Avaleht
otsing leidis 607 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: New World (MMORPG)
pro

vastuseid: 168
vaadatud: 55526

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2021 21:40:21   pealkiri: New World (MMORPG)
2 company on meil eks kokku tuleb üle 100. Hetkel veel ei tea mõned pole üle tulnud
  teema: New World (MMORPG)
pro

vastuseid: 168
vaadatud: 55526

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2021 20:43:52   pealkiri: New World (MMORPG)
Hellopia serverist kolisime Hadese serverisse. Suurem osa eestlasi siis Hades serveris kui keegi tahab joinida
  teema: Red Dead Redemption 2
pro

vastuseid: 462
vaadatud: 141918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2019 15:13:32   pealkiri: Red Dead Redemption 2
mis vpn keegi kasutas? suurema osa vpn on ju raha eest
Vastan ise enda küsimusele kasutasin urban vpn hetkel tõmbab mängu
  teema: The Division 2
pro

vastuseid: 522
vaadatud: 142620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.03.2019 19:49:04   pealkiri: The Division 2
keegi mingi discord ka üless paneb?
  teema: Rust
pro

vastuseid: 1170
vaadatud: 323058

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.02.2018 09:53:27   pealkiri: Rust
panin rust server üless
nimi: EST Vikings HV (wipe 11.02)
slot:100
serveri location: Eesti ( hea ping icon_biggrin.gif )
paar modi ka peal

Juba maas icon_biggrin.gif
ei ole maas
  teema: Rust
pro

vastuseid: 1170
vaadatud: 323058

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2018 19:27:52   pealkiri: Rust
panin rust server üless
nimi: EST Vikings HV (wipe 11.02)
slot:100
serveri location: Eesti ( hea ping icon_biggrin.gif )
paar modi ka peal
  teema: ARK: Survival Evolved
pro

vastuseid: 217
vaadatud: 101402

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2018 22:55:46   pealkiri: ARK: Survival Evolved
panin eile server üless kui keegi tahab ühineda.
Server name: HV-Estonia
IP-176.46.115.229:27016
70 players/ player xp 2/ dino xp 3
ragnarok
mod: ultra stack, pet finder,Egg N Poop Collector / ...
  teema: Star Citizen
pro

vastuseid: 810
vaadatud: 243740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.12.2017 12:35:35   pealkiri: Star Citizen
hetkel mõttetu osta seda
  teema: World of Warcraft
pro

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2017 19:28:54   pealkiri: World of Warcraft
kas alliance poole eesti mingit guildi ka veel eksisteerib? võibolla prooviks üle 10 aasta ja vaataks mis seal põnevat on
  teema: Star Wars Battlefront 2
pro

vastuseid: 179
vaadatud: 56720

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2017 08:35:34   pealkiri: Star Wars Battlefront 2
http://www.mmorpg.com/news/embattled-star-wars-battlefront-ii-microtransaction-system-taken-offline-1000046430
  teema: Albion Online
pro

vastuseid: 58
vaadatud: 37119

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.10.2017 19:07:43   pealkiri: Albion Online
Võib-olla plaan võtta mäng ligi koos elukaaslasega.

Minul endal on lihtsam, harjunud pea kõigega, aga elukaaslane väldiks näiteks PvP täielikult. Pigem rahulik, tahab ehitada, farmida, kogud ...
  teema: Albion Online
pro

vastuseid: 58
vaadatud: 37119

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2017 22:29:51   pealkiri: Albion Online
kas oleks veel kedagi kes muidu guildiga ühineda tahaks, kui teeks ise guildi?
  teema: Albion Online
pro

vastuseid: 58
vaadatud: 37119

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.07.2017 06:56:35   pealkiri: Albion Online
Kas eestlastel oma guild ka on? Võiks mingi pundi kokku saada, et koos mõllamas käia.
eestlasi ilmselt nii vähe, et guildina me väga midagi põnevat teha ei saaks.
  teema: Kas zotac gtx 1080 amp extreme mahub in win 805?
pro

vastuseid: 3
vaadatud: 4607

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 20.02.2017 00:23:39   pealkiri: Kas zotac gtx 1080 amp extreme mahub in win 805?
siis ostad uued asjad. kaarti jaksasid osta, jaksad muud asjad ka vahetada.
kas lugeda ei oska? pole väitnud, et kaardi juba ostnud olen
  teema: Kas zotac gtx 1080 amp extreme mahub in win 805?
pro

