Avaleht
otsing leidis 1 vaste
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Jay Rockefeller: kas interneti loomine oli ikka hea mõte?
ruberoidu

vastuseid: 314
vaadatud: 61618

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 09.04.2009 16:07:19   pealkiri: Jay Rockefeller: kas interneti loomine oli ikka hea mõte?


Tegelikult ei ole ka minu perset olemas, see on CIA käes. Kunagi peeretatakse sellega terve maakera surnuks ja ainult eliit jääb elama.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.