Avaleht
otsing leidis 35 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: janz1k
sazz666

vastuseid: 152
vaadatud: 20158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2026 15:33:11   pealkiri: Kommenteerimine: janz1k
Ostis mälud, kõik sujus!
  teema: Kommenteerimine: mikk351
sazz666

vastuseid: 154
vaadatud: 34472

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2023 18:54:58   pealkiri: Kommenteerimine: mikk351
Ostis switchi, kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: priit
sazz666

vastuseid: 204
vaadatud: 46333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2023 10:05:45   pealkiri: Kommenteerimine: priit
Ostis switchi, kõik sujus kenasti!
  teema: Kommenteerimine: WarrenDen
sazz666

vastuseid: 20
vaadatud: 7180

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2021 18:13:53   pealkiri: Kommenteerimine: WarrenDen
Ostsin UPSi kõik timm.
  teema: Kommenteerimine: tsikus
sazz666

vastuseid: 46
vaadatud: 10290

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2021 22:26:38   pealkiri: Kommenteerimine: tsikus
Ostis PS4 mängu. Kõik sujus
  teema: Kommenteerimine: eXceed
sazz666

vastuseid: 189
vaadatud: 49664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2021 23:41:42   pealkiri: Kommenteerimine: eXceed
Ostsin PS4 mängu. Kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: rait106
sazz666

vastuseid: 19
vaadatud: 4582

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2021 23:03:32   pealkiri: Kommenteerimine: rait106
Müüsin PS4 mängu. Tehing sujus. SmartPost töötas ka kiirelt.
  teema: Kommenteerimine: Mihkel0
sazz666

vastuseid: 8
vaadatud: 3368

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2020 13:58:51   pealkiri: Kommenteerimine: Mihkel0
Ostis PS4 mängu koos smartpostiga kõik sujus!
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
sazz666

vastuseid: 1903
vaadatud: 322885

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2019 15:57:08   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostis PS4 mängu, kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: riivo21
sazz666

vastuseid: 232
vaadatud: 74315

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2019 13:11:32   pealkiri: Kommenteerimine: riivo21
Ostis ps4 mängu tuli ise järgi. Kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: seris7
sazz666

vastuseid: 23
vaadatud: 9692

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2018 10:32:49   pealkiri: Kommenteerimine: seris7
Ostis PS4 mängu. Tehing kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: Indrek67
sazz666

vastuseid: 14
vaadatud: 5614

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2018 20:10:12   pealkiri: Kommenteerimine: Indrek67
Ostis PS4 mängu, tuli ise järgi. Kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: mazin
sazz666

vastuseid: 0
vaadatud: 648

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2018 16:15:45   pealkiri: Kommenteerimine: mazin
Kiire ja sujuv tehing! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
sazz666

vastuseid: 367
vaadatud: 110610

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2018 16:13:45   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Kiire ja sujuv tehing! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Prozer
sazz666

vastuseid: 68
vaadatud: 26046

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2017 12:12:13   pealkiri: PS4 mängud
Ostsis 3 PS4 mängu, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jesus99
sazz666

vastuseid: 89
vaadatud: 42609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2017 12:09:49   pealkiri: Watch Dogs 2 - PS4
Ostis mängu, kõik sujus!
  teema: Kommenteerimine: weltmann
sazz666

vastuseid: 12
vaadatud: 4914

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2016 11:58:30   pealkiri: Kommenteerimine: weltmann
Ostsin PS4 Last of Us mängu, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
sazz666

vastuseid: 1841
vaadatud: 264964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2013 16:55:00   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin graafika, sain graafika.
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
sazz666

vastuseid: 3441
vaadatud: 707540

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.08.2010 19:18:10   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Ei ole mingit haipi näinu Desirele. Ei ole isegi ühtegi reklaami näinud, aga mul pole ka telekat, võibolla seal näidati. Kui midagi natuke promoti, siis oli see Nexus One, Desire tuli väga vaiks ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
sazz666

vastuseid: 3441
vaadatud: 707540

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.08.2010 08:53:40   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
keegi teab, kas kuskil on desire't väljas ka kohapeal näppimiseks? või peab ekstra küsima jne..
  teema: Kommenteerimine: erkinem
sazz666

vastuseid: 328
vaadatud: 66897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2010 17:35:12   pealkiri: Kommenteerimine: erkinem
ostsin 2 paari cx 300 ühed olid tip top korras teisel väike heli defekt, sai ära vahetatud cx 500 vastu katkised + 50 kulli..kõik super tip top..
  teema: Kommenteerimine: erkinem
sazz666

