Avaleht
otsing leidis 1629 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: caarel
psydeblo

vastuseid: 97
vaadatud: 20378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.05.2025 22:09:57   pealkiri: Kommenteerimine: caarel
Jällegi üks positiivne tehing. Väga vastutulelik müüja thumbs_up.gif
  teema: Once human
psydeblo

vastuseid: 7
vaadatud: 1942

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.08.2024 21:12:23   pealkiri: Once human
Seasons Explained
https://steamcommunity.com/ogg/2139460/announcements/detail/4230650600765346782?snr=2___
  teema: Kommenteerimine: meim
psydeblo

vastuseid: 237
vaadatud: 42604

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2024 17:44:06   pealkiri: Kommenteerimine: meim
Ostsin arvuti, kõik kiire ja tore. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Master593
psydeblo

vastuseid: 104
vaadatud: 22469

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2024 18:25:24   pealkiri: Kommenteerimine: Master593
Müüs klaveri, igati positiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ninzor
psydeblo

vastuseid: 231
vaadatud: 48143

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2024 22:48:52   pealkiri: Kommenteerimine: ninzor
Müüs ühe vajaliku vidina. Kõik käis kiirelt. thumbs_up.gif
  teema: The Finals
psydeblo

vastuseid: 10
vaadatud: 4164

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2024 23:53:47   pealkiri: The Finals
Sai ka proovitud, päris pull mäng, eriti see maailma lagunemine. Aga gamemodesi on vähe ja jube lühiksed. Ehk tulevikus tuleb neid juurde kah.
  teema: QNAP arutelu
psydeblo

vastuseid: 59
vaadatud: 34972

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 15.10.2023 20:26:10   pealkiri: QNAP arutelu
jellyfin thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aprilia.
psydeblo

vastuseid: 46
vaadatud: 5168

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2023 20:19:54   pealkiri: Kommenteerimine: aprilia.
ostsin läpaka, tehing kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: Sebastian
psydeblo

vastuseid: 156
vaadatud: 33682

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2023 18:27:44   pealkiri: Kommenteerimine: Sebastian
Ostsin läpaka, väga meeldiv tehing oli thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Harmoonia
psydeblo

vastuseid: 208
vaadatud: 42893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2023 18:58:30   pealkiri: Kommenteerimine: Harmoonia
Sai üks videokaart ostetud. Kõik tip-top. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: indre329
psydeblo

vastuseid: 749
vaadatud: 304508

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2022 20:57:24   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Äri kiire ja korralik! Teinekordki! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
psydeblo

vastuseid: 476
vaadatud: 66658

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2022 22:04:45   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Sai läpakas ostetud. Kõik super! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Lost Ark
psydeblo

vastuseid: 129
vaadatud: 29576

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2022 18:26:39   pealkiri: Lost Ark
... Midagi jäeti serverite sizemises ja disainis väga vahele.
Jäeti see vahele, et New Worldi ämbrist ei õpitud mitte midagi. icon_cry.gif
  teema: Lost Ark
psydeblo

vastuseid: 129
vaadatud: 29576

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2022 22:52:28   pealkiri: Lost Ark
rääkige mida tahate aga see on kindlasti viimase 10 aasta parim MMO.
kõik aspektid fun pvp PVE ja isegi lifeskills. +stronghold + sailing arendamine omaette veel

hoiab hinge kinni et amazon mi ...
  teema: Lost Ark
psydeblo

vastuseid: 129
vaadatud: 29576

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2022 00:38:30   pealkiri: Lost Ark
Hea, et teemasse vaatasin, tulen ka Zillervalesse!
kui veel saad
https://forums.playlostark.com/t/character-creation-limits-and-additional-servers/61597
  teema: Kommenteerimine: kenekas
psydeblo

vastuseid: 121
vaadatud: 28006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2022 22:59:09   pealkiri: Kommenteerimine: kenekas
Ostsin videokaardi. Väga kiire ja vastutulelik inimene. Teinekordki! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Lost Ark
psydeblo

vastuseid: 129
vaadatud: 29576

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.02.2022 22:56:18   pealkiri: Lost Ark
24h seljataga ja võib öelda, et üle ootuste tore mäng. Algus tundus imelik mäng aga ei lasknud ennast sellest häirida ja mängisin edasi ja olen väga rahul, et seda tegin.
Kui selle sisselogim ...
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
psydeblo

vastuseid: 448
vaadatud: 147515

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2022 20:53:36   pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6
Ostsin mälud. Väga kiire ja vastutulelik müüja. Teinekordki. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: caarel
psydeblo

vastuseid: 97
vaadatud: 20378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2022 19:26:49   pealkiri: Kommenteerimine: caarel
Ostsin videokaardi. Vastutulelik müüja. Teinekordki! beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: ID-kaart sai 20-aastaseks
psydeblo

vastuseid: 56
vaadatud: 13825

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 30.01.2022 14:00:42   pealkiri: ID-kaart sai 20-aastaseks
Teie sõrmejäljed on hõivatud. Teie näokujutis on hõivatud. Teie andmed on hõivatud.
Olin ka väga segaduses sellest. Huvitav, et selline keelekasutus on üldse läbi lastud.
  teema: Kõige koledam sõna aastal 2021
psydeblo

vastuseid: 109
vaadatud: 49554

sõnumfoorum: Keelefoorum   postitatud: 14.01.2022 21:40:41   pealkiri: Kõige koledam sõna aastal 2021
taskuhääling