vastuseid: 3
vaadatud: 4607

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.02.2017 11:33:53   pealkiri: Kas zotac gtx 1080 amp extreme mahub in win 805?
Kas keegi oskab öelda kas zotac gtx 1080 amp extreme mahuks inwin 805 kasti ära?. Kirjas on et toetab 320mm aga videokaart on 325mm aga olen näinud pilte kus pannakse suuremat video kaarti isegi si ...
  teema: MT Shop
pro

vastuseid: 12
vaadatud: 9203

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.01.2017 14:46:30   pealkiri: MT Shop
tundub et vaatasin midagi valesti või on muudetud ja neil oli valesti ennem hind
  teema: MT Shop
pro

vastuseid: 12
vaadatud: 9203

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.01.2017 13:09:53   pealkiri: MT Shop
EI leidnud seda siit: https://mts.ee/index.php?route=common/home
Kas usaldusväärne koht? Vaatan et t ASUS MAXIMUS IX HERO motherboard socket 1151 Z270 maksab ainult 259EURI arvuti targas midagi 29 ...
  teema: The Division
pro

vastuseid: 944
vaadatud: 306740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2016 10:56:38   pealkiri: The Division
ostsin ka mängu hetkel olen lvl 16 kui tahab keegi võib lisada mind.
Uplays nimi: lusikas86
  teema: The Division
pro

vastuseid: 944
vaadatud: 306740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2016 22:46:08   pealkiri: The Division
Võta allkeyshopist ligi 20 euriga saad praegust buildi mängda ja avaneb ka sulle PTS kus testitakse järgmise update builde,senimaani võiks öelda et PTS-sis nüüd mängides päris nauditav.
kui ...
  teema: The Isle - Early Access Game
pro

vastuseid: 2
vaadatud: 2726

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.10.2016 20:07:55   pealkiri: The Isle - Early Access Game
keegi mängib seda veel?
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
pro

vastuseid: 204
vaadatud: 99263

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2016 13:38:17   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
Metacriticus kasutajate arvamused üsna negatiivsed. A la' "usual MMORPG with better graphics". Kas on nii?
kui tahad proovida tasuta tõmba vene oma ja proovi
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
pro

vastuseid: 204
vaadatud: 99263

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2016 01:24:54   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
mul ka mingit lagi pole
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
pro

vastuseid: 204
vaadatud: 99263

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.03.2016 13:28:12   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
mingi mumble või ts võiks kuskil olla kus koguneda saaks
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
pro

vastuseid: 204
vaadatud: 99263

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.03.2016 23:03:34   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
Mul mäng ja vpn ostetud ööseks panen tõmbama
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
pro

vastuseid: 204
vaadatud: 99263

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.03.2016 12:23:26   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
teeme siis Jordine serverisse siis saaks midagi koos vahel teha
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
pro

vastuseid: 204
vaadatud: 99263

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.03.2016 00:12:39   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
ma ostan ka homme ära siis vähemalt võiks sama serveri võtta
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
pro

vastuseid: 204
vaadatud: 99263

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.03.2016 00:00:42   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
ma ei suuda otsustada kas võtta see ja jamada vpniga või division võtta
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
pro

vastuseid: 204
vaadatud: 99263

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2016 11:11:58   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
keegi veel vene serverites mängib prooviks ka ära. Kus mingit head õpetust on kuidas ingliskeelde saab asja?
  teema: The Division
pro

vastuseid: 944
vaadatud: 306740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.02.2016 14:44:10   pealkiri: The Division
ma ostan 34euri http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-division-cd-key-compare-prices/
  teema: The Division
pro

vastuseid: 944
vaadatud: 306740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2016 13:45:05   pealkiri: The Division
Kui kellelgi key üle on võib poetada kasti mulle thumbs_up.gif
Mul oleks täpselt sama soov. Tänud beer_yum.gif !

mis key te veel tahate? beta läbi juba
  teema: Albion Online
pro

vastuseid: 58
vaadatud: 37119

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2015 13:55:21   pealkiri: Albion Online
ma ostsin just kõige odavama ära
  teema: Albion Online
pro

vastuseid: 58
vaadatud: 37119

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2015 11:49:49   pealkiri: Albion Online
https://albiononline.com/en/news/closed-beta-announcement
closed beta hakkab varsti mis kestab paar kuud. Kas keegi osa võtab?
  teema: WildStar
pro

vastuseid: 150
vaadatud: 45844

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2015 07:58:33   pealkiri: WildStar
mis serveris olete? mul üks lvl47 char seisab seal mida kasutand pole ammu
  teema: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch]
pro

vastuseid: 859
vaadatud: 138129

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2015 18:43:50   pealkiri: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch]
enam ei mängi, paar kuud tagasi katsetasin uuesti serveris oli täielik tühjus
  teema: Grand Theft Auto V
pro

