Avaleht
otsing leidis 103 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Playboyj
raul55

vastuseid: 71
vaadatud: 23907

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2024 20:37:28   pealkiri: Kommenteerimine: Playboyj
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
raul55

vastuseid: 991
vaadatud: 151516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2024 23:02:37   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
👍
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
raul55

vastuseid: 7856
vaadatud: 1643357

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 19.06.2021 00:21:55   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Jõuludeks on täna ostetud kaardid oma raha tagasi teeninud 🤔
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
raul55

vastuseid: 4401
vaadatud: 968720

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 18.06.2021 23:49:10   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
5x on 8pin pesa toiteplokil. Kui kolmele kaardile panen eraldi juhtmed(mõte oli kaardid üksteisest võimalikult kaugele panna) siis tööle ei hakka. Kui kasutan kahte juhet, ehk ühe juhtme otsas 2 ...
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
raul55

vastuseid: 4401
vaadatud: 968720

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 18.06.2021 13:20:44   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Millest selline asi tuleb, et kui 3 1660 super kaarti eraldi 8pin juhtmete otsa panna siis toide(850w) teeb õrna klõpsu ja tööle ei lähe. Kui 2 kaarti panna ühe juhtme külge ja kolmas teise juh ...
  teema: Kommenteerimine: un3v3n
raul55

vastuseid: 343
vaadatud: 69283

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2021 13:46:28   pealkiri: Kommenteerimine: un3v3n
Tõi kauba koju kätte. 👍
  teema: Kommenteerimine: Aarni
raul55

vastuseid: 1
vaadatud: 340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2021 17:36:27   pealkiri: Kommenteerimine: Aarni
Kaup kiirelt tehtud 👍
  teema: Kommenteerimine: raul55
raul55

vastuseid: 26
vaadatud: 9925

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2020 23:48:35   pealkiri: Kommenteerimine: raul55
Müügiteemas oli must-valgelt kirjas.
"Lukku 29. dets."
29.dets algab kas või kell 00.01 samal päeval.
Mina vaatasin õhtul 21.00 pakkumisi ja saatsin parimale pakkujale ka sõnumi.
Antud inim ...
  teema: Kommenteerimine: marcor1
raul55

vastuseid: 69
vaadatud: 29383

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2020 13:29:37   pealkiri: Kommenteerimine: marcor1
Minu pakkumine mahtus algse postitusse lõpu aja sisse kuid seda ta ei arvestanud.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
raul55

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.09.2020 22:35:45   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Mul selline jama Elisa elamusega, et igal õhtul umbes kella 22-23 vahel hakkab Huubist mängima "Kuidas Sipsik hääle sai". On kellelgi sarnast anomaalia esinenud?

Edit: Peale digiboksi algseadet ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
raul55

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997735

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.03.2019 11:21:20   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Olen ka palju kasutanud + konto eksklusiivseid soodustusi. Igaljuhul on kasulik. Ise olen ostnud 50€ kaardi 42€-ga okidokist ja siis soodukaga mänge 😀
  teema: Kommenteerimine: kapsauss
raul55

vastuseid: 155
vaadatud: 44827

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2019 23:14:19   pealkiri: Kommenteerimine: kapsauss
Kaup tehtud. Tõi ise kohale. Väga rahul.
  teema: Kommenteerimine: Mumbles
raul55

vastuseid: 98
vaadatud: 30633

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2019 00:00:58   pealkiri: Kommenteerimine: Mumbles
Igati thumbs_up.gif
  teema: HUAWEI P20
raul55

vastuseid: 140
vaadatud: 56671

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.01.2019 21:23:28   pealkiri: HUAWEI P20
Kohalikust Elisa poest pärit.
https://www.upload.ee/thumb/9385515/Screenshot_20190103_103006_com.android.settings.jpg
  teema: HUAWEI P20
raul55

vastuseid: 140
vaadatud: 56671

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.01.2019 12:36:11   pealkiri: HUAWEI P20
Mul P20 Pro-l Android 9 peal.
Ametliku uuenduse läbi?
Jah, täitsa ise tõmbas alla.
  teema: HUAWEI P20
raul55

vastuseid: 140
vaadatud: 56671

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.01.2019 01:17:17   pealkiri: HUAWEI P20
Mul P20 Pro-l Android 9 peal.
  teema: HUAWEI P20
raul55

