Avaleht
otsing leidis 64 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.10.2013 00:07:35   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
tuleks ka , kuigi olen räigelt koba. P ja N õhtud väga ei sobiks.
  teema: Kommenteerimine: Hiid
priitb

vastuseid: 662
vaadatud: 234101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2013 16:47:14   pealkiri: Kommenteerimine: Hiid
kiire tehing järeletulemisega.
soovitan:)
  teema: Kommenteerimine: darkelf
priitb

vastuseid: 52
vaadatud: 17455

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2013 15:10:32   pealkiri: Kommenteerimine: darkelf
Kõik Ok!
  teema: Kommenteerimine: -Liitlane-
priitb

vastuseid: 230
vaadatud: 60506

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2012 01:09:31   pealkiri: Kommenteerimine: -Liitlane-
kaup kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: maakas1
priitb

vastuseid: 32
vaadatud: 27751

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2005 18:00:20   pealkiri: Kommenteerimine: maakas1
sai printer müüdud..kõik sujus ilusti...usaldusväärne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kaur23
priitb

vastuseid: 348
vaadatud: 98366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2005 17:56:32   pealkiri: Kommenteerimine: kaur23
Sai natukese aja eest toitekas ja emaplaat müüdud...kõik sujus thumbs_up.gif .....asjalik ja usaldusväärne
  teema: Kommenteerimine: zapi
priitb

vastuseid: 128
vaadatud: 38496

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2005 18:45:01   pealkiri: Kommenteerimine: zapi
Müüsin hiirekarja...kõik korras(y)
  teema: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID!
priitb

vastuseid: 286
vaadatud: 171853

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 04.11.2005 22:54:19   pealkiri: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID!
mängiks ülihea meelega...aga kahjuks pole tallinnast icon_sad.gif ....aga edu ettevõtmisele thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ärimehike
priitb

vastuseid: 79
vaadatud: 21923

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2005 16:33:05   pealkiri: Kommenteerimine: ärimehike
Tegime väikse ostu-müügi tehingu....kõik oli thumbs_up.gif ....lahe ja usaldusväärne tüüp
  teema: Kommenteerimine: kreegi
priitb

vastuseid: 12
vaadatud: 3537

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2005 18:27:53   pealkiri: Kommenteerimine: kreegi
Kõik kiire, korralik ja positiivne...ja nimekaardi sain pealekauba;)...edu!
  teema: Kommenteerimine: kAmiKaZe
priitb

vastuseid: 293
vaadatud: 70616

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2005 18:26:33   pealkiri: Kommenteerimine: kAmiKaZe
ülimeeldiv....inimene nagu jõuluvana....helduse poolest...ehk siis sain kingituseks kaks rondikest...tnx:)......edu!
  teema: Kommenteerimine: Y_S
priitb

vastuseid: 84
vaadatud: 23946

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2005 15:27:09   pealkiri: Kommenteerimine: Y_S
Kõik läks nii nagu pidi(Y)
  teema: Kommenteerimine: reven21b
priitb

vastuseid: 58
vaadatud: 23661

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.11.2004 22:01:14   pealkiri: Kommenteerimine: reven21b
sai videokaart müüdud, igati kiirelt ja ilma probleemideta thumbs_up.gif ...usaldusväärne thumbs_up.gif
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 26.10.2004 19:34:22   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
ikka tulen kui saan...kuigi suht tihe graafik...aga üritan ikka beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: tlwww
priitb

vastuseid: 56
vaadatud: 16342

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2004 19:27:01   pealkiri: Kommenteerimine: tlwww
Sai üks switch müüdud...kõik kiirelt ja korralikult...seega siis positiivne kogemus beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: mar6
priitb

vastuseid: 109
vaadatud: 62924

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2004 12:19:19   pealkiri: Kommenteerimine: mar6
Sai kõvaketas müüdud...kõik toimis väga korralikult...väga usaldusväärne thumbs_up.gif .....igati positiivne kogemus beer_yum.gif
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 09.10.2004 13:31:04   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Jap..nii et olge siis kõik ilusti kohal icon_smile.gif ...Kell 16.00 Põllu staadion
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 08.10.2004 21:01:30   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
jap..kell 16.00 tuleb mäng Põllu statal...tulge ka siis kohale(Y).....juhul kui ilm väga **** pole muiudgi
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.10.2004 13:28:06   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Täna ei taha keegi jalkat teha??????????...järelikult siis mitte
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.09.2004 18:41:47   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
aga homme?..Et siis kui ilm vähegi võimaldab...oleks tulijaid?
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 25.09.2004 13:25:08   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Krt, nagu eriti nõme ilm on icon_confused.gif
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 24.09.2004 18:56:23   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Teeme nii siis thumbs_up.gif
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 24.09.2004 18:19:30   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Et mis kell teeme siis????????????+ icon_rolleyes.gif
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 23.09.2004 15:51:09   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Nii et siis mängima jälle icon_wink.gif .....laupäev siis? icon_rolleyes.gif ....v mõni muu päev(reede)..mulle sobiks mõlemad...mängiks veits thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Khareem
priitb

vastuseid: 1
vaadatud: 1107

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2004 17:35:01   pealkiri: Kommenteerimine: Khareem
Igati thumbs_up.gif tüüp. Hea sõber ja alati usaldusväärne. Tehke äri temaga, te ei kahetse beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: soodent
priitb

vastuseid: 821
vaadatud: 220421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2004 17:20:30   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Sai siis ka äri aetud. Kõik ilusti korras. Täiesti usaldusväärne tegelane. Edu!
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 18.09.2004 15:54:18   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
äkki on kellelgi veel soovi mängima tulla...???
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 17.09.2004 23:40:19   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Et siis homseni, mida rohkem seda uhkem..nii et rahvas mängima!
  teema: Kommenteerimine: Mafka
priitb

