Avaleht
otsing leidis 120 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema:  M: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty :: Videokaamerad
salamander

vastuseid: 4
vaadatud: 681

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 26.06.2026 10:55:13   pealkiri: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty
2.) 175€?

Sobib thumbs_up.gif
  teema:  M: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty :: Videokaamerad
salamander

vastuseid: 4
vaadatud: 681

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 16.06.2026 15:34:47   pealkiri: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty
Endiselt alles ja ootavad kaaslast thumbs_up.gif


Nr1 läinud. Teised alles.
  teema:  M: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty :: Videokaamerad
salamander

vastuseid: 4
vaadatud: 681

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 01.05.2026 20:58:12   pealkiri:  M: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty :: Videokaamerad
1) GoPro Hero 8 Black UHD + MEDIAMOD + minivalgusti + GoPro Triple Battery Charger Box + akud(3 hiina akut, 1 originaal) + mitte originaal mini tripod - AH:150 eur
2) GoPro Hero 10 Black UHD + aku + ...
  teema: Kommenteerimine: Delta
salamander

vastuseid: 140
vaadatud: 47995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2025 19:47:14   pealkiri: GPU
Müüsin GPU. Kõik sujus hästi. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ILLOTEX
salamander

vastuseid: 28
vaadatud: 6480

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2024 00:31:58   pealkiri: Kommenteerimine: ILLOTEX
Ostsin õhuniisutaja. Kõik toimis kenasti. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: sanchos
salamander

vastuseid: 165
vaadatud: 66367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2020 13:31:11   pealkiri: Kommenteerimine: sanchos
Müüs hunnik head kraami. Kaup hea, kõik hea thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rivoko
salamander

vastuseid: 26
vaadatud: 11351

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2020 16:37:45   pealkiri: Kommenteerimine: rivoko
Sai kodukino soetatud. Igati ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ollumees
salamander

vastuseid: 59
vaadatud: 16828

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2020 20:24:05   pealkiri: Kommenteerimine: ollumees
Ostsin prose ja emaplaadi. Kõik toimis kenasti thumbs_up.gif Väga vastutulelik inimene thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HobbitHIF
salamander

vastuseid: 7
vaadatud: 3133

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2020 20:21:03   pealkiri: Kommenteerimine: HobbitHIF
Müüsin koti. Kõik toimis kenasti. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pois11
salamander

vastuseid: 111
vaadatud: 48767

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2020 20:19:51   pealkiri: Kommenteerimine: pois11
Müüsin prose. Kiire ja igati toimiv tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: darben
salamander

vastuseid: 14
vaadatud: 5578

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2017 18:59:56   pealkiri: Kommenteerimine: darben
Ostsin läpaka, igati hästi sujunund tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Markus1998
salamander

vastuseid: 234
vaadatud: 51862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2017 19:55:18   pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998
Sai yks voodikene soetatud, igati super thumbs_up.gif
  teema: 3DMark 11 skoorid
salamander

vastuseid: 775
vaadatud: 251575

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.08.2016 19:51:45   pealkiri: 3DMark 11 skoorid
Peab ka varsti lämmi torul tolmu pealt ära puhuma ja jälle prosesi/kaarte piinama hakkama icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: edaj
salamander

vastuseid: 17
vaadatud: 6815

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2016 11:16:08   pealkiri: Kommenteerimine: edaj
Sai 280x ostetud. Kõik toimis nagu ettenähtud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: EskimoTimo
salamander

vastuseid: 41
vaadatud: 10712

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2015 01:34:39   pealkiri: Kommenteerimine: EskimoTimo
Kiire prose diil. Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MrSourGit
salamander

vastuseid: 55
vaadatud: 14298

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2015 01:33:31   pealkiri: Kommenteerimine: MrSourGit
Müüsin mälud. Õigel ajal õiges kohas. Väga viis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kraff
salamander

vastuseid: 289
vaadatud: 64210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2015 01:32:16   pealkiri: Kommenteerimine: kraff
Väike SSD diil, kõik igati normis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Morris2222
salamander

vastuseid: 0
vaadatud: 457

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2015 01:31:02   pealkiri: Kommenteerimine: Morris2222
Sai väike kaart müüdud. Lisaks kaardile sain ka kena kingituse. Suurimad tänud! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Esteix
salamander

vastuseid: 30
vaadatud: 8958

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2015 01:29:07   pealkiri: Kommenteerimine: Esteix
Sai üks sõudetrenazöör müüdud, igati diiliga rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Maleva
salamander

vastuseid: 42
vaadatud: 14606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2015 20:50:57   pealkiri: Kommenteerimine: Maleva
Müüsin monitori, kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
salamander

vastuseid: 1903
vaadatud: 322900

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2015 09:37:11   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostis kuldaväärt emaplaadi. thumbs_up.gif Kõik ok icon_smile.gif
  teema: 3DMark2006 skoorid
salamander

