|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
pyrex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.11.2022 17:12:51 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Proovisin selle huubi ära siis. iOS äpp toimib kenasti. Liitusin, et Pöördes seriaali vaadata. Lg telekas äpp enam nii vahva ei olnud.
Vaatasime siis Klassikokkutulekut, kui järsku hakkas keeg ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.11.2022 19:22:44 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
See on kahjuks ainult sinu enda probleem. Soovitan sul LG äpp nurka visata ja mõni asjalik android box kasutusele võtta. Sisu üle ei vaidle aga äpi teostus androidil on küll üks paremate seas ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.11.2022 16:51:42 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Mis mõttes, go3 on ikka sitax uimane asi , vahet pole kas uus või vana lg....pole ühtegi äppi telekas, mis nii aeglane oleks...vähemalt mida isiklukult kasutan
Ilmselgelt on asi tegijas, mitte t ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.11.2022 16:38:17 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
| LG teler ja Go3 äpp teatab pidevalt network error. iPhone peal ka äpp laeb igaviku. Mul oli mingi Filmi pakett. Vaadata pole muud, kui Kättemaksu kontorit ja Vallalist kaunitari, kuid nende hooaeg ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.11.2022 13:52:05 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
| Ei hakanud kogu teemaajalugu läbi lugema, aga oskab keegi öelda, kuidas go3 praegu pildikvaliteedi osas on? Mäletan, et kui alguses tuli, siis ei kannatanud mingit kriitikat. Kas TeliaTV äpiga võ ... |
teema: EshopWedrop |
pyrex
vastuseid: 563
vaadatud: 220545
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.10.2022 09:06:59 pealkiri: EshopWedrop |
| Tegin ka esimese tellimuse amazon.de ja saatmine läbi Eshopwdropi. Pakid jõudis ilusti kohale, ainuke mille üle nuriseks, et täpset hinda ette arvutada ma ei saanud/ei osanud. Maksumuse sain alles ... |
teema: OstaEU |
pyrex
vastuseid: 66
vaadatud: 47632
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.07.2022 10:23:12 pealkiri: Re: OstaEU |
| Ärge jumala eest kasutage!!! Kõik on kena, kuni pakk kaduma läheb (ja seda juhtub, nagu varasematest postitustestki näha) üsna sageli. Valetatakse-vassitakse-varjatakse viimase hetkeni. Kui enam ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 17.06.2022 13:14:00 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Osta tasub ainult kvaliteeti.
Vahetasin ~400W seinast miner-i kurikuulsa VIC 1650W PSU kvaliteetse Corsair HX1200 vastu. Voolu tarve vähenes ~15W ehk siis ~4%
No eks neid VIC-e osteti ju siis kui ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.05.2022 13:22:57 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
| On kellelgi viimasel ajal ette tulnud ekraani "vilkumist" läheb mustaks sekundiks-kaheks ja tuleb kohe tagasi. Tv on korras... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
pyrex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.05.2022 10:52:11 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Mul juba olemas uuem xiaomi 4k stick, korralikult töötab, sellele otsin pulti.
Sain katsetada elisa uuema boxi pulti, mis õnnestus ka ära siduda. Numbrinupud ja üles/alla/vasak/parem, kodu nupp ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
pyrex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.05.2022 19:45:10 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Hästi, tuleb siis miski box muretseda. Mida siinne rahvas kasutab? Oskab keegi soovitada midagi, mis elisa äpiga korralikult töötaks?
