|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 3» M: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty :: Videokaamerad |
salamander
vastuseid: 4
vaadatud: 681
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 26.06.2026 10:55:13 pealkiri: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty |
2.) 175€?
Sobib  |
teema: 3» M: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty :: Videokaamerad |
salamander
vastuseid: 4
vaadatud: 681
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 16.06.2026 15:34:47 pealkiri: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty |
Endiselt alles ja ootavad kaaslast
Nr1 läinud. Teised alles. |
teema: 3» M: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty :: Videokaamerad |
salamander
vastuseid: 4
vaadatud: 681
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 01.05.2026 20:58:12 pealkiri: 3» M: GOPRO 10 & GORPO 8 MEDIAMOD, GoPro Chesty :: Videokaamerad |
1) GoPro Hero 8 Black UHD + MEDIAMOD + minivalgusti + GoPro Triple Battery Charger Box + akud(3 hiina akut, 1 originaal) + mitte originaal mini tripod - AH:150 eur
2) GoPro Hero 10 Black UHD + aku + ... |
teema: Kommenteerimine: Delta |
salamander
vastuseid: 140
vaadatud: 47995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2025 19:47:14 pealkiri: GPU |
Müüsin GPU. Kõik sujus hästi.  |
teema: Kommenteerimine: ILLOTEX |
salamander
vastuseid: 28
vaadatud: 6480
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2024 00:31:58 pealkiri: Kommenteerimine: ILLOTEX |
Ostsin õhuniisutaja. Kõik toimis kenasti.  |
teema: Kommenteerimine: sanchos |
salamander
vastuseid: 165
vaadatud: 66367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2020 13:31:11 pealkiri: Kommenteerimine: sanchos |
Müüs hunnik head kraami. Kaup hea, kõik hea  |
teema: Kommenteerimine: rivoko |
salamander
vastuseid: 26
vaadatud: 11351
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2020 16:37:45 pealkiri: Kommenteerimine: rivoko |
Sai kodukino soetatud. Igati ok  |
teema: Kommenteerimine: ollumees |
salamander
vastuseid: 59
vaadatud: 16828
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2020 20:24:05 pealkiri: Kommenteerimine: ollumees |
Ostsin prose ja emaplaadi. Kõik toimis kenasti Väga vastutulelik inimene  |
teema: Kommenteerimine: HobbitHIF |
salamander
vastuseid: 7
vaadatud: 3133
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2020 20:21:03 pealkiri: Kommenteerimine: HobbitHIF |
Müüsin koti. Kõik toimis kenasti.  |
teema: Kommenteerimine: pois11 |
salamander
vastuseid: 111
vaadatud: 48767
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2020 20:19:51 pealkiri: Kommenteerimine: pois11 |
Müüsin prose. Kiire ja igati toimiv tehing  |
teema: Kommenteerimine: darben |
salamander
vastuseid: 14
vaadatud: 5578
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2017 18:59:56 pealkiri: Kommenteerimine: darben |
Ostsin läpaka, igati hästi sujunund tehing  |
teema: Kommenteerimine: Markus1998 |
salamander
vastuseid: 234
vaadatud: 51862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2017 19:55:18 pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998 |
Sai yks voodikene soetatud, igati super  |
teema: 3DMark 11 skoorid |
salamander
vastuseid: 775
vaadatud: 251575
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.08.2016 19:51:45 pealkiri: 3DMark 11 skoorid |
Peab ka varsti lämmi torul tolmu pealt ära puhuma ja jälle prosesi/kaarte piinama hakkama  |
teema: Kommenteerimine: edaj |
salamander
vastuseid: 17
vaadatud: 6815
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2016 11:16:08 pealkiri: Kommenteerimine: edaj |
Sai 280x ostetud. Kõik toimis nagu ettenähtud.  |
teema: Kommenteerimine: EskimoTimo |
salamander
vastuseid: 41
vaadatud: 10712
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2015 01:34:39 pealkiri: Kommenteerimine: EskimoTimo |
Kiire prose diil. Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: MrSourGit |
salamander
vastuseid: 55
vaadatud: 14298
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2015 01:33:31 pealkiri: Kommenteerimine: MrSourGit |
Müüsin mälud. Õigel ajal õiges kohas. Väga viis  |
teema: Kommenteerimine: kraff |
salamander
vastuseid: 289
vaadatud: 64210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2015 01:32:16 pealkiri: Kommenteerimine: kraff |
Väike SSD diil, kõik igati normis  |
teema: Kommenteerimine: Morris2222 |
salamander
vastuseid: 0
vaadatud: 457
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2015 01:31:02 pealkiri: Kommenteerimine: Morris2222 |
Sai väike kaart müüdud. Lisaks kaardile sain ka kena kingituse. Suurimad tänud!  |
teema: Kommenteerimine: Esteix |
salamander
vastuseid: 30
vaadatud: 8958
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2015 01:29:07 pealkiri: Kommenteerimine: Esteix |