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033834

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.07.2015 12:41:17   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
, Tegin väikse võrdluse, samuti sinu nimetatud timingutega. Esimesi timinguid ei söönud üldse. Lasen nagunii kunagi 4x kaardiga üle kuniks lämmi ja teise 4770k saab. Aga grammike tuli rohkem ku ...
  teema: 3DMark2006 skoorid
salamander

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033834

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.07.2015 14:26:27   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
i7 4770K @ 5,198.8MHz
3xHD7970 1050/1375

44463p

http://hwbot.org/submission/2849330_

http://www.upload.ee/thumb/4711359/44463.PNG

See on ehe näide, kuidas 2006 ei saa aru GPU-dest thumbs_up.gif ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
salamander

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003018

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.07.2015 13:41:23   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
, thumbs_up.gif

Sai korra 2x 7970 proovitud.

4770K @ 5198 MHZ

221081 p.

Esmaspäev/teisipäev panen prose lämmi alla, siis sihiks sinna 228k p. kanti. icon_smile.gif



Midagi maagilist ei tulnud, aga ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
salamander

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003018

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.06.2015 02:02:11   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
, thumbs_up.gif

Sai korra 2x 7970 proovitud.

4770K @ 5198 MHZ

221081 p.

Esmaspäev/teisipäev panen prose lämmi alla, siis sihiks sinna 228k p. kanti. icon_smile.gif

http://hwbot.org/image/1438568.jpg
...
  teema: 3DMark 11 skoorid
salamander

vastuseid: 775
vaadatud: 251575

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.05.2015 23:42:01   pealkiri: 3DMark 11 skoorid
i7 4770K @ 5,099 MHz
3x HD7970

23273p

http://www.upload.ee/thumb/4739194/23273.PNG
  teema: 3DMark2003 skoorid
salamander

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003018

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.05.2015 20:24:50   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
, Jahutiks kasutasime rahva keeles vapot. http://www.overclockers.com.au/wiki/Phase-Change

, Pole 2-ga veel lasknud vapo all, lähiajal lammutan 2 ja 4-ga ka prooviks. Eks näis... icon_razz.gif
  teema: 3DMark2006 skoorid
salamander

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033834

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.05.2015 14:21:34   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
i7 4770K @ 5,198.8MHz
3xHD7970 1050/1375

44463p

http://hwbot.org/submission/2849330_

http://www.upload.ee/thumb/4711359/44463.PNG
  teema: Unigine Heaven Benchmark skoorid
salamander

vastuseid: 260
vaadatud: 103001

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.05.2015 14:06:31   pealkiri: Unigine Heaven Benchmark skoorid
Speed: @ 1,404MHz
Timings: CL12.0 14-14-35 2T

i7 4770K @ 5,215 MHz
3x HD7970

http://hwbot.org/submission/2849308_

6855.924p - Xtreme Present

http://www.upload.ee/thumb/4711332/6855.PNG
  teema: 3DMark2003 skoorid
salamander

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003018

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.05.2015 13:45:52   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
, Endal 2x4GB 2400MHz HyperX Beastid aga benchis sai Kaido mälusi kasutatud (TeamGroup Xtreemi) thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: 3DMark2003 skoorid
salamander

vastuseid: 5497
vaadatud: 1003018

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.05.2015 01:04:15   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
Sai ka rauda testitud. Paistab, et annab päris viisakaid numbreid paugutada sellega icon_razz.gif

http://www.upload.ee/thumb/4710748/238344.PNGi7 4770K @ 5,315 MHz
3x HD7970 1,137MHz / 1,602MHz

