|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Lepa |
risker
vastuseid: 114
vaadatud: 22084
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2013 16:29:33 pealkiri: Kommenteerimine: Lepa |
| Müüs ratta. Kõik sujus kenasti. |
teema: Kommenteerimine: High-Q |
risker
vastuseid: 106
vaadatud: 71419
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2013 20:29:20 pealkiri: Kommenteerimine: High-Q |
Ostsin kaamera ja hunniku lisasid, kaup tip-top  |
teema: Kommenteerimine: MacAivar |
risker
vastuseid: 71
vaadatud: 29719
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2012 01:07:15 pealkiri: Kommenteerimine: MacAivar |
Kõik sujus imeliselt  |
teema: Kommenteerimine: ewur |
risker
vastuseid: 59
vaadatud: 32280
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2012 17:33:28 pealkiri: Kommenteerimine: ewur |
Sain ühe ilusa kella võrra rikamaks, positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: Mais |
risker
vastuseid: 96
vaadatud: 24416
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2012 14:40:58 pealkiri: Kommenteerimine: Mais |
Ostsin telefoni, kõik sujus imeliselt  |
teema: HTML'is sisu DIV'i keskele saamine koos äärtes olevate DIV'idega |
risker
vastuseid: 8
vaadatud: 2314
|
foorum: WWW postitatud: 26.06.2012 03:53:56 pealkiri: HTML'is sisu DIV'i keskele saamine koos äärtes olevate DIV'idega |
http://codepen.io/pen/5771/12
Kahjuks või õnneks pole ta ilmselt päris see lahendus, mida otsid, kuna töötab täpselt nii palju: http://caniuse.com/calc |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.10.2011 16:37:33 pealkiri: ZTE Blade |
Lülitades telefoni sisse ja PIN koodi mitte sisestades, kuidas seda hiljem teha?
Väga veider - ükskõik, mis rom, aga kui kohe PIN- koodi ei sisesta, kaob klahvistik eest, seadetes vastavat vali ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.10.2011 07:50:43 pealkiri: ZTE Blade |
Kui mul SIM sees on, siis ei lase enne PINi sisestamist midagi teha...
Teine teema hoopis: laadija andis üleöö otsad. Kust uut saada? |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
risker
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435722
|
foorum: Microsoft postitatud: 15.09.2011 18:32:25 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Et teisele partitsioonile installida, käivita isost sources kaustas olev setup.exe, see teeb õiget asja  |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
risker
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435722
|
foorum: Microsoft postitatud: 15.09.2011 18:14:17 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
...Mina muutsin tagasi win7 defaultiks.
Kuidas? |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
risker
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435722
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.09.2011 23:28:32 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Minul õnnestus install perfektselt, mountisin win7 all iso ning lasin plaadilt setupi käima, installis nagu nalja uuele pardile ära Esmamuljed on sellised, et kui enne tundus piltidelt, et desk ... |
teema: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
risker
vastuseid: 12722
vaadatud: 2152081
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.09.2011 23:23:30 pealkiri: Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) |
| LHV ajas minu ikka päris närvi eile. Nimelt tahtsin endale konto avada, et välismaistest netipoodidest kaupa tellida. Esitasin taotluse, tellisin pangakaardi, kõik oli OK. Mingil hetkel sain LHV-s ... |
teema: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
risker
vastuseid: 2330
vaadatud: 449194
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.09.2011 22:48:38 pealkiri: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
| HV Lightbox on tõlkimata. |
teema: Huawei U8800 IDEOS X5 |
risker
vastuseid: 547
vaadatud: 104172
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.08.2011 20:53:48 pealkiri: Huawei U8800 IDEOS X5 |
Sellise hinnaklassi telefonidel on praktiliselt kõigil suht kehv helikvaliteet.
Muude andmete poolest on X5 väga korralik.
See, millise hinnaga Elisa seda telefoni müüb on muidugi lausa kuritege ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.07.2011 23:32:17 pealkiri: ZTE Blade |
No asi peab olema kasutajas, pole võimalik, et üldse ei tööta...
Üldse ei imesta, paar nädalat alles Androidi kasutaja olnud
Kuid siiski ma ei mõista milles jama.
Kui mobla ostsin, o ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.07.2011 12:24:02 pealkiri: ZTE Blade |
kuidas aku vastupidavus sellega on ?
Mina ütleks, et normaalne, mul pole ta muidugi kunagi väga akut söönud... Ainult alguses, kui ROM veel akut kasutama pole õppinud, tarbib natuke rohkem ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.07.2011 00:06:30 pealkiri: ZTE Blade |
| No asi peab olema kasutajas, pole võimalik, et üldse ei tööta... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.07.2011 23:31:32 pealkiri: ZTE Blade |
Milline CM7 kõige parem on siiani ?
7.1.0 RC1  |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.06.2011 17:12:19 pealkiri: ZTE Blade |
Allalaetud zippide md5sum-id on identsed veebis olevatega?
