Avaleht
otsing leidis 571 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Wifi ubuntus.
sander85

vastuseid: 2
vaadatud: 1645

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 19.02.2010 11:18:35   pealkiri: Wifi ubuntus.
hea, et siis vähemalt ära kirjeldasid, et kuidas icon_wink.gif
  teema: RSS reader softwarena
sander85

vastuseid: 12
vaadatud: 4174

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.02.2010 12:42:20   pealkiri: RSS reader softwarena
Google Reader, saab ka mobiilis lugeda kui tahtmist ja igas arvutis olemas.. seni toimind üsna probleemideta..
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
sander85

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.02.2010 12:22:04   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Kas peabki nii olema, et pean enne FF sulgema, kui tahan ID kaarti kasutama hakata? FF töötamise ajal kaarti sisse lükkamisel ei tunne see ära seda. Peab korra kinni panema ja uuesti avama ning si ...
  teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
sander85

vastuseid: 119
vaadatud: 33454

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 10.02.2010 12:21:10   pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga

Linuxil ja Firefoxil töötab see praegugi ju, välja toodud on juurde lisandunud platvormid.

oled sa seda linuxi peal proovinud? icon_rolleyes.gif tead, mis juhtub kui kaardilugeja läpaka tagant ära võt ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
sander85

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.02.2010 12:10:00   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Üldiselt päris tihit tekkis jama ja seega läksin Mobiil-ID peale üle. Soovitan väga.Läheks hea meelega Mobiil-ID peale üle, kuid:Sai ka võetud endale Mobiil-ID, protsess ise oli vägagi valutu ...
  teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
sander85

vastuseid: 119
vaadatud: 33454

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 09.02.2010 16:49:34   pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
ja siis öeldakse, et neil oli asi 1. veebruariks valmis.. parandab küll nende mainet jah..
  teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
sander85

vastuseid: 119
vaadatud: 33454

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.02.2010 13:08:36   pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
, ehk siis võtad võõra koodi ja hakkad seda enda nime all müüma legaalselt?

jah, vabalt, ainuke eeldus on see, et lisad kompileeritud koodile kaasa ka sortsu, seda nõuab LGPL.. BSD litsentsi ...
  teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
sander85

vastuseid: 119
vaadatud: 33454

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.02.2010 10:32:13   pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
, lähtekoodi sa võid ju tõmmata aga ametlikult müüa sa seda ei tohi tänu koodi litsentsitingimustele.

äkki viitad ka nendele litsentsitingimustele, nii palju kui mina koodi sirvind olen, sii ...
  teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
sander85

vastuseid: 119
vaadatud: 33454

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 04.02.2010 17:05:36   pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
Riik leidis hea võimaluse, kuidas firma üle lasta?

ei ütleks, et siin kedagi üle lasti, see, mis toimus oli ilmselge viivitamine..

https://id.eesti.ee/idtrac/report/1 - siin ei ole just 1-2 ...
  teema: Veidi imelik küsimus - kuidas taastada mysql andmebaasi andmebaasi failidest (mitte need *.sql failid)?
sander85

vastuseid: 4
vaadatud: 2701

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 02.02.2010 13:56:43   pealkiri: Veidi imelik küsimus - kuidas taastada mysql andmebaasi andmebaasi failidest (mitte need *.sql failid)?
paigalda mysql masinasse ära, vana kaust nimeta ajutiselt ümber mysql.bak näiteks, kopeeri uus asemele, anna mysql kasutajale sellele õigused, tee oma vajalikest tabelitest ja asjadest dump, nimeta .ba ...
  teema: Kuidas tuvastada kas arvuti saadab välja rämps posti
sander85

vastuseid: 20
vaadatud: 5336

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 01.02.2010 13:00:23   pealkiri: Kuidas tuvastada kas arvuti saadab välja rämps posti
korralik tulemüür peale, mis kõik väljuvad ühendused kinni lööb ilma eelneva kinnituseta ja küll siis näha on kui miskit jälle arvutisse poeb ja sealt välja tahab saada..
  teema: iptraf protsessi jätkamine peale SSH lõpetamist
sander85

vastuseid: 3
vaadatud: 1795

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 01.02.2010 11:23:30   pealkiri: iptraf protsessi jätkamine peale SSH lõpetamist
märksõna on vist [url=http://www.rackaid.com/resources/linux-screen-tutorial-and-how-to/]screen
  teema: Kuidas kuulad mobiilselt muusikat?
sander85