238344p ...
  teema: Kommenteerimine: kaidtor
salamander

vastuseid: 172
vaadatud: 40385

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2015 13:48:10   pealkiri: Kommenteerimine: kaidtor
Mõned head diilid tehtud. Väga abivalmis ja muhe tegelane. Soovitan kindlasti. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: liiv
salamander

vastuseid: 626
vaadatud: 158295

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2015 13:43:35   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Ostsin OC emaplaadi, kõik sujust kiirelt ja hästi. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: karuke
salamander

vastuseid: 41
vaadatud: 21798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2014 15:22:59   pealkiri: Kommenteerimine: karuke
Ostsin Ipadi, kõik korrektne ja viisakas. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: est11
salamander

vastuseid: 10
vaadatud: 6881

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2014 14:25:23   pealkiri: Kommenteerimine: est11
Müüsin mälu. Kokkulepped toimisid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Badets
salamander

vastuseid: 2
vaadatud: 1380

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2014 17:06:15   pealkiri: Kommenteerimine: Badets
Müüsin AX1200i. Igati aus ja korrektne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: siven
salamander

vastuseid: 162
vaadatud: 48413

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2014 21:43:35   pealkiri: Kommenteerimine: siven
Ostsin G27, kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
salamander

vastuseid: 1600
vaadatud: 166350

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2014 12:37:58   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Kokkulepped toimisid. Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
salamander

vastuseid: 1513
vaadatud: 188888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2014 21:26:45   pealkiri: klaver
Ostsin klaviatuuri läpakale. Pidas kokkuleppest kinni. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised
salamander

vastuseid: 5334
vaadatud: 1430512

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 13.07.2014 10:10:57   pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised
Keegi on raha peale vihane, krakenis hea auk ltc orderbooki hammustatud.

Ju siis oli kiire selle ostuga. icon_biggrin.gif
http://i.imgur.com/NmFrK84.png

Ouch. See on köömes võrreldes sellega. icon_biggrin.gif

ht ...
  teema: Kommenteerimine: soodent
salamander

vastuseid: 821
vaadatud: 220422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2014 22:15:47   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Jättis väga vastutuleliku ja positiivse mulje. Soovitan kindlasti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pavka
salamander

vastuseid: 18
vaadatud: 10077

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2014 14:16:07   pealkiri: Kommenteerimine: pavka
Väike tehing, kõik sujus ideaalselt. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mtu000
salamander

vastuseid: 25
vaadatud: 8042

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2014 18:06:42   pealkiri: Kommenteerimine: mtu000
Müüsin teleka. Kõik kulges kiirelt ja positiivselt. Soovitan edaspidigi beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: brokenarm
salamander

vastuseid: 8
vaadatud: 6245

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2014 18:01:18   pealkiri: Kommenteerimine: brokenarm
Müüsin kaardi, kõik sujus kiirelt ja korrektselt. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
salamander

vastuseid: 11385
vaadatud: 2180281

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 12.02.2014 10:29:17   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu

cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist.

Ilmselt uuendatakse midagi. Kõlakate järgi võeti doge balance ka maha.
  teema: Kommenteerimine: G80
salamander

vastuseid: 255
vaadatud: 98374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2014 02:52:07   pealkiri: Kommenteerimine: G80
Ostsin läpaka, kõik ok. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon
salamander

vastuseid: 53
vaadatud: 10987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2014 22:14:32   pealkiri: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon
Kiire ja meeldiv tehing, soovitan thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
salamander

vastuseid: 11385
vaadatud: 2180281

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 05.01.2014 23:23:38   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
http://bitcoinboard.net/facebook-accepts-bitcoin-on-advertising-platform/

, alla 10€ väljamakseid pole lubatud teha.

All withdrawals will be sent through the Mt. Gox Polish bank account and ...
  teema: Kommenteerimine: Kristoferr
salamander

vastuseid: 266
vaadatud: 108349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2013 02:57:28   pealkiri: Kommenteerimine: Kristoferr
Müüsin tsipa BTC-d, kiire diil thumbs_up.gif
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
salamander

vastuseid: 11385
vaadatud: 2180281

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 24.12.2013 19:10:04   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
, mina sain küll enda oma välja sealt.
Tohohh, digirahas leidsite kohe teise bloki veel?

Päris lahe - teise plokiga tuli pea 800k? Mis jagamise süsteem kasutusel on? Läks ainult nendele, kes ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.