Avaleht
otsing leidis 71 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: L-Tech
rajo

vastuseid: 134
vaadatud: 44422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2017 16:00:44   pealkiri: Kommenteerimine: L-Tech
Ostis telefoni, thumbs_up.gif
  teema: iPhone
rajo

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748122

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.06.2016 04:32:58   pealkiri: iPhone
iPhone 6-ega tekkis probleem äppide uuendamisel, jäi App Store-is laadima ja midagi edasi ei juhtunud. Lasin äppi maha, et ehk õnnestub uuesti tõmmata aga sama teema mis uuendamisel, jääb nagu ...
  teema: Kommenteerimine: el3x
rajo

vastuseid: 20
vaadatud: 6152

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2016 09:12:59   pealkiri: Kommenteerimine: el3x
Ostsin telefoni. Asjalik ja eeskujulik asjaajamine. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ardo112
rajo

vastuseid: 271
vaadatud: 154845

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2014 13:43:10   pealkiri: Kommenteerimine: ardo112
Ostsin mootorsae, kõik laabus, tiptop mees thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
rajo

vastuseid: 1518
vaadatud: 194551

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2014 13:00:27   pealkiri: seiko
Kaup nagu kokku lepitud. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: tehnik00
rajo

vastuseid: 52
vaadatud: 25179

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2013 17:17:24   pealkiri: Kommenteerimine: tehnik00
Positiivne
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
rajo

vastuseid: 2303
vaadatud: 957427

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.12.2012 19:01:03   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Tere

Sony Xperia U klaas kukkus mõradeks, displeil pilt ees ja puudutustele reageerib normaalselt. Keegi siit foorumist ka tegeleb nende vahetamisega ja mis maksta võiks?
  teema: Kommenteerimine: jurajaan
rajo

vastuseid: 230
vaadatud: 41035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2012 19:30:13   pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan
Aku sai ostetud, kõik laabus nagu kokku lepitud
  teema: Kommenteerimine: noxton
rajo

vastuseid: 185
vaadatud: 61493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.09.2011 09:54:31   pealkiri: Kommenteerimine: noxton
minu lugupidamine
  teema: Kommenteerimine: naaskel
rajo

vastuseid: 116
vaadatud: 96517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2011 00:43:02   pealkiri: Kommenteerimine: naaskel
ostsin radika, aus kaup thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jannp
rajo

vastuseid: 11
vaadatud: 6672

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2011 09:07:23   pealkiri: Kommenteerimine: jannp
Müüs keskuse, väga OK diil!
  teema: Kommenteerimine: lexus2k9
rajo

vastuseid: 116
vaadatud: 29834

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2011 23:26:29   pealkiri: Kommenteerimine: lexus2k9
Eks paistab, kas mees peab sõna - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6624119#6624119
  teema: Kommenteerimine: Raunci
rajo

vastuseid: 468
vaadatud: 65147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2011 09:43:36   pealkiri: Kommenteerimine: Raunci
Kiirele tehingule lisaks hästi korraldatud logistika. Positiivne.
  teema: Nokia E52
rajo

vastuseid: 672
vaadatud: 206596

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.08.2011 10:27:38   pealkiri: Nokia E52
kuidas saaks laadida üle usb E52? mingi aeg ta mul laeb, siis lõpetab laadimise...samal ajal küsides, kuidas ühendada arvutiga...on mingid seaded, trikid, kuidas?

USB-ühenduse režiim - PC Sui ...
  teema: Nokia E52
rajo

vastuseid: 672
vaadatud: 206596

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.07.2011 16:59:33   pealkiri: Nokia E52
Kas keegi on kokkupuutunud ka uduste piltidega ja kas kaameraga seotud menüüd(pildistamine, piltide vaatamine jms) peabki olema ülejäänud menüüst märgatavalt aeglasema reageerimisega?
  teema: Kommenteerimine: forint
rajo

vastuseid: 371
vaadatud: 79355

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2011 11:34:15   pealkiri: Kommenteerimine: forint
tiptop(Y)
müüs telefoni
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
rajo

vastuseid: 246
vaadatud: 81174

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2011 21:11:44   pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone-
Kõik tiptop
  teema: Nokia 5530 XpressMusic
rajo

vastuseid: 378
vaadatud: 89646

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.08.2010 21:27:59   pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic
Jaja, vabandust, enne ei viitsinud korralikult asjasse süveneda. Praegu tutvun natukene juba ingliskeelse materjaliga.