vastuseid: 140
vaadatud: 56671

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.12.2018 20:44:58   pealkiri: HUAWEI P20
Kuidas P20 Pro-l saab helina tugevuse panna nii nagu ma ta nupust panen. Praegu taskus kandes hakkab korralikult karjuma.settings>wireless & networks>call settings>pocket mode
Pole selli ...
  teema: HUAWEI P20
raul55

vastuseid: 140
vaadatud: 56671

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.12.2018 19:59:41   pealkiri: HUAWEI P20
Kuidas P20 Pro-l saab helina tugevuse panna nii nagu ma ta nupust panen. Praegu taskus kandes hakkab korralikult karjuma.
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.11.2018 00:49:52   pealkiri: Telia TV
S5 pulti öpetades oleks pidanud teleri puldil helinuppu all hoidma, mitte 1 korra vajutama.

Midagi positiivset kah: uue boksiga (või on see puldi teene) saab S6 puldiga teleka heli lisada ja maha ...
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.11.2018 01:21:05   pealkiri: Telia TV
Viimasel ajal on kuidagi tihemini hakanud pilt jõnksutama. Aegajalt lihtsalt jääb korraks seisma pilt ja siis läheb jälle ilusti edasi. Seda mõlemas Arrise (mitte see kõige uuem) boksiga. Väga ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
raul55

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997735

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.09.2018 20:13:00   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
, BR karbil on reeglina BR logo/tekst, mis PS4 karbil puudub...
Siis need kahjuks ei kõlba jah.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
raul55

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997735

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.09.2018 19:59:58   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Ega keegi ei oska öelda kus võiks leida tühjasid ps4 mängu karpe?
Need on ju blue ray karbid. Müüakse paljudes poodides.
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.09.2018 23:55:32   pealkiri: Telia TV
Kas see teleka menüü peabki kokku jooksma kui telekava sirvida? icon_confused.gif
See on täiesti normaalne kui sa tahad seda teha kiiremini kui siilid suguelu.
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.09.2018 23:32:19   pealkiri: Telia TV
https://www.upload.ee/thumb/8948759/DSC_0736.JPG
Ärge siis otsesaateid maha magage!
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.09.2018 00:02:28   pealkiri: Telia TV
Aga miks Telia ei saa aru kui valida "unusta" kui tuleb see patareide tühjenemise teade. Või mis selle "unusta" valiku mõte on?
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.09.2018 20:48:23   pealkiri: Telia TV
Ja digiboks ei saa aru kui panen, et unusta tühjad patareid, teavitab ikka paari päeva pärast et patareid tühjenevad. Panen uuesti et unusta, aga no ikka jälle tuleb paari päeva pärast teavitus ...
  teema: Kommenteerimine: kikass
raul55

vastuseid: 288
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2018 00:35:26   pealkiri: Kommenteerimine: kikass
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: talfu
raul55

vastuseid: 9
vaadatud: 4178

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2018 00:34:30   pealkiri: Kommenteerimine: talfu
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: maxic
raul55

vastuseid: 87
vaadatud: 23594

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.07.2018 13:08:05   pealkiri: Kommenteerimine: maxic
Kaup tehtud!
  teema: Kommenteerimine: Invention
raul55

vastuseid: 19
vaadatud: 15640

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2018 00:21:41   pealkiri: Kommenteerimine: Invention
Kaup tehtud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: akira
raul55

vastuseid: 11
vaadatud: 4779

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2018 00:20:42   pealkiri: Kommenteerimine: akira
Kaup tehtud. thumbs_up.gif
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.06.2018 17:03:51   pealkiri: Telia TV
Jah nii ongi. Tänud.
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.06.2018 16:47:12   pealkiri: Telia TV
Kas keegi targem oskab öelda kuidas ma saan aktiveerida lemmikute nimekirja? Vajutan küll ok, aga ikka jääb "kõik kanalid" peale.
https://youtu.be/dLmRzXJ-jPU
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.06.2018 17:56:00   pealkiri: Telia TV
Aga 1 juhtme otsast oleks vaja ikkagi 2 digiboxi tööle saada. Seina sees pole rohkem juhtmeid.
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.06.2018 17:37:26   pealkiri: Telia TV
Küsimus. Ruuterist tuleb 1 juhe, sinna otsa oleks vaja ühendada 2 digiboxi ja samas võiks mõlemale telekale ka juhtmega neti panna. Telia enam switche ei müü. Ma saan aru et kõikide switchidega ...
  teema: Kommenteerimine: -sSs-
raul55

vastuseid: 59
vaadatud: 19156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2018 21:42:06   pealkiri: Kommenteerimine: -sSs-
Kaup käes. thumbs_up.gif
  teema: Sony Xperia XZ2 seeria arutelu
raul55

vastuseid: 251
vaadatud: 81718

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.03.2018 16:58:10   pealkiri: Sony Xperia XZ2 seeria arutelu

