|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: New World (MMORPG) |
pro
vastuseid: 168
vaadatud: 55526
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2021 21:40:21 pealkiri: New World (MMORPG) |
| 2 company on meil eks kokku tuleb üle 100. Hetkel veel ei tea mõned pole üle tulnud |
teema: New World (MMORPG) |
pro
vastuseid: 168
vaadatud: 55526
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2021 20:43:52 pealkiri: New World (MMORPG) |
| Hellopia serverist kolisime Hadese serverisse. Suurem osa eestlasi siis Hades serveris kui keegi tahab joinida |
teema: Red Dead Redemption 2 |
pro
vastuseid: 462
vaadatud: 141918
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2019 15:13:32 pealkiri: Red Dead Redemption 2 |
mis vpn keegi kasutas? suurema osa vpn on ju raha eest
Vastan ise enda küsimusele kasutasin urban vpn hetkel tõmbab mängu |
teema: The Division 2 |
pro
vastuseid: 522
vaadatud: 142620
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2019 19:49:04 pealkiri: The Division 2 |
| keegi mingi discord ka üless paneb? |
teema: Rust |
pro
vastuseid: 1170
vaadatud: 323058
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2018 09:53:27 pealkiri: Rust |
panin rust server üless
nimi: EST Vikings HV (wipe 11.02)
slot:100
serveri location: Eesti ( hea ping )
paar modi ka peal
Juba maas
ei ole maas |
teema: Rust |
pro
vastuseid: 1170
vaadatud: 323058
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2018 19:27:52 pealkiri: Rust |
panin rust server üless
nimi: EST Vikings HV (wipe 11.02)
slot:100
serveri location: Eesti ( hea ping )
paar modi ka peal |
teema: ARK: Survival Evolved |
pro
vastuseid: 217
vaadatud: 101402
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2018 22:55:46 pealkiri: ARK: Survival Evolved |
panin eile server üless kui keegi tahab ühineda.
Server name: HV-Estonia
IP-176.46.115.229:27016
70 players/ player xp 2/ dino xp 3
ragnarok
mod: ultra stack, pet finder,Egg N Poop Collector / ... |
teema: Star Citizen |
pro
vastuseid: 810
vaadatud: 243740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.12.2017 12:35:35 pealkiri: Star Citizen |
| hetkel mõttetu osta seda |
teema: World of Warcraft |
pro
vastuseid: 19219
vaadatud: 3447817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2017 19:28:54 pealkiri: World of Warcraft |
| kas alliance poole eesti mingit guildi ka veel eksisteerib? võibolla prooviks üle 10 aasta ja vaataks mis seal põnevat on |
teema: Star Wars Battlefront 2 |
pro
vastuseid: 179
vaadatud: 56720
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2017 08:35:34 pealkiri: Star Wars Battlefront 2 |
| http://www.mmorpg.com/news/embattled-star-wars-battlefront-ii-microtransaction-system-taken-offline-1000046430 |
teema: Albion Online |
pro
vastuseid: 58
vaadatud: 37119
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.10.2017 19:07:43 pealkiri: Albion Online |
Võib-olla plaan võtta mäng ligi koos elukaaslasega.
Minul endal on lihtsam, harjunud pea kõigega, aga elukaaslane väldiks näiteks PvP täielikult. Pigem rahulik, tahab ehitada, farmida, kogud ... |
teema: Albion Online |
pro
vastuseid: 58
vaadatud: 37119
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2017 22:29:51 pealkiri: Albion Online |
| kas oleks veel kedagi kes muidu guildiga ühineda tahaks, kui teeks ise guildi? |
teema: Albion Online |
pro
vastuseid: 58
vaadatud: 37119
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.07.2017 06:56:35 pealkiri: Albion Online |
Kas eestlastel oma guild ka on? Võiks mingi pundi kokku saada, et koos mõllamas käia.
eestlasi ilmselt nii vähe, et guildina me väga midagi põnevat teha ei saaks. |
teema: Kas zotac gtx 1080 amp extreme mahub in win 805? |
pro
vastuseid: 3
vaadatud: 4607
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 20.02.2017 00:23:39 pealkiri: Kas zotac gtx 1080 amp extreme mahub in win 805? |
siis ostad uued asjad. kaarti jaksasid osta, jaksad muud asjad ka vahetada.
