Avaleht
otsing leidis 71 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Star Citizen
randy111

vastuseid: 810
vaadatud: 243326

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2018 14:35:09   pealkiri: Star Citizen
No ütleme ausalt, et alphal ja mängul on vahe. Soovitan - downloadi ära ja proovi. (Oota paar päeva kuni live 3.1 peale upitakse) Kõvasti parem, kui 2.6 oli. Eks iga update teeb ta mängitavamaks ...
  teema: Star Citizen
randy111

vastuseid: 810
vaadatud: 243326

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2018 12:03:59   pealkiri: Star Citizen
Me ütlesime, et oleme Vanduulid ja see on meie keel ning õppige ära kui aru saada tahate icon_razz.gif Päris pikk vaikus tekkis icon_smile.gif

hehe icon_lol.gif

thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_biggrin.gif

Kellelgi siit reclaimer ka lunastatud on ...
  teema: Star Citizen
randy111

vastuseid: 810
vaadatud: 243326

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.01.2018 12:09:19   pealkiri: Star Citizen
Paar päeva tegin cargo rune, kõik toimis ja plekki teenib ka kõvasti rohkem, kui missidega. Aga mis muud kasu sellest ikka on, kui lõbu ja experience - järgmise suurema patchiga tuleb nii või na ...
  teema: Star Citizen
randy111

vastuseid: 810
vaadatud: 243326

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2016 09:02:44   pealkiri: Star Citizen
Viimati oli kaks missi vist? Parandamine toimis, automaadiga sai täristamas käidud jne. Natuke kõike pmst.

tegelikult on vist veidi rohkem misse (kuigi enne saad mängu tõenäoliselt korduvalt ...
  teema: Grand Theft Auto V
randy111

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814703

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2015 22:19:30   pealkiri: Grand Theft Auto V
MP on olnud PS3-me ajast saati samasugune ja seal küll mitte miski ei muutu - kuigi NIIIII palju võiks ümber teha
Lisasin siit järjest tüüpe ka, ehk saab eestlastega koos pelida lõpuks icon_razz.gif
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2015 23:25:03   pealkiri: H1Z1
Tahtsime karu alla ajada, aga tõmbas juhi ühe litiga maha, mina oma väheste eluga langesin ka kohe icon_biggrin.gif
Täna Krakenis mingi vend lasi läbi seina, ootasin ukse juures 3rd personis, järsku vaatan, ...
  teema: Grim Fandango Remastered
randy111

vastuseid: 3
vaadatud: 1872

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2015 12:29:57   pealkiri: Grim Fandango Remastered
Nõustun, väike nostalgialaks ja väiksel vennal ka hea mängida icon_biggrin.gif Olen seda ikka ja jälle mõelnud, et võiks uuesti läbi teha ja ennäe imet thumbs_up.gif
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2015 04:10:13   pealkiri: H1Z1
haha, meie oma veel karjus, et kasutage ingame chati, mu nimi pole eesti oma icon_biggrin.gif siis te oleks vast tagasi tuld? vb ei sõdiks, hoiaks kokku, teeks mitu baasi üle kaardi? või hoopis mõni tihedama as ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2015 18:12:50   pealkiri: H1Z1
hoiame parem kokku mitte ärme killi üksteist icon_biggrin.gif
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2015 16:00:42   pealkiri: H1Z1
Hetkel selline bugi, et relva kuule saab duubeldada. kui relv on käes ja unloadid kuulid, siis need kukuvad maha ükshaaval, aga kotis olevad kuulid jävad alles. (vist pole veel fixitud) Seega unlim ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2015 23:55:34   pealkiri: H1Z1
EU server Kraken ja pesitseme kuskil 0 punkti kandis, siis kõigil igaltpoolt sama pikk maa tulla beer_yum.gif
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2015 23:39:47   pealkiri: H1Z1
ootan seal, tulge kõik
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2015 23:26:27   pealkiri: H1Z1
ma seal avram highway campi kandis
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2015 22:57:06   pealkiri: H1Z1
ma mägedes x=520 z=1437,saaks 0,0 punktis kokku? beer_yum.gif
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2015 22:46:02   pealkiri: H1Z1
Siin ei käi loot serverist serverisse?
Kui sa mõtled, et teed uue karakteri ja sellel on loot olemas, mis eelmisel tüübil, siis nope, ei käi.

