Avaleht
otsing leidis 46 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: jaanusr
reopard

vastuseid: 46
vaadatud: 10486

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2024 05:29:13   pealkiri: Kommenteerimine: jaanusr
Ostsin tegelaselt mitme kilo jagu arvuteid.
Toimivad küll, aitähhh!
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
reopard

vastuseid: 2303
vaadatud: 956939

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.06.2018 17:54:08   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Tere!

Nähtavasti sain jagu oma hiinakast (Doogee dg700 titans 2, Android Lollipop)
Kunagi selle flashimine õnnestus ja sain mälu soovikohaselt ümber jagatud.
Siis ta paar kuud töötas.
Siis ...
  teema: Kommenteerimine: Raunci
reopard

vastuseid: 468
vaadatud: 65139

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2017 12:42:58   pealkiri: Kommenteerimine: Raunci
Olen tänulik sülearvutiostja.
Kõik toimis - kokkulepped pidasid ja sõna maksis.
Massina väljanägemine osutus väljareklaamitust tunduvalt paremaks:
"ah, eks ma siis püüan siit sodihunnikust ...
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
reopard

vastuseid: 476
vaadatud: 66658

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2017 12:27:59   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Tehing toimus, läppar sai ostetud.
Eraldi äramärkimist väärib, et see toiming ei paistnud üldse ka mitte silma üüratu igavuse või siis etteaimatavuse poolest... icon_biggrin.gif
  teema: Mis see's nüüd oli?!? GSM-i loop...
reopard

vastuseid: 2
vaadatud: 2094

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.01.2017 20:50:25   pealkiri: Mis see's nüüd oli?!? GSM-i loop...
Äsja sain veidra kogemuse osaliseks.
Tegin (Tele2 lepinguline klient, ürgne nuputelefon) kõne Saksamaale (Tele2 Eesti lepinguline klient roamingus, eriti primitiivne nutitelefon ilma misiganes äp ...
  teema: Optimaalseim kontorikombain, parim saadaolev printer?
reopard

vastuseid: 2
vaadatud: 3048

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 10.03.2016 17:07:16   pealkiri: Optimaalseim kontorikombain, parim saadaolev printer?
Soovin abi bürookombaini ostul.

Seoses Win10-le üleminekuga on kahes kohas, kus veidi sõpru/tuttavaid aitan, kasutuks osutunud 2 täiesti töökorras ja vähese läbisõiduga skännerit.
Teada ...
  teema: Kommenteerimine: chesm6mmi
reopard

vastuseid: 108
vaadatud: 41812

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2014 18:32:29   pealkiri: Kommenteerimine: chesm6mmi
Tänan!
Asi sujus kui õlitatult.
  teema: Kommenteerimine: zampodata
reopard

vastuseid: 58
vaadatud: 16374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2012 22:48:09   pealkiri: Kommenteerimine: zampodata
Ostsin tegelaselt sülearvuti.
Jutt pädes, kokkulepped toimisid, kõik töötas: taas üks igav ning rutiinne euroäri. Ei mingit adrenaliini, põnevust ega närveldamist.
Kas me sellist Eestit tah ...
  teema: Kommenteerimine: darkelf
reopard

vastuseid: 52
vaadatud: 17455

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.04.2011 21:48:21   pealkiri: Kommenteerimine: darkelf
Toimetasime modemiäri.
Kõik sujus üleliiagi hästi.

Aitäh!
  teema: Kommenteerimine: gertp
reopard

vastuseid: 344
vaadatud: 107627

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2011 18:28:43   pealkiri: Kommenteerimine: gertp
Sai toimetatud kaugjuhtimisega monitoriäri.

Kõik sujus.

Tänan!
  teema: Kommenteerimine: hardi76
reopard

vastuseid: 21
vaadatud: 19521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2010 16:44:15   pealkiri: Kommenteerimine: hardi76
Ostsin tegelaselt "Kõu" modemi.
kõik kokkulepped toimisid.

Aitäh!
  teema: Ei saa ruuterisse enam
reopard

vastuseid: 3
vaadatud: 2649

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.03.2010 22:04:15   pealkiri: Ei saa ruuterisse enam
Elioni kodulehel on kirjas, et pääle resetti on salasõnaks tühik/blank.
Kasutajanimeks oli vist "admin", "Administrator" vms...

