|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: janz1k |
sazz666
vastuseid: 152
vaadatud: 20158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2026 15:33:11 pealkiri: Kommenteerimine: janz1k |
| Ostis mälud, kõik sujus! |
teema: Kommenteerimine: mikk351 |
sazz666
vastuseid: 154
vaadatud: 34472
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2023 18:54:58 pealkiri: Kommenteerimine: mikk351 |
| Ostis switchi, kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: priit |
sazz666
vastuseid: 204
vaadatud: 46333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2023 10:05:45 pealkiri: Kommenteerimine: priit |
| Ostis switchi, kõik sujus kenasti! |
teema: Kommenteerimine: WarrenDen |
sazz666
vastuseid: 20
vaadatud: 7180
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2021 18:13:53 pealkiri: Kommenteerimine: WarrenDen |
| Ostsin UPSi kõik timm. |
teema: Kommenteerimine: tsikus |
sazz666
vastuseid: 46
vaadatud: 10290
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2021 22:26:38 pealkiri: Kommenteerimine: tsikus |
| Ostis PS4 mängu. Kõik sujus |
teema: Kommenteerimine: eXceed |
sazz666
vastuseid: 189
vaadatud: 49664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2021 23:41:42 pealkiri: Kommenteerimine: eXceed |
| Ostsin PS4 mängu. Kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: rait106 |
sazz666
vastuseid: 19
vaadatud: 4582
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2021 23:03:32 pealkiri: Kommenteerimine: rait106 |
| Müüsin PS4 mängu. Tehing sujus. SmartPost töötas ka kiirelt. |
teema: Kommenteerimine: Mihkel0 |
sazz666
vastuseid: 8
vaadatud: 3368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2020 13:58:51 pealkiri: Kommenteerimine: Mihkel0 |
| Ostis PS4 mängu koos smartpostiga kõik sujus! |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
sazz666
vastuseid: 1903
vaadatud: 322885
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.10.2019 15:57:08 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Ostis PS4 mängu, kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: riivo21 |
sazz666
vastuseid: 232
vaadatud: 74315
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2019 13:11:32 pealkiri: Kommenteerimine: riivo21 |
| Ostis ps4 mängu tuli ise järgi. Kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: seris7 |
sazz666
vastuseid: 23
vaadatud: 9692
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2018 10:32:49 pealkiri: Kommenteerimine: seris7 |
| Ostis PS4 mängu. Tehing kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: Indrek67 |
sazz666
vastuseid: 14
vaadatud: 5614
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2018 20:10:12 pealkiri: Kommenteerimine: Indrek67 |
| Ostis PS4 mängu, tuli ise järgi. Kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: mazin |
sazz666
vastuseid: 0
vaadatud: 648
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2018 16:15:45 pealkiri: Kommenteerimine: mazin |
Kiire ja sujuv tehing!  |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
sazz666
vastuseid: 367
vaadatud: 110610
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2018 16:13:45 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Kiire ja sujuv tehing!  |
teema: Kommenteerimine: Prozer |
sazz666
vastuseid: 68
vaadatud: 26046
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2017 12:12:13 pealkiri: PS4 mängud |
Ostsis 3 PS4 mängu, kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: jesus99 |
sazz666
vastuseid: 89
vaadatud: 42609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2017 12:09:49 pealkiri: Watch Dogs 2 - PS4 |
| Ostis mängu, kõik sujus! |
teema: Kommenteerimine: weltmann |
sazz666
vastuseid: 12
vaadatud: 4914
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2016 11:58:30 pealkiri: Kommenteerimine: weltmann |
Ostsin PS4 Last of Us mängu, kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
sazz666
vastuseid: 1841
vaadatud: 264964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2013 16:55:00 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
| Ostsin graafika, sain graafika. |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
sazz666
vastuseid: 3441
vaadatud: 707540
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.08.2010 19:18:10 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| Ei ole mingit haipi näinu Desirele. Ei ole isegi ühtegi reklaami näinud, aga mul pole ka telekat, võibolla seal näidati. Kui midagi natuke promoti, siis oli see Nexus One, Desire tuli väga vaiks ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
sazz666
vastuseid: 3441
vaadatud: 707540
