|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: 00bandiit0 |
raudpits
vastuseid: 104
vaadatud: 30580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2026 22:41:22 pealkiri: Kommenteerimine: 00bandiit0 |
| Otsin, kõik klaar |
teema: Kommenteerimine: lxdeath |
raudpits
vastuseid: 20
vaadatud: 2218
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2026 23:13:28 pealkiri: Kommenteerimine: lxdeath |
| sain mäki, töötab senimaani |
teema: Kommenteerimine: Codey77 |
raudpits
vastuseid: 98
vaadatud: 13614
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2026 23:11:58 pealkiri: Kommenteerimine: Codey77 |
ostsin rahakotte, kõik kaunis |
teema: Kommenteerimine: DigeBeni |
raudpits
vastuseid: 197
vaadatud: 229041
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2026 23:11:01 pealkiri: Kommenteerimine: DigeBeni |
| ostsin kopteri, kõik kaunis! |
teema: Kommenteerimine: shxtov |
raudpits
vastuseid: 17
vaadatud: 5005
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2026 23:10:16 pealkiri: Kommenteerimine: shxtov |
superluks, tõi ise kohale ja jkõik ilus-puhas ja töökorras  |
teema: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon |
raudpits
vastuseid: 53
vaadatud: 10987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2026 23:09:21 pealkiri: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon |
 |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
raudpits
vastuseid: 1561
vaadatud: 444327
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.12.2025 11:03:22 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Mida vőtta s5max asemele? Pesu funktsiooni ei kasuta, seda prügijaama ei soovi. Muus funktsionaalsuses ja nutikuses ei taha kaotada
2 korrust, 140 ruutu ja koristamiseks tőstan toolid, mänguasj ... |
teema: Dyson varstolmuimeja ostuabi :: Kodu- ja köögitehnika |
raudpits
vastuseid: 89
vaadatud: 23512
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.12.2025 23:23:34 pealkiri: Dyson varstolmuimeja ostuabi |
| kui paar ndl tagasi 6a vana v11 Absolute laadija taas ära suri võtsin lisaks b-varusa laadijale ka ühe Dyson Cyclone V10™ Total Cleani ligi - black friday 329 euri eest masinat väga palju - suur ... |
teema: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile |
raudpits
vastuseid: 52
vaadatud: 10495
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.08.2025 21:29:00 pealkiri: LKE Telekom - uus alternatiiv kaablile ja Starlinkile |
Esimene mast on tehniliseks katsetuseks Viljandi lähedal püsti  |
teema: Kommenteerimine: IBOX4REAL |
raudpits
vastuseid: 75
vaadatud: 22351
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2025 23:36:45 pealkiri: Kommenteerimine: IBOX4REAL |
| otsin, kõik kaunis |
teema: Kommenteerimine: digweed |
raudpits
vastuseid: 674
vaadatud: 190234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2025 23:35:48 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
| vorst vorsti vastu, kõik ok |
teema: Kommenteerimine: trig |
raudpits
vastuseid: 75
vaadatud: 19940
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2025 23:34:45 pealkiri: Kommenteerimine: trig |
| äri tehtud, kõik kaunis |
teema: Kommenteerimine: margus27 |
raudpits
vastuseid: 99
vaadatud: 27428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2025 23:33:55 pealkiri: Kommenteerimine: margus27 |
| äri tehtud, kõik kaunis |
teema: Kommenteerimine: Taavi_R |
raudpits
vastuseid: 185
vaadatud: 107919
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2025 23:33:20 pealkiri: Kommenteerimine: Taavi_R |
| äri tehtud, kõik kaunis |
teema: Kommenteerimine: lxdeath |
raudpits
vastuseid: 20
vaadatud: 2218
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2025 19:20:52 pealkiri: Kommenteerimine: lxdeath |
| hea kiire diil |
teema: Kommenteerimine: trig |
raudpits
vastuseid: 75
vaadatud: 19940
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2025 11:50:44 pealkiri: Kommenteerimine: trig |
| ostis midagi, kõik ok |
teema: Riik rendib avalikule sektorile 52 miljoni euro eest uued sülearvutid |
raudpits
vastuseid: 48
vaadatud: 9759
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.03.2025 00:15:11 pealkiri: Riik rendib avalikule sektorile 52 miljoni euro eest uued sülearvutid |
Pull teema. Tundub selline arutelu, et kas avalikus sektoris on ikka kõige odavam WC paber kasutusel või ostavad veel 3-4 kihilist
UskumTu kiun tõepoolest
maksan makse ja olen rahul et ... |
teema: Telia lisas Netflixi oma TV pakettidesse |
raudpits
vastuseid: 15
vaadatud: 9955
|
foorum: Pressiteated postitatud: 24.02.2025 21:02:26 pealkiri: Telia lisas Netflixi oma TV pakettidesse |
päris BS paketid on Telial ikka . Iga kord kui lähen vahetama, pettun. Lootus oli, et saab nüüd midagi normaalset komplekteerida aga ikka sama jama.
