Avaleht
otsing leidis 170 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: 00bandiit0
raudpits

vastuseid: 104
vaadatud: 30580

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2026 22:41:22   pealkiri: Kommenteerimine: 00bandiit0
Otsin, kõik klaar
  teema: Kommenteerimine: lxdeath
raudpits

vastuseid: 20
vaadatud: 2218

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2026 23:13:28   pealkiri: Kommenteerimine: lxdeath
sain mäki, töötab senimaani
  teema: Kommenteerimine: Codey77
raudpits

vastuseid: 98
vaadatud: 13614

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2026 23:11:58   pealkiri: Kommenteerimine: Codey77
beer_yum.gif ostsin rahakotte, kõik kaunis
  teema: Kommenteerimine: DigeBeni
raudpits

vastuseid: 197
vaadatud: 229041

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2026 23:11:01   pealkiri: Kommenteerimine: DigeBeni
ostsin kopteri, kõik kaunis!
  teema: Kommenteerimine: shxtov
raudpits

vastuseid: 17
vaadatud: 5005

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2026 23:10:16   pealkiri: Kommenteerimine: shxtov
superluks, tõi ise kohale ja jkõik ilus-puhas ja töökorras thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon
raudpits

vastuseid: 53
vaadatud: 10987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2026 23:09:21   pealkiri: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon
beer_yum.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
raudpits

vastuseid: 1561
vaadatud: 444327

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.12.2025 11:03:22   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Mida vőtta s5max asemele? Pesu funktsiooni ei kasuta, seda prügijaama ei soovi. Muus funktsionaalsuses ja nutikuses ei taha kaotada

2 korrust, 140 ruutu ja koristamiseks tőstan toolid, mänguasj ...
  teema: Dyson varstolmuimeja ostuabi :: Kodu- ja köögitehnika
raudpits

vastuseid: 89
vaadatud: 23512

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.12.2025 23:23:34   pealkiri: Dyson varstolmuimeja ostuabi
kui paar ndl tagasi 6a vana v11 Absolute laadija taas ära suri võtsin lisaks b-varusa laadijale ka ühe Dyson Cyclone V10™ Total Cleani ligi - black friday 329 euri eest masinat väga palju - suur ...
  teema: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile
raudpits

vastuseid: 52
vaadatud: 10495

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.08.2025 21:29:00   pealkiri: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile
Esimene mast on tehniliseks katsetuseks Viljandi lähedal püsti beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: IBOX4REAL
raudpits

vastuseid: 75
vaadatud: 22351

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2025 23:36:45   pealkiri: Kommenteerimine: IBOX4REAL
otsin, kõik kaunis
  teema: Kommenteerimine: digweed
raudpits

vastuseid: 674
vaadatud: 190234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2025 23:35:48   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
vorst vorsti vastu, kõik ok
  teema: Kommenteerimine: trig
raudpits

vastuseid: 75
vaadatud: 19940

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2025 23:34:45   pealkiri: Kommenteerimine: trig
äri tehtud, kõik kaunis
  teema: Kommenteerimine: margus27
raudpits

vastuseid: 99
vaadatud: 27428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2025 23:33:55   pealkiri: Kommenteerimine: margus27
äri tehtud, kõik kaunis
  teema: Kommenteerimine: Taavi_R
raudpits

vastuseid: 185
vaadatud: 107919

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2025 23:33:20   pealkiri: Kommenteerimine: Taavi_R
äri tehtud, kõik kaunis
  teema: Kommenteerimine: lxdeath
raudpits

vastuseid: 20
vaadatud: 2218

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2025 19:20:52   pealkiri: Kommenteerimine: lxdeath
hea kiire diil
  teema: Kommenteerimine: trig
raudpits

vastuseid: 75
vaadatud: 19940

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2025 11:50:44   pealkiri: Kommenteerimine: trig
ostis midagi, kõik ok
  teema: Riik rendib avalikule sektorile 52 miljoni euro eest uued sülearvutid
raudpits

vastuseid: 48
vaadatud: 9759

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 08.03.2025 00:15:11   pealkiri: Riik rendib avalikule sektorile 52 miljoni euro eest uued sülearvutid
Pull teema. Tundub selline arutelu, et kas avalikus sektoris on ikka kõige odavam WC paber kasutusel või ostavad veel 3-4 kihilist icon_eek.gif

UskumTu kiun tõepoolest icon_eek.gif
maksan makse ja olen rahul et ...
  teema: Telia lisas Netflixi oma TV pakettidesse
raudpits

vastuseid: 15
vaadatud: 9955

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 24.02.2025 21:02:26   pealkiri: Telia lisas Netflixi oma TV pakettidesse
päris BS paketid on Telial ikka icon_biggrin.gif. Iga kord kui lähen vahetama, pettun. Lootus oli, et saab nüüd midagi normaalset komplekteerida aga ikka sama jama.