Ma ka ei saanud sel moel ruuterisse sisse.
Ütles järjepanu, e ...
  teema: Kommenteerimine: bjaka
reopard

vastuseid: 85
vaadatud: 27193

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2009 14:26:53   pealkiri: Kommenteerimine: bjaka
Ostsin tegelaselt arvuti.
Kõik toimib. Aitäh!
  teema: Kommenteerimine: jigsaw813
reopard

vastuseid: 366
vaadatud: 102210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2009 19:25:24   pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813
OK.
Ostsin kõlarid.
Tehing sujus.

Tänud!
  teema: Kommenteerimine: its2cold
reopard

vastuseid: 196
vaadatud: 50904

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2009 02:03:54   pealkiri: Mees nigu muiste...
Ostsin tegelaselt vanaaegse laserprinteri, mille kohta arvas, et asi peaks valdavalt töötama, kuid eriti proovida ei ole saanud. Ütles, et vajadusel võtab tagasi.

Masin seekord töötaski.
Su ...
  teema: Digisalvesti turvakaamerale
reopard

vastuseid: 40
vaadatud: 19272

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 09.03.2008 20:21:50   pealkiri: Digisalvesti turvakaamerale
Veel mõned küsimused sellesse teemasse (tunnen huvi 8-kanalise variandi vastu):

-Kas kaart või ständalõun-seade?
Omaette seade on kaardist kallim, makstes ca EUR600. Samas näib, et kaarti ol ...
  teema: Kommenteerimine: wzarky
reopard

vastuseid: 1
vaadatud: 1623

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2007 14:10:31   pealkiri: Kommenteerimine: wzarky
Tavapärane öine äri: kihutamine läbi tuisu, tormi ja mülgaste maailma lõpu eelpostini, seal rahakohvrite vahetamine tundmatute pässidega, põgus tulevahetus veel tundmatumate vennikestega, ummi ...
  teema: Kommenteerimine: reints
reopard

vastuseid: 220
vaadatud: 78045

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2007 11:59:43   pealkiri: Kommenteerimine: reints
Taas on tegemist ühega neist igavaist tüüpidest, kelle käest nodi ostmine mingitki närvikõdi ei paku - kõik toimus ja toimis nigu kokku sai lepitud.

Tänud!
  teema: Ülevaade: Cowon iAudio X5L :: MP3 pleierid
reopard

vastuseid: 76
vaadatud: 35069

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 31.07.2007 13:15:35   pealkiri: Ülevaade: Cowon iAudio X5L
Suured tänud soovitajaile ja eelkirjutajaile, tänu kellele selle mängija osta otsustasin!

Sain oma X5L (30GB) kätte ning olen seda nüüd mõnda aega kasutanud.
Kõik vastas üldjoontes mu kõ ...
  teema: Eesti Energia "KÕU"
reopard

vastuseid: 9503
vaadatud: 1974803

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.06.2007 16:30:34   pealkiri: Eesti Energia "KÕU"
/.../Muideks kes lisaantenni hakkab paigaldama tuleks tähele panna et tavaline telekakaabel+antenn 75 oomi. Kõule sobiv antenn peab 50 oomine olema.

Ole kena ja räägi, palun, sellest antennitee ...
  teema: Eesti Energia "KÕU"
reopard

vastuseid: 9503
vaadatud: 1974803

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.06.2007 11:08:44   pealkiri: Eesti Energia "KÕU"

Saatsin nüüd neile kõige rõvedamat sõimu vastu, mida olin võimeline genereerima.



Ei ole ju normaalne, et klienti teenindav suurettevõte lausub üht, aga ei tee tegelikkuses midagi sel ...
  teema: Ülevaade: Cowon iAudio X5L :: MP3 pleierid
reopard

vastuseid: 76
vaadatud: 35069

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 21.06.2007 12:13:17   pealkiri: Ülevaade: Cowon iAudio X5L
Tellisin Saksa eBayst vidina ära.
Müüja nimega cowon-germany müüb mitteuusi, väidetavalt vitriinis olnud isendeid tehasegarantiiga.
[url=http://search.ebay.de/_W0QQsassZcowon-germanyQQhtZ-1]Li ...
  teema: Kommenteerimine: merk14
reopard

vastuseid: 98
vaadatud: 28700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2007 18:14:53   pealkiri: Kommenteerimine: merk14
Selliste meestega on igav asju ajada: ei mingit pabistamist ega närvikõdi tehingu ajal; ei mingeid asjatuid lubadusi ega hilisemaid vabandusi; ei kauba ilustamist ega hinnaga mängimist.
Kuhu jää ...
  teema: Ülevaade: Cowon iAudio X5L :: MP3 pleierid
reopard

vastuseid: 76
vaadatud: 35069

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.06.2007 14:19:24   pealkiri: Ülevaade: Cowon iAudio X5L
-Kas tal navigeerimine erinevate kaustade/albumite vahel on kerge?