Osta õige box mitte mingi suvaline odav junn. Mecool km1 o ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.05.2022 19:34:35 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Täna vali teler milline omale sobib aga kuna see nutiosa sureb neil koos uuendustega liiga kiirelt ära, sõltumata margist ja seeriast, siis on vaja leida korralik AndroidTV boks mis pidevalt uuen ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.05.2022 17:21:25 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Ei leia nagu kuskilt infot, et kas selle Go3 äpi annab ka Philipsi telekatele peale ajada
Ei saa. Android või lg samsungi teatud os-id |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.05.2022 17:06:05 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
| Käisin just paar päeva tagasi poes erinevaid telereid go3-ma proovimas. Lg oli neist kõige kehvem ja asi jääb jõudluse taha kinni. Mida uuem/võimekam teler seda parem on. Android oli neist kõi ... |
teema: Kommenteerimine: HärraF. |
pyrex
vastuseid: 38
vaadatud: 5056
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2021 12:39:24 pealkiri: Kommenteerimine: HärraF. |
| Mitu positiivset tehingut. |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 03.12.2021 14:03:34 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Otsin wifi power socketit mis jääks pärast voolukatkestust OFF režiimi, ehk peaksin teda ise manuaalselt ON peale lülitama. Oskab keegi mid õigesse suunda juhatada?
Praegu on üks mis ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 03.12.2021 13:48:38 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Otsin wifi power socketit mis jääks pärast voolukatkestust OFF režiimi, ehk peaksin teda ise manuaalselt ON peale lülitama. Oskab keegi mid õigesse suunda juhatada?
Praegu on üks mis ... |
teema: OstaEU |
pyrex
vastuseid: 66
vaadatud: 47632
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.11.2021 15:53:22 pealkiri: Re: OstaEU |
| Ärge jumala eest kasutage!!! Kõik on kena, kuni pakk kaduma läheb (ja seda juhtub, nagu varasematest postitustestki näha) üsna sageli. Valetatakse-vassitakse-varjatakse viimase hetkeni. Kui enam ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 10.11.2021 14:33:41 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Ma loobusin Nanopoolist kuskil augusti alguses selliste trikkide pärast.
See on nende latest saavutus.
https://twitter.com/nanopool_org/status/1454086641442775050
Olen praegu Hiveon poolis. 0, ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
pyrex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.10.2021 12:52:27 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Lähed elisa esindusse ja lõpetad. Enne ära ei lähe...
No nii on see kõige lihtsam tegelikult. Telefoni teel on paras kammajaa.. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
pyrex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.10.2021 12:32:08 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| See on nüüd õpikunäide kuidas oma klientidest lahti saada. - Tule uue teenusega võimalikult kiiresti välja. Testimine pole oluline. Testimine jäta klientidele. Kui isegi elisa enda digibox ei t ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.10.2021 12:24:11 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
, ega ikka ei saa küll. Või siis - milline õhkjahutusega 3090 töötab viisakalt ( patjade vahetuseta ) 300w ja 120 Mhash peal, nii et ventikad on 30-40% max.
Enam-vähem hääletute asjade vastu ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.10.2021 12:08:59 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
, ega ikka ei saa küll. Või siis - milline õhkjahutusega 3090 töötab viisakalt ( patjade vahetuseta ) 300w ja 120 Mhash peal, nii et ventikad on 30-40% max.
Enam-vähem hääletute asjade vastu ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.10.2021 11:55:50 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
, eluruumis ei taha tõenäoliselt keegi kuulata ventikas saja peal asja undamas.
Muugal elasin, siis ehitasin kütmise jaoks ka mõned minerid. Vahel õhtusel ajal, kus toas ja õues oli kõik ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.10.2021 11:24:53 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Tulen siis ekstra nuubi küsimusega välja:
Korter elektrikütte peal, hooaeg algamas, mis oleks parim setup, millega elamist kütta, nii et see raha teeniks. Põhikütteallikaks ei taha, aga kui nt ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
pyrex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.10.2021 10:52:52 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Loobusin üldse sellest Elisa värgist ja kolisin Telia peale tagasi.
Alusühenduse tasu 6 euri, EPON rent 3 euri, Internet kui selline on odavam jah aga Telial vähemalt pole selliseid rendijamasid ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
pyrex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.09.2021 13:30:52 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kas tänasel hetkel juba soovitaksite originaal boxi mingi android boxi vastu vahetada (nt: Mi Box)?
