Avaleht
otsing leidis 1646 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Lyth
raido357

vastuseid: 56
vaadatud: 11952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2022 21:17:01   pealkiri: Kommenteerimine: Lyth
Tehing kiire ja kaup hea. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: J6rgen
raido357

vastuseid: 150
vaadatud: 27999

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2018 09:29:24   pealkiri: Kommenteerimine: J6rgen
Masin tiptop!
  teema: Telia Koduinternet
raido357

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698753

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.10.2017 20:19:27   pealkiri: Telia Koduinternet
, eks ta ole ja seda teed ka lähen.
  teema: Telia Koduinternet
raido357

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698753

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.10.2017 19:49:37   pealkiri: Telia Koduinternet
Mul oleks vaja põhimõtteliselt sama mis Raidol. Või siis wifi kuidagi nii seadistada et wifi seadmed sisevõrku ei näeks aga internetti pääseks. On see kuidagi võimalik DG200 või 400 puhul?
...
  teema: Telia Koduinternet
raido357

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698753

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.10.2017 13:54:12   pealkiri: Telia Koduinternet
kellelgi on kogemusi DG200-ga tulemüüri seadistamisel nii, et seade X saab ainult WAN-iga suhelda ehk siis ära lõigata kohalikust võrgust täielikult? Proovisin Firewalli reeglit lisada erinevate ...
  teema: Kommenteerimine: Flab
raido357

vastuseid: 991
vaadatud: 151521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2015 20:06:04   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostis kaupa thumbs_up.gif
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
raido357

vastuseid: 2350
vaadatud: 823063

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.05.2015 08:43:23   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Nokia HERE on parim tasuta navi kui välismaal datat eriti tarbida ei saa või ei soovi, samas lapimaalt tulles juhtatas imelikele teedele. Samas WAZE pani paremini ja samas ka datat eriti palju ei ta ...
  teema: iPhone
raido357

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 13.08.2014 16:41:05   pealkiri: iPhone
Kusjuures vaatasin ka ja tõesti - on ka minul 1h nihkes seal kell. Kuna seda listivaadet ise kunagi ei kasuta siis pole tähele pannud.

Tõesti nii on icon_smile.gif

Ka täis vaates on nihkes, "Now" on tu ...
  teema: Autorikaitsjad nõuavad valitsuselt hiiglaslikku kahjutasu
raido357

vastuseid: 20
vaadatud: 7059

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 09.06.2014 18:15:31   pealkiri: Autorikaitsjad nõuavad valitsuselt hiiglaslikku kahjutasu
Karta on et seekord püütakse mängida sarnast mängu nagu apteegi seadusega. Räige hirmutamise kampaania on alanud, kus püütakse riigilt välja pressida suurema papihunnigu maksmist AÕK-le, dema ...
  teema: iPhone
raido357

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 30.05.2014 16:56:44   pealkiri: iPhone
Artur 55608931 Tallinnas, Tondil tegeleb Apple seadmete parandamisega. Võta ühendust.

+1
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
raido357

vastuseid: 2350
vaadatud: 823063

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.05.2014 13:12:13   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Ehk koduriiki ei saagi salvestada ?
  teema: iPhone
raido357

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 25.04.2014 22:42:02   pealkiri: iPhone
iOS 7.1.1 tuli just välja. Pisike update

IPad 2 enne update 7.1 pealt aku näit 91%, pärast updatei 7.1.1 93% icon_biggrin.gif

Suure uuendamise käigus tuli voolu juurde icon_biggrin.gif
  teema: iPhone
raido357

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.04.2014 19:58:51   pealkiri: iPhone
Küsimus teadjamatele. Millised on võimalused iPhone 5 aktiveerimiseks peale hard reset'i, kui eelmise omaniku Apple ID ja parool ei ole teada? Telefon on EMT võrgulukus.