Näide sõna kasutusest: Vajutasin oma nühvli riistaribal taskuhäälingu ikoonile. okse.gif
Paluks tõlget?! icon_lol.gif
  teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
psydeblo

vastuseid: 519
vaadatud: 406289

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.05.2021 21:16:28   pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
Kas Johannese lähetamise 4K saab ka kuidagi kätte?
Saab ikka. Samamoodi nagu kõik ülejäänud asjad. Ilmselt siin korduvalt seda õpetatud.
https://vespa.err.ee//erryld/4K/2019-003945-0001_0002 ...
  teema: Millist arvutimängu mängida lapsega koos?
psydeblo

vastuseid: 17
vaadatud: 5334

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.12.2020 01:04:39   pealkiri: Millist arvutimängu mängida lapsega koos?
https://store.steampowered.com/app/648800/Raft/
Midagi sellist äkki? Online co op.
  teema: Kommenteerimine: moora772
psydeblo

vastuseid: 43
vaadatud: 7423

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2020 01:05:35   pealkiri: Kommenteerimine: moora772
Ostis ühe vidina, äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: [XSX] Xbox Series X
psydeblo

vastuseid: 1555
vaadatud: 424969

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2020 16:11:41   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
One SS sobiks mulle teleka taha seina peale ilusti. Eks peab uuel aastal vaatama, mis hinnad siis on.
  teema: [XSX] Xbox Series X
psydeblo

vastuseid: 1555
vaadatud: 424969

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2020 14:58:30   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
https://m.gsmarena.com/the_xbox_series_s_has_364_gb_available_for_games_the_rest_of_the_512_gb_ssd_is_reserved-amp-46129.php
  teema: Kommenteerimine: lenno1
psydeblo

vastuseid: 236
vaadatud: 35389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2020 12:39:57   pealkiri: Kommenteerimine: lenno1
Ostsin läpaka. Väga vatutulelik müüja. Tehing kiire ja korralik! Kindlasti ostan veel. thumbs_up.gif
  teema: Snowrunner
psydeblo

vastuseid: 94
vaadatud: 38043

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2020 14:48:59   pealkiri: Snowrunner
List päris korralik ikka:

General

Added new Taymyr map: Rift.
The truck engine will now automatically be turned off if the player is AFK.
Information about trucks that are stored in the garag ...
  teema: Snowrunner
psydeblo

vastuseid: 94
vaadatud: 38043

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2020 12:31:24   pealkiri: Snowrunner
Täna siis peaks päts tulema:

Patch 5.0 - June 9, 2020 (full release)

All Platforms

New Taymyr Rift Map, with new missions.
2 vehicle skins (Derry Longhorn 3194, KHAN Lo4F).
Flycam on mod ...
  teema: Grand Theft Auto V
psydeblo

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814401

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2020 16:15:57   pealkiri: Grand Theft Auto V
https://www.techradar.com/news/gta-5-on-pc-is-free-from-the-epic-games-store-and-yours-to-keep-forever
  teema: Kommenteerimine: JaanJJ
psydeblo

vastuseid: 4
vaadatud: 1828

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2020 08:01:45   pealkiri: Kommenteerimine: JaanJJ
Ostis puldi, kaup kiire ja korralik! thumbs_up.gif
  teema: Snowrunner
psydeblo

vastuseid: 94
vaadatud: 38043

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.05.2020 16:27:03   pealkiri: Snowrunner
Esimene map nüüd täitsa läbi tehtud ja sai teisel ka mõned missid tehtud. Kas see bugfest on pc peal ainult ja multiplayeris? Xbox one peal pole veel ühtegi bugi kohanud.
  teema: Snowrunner
psydeblo

vastuseid: 94
vaadatud: 38043

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.05.2020 19:30:51   pealkiri: Snowrunner
Konsoolil mängijad vist ainult bug-festis osalevadki, mäng jookseb iga paari tunni tagant kokku ning bugide list on vist kilomeeter pikk redditi järgi
Olen Xbox peal ~10h pelanud ja vahepeal ikka ...
  teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
psydeblo

vastuseid: 519
vaadatud: 406289

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.05.2020 14:32:13   pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
kupisin esimese mp4 lingi, mis ette jäi. icon_smile.gif
Aga miks mitte kasutada https://www.downloadhelper.net/ ? Sellega jääb igasugune peavalu ära ju..
  teema: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
psydeblo

vastuseid: 519
vaadatud: 406289

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.05.2020 14:24:05   pealkiri: ETV arhiiv: kuidas alla laadida?
, mhmh, sellised variandid leidsin - mõtlesin, et ehk ujub kuskilt .mp4 ka otse välja icon_razz.gif

