Avaleht
otsing leidis 49 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: » M: Dell Latidute 5420 14"FHD/i7-1185g/16GB/512GB/ uus aku :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan
s4muel

vastuseid: 4
vaadatud: 716

sõnumfoorum: Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus   postitatud: 07.06.2026 10:50:43   pealkiri: Dell Latidute 5420 14"FHD/i7-1185g/16GB/512GB/ uus aku
165
  teema: Kommenteerimine: bladerunner
s4muel

vastuseid: 168
vaadatud: 82630

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2024 10:29:55   pealkiri: 5+
Super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: laurx
s4muel

vastuseid: 1155
vaadatud: 368106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2024 20:00:56   pealkiri: 5+
Super. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: laurx
s4muel

vastuseid: 1155
vaadatud: 368106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2023 16:08:35   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Ostsin kaks läpakat. Kiire ja ilma bullshit-a. Soovitan thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: hki
s4muel

vastuseid: 73
vaadatud: 22958

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2023 11:06:22   pealkiri: Kommenteerimine: hki
Kiire ja korralik diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Store
s4muel

vastuseid: 308
vaadatud: 46952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2022 12:22:25   pealkiri: Kommenteerimine: Store
Ostsin läpaka, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Endymion
s4muel

vastuseid: 32
vaadatud: 7055

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2021 21:46:07   pealkiri: (y)
Ostsin arvuti. Kiire ja viisakas! Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: miq12
s4muel

vastuseid: 170
vaadatud: 40702

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2021 21:45:00   pealkiri: Nice
Ostsin GPU. Kiire ja viisakas. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Calm
s4muel

vastuseid: 11
vaadatud: 2679

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2020 21:39:51   pealkiri: Kommenteerimine: Calm
Kõik super. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Click
s4muel

vastuseid: 89
vaadatud: 22325

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2019 17:10:28   pealkiri: Kommenteerimine: Click
Ostsin läpaka. Kõik korras. Meeldiv kogemus, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: zumin
s4muel

vastuseid: 49
vaadatud: 16080

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2019 12:26:41   pealkiri: Kommenteerimine: zumin
Väga positiivne kogemus! Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: romax11
s4muel

vastuseid: 231
vaadatud: 44033

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2019 18:10:42   pealkiri: Kommenteerimine: romax11
Kõik super. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Maxstpau
s4muel

vastuseid: 106
vaadatud: 26397

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2019 14:45:20   pealkiri: Kommenteerimine: Maxstpau
Super. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: darknes89
s4muel

vastuseid: 75
vaadatud: 17769

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2019 16:56:55   pealkiri: Kommenteerimine: darknes89
Viisakas. Kiire. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: znookie
s4muel

vastuseid: 2
vaadatud: 463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2019 20:38:43   pealkiri: Kommenteerimine: znookie
Väga meeldiv kogemus. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: vanaisa100
s4muel

vastuseid: 15
vaadatud: 4338

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2018 15:18:16   pealkiri: Kommenteerimine: vanaisa100
Kiire ja korras!
  teema: Kommenteerimine: Steify
s4muel

vastuseid: 1
vaadatud: 1071

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2017 00:23:31   pealkiri: Kommenteerimine: Steify
Kõik tip top! Soovitan!
  teema: Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
s4muel

vastuseid: 5912
vaadatud: 1244558

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 26.01.2017 16:42:17   pealkiri: Teema -:Gigabyte GeForce GTX 780 WindForce 3X OC (rev. 2.0):- vajaks tähelepanu
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : Gigabyte GeForce GTX 780 WindForce 3X OC (rev. 2.0)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->"Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"

Kiirust ...
  teema: Kommenteerimine: T2nel
s4muel

vastuseid: 806
vaadatud: 158965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2017 03:57:42   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
Ostsin gpu. Kõik kiire ja korras thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
s4muel

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589757

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.12.2016 11:33:41   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kas gtx 770 90 euro eest on hea ost?
  teema: Kommenteerimine: tomktx
s4muel

vastuseid: 4
vaadatud: 1930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2016 13:38:36   pealkiri: Kommenteerimine: tomktx
Ostsin sülearvuti. Väga viisakas ja kiire. Kõik korras. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Tarkynator
s4muel

vastuseid: 21
vaadatud: 4277

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2016 10:00:54   pealkiri: Kommenteerimine: Tarkynator
Vabshee hea. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
s4muel

vastuseid: 1600
vaadatud: 166340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2016 10:15:24   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Viisakas ja kiire! Soovitan! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: blackhawk
s4muel

vastuseid: 97
vaadatud: 25062

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2016 22:51:49   pealkiri: Kommenteerimine: blackhawk
Viisakas ja kiire! Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: AMD_Friik
s4muel

vastuseid: 11
vaadatud: 4606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2016 10:54:16   pealkiri: Kommenteerimine: AMD_Friik
Viisakas ja kiire! Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Rutz
s4muel

vastuseid: 409
vaadatud: 137543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2016 00:43:20   pealkiri: Kommenteerimine: Rutz
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: klausmaria
s4muel

vastuseid: 162
vaadatud: 35118

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2016 01:17:12   pealkiri: Nice
Arvuti thumbs_up.gif

