Avaleht
otsing leidis 520 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Spintires: Mudrunner
rat_013

vastuseid: 99
vaadatud: 35909

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.12.2017 20:30:03   pealkiri: Spintires: Mudrunner
päris hästi karvaseid lendab icon_biggrin.gif
Põhjust on icon_biggrin.gif
  teema: Spintires: Mudrunner
rat_013

vastuseid: 99
vaadatud: 35909

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.12.2017 18:21:16   pealkiri: Spintires: Mudrunner
Oleme 10h+ last üht mäppi ja puid veel pole ühtegi kohale saand.
Teeme nüüd edasi. Möliseme jne. Live http://www.twitch.tv/rihok
Sorry kaja pärast.
Teise nurga alt vähe ka: http://www.twitc ...
  teema: Disaineritele: kas tuleb tuttav ette? :D
rat_013

vastuseid: 14
vaadatud: 12770

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 07.01.2012 04:42:08   pealkiri: Disaineritele: kas tuleb tuttav ette? :D
See oleks naljakas, kui asjad tegelikult ka nii poleks. Nutt tuli kurku.OffT: Tegelikult aitab seda vältida minutipõhine tasuarvestus.. Samas on ka kliente kellele ma olen pidanud ütlema a'la "well ...
  teema: palju te oma tehtud logo kasutamise eest raha küsite?
rat_013

vastuseid: 4
vaadatud: 3247

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 07.01.2012 04:06:49   pealkiri: Re: palju te oma tehtud logo kasutamise eest raha küsite?
  teema: Disaineritele: kas tuleb tuttav ette? :D
rat_013

vastuseid: 14
vaadatud: 12770

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 07.01.2012 04:03:16   pealkiri: Disaineritele: kas tuleb tuttav ette? :D
läks ka siitpoolt tõe pähe sheeri icon_biggrin.gif
  teema: Anekdoot
rat_013

vastuseid: 2497
vaadatud: 1320021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.01.2012 03:57:18   pealkiri: Anekdoot
Istub mees naisega restoranis, mees lõikab liha, nuga läheb veidi viltu ja kaste lendab
naise pluusile.
«Peeter, oh sind küll!» hüüatab naine. «Ma näen välja nagu siga!»
«Jah, ma tean. ...
  teema: ZTE Blade
rat_013

vastuseid: 1858
vaadatud: 371257

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.04.2011 01:43:47   pealkiri: ZTE Blade
--Edit2--
exchange on mõnus vahend kontaktide ja kalendri tagasisaamiseks
Google Contacts ja Calendar on vähe lihtsam icon_biggrin.gif
  teema: ZTE Blade
rat_013

vastuseid: 1858
vaadatud: 371257

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.03.2011 23:44:25   pealkiri: ZTE Blade
Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära :(Ordis müüdav 16GB Apacher class4 töötab thumbs_up.gif
Ku ...
  teema: ZTE Blade
rat_013

vastuseid: 1858
vaadatud: 371257

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.03.2011 20:22:58   pealkiri: ZTE Blade
Kuidas teil kokkupuuted teiste microSD kaartidega on? Jonnib mul blade siin rsk, teises, SE telefonis toimib kaart ilusti, aga Blade ei tunne ära icon_sad.gif
  teema: JOOMLA ja sellega seonduv
rat_013

vastuseid: 452
vaadatud: 251329

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 15.03.2011 00:08:22   pealkiri: JOOMLA ja sellega seonduv
Küsimus RSS feedi väljastamise kohta, mul on hetkel asi nii et kuvatakse catblogina ja readmore tagidega artikleid, ja foto on artikli sees.

Vajadus:
- puudub kogu artikli sisu. Meie jaoks peaks ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
rat_013

vastuseid: 3677
vaadatud: 887348

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.01.2011 01:29:54   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Ennekõike on see jama kohe et peab olema hommik-kuni-lõuna aeg, mingi lau- või pühapäev. See nv on sula, järeliklt efektseid sõidupilte ei saa. Järgmine nv joon kuskil mujal. Mulle sobiks see ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
rat_013

vastuseid: 3677
vaadatud: 887348

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.01.2011 23:11:10   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
  teema: Soovitage kujundustöödeks sobilikke HÄID klavereid
rat_013

vastuseid: 25
vaadatud: 6556

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 04.01.2011 21:35:30   pealkiri: Soovitage kujundustöödeks sobilikke HÄID klavereid
Ise oman seda klaverit. Pimekiri selge ja ei teki probleemi kus mis täht asub.
+ macrod icon_biggrin.gif Nagu noor klaverimängija on tööd teha (ja teises kohas kraabin ma vasaku käega lauda kogu aeg) icon_lol.gif ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
rat_013

