|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2023 17:20:01 pealkiri: Starcraft 2 |
Jaaa öine küte jätkub viimasel ajal just 3v3 4v4 lainel.. igal juhul sellel aastal ka plaan lanparty korraldada^^ eks kui miskit hoian kursis.
Kui keegi liikvel andke märku meie discordis:
... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2023 02:34:56 pealkiri: Starcraft 2 |
Hei üle pika aja nüüd juba suht ammu kogu sc2 on free to play ja mõnda aega siis vaikselt taas kütame team playd ja muud ladderit omavahel^^
vana hea 1998-2003 loodud sc1 community aina rohke ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2017 19:32:32 pealkiri: Starcraft 2 |
Selles SC Remas skirmishe AI vastu ka saab teha, et teed gruppi alliedega?
Jah - saab. Samas selles osas on devidel "uuendusi" tulemas. AI kohapealt on asi tegelikult algeline endiselt. UMS mappi ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2017 01:14:56 pealkiri: Starcraft 2 |
vana keskaaegse koolivennaga veel lasime retro 2v2 tiba, päris raske ikka BW aga mängud tulid väga head. Zealot ikka omab endiselt..
tõsiselt tase kui palju sai ikka kunagi mata tunnist sc pä ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2017 02:51:25 pealkiri: Starcraft 2 |
See free to play on päris tore areng.. samas 2v2 liigades mingi segadus sellepärast, lambist promoteb ei tea kuhu.
Ise tegin eesti keels pisikese striimi täna Sc1: Remastered . Lasin mõned rank ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2017 21:12:40 pealkiri: Starcraft 2 |
UMS on tänapäeval ka veel teema?
Tuli Eesti kohta päris Kosmos tulemus eile Notice ja Wood suutsid suruda EU 2v2 master2 rank 295 peale, vist baltikumi top1 tulemus hetkel
pisike screensho ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.08.2017 13:58:37 pealkiri: Starcraft 2 |
Kui on Starcraft: Remastered huvilisi / vanu Sc1 pelajaid aastast 1998 vms. Võib julgelt äädida battle tagi (paar juba on ilmutanud ennast) Peab ütlema, et Remastered on üllatavalt lahe..
eri ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2017 17:41:37 pealkiri: Starcraft 2 |
lani ootan juba lehte võiksid natukene veel mudida hetkel ekraani keskel ainult väike aken: http://puu.sh/x90pM/3746aeb0ab.jpg
Eks siis updaten kui sponsorid leiame tänan tähelepan ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2017 15:34:55 pealkiri: master |
Kütame kenas tempos endiselt xD
Meil SirPlayALot tegi 2017 eesti tipptulemuse, pea 5000 MMR eu ja master2
tiba mudisin seda retro koodi ja nüüd jookseb see veeb isegi Windows 10 Edge browser ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2017 17:42:17 pealkiri: Starcraft 2 |
Tea kas Starcraft 3 ka tuleb..
uu.. no see oleks lahe küll... aga tõsi. Tundub, et suund Co-Op ja herode arendamisele. Seega lähiaastatel küll sc3 ei usu.. aga Blizz varemgi üllatatanud
Eg ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2017 01:33:34 pealkiri: Starcraft 2 |
Hei Jah Tyygas veteran kütab täiega! sai just promote kulda ju lahe et hardcore BW aegadest ikka rahvast liigub!
hm no.. pmst miski 512ati graafika võiks olla ja i3 prose.. minimaalselt ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2016 17:04:51 pealkiri: Starcraft 2 |
Väga lahe striim oli Soits^^
see uus MMR süsteem on kütnud päris palju kirgi ja playerbase tundub päris kena juba..
vaikselt mu vana retro Starcraft1 klann ka ellu ärganud Hetkel meil sel ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.08.2016 18:00:05 pealkiri: Starcraft 2 |
Idee on hea, ei pea ise rääkima, aga samas jookseb mingi voice content. Animeeritud gif tõmbab haneks
jaa Twitch on otsustanud mitte bannida seda ka tuleb välja Lihtsalt liig ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.07.2016 15:21:43 pealkiri: Starcraft 2 |
Kes mängib? https://www.twitch.tv/ultragamer500
Päriselt ka Stephen Hawking ise??
Vau,
Mul tunne, et mida rohkem aeg edasi läinud on, Twitchis poliitika, et kes "huvitavama" ideega lagedale ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2016 17:44:58 pealkiri: LOTV uus ladder |
Oi tere Soits Streaming legend!
Ma kuulsin sellest uuest ladder süsteemist LOTVis, et mmr peale mängu avalik ja tead, et kui kaugel promote on divisjonis.
