|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Lyth |
raido357
vastuseid: 56
vaadatud: 11952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2022 21:17:01 pealkiri: Kommenteerimine: Lyth |
Tehing kiire ja kaup hea.  |
teema: Kommenteerimine: J6rgen |
raido357
vastuseid: 150
vaadatud: 27999
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2018 09:29:24 pealkiri: Kommenteerimine: J6rgen |
| Masin tiptop! |
teema: Telia Koduinternet |
raido357
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698753
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.10.2017 20:19:27 pealkiri: Telia Koduinternet |
| , eks ta ole ja seda teed ka lähen. |
teema: Telia Koduinternet |
raido357
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698753
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.10.2017 19:49:37 pealkiri: Telia Koduinternet |
Mul oleks vaja põhimõtteliselt sama mis Raidol. Või siis wifi kuidagi nii seadistada et wifi seadmed sisevõrku ei näeks aga internetti pääseks. On see kuidagi võimalik DG200 või 400 puhul?
... |
teema: Telia Koduinternet |
raido357
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698753
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.10.2017 13:54:12 pealkiri: Telia Koduinternet |
| kellelgi on kogemusi DG200-ga tulemüüri seadistamisel nii, et seade X saab ainult WAN-iga suhelda ehk siis ära lõigata kohalikust võrgust täielikult? Proovisin Firewalli reeglit lisada erinevate ... |
teema: Kommenteerimine: Flab |
raido357
vastuseid: 991
vaadatud: 151521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2015 20:06:04 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
Ostis kaupa  |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
raido357
vastuseid: 2350
vaadatud: 823063
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.05.2015 08:43:23 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| Nokia HERE on parim tasuta navi kui välismaal datat eriti tarbida ei saa või ei soovi, samas lapimaalt tulles juhtatas imelikele teedele. Samas WAZE pani paremini ja samas ka datat eriti palju ei ta ... |
teema: iPhone |
raido357
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 13.08.2014 16:41:05 pealkiri: iPhone |
Kusjuures vaatasin ka ja tõesti - on ka minul 1h nihkes seal kell. Kuna seda listivaadet ise kunagi ei kasuta siis pole tähele pannud.
Tõesti nii on
Ka täis vaates on nihkes, "Now" on tu ... |
teema: Autorikaitsjad nõuavad valitsuselt hiiglaslikku kahjutasu |
raido357
vastuseid: 20
vaadatud: 7059
|
foorum: Varia postitatud: 09.06.2014 18:15:31 pealkiri: Autorikaitsjad nõuavad valitsuselt hiiglaslikku kahjutasu |
| Karta on et seekord püütakse mängida sarnast mängu nagu apteegi seadusega. Räige hirmutamise kampaania on alanud, kus püütakse riigilt välja pressida suurema papihunnigu maksmist AÕK-le, dema ... |
teema: iPhone |
raido357
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 30.05.2014 16:56:44 pealkiri: iPhone |
Artur 55608931 Tallinnas, Tondil tegeleb Apple seadmete parandamisega. Võta ühendust.
+1 |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
raido357
vastuseid: 2350
vaadatud: 823063
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.05.2014 13:12:13 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| Ehk koduriiki ei saagi salvestada ? |
teema: iPhone |
raido357
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 25.04.2014 22:42:02 pealkiri: iPhone |
iOS 7.1.1 tuli just välja. Pisike update
IPad 2 enne update 7.1 pealt aku näit 91%, pärast updatei 7.1.1 93%
Suure uuendamise käigus tuli voolu juurde  |
teema: iPhone |
raido357
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 21.04.2014 19:58:51 pealkiri: iPhone |
Küsimus teadjamatele. Millised on võimalused iPhone 5 aktiveerimiseks peale hard reset'i, kui eelmise omaniku Apple ID ja parool ei ole teada? Telefon on EMT võrgulukus.
