|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.10.2013 00:07:35 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| tuleks ka , kuigi olen räigelt koba. P ja N õhtud väga ei sobiks. |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
priitb
vastuseid: 662
vaadatud: 234101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2013 16:47:14 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
kiire tehing järeletulemisega.
soovitan:) |
teema: Kommenteerimine: darkelf |
priitb
vastuseid: 52
vaadatud: 17455
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2013 15:10:32 pealkiri: Kommenteerimine: darkelf |
| Kõik Ok! |
teema: Kommenteerimine: -Liitlane- |
priitb
vastuseid: 230
vaadatud: 60506
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2012 01:09:31 pealkiri: Kommenteerimine: -Liitlane- |
| kaup kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: maakas1 |
priitb
vastuseid: 32
vaadatud: 27751
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2005 18:00:20 pealkiri: Kommenteerimine: maakas1 |
sai printer müüdud..kõik sujus ilusti...usaldusväärne  |
teema: Kommenteerimine: kaur23 |
priitb
vastuseid: 348
vaadatud: 98366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2005 17:56:32 pealkiri: Kommenteerimine: kaur23 |
Sai natukese aja eest toitekas ja emaplaat müüdud...kõik sujus .....asjalik ja usaldusväärne |
teema: Kommenteerimine: zapi |
priitb
vastuseid: 128
vaadatud: 38496
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2005 18:45:01 pealkiri: Kommenteerimine: zapi |
| Müüsin hiirekarja...kõik korras(y) |
teema: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID! |
priitb
vastuseid: 286
vaadatud: 171853
|
foorum: HV üritused postitatud: 04.11.2005 22:54:19 pealkiri: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID! |
mängiks ülihea meelega...aga kahjuks pole tallinnast ....aga edu ettevõtmisele  |
teema: Kommenteerimine: ärimehike |
priitb
vastuseid: 79
vaadatud: 21923
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2005 16:33:05 pealkiri: Kommenteerimine: ärimehike |
Tegime väikse ostu-müügi tehingu....kõik oli ....lahe ja usaldusväärne tüüp |
teema: Kommenteerimine: kreegi |
priitb
vastuseid: 12
vaadatud: 3537
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2005 18:27:53 pealkiri: Kommenteerimine: kreegi |
| Kõik kiire, korralik ja positiivne...ja nimekaardi sain pealekauba;)...edu! |
teema: Kommenteerimine: kAmiKaZe |
priitb
vastuseid: 293
vaadatud: 70616
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2005 18:26:33 pealkiri: Kommenteerimine: kAmiKaZe |
| ülimeeldiv....inimene nagu jõuluvana....helduse poolest...ehk siis sain kingituseks kaks rondikest...tnx:)......edu! |
teema: Kommenteerimine: Y_S |
priitb
vastuseid: 84
vaadatud: 23946
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2005 15:27:09 pealkiri: Kommenteerimine: Y_S |
| Kõik läks nii nagu pidi(Y) |
teema: Kommenteerimine: reven21b |
priitb
vastuseid: 58
vaadatud: 23661
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2004 22:01:14 pealkiri: Kommenteerimine: reven21b |
sai videokaart müüdud, igati kiirelt ja ilma probleemideta ...usaldusväärne  |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 26.10.2004 19:34:22 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
ikka tulen kui saan...kuigi suht tihe graafik...aga üritan ikka  |
teema: Kommenteerimine: tlwww |
priitb
vastuseid: 56
vaadatud: 16342
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2004 19:27:01 pealkiri: Kommenteerimine: tlwww |
Sai üks switch müüdud...kõik kiirelt ja korralikult...seega siis positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: mar6 |
priitb
vastuseid: 109
vaadatud: 62924
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2004 12:19:19 pealkiri: Kommenteerimine: mar6 |
Sai kõvaketas müüdud...kõik toimis väga korralikult...väga usaldusväärne .....igati positiivne kogemus  |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 09.10.2004 13:31:04 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
Jap..nii et olge siis kõik ilusti kohal ...Kell 16.00 Põllu staadion |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 08.10.2004 21:01:30 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| jap..kell 16.00 tuleb mäng Põllu statal...tulge ka siis kohale(Y).....juhul kui ilm väga **** pole muiudgi |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.10.2004 13:28:06 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| Täna ei taha keegi jalkat teha??????????...järelikult siis mitte |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 25.09.2004 18:41:47 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| aga homme?..Et siis kui ilm vähegi võimaldab...oleks tulijaid? |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 25.09.2004 13:25:08 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
Krt, nagu eriti nõme ilm on  |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 24.09.2004 18:56:23 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
Teeme nii siis  |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 24.09.2004 18:19:30 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
Et mis kell teeme siis????????????+  |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 23.09.2004 15:51:09 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
Nii et siis mängima jälle .....laupäev siis? ....v mõni muu päev(reede)..mulle sobiks mõlemad...mängiks veits  |
teema: Kommenteerimine: Khareem |
priitb
vastuseid: 1
vaadatud: 1107
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2004 17:35:01 pealkiri: Kommenteerimine: Khareem |
Igati tüüp. Hea sõber ja alati usaldusväärne. Tehke äri temaga, te ei kahetse  |
teema: Kommenteerimine: soodent |
priitb
vastuseid: 821
vaadatud: 220421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2004 17:20:30 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