Selle lootiga probleem ka hetkel. Pistad kasti, ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.01.2015 11:34:26   pealkiri: H1Z1
masmre tuleb ka sinna cranberryse järve lõunarannikule, chillime seal lähedal Timbergiga
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2015 01:07:00   pealkiri: H1Z1
100 veel järjekord, siis yritan teid leida, küll te nime järgi ära tunnete oma icon_biggrin.gif
Toitu ja manti olen veel nii ka leidnud, et vajutan "tab" ja see proximity näitab, kas miskit läheduses. Autode ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2015 19:33:39   pealkiri: H1Z1
Saatsin invite sulle. Krt EU servusid ikka kõvasti juurde vaja, 2h+ oli selles calamidity vms servus järjekord ulme.
Ma põhiliselt US omades, sest ma ei viitsi oodata.
Masmre, see on veel fiximat ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2015 19:09:50   pealkiri: H1Z1
http://www.reddit.com/r/h1z1/comments/2st1k4/so_i_just_completed_a_quest_in_game/

Sellest lennuki dropitavast p2w kastist ei saa sa küll midagi enam, vb esimesel päeval sai jah rambo varustuse, n ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2015 15:54:10   pealkiri: H1Z1
See ei muuda fakti, et mäng on prealpha. Kui sa tahad seda paremaks muuta, siis selleks on ju täitsa võimalus olemas, muidu seda early accessi ei oleks thumbs_up.gif niiet võta aga sõna:
[url=http://steam ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2015 14:45:19   pealkiri: H1Z1
Mul stutterdab ainult marju korjates õnneks, aga no hei mis sa tahad, pre-alpha icon_biggrin.gif hea, et asi üldse töötab ja et marju saab korjata.
See energy ja hydration ei ole ikkagi veel korras vist, kuig ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2015 04:42:54   pealkiri: H1Z1
"1) Loot - more of it. 2) Hunger / Thirst - slower drain rate. 3) Server frame rates - still an issue and we're working hard on it. 4) G29 issue - our platform team thinks they have a fix for the rest ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2015 02:29:16   pealkiri: H1Z1
Mis servus oled Timberg?
Ja seda vaatasin ise ka, settingud high peal oli parem pilt kui ultral näiteks. Paduvihm oli ultra peal lausa nii halb, et mul hakkas pea ringi käima. Neil see optimeerimata kõ ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2015 11:11:41   pealkiri: H1Z1
head vaatamist beer_yum.gif

Edit: Kuna pw reset mailid kohale ei jõudnud, spämmisin seda reset maili kuni üks lõpuks läbi tuli icon_idea.gif
Edit2: [url=https://twitter.com/j_smedley/status/55615196430495 ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2015 02:25:40   pealkiri: H1Z1
Õnneks pole ei su rusti mängind ega ka muud paska nimega dayz, muideks viimane kraam on välja lastud 2a tagasi ja ikka veel alpha (ikka veel!!) - sorry aga selline sitt ajab naerma - niiet kes tä ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 18:52:39   pealkiri: H1Z1
Kuidas muidu EU servud on, punnis?
Proovin ise paari päeva pärast uuesti vb siis saab uue acci regada, et supporti kirjutada icon_biggrin.gif
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 14:23:25   pealkiri: H1Z1
alati on võimalus neile seda laulu laulda...

  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 12:17:52   pealkiri: H1Z1
Kuskilt jäi silma, et nad pidid seda droprate oluliselt mudima esimeste päevadega, aga se võis ka mula olla. Enne tahaks sisse saada icon_biggrin.gif

http://www.upload.ee/image/4466572/lolz.jpg
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 10:38:39   pealkiri: H1Z1
Hah ma sain lihtsalt pe*sest, ei pääse enam kontole ligi icon_biggrin.gif ütleb, et for security reasons reset pw.
Saadan siis reset maili, okei resetin pw hakkan uute andmetega sisse logima, sama error, okei m ...
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 02:57:21   pealkiri: H1Z1
juba legend icon_cool.gif
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 02:38:00   pealkiri: H1Z1
tunne on, et iga hetk saab sisse, aga iga hetk vajub hoopis silm kinni icon_biggrin.gif peab vist päeval uue hooga proovima
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 02:10:45   pealkiri: H1Z1
vana vähemalt ütles põhjuse miks delay oli, mitte ei vaikind maha thumbs_up.gif

