 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
CLU'ga ei proovinud?
CLU oleks kindlasti parem, aga see tuleb poest enne ära tuua
Las natuke settib see AS5, vedrud vajutavad ta ehk õhemaks, tald on siiski päris karmilt peal. |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.01.2017 12:34:36 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
Hakkama sain. IHS pealt ära ja H110 tald otse core'le.
Proovisin ka IHS-ga, lihvisin seda õige veidi madalamaks (põhimõtteliselt ainult nikli kiht maha), et äkki ei ulatugi core'ni.
Ei aidanu ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.01.2017 01:57:46 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
prose waterblockis võib ka õhumull olla. Ma eeldan, et mõtled liquid tempi mitte radika tempi ikka. 90 kraadist tempi oma krakenil nägin ma heavy stresstesti ja 1.45ish voldi (6700k) juures ja ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
seb
vastuseid: 329
vaadatud: 150752
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.01.2017 01:17:55 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
Hea teema. Endal ka 4790K, Gigabyte plaat ja H110 jahutus. Juba tükimat aega valmistun tööks, aga...
Kui IHS ära siis loomulikult jahutuse tald otse core'le, muidu tundub asi natuke mõttetu ol ... |
teema: Elion |
seb
vastuseid: 5863
vaadatud: 1297102
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.12.2013 02:49:13 pealkiri: Elion |
Korra veel Elioni teemast välja, kui lubate...
http://phys.org/news/2013-12-500mbps-gfast-itu-stage.html
Et unistada ju võib... |
teema: Elion |
seb
vastuseid: 5863
vaadatud: 1297102
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.12.2013 23:22:05 pealkiri: Elion |
Vaadates mida mujal Euroopas VDSL2 otsas pakutakse, tundub Elioni oma kuidagi nigel olevat oma 30/10Mbit-ga.
http://en.wikipedia.org/wiki/Very-high-bit-rate_digital_subscriber_line_2
Soomes DNA näi ... |
teema: Lae oma iPhone'i hingeõhuga! |
seb
vastuseid: 22
vaadatud: 5438
|
foorum: Riistvara postitatud: 20.08.2012 15:07:10 pealkiri: Lae oma iPhone'i hingeõhuga! |
| Suurlinnades, kus kodanikke tänavatel kohati päris tihedalt, saaks 2 kasulikku asja korraga. Mõtlen neid inimesi, kes riidemaskiga käivad ja (kuuldavasti näiteks Jaapanis) ei soovi teisi oma hing ... |
teema: Lae oma iPhone'i hingeõhuga! |
seb
vastuseid: 22
vaadatud: 5438
|
foorum: Riistvara postitatud: 20.08.2012 13:13:01 pealkiri: Lae oma iPhone'i hingeõhuga! |
Tagasihoidlikult märgiksin, et pealkiri peaks vist olema "Lae oma iPhone'i hingeõhuga"?
"Laadi" kasutatakse siis, kui tulemuseks on laadung või last. "Lae" aga siis, kui tulemuseks laeng või laet ... |
teema: LG-lt uus üliõhuke LED-kuvar E90 |
seb
vastuseid: 23
vaadatud: 13035
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.12.2010 18:54:57 pealkiri: LG-lt uus üliõhuke LED-kuvar E90 |
Kohe mitte ei avalda muljet see 10milj. dünaamilist kontrastsust. Staatiline on ju ikkagi ~1000:1
Ega vist LCD kui tehnoloogia selle poolest enam paremaks lähegi. Vilgutatakse osavamalt taust ... |
teema: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata |
seb
vastuseid: 72
vaadatud: 19052
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 19.07.2010 22:28:17 pealkiri: iPhone leviprobleemi parandus jäi tulemata |
Proovisin enda Omnia2 levi ära "kaotada", nagu videos näidatud. No ei õnnestunud nii hästi
Pigista kuidas tahad, telefoni alaosa oli täiesti peopesadega kaetud. Tulemus - levi tõesti nõr ... |
teema: Järjekordne AVCHD video arutlus |
seb
vastuseid: 9
vaadatud: 4586
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.02.2009 17:16:18 pealkiri: Re: Järjekordne AVCHD video arutlus |
See küsimus tekkis praegu sellepärast, et umbes 570 megabaidisest AVCHD videost 1440x1080 50i konvertimisel WMV koodekitega 1440x1080 50p formaati tekkis ca 730 megabaidine fail, ja hetkel vaadate ... |
teema: Panasonic püstitas Guinnessi rekordi maailma kauakestvaima patareiga |
seb
vastuseid: 38
vaadatud: 21792
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.10.2008 13:29:24 pealkiri: Panasonic püstitas Guinnessi rekordi maailma kauakestvaima patareiga |
Vist natuke vana uudis. Panasonic tegi selle testi juba jaanuaris ja originaalis nimetati neid elemente EVOLTA. Müügile tulid nad Jaapanis, kui ma nüüd ei eksi, maikuus.