Või on see värk veel liiga toores? Mind ajab nende enda boxi kiirus suht tihti "ketasse", laeb j ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
pyrex
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771597
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.09.2021 13:23:12 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Lõpetasin oma elisa jura ära. Kõige idiootsem on see (peale selle, et rakenduses hunnik vigu), et teenuse lõpetamiseks tuleb rääkida kokku 3 inimesega. Ja äkki siis millagi lõpetatakse teenus ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 15.09.2021 18:20:32 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
3080 triol sai ainult eest ära vahetatud, minus pad 8, temp kukkus 108-110 pealt 92-94 kanti. Backplate taha jäid stock padjad.
Järelikult ikka väike vahe on patjadel . Või siis asi sell ... |
teema: OstaEU |
pyrex
vastuseid: 66
vaadatud: 47632
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.09.2021 15:25:47 pealkiri: OstaEU |
Kas Herman Milleri tooli tootelehel on kirjas, et koos pakendiga kaalub 30kg? Kui jah, saada neile link, et näe seal kirjas ja tehku oma kaal korda
Kullerfirma vastas mu päringule ning nende andm ... |
teema: EshopWedrop |
pyrex
vastuseid: 563
vaadatud: 220545
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.09.2021 23:19:56 pealkiri: EshopWedrop |
Tegin ka konto ära. Vaatab kas saab USAst ühe vidina probleemideta kätte.
Kõige rohkem teeb muret kuidas mu pakk antakse võõrasse keskkonda üle. Eespool on juttu, et küsitakse SMS koodi. Eks ... |
teema: EshopWedrop |
pyrex
vastuseid: 563
vaadatud: 220545
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.09.2021 10:52:19 pealkiri: EshopWedrop |
, suhtlesid eesti klienditeenindusega?
Mul on nad lisatud Skype. Praktiliselt igal ajal on online kui mul vaja on läinud. Saadad neile träkingu, mis kuller tuleb, millal oodata on ja selle koodi. ... |
teema: EshopWedrop |
pyrex
vastuseid: 563
vaadatud: 220545
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.09.2021 10:33:56 pealkiri: EshopWedrop |
Ei mäleta kahjuks enam.
---
Poolas juhtus selline asi, et saadeti DPD'ga pakk, millel valitud siis PIN küsimine kättetoimetades ja kuller ei andnud pakki üle ja saatis tagasi.
Endal sama ... |
teema: Makita akutolmuimeja DCL182 - väike mugav katastroof :: Tolmuimejad |
pyrex
vastuseid: 29
vaadatud: 18763
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.07.2021 15:00:56 pealkiri: Makita akutolmuimeja DCL182 - väike mugav katastroof |
Mul on kodus päris tolmuimeja. Ja tõsisemate ehitustööde jaoks on tõsine Makita.
Puudu on miski, mis ei tööta juhtmega, nii autosse kui ka pisemate tolmutööde tarvis.
Väike nagu väike. M ... |
teema: OstaEU |
pyrex
vastuseid: 66
vaadatud: 47632
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.07.2021 13:33:32 pealkiri: OstaEU |
Tegin ka mitu kuud tagasi konto aga hiljem siit sealt uurides selgus, et pakid pidid kaduma minema. Aga ühe korra tahaks ikka ära proovida
Nüüd siis juhtus nii, et kodanikud kaotasid minu üsna ... |
teema: EshopWedrop |
pyrex
vastuseid: 563
vaadatud: 220545
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.07.2021 13:23:12 pealkiri: EshopWedrop |
Mis teevad nüüd? Ütlevad, et kui neilt kindlustust ei võtnud, siis unusta ära?
Mul juhtus ostaeu-ga nii(nad ise kaotasid selle ära). Kandsid mulle 30€ ja vsjo.  |
teema: Makita akutolmuimeja DCL182 - väike mugav katastroof :: Tolmuimejad |
pyrex
vastuseid: 29
vaadatud: 18763
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.07.2021 12:31:52 pealkiri: Makita akutolmuimeja DCL182 - väike mugav katastroof |
| Teemaalgatajale soe soovitus: viska see mõttetu pask ära. Koju tolmuimejaks otsi midagi, millel on HEPA filter, sest ilmselgelt pole sa kuulnud mitte midagi peenosakeste lendumisest läbi odavate im ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.05.2021 16:01:38 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Kuidas teil go3 äpp androidi peal toimib? Minul pilt pidevalt hakib/jõnksutab ja see on päris häiriv. Webosi peal toimib ideaalselt aga seal see äpp ise palju viletsam, ebamugavam kasutada.
