|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu |
rokman008
vastuseid: 2096
vaadatud: 395422
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.12.2025 09:37:41 pealkiri: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu |
vana teema aga äkki kellelgi on jäänud mõni kitarr (xbox360) vedelema, millest tahaks lahti saada?
Edu otsingutel! Eestis GH kraami väga ei liigu või kui pakutakse siis küsitakse megahind.
... |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
rokman008
vastuseid: 2339
vaadatud: 643254
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.12.2025 21:33:50 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
Füüsilisel kujul mänge pole eriti kätte jäänud aga see-eest konsoole küll.
Mõned märkimisväärsed asjad mu kollektsioonis on
- Must PS3 super slim koos Guitar Hero kitarride, trummide ja p ... |
teema: Kommenteerimine: RogerK |
rokman008
vastuseid: 7
vaadatud: 1758
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2025 20:20:10 pealkiri: Kommenteerimine: RogerK |
Ostsin PS3, kaup nii nagu lubatud.  |
teema: PlayStation vs Xbox |
rokman008
vastuseid: 9
vaadatud: 6757
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.02.2025 00:49:24 pealkiri: PlayStation vs Xbox |
Olen omanud palju Xboxi ja PS konsoole. Ainuke mida ei ole näppinud on Portal aga seda vist ei saa ka otseselt konsooliks nimetada.
Tänapäevased Series ja PS5 konsoolid on enam vähem samal pulgal ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
rokman008
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915628
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.12.2024 20:16:36 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Keegi PS3 pulti parandada viitsib/oskab siis mul oleks ära anda varuosasid. (raamid, plated, nupud, akud jne)
Võtan heameelega vastu  |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
rokman008
vastuseid: 1130
vaadatud: 357916
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.12.2024 22:41:49 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
No siis peaks juba mingi kobedama teleri ka vaatama kui asja nii peeneks ajada.
Naabrimehe keldrist toodud pisike Samsungi CRT (made in Korea ) näitab ka üpris adekvaatset pilti.
Hetkelise ... |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
rokman008
vastuseid: 1130
vaadatud: 357916
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.12.2024 20:48:20 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
Ikka komponent signaalist (3 pildi ja 2 heli otsa) teeb HDMI signaali.
Komposiit (1 pilt ja 2 heli otsa) on mul läbi scart adapteri kineskoobi taga. |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
rokman008
vastuseid: 1130
vaadatud: 357916
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.12.2024 18:15:54 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
Võtsin prooviks mingi odava komponent HDMI adapteri. Maksis 3€ ja üllataval kombel täiesti toimiv asi.
Kuigi peab nentima, et 90ndate kineskoop tundub kuidagi “õigem” pildi kvaliteedi suhte ... |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
rokman008
vastuseid: 1130
vaadatud: 357916
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.11.2024 22:17:23 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
Kui meeles on, siis vaatan, milline vidin mul kasutusel on.
Ehk ikka püsib meeles ja saaks infot mis adapter kasutuses on, valik on kirju ja kõik ilmselt pole sama kvaliteediga.
Hetkel pole veel ... |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
rokman008
vastuseid: 1130
vaadatud: 357916
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.11.2024 17:02:24 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
Ma pigem mõtlesin neid odavaid Hiina “jublakaid”
5-10€ per adapter. Need kvaliteetsed upscalerid on minu kasutuse jaoks ilmselgelt liiast.
Hea kui üle nädala-kahe paar tunnikest on nostalgi ... |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
rokman008
vastuseid: 1130
vaadatud: 357916
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.11.2024 14:40:31 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
Kas PS2 HDMI adapter kannatab kriitikat või pigem jääda vanakooli kineskoobi juurde?
YT videosi täis nendest aga kuidas sellised adapterid päris elus toimivad? Latentsus ja pildikvaliteet hea/ha ... |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
rokman008
vastuseid: 1130
vaadatud: 357916
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.11.2024 13:28:03 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
Lan porti pole vaja, online ei plaani minna seega Hiina kloon sobib ka.
FB gruppides PS2 konsoole napib, rääkimata mingist spets jubinast. Neid keeruline leida kui mitte võimatu.
Ja kui on kelle ... |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
rokman008
vastuseid: 1130
vaadatud: 357916
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.11.2024 10:33:30 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
Kas oskab ehk keegi suunata millisest kohast võiks leida PS2 network adapterit (FAT konsool)?
Kaugelt Hiinamaalt saab üpris rahakotisõbraliku hinnaga aga paganama kaua peab ootama  |
teema: Kommenteerimine: zeus |
rokman008
vastuseid: 2
vaadatud: 1750
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2024 19:57:15 pealkiri: Kommenteerimine: zeus |
Sai väike diil tehtud, tõi kauba ise kohale.