vastuseid: 3677
vaadatud: 887348

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.01.2011 21:28:31   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Okok, ükskõik kes minu poolt valitud isikutest icon_razz.gif Ma ise kahjuks ei saa samal ajal sõita ja pilti teha, aga s*tt pilt on rohkem väärt kui kadu puruks autost, niiet targem on ise sõita icon_biggrin.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
rat_013

vastuseid: 3677
vaadatud: 887348

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.01.2011 21:11:27   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Kui sul tele on ja 4 ratast maast lahti saad, siis võin tulla.
Ma räägin kurvidest mitte hüpetest.. Ja kui mul tehnikat oleks siis võiks ükskõik kes teha pildid icon_biggrin.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
rat_013

vastuseid: 3677
vaadatud: 887348

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.01.2011 20:51:36   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Fotograafidega polegi samas sõitmas käind, tahab keegi? Kaamerameestega sai eelmine talv käidud küll mõned korrad, "sisekurvi"-võtted [url=http://www.youtube.com/watch?v=qadZh52lnYU]siin ca 0:25 ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
rat_013

vastuseid: 3677
vaadatud: 887348

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.01.2011 15:23:23   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Mumeelest ka on sisekurv ju palju ohutum icon_biggrin.gif
Tiipa takoova (sõber kunagi suvaliselt tegi, kadreeringust jms ple mõtet siin rääkida):
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAPumOtTXzWrjCXOgGZUuB ...
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
rat_013

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137892

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.11.2010 12:29:54   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Fail!!!
Nägin TV6 reklaami Calgon kohta, see mingi katlakivi asi, seal oli et eripakkumine, saad pesumasina 4975 vms hinnaga. Et see hind oli maha tõmmatud... uus hind...4975!!!!! püüan saada pi ...
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
rat_013

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137892

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.11.2010 20:16:35   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Lapsed omavahel Selveri parklas miski bemmi kõrval:
Poiss (5a) - Bemmiga ei saa talvel sõita!
Tüdruk (6a) - Jaaaa ma tean et ei saa! Corollaga ei saa ka talvel sõita. Sest tal tagumised rattad ...
  teema: Autokoolid ja Transpordiamet
rat_013

vastuseid: 3157
vaadatud: 849513

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.10.2010 15:26:31   pealkiri: Autokoolid ja Transpordiamet
Tänapäeval käib see kirjapanemine ikka neti teel ju? Või ei käi? Midagi nagu koidaks et naine lube tegi eelmine kevad siis ta küll pani mingeid aegu omale netis kirja...

-e- Liiklusteooriaeks ...
  teema: WRC 2010
rat_013

vastuseid: 609
vaadatud: 108934

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2010 01:24:57   pealkiri: WRC 2010
Juhitavus on suht närviline, + muidugi see "tunneliefekt", krt, mingist võrkaiast peaks ikka läbi sõitma ju icon_evil.gif
Aaga võibolla ma olen lihtsalt RBR-iga ära hellitatud icon_razz.gif
  teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
rat_013

vastuseid: 411
vaadatud: 262371

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.09.2010 00:01:45   pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
Jägala samuti..
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
rat_013

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137892

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.09.2010 09:38:26   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
lasteka = lasteaia = striitreisi foorum icon_biggrin.gif mingi flash/head pildid teema vist oli..
pole hullu, Panen kõike... sai juba lingi lisatud. Või viitsid ehk pikemalt selgitada, mis värk on icon_rolleyes.gif
Mism ...
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
rat_013

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137892

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.09.2010 09:23:44   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
lasteka foorum ei väsi vist kunagi üllatamast: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
HDR on jälle kuskilt arvutimängudest võetud släng kus on kõik üles sätestaud ja udune selline. Paljudel uutel mängudel o ...
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
rat_013

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137892

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.09.2010 09:02:35   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
lasteka foorum ei väsi vist kunagi üllatamast: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
HDR on jälle kuskilt arvutimängudest võetud släng kus on kõik üles sätestaud ja udune selline. Paljudel uutel mängudel o ...
  teema: HV ja Kopikas Racing ehk kuidas Lada alla 4 sekundiga nullist sajani läheb.
rat_013

vastuseid: 246
vaadatud: 237675

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.08.2010 19:08:19   pealkiri: HV ja Kopikas Racing ehk kuidas Lada alla 4 sekundiga nullist sajani läheb.
Ilm tegi jah tiba kurja aga muidu oli suht okei üritus.. Aparaat ise on muidugi äge icon_smile.gif
  teema: HV ja Kopikas Racing ehk kuidas Lada alla 4 sekundiga nullist sajani läheb.
rat_013

vastuseid: 246
vaadatud: 237675

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.08.2010 22:56:39   pealkiri: HV ja Kopikas Racing ehk kuidas Lada alla 4 sekundiga nullist sajani läheb.
Nüüd siis järgmise EMV etapi koduleht ka üleval ja meie ka nimekirjas icon_smile.gif