Võtke eelmise omanikuga ...
  teema: iPhone
raido357

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.04.2014 13:31:53   pealkiri: iPhone
Kas see aktiveerimine peale factory reset'i on seotud kuidagi ka funktsiooniga "Find my iPhone"?

Jah, kui "Find my iPhone" on sees, siis aktiveerimisel küsitakse PIN-i, muidu mitte. Ja see on ka k ...
  teema: iPhone
raido357

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.04.2014 16:33:35   pealkiri: iPhone
Siri-ga BT handsfree-ga ingl. keelseid lühikesi sõnumeid edukalt saatnud või kõne lähedastele. Muud otstarvet leidnud ei ole.
  teema: iPhone
raido357

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.04.2014 14:01:42   pealkiri: iPhone
, 4 või 4S ?
  teema: Inteno DG301 ruuter
raido357

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252157

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 02.04.2014 21:24:46   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
Keegi ADSL otsas seda kasutab ? Kas ADSL liini SNR margin-it saab muuta, nagu Speedtouch/Thomson v6 FW versioonides see võimalik oli ?
Ei saa liini parameetreid muuta.

Suudab ehk kehva liiniga pa ...
  teema: iPhone
raido357

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.04.2014 19:21:55   pealkiri: iPhone
iOS mehed jäävad uuest tarkvarast ilma kui OS uuendustega kaasa ei lähe. Kuna ülejäänud maailm uuendab siiski riist ja tarkvara meeletu kiirusega siis arendajatel ei ole mingit vajadust rohkem k ...
  teema: iPhone
raido357

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.04.2014 15:49:42   pealkiri: iPhone
Tänud kaasa mõtlemast thumbs_up.gif
, ei ole enda isendil küll seda "tati venimist" täheldanud...

Seda hakkad nägema/tundma, kui oled 5, 5C ja 5S kasutanud, seega kuniks tahad oma 4S-ga rahul olla, ...
  teema: Inteno DG301 ruuter
raido357

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252157

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 02.04.2014 15:47:39   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
Keegi ADSL otsas seda kasutab ? Kas ADSL liini SNR margin-it saab muuta, nagu Speedtouch/Thomson v6 FW versioonides see võimalik oli ?
  teema: Kommenteerimine: kaar3l
raido357

vastuseid: 158
vaadatud: 33162

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2014 15:23:13   pealkiri: Kommenteerimine: kaar3l
Müüs kaamerakoti, organiseeris transpordi käest kätte Tartust - Haapsallu. thumbs_up.gif
  teema: iPhone
raido357

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744965

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.04.2014 15:21:11   pealkiri: iPhone
4S on täiesti pädev kasutatuna, uuena täiesti mõttetu ost. Saad 200-300€ vahel, olenevalt müüja tujust 32GB 4S kätte.
  teema: Kommenteerimine: sten82
raido357

vastuseid: 2
vaadatud: 1671

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2014 19:01:43   pealkiri: Kommenteerimine: sten82
Müüs Canon 30D kere, kaup oma ea kohta korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ands
raido357

vastuseid: 353
vaadatud: 66389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2014 10:34:49   pealkiri: Kommenteerimine: Ands
Müüs Canon 18-55 KIT objektiivi. Saatis objektiivi kohale, hiljem tasusin kui testitud oli.

thumbs_up.gif
  teema: PHP-s regex tõlke meetodi matchimiseks *.js failidest
raido357

vastuseid: 3
vaadatud: 2763

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 30.01.2014 00:18:57   pealkiri: PHP-s regex tõlke meetodi matchimiseks *.js failidest
http://regex101.com/r/oA7eU4

Tänud. Ühte juhtu see ainult ei kata, kui on __t( "Mingi tekst" ) - ehk siis tühikuid enne ja pärast jutumärke.

Edit: Sain lahendatud -

1 - tühik kummalgi ...
  teema: PHP-s regex tõlke meetodi matchimiseks *.js failidest
raido357

vastuseid: 3
vaadatud: 2763

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 28.01.2014 23:21:36   pealkiri: PHP-s regex tõlke meetodi matchimiseks *.js failidest
Tere,

Ei ole regex-iga sina peal ning palun abi.