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.08.2010 08:53:40 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| keegi teab, kas kuskil on desire't väljas ka kohapeal näppimiseks? või peab ekstra küsima jne.. |
teema: Kommenteerimine: erkinem |
sazz666
vastuseid: 328
vaadatud: 66897
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2010 17:35:12 pealkiri: Kommenteerimine: erkinem |
| ostsin 2 paari cx 300 ühed olid tip top korras teisel väike heli defekt, sai ära vahetatud cx 500 vastu katkised + 50 kulli..kõik super tip top.. |
teema: Kommenteerimine: erkinem |
sazz666
vastuseid: 328
vaadatud: 66897
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2010 18:31:24 pealkiri: Kommenteerimine: erkinem |
Ostsin klapid, kõik bueno!  |
teema: Kommenteerimine: tomm2n |
sazz666
vastuseid: 158
vaadatud: 45792
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2010 23:47:00 pealkiri: Kommenteerimine: tomm2n |
ostsin tv kaardi tehing sujus kiirelt ja odavalt  |
teema: Kommenteerimine: Kristoferr |
sazz666
vastuseid: 266
vaadatud: 108336
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2010 23:46:16 pealkiri: Kommenteerimine: Kristoferr |
Ostsin prose ja korpuse..tehing käis kiirelt ja mugavalt.. 5+ |
teema: Nokia N900 |
sazz666
vastuseid: 557
vaadatud: 130143
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.01.2010 20:29:37 pealkiri: Nokia N900 |
http://conversations.nokia.com/2010/01/14/nokia-n900-software-update-part-2/
kas keegi juba ka seda proovind on? saab exchangei korralikult käima? |
teema: Kommenteerimine: tmc |
sazz666
vastuseid: 8
vaadatud: 5024
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2009 00:19:28 pealkiri: Kommenteerimine: tmc |
ostin psp, kõik oki doki..  |
teema: Kommenteerimine: Coolest |
sazz666
vastuseid: 142
vaadatud: 37519
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2009 16:23:41 pealkiri: Kommenteerimine: Coolest |
Kaup kiirelt käes kõik OK!  |
teema: Ülevaade: Dell XPS M1330 :: Sülearvutid |
sazz666
vastuseid: 150
vaadatud: 72470
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 15.09.2008 07:52:38 pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1330 |
| hmm vaatasin et shop.it.ee pakub kahe kiirusega vinti sisse 5400 ja 7200 kas 7200 nuumab märgatvalt rohkem akut? |
teema: Ülevaade: Dell XPS M1330 :: Sülearvutid |
sazz666
vastuseid: 150
vaadatud: 72470
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 08.09.2008 10:27:10 pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1330 |
| huvitav kas sellest dellist paremat asja ei ole? Ses suhtes et kerge, kiire ja pika akuajaga? |
teema: Ülevaade: Dell XPS M1330 :: Sülearvutid |
sazz666
vastuseid: 150
vaadatud: 72470
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.09.2008 16:11:44 pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1330 |
| mingeid muid kalasi/ohte ei ole? Sest 20k oma raha läpakale kulutades tahaks ikka olla kindel et saan ka vastavalt hinnale asja.. |
teema: Ülevaade: Dell XPS M1330 :: Sülearvutid |
sazz666
vastuseid: 150
vaadatud: 72470
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 31.08.2008 15:26:33 pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1330 |
| Kas seda isendit ilma op süsteemita ja ilma nende lõunate/kotita saab osta? ja kas selle peal jookseb xp pro ja linux (nt ubuntu) korralikult? Endal plaanis mingi aeg hp dv 6103eu vastu välja vahet ... |
teema: 3,5 wireless lahendus tavalistele kõrvaklappidele |
sazz666
vastuseid: 2
vaadatud: 1479
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.07.2008 01:28:45 pealkiri: 3,5 wireless lahendus tavalistele kõrvaklappidele |
| nah..tahaks sennheiseri 202'd taha panna ikka nad on oma raha eest parimad.. |
teema: 3,5 wireless lahendus tavalistele kõrvaklappidele |
sazz666
vastuseid: 2
vaadatud: 1479
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 20.07.2008 16:10:02 pealkiri: 3,5 wireless lahendus tavalistele kõrvaklappidele |
| oleks tõesti huvitav teada kas on võimalik panna pleierile taha mingi jublakas mis saadaks helisignaali edasi klappidesse aga mitte kindlatesse klappidesse vaid klapidesse millel on 3,5 mm otsas tei ... |
teema: probleem club 3d x1600xt graafika jahutusega |
sazz666
vastuseid: 1
vaadatud: 1585
|
foorum: Jahutus postitatud: 20.07.2008 16:01:49 pealkiri: probleem club 3d x1600xt graafika jahutusega |
| Probleem on selline et club 3d oli tark ja tahtis selle kaardi tegemisel raha kokku hoida ja ei pannud temperatuuri mõõtmis chipi peale ja muidugi puudub ka ventika kiiruse muutmis võimalus..ega ke ... |
teema: Kommenteerimine: friik1 |
sazz666
vastuseid: 194
vaadatud: 61195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2005 17:16:17 pealkiri: Kommenteerimine: friik1 |
kõik sai ilusti kätte täitsa  |
| |