|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: jaanusr |
reopard
vastuseid: 46
vaadatud: 10486
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2024 05:29:13 pealkiri: Kommenteerimine: jaanusr |
Ostsin tegelaselt mitme kilo jagu arvuteid.
Toimivad küll, aitähhh! |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
reopard
vastuseid: 2303
vaadatud: 956939
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.06.2018 17:54:08 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Tere!
Nähtavasti sain jagu oma hiinakast (Doogee dg700 titans 2, Android Lollipop)
Kunagi selle flashimine õnnestus ja sain mälu soovikohaselt ümber jagatud.
Siis ta paar kuud töötas.
Siis ... |
teema: Kommenteerimine: Raunci |
reopard
vastuseid: 468
vaadatud: 65139
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2017 12:42:58 pealkiri: Kommenteerimine: Raunci |
Olen tänulik sülearvutiostja.
Kõik toimis - kokkulepped pidasid ja sõna maksis.
Massina väljanägemine osutus väljareklaamitust tunduvalt paremaks:
"ah, eks ma siis püüan siit sodihunnikust ... |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
reopard
vastuseid: 476
vaadatud: 66658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2017 12:27:59 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
Tehing toimus, läppar sai ostetud.
Eraldi äramärkimist väärib, et see toiming ei paistnud üldse ka mitte silma üüratu igavuse või siis etteaimatavuse poolest...  |
teema: Mis see's nüüd oli?!? GSM-i loop... |
reopard
vastuseid: 2
vaadatud: 2094
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.01.2017 20:50:25 pealkiri: Mis see's nüüd oli?!? GSM-i loop... |
Äsja sain veidra kogemuse osaliseks.
Tegin (Tele2 lepinguline klient, ürgne nuputelefon) kõne Saksamaale (Tele2 Eesti lepinguline klient roamingus, eriti primitiivne nutitelefon ilma misiganes äp ... |
teema: Optimaalseim kontorikombain, parim saadaolev printer? |
reopard
vastuseid: 2
vaadatud: 3048
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 10.03.2016 17:07:16 pealkiri: Optimaalseim kontorikombain, parim saadaolev printer? |
Soovin abi bürookombaini ostul.
Seoses Win10-le üleminekuga on kahes kohas, kus veidi sõpru/tuttavaid aitan, kasutuks osutunud 2 täiesti töökorras ja vähese läbisõiduga skännerit.
Teada ... |
teema: Kommenteerimine: chesm6mmi |
reopard
vastuseid: 108
vaadatud: 41812
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2014 18:32:29 pealkiri: Kommenteerimine: chesm6mmi |
Tänan!
Asi sujus kui õlitatult. |
teema: Kommenteerimine: zampodata |
reopard
vastuseid: 58
vaadatud: 16374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2012 22:48:09 pealkiri: Kommenteerimine: zampodata |
Ostsin tegelaselt sülearvuti.
Jutt pädes, kokkulepped toimisid, kõik töötas: taas üks igav ning rutiinne euroäri. Ei mingit adrenaliini, põnevust ega närveldamist.
Kas me sellist Eestit tah ... |
teema: Kommenteerimine: darkelf |
reopard
vastuseid: 52
vaadatud: 17455
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2011 21:48:21 pealkiri: Kommenteerimine: darkelf |
Toimetasime modemiäri.
Kõik sujus üleliiagi hästi.
Aitäh! |
teema: Kommenteerimine: gertp |
reopard
vastuseid: 344
vaadatud: 107627
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2011 18:28:43 pealkiri: Kommenteerimine: gertp |
Sai toimetatud kaugjuhtimisega monitoriäri.
Kõik sujus.
Tänan! |
teema: Kommenteerimine: hardi76 |
reopard
vastuseid: 21
vaadatud: 19521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2010 16:44:15 pealkiri: Kommenteerimine: hardi76 |
Ostsin tegelaselt "Kõu" modemi.
kõik kokkulepped toimisid.
Aitäh! |
teema: Ei saa ruuterisse enam |
reopard
vastuseid: 3
vaadatud: 2649
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.03.2010 22:04:15 pealkiri: Ei saa ruuterisse enam |
Elioni kodulehel on kirjas, et pääle resetti on salasõnaks tühik/blank.
Kasutajanimeks oli vist "admin", "Administrator" vms...
Ma ka ei saanud sel moel ruuterisse sisse.
