|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: L-Tech |
rajo
vastuseid: 134
vaadatud: 44422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2017 16:00:44 pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech |
Ostis telefoni,  |
teema: iPhone |
rajo
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748122
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.06.2016 04:32:58 pealkiri: iPhone |
| iPhone 6-ega tekkis probleem äppide uuendamisel, jäi App Store-is laadima ja midagi edasi ei juhtunud. Lasin äppi maha, et ehk õnnestub uuesti tõmmata aga sama teema mis uuendamisel, jääb nagu ... |
teema: Kommenteerimine: el3x |
rajo
vastuseid: 20
vaadatud: 6152
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2016 09:12:59 pealkiri: Kommenteerimine: el3x |
Ostsin telefoni. Asjalik ja eeskujulik asjaajamine. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: ardo112 |
rajo
vastuseid: 271
vaadatud: 154845
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2014 13:43:10 pealkiri: Kommenteerimine: ardo112 |
Ostsin mootorsae, kõik laabus, tiptop mees  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
rajo
vastuseid: 1518
vaadatud: 194551
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2014 13:00:27 pealkiri: seiko |
| Kaup nagu kokku lepitud. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: tehnik00 |
rajo
vastuseid: 52
vaadatud: 25179
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2013 17:17:24 pealkiri: Kommenteerimine: tehnik00 |
| Positiivne |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
rajo
vastuseid: 2303
vaadatud: 957427
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.12.2012 19:01:03 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Tere
Sony Xperia U klaas kukkus mõradeks, displeil pilt ees ja puudutustele reageerib normaalselt. Keegi siit foorumist ka tegeleb nende vahetamisega ja mis maksta võiks? |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
rajo
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2012 19:30:13 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
| Aku sai ostetud, kõik laabus nagu kokku lepitud |
teema: Kommenteerimine: noxton |
rajo
vastuseid: 185
vaadatud: 61493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2011 09:54:31 pealkiri: Kommenteerimine: noxton |
| minu lugupidamine |
teema: Kommenteerimine: naaskel |
rajo
vastuseid: 116
vaadatud: 96517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2011 00:43:02 pealkiri: Kommenteerimine: naaskel |
ostsin radika, aus kaup  |
teema: Kommenteerimine: jannp |
rajo
vastuseid: 11
vaadatud: 6672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2011 09:07:23 pealkiri: Kommenteerimine: jannp |
| Müüs keskuse, väga OK diil! |
teema: Kommenteerimine: lexus2k9 |
rajo
vastuseid: 116
vaadatud: 29834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2011 23:26:29 pealkiri: Kommenteerimine: lexus2k9 |
| Eks paistab, kas mees peab sõna - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6624119#6624119 |
teema: Kommenteerimine: Raunci |
rajo
vastuseid: 468
vaadatud: 65147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2011 09:43:36 pealkiri: Kommenteerimine: Raunci |
| Kiirele tehingule lisaks hästi korraldatud logistika. Positiivne. |
teema: Nokia E52 |
rajo
vastuseid: 672
vaadatud: 206596
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.08.2011 10:27:38 pealkiri: Nokia E52 |
kuidas saaks laadida üle usb E52? mingi aeg ta mul laeb, siis lõpetab laadimise...samal ajal küsides, kuidas ühendada arvutiga...on mingid seaded, trikid, kuidas?
USB-ühenduse režiim - PC Sui ... |
teema: Nokia E52 |
rajo
vastuseid: 672
vaadatud: 206596
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.07.2011 16:59:33 pealkiri: Nokia E52 |
| Kas keegi on kokkupuutunud ka uduste piltidega ja kas kaameraga seotud menüüd(pildistamine, piltide vaatamine jms) peabki olema ülejäänud menüüst märgatavalt aeglasema reageerimisega? |
teema: Kommenteerimine: forint |
rajo
vastuseid: 371
vaadatud: 79355
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2011 11:34:15 pealkiri: Kommenteerimine: forint |
tiptop(Y)
müüs telefoni |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
rajo
vastuseid: 246
vaadatud: 81174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2011 21:11:44 pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone- |
| Kõik tiptop |
teema: Nokia 5530 XpressMusic |
rajo
vastuseid: 378
vaadatud: 89646
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.08.2010 21:27:59 pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic |
Jaja, vabandust, enne ei viitsinud korralikult asjasse süveneda. Praegu tutvun natukene juba ingliskeelse materjaliga.
