|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Katastroofipräänik: kas bitcoin muudab planeedi hiiglaslikuks aurusaunaks? |
sagem
vastuseid: 68
vaadatud: 26999
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 12.12.2017 19:15:06 pealkiri: Katastroofipräänik: kas bitcoin muudab planeedi hiiglaslikuks aurusaunaks? |
| Te unustasite mainida, et miljoneid hektareid metsa on maha raiutud ja raiutakse veelgi ja miljonid sõidukid ja elektrijaamad põletavad ikka hapnikku edasi. Praegu toimub justkui püramiidskeem vahe ... |
teema: Ülevaade: Microlab FC 530U :: Kõlarid |
sagem
vastuseid: 39
vaadatud: 40855
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 10.03.2016 16:37:54 pealkiri: Ülevaade: Microlab FC 530U |
Jah need peavadki surisema, taga on lüliti, millest alati välja saab lülitada.
Puldist ei saa kuidagi muidugi surinat välja lülitada.
Nendel kõlaritel puudub Common mode rejection (https://en. ... |
teema: SSD versus HDD |
sagem
vastuseid: 13298
vaadatud: 2421065
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 15.11.2015 15:14:16 pealkiri: SSD versus HDD |
| Selline küsimus, et miks Acronis disk director suite ei suuda Samsung NP350V5C-A04EE 500gb kõvaketta kahte partitsiooni liita? Peal oli windows 8.1 GPT partitsioon, tegin MBR iks ja liitsin peale se ... |
teema: SSD versus HDD |
sagem
vastuseid: 13298
vaadatud: 2421065
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.11.2015 23:21:53 pealkiri: SSD versus HDD |
| Selline küsimus, et miks Acronis disk director suite ei suuda Samsung NP350V5C-A04EE 500gb kõvaketta kahte partitsiooni liita? Peal oli windows 8.1 GPT partitsioon, tegin MBR iks ja liitsin peale se ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
sagem
vastuseid: 9935
vaadatud: 2788137
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.03.2014 19:58:41 pealkiri: zopo zp998 |
| 17. märtsist alates. Esimest Korda elus kasutan üldse androidi. |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
sagem
vastuseid: 9935
vaadatud: 2788137
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.03.2014 16:50:20 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Tere
Kas Eestis on ka kuskil müügil 8 tuumalisi telefone hinnaga kuni 250 euri ?
Tahaks väga tellida, kuid ei julge riskida sellega, et toll võib kinni võtta.
Kas on mingeid usaldusväärseid ... |
teema: uninstallisin Microsoft ACPI Compliant Control Method Battery ja kadunuks ta jäigi... :: Sülearvuti akud ja varuosad |
sagem
vastuseid: 10
vaadatud: 4724
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 12.03.2014 23:46:00 pealkiri: uninstallisin Microsoft ACPI Compliant Control Method Battery ja kadunuks ta jäigi... |
| Siin on katsetamisvariandid: http://www.pcworld.com/article/225265/battery_not_charging.html |
teema: James Howell viskas ära €5,8m väärtuses bitcoine |
sagem
vastuseid: 26
vaadatud: 10355
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 29.11.2013 00:27:45 pealkiri: James Howell viskas ära €5,8m väärtuses bitcoine |
Nüüd on teada veel üks koht kus bitcoine juba füüsiliselt kaevandada. aga muidugi on kahju, et nüüd üks miljonär vähem. |
teema: Dell Inspiron 1525 ei tunne ketast ära |
sagem
vastuseid: 5
vaadatud: 1570
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.08.2012 16:35:49 pealkiri: Dell Inspiron 1525 ei tunne ketast ära |
http://www.ehow.com/info_8743438_can-work-dell-inspiron-1525.html
HITACHI hard drives designed for notebook computers are released under the Travelstar product line
Siin käib juttu nagu sobiks Hita ... |
teema: Tüütu Toshiba Remote Camera popup |
sagem
vastuseid: 3
vaadatud: 1843
|
foorum: Tarkvara postitatud: 14.01.2012 19:47:45 pealkiri: Tüütu Toshiba Remote Camera popup |
See peaks aitama:
http://www.computertipsfree.com/how-to-disable-startup-programs-in-windows-xp-and-vista/ |
teema: HP Compaq 615 ei tööta :: Sülearvutid |
sagem
vastuseid: 5
vaadatud: 2712
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 22.10.2011 22:34:57 pealkiri: HP Compaq 615 ei tööta |
prose saad siit foorumist ka osta.