Kõik tip-top.  |
teema: Kommenteerimine: tann84 |
rokman008
vastuseid: 46
vaadatud: 13164
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2023 13:25:58 pealkiri: Kommenteerimine: tann84 |
| Müüs PS5 puldi varuosadeks, kiire ja meeldiv tehing. |
teema: Kommenteerimine: Kaif |
rokman008
vastuseid: 102
vaadatud: 23288
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2023 17:33:06 pealkiri: Kommenteerimine: Kaif |
Soodne kaup ja kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: mobster |
rokman008
vastuseid: 36
vaadatud: 11915
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2023 17:30:47 pealkiri: Kommenteerimine: mobster |
Sai PS4 puldid ostetud.
Kaup aus ja kiire!
Igati rahul  |
teema: Kommenteerimine: Master593 |
rokman008
vastuseid: 104
vaadatud: 22469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2023 18:23:05 pealkiri: Kommenteerimine: Master593 |
Ostetud konsool, kõik tip-TOP ja ülikiirelt tehing tehtud.  |
teema: Kommenteerimine: kaotaja |
rokman008
vastuseid: 10
vaadatud: 5538
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2023 23:19:42 pealkiri: Kommenteerimine: kaotaja |
Ostsin mängu Switchile.
Aus müüja ja hind hea.  |
teema: Kommenteerimine: zim01 |
rokman008
vastuseid: 97
vaadatud: 22598
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2023 11:33:05 pealkiri: Kommenteerimine: zim01 |
Ostis vigase konsooli.
Meeldiv suhtlus ja kiirelt tasutud.
Igati tore tehing!  |
teema: Kommenteerimine: rad01 |
rokman008
vastuseid: 73
vaadatud: 15420
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2023 10:29:35 pealkiri: Kommenteerimine: rad01 |
Ostsin PS4 mängud, igati rahul  |
teema: Kommenteerimine: Prügi |
rokman008
vastuseid: 11
vaadatud: 3800
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2023 02:23:06 pealkiri: Kommenteerimine: Prügi |
| Ostsin XBoxi puldi, igati rahul. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
rokman008
vastuseid: 3045
vaadatud: 902743
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.12.2022 21:27:49 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Tänud hüva nõu eest!
3D on igati kiire ja hea lahendus. Natuke isegi häbi, et ise sellepeale ei tulnud…
Tuttaval on isegi aparaat olemas millega jupid välja lasta  |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
rokman008
vastuseid: 3045
vaadatud: 902743
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.12.2022 22:44:46 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Kas oskate suunata kus kohast võiks Xbox One S jaoks vertical standi osta?
Amazonist saab tellida aga ehk saab kuskilt kiiremini  |
teema: Kommenteerimine: 0w4er |
rokman008
vastuseid: 21
vaadatud: 4112
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2022 20:26:47 pealkiri: Kommenteerimine: 0w4er |
Ostsin mõned PS puldid, kõik sujus hästi  |
teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
rokman008
vastuseid: 689
vaadatud: 371002
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.11.2022 12:49:51 pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
Ps+ 45.- ja kui osta punktid.ee kaudu koode saab 37 euriga üldse aastase tellimuse.
Seletage palun, rumalale, kuidas? |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
rokman008
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.11.2022 12:37:22 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Kes omale pulti otsib siis Euronicsis praegu erinevad värvid 49.99€ eest. |
teema: Kommenteerimine: tann84 |
rokman008
vastuseid: 46
vaadatud: 13164
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2022 10:12:47 pealkiri: Kommenteerimine: tann84 |
Ostsin DualSense kontrolleri varuosadeks, igati tehinguga rahul  |
teema: [XSX] Xbox Series X |
rokman008
vastuseid: 1555
vaadatud: 425069
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2022 19:07:41 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Amazing Spider-Man 2 (Xbox One, 360)
Töötab ka Series X peal, plaat sisse ja mängima.  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
rokman008
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.11.2022 17:21:04 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Võtsin ka PS5 puldi lahti et puhastada analoog sticki drifti tõttu. Mingit mustust ma seal ei täheldanud. Plastmassist osa, mille sees see metallist rõngas asub, ei sulgunud pärast korralikult. P ... |
teema: Kommenteerimine: kuuli |
rokman008
vastuseid: 6
vaadatud: 4035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2022 12:48:41 pealkiri: Kommenteerimine: kuuli |
Äri sujus väga libedalt  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
rokman008
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.10.2022 11:20:53 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
...6 ja 7 sotti hinnad
Nüüd läks küll igasugune isu üle omale PS5 soetada  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
rokman008
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.08.2022 10:50:15 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Alati jääb järelturg kus odavamalt osta saab.
Pole küll pidevalt jälginud kuid viimase paari kuu jooksul on mõned 450-500€ kasutatud konsoolide kuulutused silma jäänud. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
rokman008
vastuseid: 3045
vaadatud: 902743
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.07.2022 10:36:46 pealkiri: Re: xbox one controller |
| puldil läks analoogi pealt katki kummikate kas keegi neid vahetab ka kuskil eestis või müüakse uusi? Poleks uskunud, et selline asi ka juhtuda võib. Keegi hea ja targem võiks infot jagada selle ... |
teema: Kommenteerimine: OmmOs |
rokman008
vastuseid: 172
vaadatud: 46370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2022 22:01:48 pealkiri: Kommenteerimine: OmmOs |
Ostis XBOX’i. Tehing väga kiirelt tehtud  |
teema: Kommenteerimine: Cruuky |
rokman008
vastuseid: 1
vaadatud: 803
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2022 22:27:25 pealkiri: Kommenteerimine: Cruuky |
Ostsin Xbox Series S.