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.04.2015 17:50:42   pealkiri: Grand Theft Auto V
Tegin Estonian Crew

Kui soovi siis liituge http://socialclub.rockstargames.com/crew/estonian_crew
Mingi eestlaste crew olemas juba ju? Eesti naksitrallid vms

Neid crewsi on veel oma 5tk. Naksit ...
  teema: Arma 3
pro

vastuseid: 2018
vaadatud: 475317

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2015 22:58:38   pealkiri: Arma 3
leht täitsa töötab seal (foorumis regad ennast)
  teema: Grand Theft Auto V
pro

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.04.2015 07:42:04   pealkiri: Grand Theft Auto V
Mingi HV sisene crew ka juba tekkinud?
Eesti Naksitrallid
  teema: Grand Theft Auto V
pro

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2015 19:09:28   pealkiri: Grand Theft Auto V
Kui keegi tahab crew joinida siis nimeks on Eesti Naksitrallid
  teema: Grand Theft Auto V
pro

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2015 08:17:22   pealkiri: Grand Theft Auto V
Keegi võiks hinnavaatluse crew teha 😊 Ma ise viisin kasti sõbra juurde, et seal ära tirida. M netiga oleks 60% kuumahust nagu niuhti ära kulutanud.
Ma tegin crew Eesti Naksitrallid joini kui t ...
  teema: Grand Theft Auto V
pro

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2015 07:56:20   pealkiri: Grand Theft Auto V
kui keegi tahab crew joinida ja midagi koos teha siis nimi on Eesti Naksitrallid
  teema: Arma 3
pro

vastuseid: 2018
vaadatud: 475317

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.04.2015 23:07:00   pealkiri: Arma 3
Tulge parem seda mängima https://cityliferpg.com/
Alguses võin mingite asjadega abiks olla
  teema: Reign of Kings
pro

vastuseid: 8
vaadatud: 3700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2015 12:17:26   pealkiri: Reign of Kings
40 inimest max serveris ja mapi suurus oli vist 2x2
(ma olen EU North A1 serveris kui keegi plaanib osta)
  teema: Reign of Kings
pro

vastuseid: 8
vaadatud: 3700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.03.2015 08:30:47   pealkiri: Reign of Kings
alpha on väljas. Eile sai natuke proovitud ja päris lõbus oli
  teema: Albion Online
pro

vastuseid: 58
vaadatud: 37119

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.02.2015 19:13:53   pealkiri: Albion Online
Alfa test läbi? Kuidas edasiareng on?
ei tohiks läbi veel olla
  teema: FIFA 15
pro

vastuseid: 1550
vaadatud: 281054

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2015 13:57:14   pealkiri: FIFA 15
http://www.fifagamenews.com/fifa-15-winter-upgrades-leaked/
  teema: FIFA 15
pro

vastuseid: 1550
vaadatud: 281054

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2015 18:49:26   pealkiri: FIFA 15
miks mõndadel mängjatel on positsiooni märk kuldselt või hõbedaselt ja on paremad stats?
  teema: FIFA 15
pro

vastuseid: 1550
vaadatud: 281054

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2015 01:40:27   pealkiri: FIFA 15
pc loomulikult
  teema: FIFA 15
pro

vastuseid: 1550
vaadatud: 281054

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2015 00:52:55   pealkiri: FIFA 15
ma ei tea mul ei töötab paki avamisel ainult see nupp millega lugusi saab vahetada
  teema: FIFA 15
pro

vastuseid: 1550
vaadatud: 281054

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.01.2015 23:53:06   pealkiri: FIFA 15
kas keegi oskab öelda, kui ma pack avan näitab et pean rs vajutama aga kui vajutan ei juhtu midagi, ainuke võimalus mäng kinni panna ja uuesti sisse minna.
  teema: H1Z1
pro

vastuseid: 834
vaadatud: 236800

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.01.2015 23:51:03   pealkiri: H1Z1
mina
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.