|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Star Citizen |
randy111
vastuseid: 810
vaadatud: 243326
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2018 14:35:09 pealkiri: Star Citizen |
| No ütleme ausalt, et alphal ja mängul on vahe. Soovitan - downloadi ära ja proovi. (Oota paar päeva kuni live 3.1 peale upitakse) Kõvasti parem, kui 2.6 oli. Eks iga update teeb ta mängitavamaks ... |
teema: Star Citizen |
randy111
vastuseid: 810
vaadatud: 243326
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2018 12:03:59 pealkiri: Star Citizen |
Me ütlesime, et oleme Vanduulid ja see on meie keel ning õppige ära kui aru saada tahate Päris pikk vaikus tekkis
hehe
Kellelgi siit reclaimer ka lunastatud on ... |
teema: Star Citizen |
randy111
vastuseid: 810
vaadatud: 243326
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.01.2018 12:09:19 pealkiri: Star Citizen |
| Paar päeva tegin cargo rune, kõik toimis ja plekki teenib ka kõvasti rohkem, kui missidega. Aga mis muud kasu sellest ikka on, kui lõbu ja experience - järgmise suurema patchiga tuleb nii või na ... |
teema: Star Citizen |
randy111
vastuseid: 810
vaadatud: 243326
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2016 09:02:44 pealkiri: Star Citizen |
Viimati oli kaks missi vist? Parandamine toimis, automaadiga sai täristamas käidud jne. Natuke kõike pmst.
tegelikult on vist veidi rohkem misse (kuigi enne saad mängu tõenäoliselt korduvalt ... |
teema: Grand Theft Auto V |
randy111
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2015 22:19:30 pealkiri: Grand Theft Auto V |
MP on olnud PS3-me ajast saati samasugune ja seal küll mitte miski ei muutu - kuigi NIIIII palju võiks ümber teha
Lisasin siit järjest tüüpe ka, ehk saab eestlastega koos pelida lõpuks  |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2015 23:25:03 pealkiri: H1Z1 |
Tahtsime karu alla ajada, aga tõmbas juhi ühe litiga maha, mina oma väheste eluga langesin ka kohe
Täna Krakenis mingi vend lasi läbi seina, ootasin ukse juures 3rd personis, järsku vaatan, ... |
teema: Grim Fandango Remastered |
randy111
vastuseid: 3
vaadatud: 1872
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2015 12:29:57 pealkiri: Grim Fandango Remastered |
Nõustun, väike nostalgialaks ja väiksel vennal ka hea mängida Olen seda ikka ja jälle mõelnud, et võiks uuesti läbi teha ja ennäe imet  |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2015 04:10:13 pealkiri: H1Z1 |
haha, meie oma veel karjus, et kasutage ingame chati, mu nimi pole eesti oma siis te oleks vast tagasi tuld? vb ei sõdiks, hoiaks kokku, teeks mitu baasi üle kaardi? või hoopis mõni tihedama as ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2015 18:12:50 pealkiri: H1Z1 |
hoiame parem kokku mitte ärme killi üksteist  |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2015 16:00:42 pealkiri: H1Z1 |
| Hetkel selline bugi, et relva kuule saab duubeldada. kui relv on käes ja unloadid kuulid, siis need kukuvad maha ükshaaval, aga kotis olevad kuulid jävad alles. (vist pole veel fixitud) Seega unlim ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2015 23:55:34 pealkiri: H1Z1 |
EU server Kraken ja pesitseme kuskil 0 punkti kandis, siis kõigil igaltpoolt sama pikk maa tulla  |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2015 23:39:47 pealkiri: H1Z1 |
| ootan seal, tulge kõik |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2015 23:26:27 pealkiri: H1Z1 |
| ma seal avram highway campi kandis |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2015 22:57:06 pealkiri: H1Z1 |
ma mägedes x=520 z=1437,saaks 0,0 punktis kokku?  |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2015 22:46:02 pealkiri: H1Z1 |
Siin ei käi loot serverist serverisse?
Kui sa mõtled, et teed uue karakteri ja sellel on loot olemas, mis eelmisel tüübil, siis nope, ei käi.