enne kontrolli kas prose vooluahel toimib, probleem võib olla ka selles, et prose ei saa lihtsalt voolu niipalju kui vaja oleks
Kuidas kontrollida vooluahelat? C ... |
teema: HP Compaq 615 ei tööta :: Sülearvutid |
sagem
vastuseid: 5
vaadatud: 2712
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 19.10.2011 15:20:54 pealkiri: HP Compaq 615 ei tööta |
[user]tahanteada[/user]
Garantiid pole asendusprotsessorit pole lahti sai korra võetud vähe tolmutorte oli ventilaatori ümber. Termopasta sai vahetatud prose võiks ebayst proovimiseks võtta ming ... |
teema: HP Compaq 615 ei tööta :: Sülearvutid |
sagem
vastuseid: 5
vaadatud: 2712
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 19.10.2011 14:58:05 pealkiri: HP Compaq 615 ei tööta :: Sülearvutid |
| Tekkis siis selline probleem arvutiga Mudel: HP Compaq 615 QL-64. Arvuti töötas sai just HD film lõpuni vaadatud peale filmi lülitasin arvuti välja et see teleka järelt ära ühendada. Umbes 1 m ... |
teema: NOKIA N9 |
sagem
vastuseid: 1040
vaadatud: 323256
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.10.2011 10:28:16 pealkiri: NOKIA N9 |
Üks Nokia N9 müügikohtadest:
http://www.verkkokauppa.com/fi/s?s=1&q=27153+or+26048+or+27146+or+26605&submit=Hae |
teema: Sony Vaio ekraanil ruudud ja triibud. :: Sülearvutid |
sagem
vastuseid: 5
vaadatud: 2178
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.09.2011 09:54:36 pealkiri: Sony Vaio ekraanil ruudud ja triibud. |
| Okei sain siis arvuti korda kuumutamis meetodiga vaatasin youtubest kuidas teeküünlaga asi korda teha ja toimis. Panin teeküünla videokaardi peale põlema 10 minutiks surusin kruvikeerajaga videok ... |
teema: Sony Vaio ekraanil ruudud ja triibud. :: Sülearvutid |
sagem
vastuseid: 5
vaadatud: 2178
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.09.2011 08:07:02 pealkiri: Sony Vaio ekraanil ruudud ja triibud. |
| väline monitor ei hakka taha draiverid on puudu selle jaoks, jõudsin enne windowsi uuesti installida kui videopilt täiesti vigaseks jäi. |
teema: Sony Vaio ekraanil ruudud ja triibud. :: Sülearvutid |
sagem
vastuseid: 5
vaadatud: 2178
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.09.2011 21:12:28 pealkiri: Sony Vaio ekraanil ruudud ja triibud. :: Sülearvutid |
| Kes leiaks sellele arvutile remondi lahenduse. Sony vaio ekraanipilt väreleb vahest harva läks pilt ise korda hiirega liikudes kadusid triibud ja ruudud ära kursori teekonnalt. Arvuti on hästi hoi ... |
teema: TELE2 M-Internet |
sagem
vastuseid: 5294
vaadatud: 1238758
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.07.2011 14:11:17 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Laadisin Smardi stardikaga kuu jooksul täpselt 138,78 GB muusikat ja 1080p ja 720p filme alla see sisaldab ka youtube ja muud veebis sirvimist ühesõnaga total. Sellise tulemuse sain ma 06.01.2011-0 ... |
teema: TELE2 M-Internet |
sagem
vastuseid: 5294
vaadatud: 1238758
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.07.2011 16:55:32 pealkiri: Tele2 |
| Läksin Elisa interneti pealt üle ja testisin Tele2 Smardi kõnekaardiga internetti laadisin kaardile 12 euri peale kuu aega saab netti kasutada tasuta 12 euroga veel 12 päeva kokku tuleks iga päev ... |
teema: Elisa alustab esimesena Eestis Hiina nutitelefonide müüki |
sagem
vastuseid: 26
vaadatud: 9193