-Kuidas toimib loo kerimine? Kas kerimise kiirus on kasvav või ühtlane?
Kas kerimise kiirust saab seadetest muuta?
(Küsin, ku ...
  teema: Kommenteerimine: bestgamer
reopard

vastuseid: 51
vaadatud: 15649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2006 11:07:16   pealkiri: Kommenteerimine: bestgamer
Ostsin prose.

Kõik toimis nagu lubatud.

Tänud!
  teema: Kommenteerimine: Ants97
reopard

vastuseid: 21
vaadatud: 2709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2006 15:54:10   pealkiri: Kirjand: Minu esimene tüng HV-s
Leppisime tegelasega kokku garantiiga kõlarite ostu-müügi osas.
Esialgu kõik sujus: kaup viidi nagu kokkulepitult mu semu töö juurde.
Ainus, mis puudu jäi, oli arve/garantiitõend. Selle ko ...
  teema: Kommenteerimine: Suur_Raul
reopard

vastuseid: 95
vaadatud: 34205

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2006 15:27:44   pealkiri: Kommenteerimine: Suur_Raul
Ostsin videokaardi ilma müüjaga kohtumata.
Kaart hakkas tööle ja jäi käima.

Positiivne kogemus, tänan!
  teema: Kommenteerimine: sethtanel
reopard

vastuseid: 173
vaadatud: 51302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2006 23:28:14   pealkiri: Edukas mälutoiming...
Ostsin mälu. Kõik sujus.
Tänud!
  teema: Kommenteerimine: Joss
reopard

vastuseid: 240
vaadatud: 55788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2006 00:03:55   pealkiri: Tumedate Tegude Mees...
Olin vaevalt jõudnud oma arvutiostusooviga lagedale tulla kui juba, hoolimata südaöisest kellaajast, peatuski uhke limusiin mu häärberi ees ja turvamehed ulatasid mulle tänapäevase teaduse eel- ...
  teema: Kommenteerimine: Peter
reopard

vastuseid: 69
vaadatud: 18989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2006 03:08:42   pealkiri: Kommenteerimine: Peter
Ostis hiire, mis sellest ikka rääkida.

Tundub olevat tore mees, see peaasi...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
reopard

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589962

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.02.2006 18:44:16   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Tänan Birgitit ja Draaxi vastuste eest. Nii vindi- mälu- kui ka prose nõuanded olid väga hääd!

Eelarve pakuti mulle välja ca 3300.- eeku.
Selge, et see läheb lõhki.
Püüan tekitada olu ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
reopard

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589962

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.02.2006 17:46:48   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Palun abi arvuti komlekteerimisel uutest/kasutet juppidest.
Arvuti läheb ühele marakrattidega perele ja nende eelarve on väga piiratud.
Kõige uuematest mängudest on täiesti võimalik loobuda, ...
  teema: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega)
reopard

vastuseid: 5
vaadatud: 1540

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 12.01.2006 08:59:49   pealkiri: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega)
Ei suutnud leida muud korrapära kui et nimed on neil pikad.
Erinevatest alamkaustadest.
"&" ei muuda asja.

Ühe alamkausta piires pikad nimega failid on ära lörtsitud ja suheliselt lüh ...
  teema: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega)
reopard

vastuseid: 5
vaadatud: 1540

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 12.01.2006 01:37:38   pealkiri: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega)
Sry...
Kasutan Win XP-d ja kopeerisin lohistamisi, kastist kasti.
  teema: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega)
reopard

vastuseid: 5
vaadatud: 1540

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 12.01.2006 01:22:49   pealkiri: Liigapikad failinimed? (Jama kopeerimisega)
Tere!

Mul on veider mure pikanimeliste muusikafailide kopeerimisega.
Kopeerisin palad ühelt kettalt teisele ja tagasi, mispääle OSAD pikad nimed on ära pilastet. Kuidas taastada olukorda?