Ootame huviga icon_cool.gif
  teema: Autokoolid ja Transpordiamet
rat_013

vastuseid: 3157
vaadatud: 849513

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.08.2010 15:33:11   pealkiri: Autokoolid ja Transpordiamet
pole päris täpselt aru saanud aga kui mul nüüd kohe piimakad läbi saavad ja 18 saan kas siis pean 2 aastat veel rohelist lehte hoidma või võin kohe lõppastme ära teha ja õiged load saada?
P ...
  teema: Mölisemine kujundusteemadel
rat_013

vastuseid: 67
vaadatud: 19028

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 20.07.2010 10:03:22   pealkiri: Mölisemine kujundusteemadel
niivõrd-kuivõrd teemasse - kes meil siit tartus pädevalt digitrükiga tegeleb?
üks pisiasi vaja heal inimesel teha aga "lugupeetud" koopiakeskused jms ei saa hakkama... ei tahaks sundida teda asj ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
rat_013

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176318

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.07.2010 20:51:01   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Ma hakkan kodus tapeeti panema. Kokku ~40m vaja panna.
Jube kallid on korralikud tapeedid.
Väga hea, harjuta hoolega icon_razz.gif Pärast tuled siia ka panema icon_lol.gif
  teema: Ilmavaatlus
rat_013

vastuseid: 36149
vaadatud: 4301226

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.07.2010 16:38:40   pealkiri: Ilmavaatlus
mustamäel blackout
Elekter? Huvitav kas seetõttu mu kodumasin offline kukkuski siis tunnike tagasi?
  teema: Remondi- ja ehitusteema
rat_013

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176318

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.07.2010 16:07:54   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Elektritöid peaks minu teada tegema litsenseeritud tüüp... Mul üks sõps kilkas mingi aeg just et tal kõik bumaagad olemas ja et pidi äge olema nii icon_razz.gif

Mul olid põrandaliistud elutoas ligi aa ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
rat_013

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176318

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.07.2010 15:55:44   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Ma panin ühe toa nii et üle rea oli vahekoht poole plaadi peal... Teise toa ja esiku panin lihtsalt nii kuidas juhtus, eelmise rea lõpp järgmise algusesse ja tuleb nagu tuleb. Eks see oleneb mustr ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
rat_013

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176318

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.07.2010 15:30:20   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Mina lõikasin esimese toa käsisaega - no ei soovita icon_biggrin.gif
Teise toa lasin ketassaega, toimib ilusti.

Kui sul aluspind on muidu sile, siis paned lahtiselt selle 3mm mati alla mis poes müüakse rul ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
rat_013

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176318

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.07.2010 15:09:48   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Kui palju oleks normaalne maksta 40m2 laminaadi ning selle aluspinna paigaldamise eest tööraha?
Ise ei viitsi panna / pole aega või milles küsimus?
  teema: Remondi- ja ehitusteema
rat_013

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176318

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.07.2010 15:15:38   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Ma ei tea kas see on õige koht küsimiseks aga kas keegi siit pädevalt "mõne õlle eest" tapeeti ei taha veidi panna? Sein on sile ja puhas jne..

Samas võib soovitada millega rõdu ära vooderd ...
  teema: Mölisemine kujundusteemadel
rat_013

vastuseid: 67
vaadatud: 19028

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 13.04.2010 21:34:04   pealkiri: Mölisemine kujundusteemadel
, Eesti firma, kes esindab välismaa tootjat.
Just, Eesti turul on üsna paljud firmad seotud esindatava kauba välismaal asuvate emafirmade/tootjate logode jms-ga..
... mida nad ei suuda sebida se ...
  teema: Mölisemine kujundusteemadel
rat_013

vastuseid: 67
vaadatud: 19028

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 13.04.2010 00:03:54   pealkiri: Mölisemine kujundusteemadel
...see töö seotud netist võetud logodega vms, kuna klient on läbinisti loll ja ei suuda paremat materjali provide'ida...
Oma firma kodukalt save as?
... või siis välismaa tootja omalt (mitte ...
  teema: Kommenteerimine: kallecasa
rat_013

vastuseid: 8
vaadatud: 6732

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2010 00:00:36   pealkiri: Kommenteerimine: kallecasa
asjalik ja abivalmis tüüp, pani raskel hetkel oma 3D-õla alla ja aitas kiirelt ühe logodetaili ära teha thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Mölisemine kujundusteemadel
rat_013

vastuseid: 67
vaadatud: 19028

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 12.04.2010 23:03:42   pealkiri: Mölisemine kujundusteemadel
Ma olen vist turusolkija ja painti-meestele leiva andja, kuna ma enamjaolt joonistan või kuidagimoodigi ilustan-vektoriseerin koledad logod ära, et klient siiski saaks korraliku asja. Tegemise hetke ...
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
rat_013