Andr ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.05.2021 15:49:46 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Mul kaks android boxi ja neil olid need äpid erinevad. Nende enda boxil on see äpp teistmoodi, system all kirjas vähemalt teise nimega. Kohe kui käima panna on go3 jms äpid saab sealt edasi.
J ... |
teema: OstaEU |
pyrex
vastuseid: 66
vaadatud: 47632
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.05.2021 13:15:38 pealkiri: OstaEU |
Tegin ka mitu kuud tagasi konto aga hiljem siit sealt uurides selgus, et pakid pidid kaduma minema. Aga ühe korra tahaks ikka ära proovida
Nüüd siis juhtus nii, et kodanikud kaotasid minu üsna ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 12.05.2021 09:42:53 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
, Sa ei lukusta coret ära vaid teed aint offseti corele.
Võib ka core lukustada. Saab väiksema voolutarbe. Eriti hästi toimib throttlevate 3080 kaartide puhul mis annab sellel puhul 98.8 mh/s |
teema: Elisa mobiilne internet |
pyrex
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679322
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.05.2021 10:55:15 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Oleksin pidanud veidi täpsemalt sõnastama vist jah. Ühesõnaga, oleks vaja seadet, mida saaks suunata ühele kindlale mastile ja saaks ka lukustada mingile sagedusele ning käiks üle PoE ning olek ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
pyrex
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679322
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.05.2021 10:38:55 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Oleks omal ka vaja mingit paremat lahendust kui tubane B525s-a23 . Mida soovitate? |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 03.05.2021 12:23:00 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Kodanikud, kes te 3080 termopatju vahetanud/lisanud. Mis toodangut kasutasite ja palju kulus?
MSI kaardile tellisin amazonist Thermalright Thermal Pads 12.8 W/mK, 1 mm mingi kriips jäi järgi stan ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
pyrex
vastuseid: 4401
vaadatud: 968741
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 03.05.2021 11:21:14 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
| Kodanikud, kes te 3080 termopatju vahetanud/lisanud. Mis toodangut kasutasite ja palju kulus? |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.04.2021 15:07:02 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Nii saan ka mina aru, aga paar postitust üleval jäi teine mulje + suheldes klienditeenindajaga jäi samuti teine mulje.
Go3-l pidavat olema näiteks piirang, et saad 2st seadmest korraga vaadata, ... |
teema: DPD eesti AS |
pyrex
vastuseid: 200
vaadatud: 128237
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.04.2021 13:54:50 pealkiri: DPD eesti AS |
| Tellisin e-poest paar asja, need pandi teele ühe saadetisena aga kahe eraldi pakina. DPD Tracking näitab, et mõlemad pakid jõudsid üheaegselt Viljandi Pakkide toimetuskeskusesse. Täna tuli kulle ... |
teema: TELE2 |
pyrex
vastuseid: 4214
vaadatud: 1182637
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.04.2021 13:43:16 pealkiri: TELE2 |
Uued paketid ikka parajalt kirved.. Naudin oma 8€ piiramatut veel kaks aastat ja muigan  |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
pyrex
vastuseid: 1296
vaadatud: 384527
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.04.2021 13:03:34 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Küsiks kah, et kas on mingi kvaliteedi vahe kui sul jookseb Go3 kas teleka enda Android TV peal, Nvidia Shieldi, Mi Box S pealt või siis hoopis selle go3 enda boksi pealt?
Go3 pakkus omale just hu ... |
teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
pyrex
vastuseid: 6228
vaadatud: 1764504
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 13.04.2021 13:08:02 pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08L3JCL97/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Ma räägin ju ALI EU ladudest...  |
| |