Selle lootiga probleem ka hetkel. Pistad kasti, ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.01.2015 11:34:26 pealkiri: H1Z1 |
| masmre tuleb ka sinna cranberryse järve lõunarannikule, chillime seal lähedal Timbergiga |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2015 01:07:00 pealkiri: H1Z1 |
100 veel järjekord, siis yritan teid leida, küll te nime järgi ära tunnete oma
Toitu ja manti olen veel nii ka leidnud, et vajutan "tab" ja see proximity näitab, kas miskit läheduses. Autode ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2015 19:33:39 pealkiri: H1Z1 |
Saatsin invite sulle. Krt EU servusid ikka kõvasti juurde vaja, 2h+ oli selles calamidity vms servus järjekord ulme.
Ma põhiliselt US omades, sest ma ei viitsi oodata.
Masmre, see on veel fiximat ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2015 19:09:50 pealkiri: H1Z1 |
http://www.reddit.com/r/h1z1/comments/2st1k4/so_i_just_completed_a_quest_in_game/
Sellest lennuki dropitavast p2w kastist ei saa sa küll midagi enam, vb esimesel päeval sai jah rambo varustuse, n ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2015 15:54:10 pealkiri: H1Z1 |
See ei muuda fakti, et mäng on prealpha. Kui sa tahad seda paremaks muuta, siis selleks on ju täitsa võimalus olemas, muidu seda early accessi ei oleks niiet võta aga sõna:
[url=http://steam ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2015 14:45:19 pealkiri: H1Z1 |
Mul stutterdab ainult marju korjates õnneks, aga no hei mis sa tahad, pre-alpha hea, et asi üldse töötab ja et marju saab korjata.
See energy ja hydration ei ole ikkagi veel korras vist, kuig ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2015 04:42:54 pealkiri: H1Z1 |
| "1) Loot - more of it. 2) Hunger / Thirst - slower drain rate. 3) Server frame rates - still an issue and we're working hard on it. 4) G29 issue - our platform team thinks they have a fix for the rest ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2015 02:29:16 pealkiri: H1Z1 |
Mis servus oled Timberg?
Ja seda vaatasin ise ka, settingud high peal oli parem pilt kui ultral näiteks. Paduvihm oli ultra peal lausa nii halb, et mul hakkas pea ringi käima. Neil see optimeerimata kõ ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2015 11:11:41 pealkiri: H1Z1 |
head vaatamist
Edit: Kuna pw reset mailid kohale ei jõudnud, spämmisin seda reset maili kuni üks lõpuks läbi tuli
Edit2: [url=https://twitter.com/j_smedley/status/55615196430495 ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2015 02:25:40 pealkiri: H1Z1 |
| Õnneks pole ei su rusti mängind ega ka muud paska nimega dayz, muideks viimane kraam on välja lastud 2a tagasi ja ikka veel alpha (ikka veel!!) - sorry aga selline sitt ajab naerma - niiet kes tä ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 18:52:39 pealkiri: H1Z1 |
Kuidas muidu EU servud on, punnis?
Proovin ise paari päeva pärast uuesti vb siis saab uue acci regada, et supporti kirjutada  |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 14:23:25 pealkiri: H1Z1 |
alati on võimalus neile seda laulu laulda...
|
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 12:17:52 pealkiri: H1Z1 |
Kuskilt jäi silma, et nad pidid seda droprate oluliselt mudima esimeste päevadega, aga se võis ka mula olla. Enne tahaks sisse saada
http://www.upload.ee/image/4466572/lolz.jpg |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 10:38:39 pealkiri: H1Z1 |
Hah ma sain lihtsalt pe*sest, ei pääse enam kontole ligi ütleb, et for security reasons reset pw.