Kodus tahetakse vaadata ETV, ETV2 ja HGTV- ... |
teema: Kommenteerimine: indrekp |
raudpits
vastuseid: 261
vaadatud: 102874
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2024 21:00:01 pealkiri: Kommenteerimine: indrekp |
ostsin postiga  |
teema: Kommenteerimine: Frankie666 |
raudpits
vastuseid: 98
vaadatud: 36269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2024 20:57:35 pealkiri: Kommenteerimine: Frankie666 |
ostsin postiga  |
teema: Kommenteerimine: TT |
raudpits
vastuseid: 311
vaadatud: 73871
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2024 20:57:12 pealkiri: Kommenteerimine: TT |
| ostsin postiga |
teema: Kommenteerimine: mash |
raudpits
vastuseid: 132
vaadatud: 36243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2024 20:56:53 pealkiri: Kommenteerimine: mash |
ostsin postiga |
teema: Eesti riikliku mobiilirakenduse arendustöid teeb Net Group |
raudpits
vastuseid: 3
vaadatud: 2250
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.04.2024 07:31:39 pealkiri: Eesti riikliku mobiilirakenduse arendustöid teeb Net Group |
 |
teema: Kommenteerimine: tranneL |
raudpits
vastuseid: 150
vaadatud: 24699
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2023 23:16:58 pealkiri: Kommenteerimine: tranneL |
| müüs raali, kõik ok |
teema: Dyson varstolmuimeja ostuabi :: Kodu- ja köögitehnika |
raudpits
vastuseid: 89
vaadatud: 23512
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.09.2023 14:40:37 pealkiri: Dyson varstolmuimeja ostuabi |
Võibolla on alguse asi, aga kui enne oli tolmu imemine pigem tüütu kohustus, siis nüüd teen seda suurima rõõmuga.
läheb üle  |
teema: Dyson varstolmuimeja ostuabi :: Kodu- ja köögitehnika |
raudpits
vastuseid: 89
vaadatud: 23512
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.08.2023 22:33:03 pealkiri: Dyson varstolmuimeja ostuabi |
| V11 absolute on hea, minu jaoks ainus puudus see, et teatud madala mööbli alt väga ebamugav koristada. Aku eluiga ja võimsus on igati super ja koos robotiga on nad tavalise tolmuka tööta jätnud ... |
teema: Kommenteerimine: chaffee |
raudpits
vastuseid: 4
vaadatud: 745
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2023 18:01:19 pealkiri: Kommenteerimine: chaffee |
Ostsin Airpodsid, kõik  |
teema: Värske analüüs: Telia Eesti kuulub teenuste kvaliteedilt maailma parimate mobiilioperaatorite hulka |
raudpits
vastuseid: 6
vaadatud: 5142
|
foorum: Pressiteated postitatud: 07.03.2023 13:41:42 pealkiri: Värske analüüs: Telia Eesti kuulub teenuste kvaliteedilt maailma parimate mobiilioperaatorite hulka |
Palju neid DSL kliente veel alles on?
Sõbral optika veeti ära alevisse ja nüüd ikka veel aastaid istub DSL otsas.