kas lugeda ei oska? pole väitnud, et kaardi juba ostnud olen |
teema: Kas zotac gtx 1080 amp extreme mahub in win 805? |
pro
vastuseid: 3
vaadatud: 4607
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 19.02.2017 11:33:53 pealkiri: Kas zotac gtx 1080 amp extreme mahub in win 805? |
| Kas keegi oskab öelda kas zotac gtx 1080 amp extreme mahuks inwin 805 kasti ära?. Kirjas on et toetab 320mm aga videokaart on 325mm aga olen näinud pilte kus pannakse suuremat video kaarti isegi si ... |
teema: MT Shop |
pro
vastuseid: 12
vaadatud: 9203
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.01.2017 14:46:30 pealkiri: MT Shop |
| tundub et vaatasin midagi valesti või on muudetud ja neil oli valesti ennem hind |
teema: MT Shop |
pro
vastuseid: 12
vaadatud: 9203
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.01.2017 13:09:53 pealkiri: MT Shop |
EI leidnud seda siit: https://mts.ee/index.php?route=common/home
Kas usaldusväärne koht? Vaatan et t ASUS MAXIMUS IX HERO motherboard socket 1151 Z270 maksab ainult 259EURI arvuti targas midagi 29 ... |
teema: The Division |
pro
vastuseid: 944
vaadatud: 306740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.11.2016 10:56:38 pealkiri: The Division |
ostsin ka mängu hetkel olen lvl 16 kui tahab keegi võib lisada mind.
Uplays nimi: lusikas86 |
teema: The Division |
pro
vastuseid: 944
vaadatud: 306740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.11.2016 22:46:08 pealkiri: The Division |
Võta allkeyshopist ligi 20 euriga saad praegust buildi mängda ja avaneb ka sulle PTS kus testitakse järgmise update builde,senimaani võiks öelda et PTS-sis nüüd mängides päris nauditav.
kui ... |
teema: The Isle - Early Access Game |
pro
vastuseid: 2
vaadatud: 2726
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.10.2016 20:07:55 pealkiri: The Isle - Early Access Game |
| keegi mängib seda veel? |
teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
pro
vastuseid: 204
vaadatud: 99263
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2016 13:38:17 pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
Metacriticus kasutajate arvamused üsna negatiivsed. A la' "usual MMORPG with better graphics". Kas on nii?
kui tahad proovida tasuta tõmba vene oma ja proovi |
teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
pro
vastuseid: 204
vaadatud: 99263
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2016 01:24:54 pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
| mul ka mingit lagi pole |
teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
pro
vastuseid: 204
vaadatud: 99263
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.03.2016 13:28:12 pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
| mingi mumble või ts võiks kuskil olla kus koguneda saaks |
teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
pro
vastuseid: 204
vaadatud: 99263
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.03.2016 23:03:34 pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
| Mul mäng ja vpn ostetud ööseks panen tõmbama |
teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
pro
vastuseid: 204
vaadatud: 99263
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.03.2016 12:23:26 pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
| teeme siis Jordine serverisse siis saaks midagi koos vahel teha |
teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
pro
vastuseid: 204
vaadatud: 99263
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.03.2016 00:12:39 pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
| ma ostan ka homme ära siis vähemalt võiks sama serveri võtta |
teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
pro
vastuseid: 204
vaadatud: 99263
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.03.2016 00:00:42 pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
| ma ei suuda otsustada kas võtta see ja jamada vpniga või division võtta |
teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
pro
vastuseid: 204
vaadatud: 99263
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2016 11:11:58 pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
| keegi veel vene serverites mängib prooviks ka ära. Kus mingit head õpetust on kuidas ingliskeelde saab asja? |
teema: The Division |
pro
vastuseid: 944
vaadatud: 306740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2016 14:44:10 pealkiri: The Division |
| ma ostan 34euri http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-division-cd-key-compare-prices/ |
teema: The Division |
pro
vastuseid: 944
vaadatud: 306740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2016 13:45:05 pealkiri: The Division |
Kui kellelgi key üle on võib poetada kasti mulle
Mul oleks täpselt sama soov. Tänud !