Võtke eelmise omanikuga ... |
teema: iPhone |
raido357
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.04.2014 13:31:53 pealkiri: iPhone |
Kas see aktiveerimine peale factory reset'i on seotud kuidagi ka funktsiooniga "Find my iPhone"?
Jah, kui "Find my iPhone" on sees, siis aktiveerimisel küsitakse PIN-i, muidu mitte. Ja see on ka k ... |
teema: iPhone |
raido357
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.04.2014 16:33:35 pealkiri: iPhone |
| Siri-ga BT handsfree-ga ingl. keelseid lühikesi sõnumeid edukalt saatnud või kõne lähedastele. Muud otstarvet leidnud ei ole. |
teema: iPhone |
raido357
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.04.2014 14:01:42 pealkiri: iPhone |
| , 4 või 4S ? |
teema: Inteno DG301 ruuter |
raido357
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252157
|
foorum: Riistvara postitatud: 02.04.2014 21:24:46 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
Keegi ADSL otsas seda kasutab ? Kas ADSL liini SNR margin-it saab muuta, nagu Speedtouch/Thomson v6 FW versioonides see võimalik oli ?
Ei saa liini parameetreid muuta.
Suudab ehk kehva liiniga pa ... |
teema: iPhone |
raido357
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.04.2014 19:21:55 pealkiri: iPhone |
| iOS mehed jäävad uuest tarkvarast ilma kui OS uuendustega kaasa ei lähe. Kuna ülejäänud maailm uuendab siiski riist ja tarkvara meeletu kiirusega siis arendajatel ei ole mingit vajadust rohkem k ... |
teema: iPhone |
raido357
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.04.2014 15:49:42 pealkiri: iPhone |
Tänud kaasa mõtlemast
, ei ole enda isendil küll seda "tati venimist" täheldanud...
Seda hakkad nägema/tundma, kui oled 5, 5C ja 5S kasutanud, seega kuniks tahad oma 4S-ga rahul olla, ... |
teema: Inteno DG301 ruuter |
raido357
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252157
|
foorum: Riistvara postitatud: 02.04.2014 15:47:39 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
| Keegi ADSL otsas seda kasutab ? Kas ADSL liini SNR margin-it saab muuta, nagu Speedtouch/Thomson v6 FW versioonides see võimalik oli ? |
teema: Kommenteerimine: kaar3l |
raido357
vastuseid: 158
vaadatud: 33162
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2014 15:23:13 pealkiri: Kommenteerimine: kaar3l |
Müüs kaamerakoti, organiseeris transpordi käest kätte Tartust - Haapsallu.  |
teema: iPhone |
raido357
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.04.2014 15:21:11 pealkiri: iPhone |
| 4S on täiesti pädev kasutatuna, uuena täiesti mõttetu ost. Saad 200-300€ vahel, olenevalt müüja tujust 32GB 4S kätte. |
teema: Kommenteerimine: sten82 |
raido357
vastuseid: 2
vaadatud: 1671
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2014 19:01:43 pealkiri: Kommenteerimine: sten82 |
Müüs Canon 30D kere, kaup oma ea kohta korralik.  |
teema: Kommenteerimine: Ands |
raido357
vastuseid: 353
vaadatud: 66389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2014 10:34:49 pealkiri: Kommenteerimine: Ands |
Müüs Canon 18-55 KIT objektiivi. Saatis objektiivi kohale, hiljem tasusin kui testitud oli.
 |
teema: PHP-s regex tõlke meetodi matchimiseks *.js failidest |
raido357
vastuseid: 3
vaadatud: 2763
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 30.01.2014 00:18:57 pealkiri: PHP-s regex tõlke meetodi matchimiseks *.js failidest |
http://regex101.com/r/oA7eU4
Tänud. Ühte juhtu see ainult ei kata, kui on __t( "Mingi tekst" ) - ehk siis tühikuid enne ja pärast jutumärke.