A ...
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
reopard

vastuseid: 545
vaadatud: 125170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2005 20:16:10   pealkiri: Kõik sujus...
...sain reaalset abi arvuti remondi osas.

Eritisümpaatselt mõjus see, et pääle raua putitamist helistas ja küsis, et kas softi osas ka midagi ette võtta, et asi toimima saaks.

Tänud!
  teema: Kommenteerimine: margu
reopard

vastuseid: 9
vaadatud: 3988

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2005 02:04:22   pealkiri: Asi toimib!
Ostsin LCD monitori, mille jalg oli mingil ajal sõtta jäänud ja hiljem isetehtuga asendet.

Kaup vastas kirjeldusele ja oli igati thumbs_up.gif .

Kui see mees teemaga rohkem tegelda viitsiks, oleks m ...
  teema: Kommenteerimine: lappar
reopard

vastuseid: 22
vaadatud: 4402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2005 19:34:03   pealkiri: Kommenteerimine: lappar
Ostsin projektori.
Kõik sujus operatiivselt ning jamadeta.
Tehingust jäi igati asjalik mulje.
Tänud!
  teema: Kuidas?!?
reopard

vastuseid: 12
vaadatud: 3141

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 18.11.2005 20:47:49   pealkiri: Kuidas?!?
sry OT, aga kuidas tavaliselt tolm vaseliiniselt plaadilt maha saadakse?

Taolist plaati on suhteliselt kole ette kujutada.

Võehh!
  teema: Kommenteerimine: abuser
reopard

vastuseid: 179
vaadatud: 50960

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2005 22:33:29   pealkiri: Kommenteerimine: abuser
Tore kõik.
Ostsin temalt arvuti ja see oli korras.
  teema: Sõimusõnade tsensuur
reopard

vastuseid: 31
vaadatud: 3544

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 30.09.2005 11:23:00   pealkiri: Sõimusõnade tsensuur
...eemaldasin sellise sõna filtrist, nagu p.uts

Vaadates probleemile laiemalt, on tegemist väga halva otsusega!
Miks?
Asi selles, et nüüdsest hakkavad kõik kasutama vandumiseks ühte ja ainu ...
  teema: Kommenteerimine: jgo
reopard

vastuseid: 31
vaadatud: 8891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.05.2005 13:36:42   pealkiri: Kommenteerimine: jgo
Minu kogemust mööda on tegemist sõnapidaja ja korrektse tüübiga.
(Ostsin talt arvuti, mis oli täitsa korralik ja töötas nigu lubatud. Kaasa andis hulga träni, millest esialgu juttu ei olnud. ...
  teema: Veel üks probleem stiilis 0,9999999(9) = 1 :)
reopard

vastuseid: 274
vaadatud: 64871

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 08.05.2005 18:25:46   pealkiri: Veel üks probleem stiilis 0,9999999(9) = 1 :)
Alguses proovisin "silma järgi" uskuma jääda 50/50 teooriat, kuigi 1/3 <-> 2/3 oli paremini tõestatud.

Siis tegin katse kolme kaardiga, millise puhul 18-l korral valisin alati ümber ja 1 ...
  teema: Väga vajalik keemia arvutite tarvis
reopard

vastuseid: 13
vaadatud: 3831

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.05.2005 21:33:06   pealkiri: Väga vajalik keemia arvutite tarvis

Üldjuhul kui selline asi juhtub siis tuleb ainult venekeelset sõimu.
Oiblättsukanahhui jne


a)Üldjuhul ma ei sõida võõrastele autodele tagant sisse;
b)üldjuhul on võimalik taolistes s ...
  teema: Väga vajalik keemia arvutite tarvis
reopard

vastuseid: 13
vaadatud: 3831

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.05.2005 11:11:17   pealkiri: Pole hullu...
Kunagi, olles alles päris algaja juht, sõitsin ühele vene mehe juhitud autole tagant sisse.
Küllap paistsin välja päris ehmununa, kuna õnnetuse ohver tõttas mind lohutama:
"Ei hullu, kellega ...
  teema: Kommenteerimine: v6hik
reopard

vastuseid: 2
vaadatud: 3614

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2004 21:00:36   pealkiri: Kommenteerimine: v6hik
Kõik arvutimüüjaid võiks olla v6hikusugused: müüvad seda, mida müüa lubavad.

Ja automüüjad võiks ka olla sellised.

Ja kartulikrõõbuski- ja šampoonimüüjad.

Ja...

Nüüd kisu ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.