vastuseid: 328
vaadatud: 66897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2010 18:31:24   pealkiri: Kommenteerimine: erkinem
Ostsin klapid, kõik bueno! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tomm2n
sazz666

vastuseid: 158
vaadatud: 45792

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2010 23:47:00   pealkiri: Kommenteerimine: tomm2n
ostsin tv kaardi tehing sujus kiirelt ja odavalt icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: Kristoferr
sazz666

vastuseid: 266
vaadatud: 108336

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2010 23:46:16   pealkiri: Kommenteerimine: Kristoferr
Ostsin prose ja korpuse..tehing käis kiirelt ja mugavalt..icon_smile.gif 5+
  teema: Nokia N900
sazz666

vastuseid: 557
vaadatud: 130143

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.01.2010 20:29:37   pealkiri: Nokia N900
http://conversations.nokia.com/2010/01/14/nokia-n900-software-update-part-2/

kas keegi juba ka seda proovind on? saab exchangei korralikult käima?
  teema: Kommenteerimine: tmc
sazz666

vastuseid: 8
vaadatud: 5024

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2009 00:19:28   pealkiri: Kommenteerimine: tmc
ostin psp, kõik oki doki.. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Coolest
sazz666

vastuseid: 142
vaadatud: 37519

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2009 16:23:41   pealkiri: Kommenteerimine: Coolest
Kaup kiirelt käes kõik OK! thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Dell XPS M1330 :: Sülearvutid
sazz666

vastuseid: 150
vaadatud: 72470

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.09.2008 07:52:38   pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1330
hmm vaatasin et shop.it.ee pakub kahe kiirusega vinti sisse 5400 ja 7200 kas 7200 nuumab märgatvalt rohkem akut?
  teema: Ülevaade: Dell XPS M1330 :: Sülearvutid
sazz666

vastuseid: 150
vaadatud: 72470

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 08.09.2008 10:27:10   pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1330
huvitav kas sellest dellist paremat asja ei ole? Ses suhtes et kerge, kiire ja pika akuajaga?
  teema: Ülevaade: Dell XPS M1330 :: Sülearvutid
sazz666

vastuseid: 150
vaadatud: 72470

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.09.2008 16:11:44   pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1330
mingeid muid kalasi/ohte ei ole? Sest 20k oma raha läpakale kulutades tahaks ikka olla kindel et saan ka vastavalt hinnale asja..
  teema: Ülevaade: Dell XPS M1330 :: Sülearvutid
sazz666

vastuseid: 150
vaadatud: 72470

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 31.08.2008 15:26:33   pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1330
Kas seda isendit ilma op süsteemita ja ilma nende lõunate/kotita saab osta? ja kas selle peal jookseb xp pro ja linux (nt ubuntu) korralikult? Endal plaanis mingi aeg hp dv 6103eu vastu välja vahet ...
  teema: 3,5 wireless lahendus tavalistele kõrvaklappidele
sazz666

vastuseid: 2
vaadatud: 1479

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.07.2008 01:28:45   pealkiri: 3,5 wireless lahendus tavalistele kõrvaklappidele
nah..tahaks sennheiseri 202'd taha panna ikka nad on oma raha eest parimad..
  teema: 3,5 wireless lahendus tavalistele kõrvaklappidele
sazz666

vastuseid: 2
vaadatud: 1479

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 20.07.2008 16:10:02   pealkiri: 3,5 wireless lahendus tavalistele kõrvaklappidele
oleks tõesti huvitav teada kas on võimalik panna pleierile taha mingi jublakas mis saadaks helisignaali edasi klappidesse aga mitte kindlatesse klappidesse vaid klapidesse millel on 3,5 mm otsas tei ...
  teema: probleem club 3d x1600xt graafika jahutusega
sazz666

vastuseid: 1
vaadatud: 1585

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 20.07.2008 16:01:49   pealkiri: probleem club 3d x1600xt graafika jahutusega
Probleem on selline et club 3d oli tark ja tahtis selle kaardi tegemisel raha kokku hoida ja ei pannud temperatuuri mõõtmis chipi peale ja muidugi puudub ka ventika kiiruse muutmis võimalus..ega ke ...
  teema: Kommenteerimine: friik1
sazz666

vastuseid: 194
vaadatud: 61195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2005 17:16:17   pealkiri: Kommenteerimine: friik1
kõik sai ilusti kätte täitsa thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.