Oleks vaja matchida *.js failidest, järgnevaid osi:

__t('Mingi tekst')

Too __t() võib olla ükskõik mis teise meetodi sees või "" märk ...
  teema: Dropboxi alternatiivid
raido357

vastuseid: 41
vaadatud: 16567

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.11.2013 14:57:44   pealkiri: Dropboxi alternatiivid
Peab isegi ehk BitTorrent Sync-i kasutusele võtma varunduse jaoks.
  teema: Telia TV
raido357

vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.10.2013 22:33:07   pealkiri: Telia TV
Uus nutiTV pakett on rip off. Selleks, et samu kanaleid saada, mis praegu on noppekanalites, tõuseks kuutasu 10€. Kuniks upgrade peale ei suruta, ei hakka küll uuendama.
  teema: Kommenteerimine: kpihus
raido357

vastuseid: 25
vaadatud: 17705

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2013 23:04:19   pealkiri: Kommenteerimine: kpihus
Tehing venis paarile nädalale, kuna andsin vale telefoninumbri SmartPost-i jaoks. Organiseeris paki lõpuks minuni ja kõik laabus.

Kannatlik ja usaldusväärne thumbs_up.gif
  teema: Telia TV
raido357

vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.07.2013 20:40:21   pealkiri: Telia TV
, kah variant. Minu poolest WDS arutelu lõppenud. Oli nagunii ainult boonus. Ongi põhjust võrk korralikumaks muuta.
  teema: Telia TV
raido357

vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.07.2013 18:36:40   pealkiri: Telia TV
, WDS toimib Speedtouch/Thomson-i enda seadmete vahel igast asendist. Kuna mul oli üle päevi näinud ST780, siis sai sellega edukalt leviala laiendada. Vahemaa kahe seadme vahel oli 30 meetrit ehk. ...
  teema: Telia TV
raido357

vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2013 21:21:16   pealkiri: Telia TV
Kellelgil kokkupuuteid tarkvaraga 8.C.D.9 TG784 peal ja WDS-iga:


{Administrator}=>:wireless wds config state=disabled
{Administrator}=>:wireless wds config state=enabled
Could not set st ...
  teema: Telia TV
raido357

vastuseid: 59365
vaadatud: 14175183

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2013 08:03:54   pealkiri: Telia TV
Kellelgil kokkupuuteid tarkvaraga 8.C.D.9 TG784 peal ja WDS-iga:


{Administrator}=>:wireless wds config state=disabled
{Administrator}=>:wireless wds config state=enabled
Could not set st ...
  teema: Kommenteerimine: raiclo
raido357

vastuseid: 55
vaadatud: 12816

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2013 23:01:46   pealkiri: Kommenteerimine: raiclo
Müüs E4500, kaup korralikult pakitud ja suhtlus hea.
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
raido357

vastuseid: 1903
vaadatud: 322891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2013 23:00:45   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Müüs TG784, tehing aus ja kiire.
  teema: Kommenteerimine: Edz
raido357

vastuseid: 151
vaadatud: 48407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2013 16:29:12   pealkiri: Kommenteerimine: Edz
Müüs TG585, äri kvaliteetne.
  teema: Kommenteerimine: napoleon
raido357

vastuseid: 77
vaadatud: 103722

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.05.2013 10:03:56   pealkiri: Kommenteerimine: napoleon
Tehing käest kätte nagu kokkulepitud. thumbs_up.gif
  teema: Mis PHP tööriista kasutate PHP koodi kirjutamiseks?
raido357

vastuseid: 27
vaadatud: 8536

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 13.05.2013 10:01:25   pealkiri: Mis PHP tööriista kasutate PHP koodi kirjutamiseks?
http://www.sublimetext.com/2