vastuseid: 103
vaadatud: 60929

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2004 22:13:52   pealkiri: Kommenteerimine: Mafka
Oli pisikene prosebisnis...kõik nagu pidi...raha julges isegi enne ära maksta icon_razz1.gif ..Seega siis igati posiitivne ärikogemus:) Pluss ajab veel lahedat juttu ka beer_yum.gif
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 17.09.2004 13:46:05   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Teeme siis mängu?...kell 3 tähendab?...Kui rahvast ikka mängu jagu tuleks kohale siis võiks isegi reisi staadionile ette võtta
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.09.2004 19:27:54   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Tegelikult on see muidugi suhteline, kes koolis ja mitte....mul näiteks reede vaba:P....aga võiks veits hiljem teha ikka
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 15.09.2004 23:05:47   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
Tuleks hea meelega..aga igaksjuhuks ütlen et 99protsendilise kindlusega(et jätta mingi pääsetee icon_razz.gif )....
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 10.09.2004 23:38:48   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
jap..kell 18 sobib...homme pidi soojemat sorti ilm ka tulema thumbs_up.gif ...et siis aga mängima:)
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 10.09.2004 20:55:14   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
väga hea...endaga tuleb ka paar inimest kaasa...kes veel? icon_rolleyes.gif ....ja pakkuge mõni sobiv aeg...kunagi õhtu poole homme
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 10.09.2004 20:45:48   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
heihei...selline küsimus, et kellel oleks aega ja tahtmist üks jalkamäng teha?..olge siis aktiivsed eksju icon_wink.gif
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 11.08.2004 16:12:30   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
oot..täna siis polegi mängu?????????
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 06.08.2004 18:48:38   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
see liigamõte on igati thumbs_up.gif ...mängiks isegi hea meelega(kui muidugi tase piisav on..see jääb juba teie, kallite hv-laste otsustada)...aga lahe oleks tõesti....ja järgmisele hv mängule peaks ise ...
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.07.2004 01:09:27   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
lehekülg on väga hea mõte....icon_smile.gif....ja mängime kooli ajal ka vast ikka...ma arvan nii...igatahes ise tulen alati kui saan beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Eikki
priitb

vastuseid: 6
vaadatud: 5207

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.07.2004 19:01:15   pealkiri: Kommenteerimine: Eikki
Jalkat oskab mees mängida:)....ma ei suutnud ta vastu suurt midagi teha:(...aga muidu tundub ka igati normaalne tüüp..igatpidi thumbs_up.gif
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 11.07.2004 15:45:35   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
hei..oota kas ma sain aru et täna mingi trenn kuskil??????...kui siis ma tuleks vast ka(Y)
  teema: Kommenteerimine: A-Klubi
priitb

vastuseid: 9
vaadatud: 5494

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2004 20:58:02   pealkiri: Kommenteerimine: A-Klubi
Lahe vend...õige suhtumine jalkasse(Y)....igati beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ajuNolk
priitb

vastuseid: 124
vaadatud: 53816

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2004 20:53:52   pealkiri: Kommenteerimine: ajuNolk
Igati tore tüüp... õige spordi ja jalkamees ka peale selle...igati thumbs_up.gif
  teema: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
priitb

vastuseid: 1052
vaadatud: 243796

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 08.07.2004 23:31:06   pealkiri: Tartu HV jalgpall - teeme ära?
hei...see et paneks siis oma nime ka kirja...ja soovitavalt poolkaitse v rünne...icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: snaiper
priitb

vastuseid: 12
vaadatud: 5212

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2004 21:23:23   pealkiri: Kommenteerimine: snaiper
Igati asjalik ja usaldusväärne tüüp thumbs_up.gif ....õige suhtumisega jalkasse ka beer_yum.gif ....igati positiivne
  teema: Jalgpall
priitb

vastuseid: 370
vaadatud: 76587

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 03.07.2004 19:28:46   pealkiri: Jalgpall
njah....tegelt tahaks isegi mängida.....aga jah.... peab ennast vormi ajama icon_lol.gif .....aga kui midagi toimumas siis eks ma tule ka....kui iganes sobib icon_smile.gif ....saaks mingit rahvast ka juurde ma arvan( ...
  teema: Kommenteerimine: Noname
priitb

vastuseid: 371
vaadatud: 165848

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2004 18:03:22   pealkiri: Peab kiitma:P
niisiis ...sai veits ära aetud Härra Noname´iga...nimetutega muidu suht kahtlane icon_biggrin.gif ...aga teda võib usaldada... kõik toimis nagu kokkuleppitud...igati asjalik tegelane thumbs_up.gif ...edu ja tervist beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: P2takac
priitb

vastuseid: 16
vaadatud: 8763

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2004 13:27:43   pealkiri: Kommenteerimine: P2takac
eino täitsa lahe sepp icon_lol.gif pane aga edasi thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Format
priitb

vastuseid: 306
vaadatud: 118507

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2004 13:25:38   pealkiri: Kommenteerimine: Format
Täitsa muhe sell selline...igati usaldusväärne ja jalkasõber thumbs_up.gif ....edu
  teema: Jalgpall
priitb

vastuseid: 370
vaadatud: 76587

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 01.07.2004 03:18:37   pealkiri: Jalgpall
njah...peab lisama et polnd ju VÄGA viga,,,midagi sai ikka tehtud...seega mitte asjata käik:D....ja to format...palun-palun.-...bussijaama saab ikka visata:p.......kunagi võiks ju veel midagi teha p ...
  teema: Jalgpall
priitb

vastuseid: 370
vaadatud: 76587

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 28.06.2004 20:02:57   pealkiri: Jalgpall
JA
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.