Täna ühe juustu mikri ja PCga testi ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2012 11:28:51 pealkiri: lineage 2 |
jah endiselt elus ja endiselt parim Mõned värsked uuendused ja nii.. grindi suts vähem. Aga vana hea l2 omas mahlas igati. Uuenduste list on metsik muidugi, igast imenikerdusi juurde tulnud. ja ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2012 16:27:51 pealkiri: lineage 2 |
Kui mõni eestlane soovib Magmeldi tulla andke teada meil klann kenasti käimas, 7+ eestlast ja goddard clanhall. Mõni siit hinnavaatlusest isegi tulnud Varsti hakkame octavist tapma, m6ni 95 v ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.04.2012 03:12:56 pealkiri: lineage 2 |
Karti 85 zellaka vibuga ilma buffideta kymnendal katsel suutsin 2ra teha
http://www.youtube.com/watch?v=NcRinKn2D7g |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2012 10:44:04 pealkiri: lineage 2 |
m6istan sind
nii uuendasin oma klannile foorumi ka
http://clanprophecy.netau.net/
kui keegi 2ra eksib magmeldisse andke teada. Igatahes vaikselt juba koguneb eestlasi
http://clanprophecy ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.03.2012 18:31:03 pealkiri: lineage 2 |
Kui keegi eestlane Magmeldis juhtub olema ja mingit klanni otsib võib meili või PM saata charrile Gerdhelum
Olen seal clan(lvl8) leader ja vaikselt chillime, miski 5-6 eestlast juba on sees. Misk ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.01.2012 01:58:42 pealkiri: lineage 2 |
yeah, makes sense.
Samas tõesti naljapärast vahest õllekõrvale mõni põrsas mättasse lüüa ka lahe, ma homme vast otsin mõne bossu.
aga selles osas on tõesti nii.. kes ikka aint massive mmo ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2012 23:47:49 pealkiri: lineage 2 |
pisike küsimus vanematele olijatele:
praegu selline buustimine käib ja tõsisem raidbosside killimine algab seal 85+ (vist ka mingit 76+ paar instanced dungeoni mõnes linnas)
aga üldiselt ku ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2011 11:14:04 pealkiri: lineage 2 |
irw, NO on ikka tsirkus.. tõsiselt peate kõik need uued serverid läbi proovima  niipalju olen aint sõjaväes viimati naerda saanud.. selliseid tonte ikka tuleb ette.. TOI 10+ farm mingite aasi ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2011 20:23:54 pealkiri: lineage 2 |
|
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2011 06:40:06 pealkiri: lineage 2 |
Assa raibe ega jah, see on ikka mõnus buustimine praegu, mul isegi mentor buffi pole... istun Tower of I. lihtsalt ja farmin leveleid nagu varakevadisi seeni 60 tuli suht midagi tehes, aga jah ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2011 06:14:16 pealkiri: lineage 2 |
| ega jah, ene 85 vana head atra mulda ei viska^^ sinnamaani suht boostimine aint praegu |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2011 19:38:53 pealkiri: lineage 2 |
| joini vast kõige uuemaga, Bartz mis just välja tuli. Muidu la2 nii popp praegu et kõik kohad rahvast räigelt täis.. ootab veel paar kuud ei kujuta ette mis sieged tulevad xD |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2011 20:49:27 pealkiri: lineage 2 |
jah, nii ongi disainitud, et rahvas kiireminini awakened saaks
JA SIIS tuleb hardcore grind rsk ootan huviga. oleks aint rohkem aega farminda 85 ära
capa: kas olete mingis suvalises välismaak ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2011 06:02:42 pealkiri: lineage 2 |
Viimati mängisin L2 vist mingi 3 aastat tagasi. Uuesti grindima ei ole plaanis hakata, aga huvi pärast tõmbasin clienti siiski ära.
Üllatas see, et nüüd visatakse sind kohe teistega tundmat ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2011 21:13:04 pealkiri: lineage 2 |
Magmedlis, 42 lvl. aga kuna lvl 40neni oli mingi "newbie mode" siis eriti raske polnud http://www.lineage2.com/en/game/getting-started/path-to-awakening/
nüüd alles läheb tõsisemaks kuna edasi li ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2011 02:09:53 pealkiri: lineage 2 |
|
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2011 00:30:08 pealkiri: lineage 2 |
sorri et lolli küsimuse esitan aga lihtsalt praegu veel pole aru saanud absoluutselt kuidas käib party looting ja raidides siis bosside geari/itemite jne lootimine?
tuleb mingi aken ette, et mis d ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2011 19:44:17 pealkiri: lineage 2 |
| kütan magmeldis praegu, joinisin mingi ex "pro" klanniga kes just aasia prova servust migreerub sinna.. lineage 2 muidu vist raudselt keerukaim omalaadne pela.. wow on tõsine lastenurk tõesti selle ... |
teema: lineage 2 |
ragner
vastuseid: 5260
vaadatud: 890486
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2011 21:50:48 pealkiri: lineage 2 |
Nii nagu juba ülevalpool mainitud.. L2 nüüd siis NCsoft poolt täiesti tasuta (kui ei soovi osta netipoest lisakraami mis on optional)
http://www.lineage2.com/en/game/getting-started/path-to-awak ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2010 09:42:51 pealkiri: Starcraft 2 |
sc 1 brilliance oli fluke, täielikult absurdne fluke.
sc 2 on tavaline mäng, ilusa graafika ja kõrge production valuega. tavaline rock-paper-scissor.
sc 1 oli kogemata palju rohkemat ja kogemata ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2010 23:47:05 pealkiri: World of Warcraft |
üritasin uurida tsipa cata graphi uuenduste tagamaid.