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137892

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.03.2010 13:18:57   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Seegi Mööbel icon_smile.gif
http://www.seegi.ee/shop/index.php?productID=774
Neile kes ei näinud, seal köögi pildi all oli mingi 4 rida teksti ja siis võõralt saidilt lingitud pilt, mille siis võõra sa ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
rat_013

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061081

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2010 11:49:53   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Kellelgi veel sellist jama win7-s siis nvidia kaardiga SP-s,et pilt jõnksutab kuigi fps 40-75 profiilis oleva kooslusega?Peal uusim driver või viga dx10.1 mängul aga kaardil dx10 toetus icon_rolleyes.gif
Mi ...
  teema: HELP! corel ja fondiprobleem
rat_013

vastuseid: 18
vaadatud: 3766

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 24.01.2010 01:46:56   pealkiri: HELP! corel ja fondiprobleem
mille saata? myriadi fondi? krt, ma'i usu, et sest tolku oleks. aga. ma tegin nüüd katsetuse X4'ga ja...voilaa! müriaad töötab nagu naksti.
Pidasin silmas jah seda sinu versiooni myriadist, aga ...
  teema: HELP! corel ja fondiprobleem
rat_013

vastuseid: 18
vaadatud: 3766

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 17.01.2010 13:08:35   pealkiri: HELP! corel ja fondiprobleem
- kui täpiks muutub siis on font vigane. Levinud juhtum tasuta fontide seas.
aga kas see ei tundu siiski ebanormaalne kui see toimub väga paljude fontidega? näiteks mulle viimati muret tekitanud m ...
  teema: HELP! corel ja fondiprobleem
rat_013

vastuseid: 18
vaadatud: 3766

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 16.01.2010 18:17:07   pealkiri: HELP! corel ja fondiprobleem
Ei oska kommenteerida, X3 ja X4 on suhteliselt stabiilsed, X4 on oluliselt stabiilsem ja kiirem isegi kui X3. Üldiselt ei kurda, kõik saab päevast päeva tehtud ja no ma ei tea, mul ta küll ei cra ...
  teema: HELP! corel ja fondiprobleem
rat_013

vastuseid: 18
vaadatud: 3766

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 15.01.2010 15:53:13   pealkiri: HELP! corel ja fondiprobleem
corel on tõsine käkk. tal on nii metsikult puuduseid et ma küll ei kujuta ette kuidas temaga üldse kujundada midagi ilusat.
Offtopic, ja ei hakka siin lahmima. Ma olen 14-15a coreliga reaalselt t ...
  teema: HELP! corel ja fondiprobleem
rat_013

vastuseid: 18
vaadatud: 3766

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 13.01.2010 16:44:13   pealkiri: HELP! corel ja fondiprobleem
ma tean et tal on probleemseks fondiks Myriad... seega mitte just kodukootud font (a´la tasuta). Kusjuures muude progedega pidi kõik OK olema.
nö. "EST täägi" (ja muu tont teab mis info) saab k ...
  teema: HELP! corel ja fondiprobleem
rat_013

vastuseid: 18
vaadatud: 3766

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 13.01.2010 14:34:04   pealkiri: HELP! corel ja fondiprobleem
- kui täpiks muutub siis on font vigane. Levinud juhtum tasuta fontide seas.
- hallid on "teises keeles" fondid, enamikul fontidest ei ole külge kirjutatud et nad sisaldavad EST tähti ja sellepär ...
  teema: swf publish adobe flashist
rat_013

vastuseid: 7
vaadatud: 1351

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.01.2010 13:54:44   pealkiri: swf publish adobe flashist
Jaa ma vedasin.. Proovin igaks juhuks korra uuesti õhtul icon_smile.gif
  teema: swf publish adobe flashist
rat_013

vastuseid: 7
vaadatud: 1351

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.01.2010 23:57:32   pealkiri: swf publish adobe flashist
Vajalikkus on ilmselt minu kiiks, ma tean et ta kuvatakse läbi koodi niikuinii ja kood cropib ta ära, aga mulle meeldiks kliendile edastada nö cropitud swf.
Näide:
läbi html-iswf ise

Ma sed ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.