|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Playboyj |
raul55
vastuseid: 71
vaadatud: 23907
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2024 20:37:28 pealkiri: Kommenteerimine: Playboyj |
 |
teema: Kommenteerimine: Flab |
raul55
vastuseid: 991
vaadatud: 151516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.08.2024 23:02:37 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
| 👍 |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
raul55
vastuseid: 7856
vaadatud: 1643357
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 19.06.2021 00:21:55 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| Jõuludeks on täna ostetud kaardid oma raha tagasi teeninud 🤔 |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
raul55
vastuseid: 4401
vaadatud: 968720
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 18.06.2021 23:49:10 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| 5x on 8pin pesa toiteplokil. Kui kolmele kaardile panen eraldi juhtmed(mõte oli kaardid üksteisest võimalikult kaugele panna) siis tööle ei hakka. Kui kasutan kahte juhet, ehk ühe juhtme otsas 2 ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
raul55
vastuseid: 4401
vaadatud: 968720
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 18.06.2021 13:20:44 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Millest selline asi tuleb, et kui 3 1660 super kaarti eraldi 8pin juhtmete otsa panna siis toide(850w) teeb õrna klõpsu ja tööle ei lähe. Kui 2 kaarti panna ühe juhtme külge ja kolmas teise juh ... |
teema: Kommenteerimine: un3v3n |
raul55
vastuseid: 343
vaadatud: 69283
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2021 13:46:28 pealkiri: Kommenteerimine: un3v3n |
| Tõi kauba koju kätte. 👍 |
teema: Kommenteerimine: Aarni |
raul55
vastuseid: 1
vaadatud: 340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2021 17:36:27 pealkiri: Kommenteerimine: Aarni |
| Kaup kiirelt tehtud 👍 |
teema: Kommenteerimine: raul55 |
raul55
vastuseid: 26
vaadatud: 9925
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2020 23:48:35 pealkiri: Kommenteerimine: raul55 |
Müügiteemas oli must-valgelt kirjas.
"Lukku 29. dets."
29.dets algab kas või kell 00.01 samal päeval.
Mina vaatasin õhtul 21.00 pakkumisi ja saatsin parimale pakkujale ka sõnumi.
Antud inim ... |
teema: Kommenteerimine: marcor1 |
raul55
vastuseid: 69
vaadatud: 29383
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2020 13:29:37 pealkiri: Kommenteerimine: marcor1 |
| Minu pakkumine mahtus algse postitusse lõpu aja sisse kuid seda ta ei arvestanud. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
raul55
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771533
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.09.2020 22:35:45 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Mul selline jama Elisa elamusega, et igal õhtul umbes kella 22-23 vahel hakkab Huubist mängima "Kuidas Sipsik hääle sai". On kellelgi sarnast anomaalia esinenud?
Edit: Peale digiboksi algseadet ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
raul55
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997735
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.03.2019 11:21:20 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Olen ka palju kasutanud + konto eksklusiivseid soodustusi. Igaljuhul on kasulik. Ise olen ostnud 50€ kaardi 42€-ga okidokist ja siis soodukaga mänge 😀 |
teema: Kommenteerimine: kapsauss |
raul55
vastuseid: 155
vaadatud: 44827
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2019 23:14:19 pealkiri: Kommenteerimine: kapsauss |
| Kaup tehtud. Tõi ise kohale. Väga rahul. |
teema: Kommenteerimine: Mumbles |
raul55
vastuseid: 98
vaadatud: 30633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2019 00:00:58 pealkiri: Kommenteerimine: Mumbles |
Igati  |
teema: HUAWEI P20 |
raul55
vastuseid: 140
vaadatud: 56671
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.01.2019 21:23:28 pealkiri: HUAWEI P20 |
Kohalikust Elisa poest pärit.
https://www.upload.ee/thumb/9385515/Screenshot_20190103_103006_com.android.settings.jpg |
teema: HUAWEI P20 |
raul55
vastuseid: 140
vaadatud: 56671
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.01.2019 12:36:11 pealkiri: HUAWEI P20 |
Mul P20 Pro-l Android 9 peal.
Ametliku uuenduse läbi?