pool kui mitte rohkem Tallinnat istub dsl otsas, mis alev, mis optika  |
teema: Kommenteerimine: jotjot |
raudpits
vastuseid: 403
vaadatud: 75528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2023 10:12:00 pealkiri: Kommenteerimine: jotjot |
ostsin carplay seadme, kõik ok  |
teema: Delfi TV nutiteleris voi digiboksis? |
raudpits
vastuseid: 5
vaadatud: 5686
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.12.2022 22:50:42 pealkiri: Delfi TV nutiteleris voi digiboksis? |
| Samsungi teleka brauseri äpis toimib kenasti aga puldiga veebilehel navigeerimine on lõbus väljakutse… |
teema: Delfi TV nutiteleris voi digiboksis? |
raudpits
vastuseid: 5
vaadatud: 5686
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.12.2022 21:42:23 pealkiri: Delfi TV nutiteleris voi digiboksis? |
| Proovisin, apple tv app küll näitas erineva sisu olemasolu, kuid ei suutnud ühtegi saadet mängida |
teema: Kommenteerimine: kint |
raudpits
vastuseid: 10
vaadatud: 2798
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2022 19:25:46 pealkiri: Kommenteerimine: kint |
| kiired diilid |
teema: Kommenteerimine: jigsaw813 |
raudpits
vastuseid: 366
vaadatud: 102209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2022 18:18:58 pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813 |
| Ostsin, saatis postiga, kõik ok |
teema: Kommenteerimine: Freedom |
raudpits
vastuseid: 3
vaadatud: 2116
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2022 13:00:36 pealkiri: Kommenteerimine: Freedom |
| kõik kaunis, ostsin soundbari |
teema: Sisseehitatud aku laadimistsüklid. :: Sülearvuti akud ja varuosad |
raudpits
vastuseid: 4
vaadatud: 1904
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 06.06.2022 18:20:25 pealkiri: Sisseehitatud aku laadimistsüklid. |
| selleks ajaks kui aku otsad annab tahad niikuinii uut |
teema: Kommenteerimine: neke |
raudpits
vastuseid: 89
vaadatud: 15057
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2022 22:45:09 pealkiri: Kommenteerimine: neke |
ostsin arvuti
kõik kaunis
tänud installitud opsysteemi eest  |
teema: Kommenteerimine: gpurx |
raudpits
vastuseid: 5
vaadatud: 2051
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2022 18:19:25 pealkiri: Kommenteerimine: gpurx |
| Ostsin airpodsid, kõik kena |
teema: Kommenteerimine: e2janz |
raudpits
vastuseid: 39
vaadatud: 13856
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2022 17:39:29 pealkiri: Kommenteerimine: e2janz |
| ostsin nutipoti, kõik kena |
teema: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu |
raudpits
vastuseid: 10
vaadatud: 3715
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.02.2022 18:39:50 pealkiri: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu |
| optiline aitas siis? |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
raudpits
vastuseid: 662
vaadatud: 234100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2022 21:37:56 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
| Pakkus vanarauale uue kodu |
teema: Kommenteerimine: Kovanaama |
raudpits
vastuseid: 240
vaadatud: 67707
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2022 20:02:56 pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama |
| Ostis midagi, kõik kena |
teema: Kommenteerimine: delef |
raudpits
vastuseid: 142
vaadatud: 34105
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2022 20:02:11 pealkiri: Kommenteerimine: delef |
| ostis midagi, kõik timm |
teema: MacBook Pro |
raudpits
vastuseid: 2092
vaadatud: 675595
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.01.2022 01:14:53 pealkiri: MacBook Pro |
Avastasin et lapse 2015 mb pro-l on aku täitsa punnis. On Eestis sellega mõtet ametlikku teeninusse / kuskile nurgatagusesse minna või prügimäe kaup?
läks müügifoorumisse, kui kellelgi huvi |
teema: MacBook Pro |
raudpits
vastuseid: 2092
vaadatud: 675595
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.01.2022 00:28:25 pealkiri: MacBook Pro |
Avastasin et lapse 2015 mb pro-l on aku täitsa punnis. On Eestis sellega mõtet ametlikku teeninusse / kuskile nurgatagusesse minna või prügimäe kaup?
https://support.apple.com/15-inch-macbook-pr ... |
teema: MacBook Pro |
raudpits
vastuseid: 2092
vaadatud: 675595
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.01.2022 00:07:56 pealkiri: MacBook Pro |
| Avastasin et lapse 2015 mb pro-l on aku täitsa punnis. On Eestis sellega mõtet ametlikku teeninusse / kuskile nurgatagusesse minna või prügimäe kaup? |
teema: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu |
raudpits
vastuseid: 10
vaadatud: 3715
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 20.12.2021 01:34:35 pealkiri: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu |
Optilist pole proovinud, kuna ARC ühendus on mugav, et lülitad ja reguleerid kõike teleka puldiga.
Optilise puhul saab ka tv pult kõige juhtimisega hakkama… |
teema: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu |
raudpits
vastuseid: 10
vaadatud: 3715
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.12.2021 15:29:09 pealkiri: Samsungi telekas + JBL soundbar = pidev peavalu |
| mul sarnane kooslus (65'' samsa ja jbl soudbar) optilisega ühendatud ja pole probleeme olnud |
teema: Kommenteerimine: zahhar2 |
raudpits
vastuseid: 90
vaadatud: 25544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2021 21:50:24 pealkiri: Kommenteerimine: zahhar2 |
| ostsin midagi, kõik ok |
teema: Kommenteerimine: kakur007 |
raudpits
vastuseid: 232
vaadatud: 42012
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2021 21:48:42 pealkiri: Kommenteerimine: kakur007 |
| kõik kaunis, müüs midagi |
teema: Kommenteerimine: M@x |
raudpits
vastuseid: 141
vaadatud: 53032
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2021 17:19:07 pealkiri: Kommenteerimine: M@x |
| ostsin ekraani, tõi kohale, kõik kaunis |
| |