Küsiks aga juurde, sest päris hästi ikkagi aru ei saa kõigest. Kas flashi ... |
teema: Nokia 5530 XpressMusic |
rajo
vastuseid: 378
vaadatud: 89646
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.08.2010 21:07:01 pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic |
| Aga kui nüüd ära flashida telefon kuidas siis vajadusel originaaltarkvara uuesti peale saab? läbi ovi uuesti installides? |
teema: Elisa mobiilne internet |
rajo
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681472
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.08.2010 21:55:19 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
OK, vahepeal hakkas igav ja tegin ise antenni netipulgale kasutades autos vedelevat auto antennijuhet
http://www.upload.ee/thumb/730380/Pilt537.jpg
3G-d püüab praegu igast asendist vodafone t ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
rajo
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681472
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.08.2010 20:34:38 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Aga mis teema selle usb-pikendusjuhtmega on, et kahega olen juba proovinud ja kummagagi on sama jutt, et ei tunne seadet ära. Osadel see usb-pikendus variant vist töötab, et on räästa alla ja kuh ... |
teema: Nokia 5530 XpressMusic |
rajo
vastuseid: 378
vaadatud: 89646
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.08.2010 17:09:10 pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic |
| Ma ei tea kuidas teil on, aga ma julgen öelda, et peale viimast softi uuendust läks telefoni menüü kiiremaks. |
teema: Nokia 5530 XpressMusic |
rajo
vastuseid: 378
vaadatud: 89646
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.07.2010 00:42:28 pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic |
| J2ru: Veel eelmisel lehel maadlesin selle akupidavuse ja uue softi probleemiga ja sain abi RaidoR-i pakutud variandist. |
teema: Nokia 5530 XpressMusic |
rajo
vastuseid: 378
vaadatud: 89646
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.06.2010 23:47:40 pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic |
Nii, tegin reinstalli ja jätan ööseks laadima, eks paari päeva pärast paistab. Tänud soovituse eest!
Muudan postitust:
Nii, on kolmanda päeva õhtu ja aku pidas siiani vastu pigem üle kesk ... |
teema: Nokia 5530 XpressMusic |
rajo
vastuseid: 378
vaadatud: 89646
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.06.2010 21:39:41 pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic |
Üle koduse wifi otse telefoni.
Sellise vastuse sain nokia.ee lehelt: Lugupeetud klient,
Suur tänu, et kasutasite Nokia Care kliendituge.
Kahjuks ei ole võimalik vana tarkvaraversiooni ta ... |
teema: Nokia 5530 XpressMusic |
rajo
vastuseid: 378
vaadatud: 89646
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.06.2010 13:06:32 pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic |
Peale V30 firmware on aku kasutusiga lühenenud tublisti :roll:Mul varasema 3 päeva asemel peab napid poolteist, vahe on vägagi märgatav.