"ma ei jõudnud õigeks ajaks koju, et striimida"
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 02:02:23   pealkiri: H1Z1
ei midagi siis, it's hammer time, küll varsti sisse saab icon_biggrin.gif
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 01:49:04   pealkiri: H1Z1
sain alles nüüd jaole, asi ei ilmund librarysse kohe ja mingi pcgameri key sain ka beer_yum.gif
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 01:37:16   pealkiri: H1Z1
green light beer_yum.gif
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2015 01:04:05   pealkiri: H1Z1
kohe saab veel tund aega oodata
  teema: H1Z1
randy111

vastuseid: 834
vaadatud: 236514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2015 21:54:05   pealkiri: H1Z1
väga hea ma tulen alustan samas servus, saad kaigast beer_yum.gif
  teema: Far Cry 4
randy111

vastuseid: 711
vaadatud: 139587

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2014 10:27:29   pealkiri: Far Cry 4
Selle võtme pärast küll põdema ei pea, keegi teine ei saa kasutada, kui juba aktiivne. Mul oli alles sama keiss. Sain arve, võtme jne. Aga downloadida ei saand kuskilt. 2 nädalat ubisoft support ...
  teema: Star Citizen
randy111

vastuseid: 810
vaadatud: 243326

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2014 20:28:05   pealkiri: Star Citizen
Täitsa töötab jah, nüüd peab harjutama hakkama beer_yum.gif
Keegi siit TrackIR lahendust ka kasutab?
  teema: Star Citizen
randy111

vastuseid: 810
vaadatud: 243326

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.11.2014 08:57:24   pealkiri: Star Citizen
Põhibaas (24€) tuleb soetada, et saaks mängu, hangaari ja laeva. Kui tahad kohe "multiplayerit" (arena commanderit) mängida, siis veel 5 doltsi. Tasuta pole seal vist midagi, aga iga nädal saab ...
  teema: (LG) Google Nexus 5
randy111

vastuseid: 1623
vaadatud: 417227

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.11.2014 10:56:30   pealkiri: (LG) Google Nexus 5
ühesõnaga kõik on ilus ja tore ja lilleline ja soovitate 5.0 peale lasta?
  teema: Kommenteerimine: klh22
randy111

vastuseid: 14
vaadatud: 3686

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2014 20:22:20   pealkiri: Kommenteerimine: klh22
Kaup kiirelt tehtud, kõik timm beer_yum.gif
  teema: (LG) Google Nexus 5
randy111

vastuseid: 1623
vaadatud: 417227

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.07.2014 11:48:49   pealkiri: (LG) Google Nexus 5
93 tundi on kahtlane

Absoluutselt mitte, sain kunagi 4.4.2-ga samu tulemusi, 96h kanti ja siis oli ka mingi ~15% akut alles. Tihedama kasutamise juures pidi kolmanda päeva õhtul laadima panema. P ...
  teema: Star Citizen
randy111

vastuseid: 810
vaadatud: 243326

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2013 12:40:37   pealkiri: Star Citizen
Sportlikust huvist tahaks teada mõne veteran backeri käest, mis M50 hind täna on. Uuele backerile 90 doltsi, kas vanadel vähem?
  teema: (LG) Google Nexus 5
randy111

vastuseid: 1623
vaadatud: 417227

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.11.2013 16:37:41   pealkiri: (LG) Google Nexus 5
Tea kas kuskil 32GB variant ka müügil on või kas see meile üldse müügile tuleb?

Igaksjuhuks võtsin EMTga ühendust, et kas tõesti on vaid poodides valge versioon ning netist tellides must, ...
  teema: Battlefield 4
randy111

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086283

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2013 21:46:14   pealkiri: Battlefield 4
küsi refund ja võta gamekex kaudu, mulle igatahes oli fast2play lehel märgitud Refunded
  teema: Battlefield 4
randy111

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086283

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2013 11:43:04   pealkiri: Battlefield 4
fast2play.com kaudu võib julgelt ära võtta võtme, mingeid probleeme ei teki ma eeldan?
  teema: Star Citizen
randy111

vastuseid: 810
vaadatud: 243326

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2013 22:11:55   pealkiri: Star Citizen
on meil ka mõni selline, kes selle LTIga aitab või peab RSI kohalikust foorumist otsima? beer_yum.gif mõtlen, et peaks kah näpud külge ajama ühele freelancer pakile
  teema: Samsung 370R5E ekraani taustavalgustuse ei tööta win 8.1 :: Sülearvuti ekraanid
randy111

vastuseid: 4
vaadatud: 1465

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 22.10.2013 09:53:32   pealkiri: Samsung 370R5E ekraani taustavalgustuse ei tööta win 8.1
aga proovi kas selline asi aitab sind (see käib küll chronos 7 ja 8 kohta, aga tasub proovida, kuna tegemist on ikkagi samsungiga):

How to upgrade to non-samsung drivers:

1. Update your intel ...
  teema: hv foorumist bännitud
randy111

vastuseid: 7
vaadatud: 2483

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 28.06.2013 21:15:26   pealkiri: hv foorumist bännitud
kuradi kino ikka, starmani nett, muutuv ip, tõmbasin välja selle ruuteri ja tagasi ja jälle korras. No igatahes targem jälle, saab rahus õlle edasi rüübata ja head foorumit lugeda beer_yum.gif beer_yum.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.