vastuseid: 174
vaadatud: 35441

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.01.2010 16:27:16   pealkiri: Kuidas kuulad mobiilselt muusikat?
Philips GoGear HDD63200/00 (30 GB) + Sennheiser OMX 50 nööbid.. igasugused klapid vahetuvad muidugi tihti, sest ma kipun neid lõhkuma.. GoGear on kuskilt aastast 2006 või 2007, seni vääriliselt ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.01.2010 17:14:16   pealkiri: Linux vs Windows
, kontekstist küll kergelt väljas, aga 9 aasta vanune linuxi install ei ütle suurt midagi. Hobina kastis karjatataval Gentool on vanust 6 aastat. Ja tänasel päeval on see täpselt sama bleeding-e ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.01.2010 12:26:53   pealkiri: Linux vs Windows
, aga kusjuures draiverid on täitsa tagasiühilduvad. W7 peal XP draiverit ringi ajada pole mingi probleem.

jajah, tulnud rääkinud seda siis, kui üks tuttav XP draiveri selga lasi ja jäigi oot ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.01.2010 12:15:58   pealkiri: Linux vs Windows

Too nüüd näide mis ei tööta winni peal ilusti!

noh, võtame siis riistvara toetuse, just selle vanemapoolse, mis ideeliselt on veel täiesti töötav, aga uus versioon windoesist tahab selle ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.01.2010 11:48:49   pealkiri: Linux vs Windows
No ei tea need linuxi distrode leiutajad vist vihkavad ms-i ja applet nii kõvasti, et nad pigem teevad ringiga mingi käki kui lihtne ja töötav asi maha kopeerida...

linuxi ideoloogia on pigem s ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.01.2010 11:11:31   pealkiri: Linux vs Windows
siis kuidas openofficel ooxmli toega lood on? icon_wink.gif


my way or the highway icon_rolleyes.gif

http://www.noooxml.org/argu-brief - see on ainult lühike ülevaade probleemidest, mis selle (välja ostetud) "sta ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.01.2010 12:53:42   pealkiri: Linux vs Windows
Sellist failisüsteemi pole olemas, mis ei fragmenteeruks.

http://geekblog.oneandoneis2.org/index.php/2006/08/17/why_doesn_t_linux_need_defragmenting
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.01.2010 12:36:55   pealkiri: Linux vs Windows
ühesõnaga winn on paha kuna ta maksab! icon_razz.gif

keegi pole öelnud, et paha.. lihtsalt ei maksa raha tuulde loopida kui see pole vajalik..
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.01.2010 12:32:09   pealkiri: Linux vs Windows

Veel: üldiselt jõudsime sinnamaale, et mõlemad sobivad nii tädi maalile kui vanaisa jaanile! Lihtsalt võta kätte installi ära, natuke säti siit - sealt ning valmis. eks?


tädi maali ja ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.01.2010 12:25:37   pealkiri: Linux vs Windows
http://wiki.winehq.org/FAQ#head-c9e6502ad636315e905d07f7e44594757a6738e3
Pole sõnagi sellest et Wine ei oleks emulaator.


1.1. Why do some people write WINE and not Wine?

They are using the a ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.01.2010 12:22:21   pealkiri: Linux vs Windows
tädi maalile pole ka vahe siis ju kui tegu on winniga, who ceers.. ikka töötab... postimehe saab loetud.
id kaardiga saab ehk panga asjad ka aetud...


tädi maali kipub teinekord kergeusklikul ...
  teema: aMSN startup
sander85

vastuseid: 22
vaadatud: 6502

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 25.01.2010 12:13:35   pealkiri: aMSN startup
Sellist asja vist psychic plugin tegi.