Ütles järjepanu, e ... |
teema: Kommenteerimine: bjaka |
reopard
vastuseid: 85
vaadatud: 27193
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2009 14:26:53 pealkiri: Kommenteerimine: bjaka |
Ostsin tegelaselt arvuti.
Kõik toimib. Aitäh! |
teema: Kommenteerimine: jigsaw813 |
reopard
vastuseid: 366
vaadatud: 102210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2009 19:25:24 pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813 |
OK.
Ostsin kõlarid.
Tehing sujus.
Tänud! |
teema: Kommenteerimine: its2cold |
reopard
vastuseid: 196
vaadatud: 50904
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2009 02:03:54 pealkiri: Mees nigu muiste... |
Ostsin tegelaselt vanaaegse laserprinteri, mille kohta arvas, et asi peaks valdavalt töötama, kuid eriti proovida ei ole saanud. Ütles, et vajadusel võtab tagasi.
Masin seekord töötaski.
Su ... |
teema: Digisalvesti turvakaamerale |
reopard
vastuseid: 40
vaadatud: 19272
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 09.03.2008 20:21:50 pealkiri: Digisalvesti turvakaamerale |
Veel mõned küsimused sellesse teemasse (tunnen huvi 8-kanalise variandi vastu):
-Kas kaart või ständalõun-seade?
Omaette seade on kaardist kallim, makstes ca EUR600. Samas näib, et kaarti ol ... |
teema: Kommenteerimine: wzarky |
reopard
vastuseid: 1
vaadatud: 1623
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2007 14:10:31 pealkiri: Kommenteerimine: wzarky |
| Tavapärane öine äri: kihutamine läbi tuisu, tormi ja mülgaste maailma lõpu eelpostini, seal rahakohvrite vahetamine tundmatute pässidega, põgus tulevahetus veel tundmatumate vennikestega, ummi ... |
teema: Kommenteerimine: reints |
reopard
vastuseid: 220
vaadatud: 78045
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2007 11:59:43 pealkiri: Kommenteerimine: reints |
Taas on tegemist ühega neist igavaist tüüpidest, kelle käest nodi ostmine mingitki närvikõdi ei paku - kõik toimus ja toimis nigu kokku sai lepitud.
Tänud! |
teema: Ülevaade: Cowon iAudio X5L :: MP3 pleierid |
reopard
vastuseid: 76
vaadatud: 35069
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 31.07.2007 13:15:35 pealkiri: Ülevaade: Cowon iAudio X5L |
Suured tänud soovitajaile ja eelkirjutajaile, tänu kellele selle mängija osta otsustasin!
Sain oma X5L (30GB) kätte ning olen seda nüüd mõnda aega kasutanud.
Kõik vastas üldjoontes mu kõ ... |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
reopard
vastuseid: 9503
vaadatud: 1974803
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.06.2007 16:30:34 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
/.../Muideks kes lisaantenni hakkab paigaldama tuleks tähele panna et tavaline telekakaabel+antenn 75 oomi. Kõule sobiv antenn peab 50 oomine olema.
Ole kena ja räägi, palun, sellest antennitee ... |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
reopard
vastuseid: 9503
vaadatud: 1974803
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.06.2007 11:08:44 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
Saatsin nüüd neile kõige rõvedamat sõimu vastu, mida olin võimeline genereerima.
Ei ole ju normaalne, et klienti teenindav suurettevõte lausub üht, aga ei tee tegelikkuses midagi sel ... |
teema: Ülevaade: Cowon iAudio X5L :: MP3 pleierid |
reopard
vastuseid: 76
vaadatud: 35069
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.06.2007 12:13:17 pealkiri: Ülevaade: Cowon iAudio X5L |
Tellisin Saksa eBayst vidina ära.
Müüja nimega cowon-germany müüb mitteuusi, väidetavalt vitriinis olnud isendeid tehasegarantiiga.
[url=http://search.ebay.de/_W0QQsassZcowon-germanyQQhtZ-1]Li ... |
teema: Kommenteerimine: merk14 |
reopard
vastuseid: 98
vaadatud: 28700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2007 18:14:53 pealkiri: Kommenteerimine: merk14 |
Selliste meestega on igav asju ajada: ei mingit pabistamist ega närvikõdi tehingu ajal; ei mingeid asjatuid lubadusi ega hilisemaid vabandusi; ei kauba ilustamist ega hinnaga mängimist.