Asjalik kursus, kuidas Sublime peaks/võiks kasutada. Päris palju kasulikke näpunäiteid.

https://tutsplus.com/course/improve-workflow-in-sublime-text-2/

thumbs_up.gif
  teema: Telia Koduinternet
raido357

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698753

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.04.2013 15:45:52   pealkiri: Telia Koduinternet
Kui Elioni poolt on VDSL sisse veetud, ning kasutusel on TG789vn ruuter, kas on võimalik asendada see ruuter mõne teisega? Probleem selles, et purk kooleb ära kui suurem liiklus taha satub. Korraga ...
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
raido357

vastuseid: 2350
vaadatud: 823063

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.04.2013 21:33:51   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
majade numbrite otsing käib kuidas?

Mis mõttes kuidas ? Kirjutad otsingusse "<tänav> <nr>".
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
raido357

vastuseid: 2350
vaadatud: 823063

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.04.2013 21:19:20   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Morelocale2 on poolik lahendus, kuna see muudab ära ka teiste rakenduste ja seadete menüü keele.

Seda küll, siis ei üle muud, kui leppida.
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
raido357

vastuseid: 2350
vaadatud: 823063

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.04.2013 21:15:33   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
töötabki, puha eesti keeles icon_eek.gif Kuidas Sa said eesti keelseks? Minu mõistus ei hakkand peale icon_sad.gif ( nexus7). Mihkel7
eeldatavasti jah systeemi keel.
ma eriti ei syvenenud, aga keele valiku kohta ...
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
raido357

vastuseid: 2350
vaadatud: 823063

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.04.2013 19:51:41   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Sai kah Google Mapsi navi testitud, toimib küll. Sihtkohta jõudes kuvatakse ka street view pilt, milline peaks sihtkoht olema.
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
raido357

vastuseid: 2350
vaadatud: 823063

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.03.2013 09:55:15   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Google Maps-iga toimib juba mõnda aega bussiga navigeerimine. Kuvatakse väljumise aegu, juhitakse lähimasse peatusesse ja bussis olles on peatused jälgitavad ja annab märku, kui vaja maha minna. ...
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
raido357

vastuseid: 2165
vaadatud: 613254

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.03.2013 10:16:33   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
, ei ole kohanud.
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
raido357

vastuseid: 2165
vaadatud: 613254

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.03.2013 00:12:34   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Peab vist siis kunagi update ära tegema. Maru häiriv asi on. Iga käivitamise skeemita et tööle jääks.

Ei ole kunagi sellist probleemi kohanud, ei 2.3 ega ICS peal.
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
raido357

vastuseid: 2165
vaadatud: 613254

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.02.2013 20:24:01   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Uus versioon tõi põnevaid uuendusi. Hästi tehtud ettevõtmine. Teesulgude/tööde märkimine tuleb eriti kasuks.

mis head uuendused on? peaks installima üle pika aja. pole viitsinud eriti kasut ...
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
raido357

vastuseid: 2165
vaadatud: 613254

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.02.2013 11:16:45   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Uus versioon tõi põnevaid uuendusi. Hästi tehtud ettevõtmine. Teesulgude/tööde märkimine tuleb eriti kasuks.
  teema: iPad vaadates täpitähed puudu
raido357

vastuseid: 16
vaadatud: 2985

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.02.2013 14:04:00   pealkiri: iPad vaadates täpitähed puudu
Vaadake nüüd uuesti võtsin selle zone counteri sealt algsest ära.

Chrome @ OS X nüüd toimib.
  teema: iPad vaadates täpitähed puudu
raido357

vastuseid: 16
vaadatud: 2985

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.02.2013 13:18:33   pealkiri: iPad vaadates täpitähed puudu
http://transkapital.ee/

Chrome @ OS X -

http://www.upload.ee/thumb/3069398/Screen_shot_2013-02-13_at_12.14.48.png

Puha puruks leht.

Käsitsi UTF-8 keerates, isegi kuvati normaalselt.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.