| Sai siis ka äri aetud. Kõik ilusti korras. Täiesti usaldusväärne tegelane. Edu! |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 18.09.2004 15:54:18 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| äkki on kellelgi veel soovi mängima tulla...??? |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 17.09.2004 23:40:19 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| Et siis homseni, mida rohkem seda uhkem..nii et rahvas mängima! |
teema: Kommenteerimine: Mafka |
priitb
vastuseid: 103
vaadatud: 60929
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2004 22:13:52 pealkiri: Kommenteerimine: Mafka |
Oli pisikene prosebisnis...kõik nagu pidi...raha julges isegi enne ära maksta ..Seega siis igati posiitivne ärikogemus:) Pluss ajab veel lahedat juttu ka  |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 17.09.2004 13:46:05 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| Teeme siis mängu?...kell 3 tähendab?...Kui rahvast ikka mängu jagu tuleks kohale siis võiks isegi reisi staadionile ette võtta |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 16.09.2004 19:27:54 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| Tegelikult on see muidugi suhteline, kes koolis ja mitte....mul näiteks reede vaba:P....aga võiks veits hiljem teha ikka |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 15.09.2004 23:05:47 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
Tuleks hea meelega..aga igaksjuhuks ütlen et 99protsendilise kindlusega(et jätta mingi pääsetee ).... |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 10.09.2004 23:38:48 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
jap..kell 18 sobib...homme pidi soojemat sorti ilm ka tulema ...et siis aga mängima:) |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 10.09.2004 20:55:14 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
väga hea...endaga tuleb ka paar inimest kaasa...kes veel? ....ja pakkuge mõni sobiv aeg...kunagi õhtu poole homme |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 10.09.2004 20:45:48 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
heihei...selline küsimus, et kellel oleks aega ja tahtmist üks jalkamäng teha?..olge siis aktiivsed eksju  |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 11.08.2004 16:12:30 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| oot..täna siis polegi mängu????????? |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 06.08.2004 18:48:38 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
see liigamõte on igati ...mängiks isegi hea meelega(kui muidugi tase piisav on..see jääb juba teie, kallite hv-laste otsustada)...aga lahe oleks tõesti....ja järgmisele hv mängule peaks ise ... |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.07.2004 01:09:27 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
lehekülg on väga hea mõte.... ....ja mängime kooli ajal ka vast ikka...ma arvan nii...igatahes ise tulen alati kui saan  |
teema: Kommenteerimine: Eikki |
priitb
vastuseid: 6
vaadatud: 5207
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.07.2004 19:01:15 pealkiri: Kommenteerimine: Eikki |
Jalkat oskab mees mängida:)....ma ei suutnud ta vastu suurt midagi teha:(...aga muidu tundub ka igati normaalne tüüp..igatpidi  |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 11.07.2004 15:45:35 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
| hei..oota kas ma sain aru et täna mingi trenn kuskil??????...kui siis ma tuleks vast ka(Y) |
teema: Kommenteerimine: A-Klubi |
priitb
vastuseid: 9
vaadatud: 5494
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2004 20:58:02 pealkiri: Kommenteerimine: A-Klubi |
Lahe vend...õige suhtumine jalkasse(Y)....igati  |
teema: Kommenteerimine: ajuNolk |
priitb
vastuseid: 124
vaadatud: 53816
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2004 20:53:52 pealkiri: Kommenteerimine: ajuNolk |
Igati tore tüüp... õige spordi ja jalkamees ka peale selle...igati  |
teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
priitb
vastuseid: 1052
vaadatud: 243796
|
foorum: HV üritused postitatud: 08.07.2004 23:31:06 pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära? |
hei...see et paneks siis oma nime ka kirja...ja soovitavalt poolkaitse v rünne... |
teema: Kommenteerimine: snaiper |
priitb
vastuseid: 12
vaadatud: 5212
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2004 21:23:23 pealkiri: Kommenteerimine: snaiper |
Igati asjalik ja usaldusväärne tüüp ....õige suhtumisega jalkasse ka ....igati positiivne |
teema: Jalgpall |
priitb
vastuseid: 370
vaadatud: 76587
|
foorum: HV üritused postitatud: 03.07.2004 19:28:46 pealkiri: Jalgpall |
njah....tegelt tahaks isegi mängida.....aga jah.... peab ennast vormi ajama .....aga kui midagi toimumas siis eks ma tule ka....kui iganes sobib ....saaks mingit rahvast ka juurde ma arvan( ... |
teema: Kommenteerimine: Noname |
priitb
vastuseid: 371
vaadatud: 165848
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2004 18:03:22 pealkiri: Peab kiitma:P |
niisiis ...sai veits ära aetud Härra Noname´iga...nimetutega muidu suht kahtlane ...aga teda võib usaldada... kõik toimis nagu kokkuleppitud...igati asjalik tegelane ...edu ja tervist  |
teema: Kommenteerimine: P2takac |
priitb
vastuseid: 16
vaadatud: 8763
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2004 13:27:43 pealkiri: Kommenteerimine: P2takac |
eino täitsa lahe sepp pane aga edasi  |
teema: Kommenteerimine: Format |
priitb
vastuseid: 306
vaadatud: 118507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2004 13:25:38 pealkiri: Kommenteerimine: Format |
Täitsa muhe sell selline...igati usaldusväärne ja jalkasõber ....edu |
teema: Jalgpall |
priitb
vastuseid: 370
vaadatud: 76587
|
foorum: HV üritused postitatud: 01.07.2004 03:18:37 pealkiri: Jalgpall |
| njah...peab lisama et polnd ju VÄGA viga,,,midagi sai ikka tehtud...seega mitte asjata käik:D....ja to format...palun-palun.-...bussijaama saab ikka visata:p.......kunagi võiks ju veel midagi teha p ... |
teema: Jalgpall |
priitb
vastuseid: 370
vaadatud: 76587
|
foorum: HV üritused postitatud: 28.06.2004 20:02:57 pealkiri: Jalgpall |
| JA |
| |