mis key te veel tahate? beta läbi juba |
teema: Albion Online |
pro
vastuseid: 58
vaadatud: 37119
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2015 13:55:21 pealkiri: Albion Online |
| ma ostsin just kõige odavama ära |
teema: Albion Online |
pro
vastuseid: 58
vaadatud: 37119
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2015 11:49:49 pealkiri: Albion Online |
https://albiononline.com/en/news/closed-beta-announcement
closed beta hakkab varsti mis kestab paar kuud. Kas keegi osa võtab? |
teema: WildStar |
pro
vastuseid: 150
vaadatud: 45844
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2015 07:58:33 pealkiri: WildStar |
| mis serveris olete? mul üks lvl47 char seisab seal mida kasutand pole ammu |
teema: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch] |
pro
vastuseid: 859
vaadatud: 138129
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2015 18:43:50 pealkiri: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch] |
| enam ei mängi, paar kuud tagasi katsetasin uuesti serveris oli täielik tühjus |
teema: Grand Theft Auto V |
pro
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.04.2015 17:50:42 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Tegin Estonian Crew
Kui soovi siis liituge http://socialclub.rockstargames.com/crew/estonian_crew
Mingi eestlaste crew olemas juba ju? Eesti naksitrallid vms
Neid crewsi on veel oma 5tk. Naksit ... |
teema: Arma 3 |
pro
vastuseid: 2018
vaadatud: 475317
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.04.2015 22:58:38 pealkiri: Arma 3 |
| leht täitsa töötab seal (foorumis regad ennast) |
teema: Grand Theft Auto V |
pro
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.04.2015 07:42:04 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Mingi HV sisene crew ka juba tekkinud?
Eesti Naksitrallid |
teema: Grand Theft Auto V |
pro
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2015 19:09:28 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Kui keegi tahab crew joinida siis nimeks on Eesti Naksitrallid |
teema: Grand Theft Auto V |
pro
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2015 08:17:22 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Keegi võiks hinnavaatluse crew teha 😊 Ma ise viisin kasti sõbra juurde, et seal ära tirida. M netiga oleks 60% kuumahust nagu niuhti ära kulutanud.
Ma tegin crew Eesti Naksitrallid joini kui t ... |
teema: Grand Theft Auto V |
pro
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2015 07:56:20 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| kui keegi tahab crew joinida ja midagi koos teha siis nimi on Eesti Naksitrallid |
teema: Arma 3 |
pro
vastuseid: 2018
vaadatud: 475317
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2015 23:07:00 pealkiri: Arma 3 |
Tulge parem seda mängima https://cityliferpg.com/
Alguses võin mingite asjadega abiks olla |
teema: Reign of Kings |
pro
vastuseid: 8
vaadatud: 3700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2015 12:17:26 pealkiri: Reign of Kings |
40 inimest max serveris ja mapi suurus oli vist 2x2
(ma olen EU North A1 serveris kui keegi plaanib osta) |
teema: Reign of Kings |
pro
vastuseid: 8
vaadatud: 3700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.03.2015 08:30:47 pealkiri: Reign of Kings |
| alpha on väljas. Eile sai natuke proovitud ja päris lõbus oli |
teema: Albion Online |
pro
vastuseid: 58
vaadatud: 37119
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2015 19:13:53 pealkiri: Albion Online |
Alfa test läbi? Kuidas edasiareng on?
ei tohiks läbi veel olla |
teema: FIFA 15 |
pro
vastuseid: 1550
vaadatud: 281054
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2015 13:57:14 pealkiri: FIFA 15 |
| http://www.fifagamenews.com/fifa-15-winter-upgrades-leaked/ |
teema: FIFA 15 |
pro
vastuseid: 1550
vaadatud: 281054
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2015 18:49:26 pealkiri: FIFA 15 |
| miks mõndadel mängjatel on positsiooni märk kuldselt või hõbedaselt ja on paremad stats? |
teema: FIFA 15 |
pro
vastuseid: 1550
vaadatud: 281054
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2015 01:40:27 pealkiri: FIFA 15 |
| pc loomulikult |
teema: FIFA 15 |
pro
vastuseid: 1550
vaadatud: 281054
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2015 00:52:55 pealkiri: FIFA 15 |
| ma ei tea mul ei töötab paki avamisel ainult see nupp millega lugusi saab vahetada |
teema: FIFA 15 |
pro
vastuseid: 1550
vaadatud: 281054
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.01.2015 23:53:06 pealkiri: FIFA 15 |
| kas keegi oskab öelda, kui ma pack avan näitab et pean rs vajutama aga kui vajutan ei juhtu midagi, ainuke võimalus mäng kinni panna ja uuesti sisse minna. |
teema: H1Z1 |
pro
vastuseid: 834
vaadatud: 236800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.01.2015 23:51:03 pealkiri: H1Z1 |
| mina |
| |