|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Wifi ubuntus. |
sander85
vastuseid: 2
vaadatud: 1645
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 19.02.2010 11:18:35 pealkiri: Wifi ubuntus. |
hea, et siis vähemalt ära kirjeldasid, et kuidas  |
teema: RSS reader softwarena |
sander85
vastuseid: 12
vaadatud: 4174
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.02.2010 12:42:20 pealkiri: RSS reader softwarena |
| Google Reader, saab ka mobiilis lugeda kui tahtmist ja igas arvutis olemas.. seni toimind üsna probleemideta.. |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
sander85
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482
|
foorum: Tarkvara postitatud: 10.02.2010 12:22:04 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Kas peabki nii olema, et pean enne FF sulgema, kui tahan ID kaarti kasutama hakata? FF töötamise ajal kaarti sisse lükkamisel ei tunne see ära seda. Peab korra kinni panema ja uuesti avama ning si ... |
teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
sander85
vastuseid: 119
vaadatud: 33454
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.02.2010 12:21:10 pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
Linuxil ja Firefoxil töötab see praegugi ju, välja toodud on juurde lisandunud platvormid.
oled sa seda linuxi peal proovinud? tead, mis juhtub kui kaardilugeja läpaka tagant ära võt ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
sander85
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482
|
foorum: Tarkvara postitatud: 10.02.2010 12:10:00 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Üldiselt päris tihit tekkis jama ja seega läksin Mobiil-ID peale üle. Soovitan väga.Läheks hea meelega Mobiil-ID peale üle, kuid:Sai ka võetud endale Mobiil-ID, protsess ise oli vägagi valutu ... |
teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
sander85
vastuseid: 119
vaadatud: 33454
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.02.2010 16:49:34 pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
| ja siis öeldakse, et neil oli asi 1. veebruariks valmis.. parandab küll nende mainet jah.. |
teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
sander85
vastuseid: 119
vaadatud: 33454
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.02.2010 13:08:36 pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
, ehk siis võtad võõra koodi ja hakkad seda enda nime all müüma legaalselt?
jah, vabalt, ainuke eeldus on see, et lisad kompileeritud koodile kaasa ka sortsu, seda nõuab LGPL.. BSD litsentsi ... |
teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
sander85
vastuseid: 119
vaadatud: 33454
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.02.2010 10:32:13 pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
, lähtekoodi sa võid ju tõmmata aga ametlikult müüa sa seda ei tohi tänu koodi litsentsitingimustele.
äkki viitad ka nendele litsentsitingimustele, nii palju kui mina koodi sirvind olen, sii ... |
teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
sander85
vastuseid: 119
vaadatud: 33454
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 04.02.2010 17:05:36 pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
Riik leidis hea võimaluse, kuidas firma üle lasta?
ei ütleks, et siin kedagi üle lasti, see, mis toimus oli ilmselge viivitamine..
https://id.eesti.ee/idtrac/report/1 - siin ei ole just 1-2 ... |
teema: Veidi imelik küsimus - kuidas taastada mysql andmebaasi andmebaasi failidest (mitte need *.sql failid)? |
sander85
vastuseid: 4
vaadatud: 2701
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 02.02.2010 13:56:43 pealkiri: Veidi imelik küsimus - kuidas taastada mysql andmebaasi andmebaasi failidest (mitte need *.sql failid)? |
| paigalda mysql masinasse ära, vana kaust nimeta ajutiselt ümber mysql.bak näiteks, kopeeri uus asemele, anna mysql kasutajale sellele õigused, tee oma vajalikest tabelitest ja asjadest dump, nimeta .ba ... |
teema: Kuidas tuvastada kas arvuti saadab välja rämps posti |
sander85
vastuseid: 20
vaadatud: 5336
|
foorum: Turvalisus postitatud: 01.02.2010 13:00:23 pealkiri: Kuidas tuvastada kas arvuti saadab välja rämps posti |
| korralik tulemüür peale, mis kõik väljuvad ühendused kinni lööb ilma eelneva kinnituseta ja küll siis näha on kui miskit jälle arvutisse poeb ja sealt välja tahab saada.. |
teema: iptraf protsessi jätkamine peale SSH lõpetamist |
sander85
vastuseid: 3
vaadatud: 1795
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 01.02.2010 11:23:30 pealkiri: iptraf protsessi jätkamine peale SSH lõpetamist |
| märksõna on vist [url=http://www.rackaid.com/resources/linux-screen-tutorial-and-how-to/]screen |
teema: Kuidas kuulad mobiilselt muusikat? |
sander85
vastuseid: 174
vaadatud: 35441
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.01.2010 16:27:16 pealkiri: Kuidas kuulad mobiilselt muusikat? |
| Philips GoGear HDD63200/00 (30 GB) + Sennheiser OMX 50 nööbid.. igasugused klapid vahetuvad muidugi tihti, sest ma kipun neid lõhkuma.. GoGear on kuskilt aastast 2006 või 2007, seni vääriliselt ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.01.2010 17:14:16 pealkiri: Linux vs Windows |
| , kontekstist küll kergelt väljas, aga 9 aasta vanune linuxi install ei ütle suurt midagi. Hobina kastis karjatataval Gentool on vanust 6 aastat. Ja tänasel päeval on see täpselt sama bleeding-e ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.01.2010 12:26:53 pealkiri: Linux vs Windows |
, aga kusjuures draiverid on täitsa tagasiühilduvad. W7 peal XP draiverit ringi ajada pole mingi probleem.
