|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Krynkar |
project
vastuseid: 0
vaadatud: 50
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2026 21:38:30 pealkiri: Kommenteerimine: Krynkar |
Müüdud RTX 5060  |
teema: Kommenteerimine: Ieo |
project
vastuseid: 15
vaadatud: 3674
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2024 21:19:06 pealkiri: 7800xt |
Sai müüdud uuem Radeoni kaart. Kõik tiptop  |
teema: Kommenteerimine: Diginugis |
project
vastuseid: 76
vaadatud: 21661
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2024 11:13:56 pealkiri: Kommenteerimine: Diginugis |
2x16gb ram müüdud  |
teema: Kommenteerimine: janz1k |
project
vastuseid: 152
vaadatud: 20158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2023 08:49:48 pealkiri: Gpu |
Ostis 3060ti  |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
project
vastuseid: 586
vaadatud: 130039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2022 15:59:26 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
Ekraaniparandus Samsungi telefonile  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
project
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192233
|
foorum: Töövahendus postitatud: 12.11.2022 16:17:29 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Galaxy A52s 5G
Seadme mudel: SM-A528B/DS
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Tutvus asfaldiga, display korras aga klaas ämblik. Mis oleks töö hind kokku, et algstaadiumisse taastada? |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
project
vastuseid: 5645
vaadatud: 990451
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.10.2022 15:41:58 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Kas kuskil Eestis ka sellist bracketit müüakse?
https://www.amazon.com/Maxmoral-Bracket-Support-Computer-Radiator/dp/B07N3T1GJP?th=1
https://www.amazon.co.uk/Evercool-PB-01-slot-bracket-120mm/dp ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
project
vastuseid: 5645
vaadatud: 990451
|
foorum: Jahutus postitatud: 05.09.2022 18:16:58 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Jep, nõus. Samas kui gpult enda korpus eemaldada ja teised fanid külge tõmmata, peaks ka tulemuse andma sellise oma kuumuse keeruamise vastu imo. Ilmselt testin varsti.
Wise words Caramis. Selle ... |
teema: -Watercooling- |
project
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729639
|
foorum: Jahutus postitatud: 02.09.2022 21:30:56 pealkiri: -Watercooling- |
Kas kellelgi on ideid, kuidas kõige lihtsamini sellist Gpu'd jahutada - GigaByte 3060ti Eagle 8gb. Mingeid AIO lahendusi vist sellisele kaardile pole?
https://www.upload.ee/thumb/14454894/gpu.jpgh ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
project
vastuseid: 5645
vaadatud: 990451
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.08.2022 12:49:07 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
| Wise words Caramis. Sellele gpule vedelmetalli lisama ei hakka ja AIO jahutust tollele mudelile ka minu teada pole. Kuidagi kõrge tundub see 80 kraadi sellise õhuvoolu juures. Tea kas selle gpu korp ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
project
vastuseid: 5645
vaadatud: 990451
|
foorum: Jahutus postitatud: 28.08.2022 16:07:47 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Oskab keegi soovitada midagi jahutuse osas (GeForce RTX™ 3060 Ti EAGLE OC), kuidas tempe veel madalamaks saaks.