Jupiteri on keegi kangutanud juba? .mp4 ei tundu sealt nii välja ujuvat?!
Nt. https://jupiter.err.ee/103 ...
  teema: Snowrunner
psydeblo

vastuseid: 94
vaadatud: 38043

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.04.2020 12:09:19   pealkiri: Snowrunner
Sai ka mõned tunnid mängitud. Alguses map ja questide teema veits segane aga see sai kiirelt selgeks. Kui Mudrunneri alla on sadu tunde pandud siis tundub, et Snowrunneri alla läheb kordades rohkem ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
psydeblo

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176055

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.03.2020 18:39:37   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Oskab keegi soovitada inimesi/firmat, kes lõhuks välja Mustamäe korterist sisse tõstetud vannitoa boksi?
  teema: Kommenteerimine: mega
psydeblo

vastuseid: 269
vaadatud: 68795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2020 09:56:41   pealkiri: Kommenteerimine: mega
Ostis ühe ketta. Kõik tip-top! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Areyon
psydeblo

vastuseid: 8
vaadatud: 1169

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2019 13:20:51   pealkiri: Kommenteerimine: Areyon
Ostsin klaveri. Kõik kena. thumbs_up.gif
  teema: 3D printerid
psydeblo

vastuseid: 2239
vaadatud: 710281

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 12.10.2019 17:42:56   pealkiri: 3D printerid
Selle papi eest ehk Ender 3. Kunagi ostsin 160e eest vist. Hea pisike printer. Pole siiani veel alt ka vedanud mind.
  teema: Kommenteerimine: forint
psydeblo

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2019 20:10:09   pealkiri: Kommenteerimine: forint
Ostsin hiire. Kaup kiire ja korralik!
  teema: Crysis
psydeblo

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402206

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.09.2019 12:03:27   pealkiri: Crysis
Crysis remake Cryengine 5.6 peal oleks super!
  teema: Rage 2
psydeblo

vastuseid: 89
vaadatud: 28684

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.05.2019 09:12:35   pealkiri: Rage 2
Sai siis veel mõned tunnid punnitatud mängida. Lõppkokkuvõttes ei olnud mäng ootamist väärt. Muutub päris kiirelt igavaks ja üksluiseks. Ja kindlasti ei ole mäng oma hinda väärt.
  teema: Rage 2
psydeblo

vastuseid: 89
vaadatud: 28684

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.05.2019 06:41:17   pealkiri: Rage 2
Esimese hooga jättis konsoolipordi ja Mad Max klooni mulje, viimane iseenesest meeldis mulle väga. Nädalavahe katsun veel mõned tunnid mängida, ehk ikka koorub midagi huvitavat sealt.
  teema: Miscreated
psydeblo

vastuseid: 157
vaadatud: 61317

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2019 19:35:56   pealkiri: Miscreated
Kuna betaga lasti ka serveri failid vabadusse, siis modderid on failidest jagu saanud ja moditud servereid vaikselt tuleb.
Ise mängin sellises serveris: http://miscreated.team/index.php

EDIT:

...
  teema: Apex Legends
psydeblo

vastuseid: 144
vaadatud: 40026

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2019 09:21:27   pealkiri: Apex Legends
On nüüd kah mõned tunnid seljataga, päris hea kiire aktsõn. Eile viskas paar Fortnite last sisse, kes ant karjusid ja ropendasid mikrisse aga need läksid kohe mute peale. Loodan, et see jama sag ...
  teema: VPN 'id
psydeblo

vastuseid: 142
vaadatud: 106230

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 10.01.2019 23:33:52   pealkiri: VPN 'id
Keegi siin kasutab NordVPN-i ja Netflixi ja tahab natuke nõu anda?
  teema: Miscreated
psydeblo

vastuseid: 157
vaadatud: 61317

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2018 09:08:03   pealkiri: Miscreated
Homme siis 1.0 reliis, on mida oodata. thumbs_up.gif
  teema: Miscreated
psydeblo

vastuseid: 157
vaadatud: 61317

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.10.2018 21:13:57   pealkiri: Miscreated
1080ti kaardiga average 70fps. Aga see fps on sellest, et prose on seike pudelikael mul, muidu oleks parem, prose on mängides stabiilselt 100%. icon_smile.gif
  teema: Rust
psydeblo

vastuseid: 1170
vaadatud: 322824

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2018 07:45:55   pealkiri: Rust
Sai kah eila mäng soetatud ja estorusti serveris ringi uuritud. Mingeid näpunäiteid algajale?
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.