Jah, täitsa ise tõmbas alla. |
teema: HUAWEI P20 |
raul55
vastuseid: 140
vaadatud: 56671
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.01.2019 01:17:17 pealkiri: HUAWEI P20 |
| Mul P20 Pro-l Android 9 peal. |
teema: HUAWEI P20 |
raul55
vastuseid: 140
vaadatud: 56671
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.12.2018 20:44:58 pealkiri: HUAWEI P20 |
Kuidas P20 Pro-l saab helina tugevuse panna nii nagu ma ta nupust panen. Praegu taskus kandes hakkab korralikult karjuma.settings>wireless & networks>call settings>pocket mode
Pole selli ... |
teema: HUAWEI P20 |
raul55
vastuseid: 140
vaadatud: 56671
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.12.2018 19:59:41 pealkiri: HUAWEI P20 |
| Kuidas P20 Pro-l saab helina tugevuse panna nii nagu ma ta nupust panen. Praegu taskus kandes hakkab korralikult karjuma. |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.11.2018 00:49:52 pealkiri: Telia TV |
S5 pulti öpetades oleks pidanud teleri puldil helinuppu all hoidma, mitte 1 korra vajutama.
Midagi positiivset kah: uue boksiga (või on see puldi teene) saab S6 puldiga teleka heli lisada ja maha ... |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.11.2018 01:21:05 pealkiri: Telia TV |
| Viimasel ajal on kuidagi tihemini hakanud pilt jõnksutama. Aegajalt lihtsalt jääb korraks seisma pilt ja siis läheb jälle ilusti edasi. Seda mõlemas Arrise (mitte see kõige uuem) boksiga. Väga ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
raul55
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997735
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.09.2018 20:13:00 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
, BR karbil on reeglina BR logo/tekst, mis PS4 karbil puudub...
Siis need kahjuks ei kõlba jah. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
raul55
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997735
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.09.2018 19:59:58 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Ega keegi ei oska öelda kus võiks leida tühjasid ps4 mängu karpe?
Need on ju blue ray karbid. Müüakse paljudes poodides. |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2018 23:55:32 pealkiri: Telia TV |
Kas see teleka menüü peabki kokku jooksma kui telekava sirvida?
See on täiesti normaalne kui sa tahad seda teha kiiremini kui siilid suguelu. |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2018 23:32:19 pealkiri: Telia TV |
https://www.upload.ee/thumb/8948759/DSC_0736.JPG
Ärge siis otsesaateid maha magage! |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.09.2018 00:02:28 pealkiri: Telia TV |
| Aga miks Telia ei saa aru kui valida "unusta" kui tuleb see patareide tühjenemise teade. Või mis selle "unusta" valiku mõte on? |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.09.2018 20:48:23 pealkiri: Telia TV |
| Ja digiboks ei saa aru kui panen, et unusta tühjad patareid, teavitab ikka paari päeva pärast et patareid tühjenevad. Panen uuesti et unusta, aga no ikka jälle tuleb paari päeva pärast teavitus ... |
teema: Kommenteerimine: kikass |
raul55
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2018 00:35:26 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
 |
teema: Kommenteerimine: talfu |
raul55
vastuseid: 9
vaadatud: 4178
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2018 00:34:30 pealkiri: Kommenteerimine: talfu |
 |
teema: Kommenteerimine: maxic |
raul55
vastuseid: 87
vaadatud: 23594
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2018 13:08:05 pealkiri: Kommenteerimine: maxic |
| Kaup tehtud! |
teema: Kommenteerimine: Invention |
raul55
vastuseid: 19
vaadatud: 15640
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2018 00:21:41 pealkiri: Kommenteerimine: Invention |
Kaup tehtud.  |
teema: Kommenteerimine: akira |
raul55
vastuseid: 11
vaadatud: 4779
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2018 00:20:42 pealkiri: Kommenteerimine: akira |
Kaup tehtud.  |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.06.2018 17:03:51 pealkiri: Telia TV |
| Jah nii ongi. Tänud. |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.06.2018 16:47:12 pealkiri: Telia TV |
Kas keegi targem oskab öelda kuidas ma saan aktiveerida lemmikute nimekirja? Vajutan küll ok, aga ikka jääb "kõik kanalid" peale.
https://youtu.be/dLmRzXJ-jPU |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.06.2018 17:56:00 pealkiri: Telia TV |
| Aga 1 juhtme otsast oleks vaja ikkagi 2 digiboxi tööle saada. Seina sees pole rohkem juhtmeid. |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.06.2018 17:37:26 pealkiri: Telia TV |
| Küsimus. Ruuterist tuleb 1 juhe, sinna otsa oleks vaja ühendada 2 digiboxi ja samas võiks mõlemale telekale ka juhtmega neti panna. Telia enam switche ei müü. Ma saan aru et kõikide switchidega ... |
teema: Kommenteerimine: -sSs- |
raul55
vastuseid: 59
vaadatud: 19156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2018 21:42:06 pealkiri: Kommenteerimine: -sSs- |
Kaup käes.  |
teema: Sony Xperia XZ2 seeria arutelu |
raul55
vastuseid: 251
vaadatud: 81718
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.03.2018 16:58:10 pealkiri: Sony Xperia XZ2 seeria arutelu |
Ettetellijatele 229€ kõrvaklapid kaasa.