Euroopa turule paisati na ... |
teema: JVC ja .TOD |
seb
vastuseid: 8
vaadatud: 2618
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 27.05.2008 00:28:41 pealkiri: JVC ja .TOD |
Proovi kõigepealt see .TOD ümber nimetada näiteks .MPG-ks
Võibolla formaat ise on lihtsalt mängitav, aga pleier ei saa faililaiendist aru.
Teine variant, kui saaksid mingi 5sek. .TOD jupi kuhug ... |
teema: Video liitmine |
seb
vastuseid: 10
vaadatud: 3937
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.05.2008 21:28:03 pealkiri: Video liitmine |
Teine võimalus on VobMerge nimeline proge.
VOB-d sisaldavalt tavaliselt ka AC3 formaadis heli. Selle liitmine käib osadele programmidele üle jõu, sest sünkroon video ja heli vahel kipub kaduma. |
teema: natuke abi Ulead VideoStudio kohta |
seb
vastuseid: 8
vaadatud: 3349
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.05.2008 19:13:45 pealkiri: natuke abi Ulead VideoStudio kohta |
| Aga kes sind käsib reaalsele DVD plaadile kirjutada, võta linnuke sealt plaadi kirjutamise eest ära ja kaks rida allpool on (kui pole siis vist paremal oli nooleke, mis toob nähtavale selle osa) s ... |
teema: avi fail väiksemaks... |
seb
vastuseid: 3
vaadatud: 2387
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.05.2008 01:11:57 pealkiri: avi fail väiksemaks... |
Kõige õigem oleks ta jätta täpselt samaks nagu on. Kui tõmbasid FireWire kaudu arvutisse, on see juba niikuinii pakitud u. 5:1 ja monteerimiseks täiesti sobiv.
Võimalus oleks konverteerida Xvi ... |
teema: natuke abi Ulead VideoStudio kohta |
seb
vastuseid: 8
vaadatud: 3349
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.04.2008 22:11:52 pealkiri: natuke abi Ulead VideoStudio kohta |
| Sain siis kogu mõksi arvutisse sisse ja lõigatud jne, aga kui dvd-ks tegin, siis arvutis oli pilt jube triibuline ja telekast vaadates triipe väga ei old, aga pilt hüpples hullult. kindlasti on mi ... |
teema: Probleem Creative Audigy Platinum SE-ga |
seb
vastuseid: 1
vaadatud: 917
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.03.2008 22:04:34 pealkiri: Probleem Creative Audigy Platinum SE-ga |
Helikaardi väljundpinge kõrgem, kui keskuse sisendile sobib. Selles probleem ilmselt ongi.
Kuigi Audigy on suhteliselt hea kaart, ei soovita arvutis helitugevust üle 80% üldse panna, võivad moo ... |
teema: LPCM heliga VOB failid aeglased (Elecard/Bsplayer) |
seb
vastuseid: 4
vaadatud: 2098
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.03.2008 12:24:28 pealkiri: LPCM heliga VOB failid aeglased (Elecard/Bsplayer) |
Missugust BSPlayeri versiooni kasutad? Ilmselt küll vana info, aga VOB + LPCM "bug" tehti korda alles 2.27 versioonis.