Bequiet case piisava airflow'ga. Videokaardil padjad ja pasta Thermal Grizzly vastu ... |
teema: Kommenteerimine: xssy |
project
vastuseid: 26
vaadatud: 7645
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2022 19:26:59 pealkiri: Kommenteerimine: xssy |
Ostis cpu cooleri  |
teema: Kommenteerimine: Ivo198 |
project
vastuseid: 8
vaadatud: 2785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2022 14:17:12 pealkiri: Laadijad |
Ostis Anker wireless mobiililaadijad  |
teema: Kommenteerimine: Erko90 |
project
vastuseid: 259
vaadatud: 71224
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2022 13:27:44 pealkiri: gpu |
Sain 3060ti hea hinnaga  |
teema: Kommenteerimine: iks95 |
project
vastuseid: 118
vaadatud: 25275
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2022 10:07:21 pealkiri: Kommenteerimine: iks95 |
| võttis portsu vanu heatsinke |
teema: Kommenteerimine: Xtream |
project
vastuseid: 175
vaadatud: 38012
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2022 15:29:58 pealkiri: Kommenteerimine: Xtream |
võttis pioneeri klapid  |
teema: Kommenteerimine: ninzor |
project
vastuseid: 231
vaadatud: 48145
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2022 14:03:02 pealkiri: Kommenteerimine: ninzor |
Täiendas kaablikollektsiooni  |
teema: Kommenteerimine: m2ger |
project
vastuseid: 174
vaadatud: 54072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2022 14:00:58 pealkiri: Kommenteerimine: m2ger |
Täiendas protsessorikollektsiooni  |
teema: Kommenteerimine: marukh |
project
vastuseid: 0
vaadatud: 104
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2021 20:27:32 pealkiri: Kommenteerimine: marukh |
Ostis ddr3 mälupaari  |
teema: Kommenteerimine: virgobo |
project
vastuseid: 3
vaadatud: 540
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2021 19:03:35 pealkiri: Kommenteerimine: virgobo |
Ostis Mobo ja CPU kombo  |
teema: Kommenteerimine: Kekko |
project
vastuseid: 1
vaadatud: 493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2021 19:53:56 pealkiri: Kommenteerimine: Kekko |
Ostis ddr3 mälupaari  |
teema: Kommenteerimine: TRone |
project
vastuseid: 0
vaadatud: 353
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2021 17:34:04 pealkiri: Kommenteerimine: TRone |
Ostis 2 riserit  |
teema: Kommenteerimine: commer |
project
vastuseid: 927
vaadatud: 257727
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2021 21:37:28 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
| Ostis vana passive cooling gpu |
teema: Kommenteerimine: gazp |
project
vastuseid: 10
vaadatud: 2507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2021 21:36:22 pealkiri: fans |
| Ostis ~8 kasutatud fani |
teema: Kommenteerimine: JoeKing |
project
vastuseid: 237
vaadatud: 71850
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2021 21:35:34 pealkiri: Vanad rammid |
| Ostis posu vanu ramme |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
project
vastuseid: 23208
vaadatud: 5775740
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.08.2020 07:00:44 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Tervist!
Pakuti Elisa Elamust üle õhu ja välisantenniga Haapsalusse. Oskab keegi öelda, mis millisekundi pingi oodata võib sellise ühendusega? Optikaga ei võistle, aga ehk adsl ühendusega võ ... |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
project
vastuseid: 1512
vaadatud: 188881
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2020 17:44:46 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
Sai ostetud 2x8gb DDR3.  |
teema: Kommenteerimine: T1m |
project
vastuseid: 43
vaadatud: 14656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2020 01:39:10 pealkiri: Kommenteerimine: T1m |
| Ostsin Gtx 1060 3gb. Tundub töökorras, jahe ja vaikne. Tip top |
teema: Kommenteerimine: pistyk |
project
vastuseid: 47
vaadatud: 27005
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2018 15:27:53 pealkiri: Soundblaster live |
Sai 3 helikaarti ligi võetud. Tip top  |
teema: Kommenteerimine: Prayer |
project
vastuseid: 231
vaadatud: 85409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2017 21:04:56 pealkiri: gpu |
Ostsin ühe passive jahutusega gpu  |
teema: Kommenteerimine: renekas |
project
vastuseid: 21
vaadatud: 8372
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2017 22:01:09 pealkiri: ventikad |
Võtsin ventilaatoreid kuhjaga  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
project
vastuseid: 1600
vaadatud: 166348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2017 22:55:03 pealkiri: ssd |
Võtsin väiksema 40gb ssd, so far so good  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
project
vastuseid: 1903
vaadatud: 322895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2017 01:53:49 pealkiri: Gtx 1070 |
Sai ostetud Asus Strix 1070. Kõik sujus, tehinguga rahul  |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
project
vastuseid: 7715
vaadatud: 1431706
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 25.03.2017 18:16:14 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
| Millist umbes 500w toitekat osta 60€ eest? Nagu aru saan, siis need 80plus standardid väga olulised pole, kui PC pole enamus ajast full load all. Seega sooviks toiteplokki, mis (enamus ajast) oleks ... |
teema: -Watercooling- |
project
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729639
|
foorum: Jahutus postitatud: 28.02.2017 20:07:17 pealkiri: -Watercooling- |
Kas võtsid ära selle Deepcool Maelstorm 240T 50€ga? Kuidas pumba/ventide heli?
Ma vist tellin 1a.ee-st reedel kui soodukas alles .