Kas kuidagi vana tarkvaraversiooni tagasi ei saa? |
teema: Ülevaade: Dell XPS M1530 :: Sülearvutid |
rajo
vastuseid: 575
vaadatud: 194112
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 18.03.2010 10:38:49 pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1530 |
Mul juhtus sama asi, kuid kui garantiisse viisin nad isegi ei võtnud seda lahti. Testisid ainult kas töötas ning andsid pikemalt mõtlemata uue ja seda kohapeal.Täitsa võimalik, mul polnud kah ... |
teema: Ülevaade: Dell XPS M1530 :: Sülearvutid |
rajo
vastuseid: 575
vaadatud: 194112
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 17.03.2010 14:49:45 pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1530 |
| Nüüd siis juhtus see, mida ma ammu olin kartnud, laadija läpakapoolne juhe otsustas pidevast kokkupakkimisest ja lahtiharutamisest lühisesse minna laadija juurest(Tunnuseks piiksuv hääl laadijas ... |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
rajo
vastuseid: 457
vaadatud: 101432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2010 23:13:56 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
Mis muud kui positiivne märge minugipoolt  |
teema: Mure koduse wifi ja läpakaga |
rajo
vastuseid: 1
vaadatud: 1127
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.01.2010 23:11:08 pealkiri: Mure koduse wifi ja läpakaga |
| Mingi vana probleem muutus siis täna päris teravaks. Nimelt mu sülearvuti (Dell XPS M1530 ja op süsteem Vista) on ka varem(kord-kaks kuu jooksul) teinud sellist nalja, et lihtsalt ei leia kodust w ... |
teema: Sony Ericsson Naite |
rajo
vastuseid: 44
vaadatud: 10578
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.11.2009 19:52:16 pealkiri: Sony Ericsson Naite |
| Keegi oskab rääkida, kas telefon .doc või .pdf faile oskab kuvada? |
teema: Kommenteerimine: Mafka |
rajo
vastuseid: 103
vaadatud: 60930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2009 01:44:52 pealkiri: Kommenteerimine: Mafka |
ratas sai ostetud, diiliga rahul  |
teema: Ülevaade: Dell XPS M1530 :: Sülearvutid |
rajo
vastuseid: 575
vaadatud: 194112
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 07.10.2008 23:21:24 pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1530 |
ostsin ka selle arvuti, ainult wsxga ekraaniga.
aga pole nii arvutitega kursis, et ei saa aru sellest laiendatavast videomälust? mismoodi seda laiendatakse? samamoodi saab mälu juurde osta nagu a ... |
teema: Sony Ericsson K750i |
rajo
vastuseid: 1499
vaadatud: 328366
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.10.2008 00:26:09 pealkiri: Sony Ericsson K750i |
heheh, mul oli naljakas asi ühe K750i-ga
Nimelt umbes viis kuud tagasi otsustas telefoni displei, et mulle ta pilti enam ei näita. Kuna ma olin eelnevalt teda korra algosadeks lahti võtnud, et puh ... |
teema: Kommenteerimine: antz16 |
rajo
vastuseid: 97
vaadatud: 27147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2005 21:49:42 pealkiri: Kommenteerimine: antz16 |
aega läks, aga asja sai.
aus inimene. |
teema: Siemens CX65 |
rajo
vastuseid: 1127
vaadatud: 264185
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.03.2005 16:04:51 pealkiri: Siemens CX65 |
| kust seda paberit saada?kirjatarvete poest. |
teema: Kommenteerimine: Caveman |
rajo
vastuseid: 73
vaadatud: 44521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2004 22:24:01 pealkiri: Kommenteerimine: Caveman |
Ei tea, ei seedi selliseid inimesi, kes oma ebaobjektiivseid põhimõtteid nii avalikult välja elavad.
a la "Nokia pole telefon" ja "Emt ei kõlba kuskile" võiksid siiski ära jääda.
Negatiivs ... |
teema: Kommenteerimine: Klapp |
rajo
vastuseid: 1
vaadatud: 1690
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2004 18:59:46 pealkiri: Kommenteerimine: Klapp |
Kiirelt kandis raha üle, kuigi kaupa veel käes polnud. Usaldab teisi  |
teema: BRAVOCOM |
rajo
vastuseid: 97
vaadatud: 21120
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.11.2004 23:12:14 pealkiri: BRAVOCOM |
| a sellest ma eis aa küll aru et miks nad bravocomi nime all turule ei tulnud :Sma arvan, et see zorro tundus kuidagi noortepärastem ja edumeelsem sellele geenjusest mainekujundajale. kui emt lepatri ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
rajo
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138995
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.11.2004 23:17:02 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
ma ei saa aru, nii juba firefox aegade algusest.