Ja klappe müüvad ise 199.99  |
teema: Sony Xperia X seeria |
raul55
vastuseid: 743
vaadatud: 234648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.03.2018 14:37:08 pealkiri: Sony Xperia X seeria |
| 8.0 uuendus tuli juba enne jõule ja siis hakkaski uimamine pihta. Peale seda 2x veel mingeid uuendusi teinud. Android on ikka 8.0. |
teema: Sony Xperia X seeria |
raul55
vastuseid: 743
vaadatud: 234648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.03.2018 13:25:46 pealkiri: Sony Xperia X seeria |
| Tundub et XZ peale eilset uuendust hakkas jälle normaalselt tööle. Pole 24 tunniga ühtegi anomaaliat välja tulnud. 2 muudatust on mida olen märganud: otsevalikute märk on muudetud ja menüüsse ... |
teema: Sony Xperia X seeria |
raul55
vastuseid: 743
vaadatud: 234648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.02.2018 23:50:43 pealkiri: Sony Xperia X seeria |
| XZ töötas ka 7.1.1-ga hästi. 8.0-ga hakkasid jamad pihta. Alguses jäi kiirelt uimaseks, peale restarti natuke aega oli ok. Tuli mingi aeg veel 1 uuendus, telefon jälle kiire, aga peab ikka päeva ... |
teema: Sony Xperia X seeria |
raul55
vastuseid: 743
vaadatud: 234648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.02.2018 12:15:11 pealkiri: Sony Xperia X seeria |
XZ läks Oreo'ga aeglasemaks. Eriti annab tunda lukust lahti tegemisel.
Eilne uuendus pani telefoni jälle normaalselt tööle.  |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.12.2017 20:25:34 pealkiri: Telia TV |
Samsungi äpp kerib kiiremini, Arris/Motorola mitte.
Kerivad mõlemad kiiremini. Tuleb lihtsalt nuppu all hoida. |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.12.2017 02:12:18 pealkiri: Telia TV |
| Õhtujuttu polegi enam? |
teema: Sony Xperia X seeria |
raul55
vastuseid: 743
vaadatud: 234648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.12.2017 14:18:54 pealkiri: Sony Xperia X seeria |
| Liigutades saab üles või vasakule, aga ise kasutan näpujälge. Enne oli hetkega pilt ees, nüüd venib. Animatsioonid on arendajate valikute alt ära keelatud. |
teema: Sony Xperia X seeria |
raul55
vastuseid: 743
vaadatud: 234648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.12.2017 13:09:00 pealkiri: Sony Xperia X seeria |
| XZ läks Oreo'ga aeglasemaks. Eriti annab tunda lukust lahti tegemisel. |
teema: Kommenteerimine: RENX911 |
raul55
vastuseid: 71
vaadatud: 20750
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2017 00:23:09 pealkiri: Kommenteerimine: RENX911 |
Kiire tehing!  |
teema: Telia TV |
raul55
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172158
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.05.2017 22:04:35 pealkiri: Telia TV |
Vot see R2 heliga kanal on ikka saavutus. Väga mõnus vaadata  |
teema: Sony Xperia X seeria |
raul55
vastuseid: 743
vaadatud: 234648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.04.2017 22:47:45 pealkiri: Sony Xperia X seeria |
Ei ole ta nii plastmass midagi, nelja kuuga on nurgad haljaks kulunud ja tundub täitsa metall.  |
teema: Kommenteerimine: Mullerwest |
raul55
vastuseid: 49
vaadatud: 13288
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2017 10:40:10 pealkiri: Kommenteerimine: Mullerwest |
 |
teema: Kommenteerimine: kakukeo |
raul55
vastuseid: 237
vaadatud: 61526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2017 00:49:16 pealkiri: Kommenteerimine: kakukeo |
Tehing tehtud.  |
| |