Võibolla proovid ka mõnda teist asja, näiteks Mediaplayer Classic. Pole mul ... |
teema: Creative soundblaster 7.1 Audigy 2 ZS mikrofoni probleem |
seb
vastuseid: 1
vaadatud: 1199
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.03.2008 02:21:04 pealkiri: Creative soundblaster 7.1 Audigy 2 ZS mikrofoni probleem |
| Äkki on mikrofoni sisend mute pandud? Kui Audigy draiveri installeerid, siis esialgu ongi mic sisend vait. Mikri sisend on tavasisendist hulga tundlikum ja seepärast on ka müra suurem. Creative on ... |
teema: Sony HD videofail arvutis. Kuidas nüüd selle dvd imageks teha? |
seb
vastuseid: 14
vaadatud: 6310
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.03.2008 14:00:21 pealkiri: Sony HD videofail arvutis. Kuidas nüüd selle dvd imageks teha? |
| HDV-ga mul monteerimise kogemus puudub. Ei ole senise nõrga P4-ga hakanud isegi proovima, kui juba HDV playback on mistahes pleieriga paras piin. Kukub see asi välja mitte monteerimise vaid pideva v ... |
teema: Sony HD videofail arvutis. Kuidas nüüd selle dvd imageks teha? |
seb
vastuseid: 14
vaadatud: 6310
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.03.2008 14:26:45 pealkiri: Sony HD videofail arvutis. Kuidas nüüd selle dvd imageks teha? |
Tundub, et tuleb hakata mõtlema ikkagi korraliku uue masina peale, et saaks materjali ikka kuidagi kodus monteeritud
Pole paha mõte
Ise kavatsen oma vana P4 2,4GHz vahetada Intel Q6600 va ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
seb
vastuseid: 62
vaadatud: 26463
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.02.2008 14:42:52 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
see võib isegi olla et mul arvuti nõrk, time shifti reguleerides selline tekst Video:
Video Standard : NTSC
Video Size : 352*240
Frame Rate : 29.97
Bit Rate : 2000Kbits/s
Minimum CPU Speed ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
seb
vastuseid: 62
vaadatud: 26463
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.02.2008 14:12:10 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
| Arvan, et muutmälu on vähe. Kui sul Win XP, siis juba OP süsteem ise võib enamuse mälust endale võtta ja Aver'i jaoks ei jää midagi. "Puhver" RAM mälu näol aga peab olema, kui kaart pakib vi ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
seb
vastuseid: 62
vaadatud: 26463
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.02.2008 14:34:26 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
Võibolla aitab väike ülevaade, kui keel pole takistuseks: http://www.ixbt.com/monitor/aver-usb20-plus.shtml
PixelView kohta taolist ülevaadet ei leidnud.
Nii palju selgus, et riistvaralist MPE ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
seb
vastuseid: 62
vaadatud: 26463
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.02.2008 14:43:39 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
Leidsin kolades sellise kaardi, mis teebki DV formaadis avi
Kodustes tingimustes odav analoogsisendiga DV kaamera teeb ka asja ära. DV kaameratel puudub kahjuks üsna oluline asi TBC (time base cor ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
seb
vastuseid: 62
vaadatud: 26463
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.02.2008 06:17:13 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
Ja mis kasu on sellest väga väärtuslikust materjalist, kui see arvutis vedeleb? Normaalselt tahaks ikka teleka taga vaadata.
Eelpooltoodud laiatarbe hauppage tuuner laseb sisse võtta 12Mbit/sec, ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
seb
vastuseid: 62
vaadatud: 26463
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.02.2008 21:44:25 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
| Keegi kobises, et ei saa peale MPEG midagi salvestada, aga miks peakski, kuna DVD plaadil ongi video MPEG2 formaadis (ainult vob laiendiga). Ja keskmine DVD video kvaliteet on madalam, kui MPEG maksim ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
seb
vastuseid: 62
vaadatud: 26463
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.02.2008 13:47:18 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
ei saa hetkel kontrollida aga mäletamist mööda sai küll.Vist isegi sai pakkimata kujul aga ma ei näe sellel mõtet,kuna VHS'i peal pole niikuinii see kvaliteet suurem asi
Selge.
On VHS mater ... |
teema: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
seb
vastuseid: 62
vaadatud: 26463
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.02.2008 01:23:58 pealkiri: oskab keegi nõu anda kuidas VHS ümber lindistada DVD-le |
mul on sihuke http://www.typhoon.de/en/art.php?p=1541&pv=4 ja kvaliteet sai täpselt selline nagu ta ka VHS'i peal oli.Kehvemaks küll ei läinud
Ma ei tea,kas seda mujal ka müügil on aga mina ... |
| |