Kodus tahetakse vaadata ETV, ETV2 ja HGTV- ...
  teema: Kommenteerimine: indrekp
raudpits

vastuseid: 261
vaadatud: 102874

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2024 21:00:01   pealkiri: Kommenteerimine: indrekp
ostsin postiga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Frankie666
raudpits

vastuseid: 98
vaadatud: 36269

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2024 20:57:35   pealkiri: Kommenteerimine: Frankie666
ostsin postiga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: TT
raudpits

vastuseid: 311
vaadatud: 73871

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2024 20:57:12   pealkiri: Kommenteerimine: TT
ostsin postiga
  teema: Kommenteerimine: mash
raudpits

vastuseid: 132
vaadatud: 36243

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2024 20:56:53   pealkiri: Kommenteerimine: mash
thumbs_up.gif ostsin postiga
  teema: Eesti riikliku mobiilirakenduse arendustöid teeb Net Group
raudpits

vastuseid: 3
vaadatud: 2250

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 06.04.2024 07:31:39   pealkiri: Eesti riikliku mobiilirakenduse arendustöid teeb Net Group
thumbs_down.gif
  teema: Kommenteerimine: tranneL
raudpits

vastuseid: 150
vaadatud: 24699

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2023 23:16:58   pealkiri: Kommenteerimine: tranneL
müüs raali, kõik ok
  teema: Dyson varstolmuimeja ostuabi :: Kodu- ja köögitehnika
raudpits

vastuseid: 89
vaadatud: 23512

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.09.2023 14:40:37   pealkiri: Dyson varstolmuimeja ostuabi
Võibolla on alguse asi, aga kui enne oli tolmu imemine pigem tüütu kohustus, siis nüüd teen seda suurima rõõmuga.

läheb üle icon_cool.gif
  teema: Dyson varstolmuimeja ostuabi :: Kodu- ja köögitehnika
raudpits

vastuseid: 89
vaadatud: 23512

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.08.2023 22:33:03   pealkiri: Dyson varstolmuimeja ostuabi
V11 absolute on hea, minu jaoks ainus puudus see, et teatud madala mööbli alt väga ebamugav koristada. Aku eluiga ja võimsus on igati super ja koos robotiga on nad tavalise tolmuka tööta jätnud ...
  teema: Kommenteerimine: chaffee
raudpits

vastuseid: 4
vaadatud: 745

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2023 18:01:19   pealkiri: Kommenteerimine: chaffee
Ostsin Airpodsid, kõik thumbs_up.gif
  teema: Värske analüüs: Telia Eesti kuulub teenuste kvaliteedilt maailma parimate mobiilioperaatorite hulka
raudpits

vastuseid: 6
vaadatud: 5142

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 07.03.2023 13:41:42   pealkiri: Värske analüüs: Telia Eesti kuulub teenuste kvaliteedilt maailma parimate mobiilioperaatorite hulka
Palju neid DSL kliente veel alles on?
Sõbral optika veeti ära alevisse ja nüüd ikka veel aastaid istub DSL otsas.

pool kui mitte rohkem Tallinnat istub dsl otsas, mis alev, mis optika icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: jotjot
raudpits

vastuseid: 403
vaadatud: 75528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2023 10:12:00   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
ostsin carplay seadme, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Delfi TV nutiteleris voi digiboksis?
raudpits

vastuseid: 5
vaadatud: 5686

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.12.2022 22:50:42   pealkiri: Delfi TV nutiteleris voi digiboksis?
Samsungi teleka brauseri äpis toimib kenasti aga puldiga veebilehel navigeerimine on lõbus väljakutse…
  teema: Delfi TV nutiteleris voi digiboksis?
raudpits

vastuseid: 5
vaadatud: 5686

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.12.2022 21:42:23   pealkiri: Delfi TV nutiteleris voi digiboksis?
Proovisin, apple tv app küll näitas erineva sisu olemasolu, kuid ei suutnud ühtegi saadet mängida
  teema: Kommenteerimine: kint
raudpits

vastuseid: 10
vaadatud: 2798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2022 19:25:46   pealkiri: Kommenteerimine: kint
kiired diilid
  teema: Kommenteerimine: jigsaw813
raudpits