Kiirelt ja hea hinnaga tehing tehtud, võib rahule jääda. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
rokman008
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.05.2022 13:59:36 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Mitu tundi näitab juba Haapsalu, Valga, Rakvere ja Viljandi Euronicsis saadavust.
Pühapäeva hommikul oli Lõunakeskuses ka 3tk kohapeal olemas.
Tundub, et see aeg on möödas kus meeleheitlikult ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
rokman008
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.05.2022 11:44:55 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
https://m.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719709596/mangukonsool-sony-playstation-5
No mõndades poodides ikka leiab neid.
Niiet lennake peale! 😀 |
teema: [XBOX] Series S ühendab puldi suvalisel hetkel lahti (ka juhtmega) |
rokman008
vastuseid: 5
vaadatud: 3673
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.03.2022 20:10:36 pealkiri: [XBOX] Series S ühendab puldi suvalisel hetkel lahti (ka juhtmega) |
Tuli meelde, et, mul oli sarnane probleem Psychonauts 2 mänguga. Sai mõnda aega mängida, pult ei töötanud enam ja kaamera/tegelane hakkas ringe tegema.
Nii uskumatu kui see ka ei ole siis minul ... |
teema: [XBOX] Series S ühendab puldi suvalisel hetkel lahti (ka juhtmega) |
rokman008
vastuseid: 5
vaadatud: 3673
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.03.2022 10:27:06 pealkiri: [XBOX] Series S ühendab puldi suvalisel hetkel lahti (ka juhtmega) |
| Lase konsool tühjaks ehk siis tehaseseadete taastamine. Kui see viga ära ei võta siis garantiisse viia. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
rokman008
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.02.2022 12:34:08 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Mul on olnud PS5 ja Series X mõlemad samaaegselt olemas.
Päevasel ajal ei ole kumbagi kuulda kuna siis on tavaliselt ka taustamüra piisavalt, vahet pole kui nõudlikku mängu mängida. Samas ega P ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
rokman008
vastuseid: 1555
vaadatud: 425069
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.02.2022 12:55:07 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
|
teema: [XSX] Xbox Series X |
rokman008
vastuseid: 1555
vaadatud: 425069
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.02.2022 17:26:35 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Kui keegi veel Series X otsib siis kassetikeskuses jälle saab.
FB´s kuulutus ka üleval kes otsida viitsib.
Sõber ostis eelmine nädal, sai 580€ eest kätte. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
rokman008
vastuseid: 1555
vaadatud: 425069
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.02.2022 17:36:09 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Mõnel populaarsemal mängul ikka kasutajate poolt ülevaade ka kirjutatud. Mõni inglise ja mõni soome keeles. Ju pole Soome regioonis nii palju kasutajaid kes kirjutada viitsivad. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
rokman008
vastuseid: 1555
vaadatud: 425069
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.02.2022 15:31:42 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Konsoolis Eestit valikus ei ole. Ei oma tähtsust mis riigi alla sa teed. Isiklikult soovitaks Soome alla puhtalt sellepärast et kõige lähim toetatud regioon  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
rokman008
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.02.2022 16:34:36 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Tegelikult on garantii andmine vabatahtlik, meil kehtib 2 aastane pretensioonide esitamise õigus. (Edasi)Müüja vastutab 2 aastat oma müüdud toote eest. Olgu siis selleks PS, pult või jope.
Kui ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
rokman008
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.01.2022 17:53:53 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
saaks ka hunniku potekaid ära kasutada.Palju neid pulte nüüdseks purunenud on?
DualSense pulte olen remontinud mõned. Garantiilist asja ei näe väga mõtet torkida, pigem viia garantiisse ja s ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
rokman008
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458812
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.01.2022 16:19:55 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Otsene PS5 küsimus ka siia sekka: kuna puldid kipuvad driftima, siis kas keegi on PS5 DualSense puldi joystick(thumbstick) nuppude potentsiomeetrit vahetanud, mis driftimist põhjustab?
Vahetus on l ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
rokman008
vastuseid: 1555
vaadatud: 425069
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.01.2022 15:33:01 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Ega siin imestada ei ole miskit, et asjad kallid ja saadavus puudub. Isegi vanad kasutatud One konsoolid on teinud 50-100€ hinnatõusu võrreldes ca aasta taguse ajaga.
Tuleb Soome poole vaadata, s ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
rokman008
vastuseid: 1555
vaadatud: 425069
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.01.2022 13:53:12 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Ei tea kas olidki siis üldse müügil? Või müüdi kogus lõhki... |
| |