Kuhu jää ... |
teema: Ülevaade: Cowon iAudio X5L :: MP3 pleierid |
reopard
vastuseid: 76
vaadatud: 35069
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.06.2007 14:19:24 pealkiri: Ülevaade: Cowon iAudio X5L |
-Kas tal navigeerimine erinevate kaustade/albumite vahel on kerge?
-Kuidas toimib loo kerimine? Kas kerimise kiirus on kasvav või ühtlane?
Kas kerimise kiirust saab seadetest muuta?
(Küsin, ku ... |
teema: Kommenteerimine: bestgamer |
reopard
vastuseid: 51
vaadatud: 15649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2006 11:07:16 pealkiri: Kommenteerimine: bestgamer |
Ostsin prose.
Kõik toimis nagu lubatud.
Tänud! |
teema: Kommenteerimine: Ants97 |
reopard
vastuseid: 21
vaadatud: 2709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2006 15:54:10 pealkiri: Kirjand: Minu esimene tüng HV-s |
Leppisime tegelasega kokku garantiiga kõlarite ostu-müügi osas.
Esialgu kõik sujus: kaup viidi nagu kokkulepitult mu semu töö juurde.
Ainus, mis puudu jäi, oli arve/garantiitõend. Selle ko ... |
teema: Kommenteerimine: Suur_Raul |
reopard
vastuseid: 95
vaadatud: 34205
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2006 15:27:44 pealkiri: Kommenteerimine: Suur_Raul |
Ostsin videokaardi ilma müüjaga kohtumata.
Kaart hakkas tööle ja jäi käima.
Positiivne kogemus, tänan! |
teema: Kommenteerimine: sethtanel |
reopard
vastuseid: 173
vaadatud: 51302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2006 23:28:14 pealkiri: Edukas mälutoiming... |
Ostsin mälu. Kõik sujus.
Tänud! |
teema: Kommenteerimine: Joss |
reopard
vastuseid: 240
vaadatud: 55788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2006 00:03:55 pealkiri: Tumedate Tegude Mees... |
| Olin vaevalt jõudnud oma arvutiostusooviga lagedale tulla kui juba, hoolimata südaöisest kellaajast, peatuski uhke limusiin mu häärberi ees ja turvamehed ulatasid mulle tänapäevase teaduse eel- ... |
teema: Kommenteerimine: Peter |
reopard
vastuseid: 69
vaadatud: 18989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2006 03:08:42 pealkiri: Kommenteerimine: Peter |
Ostis hiire, mis sellest ikka rääkida.
Tundub olevat tore mees, see peaasi... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
reopard
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589962
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.02.2006 18:44:16 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Tänan Birgitit ja Draaxi vastuste eest. Nii vindi- mälu- kui ka prose nõuanded olid väga hääd!
Eelarve pakuti mulle välja ca 3300.- eeku.
Selge, et see läheb lõhki.
Püüan tekitada olu ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
reopard
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589962
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.02.2006 17:46:48 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Palun abi arvuti komlekteerimisel uutest/kasutet juppidest.
Arvuti läheb ühele marakrattidega perele ja nende eelarve on väga piiratud.
Kõige uuematest mängudest on täiesti võimalik loobuda, ... |
teema: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega) |
reopard
vastuseid: 5
vaadatud: 1540
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.01.2006 08:59:49 pealkiri: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega) |
Ei suutnud leida muud korrapära kui et nimed on neil pikad.
Erinevatest alamkaustadest.
"&" ei muuda asja.
Ühe alamkausta piires pikad nimega failid on ära lörtsitud ja suheliselt lüh ... |
teema: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega) |
reopard
vastuseid: 5
vaadatud: 1540
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.01.2006 01:37:38 pealkiri: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega) |
Sry...
Kasutan Win XP-d ja kopeerisin lohistamisi, kastist kasti. |
teema: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega) |
reopard
vastuseid: 5
vaadatud: 1540
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.01.2006 01:22:49 pealkiri: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega) |
Tere!
Mul on veider mure pikanimeliste muusikafailide kopeerimisega.
Kopeerisin palad ühelt kettalt teisele ja tagasi, mispääle OSAD pikad nimed on ära pilastet. Kuidas taastada olukorda?
A ... |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
reopard
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2005 20:16:10 pealkiri: Kõik sujus... |
...sain reaalset abi arvuti remondi osas.