jajah, tulnud rääkinud seda siis, kui üks tuttav XP draiveri selga lasi ja jäigi oot ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.01.2010 12:15:58 pealkiri: Linux vs Windows |
Too nüüd näide mis ei tööta winni peal ilusti!
noh, võtame siis riistvara toetuse, just selle vanemapoolse, mis ideeliselt on veel täiesti töötav, aga uus versioon windoesist tahab selle ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.01.2010 11:48:49 pealkiri: Linux vs Windows |
No ei tea need linuxi distrode leiutajad vist vihkavad ms-i ja applet nii kõvasti, et nad pigem teevad ringiga mingi käki kui lihtne ja töötav asi maha kopeerida...
linuxi ideoloogia on pigem s ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.01.2010 11:11:31 pealkiri: Linux vs Windows |
siis kuidas openofficel ooxmli toega lood on?
my way or the highway
http://www.noooxml.org/argu-brief - see on ainult lühike ülevaade probleemidest, mis selle (välja ostetud) "sta ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.01.2010 12:53:42 pealkiri: Linux vs Windows |
Sellist failisüsteemi pole olemas, mis ei fragmenteeruks.
http://geekblog.oneandoneis2.org/index.php/2006/08/17/why_doesn_t_linux_need_defragmenting |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.01.2010 12:36:55 pealkiri: Linux vs Windows |
ühesõnaga winn on paha kuna ta maksab!
keegi pole öelnud, et paha.. lihtsalt ei maksa raha tuulde loopida kui see pole vajalik.. |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.01.2010 12:32:09 pealkiri: Linux vs Windows |
Veel: üldiselt jõudsime sinnamaale, et mõlemad sobivad nii tädi maalile kui vanaisa jaanile! Lihtsalt võta kätte installi ära, natuke säti siit - sealt ning valmis. eks?
tädi maali ja ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.01.2010 12:25:37 pealkiri: Linux vs Windows |
http://wiki.winehq.org/FAQ#head-c9e6502ad636315e905d07f7e44594757a6738e3
Pole sõnagi sellest et Wine ei oleks emulaator.
1.1. Why do some people write WINE and not Wine?
They are using the a ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.01.2010 12:22:21 pealkiri: Linux vs Windows |
tädi maalile pole ka vahe siis ju kui tegu on winniga, who ceers.. ikka töötab... postimehe saab loetud.
id kaardiga saab ehk panga asjad ka aetud...
tädi maali kipub teinekord kergeusklikul ... |
teema: aMSN startup |
sander85
vastuseid: 22
vaadatud: 6502
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 25.01.2010 12:13:35 pealkiri: aMSN startup |
Sellist asja vist psychic plugin tegi.
Selle plugina kohta puudub info amsn kodulehel - huvitav.
täitsa olemas on selline valik ja toimib ka
preferences->session
When a contact opens a ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.01.2010 12:07:23 pealkiri: Linux vs Windows |
Tasuta head asja ei saa! paljud distrod on juba imo tasulised kus on tõsisem support ja hw tugi lisatud? eks mõelge ise miks...
ma vist mainisin midagi saunajuttudest ja kohvipaksust
... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.01.2010 10:59:01 pealkiri: Linux vs Windows |
võttis aega, aga just viimase ~50 postituse lugemisega sain ma aru, mis siin teemas üks suuremaid probleeme on..
