Avaleht
otsing leidis 31 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: hvallimagi
rizzla

vastuseid: 80
vaadatud: 21874

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2018 15:49:42   pealkiri: Kommenteerimine: hvallimagi
Ostsin protsessori: thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wizky
rizzla

vastuseid: 54
vaadatud: 18237

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2017 10:30:53   pealkiri: Kommenteerimine: wizky
Tehing ladus, kaup korras.
  teema: Kommenteerimine: scarface
rizzla

vastuseid: 43
vaadatud: 16675

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2016 00:05:26   pealkiri: Kommenteerimine: scarface
Ostsin monitori. Kõik kena.
  teema: Kommenteerimine: dennyS
rizzla

vastuseid: 10
vaadatud: 3741

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2016 00:04:25   pealkiri: Kommenteerimine: dennyS
Ostsin ketta. Kiire ja konkreetne.
  teema: Kommenteerimine: Miccer
rizzla

vastuseid: 1600
vaadatud: 166340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2016 09:38:10   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Sain mälud, kõik 5+
  teema: Kommenteerimine: belvedere
rizzla

vastuseid: 18
vaadatud: 7087

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2015 11:31:38   pealkiri: Kommenteerimine: belvedere
Ostsin mänge. Kõik bueno thumbs_up.gif
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
rizzla

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 26.11.2015 09:32:20   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Sony Z3 Compact, must, ekraan ämblik, puutetundlikkus läinud
  teema: Kommenteerimine: horn of jerico
rizzla

vastuseid: 213
vaadatud: 76203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2015 13:10:50   pealkiri: Kommenteerimine: horn of jerico
Ostsin SSD, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pspboy333
rizzla

vastuseid: 71
vaadatud: 16452

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2014 20:08:00   pealkiri: Kommenteerimine: pspboy333
Ostsin objektiivi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ands
rizzla

vastuseid: 353
vaadatud: 66387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2014 11:12:56   pealkiri: Kommenteerimine: Ands
Ostsin objektiivi. Tehing kiire ja kõik korras.
  teema: Kommenteerimine: Zooter
rizzla

vastuseid: 64
vaadatud: 21959

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2014 09:35:10   pealkiri: Kommenteerimine: Zooter
Ostsin heliriba.
Tehing kiire ja kaup korralik.
  teema: Kommenteerimine: dx626
rizzla

vastuseid: 190
vaadatud: 63368

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2014 12:41:14   pealkiri: Prillid
Ostsin prillid, kõik toimis ilusti ja kiirelt
  teema: Kommenteerimine: SimlpyS
rizzla

vastuseid: 73
vaadatud: 12397

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2013 10:20:36   pealkiri: Kommenteerimine: SimlpyS
Ostsin terad, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SimlpyS
rizzla

vastuseid: 73
vaadatud: 12397

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2013 10:20:03   pealkiri: Kommenteerimine: SimlpyS
Ostsin terad, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ollumees
rizzla

vastuseid: 59
vaadatud: 16827

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2013 01:23:15   pealkiri: Kommenteerimine: ollumees
ostsin konsooli. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
rizzla

vastuseid: 2640
vaadatud: 644517

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.08.2013 20:52:21   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
EMT, Tele2 või Elisa?

Läks Galaxy S-ile testiks peale CyanogenMod 10.1.2 stable (Android 4.2.2) ja esmamulje on väga positiivne, jookseb üsna sujuvalt ja kõik paistab kenasti toimivat.

Mobi ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
rizzla

vastuseid: 2640
vaadatud: 644517

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.08.2013 16:49:14   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Läks Galaxy S-ile testiks peale CyanogenMod 10.1.2 stable (Android 4.2.2) ja esmamulje on väga positiivne, jookseb üsna sujuvalt ja kõik paistab kenasti toimivat.

Mobiili-ID mina tööle pole s ...
  teema: Kommenteerimine: SimlpyS
rizzla

vastuseid: 73
vaadatud: 12397

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.07.2013 17:57:58   pealkiri: Kommenteerimine: SimlpyS
Kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zebra1
rizzla

vastuseid: 183
vaadatud: 44293

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2013 16:35:58   pealkiri: Kommenteerimine: zebra1
Ostsin lambi. Tõi ise ära. Väga meeldiv!
  teema: Kommenteerimine: IceWeasy
rizzla

vastuseid: 77
vaadatud: 18896

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2013 07:38:26   pealkiri: Kommenteerimine: IceWeasy
Ostsin hiire. Kõik sujus kiirelt ja ilusti!
  teema: Kommenteerimine: margus645
rizzla

vastuseid: 144
vaadatud: 40811

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2013 22:06:53   pealkiri: Kommenteerimine: margus645
Ostsin monitori.
Kõik läks kiirelt ja ilusti.
  teema: Kommenteerimine: mistafox
rizzla

vastuseid: 11
vaadatud: 6645

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2012 11:57:14   pealkiri: Kommenteerimine: mistafox
Sain XBOXi puldi. Kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: marcelius1
rizzla

vastuseid: 40
vaadatud: 12982

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2012 19:10:20   pealkiri: Kommenteerimine: marcelius1
Ostsin telefoni, maksin ette, postitati kiirelt ehk kõik laabus kiirelt ja sujuvalt.
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
rizzla

vastuseid: 2640
vaadatud: 644517

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.07.2011 12:40:32   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S

1) Kuidas telefonist enne rooti jms bakup teha? Titaniumbackup app? Win7 seda telefoni androidiga ära ei tunne ja draiverit ei installi...


Kies'i installimisega on ilmselt kõige lihtsam need ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
rizzla

vastuseid: 2640
vaadatud: 644517

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.06.2011 10:41:40   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Lugesin netist, et galaxy s-ga saab ühte sõnumit korraga saata kuni 10-le numbrile- kas keegi teab, kuidas oleks võimalik saata sms-i näiteks 70-100-le numbrile.

Ilmselt saad tõmmata mingi tei ...
  teema: Kommenteerimine: rurik
rizzla

vastuseid: 399
vaadatud: 82820

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2011 08:25:01   pealkiri: Kommenteerimine: rurik
Tehing kiire ja ketas toimib, niiet thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cyrus
rizzla

vastuseid: 446
vaadatud: 77039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2011 08:22:53   pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus
Kõik sujus kenasti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: veixv
rizzla

vastuseid: 377
vaadatud: 50788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.06.2011 13:47:28   pealkiri: Kommenteerimine: veixv
Kaabel käes ja töötab thumbs_up.gif
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
rizzla

vastuseid: 2640
vaadatud: 644517

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.06.2011 02:07:06   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Kas kuidagi oleks voimalik ekraani helendust veel rohkem maha votta kui seda on originaalis miinimumis? Pimedas toas jaab see miinimum ka liiga eredaks.

App nimega Screen Filter marketist peaks su ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
rizzla

vastuseid: 2640
vaadatud: 644517

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.12.2010 12:13:22   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Oskab keegi mingit app-i soovitada millega saaks seadetest ja app-idest backuppi teha ?

Titanium Backup ? (vajab rooti)

ja mul 2.2 võttis ööga 3%, 2.2.1 võtab ööga 5% akut
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
rizzla

vastuseid: 2640
vaadatud: 644517

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.12.2010 12:07:28   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Mul JPY peal nüüd 3 päeva ja vähemalt praegu ei paista küll mingit lagi kuskilt.
Quadrant andis 1215.
Tundub, et akut võtab tsipa rohkem, kui 2.2 ... aga see on seda väärt.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.