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.01.2011 18:53:42 pealkiri: Elisa alustab esimesena Eestis Hiina nutitelefonide müüki |
| Sama kvaliteet kokkupanekul kui Iphonel. Iphone hinnale on lihtsalt 50% hinnale juurde pandud selleks, et inimesed ise maksaksid ka Iphone reklaami eest. |
teema: Traadita videokaart pakub vaikust ja kiirust |
sagem
vastuseid: 75
vaadatud: 14903
|
foorum: Riistvara postitatud: 14.01.2011 17:28:23 pealkiri: Traadita videokaart pakub vaikust ja kiirust |
http://cgi.ebay.com/Wireless-HD-HDMI-TV-Video-Transmitter-Receiver-Kits-/220717241641?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3363c5d529
Ei tea kui kiire on selle reaktsiooni aeg ja kas see suudab asendad ... |
teema: LG-lt uus üliõhuke LED-kuvar E90 |
sagem
vastuseid: 23
vaadatud: 13003
|
foorum: Pressiteated postitatud: 17.12.2010 14:45:09 pealkiri: LG-lt uus üliõhuke LED-kuvar E90 |
| Mu läpaka LED ekraan on 9mm paks oleks see monitor siis seinale kinnitatav aga elektroonika on ju jala sees. |
teema: Sony Ericsson toob välja oma mänguri telefoni |
sagem
vastuseid: 14
vaadatud: 9330
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 10.12.2010 17:55:53 pealkiri: Sony Ericsson toob välja oma mänguri telefoni |
Traf
Mul on Nokia N8 ( https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=473079&highlight= ) ja ma küll sellel mänge näha ei taha. Kasutan telefoni muid omadusi vahest ainult äritegevusel või k ... |
teema: Sony Ericsson toob välja oma mänguri telefoni |
sagem
vastuseid: 14
vaadatud: 9330
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 10.12.2010 13:25:21 pealkiri: Sony Ericsson toob välja oma mänguri telefoni |
Ja nüüd tehakse lastele ka telefone k6ige nomedam asi mida nainud olen.  |
teema: Tulemas on uus CF kaartide standard |
sagem
vastuseid: 5
vaadatud: 3203
|
foorum: Riistvara postitatud: 09.12.2010 02:35:34 pealkiri: Tulemas on uus CF kaartide standard |
| Kui palju siis 2 Terabaidine Eestis maksma hakkab? |
teema: Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa |
sagem
vastuseid: 124
vaadatud: 32641
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 30.11.2010 19:42:34 pealkiri: Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa |
jee ma olen ikka enamuse hulgas aga firefox on ikka parim brauser  |
teema: ARM asub 64-bit protsessorit tootma |
sagem
vastuseid: 18
vaadatud: 4868
|
foorum: Riistvara postitatud: 23.11.2010 21:19:10 pealkiri: ARM asub 64-bit protsessorit tootma |
| Varsti jookseb telefonis Windows 7 Ultimate 64 bit |
teema: Ülevaade: Nokia N8 :: Mobiiltelefonid |
sagem
vastuseid: 38
vaadatud: 20512
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 27.10.2010 18:46:48 pealkiri: Ülevaade: Nokia N8 |
| Tahaks lisada oma ülevaatesse sellise asja, et kui mu Nokia N8 telefonis on üle 30 pildi siis pildi suurendamisel on ainult must pilt ja kui suumist välja tuledsiis näitab seda fotot. Ehk siis pil ... |
teema: Ülevaade: Nokia N8 :: Mobiiltelefonid |
sagem
vastuseid: 38
vaadatud: 20512
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 25.10.2010 11:17:02 pealkiri: Ülevaade: Nokia N8 |
[user]Garfield[/user]
Aku laadimine toimub ikkagi ka läbi microUSB arvuti kaudu. |
teema: Ülevaade: Nokia N8 :: Mobiiltelefonid |
sagem
vastuseid: 38
vaadatud: 20512
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 24.10.2010 22:25:15 pealkiri: Ülevaade: Nokia N8 :: Mobiiltelefonid |
http://www.upload.ee/thumb/882824/clipboard_upped.pngAndmed:
*protsessor: 680MHz ARM 11
*256MB SDRAM ja 512 MB NAND mälu
*Ekraani suurus: 3,5 tolli
*Resolutsioon: 16:9 nHD (640 x 360 pikslit) AM ... |
teema: Nevada kõrbe tuumaobjekte valvavad robotid |
sagem
vastuseid: 21
vaadatud: 9273
|
foorum: Varia postitatud: 13.10.2010 19:09:24 pealkiri: Nevada kõrbe tuumaobjekte valvavad robotid |
| Kes ikka viitsib kuumas ja RADIOAKTIIVSES kõrbes oma eluga riskida. |
teema: HTC esitles uusi Windows Phone 7 nutitelefone |
sagem
vastuseid: 3
vaadatud: 4641
|
foorum: Pressiteated postitatud: 12.10.2010 20:54:50 pealkiri: HTC esitles uusi Windows Phone 7 nutitelefone |
| Veel üks Windows 7 phone mis viirusi tõmbab nagu mul ikka juhtub. |
teema: Samsung OMNIA 7 pakub liikuvale inimesele parimat meelelahutuskogemust |
sagem
vastuseid: 4
vaadatud: 3776
|
foorum: Pressiteated postitatud: 12.10.2010 20:08:59 pealkiri: Samsung OMNIA 7 pakub liikuvale inimesele parimat meelelahutuskogemust |
| Jälle üks vilets Windows 7 phone mis kinni kiilub ja viirusi täis läheb ja garantiist saadetakse tagasi ja küsitakse kas olete nõus maksma remondi eest nii ja nii palju. |
teema: Sony Ericsson loobub Symbiani kasutamisest |
sagem
vastuseid: 15
vaadatud: 4617
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 26.09.2010 15:03:25 pealkiri: Sony Ericsson loobub Symbiani kasutamisest |
Esimest korda kuulen, et Sony Ericsson kasutab Symbiani arvasin , et ainult Nokia kasutab seda.  |
teema: Saksa võrgupiraadid avaldasid EL plaani kodanike jälgimiseks |
sagem
vastuseid: 20
vaadatud: 7647
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.09.2010 21:37:44 pealkiri: Saksa võrgupiraadid avaldasid EL plaani kodanike jälgimiseks |
Ma ei saa sellest droonist sotti. Mis asi see droon on kas viirus?  |
teema: Samsungi tahvelarvuti GALAXY Tab avab mobiilitööstuses uue peatüki |
sagem
vastuseid: 27
vaadatud: 10686
|
foorum: Pressiteated postitatud: 08.09.2010 22:01:38 pealkiri: Samsungi tahvelarvuti GALAXY Tab avab mobiilitööstuses uue peatüki |
| See mängib ka kindlasti downconverditud madalama bitikiirusega full HD-d resoga 1920x1080 ja lahjema koodekisiga mida on lihtsam prosel lahti pakkida. |
teema: Tartu firma arendab e-raamatu tegemist |
sagem
vastuseid: 3
vaadatud: 3053
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 26.08.2010 00:06:12 pealkiri: Tartu firma arendab e-raamatu tegemist |
Dildo wireless  |
teema: LGlt uus WiFi-ühendusega mobiiltelefon |
sagem
vastuseid: 18
vaadatud: 8362
|
foorum: Pressiteated postitatud: 24.08.2010 13:09:50 pealkiri: LGlt uus WiFi-ühendusega mobiiltelefon |
Mõttettu kui 3g-d ei ole wifi asemel oleks võinud 3g olla.  |
teema: Single channel HLNAND SSD prototüüp saavutas rekordilised kiirused |
sagem
vastuseid: 4
vaadatud: 2565
|
foorum: Riistvara postitatud: 03.08.2010 20:59:09 pealkiri: Single channel HLNAND SSD prototüüp saavutas rekordilised kiirused |
| Andke hinda! |
teema: Austraalia valitsus asub uurima Google WiFi võrkude kaardistamist |
sagem
vastuseid: 14
vaadatud: 5696
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 08.06.2010 12:11:53 pealkiri: Austraalia valitsus asub uurima Google WiFi võrkude kaardistamist |
| http://www.elcomsoft.com/ewsa.html |
teema: Acer plaanib Chrome OS-iga sülearvutit |
sagem
vastuseid: 8
vaadatud: 4391
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 15.05.2010 10:46:57 pealkiri: Acer plaanib Chrome OS-iga sülearvutit |