Sai üks sõudetrenazöör müüdud, igati diiliga rahul  |
teema: Kommenteerimine: Maleva |
salamander
vastuseid: 42
vaadatud: 14606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2015 20:50:57 pealkiri: Kommenteerimine: Maleva |
Müüsin monitori, kõik OK.  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
salamander
vastuseid: 1903
vaadatud: 322900
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2015 09:37:11 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ostis kuldaväärt emaplaadi. Kõik ok  |
teema: 3DMark2006 skoorid |
salamander
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033834
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.07.2015 12:41:17 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
| , Tegin väikse võrdluse, samuti sinu nimetatud timingutega. Esimesi timinguid ei söönud üldse. Lasen nagunii kunagi 4x kaardiga üle kuniks lämmi ja teise 4770k saab. Aga grammike tuli rohkem ku ... |
teema: 3DMark2006 skoorid |
salamander
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033834
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.07.2015 14:26:27 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
i7 4770K @ 5,198.8MHz
3xHD7970 1050/1375
44463p
http://hwbot.org/submission/2849330_
http://www.upload.ee/thumb/4711359/44463.PNG
See on ehe näide, kuidas 2006 ei saa aru GPU-dest ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
salamander
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003018
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.07.2015 13:41:23 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
,
Sai korra 2x 7970 proovitud.
4770K @ 5198 MHZ
221081 p.
Esmaspäev/teisipäev panen prose lämmi alla, siis sihiks sinna 228k p. kanti.
Midagi maagilist ei tulnud, aga ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
salamander
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003018
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.06.2015 02:02:11 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
,
Sai korra 2x 7970 proovitud.
4770K @ 5198 MHZ
221081 p.
Esmaspäev/teisipäev panen prose lämmi alla, siis sihiks sinna 228k p. kanti.
http://hwbot.org/image/1438568.jpg
... |
teema: 3DMark 11 skoorid |
salamander
vastuseid: 775
vaadatud: 251575
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.05.2015 23:42:01 pealkiri: 3DMark 11 skoorid |
i7 4770K @ 5,099 MHz
3x HD7970
23273p
http://www.upload.ee/thumb/4739194/23273.PNG |
teema: 3DMark2003 skoorid |
salamander
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003018
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.05.2015 20:24:50 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
, Jahutiks kasutasime rahva keeles vapot. http://www.overclockers.com.au/wiki/Phase-Change
, Pole 2-ga veel lasknud vapo all, lähiajal lammutan 2 ja 4-ga ka prooviks. Eks näis...  |
teema: 3DMark2006 skoorid |
salamander
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033834
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.05.2015 14:21:34 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
i7 4770K @ 5,198.8MHz
3xHD7970 1050/1375
44463p
http://hwbot.org/submission/2849330_
http://www.upload.ee/thumb/4711359/44463.PNG |
teema: Unigine Heaven Benchmark skoorid |
salamander
vastuseid: 260
vaadatud: 103001
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.05.2015 14:06:31 pealkiri: Unigine Heaven Benchmark skoorid |
Speed: @ 1,404MHz
Timings: CL12.0 14-14-35 2T
i7 4770K @ 5,215 MHz
3x HD7970
http://hwbot.org/submission/2849308_
6855.924p - Xtreme Present
http://www.upload.ee/thumb/4711332/6855.PNG |
teema: 3DMark2003 skoorid |
salamander
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003018
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.05.2015 13:45:52 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
, Endal 2x4GB 2400MHz HyperX Beastid aga benchis sai Kaido mälusi kasutatud (TeamGroup Xtreemi)  |
teema: 3DMark2003 skoorid |
salamander
vastuseid: 5497
vaadatud: 1003018
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.05.2015 01:04:15 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
Sai ka rauda testitud. Paistab, et annab päris viisakaid numbreid paugutada sellega
http://www.upload.ee/thumb/4710748/238344.PNGi7 4770K @ 5,315 MHz
3x HD7970 1,137MHz / 1,602MHz
238344p
... |
teema: Kommenteerimine: kaidtor |
salamander
vastuseid: 172
vaadatud: 40385
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2015 13:48:10 pealkiri: Kommenteerimine: kaidtor |
Mõned head diilid tehtud. Väga abivalmis ja muhe tegelane. Soovitan kindlasti.  |
teema: Kommenteerimine: liiv |
salamander
vastuseid: 626
vaadatud: 158295
