|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: hvallimagi |
rizzla
vastuseid: 80
vaadatud: 21874
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2018 15:49:42 pealkiri: Kommenteerimine: hvallimagi |
Ostsin protsessori:  |
teema: Kommenteerimine: wizky |
rizzla
vastuseid: 54
vaadatud: 18237
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2017 10:30:53 pealkiri: Kommenteerimine: wizky |
| Tehing ladus, kaup korras. |
teema: Kommenteerimine: scarface |
rizzla
vastuseid: 43
vaadatud: 16675
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2016 00:05:26 pealkiri: Kommenteerimine: scarface |
| Ostsin monitori. Kõik kena. |
teema: Kommenteerimine: dennyS |
rizzla
vastuseid: 10
vaadatud: 3741
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2016 00:04:25 pealkiri: Kommenteerimine: dennyS |
| Ostsin ketta. Kiire ja konkreetne. |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
rizzla
vastuseid: 1600
vaadatud: 166340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2016 09:38:10 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Sain mälud, kõik 5+ |
teema: Kommenteerimine: belvedere |
rizzla
vastuseid: 18
vaadatud: 7087
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2015 11:31:38 pealkiri: Kommenteerimine: belvedere |
Ostsin mänge. Kõik bueno  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
rizzla
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191276
|
foorum: Töövahendus postitatud: 26.11.2015 09:32:20 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Sony Z3 Compact, must, ekraan ämblik, puutetundlikkus läinud |
teema: Kommenteerimine: horn of jerico |
rizzla
vastuseid: 213
vaadatud: 76203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2015 13:10:50 pealkiri: Kommenteerimine: horn of jerico |
Ostsin SSD, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: pspboy333 |
rizzla
vastuseid: 71
vaadatud: 16452
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2014 20:08:00 pealkiri: Kommenteerimine: pspboy333 |
Ostsin objektiivi  |
teema: Kommenteerimine: Ands |
rizzla
vastuseid: 353
vaadatud: 66387
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2014 11:12:56 pealkiri: Kommenteerimine: Ands |
| Ostsin objektiivi. Tehing kiire ja kõik korras. |
teema: Kommenteerimine: Zooter |
rizzla
vastuseid: 64
vaadatud: 21959
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2014 09:35:10 pealkiri: Kommenteerimine: Zooter |
Ostsin heliriba.
Tehing kiire ja kaup korralik. |
teema: Kommenteerimine: dx626 |
rizzla
vastuseid: 190
vaadatud: 63368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2014 12:41:14 pealkiri: Prillid |
| Ostsin prillid, kõik toimis ilusti ja kiirelt |
teema: Kommenteerimine: SimlpyS |
rizzla
vastuseid: 73
vaadatud: 12397
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2013 10:20:36 pealkiri: Kommenteerimine: SimlpyS |
Ostsin terad, kõik  |
teema: Kommenteerimine: SimlpyS |
rizzla
vastuseid: 73
vaadatud: 12397
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2013 10:20:03 pealkiri: Kommenteerimine: SimlpyS |
Ostsin terad, kõik  |
teema: Kommenteerimine: ollumees |
rizzla
vastuseid: 59
vaadatud: 16827
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2013 01:23:15 pealkiri: Kommenteerimine: ollumees |
ostsin konsooli. Kõik  |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
rizzla
vastuseid: 2640
vaadatud: 644517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.08.2013 20:52:21 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
EMT, Tele2 või Elisa?
Läks Galaxy S-ile testiks peale CyanogenMod 10.1.2 stable (Android 4.2.2) ja esmamulje on väga positiivne, jookseb üsna sujuvalt ja kõik paistab kenasti toimivat.
Mobi ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
rizzla
vastuseid: 2640
vaadatud: 644517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.08.2013 16:49:14 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Läks Galaxy S-ile testiks peale CyanogenMod 10.1.2 stable (Android 4.2.2) ja esmamulje on väga positiivne, jookseb üsna sujuvalt ja kõik paistab kenasti toimivat.