Läbi ROM Manageri oled proovinud installida? |
teema: Uus Hinnavaatlus avatud! |
risker
vastuseid: 346
vaadatud: 79366
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 30.06.2011 13:11:52 pealkiri: Uus Hinnavaatlus avatud! |
| Eee... teemade taga võiks olla sulgudes vastuste arv nigu muiste. See annaks aimu, kas teema on uus/vana, populaarne või mitte. Prääga mõtle, et kas oled seda teemat eelnevalt juba sirvinud või ... |
teema: ZTE Skate |
risker
vastuseid: 95
vaadatud: 43883
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.06.2011 01:35:53 pealkiri: ZTE Skate |
| , tundub päris huvitav telefon... See ei peaks häirima, et Android 2.2 on (saab ise uuendada või siis CM7'e peale panna)? Võiksid eraldi teema küll teha (kui vaja siis teen ise), päris huvitav k ... |
teema: ZTE Skate |
risker
vastuseid: 95
vaadatud: 43883
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.06.2011 01:22:23 pealkiri: ZTE Skate |
| Kui ma kuskilt kullapaja leiaks, et jälle telefoni upgrade teha, nooliks ma ise hoopis Huawei U8800-t, hinnaks ca 200€ (OX.ee müüb kusjuures 250€ eest) ning spekkidelt on nii Blade'ist kui Skat ... |
teema: ZTE Skate |
risker
vastuseid: 95
vaadatud: 43883
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.06.2011 01:02:26 pealkiri: ZTE Skate |
http://shop.orange.co.uk/mobile-phones/orange-monte-carlo
Orange paneb siis asja varsti müüki, hinda veel väljas pole... |
teema: Uus Hinnavaatlus avatud! |
risker
vastuseid: 346
vaadatud: 79366
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 28.06.2011 19:04:01 pealkiri: Uus Hinnavaatlus avatud! |
Tädi Maali ei tea muidugi kõvaketaste tollidest midagi  |
teema: Uus Hinnavaatlus avatud! |
risker
vastuseid: 346
vaadatud: 79366
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 27.06.2011 21:15:32 pealkiri: Uus Hinnavaatlus avatud! |
http://www.upload.ee/image/1451171/Untitled.png
Pilt räägib vast iseenda eest, mis mure on  |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.06.2011 19:20:04 pealkiri: ZTE Blade |
On Gen2
Wipe'i tegid? |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.06.2011 20:44:26 pealkiri: ZTE Blade |
| Nii suutsin siis enda Blade-i jaanipäeval "mürades" ära lõhkuda - väliselt kõik korras, mitte ühte kriiumugi aga sisselülitades läheb ekraan õrnalt heledamaks ja üks pikk punane triip jooks ... |
teema: Firefox 5 on kohale jõudnud |
risker
vastuseid: 62
vaadatud: 14081
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 21.06.2011 02:03:01 pealkiri: Firefox 5 on kohale jõudnud |
Jah aga oskad sa mulle näidata mõnda veebilehte mis on maailma top100, kus kasutatakse mõnda neist uutest CCS3 v HTML5 elementidest mida 4.0.1 ei toeta ja 5.0 nüüd toetab?
Suvalisi demosid ju ... |
teema: Firefox 5 on kohale jõudnud |
risker
vastuseid: 62
vaadatud: 14081
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 20.06.2011 23:45:37 pealkiri: Firefox 5 on kohale jõudnud |
, tsipa kiirem ja tsipa turvalisem ei ole piisavad põhjendused, kui muus osas kasutaja ei kaota millegi arvelt?
Sama tark oleks soovitada seega ju 4.0 pealt 4.0.1 peale mitte uuendada
4.0.1 ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.06.2011 12:38:39 pealkiri: ZTE Blade |
jäin hätta...
Tahtsin San Fransiscol vahetada ROM-i CM 7.0.2-le. Ei õnnestunud, rebooti ei toimunud, ootasin minuteid. Kuna olin teinud backupi, siis peale recoveryt lootsin, et vana asi tagasi... ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.05.2011 14:16:23 pealkiri: ZTE Blade |
| Kui CM peal, siis peaks ROM Manageri läbi gapps saadaval olema. Download ROM alajaotuses siis. |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.05.2011 23:38:42 pealkiri: ZTE Blade |
| Kas mõni tänapäevane ROM (SS/CM7) ka seda viga kannab? |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.05.2011 15:21:05 pealkiri: ZTE Blade |
Lõhkusin touchscreeni kihi ära. Kust blade-le varuekraani saab?
Pilti?