Selle plugina kohta puudub info amsn kodulehel - huvitav.

täitsa olemas on selline valik ja toimib ka

preferences->session

When a contact opens a ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.01.2010 12:07:23   pealkiri: Linux vs Windows

Tasuta head asja ei saa! icon_smile.gif paljud distrod on juba imo tasulised kus on tõsisem support ja hw tugi lisatud? eks mõelge ise miks...

ma vist mainisin midagi saunajuttudest ja kohvipaksust icon_rolleyes.gif ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.01.2010 10:59:01   pealkiri: Linux vs Windows
võttis aega, aga just viimase ~50 postituse lugemisega sain ma aru, mis siin teemas üks suuremaid probleeme on..

enamus linuxi leeri hoidvaid inimesi on oma varasemas elus piisavalt pikalt tööt ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.01.2010 17:15:30   pealkiri: Linux vs Windows
During a presentation at Linux.conf.au 2010 in Wellington, LWN.net founder and kernel contributor Jonathan Corbet offered an analysis of the code contributed to the Linux kernel between December 24 20 ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
sander85

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.01.2010 17:58:54   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
FF-il on uus Update üleval. Nii, et kellel igav, võib alla tirida. icon_cool.gif

ja selle versioon peaks olema? icon_rolleyes.gif
  teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
sander85

vastuseid: 83
vaadatud: 23348

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 21.01.2010 10:48:31   pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
Omamoodi huvitav on siit lugeda, et leidub nii palju muidu nagu näiliselt hea tehnilise taibuga isikuid kuid kes endiselt kasutavad IE'd. Kurb, tõsiselt kurb!Nii haiget juttu, pole tõesti ammu kuul ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
sander85

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 21.01.2010 10:31:41   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Saksamaa valitsuse hoiatuse mõju Firefoxi tõmbamisele: http://blog.mozilla.com/metrics/2010/01/19/people-in-germany-are-switching-browsers/
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
sander85

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 20.01.2010 10:28:41   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Täna siis uninstallisin MF-i ja panin uuesti peale. Ikka sama jama, et browseri sulgemisega ei pane protsessi kinni, vaid see tuleb ise Task manageris teha :evil:Firefoxi profiili ka uue tegid ikka? ...
  teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
sander85

vastuseid: 83
vaadatud: 23348

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 19.01.2010 17:48:07   pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
Ainuke reaalne vahe - proged mille auklikusest teada anti ei oma IE sarnast turuosa.

ja turuosa suurus ei mängi asja juures mingit rolli jah? seda enam, et IE on suuremas jaos kasutuses just ettev ...
  teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
sander85

vastuseid: 83
vaadatud: 23348

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 19.01.2010 17:24:31   pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
neid turvaauke avastatakse kindlasti tulevikus veel ja veelgi. iseasi, kas igakord on vaja sest mingi uudis genereerida. pole ju midagi fenomenaalset selles valdkonnas.

kindlasti avastatakse, aga m ...
  teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
sander85

vastuseid: 83
vaadatud: 23348

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 19.01.2010 16:29:37   pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
neid turvaauke avastatakse kindlasti tulevikus veel ja veelgi. iseasi, kas igakord on vaja sest mingi uudis genereerida. pole ju midagi fenomenaalset selles valdkonnas.

kindlasti avastatakse, aga m ...
  teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
sander85

vastuseid: 83
vaadatud: 23348

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 19.01.2010 15:57:27   pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
koomiline, et mõnele on turvalisus naljakas.. huvitav, kas ka peale seda, kui enda vajalikud andmed on piistu pandud..
  teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
sander85

vastuseid: 83
vaadatud: 23348

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 19.01.2010 13:21:12   pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
M$ peab kindlustama et lapp midagi muud ära ei riku, Mozilla poistel sääraseid kohustusi pole. Osalt muidugi M$i enda viga et brauseriks on opsüsteem ise (mis peab lisaks veebi renderdamisele ka k ...
  teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
sander85

vastuseid: 83
vaadatud: 23348

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 19.01.2010 11:33:36   pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk
Jääb siis ainult oodata, et ruttu ära lapitakse, ei tahaks nagu IE-s loobuda thumbs_up.gif

mütsi küll ei söö, aga arvan, et Firefoxi puhul oleks kasutajatele juba uuendus välja pakutud.. see vast o ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
sander85

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.01.2010 15:22:10   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.