kui browsin mitmel lehel erinevates aknates, siis kui ühte lehte loeb vähe kauem välja(laeb või ootab vastust), siis ei saa terve firefoxiga ka mu ... |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
rajo
vastuseid: 1131
vaadatud: 301004
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.10.2004 13:31:47 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
... Motorola d160...see oli mu esimene telefon, alles nüüd sain teada ta nime
jäi nn läbutelefoniks, millest kunagi kahju polnud ja seetõttu viskasin temaga lutsu. kahju oli ainult sissejää ... |
teema: Kommenteerimine: osturalli |
rajo
vastuseid: 55
vaadatud: 18310
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2004 20:05:17 pealkiri: Kommenteerimine: osturalli |
No enam positiivsem positiivne arvamus minu poolt ei saagi olla
Sain ikka enda arust super supaka sellise raha eest
ostke talt teinekordki. |
teema: Nokia 3220 |
rajo
vastuseid: 69
vaadatud: 20213
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.08.2004 00:09:58 pealkiri: Nokia 3220 |
| ffs. jõulupuumehed teevad oma arvutied vähemalt ilusasti. see on mingi friikin dioodidega vibraatorvõib-olla tõesti pole see telefon päris minu maitse välimuse poolest, aga mingi valgusdioodides ... |
teema: Kommenteerimine: Reeg |
rajo
vastuseid: 5
vaadatud: 2974
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2004 11:54:28 pealkiri: Kommenteerimine: Reeg |
positiivne äritehing olemas!
usaldab ka teisi  |
teema: Nokia 3510i |
rajo
vastuseid: 41
vaadatud: 12145
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.07.2004 00:03:32 pealkiri: Nokia 3510i |
panin huvitavat asja tähele, kui on abimenüüd aktiveeritud ja lähed lisafunkfioonide peale , näitab ta et kõnesalvesti on seal, aga kõnesalvestist poel haisugi ju? Ei tea kas uuemal terkvaral ... |
teema: Kommenteerimine: alarmees |
rajo
vastuseid: 9
vaadatud: 3400
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2004 11:19:25 pealkiri: Kommenteerimine: alarmees |
Väga kiire, aus ja korralik ärimees!
 |
teema: Kommenteerimine: sirtauri |
rajo
vastuseid: 51
vaadatud: 20771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2004 22:15:03 pealkiri: Kommenteerimine: sirtauri |
ei täida lubadusi
kõigepealt lubab loosida viie esimese vahel läpaka, siis ütleb, et läheb esimesele ja kui mõistsin, et olen esimene ja proovisin ühendust võtta, ütles, et keegi saa ... |
teema: ZEN |
rajo
vastuseid: 115
vaadatud: 33242
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.06.2004 13:21:55 pealkiri: ZEN |
| simpelil kül alla 100 eegu laadida ei saa, mõtlesin ka et läbi panga laeb et pohh palju paneb, a näed krt võta näpust.minu kõige väiksem laadimine on 5 senti, nii katsetamise pärast. saab ka ... |
teema: Nokia 3510i |
rajo
vastuseid: 41
vaadatud: 12145
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.05.2004 10:26:55 pealkiri: Nokia 3510i |
Milliseid Nokiaid sa siis veel peale selle vastu maad oled visanud?õel on kukkunud 3100, millel suri pool ekraani ära. sõbral 7210 põrutas ekraani lahti murule kukkumine.
minu 3510i kukub regulaa ... |
teema: Elisa kõnekaart ZEN |
rajo
vastuseid: 101
vaadatud: 49337
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.05.2004 22:42:10 pealkiri: Elisa kõnekaart ZEN |
Ei, sa ei kasuta seda 10 aastat, see kaart võetakse enne rajalt maha, või sureb loomulikku surma, vähemalt praegust jamade kollektsiooni vaadates.
Be SMART, use SMART.
Kui ma kõnekaarti kasuta ... |
| |