vastuseid: 366
vaadatud: 102209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.11.2022 18:18:58   pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813
Ostsin, saatis postiga, kõik ok
  teema: Kommenteerimine: Freedom
raudpits

vastuseid: 3
vaadatud: 2116

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2022 13:00:36   pealkiri: Kommenteerimine: Freedom
kõik kaunis, ostsin soundbari
  teema: Sisseehitatud aku laadimistsüklid. :: Sülearvuti akud ja varuosad
raudpits

vastuseid: 4
vaadatud: 1904

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 06.06.2022 18:20:25   pealkiri: Sisseehitatud aku laadimistsüklid.
selleks ajaks kui aku otsad annab tahad niikuinii uut
  teema: Kommenteerimine: neke
raudpits

vastuseid: 89
vaadatud: 15057

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2022 22:45:09   pealkiri: Kommenteerimine: neke
ostsin arvuti
kõik kaunis
tänud installitud opsysteemi eest thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gpurx
raudpits

vastuseid: 5
vaadatud: 2051

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2022 18:19:25   pealkiri: Kommenteerimine: gpurx
Ostsin airpodsid, kõik kena
  teema: Kommenteerimine: e2janz
raudpits

vastuseid: 39
vaadatud: 13856

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2022 17:39:29   pealkiri: Kommenteerimine: e2janz
ostsin nutipoti, kõik kena
  teema: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu
raudpits

vastuseid: 10
vaadatud: 3715

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.02.2022 18:39:50   pealkiri: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu
optiline aitas siis?
  teema: Kommenteerimine: Hiid
raudpits

vastuseid: 662
vaadatud: 234100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2022 21:37:56   pealkiri: Kommenteerimine: Hiid
Pakkus vanarauale uue kodu
  teema: Kommenteerimine: Kovanaama
raudpits

vastuseid: 240
vaadatud: 67707

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2022 20:02:56   pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama
Ostis midagi, kõik kena
  teema: Kommenteerimine: delef
raudpits

vastuseid: 142
vaadatud: 34105

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2022 20:02:11   pealkiri: Kommenteerimine: delef
ostis midagi, kõik timm
  teema: MacBook Pro
raudpits

vastuseid: 2092
vaadatud: 675595

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.01.2022 01:14:53   pealkiri: MacBook Pro
Avastasin et lapse 2015 mb pro-l on aku täitsa punnis. On Eestis sellega mõtet ametlikku teeninusse / kuskile nurgatagusesse minna või prügimäe kaup?

läks müügifoorumisse, kui kellelgi huvi
  teema: MacBook Pro
raudpits

vastuseid: 2092
vaadatud: 675595

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.01.2022 00:28:25   pealkiri: MacBook Pro
Avastasin et lapse 2015 mb pro-l on aku täitsa punnis. On Eestis sellega mõtet ametlikku teeninusse / kuskile nurgatagusesse minna või prügimäe kaup?
https://support.apple.com/15-inch-macbook-pr ...
  teema: MacBook Pro
raudpits

vastuseid: 2092
vaadatud: 675595

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.01.2022 00:07:56   pealkiri: MacBook Pro
Avastasin et lapse 2015 mb pro-l on aku täitsa punnis. On Eestis sellega mõtet ametlikku teeninusse / kuskile nurgatagusesse minna või prügimäe kaup?
  teema: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu
raudpits

vastuseid: 10
vaadatud: 3715

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 20.12.2021 01:34:35   pealkiri: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu
Optilist pole proovinud, kuna ARC ühendus on mugav, et lülitad ja reguleerid kõike teleka puldiga.

Optilise puhul saab ka tv pult kõige juhtimisega hakkama…
  teema: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu
raudpits

vastuseid: 10
vaadatud: 3715

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 19.12.2021 15:29:09   pealkiri: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu
mul sarnane kooslus (65'' samsa ja jbl soudbar) optilisega ühendatud ja pole probleeme olnud
  teema: Kommenteerimine: zahhar2
raudpits

vastuseid: 90
vaadatud: 25544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2021 21:50:24   pealkiri: Kommenteerimine: zahhar2
ostsin midagi, kõik ok
  teema: Kommenteerimine: kakur007
raudpits

vastuseid: 232
vaadatud: 42012

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2021 21:48:42   pealkiri: Kommenteerimine: kakur007
kõik kaunis, müüs midagi
  teema: Kommenteerimine: M@x
raudpits

vastuseid: 141
vaadatud: 53032

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2021 17:19:07   pealkiri: Kommenteerimine: M@x
ostsin ekraani, tõi kohale, kõik kaunis
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.