Eritisümpaatselt mõjus see, et pääle raua putitamist helistas ja küsis, et kas softi osas ka midagi ette võtta, et asi toimima saaks.
Tänud! |
teema: Kommenteerimine: margu |
reopard
vastuseid: 9
vaadatud: 3988
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2005 02:04:22 pealkiri: Asi toimib! |
Ostsin LCD monitori, mille jalg oli mingil ajal sõtta jäänud ja hiljem isetehtuga asendet.
Kaup vastas kirjeldusele ja oli igati .
Kui see mees teemaga rohkem tegelda viitsiks, oleks m ... |
teema: Kommenteerimine: lappar |
reopard
vastuseid: 22
vaadatud: 4402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2005 19:34:03 pealkiri: Kommenteerimine: lappar |
Ostsin projektori.
Kõik sujus operatiivselt ning jamadeta.
Tehingust jäi igati asjalik mulje.
Tänud! |
teema: Kuidas?!? |
reopard
vastuseid: 12
vaadatud: 3141
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 18.11.2005 20:47:49 pealkiri: Kuidas?!? |
sry OT, aga kuidas tavaliselt tolm vaseliiniselt plaadilt maha saadakse?
Taolist plaati on suhteliselt kole ette kujutada.
Võehh! |
teema: Kommenteerimine: abuser |
reopard
vastuseid: 179
vaadatud: 50960
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2005 22:33:29 pealkiri: Kommenteerimine: abuser |
Tore kõik.
Ostsin temalt arvuti ja see oli korras. |
teema: Sõimusõnade tsensuur |
reopard
vastuseid: 31
vaadatud: 3544
|
foorum: Parem HV postitatud: 30.09.2005 11:23:00 pealkiri: Sõimusõnade tsensuur |
...eemaldasin sellise sõna filtrist, nagu p.uts
Vaadates probleemile laiemalt, on tegemist väga halva otsusega!
Miks?
Asi selles, et nüüdsest hakkavad kõik kasutama vandumiseks ühte ja ainu ... |
teema: Kommenteerimine: jgo |
reopard
vastuseid: 31
vaadatud: 8891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2005 13:36:42 pealkiri: Kommenteerimine: jgo |
Minu kogemust mööda on tegemist sõnapidaja ja korrektse tüübiga.
(Ostsin talt arvuti, mis oli täitsa korralik ja töötas nigu lubatud. Kaasa andis hulga träni, millest esialgu juttu ei olnud. ... |
teema: Veel üks probleem stiilis 0,9999999(9) = 1 :) |
reopard
vastuseid: 274
vaadatud: 64871
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 08.05.2005 18:25:46 pealkiri: Veel üks probleem stiilis 0,9999999(9) = 1 :) |
Alguses proovisin "silma järgi" uskuma jääda 50/50 teooriat, kuigi 1/3 <-> 2/3 oli paremini tõestatud.
Siis tegin katse kolme kaardiga, millise puhul 18-l korral valisin alati ümber ja 1 ... |
teema: Väga vajalik keemia arvutite tarvis |
reopard
vastuseid: 13
vaadatud: 3831
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.05.2005 21:33:06 pealkiri: Väga vajalik keemia arvutite tarvis |
Üldjuhul kui selline asi juhtub siis tuleb ainult venekeelset sõimu.
Oiblättsukanahhui jne
a)Üldjuhul ma ei sõida võõrastele autodele tagant sisse;
b)üldjuhul on võimalik taolistes s ... |
teema: Väga vajalik keemia arvutite tarvis |
reopard
vastuseid: 13
vaadatud: 3831
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.05.2005 11:11:17 pealkiri: Pole hullu... |
Kunagi, olles alles päris algaja juht, sõitsin ühele vene mehe juhitud autole tagant sisse.
Küllap paistsin välja päris ehmununa, kuna õnnetuse ohver tõttas mind lohutama:
"Ei hullu, kellega ... |
teema: Kommenteerimine: v6hik |
reopard
vastuseid: 2
vaadatud: 3614
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2004 21:00:36 pealkiri: Kommenteerimine: v6hik |
Kõik arvutimüüjaid võiks olla v6hikusugused: müüvad seda, mida müüa lubavad.
Ja automüüjad võiks ka olla sellised.
Ja kartulikrõõbuski- ja ampoonimüüjad.
Ja...
Nüüd kisu ... |
| |