enamus linuxi leeri hoidvaid inimesi on oma varasemas elus piisavalt pikalt tööt ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.01.2010 17:15:30 pealkiri: Linux vs Windows |
| During a presentation at Linux.conf.au 2010 in Wellington, LWN.net founder and kernel contributor Jonathan Corbet offered an analysis of the code contributed to the Linux kernel between December 24 20 ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
sander85
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.01.2010 17:58:54 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
FF-il on uus Update üleval. Nii, et kellel igav, võib alla tirida.
ja selle versioon peaks olema?  |
teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
sander85
vastuseid: 83
vaadatud: 23348
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 21.01.2010 10:48:31 pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
| Omamoodi huvitav on siit lugeda, et leidub nii palju muidu nagu näiliselt hea tehnilise taibuga isikuid kuid kes endiselt kasutavad IE'd. Kurb, tõsiselt kurb!Nii haiget juttu, pole tõesti ammu kuul ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
sander85
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482
|
foorum: Tarkvara postitatud: 21.01.2010 10:31:41 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Saksamaa valitsuse hoiatuse mõju Firefoxi tõmbamisele: http://blog.mozilla.com/metrics/2010/01/19/people-in-germany-are-switching-browsers/ |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
sander85
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.01.2010 10:28:41 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Täna siis uninstallisin MF-i ja panin uuesti peale. Ikka sama jama, et browseri sulgemisega ei pane protsessi kinni, vaid see tuleb ise Task manageris teha :evil:Firefoxi profiili ka uue tegid ikka? ... |
teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
sander85
vastuseid: 83
vaadatud: 23348
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 19.01.2010 17:48:07 pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
Ainuke reaalne vahe - proged mille auklikusest teada anti ei oma IE sarnast turuosa.
ja turuosa suurus ei mängi asja juures mingit rolli jah? seda enam, et IE on suuremas jaos kasutuses just ettev ... |
teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
sander85
vastuseid: 83
vaadatud: 23348
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 19.01.2010 17:24:31 pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
neid turvaauke avastatakse kindlasti tulevikus veel ja veelgi. iseasi, kas igakord on vaja sest mingi uudis genereerida. pole ju midagi fenomenaalset selles valdkonnas.
kindlasti avastatakse, aga m ... |
teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
sander85
vastuseid: 83
vaadatud: 23348
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 19.01.2010 16:29:37 pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
neid turvaauke avastatakse kindlasti tulevikus veel ja veelgi. iseasi, kas igakord on vaja sest mingi uudis genereerida. pole ju midagi fenomenaalset selles valdkonnas.
kindlasti avastatakse, aga m ... |
teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
sander85
vastuseid: 83
vaadatud: 23348
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 19.01.2010 15:57:27 pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
| koomiline, et mõnele on turvalisus naljakas.. huvitav, kas ka peale seda, kui enda vajalikud andmed on piistu pandud.. |
teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
sander85
vastuseid: 83
vaadatud: 23348
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 19.01.2010 13:21:12 pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
| M$ peab kindlustama et lapp midagi muud ära ei riku, Mozilla poistel sääraseid kohustusi pole. Osalt muidugi M$i enda viga et brauseriks on opsüsteem ise (mis peab lisaks veebi renderdamisele ka k ... |
teema: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
sander85
vastuseid: 83
vaadatud: 23348
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 19.01.2010 11:33:36 pealkiri: Internet Explorer kõigis uutes versioonides on ohtlik ja parandamata turvaauk |
Jääb siis ainult oodata, et ruttu ära lapitakse, ei tahaks nagu IE-s loobuda
mütsi küll ei söö, aga arvan, et Firefoxi puhul oleks kasutajatele juba uuendus välja pakutud.. see vast o ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
sander85
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.01.2010 15:22:10 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Siis kui mul awesomebar aktiivne oli, siis jah nii sai kustutada aga sellest 0 kasu kui kustutad ära.Avad uuesti ja jälle nimekirjas tagasi
Igatahes lülitasin awesomebari juba tükk aega ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
sander85
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.01.2010 14:39:54 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
, vaata 3 postitust ülespoole
linuxis piisas sellest kui kirje aktiivseks teha (näiteks kursoriga peale liikuda) ja siis Del vajutada.. vast käitub windowsi firefox samal viisil.. |
teema: google indekseeritud sisu liigutamine teisele domeenile |
sander85
vastuseid: 3
vaadatud: 1366
|
foorum: WWW postitatud: 18.01.2010 11:52:43 pealkiri: google indekseeritud sisu liigutamine teisele domeenile |
| http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/02/specify-your-canonical.html |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
sander85
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.01.2010 11:46:38 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
, jah, personal data on kustutatud, ccleaneriga üle lastud, clean disk ja isegi arvutis sai sellenimelist faili otsitud. Ei midagi.