Küsiks aga juurde, sest päris hästi ikkagi aru ei saa kõigest. Kas flashi ...
  teema: Nokia 5530 XpressMusic
rajo

vastuseid: 378
vaadatud: 89646

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.08.2010 21:07:01   pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic
Aga kui nüüd ära flashida telefon kuidas siis vajadusel originaaltarkvara uuesti peale saab? läbi ovi uuesti installides?
  teema: Elisa mobiilne internet
rajo

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681472

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.08.2010 21:55:19   pealkiri: Elisa mobiilne internet
OK, vahepeal hakkas igav ja tegin ise antenni netipulgale kasutades autos vedelevat auto antennijuhet icon_biggrin.gif
http://www.upload.ee/thumb/730380/Pilt537.jpg

3G-d püüab praegu igast asendist vodafone t ...
  teema: Elisa mobiilne internet
rajo

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681472

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.08.2010 20:34:38   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Aga mis teema selle usb-pikendusjuhtmega on, et kahega olen juba proovinud ja kummagagi on sama jutt, et ei tunne seadet ära. Osadel see usb-pikendus variant vist töötab, et on räästa alla ja kuh ...
  teema: Nokia 5530 XpressMusic
rajo

vastuseid: 378
vaadatud: 89646

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.08.2010 17:09:10   pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic
Ma ei tea kuidas teil on, aga ma julgen öelda, et peale viimast softi uuendust läks telefoni menüü kiiremaks.
  teema: Nokia 5530 XpressMusic
rajo

vastuseid: 378
vaadatud: 89646

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.07.2010 00:42:28   pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic
J2ru: Veel eelmisel lehel maadlesin selle akupidavuse ja uue softi probleemiga ja sain abi RaidoR-i pakutud variandist.
  teema: Nokia 5530 XpressMusic
rajo

vastuseid: 378
vaadatud: 89646

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.06.2010 23:47:40   pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic
Nii, tegin reinstalli ja jätan ööseks laadima, eks paari päeva pärast paistab. Tänud soovituse eest!

Muudan postitust:
Nii, on kolmanda päeva õhtu ja aku pidas siiani vastu pigem üle kesk ...
  teema: Nokia 5530 XpressMusic
rajo

vastuseid: 378
vaadatud: 89646

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.06.2010 21:39:41   pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic
Üle koduse wifi otse telefoni.

Sellise vastuse sain nokia.ee lehelt: Lugupeetud klient,

Suur tänu, et kasutasite Nokia Care kliendituge.


Kahjuks ei ole võimalik vana tarkvaraversiooni ta ...
  teema: Nokia 5530 XpressMusic
rajo

vastuseid: 378
vaadatud: 89646

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.06.2010 13:06:32   pealkiri: Nokia 5530 XpressMusic
Peale V30 firmware on aku kasutusiga lühenenud tublisti :roll:Mul varasema 3 päeva asemel peab napid poolteist, vahe on vägagi märgatav.
Kas kuidagi vana tarkvaraversiooni tagasi ei saa?
  teema: Ülevaade: Dell XPS M1530 :: Sülearvutid
rajo

vastuseid: 575
vaadatud: 194112

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 18.03.2010 10:38:49   pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1530
Mul juhtus sama asi, kuid kui garantiisse viisin nad isegi ei võtnud seda lahti. Testisid ainult kas töötas ning andsid pikemalt mõtlemata uue icon_biggrin.gif ja seda kohapeal.Täitsa võimalik, mul polnud kah ...
  teema: Ülevaade: Dell XPS M1530 :: Sülearvutid
rajo

vastuseid: 575
vaadatud: 194112

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 17.03.2010 14:49:45   pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1530
Nüüd siis juhtus see, mida ma ammu olin kartnud, laadija läpakapoolne juhe otsustas pidevast kokkupakkimisest ja lahtiharutamisest lühisesse minna laadija juurest(Tunnuseks piiksuv hääl laadijas ...
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
rajo