Edit: Sain lahendatud -
1 - tühik kummalgi ... |
teema: PHP-s regex tõlke meetodi matchimiseks *.js failidest |
raido357
vastuseid: 3
vaadatud: 2763
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 28.01.2014 23:21:36 pealkiri: PHP-s regex tõlke meetodi matchimiseks *.js failidest |
Tere,
Ei ole regex-iga sina peal ning palun abi.
Oleks vaja matchida *.js failidest, järgnevaid osi:
__t('Mingi tekst')
Too __t() võib olla ükskõik mis teise meetodi sees või "" märk ... |
teema: Dropboxi alternatiivid |
raido357
vastuseid: 41
vaadatud: 16567
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.11.2013 14:57:44 pealkiri: Dropboxi alternatiivid |
| Peab isegi ehk BitTorrent Sync-i kasutusele võtma varunduse jaoks. |
teema: Telia TV |
raido357
vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.10.2013 22:33:07 pealkiri: Telia TV |
| Uus nutiTV pakett on rip off. Selleks, et samu kanaleid saada, mis praegu on noppekanalites, tõuseks kuutasu 10€. Kuniks upgrade peale ei suruta, ei hakka küll uuendama. |
teema: Kommenteerimine: kpihus |
raido357
vastuseid: 25
vaadatud: 17705
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2013 23:04:19 pealkiri: Kommenteerimine: kpihus |
Tehing venis paarile nädalale, kuna andsin vale telefoninumbri SmartPost-i jaoks. Organiseeris paki lõpuks minuni ja kõik laabus.
Kannatlik ja usaldusväärne  |
teema: Telia TV |
raido357
vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.07.2013 20:40:21 pealkiri: Telia TV |
| , kah variant. Minu poolest WDS arutelu lõppenud. Oli nagunii ainult boonus. Ongi põhjust võrk korralikumaks muuta. |
teema: Telia TV |
raido357
vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.07.2013 18:36:40 pealkiri: Telia TV |
| , WDS toimib Speedtouch/Thomson-i enda seadmete vahel igast asendist. Kuna mul oli üle päevi näinud ST780, siis sai sellega edukalt leviala laiendada. Vahemaa kahe seadme vahel oli 30 meetrit ehk. ... |
teema: Telia TV |
raido357
vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.07.2013 21:21:16 pealkiri: Telia TV |
Kellelgil kokkupuuteid tarkvaraga 8.C.D.9 TG784 peal ja WDS-iga:
{Administrator}=>:wireless wds config state=disabled
{Administrator}=>:wireless wds config state=enabled
Could not set st ... |
teema: Telia TV |
raido357
vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.07.2013 08:03:54 pealkiri: Telia TV |
Kellelgil kokkupuuteid tarkvaraga 8.C.D.9 TG784 peal ja WDS-iga:
{Administrator}=>:wireless wds config state=disabled
{Administrator}=>:wireless wds config state=enabled
Could not set st ... |
teema: Kommenteerimine: raiclo |
raido357
vastuseid: 55
vaadatud: 12816
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2013 23:01:46 pealkiri: Kommenteerimine: raiclo |
| Müüs E4500, kaup korralikult pakitud ja suhtlus hea. |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
raido357
vastuseid: 1903
vaadatud: 322891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2013 23:00:45 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Müüs TG784, tehing aus ja kiire. |
teema: Kommenteerimine: Edz |
raido357
vastuseid: 151
vaadatud: 48407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2013 16:29:12 pealkiri: Kommenteerimine: Edz |
| Müüs TG585, äri kvaliteetne. |
teema: Kommenteerimine: napoleon |
raido357
vastuseid: 77
vaadatud: 103722
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2013 10:03:56 pealkiri: Kommenteerimine: napoleon |
Tehing käest kätte nagu kokkulepitud.  |
teema: Mis PHP tööriista kasutate PHP koodi kirjutamiseks? |
raido357
vastuseid: 27
vaadatud: 8536
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.05.2013 10:01:25 pealkiri: Mis PHP tööriista kasutate PHP koodi kirjutamiseks? |
http://www.sublimetext.com/2
Asjalik kursus, kuidas Sublime peaks/võiks kasutada. Päris palju kasulikke näpunäiteid.