Üks silmapaistvaim muudatus vanadele olijatele on vee renderdamine. Meenutab suts kuidas vesi on nt Myst V's renderdatud. Selline ilus 3d tee ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2010 01:03:22 pealkiri: World of Warcraft |
on mis on.. kuigi ma üldse ei plaaninud isegi kohe pelama catat hakata.. pärast pisikest beeta proovimist ma ennustan et 2 nädalat tuleb selline periood et muru ka ei kasva kui cata väljas ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2010 00:12:43 pealkiri: World of Warcraft |
On nii keerulist teemat siin tõesti mõtet lahkama hakata? Alati võid ju PSi saata
Vaatsin su profiilist, et sa C progreja, arvatavasti asjaga vägagi käpp ;)Seetõttu küsisingi kuna kuulen sää ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2010 18:13:33 pealkiri: World of Warcraft |
Ehk soovid sellest müstilisest "sünkrost" lähemalt rääkida?
Muidu selle koha pealt on õigus et wow tahab kõrget takti. Prose põlvkond ja tuumade arv olulist mõju ei anna
On nii keerul ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2010 18:03:15 pealkiri: World of Warcraft |
| core2duo-d käivad hetkel wowis paremini kui phenomid ja cored-i-d. videokaardist asi üldse ei sõltu (kui just vändaga, puust kaart, päkapikud sees, ei ole) - kui on hea kaart siis on kõikidel re ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2010 21:49:12 pealkiri: World of Warcraft |
jep jep, ma just mõtlen kõige rohkem neid uusi põnevaid talent asjakesi mis rauas läheb igaljuhul põnevaks |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2010 21:29:26 pealkiri: World of Warcraft |
| pole worgenis midagi erilist. samuti ma ainult oletan et tekib probleemi balancega. Mõtlen tagasi sellele kui nt DK tuli mängu lol |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2010 03:53:43 pealkiri: World of Warcraft |
| aga 1 on kindel.. kogu PVP teema on nii P****S kui võimalik hetkel wotlk's.. mida küll ette võetakse selles osas ootan vägagi huviga. Sest worgenite jne kohapealt läheb ju balance pilt ainult kee ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2010 02:29:53 pealkiri: World of Warcraft |
oi sunnik,
võtan oma varasema kriitika Azhara jne osas tagasi. Niipalju kui sain sõbrapool betat pelada on Cataclysm ikka ülikõva.. LK ületab juba eos minuarust atmosfäärilt. Archeology on k ... |
teema: Starcraft 2 |
ragner
vastuseid: 2895
vaadatud: 586535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2010 04:39:06 pealkiri: Starcraft 2 |
SC2 ei ole päris esimese osa vääriline. 3d maailmas on speedlingute vahel ikka päris rõve microda.
Zerg on üldse igavam, pole shoutcastidest varasemaid ling/muta lahinguid jne.
Roache ja banel ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.09.2010 23:58:04 pealkiri: World of Warcraft |
ma ei tea kunagi oli Outlandil Hüljatud ka norm eesti kild.. pole enam õrna aimugi mida nad teevad aint.
http://www.huljatud.com/v1/news.php
Kalevlased on hingusel vist(tõsise kildina).. Welt ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.09.2010 00:27:28 pealkiri: World of Warcraft |
| haha. oi jah. mina istusin kusagil eemal alati lihtsalt entrancedest. Samas ma olen kuulnud etr saab kuidagi häkkida isegi nii, et kindlat characterit ei näe. Vähemalt väga ammu sai. Enam ei oska ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.09.2010 00:21:14 pealkiri: World of Warcraft |
| ega jah midagi pole teha, kes kust mättast näeb. Aga ma usun et 50/50 vahekord peaks nüüdseks tõesti rohkem klappima.. kuigi pole ammu peland enam. Aga ega ma nurise.. see x-realm teema on ju ilu ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.09.2010 19:54:19 pealkiri: World of Warcraft |
11s av kaotamisel. tundub et kuu ajaga on kogu alliance muutunud ajututeks värdjateks kes ei oska absoluutselt mitte kui sittagi teha ega mõelda.
nii tuttav tunne.. kui ma veel pelasin priest ni ... |
teema: World of Warcraft |
ragner
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.09.2010 07:02:44 pealkiri: World of Warcraft |
, Kena UI, millega tegu?
ammu tsillisin sellega ringi , viimne periood enne kui quittisin. aga see on diablo 3 theme. roth UI. ja olen ise modind seda omajagu veel otsa.
http://www.wowinterface. ... |
| |