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2010 23:13:56   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Mis muud kui positiivne märge minugipoolt icon_wink.gif
  teema: Mure koduse wifi ja läpakaga
rajo

vastuseid: 1
vaadatud: 1127

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.01.2010 23:11:08   pealkiri: Mure koduse wifi ja läpakaga
Mingi vana probleem muutus siis täna päris teravaks. Nimelt mu sülearvuti (Dell XPS M1530 ja op süsteem Vista) on ka varem(kord-kaks kuu jooksul) teinud sellist nalja, et lihtsalt ei leia kodust w ...
  teema: Sony Ericsson Naite
rajo

vastuseid: 44
vaadatud: 10578

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.11.2009 19:52:16   pealkiri: Sony Ericsson Naite
Keegi oskab rääkida, kas telefon .doc või .pdf faile oskab kuvada?
  teema: Kommenteerimine: Mafka
rajo

vastuseid: 103
vaadatud: 60930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2009 01:44:52   pealkiri: Kommenteerimine: Mafka
ratas sai ostetud, diiliga rahul thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Dell XPS M1530 :: Sülearvutid
rajo

vastuseid: 575
vaadatud: 194112

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 07.10.2008 23:21:24   pealkiri: Ülevaade: Dell XPS M1530
ostsin ka selle arvuti, ainult wsxga ekraaniga.

aga pole nii arvutitega kursis, et ei saa aru sellest laiendatavast videomälust? mismoodi seda laiendatakse? samamoodi saab mälu juurde osta nagu a ...
  teema: Sony Ericsson K750i
rajo

vastuseid: 1499
vaadatud: 328366

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.10.2008 00:26:09   pealkiri: Sony Ericsson K750i
heheh, mul oli naljakas asi ühe K750i-ga
Nimelt umbes viis kuud tagasi otsustas telefoni displei, et mulle ta pilti enam ei näita. Kuna ma olin eelnevalt teda korra algosadeks lahti võtnud, et puh ...
  teema: Kommenteerimine: antz16
rajo

vastuseid: 97
vaadatud: 27147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2005 21:49:42   pealkiri: Kommenteerimine: antz16
aega läks, aga asja sai.
aus inimene.
  teema: Siemens CX65
rajo

vastuseid: 1127
vaadatud: 264185

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.03.2005 16:04:51   pealkiri: Siemens CX65
kust seda paberit saada?kirjatarvete poest.
  teema: Kommenteerimine: Caveman
rajo

vastuseid: 73
vaadatud: 44521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2004 22:24:01   pealkiri: Kommenteerimine: Caveman
Ei tea, ei seedi selliseid inimesi, kes oma ebaobjektiivseid põhimõtteid nii avalikult välja elavad.
a la "Nokia pole telefon" ja "Emt ei kõlba kuskile" võiksid siiski ära jääda.

Negatiivs ...
  teema: Kommenteerimine: Klapp
rajo

vastuseid: 1
vaadatud: 1690

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2004 18:59:46   pealkiri: Kommenteerimine: Klapp
Kiirelt kandis raha üle, kuigi kaupa veel käes polnud. Usaldab teisi thumbs_up.gif
  teema: BRAVOCOM
rajo

vastuseid: 97
vaadatud: 21120

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.11.2004 23:12:14   pealkiri: BRAVOCOM
a sellest ma eis aa küll aru et miks nad bravocomi nime all turule ei tulnud :Sma arvan, et see zorro tundus kuidagi noortepärastem ja edumeelsem sellele geenjusest mainekujundajale. kui emt lepatri ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
rajo