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2015 13:43:35 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
Ostsin OC emaplaadi, kõik sujust kiirelt ja hästi. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: karuke |
salamander
vastuseid: 41
vaadatud: 21798
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2014 15:22:59 pealkiri: Kommenteerimine: karuke |
Ostsin Ipadi, kõik korrektne ja viisakas.  |
teema: Kommenteerimine: est11 |
salamander
vastuseid: 10
vaadatud: 6881
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2014 14:25:23 pealkiri: Kommenteerimine: est11 |
Müüsin mälu. Kokkulepped toimisid  |
teema: Kommenteerimine: Badets |
salamander
vastuseid: 2
vaadatud: 1380
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2014 17:06:15 pealkiri: Kommenteerimine: Badets |
Müüsin AX1200i. Igati aus ja korrektne.  |
teema: Kommenteerimine: siven |
salamander
vastuseid: 162
vaadatud: 48413
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2014 21:43:35 pealkiri: Kommenteerimine: siven |
Ostsin G27, kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
salamander
vastuseid: 1600
vaadatud: 166350
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2014 12:37:58 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Kokkulepped toimisid. Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
salamander
vastuseid: 1513
vaadatud: 188888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2014 21:26:45 pealkiri: klaver |
Ostsin klaviatuuri läpakale. Pidas kokkuleppest kinni. Soovitan  |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
salamander
vastuseid: 5334
vaadatud: 1430512
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 13.07.2014 10:10:57 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
Keegi on raha peale vihane, krakenis hea auk ltc orderbooki hammustatud.
Ju siis oli kiire selle ostuga.
http://i.imgur.com/NmFrK84.png
Ouch. See on köömes võrreldes sellega.
ht ... |
teema: Kommenteerimine: soodent |
salamander
vastuseid: 821
vaadatud: 220422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2014 22:15:47 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
Jättis väga vastutuleliku ja positiivse mulje. Soovitan kindlasti  |
teema: Kommenteerimine: pavka |
salamander
vastuseid: 18
vaadatud: 10077
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2014 14:16:07 pealkiri: Kommenteerimine: pavka |
Väike tehing, kõik sujus ideaalselt. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: mtu000 |
salamander
vastuseid: 25
vaadatud: 8042
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2014 18:06:42 pealkiri: Kommenteerimine: mtu000 |
Müüsin teleka. Kõik kulges kiirelt ja positiivselt. Soovitan edaspidigi  |
teema: Kommenteerimine: brokenarm |
salamander
vastuseid: 8
vaadatud: 6245
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2014 18:01:18 pealkiri: Kommenteerimine: brokenarm |
Müüsin kaardi, kõik sujus kiirelt ja korrektselt. Soovitan  |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
salamander
vastuseid: 11385
vaadatud: 2180281
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 12.02.2014 10:29:17 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist.
Ilmselt uuendatakse midagi. Kõlakate järgi võeti doge balance ka maha. |
teema: Kommenteerimine: G80 |
salamander
vastuseid: 255
vaadatud: 98374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2014 02:52:07 pealkiri: Kommenteerimine: G80 |
Ostsin läpaka, kõik ok. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon |
salamander
vastuseid: 53
vaadatud: 10987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2014 22:14:32 pealkiri: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon |
Kiire ja meeldiv tehing, soovitan  |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
salamander
vastuseid: 11385
vaadatud: 2180281
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 05.01.2014 23:23:38 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
http://bitcoinboard.net/facebook-accepts-bitcoin-on-advertising-platform/
, alla 10€ väljamakseid pole lubatud teha.
All withdrawals will be sent through the Mt. Gox Polish bank account and ... |
teema: Kommenteerimine: Kristoferr |
salamander
vastuseid: 266
vaadatud: 108349
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2013 02:57:28 pealkiri: Kommenteerimine: Kristoferr |
Müüsin tsipa BTC-d, kiire diil  |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
salamander
vastuseid: 11385
vaadatud: 2180281
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 24.12.2013 19:10:04 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
, mina sain küll enda oma välja sealt.
Tohohh, digirahas leidsite kohe teise bloki veel?
Päris lahe - teise plokiga tuli pea 800k? Mis jagamise süsteem kasutusel on? Läks ainult nendele, kes ... |
| |