Ettetellijatele 229€ kõrvaklapid kaasa.
Ja klappe müüvad ise 199.99 icon_biggrin.gif
  teema: Sony Xperia X seeria
raul55

vastuseid: 743
vaadatud: 234648

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.03.2018 14:37:08   pealkiri: Sony Xperia X seeria
8.0 uuendus tuli juba enne jõule ja siis hakkaski uimamine pihta. Peale seda 2x veel mingeid uuendusi teinud. Android on ikka 8.0.
  teema: Sony Xperia X seeria
raul55

vastuseid: 743
vaadatud: 234648

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.03.2018 13:25:46   pealkiri: Sony Xperia X seeria
Tundub et XZ peale eilset uuendust hakkas jälle normaalselt tööle. Pole 24 tunniga ühtegi anomaaliat välja tulnud. 2 muudatust on mida olen märganud: otsevalikute märk on muudetud ja menüüsse ...
  teema: Sony Xperia X seeria
raul55

vastuseid: 743
vaadatud: 234648

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.02.2018 23:50:43   pealkiri: Sony Xperia X seeria
XZ töötas ka 7.1.1-ga hästi. 8.0-ga hakkasid jamad pihta. Alguses jäi kiirelt uimaseks, peale restarti natuke aega oli ok. Tuli mingi aeg veel 1 uuendus, telefon jälle kiire, aga peab ikka päeva ...
  teema: Sony Xperia X seeria
raul55

vastuseid: 743
vaadatud: 234648

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.02.2018 12:15:11   pealkiri: Sony Xperia X seeria
XZ läks Oreo'ga aeglasemaks. Eriti annab tunda lukust lahti tegemisel.

Eilne uuendus pani telefoni jälle normaalselt tööle. thumbs_up.gif
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.12.2017 20:25:34   pealkiri: Telia TV

Samsungi äpp kerib kiiremini, Arris/Motorola mitte.

Kerivad mõlemad kiiremini. Tuleb lihtsalt nuppu all hoida.
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.12.2017 02:12:18   pealkiri: Telia TV
Õhtujuttu polegi enam?
  teema: Sony Xperia X seeria
raul55

vastuseid: 743
vaadatud: 234648

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.12.2017 14:18:54   pealkiri: Sony Xperia X seeria
Liigutades saab üles või vasakule, aga ise kasutan näpujälge. Enne oli hetkega pilt ees, nüüd venib. Animatsioonid on arendajate valikute alt ära keelatud.
  teema: Sony Xperia X seeria
raul55

vastuseid: 743
vaadatud: 234648

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.12.2017 13:09:00   pealkiri: Sony Xperia X seeria
XZ läks Oreo'ga aeglasemaks. Eriti annab tunda lukust lahti tegemisel.
  teema: Kommenteerimine: RENX911
raul55

vastuseid: 71
vaadatud: 20750

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2017 00:23:09   pealkiri: Kommenteerimine: RENX911
Kiire tehing! thumbs_up.gif
  teema: Telia TV
raul55

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.05.2017 22:04:35   pealkiri: Telia TV
Vot see R2 heliga kanal on ikka saavutus. Väga mõnus vaadata icon_lol.gif
  teema: Sony Xperia X seeria
raul55

vastuseid: 743
vaadatud: 234648

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.04.2017 22:47:45   pealkiri: Sony Xperia X seeria
Ei ole ta nii plastmass midagi, nelja kuuga on nurgad haljaks kulunud ja tundub täitsa metall. icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: Mullerwest
raul55

vastuseid: 49
vaadatud: 13288

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2017 10:40:10   pealkiri: Kommenteerimine: Mullerwest
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kakukeo
raul55

vastuseid: 237
vaadatud: 61526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2017 00:49:16   pealkiri: Kommenteerimine: kakukeo
Tehing tehtud. thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.