vastuseid: 10715
vaadatud: 2138995

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 09.11.2004 23:17:02   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
ma ei saa aru, nii juba firefox aegade algusest.
kui browsin mitmel lehel erinevates aknates, siis kui ühte lehte loeb vähe kauem välja(laeb või ootab vastust), siis ei saa terve firefoxiga ka mu ...
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
rajo

vastuseid: 1131
vaadatud: 301004

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 24.10.2004 13:31:47   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
... Motorola d160...see oli mu esimene telefon, alles nüüd sain teada ta nime icon_biggrin.gif
jäi nn läbutelefoniks, millest kunagi kahju polnud ja seetõttu viskasin temaga lutsu. kahju oli ainult sissejää ...
  teema: Kommenteerimine: osturalli
rajo

vastuseid: 55
vaadatud: 18310

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2004 20:05:17   pealkiri: Kommenteerimine: osturalli
No enam positiivsem positiivne arvamus minu poolt ei saagi olla icon_biggrin.gif
Sain ikka enda arust super supaka sellise raha eest icon_smile.gif
ostke talt teinekordki.
  teema: Nokia 3220
rajo

vastuseid: 69
vaadatud: 20213

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.08.2004 00:09:58   pealkiri: Nokia 3220
ffs. jõulupuumehed teevad oma arvutied vähemalt ilusasti. see on mingi friikin dioodidega vibraatorvõib-olla tõesti pole see telefon päris minu maitse välimuse poolest, aga mingi valgusdioodides ...
  teema: Kommenteerimine: Reeg
rajo

vastuseid: 5
vaadatud: 2974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.07.2004 11:54:28   pealkiri: Kommenteerimine: Reeg
positiivne äritehing olemas! thumbs_up.gif
usaldab ka teisi thumbs_up.gif
  teema: Nokia 3510i
rajo

vastuseid: 41
vaadatud: 12145

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.07.2004 00:03:32   pealkiri: Nokia 3510i

panin huvitavat asja tähele, kui on abimenüüd aktiveeritud ja lähed lisafunkfioonide peale , näitab ta et kõnesalvesti on seal, aga kõnesalvestist poel haisugi ju? Ei tea kas uuemal terkvaral ...
  teema: Kommenteerimine: alarmees
rajo

vastuseid: 9
vaadatud: 3400

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2004 11:19:25   pealkiri: Kommenteerimine: alarmees
Väga kiire, aus ja korralik ärimees!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sirtauri
rajo

vastuseid: 51
vaadatud: 20771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2004 22:15:03   pealkiri: Kommenteerimine: sirtauri
ei täida lubadusi icon_evil.gif
kõigepealt lubab loosida viie esimese vahel läpaka, siis ütleb, et läheb esimesele ja kui mõistsin, et olen esimene ja proovisin ühendust võtta, ütles, et keegi saa ...
  teema: ZEN
rajo

vastuseid: 115
vaadatud: 33242

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.06.2004 13:21:55   pealkiri: ZEN
simpelil kül alla 100 eegu laadida ei saa, mõtlesin ka et läbi panga laeb et pohh palju paneb, a näed krt võta näpust.minu kõige väiksem laadimine on 5 senti, nii katsetamise pärast. saab ka ...
  teema: Nokia 3510i
rajo

vastuseid: 41
vaadatud: 12145

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.05.2004 10:26:55   pealkiri: Nokia 3510i
Milliseid Nokiaid sa siis veel peale selle vastu maad oled visanud?õel on kukkunud 3100, millel suri pool ekraani ära. sõbral 7210 põrutas ekraani lahti murule kukkumine.
minu 3510i kukub regulaa ...
  teema: Elisa kõnekaart ZEN
rajo

vastuseid: 101
vaadatud: 49337

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.05.2004 22:42:10   pealkiri: Elisa kõnekaart ZEN
Ei, sa ei kasuta seda 10 aastat, see kaart võetakse enne rajalt maha, või sureb loomulikku surma, vähemalt praegust jamade kollektsiooni vaadates.

Be SMART, use SMART.
Kui ma kõnekaarti kasuta ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.