| Milleks Crome OS jälle üks kinnine op süsteem. |
teema: Samsung Electronics toob turule maailma esimese 3D kodukino |
sagem
vastuseid: 9
vaadatud: 5335
|
foorum: Pressiteated postitatud: 14.05.2010 16:22:44 pealkiri: Samsung Electronics toob turule maailma esimese 3D kodukino |
| Eks siis varsti peab mingid 5.1 kõlarid ka muretsema oma Samsungi 3D telerile siis võtaksin need kuna heli on nendel sisseehitatud kõlaritel jama ja telekas on ise ka niivõrd õhuke, et paremaid k ... |
teema: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest |
sagem
vastuseid: 41
vaadatud: 17971
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 14.05.2010 12:38:18 pealkiri: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest |
| Kas keegi kardab, et häkkerid sooritavad vabas WIFI levialas palju kuritegusid nt. pangakontode tühjendamine ja teda kätte ei saada. |
teema: D-Link toob turule uue 3.5G traadita ruuteri |
sagem
vastuseid: 15
vaadatud: 11571
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 11.05.2010 22:01:43 pealkiri: D-Link toob turule uue 3.5G traadita ruuteri |
| Pealegi saab ka veel sildühenduse läpakaga teha netipulga ja läpaka wifi ruuteri vahel ja saadki mitme läpakaga kasutada mobiilset netti. |
teema: D-Link toob turule uue 3.5G traadita ruuteri |
sagem
vastuseid: 15
vaadatud: 11571
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 10.05.2010 22:08:17 pealkiri: D-Link toob turule uue 3.5G traadita ruuteri |
| Nii et paned sim kaardi sisse usb arvutile taha määrad sissehelistusnumbri ja pärast ei lähe usb vaja või läheb on see siis usb toitega? Palju see muidu megabitte toetab 3,5G kaudu? |
teema: Liquid Blade toob vedelikujahutusega serverid |
sagem
vastuseid: 16
vaadatud: 4526
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 10.05.2010 19:38:14 pealkiri: Liquid Blade toob vedelikujahutusega serverid |
| Kuidas emaplaadi pärast mineraalõlist puhtaks saab? |
teema: OCZ poolt esimene USB3 ühendusega kõvaketas |
sagem
vastuseid: 12
vaadatud: 4257
|
foorum: Riistvara postitatud: 06.05.2010 21:44:15 pealkiri: OCZ poolt esimene USB3 ühendusega kõvaketas |
| Kas neil mingi garantii ka on andmete ilma jäämise suhtes. Need SSD kettad võivad vahest sama praagid olla nagu odavad mälupulgad mul üks 32GB SSD ketas läks juba katki ja parandada ei saanud ja ... |
teema: PQI tegi kiire mälupulga koos USB 3.0 toega |
sagem
vastuseid: 19
vaadatud: 5384
|
foorum: Riistvara postitatud: 03.05.2010 19:36:11 pealkiri: PQI tegi kiire mälupulga koos USB 3.0 toega |
| DVD-sid loeb mu laptop küll ainult 6MB sek see pulk on siis kuni 100MB sek kiirem. Aga neid ei pidavat saama parandada kui katki läheb mul nii 32GB SSD kettaga juhtus. |
teema: Nokia esitles uuel Symbianil põhinevat nutitelefonide lipulaeva N8-t |
sagem
vastuseid: 37
vaadatud: 11368
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 29.04.2010 17:38:32 pealkiri: Nokia esitles uuel Symbianil põhinevat nutitelefonide lipulaeva N8-t |
| Selle ostan küll ära pole viitsinud kunagi eraldi digikat kaasas kanda. |
teema: LG toob Eestis müügile oma uusima puutetundliku ekraaniga mobiiltelefoni |
sagem
vastuseid: 19
vaadatud: 9302
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 24.04.2010 17:43:19 pealkiri: LG toob Eestis müügile oma uusima puutetundliku ekraaniga mobiiltelefoni |
| miks nii kandiline tellis? |
| |