Ega ta tegelt midagi halba seal ei tee, aga silma häirib
... |
teema: ssh kliendi käivitamine root kasutaja alt |
sander85
vastuseid: 3
vaadatud: 1325
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 15.01.2010 11:46:52 pealkiri: ssh kliendi käivitamine root kasutaja alt |
root kasutaja kaustas .ssh kaust on? kui on, siis kas sellel õigused on root kasutajale sisenemiseks ja kirjutamiseks olemas?
ssh -v võtmega annab millise tulemuse? |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
sander85
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482
|
foorum: Tarkvara postitatud: 07.01.2010 12:25:48 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| selle uuendamisega seoses kerib 3.5.x(x) oma uuendusi edasi veel pool aastat peale 3.6-e saabumist, siis tõesti tugi lõpeb ja enne seda soovitatakse kasutajal mõned korrad 3.6-e peale ära uuendada ... |
teema: Linux vs Windows |
sander85
vastuseid: 4717
vaadatud: 860325
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.01.2010 11:51:27 pealkiri: Linux vs Windows |
OT
Ma ei võta asja isiklikult, sest olen kasutaja poiss4.
Kui te esindate seadusi, siis paluks tõestada ja mitte süüdistada enne kohut.
sama "poiss" ilmus ka kohe pingviini foorumi ja lälla ... |
teema: id tarkvara google chrome´ile |
sander85
vastuseid: 7
vaadatud: 4869
|
foorum: Tarkvara postitatud: 11.12.2009 13:01:06 pealkiri: id tarkvara google chrome´ile |
Ei kujuta ette, et mis maailmaimet te teinud olete, et chromega teil ei tööta.
Omast käest võin öelda et töötab küll.
Tõsi, masinas on peal IE, FF ja Chrome ja ID kaardi soft sai nii IE k ... |
teema: Mozilla Thunderbird |
sander85
vastuseid: 1062
vaadatud: 414575
|
foorum: Tarkvara postitatud: 10.12.2009 11:03:19 pealkiri: Mozilla Thunderbird |
Thunderbird 3.0 väljas
http://en-gb.www.mozillamessaging.com/en-GB/thunderbird/
http://et.www.mozillamessaging.com/et/ - neile, kes eestikeelsemat lehte ja võimalik, et ka rakendust ennast soovi ... |
teema: id tarkvara google chrome´ile |
sander85
vastuseid: 7
vaadatud: 4869
|
foorum: Tarkvara postitatud: 08.12.2009 12:04:51 pealkiri: Re: id tarkvara google chrome´ile |
| on siis midagi? Tahaks nagu google chrome´is vahel panka minna, aga ei ole leidnud mingit sobivat id-kaardi pluginat vms. On siis või ei olegi ja peab ainult internet explorerit kasutama panka minek ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
sander85
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138482
|
foorum: Tarkvara postitatud: 02.12.2009 14:07:26 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
panin kogemata linnukese selle ette et uuel seansil taastab eelmise seansi aknad, kuidas sellest lahti saada?
Sätete alt kaart Üldine ja sealt Firefoxi käivitamisel: .... |
teema: Facebook: UPS on surnud, akud asugu serverikastidesse |
sander85
vastuseid: 13
vaadatud: 4568
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.12.2009 16:04:40 pealkiri: Facebook: UPS on surnud, akud asugu serverikastidesse |
Seega tyypiline MASU-aja tsirkus, kus v6etakse ammuilma tuntud lahendus ja siis myyakse seda uue ja v2rske p2he.
jah, kui google sellega tegelema hakkas, siis oli ikka masu küll  |
teema: Facebook: UPS on surnud, akud asugu serverikastidesse |
sander85
vastuseid: 13
vaadatud: 4568
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 30.11.2009 12:53:58 pealkiri: Facebook: UPS on surnud, akud asugu serverikastidesse |
http://www.youtube.com/watch?v=zRwPSFpLX8I
http://www.youtube.com/watch?v=J139Aelaf0g
loodetavasti on siin sõnavõtjatel kõigil ikka need videod ära nähtud.. kahjuks ei leidnud täpselt seda v ... |
| |