Saab ehk 6600K kerge OC ka peale panna, hetkel peal selli ... |
teema: Kommenteerimine: sifkad |
project
vastuseid: 285
vaadatud: 56722
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2017 21:44:28 pealkiri: Ostis 2x4gb pc3 mälu |
Väike diil tehtud  |
teema: Mobile videokaardi mälukivide jahutus emaplaadi kaudu |
project
vastuseid: 3
vaadatud: 3223
|
foorum: Jahutus postitatud: 15.11.2013 21:47:26 pealkiri: Mobile videokaardi mälukivide jahutus emaplaadi kaudu |
Selge, tänud!
Lapin arvuti kokku ja siis näeb, kas 8600gt ahjus praadimisest oli abi
E: Hulk termoteipi ja termopastat hiljem pean tõdema, et arvuti võttis taaskord pildi ette. Seega 200 ... |
teema: Mobile videokaardi mälukivide jahutus emaplaadi kaudu |
project
vastuseid: 3
vaadatud: 3223
|
foorum: Jahutus postitatud: 15.11.2013 19:27:54 pealkiri: Mobile videokaardi mälukivide jahutus emaplaadi kaudu |
| Sai hulk aega tagasi lahti võetud üks Ordi Enduro läptop (IFL90 emaplaat ja 8600gt mobile videokaart). Nüüd tagasi kokku pannes tekkis küsimus. Kas olen õigesti aru saanud, et videokaardi alumi ... |
teema: Kommenteerimine: saurus12 |
project
vastuseid: 19
vaadatud: 10652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2013 22:53:26 pealkiri: Kommenteerimine: saurus12 |
Sai ostetud datakaabel. Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Grinks |
project
vastuseid: 20
vaadatud: 8343
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2012 16:36:28 pealkiri: Kommenteerimine: Grinks |
| Ostis vanema sülearvuti, maksis ette, tehing positiivne |
teema: Kommenteerimine: janz37 |
project
vastuseid: 39
vaadatud: 8914
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2012 11:34:45 pealkiri: Kommenteerimine: janz37 |
Ostsin vanema arvuti  |
teema: Kommenteerimine: d0min0s |
project
vastuseid: 19
vaadatud: 6728
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2012 11:00:20 pealkiri: Kommenteerimine: d0min0s |
| Ostsin vanasse arvutisse T6500 protsessori. Müük sujus ilusti. |
teema: Kommenteerimine: tarc |
project
vastuseid: 840
vaadatud: 143493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2012 17:14:33 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| ostsin 2x2gb kingstoni rammid ja siiamaani töötavad ilusti |
teema: Kommenteerimine: gogik |
project
vastuseid: 546
vaadatud: 101091
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2011 13:20:37 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
Ostsin aku  |
teema: Kommenteerimine: patrick615 |
project
vastuseid: 114
vaadatud: 45833
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2011 15:58:30 pealkiri: Kommenteerimine: patrick615 |
Sai vip1903 digiboks ostetud. Kiire ja taskukohane äri  |
teema: Kommenteerimine: avax |
project
vastuseid: 270
vaadatud: 68167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2011 20:55:08 pealkiri: Kommenteerimine: avax |
ostis pc2700 mälu  |
teema: Mälupulk ja pesumasin |
project
vastuseid: 3
vaadatud: 2140
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.05.2011 08:44:04 pealkiri: Mälupulk ja pesumasin |
Tervist. Üks 16 gigane Sandiski mälupulk käis koos pusaga pesus ära
Näeb välja selline http://www.olladina.bit2u.biz/cache/product_images/big/20091216/sandisk_16gb_usb2_0_flash_drive_cruzer_ ... |
teema: Kommenteerimine: bigmarx |
project
vastuseid: 484
vaadatud: 102150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2011 12:36:39 pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx |
Ostsin heas korras digiboksi  |
teema: Kommenteerimine: maik |
project
vastuseid: 0
vaadatud: 1291
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2011 19:12:29 pealkiri: Kommenteerimine: maik |
Kiire tehing. Kõik ok  |
teema: XP's ei leia peale formatit enam wireless connectioneid. |
project
vastuseid: 2
vaadatud: 1642
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 07.02.2011 20:27:28 pealkiri: XP's ei leia peale formatit enam wireless connectioneid. |
| Nüüd jah. Probleem lahendatud. Tänud. |
| |