Väga viisakas! Soovitan! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Wphii
s4muel

vastuseid: 15
vaadatud: 4570

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2016 20:55:41   pealkiri: Kommenteerimine: Wphii
Ostsin sülearvuti. Kiire ja viisakas. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: ttt
s4muel

vastuseid: 214
vaadatud: 118447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2015 21:16:35   pealkiri: !
Väga korralik! 5+ thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: voltc
s4muel

vastuseid: 1008
vaadatud: 338771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2015 21:30:26   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Kiire tehing. Korralik müüa. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Nika0
s4muel

vastuseid: 216
vaadatud: 63070

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2014 19:33:16   pealkiri: Hea
Kõik super! Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GTC
s4muel

vastuseid: 71
vaadatud: 20524

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2013 18:56:22   pealkiri: Kommenteerimine: GTC
Ostsin uued kõlarid, k6ik ok!! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: senja007
s4muel

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2013 18:34:35   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: batman
s4muel

vastuseid: 188
vaadatud: 54121

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2013 18:38:26   pealkiri: Kommenteerimine: batman
Väga meeldiv tehing. Väga korralik! Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: coox
s4muel

vastuseid: 37
vaadatud: 12422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2012 00:27:26   pealkiri: Kommenteerimine: coox
Kiire ja korralik. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: coox
s4muel

vastuseid: 37
vaadatud: 12422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2012 00:26:51   pealkiri: Kommenteerimine: coox
Kiire ja korralik. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Carls
s4muel

vastuseid: 33
vaadatud: 6702

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2012 19:29:02   pealkiri: Kommenteerimine: Carls
K6ik oli korras. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zebra1
s4muel

vastuseid: 183
vaadatud: 44293

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2012 03:14:53   pealkiri: Tore
Meeldiv ja kiire diil! Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Voro
s4muel

vastuseid: 175
vaadatud: 34888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2011 20:49:33   pealkiri: Kommenteerimine: Voro
Ostsin 2 iPodi. K6ik heas korras ja t99tab! Meeldiv ja kiire tehing! thumbs_up.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
s4muel

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215327

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.08.2010 23:07:36   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Art? No ty. Ilus? Ei ole.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
s4muel

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215327

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 13.08.2010 13:59:30   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
No arvasin et ka proovin paar variante

http://i37.tinypic.com/zwxe2f.jpg
http://i34.tinypic.com/28val2h.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
s4muel

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215327

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.08.2010 01:06:43   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2010/154/c/f/flow_out_by_FilsProdigue.jpg
http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2010/154/0/5/lighty_by_FilsProdigue.jpg
http://th00.deviantart.net/fs71/PRE/i/2010/122/1 ...
  teema: Kommenteerimine: jansadj
s4muel

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2010 23:48:26   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Ostetud HP l2ppar, k6ik ok. Soovitan. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Tazomatic
s4muel

vastuseid: 19
vaadatud: 7339

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2010 00:03:07   pealkiri: Kommenteerimine: Tazomatic
Ostis video, k6ik Ok! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sur4er
s4muel

vastuseid: 124
vaadatud: 26538

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2010 20:11:37   pealkiri: Kommenteerimine: sur4er
Ostsin videokaardi! K6ik OK! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
s4muel

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215327

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.01.2010 11:31:03   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://fc07.deviantart.net/fs47/f/2009/175/2/7/27abc45fb4dfddad98c81fef07276474.jpg
http://fc07.deviantart.net/fs48/f/2009/164/a/4/A_place_where_we_belong_by_FilsProdigue.jpg
http://fc01.deviantart. ...
  teema: Kommenteerimine: zahhar2
s4muel

vastuseid: 90
vaadatud: 25544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2010 21:19:53   pealkiri: Kommenteerimine: zahhar2
K6ik ok jalle! icon_lol.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zahhar2
s4muel

vastuseid: 90
vaadatud: 25544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2009 19:58:58   pealkiri: Kommenteerimine: zahhar2
K6ik ok! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Teip
s4muel

vastuseid: 200
vaadatud: 53175

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2009 18:19:40   pealkiri: Kommenteerimine: Teip
Kiire ja korralik äri! thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.