Saadan siis reset maili, okei resetin pw hakkan uute andmetega sisse logima, sama error, okei m ... |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 02:57:21 pealkiri: H1Z1 |
juba legend  |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 02:38:00 pealkiri: H1Z1 |
tunne on, et iga hetk saab sisse, aga iga hetk vajub hoopis silm kinni peab vist päeval uue hooga proovima |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 02:10:45 pealkiri: H1Z1 |
vana vähemalt ütles põhjuse miks delay oli, mitte ei vaikind maha
"ma ei jõudnud õigeks ajaks koju, et striimida" |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 02:02:23 pealkiri: H1Z1 |
ei midagi siis, it's hammer time, küll varsti sisse saab  |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 01:49:04 pealkiri: H1Z1 |
sain alles nüüd jaole, asi ei ilmund librarysse kohe ja mingi pcgameri key sain ka  |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 01:37:16 pealkiri: H1Z1 |
green light  |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2015 01:04:05 pealkiri: H1Z1 |
| kohe saab veel tund aega oodata |
teema: H1Z1 |
randy111
vastuseid: 834
vaadatud: 236514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.01.2015 21:54:05 pealkiri: H1Z1 |
väga hea ma tulen alustan samas servus, saad kaigast  |
teema: Far Cry 4 |
randy111
vastuseid: 711
vaadatud: 139587
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2014 10:27:29 pealkiri: Far Cry 4 |
| Selle võtme pärast küll põdema ei pea, keegi teine ei saa kasutada, kui juba aktiivne. Mul oli alles sama keiss. Sain arve, võtme jne. Aga downloadida ei saand kuskilt. 2 nädalat ubisoft support ... |
teema: Star Citizen |
randy111
vastuseid: 810
vaadatud: 243326
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2014 20:28:05 pealkiri: Star Citizen |
Täitsa töötab jah, nüüd peab harjutama hakkama
Keegi siit TrackIR lahendust ka kasutab? |
teema: Star Citizen |
randy111
vastuseid: 810
vaadatud: 243326
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2014 08:57:24 pealkiri: Star Citizen |
| Põhibaas (24€) tuleb soetada, et saaks mängu, hangaari ja laeva. Kui tahad kohe "multiplayerit" (arena commanderit) mängida, siis veel 5 doltsi. Tasuta pole seal vist midagi, aga iga nädal saab ... |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
randy111
vastuseid: 1623
vaadatud: 417227
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.11.2014 10:56:30 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
| ühesõnaga kõik on ilus ja tore ja lilleline ja soovitate 5.0 peale lasta? |
teema: Kommenteerimine: klh22 |
randy111
vastuseid: 14
vaadatud: 3686
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2014 20:22:20 pealkiri: Kommenteerimine: klh22 |
Kaup kiirelt tehtud, kõik timm  |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
randy111
vastuseid: 1623
vaadatud: 417227
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.07.2014 11:48:49 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
93 tundi on kahtlane
Absoluutselt mitte, sain kunagi 4.4.2-ga samu tulemusi, 96h kanti ja siis oli ka mingi ~15% akut alles. Tihedama kasutamise juures pidi kolmanda päeva õhtul laadima panema. P ... |
teema: Star Citizen |
randy111
vastuseid: 810
vaadatud: 243326
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.11.2013 12:40:37 pealkiri: Star Citizen |
| Sportlikust huvist tahaks teada mõne veteran backeri käest, mis M50 hind täna on. Uuele backerile 90 doltsi, kas vanadel vähem? |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
randy111
vastuseid: 1623
vaadatud: 417227
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.11.2013 16:37:41 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
Tea kas kuskil 32GB variant ka müügil on või kas see meile üldse müügile tuleb?
Igaksjuhuks võtsin EMTga ühendust, et kas tõesti on vaid poodides valge versioon ning netist tellides must, ... |
teema: Battlefield 4 |
randy111
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086283
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2013 21:46:14 pealkiri: Battlefield 4 |
| küsi refund ja võta gamekex kaudu, mulle igatahes oli fast2play lehel märgitud Refunded |
teema: Battlefield 4 |
randy111
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086283
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2013 11:43:04 pealkiri: Battlefield 4 |
| fast2play.com kaudu võib julgelt ära võtta võtme, mingeid probleeme ei teki ma eeldan? |
teema: Star Citizen |
randy111
vastuseid: 810
vaadatud: 243326
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2013 22:11:55 pealkiri: Star Citizen |
on meil ka mõni selline, kes selle LTIga aitab või peab RSI kohalikust foorumist otsima? mõtlen, et peaks kah näpud külge ajama ühele freelancer pakile |
teema: Samsung 370R5E ekraani taustavalgustuse ei tööta win 8.1 :: Sülearvuti ekraanid |
randy111
vastuseid: 4
vaadatud: 1465
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 22.10.2013 09:53:32 pealkiri: Samsung 370R5E ekraani taustavalgustuse ei tööta win 8.1 |
aga proovi kas selline asi aitab sind (see käib küll chronos 7 ja 8 kohta, aga tasub proovida, kuna tegemist on ikkagi samsungiga):
How to upgrade to non-samsung drivers:
1. Update your intel ... |
teema: hv foorumist bännitud |
randy111
vastuseid: 7
vaadatud: 2483
|
foorum: Parem HV postitatud: 28.06.2013 21:15:26 pealkiri: hv foorumist bännitud |
kuradi kino ikka, starmani nett, muutuv ip, tõmbasin välja selle ruuteri ja tagasi ja jälle korras. No igatahes targem jälle, saab rahus õlle edasi rüübata ja head foorumit lugeda  |
| |