Mobiili-ID mina tööle pole s ... |
teema: Kommenteerimine: SimlpyS |
rizzla
vastuseid: 73
vaadatud: 12397
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2013 17:57:58 pealkiri: Kommenteerimine: SimlpyS |
Kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: zebra1 |
rizzla
vastuseid: 183
vaadatud: 44293
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2013 16:35:58 pealkiri: Kommenteerimine: zebra1 |
| Ostsin lambi. Tõi ise ära. Väga meeldiv! |
teema: Kommenteerimine: IceWeasy |
rizzla
vastuseid: 77
vaadatud: 18896
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2013 07:38:26 pealkiri: Kommenteerimine: IceWeasy |
| Ostsin hiire. Kõik sujus kiirelt ja ilusti! |
teema: Kommenteerimine: margus645 |
rizzla
vastuseid: 144
vaadatud: 40811
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2013 22:06:53 pealkiri: Kommenteerimine: margus645 |
Ostsin monitori.
Kõik läks kiirelt ja ilusti. |
teema: Kommenteerimine: mistafox |
rizzla
vastuseid: 11
vaadatud: 6645
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2012 11:57:14 pealkiri: Kommenteerimine: mistafox |
| Sain XBOXi puldi. Kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: marcelius1 |
rizzla
vastuseid: 40
vaadatud: 12982
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2012 19:10:20 pealkiri: Kommenteerimine: marcelius1 |
| Ostsin telefoni, maksin ette, postitati kiirelt ehk kõik laabus kiirelt ja sujuvalt. |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
rizzla
vastuseid: 2640
vaadatud: 644517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.07.2011 12:40:32 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
1) Kuidas telefonist enne rooti jms bakup teha? Titaniumbackup app? Win7 seda telefoni androidiga ära ei tunne ja draiverit ei installi...
Kies'i installimisega on ilmselt kõige lihtsam need ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
rizzla
vastuseid: 2640
vaadatud: 644517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.06.2011 10:41:40 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Lugesin netist, et galaxy s-ga saab ühte sõnumit korraga saata kuni 10-le numbrile- kas keegi teab, kuidas oleks võimalik saata sms-i näiteks 70-100-le numbrile.
Ilmselt saad tõmmata mingi tei ... |
teema: Kommenteerimine: rurik |
rizzla
vastuseid: 399
vaadatud: 82820
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2011 08:25:01 pealkiri: Kommenteerimine: rurik |
Tehing kiire ja ketas toimib, niiet  |
teema: Kommenteerimine: Cyrus |
rizzla
vastuseid: 446
vaadatud: 77039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2011 08:22:53 pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus |
Kõik sujus kenasti  |
teema: Kommenteerimine: veixv |
rizzla
vastuseid: 377
vaadatud: 50788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2011 13:47:28 pealkiri: Kommenteerimine: veixv |
Kaabel käes ja töötab  |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
rizzla
vastuseid: 2640
vaadatud: 644517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.06.2011 02:07:06 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Kas kuidagi oleks voimalik ekraani helendust veel rohkem maha votta kui seda on originaalis miinimumis? Pimedas toas jaab see miinimum ka liiga eredaks.
App nimega Screen Filter marketist peaks su ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
rizzla
vastuseid: 2640
vaadatud: 644517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.12.2010 12:13:22 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Oskab keegi mingit app-i soovitada millega saaks seadetest ja app-idest backuppi teha ?
Titanium Backup ? (vajab rooti)
ja mul 2.2 võttis ööga 3%, 2.2.1 võtab ööga 5% akut |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
rizzla
vastuseid: 2640
vaadatud: 644517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.12.2010 12:07:28 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Mul JPY peal nüüd 3 päeva ja vähemalt praegu ei paista küll mingit lagi kuskilt.
Quadrant andis 1215.
Tundub, et akut võtab tsipa rohkem, kui 2.2 ... aga see on seda väärt. |
| |