https://tutsplus.com/course/improve-workflow-in-sublime-text-2/
 |
teema: Telia Koduinternet |
raido357
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698753
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.04.2013 15:45:52 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kui Elioni poolt on VDSL sisse veetud, ning kasutusel on TG789vn ruuter, kas on võimalik asendada see ruuter mõne teisega? Probleem selles, et purk kooleb ära kui suurem liiklus taha satub. Korraga ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
raido357
vastuseid: 2350
vaadatud: 823063
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.04.2013 21:33:51 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
majade numbrite otsing käib kuidas?
Mis mõttes kuidas ? Kirjutad otsingusse "<tänav> <nr>". |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
raido357
vastuseid: 2350
vaadatud: 823063
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.04.2013 21:19:20 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Morelocale2 on poolik lahendus, kuna see muudab ära ka teiste rakenduste ja seadete menüü keele.
Seda küll, siis ei üle muud, kui leppida. |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
raido357
vastuseid: 2350
vaadatud: 823063
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.04.2013 21:15:33 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
töötabki, puha eesti keeles Kuidas Sa said eesti keelseks? Minu mõistus ei hakkand peale ( nexus7). Mihkel7
eeldatavasti jah systeemi keel.
ma eriti ei syvenenud, aga keele valiku kohta ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
raido357
vastuseid: 2350
vaadatud: 823063
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.04.2013 19:51:41 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| Sai kah Google Mapsi navi testitud, toimib küll. Sihtkohta jõudes kuvatakse ka street view pilt, milline peaks sihtkoht olema. |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
raido357
vastuseid: 2350
vaadatud: 823063
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.03.2013 09:55:15 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| Google Maps-iga toimib juba mõnda aega bussiga navigeerimine. Kuvatakse väljumise aegu, juhitakse lähimasse peatusesse ja bussis olles on peatused jälgitavad ja annab märku, kui vaja maha minna. ... |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
raido357
vastuseid: 2165
vaadatud: 613254
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.03.2013 10:16:33 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
| , ei ole kohanud. |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
raido357
vastuseid: 2165
vaadatud: 613254
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.03.2013 00:12:34 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Peab vist siis kunagi update ära tegema. Maru häiriv asi on. Iga käivitamise skeemita et tööle jääks.
Ei ole kunagi sellist probleemi kohanud, ei 2.3 ega ICS peal. |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
raido357
vastuseid: 2165
vaadatud: 613254
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.02.2013 20:24:01 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Uus versioon tõi põnevaid uuendusi. Hästi tehtud ettevõtmine. Teesulgude/tööde märkimine tuleb eriti kasuks.
mis head uuendused on? peaks installima üle pika aja. pole viitsinud eriti kasut ... |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
raido357
vastuseid: 2165
vaadatud: 613254
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.02.2013 11:16:45 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
| Uus versioon tõi põnevaid uuendusi. Hästi tehtud ettevõtmine. Teesulgude/tööde märkimine tuleb eriti kasuks. |
teema: iPad vaadates täpitähed puudu |
raido357
vastuseid: 16
vaadatud: 2985
|
foorum: WWW postitatud: 13.02.2013 14:04:00 pealkiri: iPad vaadates täpitähed puudu |
Vaadake nüüd uuesti võtsin selle zone counteri sealt algsest ära.
Chrome @ OS X nüüd toimib. |
teema: iPad vaadates täpitähed puudu |
raido357
vastuseid: 16
vaadatud: 2985
|
foorum: WWW postitatud: 13.02.2013 13:18:33 pealkiri: iPad vaadates täpitähed puudu |
http://transkapital.ee/
Chrome @ OS X -
http://www.upload.ee/thumb/3069398/Screen_shot_2013-02-13_at_12.14.48.png
Puha puruks leht.
Käsitsi UTF-8 keerates, isegi kuvati normaalselt. |
| |