Varuekraane peaks muidu ebayst leidma... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.05.2011 22:16:27 pealkiri: ZTE Blade |
Järgmises nightlys peaks laadimise bugi parandatud olema Nädalavahetusel lähen uuesti CM-ile üle. Just nüüd, kui SS mu akut tundma on õppinud ja see normaalselt peab  |
teema: OX.ee |
risker
vastuseid: 1616
vaadatud: 543116
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.05.2011 16:35:02 pealkiri: OX.ee |
| Ilmselt on selline hinnaerinevus, sest OX tellib seda korpust läbi saksamaa (ehk läbi PNL-TEC-i), mitte soomest vms... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.05.2011 12:53:40 pealkiri: ZTE Blade |
| Kurja, mul on Blade'i puuteekraan jamama hakanud. Vahepeal lihtsalt lakkab töötamast, tuleb ekraani mudida, et jälle puudutust tunneks... Kui koju jõuan, lasen CM-i peale, ehk on softi jama. Aga v ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.04.2011 19:56:57 pealkiri: ZTE Blade |
| Kas sa seda Elisa kaudu remonti ei saada? Kuskilt nagu olen lugenud, et kuna Elisa ei viitsi neid telefone parandada, annavad parem uue... (Antud juhul P500 äkki?) |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.04.2011 22:12:55 pealkiri: ZTE Blade |
IGO on aeglane ja hakib millegipärast mul-peaks ju jooksutada jõudma küll.
Navigon jälle force close.
Ei teagi millist veel proovida?
Rom cm7 stable 7.0.0
Kas äkki romi uuendamine muudaks mid ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.04.2011 12:17:32 pealkiri: ZTE Blade |
7.0.1 eemaldati, sest mingid bugid jäid sisse.
, Gen2 on mõttekas juba seetõttu, et igasugused bugid, mida kohtad pärast Gen1-ks konvertimist, on arendajate jaoks tähtsusetud! St kui see konve ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.04.2011 16:03:42 pealkiri: ZTE Blade |
| Minu Blade on eilsest Gen2, jooksutab hetkel SS-i. Lihtsalt CM7 ei lõpetanud bootimist, ma üle 10 minuti oodata ei viitsinud... Et telefoni aga kasutada saaks, läks SS peale. Gen2 üleminek läks p ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.04.2011 16:55:56 pealkiri: ZTE Blade |
Ja natukese aja pärast niisama proovida pole CM7-t mõtet, sest praeguse seisuga on CM7 ainult GEN2 telefonidele,
GEN1 telefonide tugi lõpeb nightly 39-ga. Saab ka flashida telefoni GEN2-ks, aga si ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.04.2011 22:10:27 pealkiri: ZTE Blade |
Gen 2 on vajalik selleks, et uusimat CM7 versiooni kasutada saaks
Tegelikult on asi selles, et maailmas on välja hakanud tulema ametliku 2.2 Froyoga Blade'e, mis on Gen 2. Gen1 telefonid saab ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.04.2011 17:04:39 pealkiri: ZTE Blade |
Muide, järgmise CM nightly kasutamiseks on vaja oma Blade Gen2-ks uuendada, muidu enam ei tööta!
Info ja protsess: [url=http://android.modaco.com/content/zte-blade-roms-rom-customisation/336281/ ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.03.2011 23:02:50 pealkiri: ZTE Blade |
Kohutav theme on sellel CM7-l. Kõik on süsimust, mitte kottigi ei näe. LCD meestele võiks eraldi ROM olla.
1) keera ekraani heledust juurde
2) mine silmaarsti juurde, sest nähtav ja loetav on ... |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.03.2011 20:56:15 pealkiri: ZTE Blade |
| CM7 installiks võiks Recovery Manageri asemel kasutada ROM manageri, peaks sama töö ja rohkemgi tegema. |
teema: Wordpressi ja BBpressi kokku liitmine. Kes teeks? Plus kujundus. |
risker
vastuseid: 9
vaadatud: 3991
|
foorum: WWW postitatud: 29.03.2011 20:41:53 pealkiri: Wordpressi ja BBpressi kokku liitmine. Kes teeks? Plus kujundus. |
Küsimus tekkis: lõppkujundusel otsingut ei olegi? Otsing imo suht tähtis asi, mis ühel veebilehel olemas peaks olema...  |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.03.2011 21:30:07 pealkiri: ZTE Blade |
| Ja RC3 on väljas. http://mirror.cyanogenmod.com/?device=blade |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.03.2011 01:31:34 pealkiri: ZTE Blade |
| http://cm-nightlies.appspot.com/?device=blade - Changelog. Suuremaid vigu ei tohiks parandatud olla. |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.03.2011 18:32:57 pealkiri: ZTE Blade |
| Huvitav, kas nt EKI andmebaasist ei saaks kirjeid võtta, et too eestikeelne sõnaraamat olemas oleks? |
teema: ZTE Blade |
risker
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.03.2011 17:22:51 pealkiri: ZTE Blade |
http://androidifoorum.ee/viewtopic.php?f=2&t=250
Tõlgitakse CM7-t. Kel vähegi huvi, võiks pardale hüpata, tõlkimist vajavat kraami on tegelikult räigelt palju  |
| |