Siis kui mul awesomebar aktiivne oli, siis jah nii sai kustutada aga sellest 0 kasu kui kustutad ära.Avad uuesti ja jälle nimekirjas tagasi icon_lol.gif
Igatahes lülitasin awesomebari juba tükk aega ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
sander85

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.01.2010 14:39:54   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
, vaata 3 postitust ülespoole icon_biggrin.gif

linuxis piisas sellest kui kirje aktiivseks teha (näiteks kursoriga peale liikuda) ja siis Del vajutada.. vast käitub windowsi firefox samal viisil..
  teema: google indekseeritud sisu liigutamine teisele domeenile
sander85

vastuseid: 3
vaadatud: 1366

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 18.01.2010 11:52:43   pealkiri: google indekseeritud sisu liigutamine teisele domeenile
http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/02/specify-your-canonical.html
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
sander85

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.01.2010 11:46:38   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
, jah, personal data on kustutatud, ccleaneriga üle lastud, clean disk ja isegi arvutis sai sellenimelist faili otsitud. Ei midagi.
Ega ta tegelt midagi halba seal ei tee, aga silma häirib icon_confused.gif
...
  teema: ssh kliendi käivitamine root kasutaja alt
sander85

vastuseid: 3
vaadatud: 1325

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 15.01.2010 11:46:52   pealkiri: ssh kliendi käivitamine root kasutaja alt
root kasutaja kaustas .ssh kaust on? kui on, siis kas sellel õigused on root kasutajale sisenemiseks ja kirjutamiseks olemas?

ssh -v võtmega annab millise tulemuse?
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
sander85

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.01.2010 12:25:48   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
selle uuendamisega seoses kerib 3.5.x(x) oma uuendusi edasi veel pool aastat peale 3.6-e saabumist, siis tõesti tugi lõpeb ja enne seda soovitatakse kasutajal mõned korrad 3.6-e peale ära uuendada ...
  teema: Linux vs Windows
sander85

vastuseid: 4717
vaadatud: 860325

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.01.2010 11:51:27   pealkiri: Linux vs Windows
OT
Ma ei võta asja isiklikult, sest olen kasutaja poiss4.
Kui te esindate seadusi, siis paluks tõestada ja mitte süüdistada enne kohut.

sama "poiss" ilmus ka kohe pingviini foorumi ja lälla ...
  teema: id tarkvara google chrome´ile
sander85

vastuseid: 7
vaadatud: 4869

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.12.2009 13:01:06   pealkiri: id tarkvara google chrome´ile
Ei kujuta ette, et mis maailmaimet te teinud olete, et chromega teil ei tööta.
Omast käest võin öelda et töötab küll.

Tõsi, masinas on peal IE, FF ja Chrome ja ID kaardi soft sai nii IE k ...
  teema: Mozilla Thunderbird
sander85

vastuseid: 1062
vaadatud: 414575

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.12.2009 11:03:19   pealkiri: Mozilla Thunderbird
Thunderbird 3.0 väljas
http://en-gb.www.mozillamessaging.com/en-GB/thunderbird/

http://et.www.mozillamessaging.com/et/ - neile, kes eestikeelsemat lehte ja võimalik, et ka rakendust ennast soovi ...
  teema: id tarkvara google chrome´ile
sander85

vastuseid: 7
vaadatud: 4869

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 08.12.2009 12:04:51   pealkiri: Re: id tarkvara google chrome´ile
on siis midagi? Tahaks nagu google chrome´is vahel panka minna, aga ei ole leidnud mingit sobivat id-kaardi pluginat vms. On siis või ei olegi ja peab ainult internet explorerit kasutama panka minek ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
sander85

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 02.12.2009 14:07:26   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
panin kogemata linnukese selle ette et uuel seansil taastab eelmise seansi aknad, kuidas sellest lahti saada?

Sätete alt kaart Üldine ja sealt Firefoxi käivitamisel: ....
  teema: Facebook: UPS on surnud, akud asugu serverikastidesse
sander85

vastuseid: 13
vaadatud: 4568

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 01.12.2009 16:04:40   pealkiri: Facebook: UPS on surnud, akud asugu serverikastidesse

Seega tyypiline MASU-aja tsirkus, kus v6etakse ammuilma tuntud lahendus ja siis myyakse seda uue ja v2rske p2he.


jah, kui google sellega tegelema hakkas, siis oli ikka masu küll icon_rolleyes.gif
  teema: Facebook: UPS on surnud, akud asugu serverikastidesse
sander85

vastuseid: 13
vaadatud: 4568

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 30.11.2009 12:53:58   pealkiri: Facebook: UPS on surnud, akud asugu serverikastidesse
http://www.youtube.com/watch?v=zRwPSFpLX8I
http://www.youtube.com/watch?v=J139Aelaf0g

loodetavasti on siin sõnavõtjatel kõigil ikka need videod ära nähtud.. kahjuks ei leidnud täpselt seda v ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.